تعمیر یا تعویض اسپیکر آیفون XS Max تعمیر یا تعویض اسپیکر آیفون XS Max

تعمیر یا تعویض اسپیکر آیفون XS Max

اگر اسپیکر اصلی یا اسپیکر مکالمه آیفون ایکس اس مکس (Apple iPhone XS Max) شما دچار مشکل شده و به درستی عمل نمی‌کند نگران نباشید. با خدمات مرکز موبایل کمک می‌توانید تعمیر اسپیکر iPhone XS Max را با کمترین قیمت و کیفیت مشابه نمایندگی های رسمی اپل انجام دهید. با موبایل کمک همراه باشید.

 

برای تعمیر اسپیکر آیفون XS Max اپل کلیک کن یا با شماره ۰۲۱۷۵۱۴۷ گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

اسپیکر های آیفون XS Max اپل را بهتر بشناسید!

قبل از اینکه در رابطه با تعمیر اسپیکر iPhone XS Max صحبت کنیم بهتر است در مورد اسپیکر هایی که در این گوشی بکار رفته اطلاعاتی خدمتتان ارائه نماییم. آیفون XS Max از اسپیکر های استریو بهره می‌برد و در مجموع دو اسپیکر داخلی دارد. اسپیکر اصلی که وظیفه پخش صدا در حالت بلندگو را بر عهده دارد، در بخش زیرین و سمت راست قاب گوشی نصب است. عموما زمانی که این گوشی در پخش صدا بر روی بلندگو دچار مشکل شود، منشا مشکل مربوط به همین اسپیکر لبه زیرین قاب گوشی می‌شود و با تعویض این قطعه مشکل برطرف خواهد شد. اما آیفون XS Max یک اسپیکر داخلی دیگر هم دارد که در لبه فوقانی قاب آن نصب است و در حالتی که شما تماس های تلفنی برقرار می‌کنید، صدای مخاطب از آن پخش می‌شود. زمانی هم که به پخش موزیک در حالت بلندگو می‌پردازید، این اسپیکر با پخش صدای بلندتر منجر به ایجاد حالت استریو می‌شود.بنابراین iPhone XS Max اپل مجموعا دو اسپیکر داخلی دارد که یکی از آن ها در لبه فوقانی قاب گوشی نصب شده و اسپیکر دیگر در گوشه سمت راست و پایین قاب دستگاه نصب است.

 

تعمیر یا تعویض اسپیکر آیفون XS Max |گارانتی اپل

 

بنابراین زمانی که در مورد تعمیر اسپیکر iPhone XS Max صحبت می‌کنیم، یکی از دو قطعاتی که نام بردیم دچار مشکل شده‌اند و نیازمند تعویض خواهند بود. اینکه در عملکرد کدامیک از این دو اسپیکر اختلال به وجود آمده به راحتی قابل تشخیص است. بدین منظور کافیست یک تماس تلفنی برقرار کنید و آن را بر روی بلندگو قرار دهید و مادامی که مخاطب در حال صحبت کردن است موبایل خود را روی اسپیکر فوقانی و زیرین قرار داده و ببینید که صدا از کدام اسپیکر پخش نمی‌شود. حتی با پخش موزیک و گوش دادن دقیق به آن هم در حالت بلندگو می‌توان تشخیص داد که کدامیک از دو اسپیکر داخلی آیفون ایکس اس مکس اپل معیوب شده‌اند. اما اسپیکر iPhone XS Max شما بنا به هر دلیل خراب شده باشد، احتمالا سوال زیادی در ذهنتان ایجاد می‌شود. هزینه تعمیر اسپیکر iPhone XS Max چقدر است؟ انجام این تعمیر چقدر زمان می‌برد؟ چگونه تعمیر آیفون XS Max خود را به یک مرجع قابل اعتماد واگذار کنیم؟ در ادامه این مطلب به تمام این سوالات پاسخ می‌دهیم.

بیشتر بخوانید: تعمیرات آیفون XS Max اپل 

هزینه تعمیر اسپیکر iPhone XS Max اپل

خوشبختانه اسپیکر گوشی آیفون XS Max از قطعات گران قیمت آن نیست و حداقل در مقایسه با قطعات دیگری همچون برد (که در صورت سوختن، هزینه ای نزدیک به هزینه خرید موبایل دارد)، ال سی دی، دوربین و غیره آن قیمت بالایی ندارد. بنابراین هزینه تعمیر و تعویض اسپیکر آیفون XS Max اپل هم چندان زیاد نخواهد بود و بهتر است از این نظر نگرانی نداشته باشید. حتی در بدترین شرایط که قرار باشد هر دو اسپیکر داخلی این گوشی تعویض شوند هم هزینه خیلی بالایی از شما دریافت نخواهد شد. اگر می‌خواهید تعمیر اسپیکر های آیفون XS Max شما با کمترین قیمت و هزینه ممکن انجام شود و در عین حال از بهترین کیفیت و نتیجه بهره‌مند شوید، توصیه می‌کنیم از خدمات مرکز موبایل کمک استفاده به عمل آورید.

 

برای تعمیر اسپیکر آیفون XS Max اپل کلیک کن یا با شماره ۰۲۱۷۵۱۴۷ گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

آیا شخصا می‌توانیم اسپیکر آیفون XS Max اپل را تعویض کنیم؟

آیفون ایکس اس مکس اپل یک گوشی گران قیمت و بسیار حساس است که برای تعمیر آن دقت بالایی صرف شود. تعویض اسپیکر های مکالمه و همچنین اسپیکر لبه زیرین قاب آن شاید از نظر فنی کار سخت نباشد اما چون گوشی قیمت بالایی دارد و کوچک ترین لغزش می‌تواند به آن آسیب های جدی وارد کند، بهتر است اگر در زمینه تعمیرات موبایل اطلاعات کافی ندارید به هیچ عنوان شخصا سعی در تعمیر اسپیکر iPhone XS Max نداشته باشید و انجام این کار را به تعمیرکاری با تجربه بسپارید. اگر بنا به هر دلیل تصور می‌کنید که شخصا قادر به انجام این تعمیر هستید می‌توانید از مقاله های راهنمایتعمیرات اپل: آموزش تعویض اسپیکر آیفون XS Max اپل و تعمیرات اپل: آموزش تعویض اسپیکر مکالمه iPhone XS Max اپل برای تعمیر کردن اسپیکر های آیفون ایکس اس مکس استفاده کنید. سعی کنید تمام مراحل تعمیر را دقیقا طبق توضیحاتی که در این دو مقاله ارائه شده انجام دهید تا خدای نکرده با مشکلی رو به رو نشوید. به منظور تهیه کردن اسپیکر های اورجینال آیفون XS Max و همچنین ابزارهای یکه برای انجام این تعمیر به آن ها نیاز دارید می‌توانید از فروشگاه قطعات موبایل استفاده نمایید. تمام قطعاتی که در این فروشگاه عرضه شده‌اند اورجینال بوده و از این نظر دارای ضمانت هستند.

 

تعمیر یا تعویض اسپیکر آیفون XS Max |گارانتی اپل

 

نمایندگی اپل در ایران و تعمیر آیفون XS Max

برخی از مراجع داخلی خود را به عنوان نمایندگی رسمی اپل معرفی می‌کنند و مدعی هستند که سرویس تعمیرات آیفون را با بهترین کیفیت ممکن ارائه خواهند کرد! اما آیا واقعا اپل در ایران نمایندگی رسمی تعمیرات موبایل یا حتی فروش دارد؟ همانطور که ما در مقاله همه چیز در مورد نمایندگی رسمی اپل در ایران و شرایط گارانتی آیفون اشاره کردیم، اپل هیچ نمایندگی رسمی در داخل ایران ندارد و تمام مراجعی که خود را نمایندگی اپل می‌نامند در حال ارائه اطلاعات نادرست و سوء استفاده از نام تجاری برند اپل هستند. این مراجع فقط برای اینکه دیدی متفاوت در بین مشتریان ایجاد کنند، خود را به دروغ به عنوان نمایندگی رسمی اپل معرفی می‌کنند. پس به هیچ عنوان به سرویس اینگونه مراجع اعتماد نکنید.

 

تعمیر یا تعویض اسپیکر آیفون XS Max |گارانتی اپل

 

البته نبود نمایندگی رسمی اپل در ایران بدان معنا نیست که هیچ یک از مراجع داخلی نمی‌توانند سرویس تعمیرات آیفون را با کیفیتی منطبق با استانداردهای اپل و نمایندگی هایش ارائه کنند. موبایل کمک یکی از مراجعی است که آمار رضایت مشتریانش نشان می‌دهد سرویس تعمیرات این مرجع کیفیت فوق‌العاده‌ای دارد و واقعا پتانسیل لازم برای مقایسه شدن با نمایندگی های رسمی اپل را خواهد داشت. به همین دلیل موبایل کمک همواره خود را به عنوان نمایندگی غیر رسمی اپل معرفی می‌کند، چون تعمیرات آیفون مشتریان در این مرکز با در نظر گرفتن تمام استانداردهای لازم انجام می‌شود. بنابراین فراموش نکنید که اپل در داخل ایران هیچ نمایندگی رسمی ندارد اما با خدمات مرکز موبایل کمک می‌توانید تعمیر اسپیکر iPhone XS Max یا هر تعمیر دیگری که مد نظرتان است را با کیفیت مشابه با نمایندگی های رسمی اپل در سراسر دنیا انجام دهید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات اپل 

تعمیر اسپیکر iPhone XS Max چقدر زمان می‌برد؟

مدت زمان مورد نیاز برای تعمیر کردن اسپیکر آیفون XS Max به چندین مسئله بستگی دارد. اول اینکه کدامیک از دو اسپیکر داخلی گوشی معیوب شده‌ و نیازمند تعویض هستند؟ تعویض اسپیکر مکالمه iPhone XS Max کمی دشوارتر و زمان‌گیرتر از تعویض اسپیکر اصلی آن است. در برخی شرایط ممکن است هر دو اسپیکر گوشی نیازمند تعویض باشند که طبیعتا این امر منجر به افزایش زمان مورد نیاز برای تعمیر دستگاه می‌شود. از سمت دیگر سرعت عمل تعمیرکار و  میزان امکاناتی که وی در اختیار دارد هم مستقیما بر روی مقدار زمان مورد نیاز برای تعمیر اسپیکر iPhone XS Max موثر خواهد بود. به عنوان مثال اگر تعمیرکار سرعت عمل خوبی داشته باشد و برای باز کردن قاب آیفون از قاب کش (iSclack) استفاده کند خیلی سریع تر از حالت های دیگری مثل بکارگیری ساکشن کاپ می‌توانید تعمیر گوشی را انجام دهد. متاسفانه در بازار آزاد، عموما تعمیرات آیفون با تاخیرهای چند روزه انجام می‌شود. اما در مرکز موبایل کمک تمام تعمیرات موبایل در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می‌گیرد. تعمیراتی مثل تعمیر اسپیکر iPhone XS Max در این مرکز ظرف مدت زمانی مابین 2 الی 3 ساعت تکمیل می‌شود. بنابراین اگر می‌خواهید تعویض یا تعمیر اسپیکر آیفون ایکس اس مکس شما در سریع ترین زمان ممکن انجام شود، توصیه داریم از خدمات مرکز موبایل کمک استفاده کنید.

 

برای تعمیر اسپیکر آیفون XS Max اپل کلیک کن یا با شماره ۰۲۱۷۵۱۴۷ گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

موبایل کمک و تعمیر اسپیکر های آیفون XS Max اپل

اما چرا موبایل کمک بهترین مرجع برای تعمیر اسپیکر های آیفون XS Max است؟ همانطور که گفتیم کیفیت سرویس دهی این شرکت یکی از اصلی ترین نقاط قوت آن است که آمار رضایت مشتریان آن به خوبی این عامل را تصدیق می‌کند. از دیگر عواملی که می‌تواند ثابت کند موبایل کمک بهترین مرجع برای انجام تعمیرات اپل است می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • عدم نیاز به مراجعه حضورِی: برای استفاده از خدمات موبایل کمک نیازی به مراجعه حضوری ندارید و با یک تماس تلفنی یا از طریق صفحه ثبت سفارش آنلاین تعمیرات موبایل در سایت این شرکت قادر به ثبت سفارش خود خواهید بود. سایر مراحل کار هم توسط تیم موبایل کمک انجام می‌شود و هیچ وقفه‌ای در سایر امورات شما به وجود نمی‌آید.
  • سرعت عمل بالا: تعمیرات آیفون و دیگر گوشی ها در مرکز موبایل کمک با بیشترین سرعت ممکن انجام می‌شود. عموما تعمیراتی همچون تعمیر اسپیکر iPhone XS Max این مرکز ظرف 2 الی 3 ساعت تکمیل می‌شوند.

 

تعمیر یا تعویض اسپیکر آیفون XS Max |گارانتی اپل

 

  • استفاده از قطعات اورجینال: تمام قطعاتی که توسط کارشناسان موبایل کمک در گوشی مشتریان نصب می‌شوند اورجینال بوده و از این نظر دارای گارانتی هستند.
  • ضمانت کیفیت تعمیر: تعمیراتی که توسط تیم موبایل کمک روی گوشی مشتریان انجام می‌گیرد تا مدت زمان مشخصی دارای گارانتی هستند.
  • بکارگیری جدیدترین متدها و تجهیزات: در شرکت موبایل کمک از جدیدترین و مدرن ترین تجهیزات و متدها برای تعمیر گوشی مشتریان استفاده به عمل می‌آید که این امر سبب می‌شود تمام استانداردهای لازم در حین تعمیر گوشی مشتری حفظ شده و بهترین نتیجه از تعمیر موبایل وی به دست آید.

موارد فوق تنها بخشی از مزیت ها و نقاط قوت سرویس موبایل کمک هستند. پس اگر قصد تعمیر اسپیکر iPhone XS Max خود را داری، بهتر است از خدمات موبایل کمک استفاده کنید. به منظور ثبت سفارش تعمیر در مرکز موبایل کمک کافیست با شماره 75147-021 تماس حاصل نمایید یا با مراجعه به صفحه ثبت سفارش تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک درخواست خود را به صورت آنلاین به ثبت برسانید.

بیشتر بخوانید: 

قطعات iPhone XS Max 

قیمت بازر آیفون XS Max

اسپیکر مکالمه آیفون ایکس اس مکس

تعمیرات تخصصی آیفون
در نمایندگی اپل با گارانتی رسمی

دفتر مرکزی75147-021
تعمیرات تخصصی آیفون
در گارانتی اپل

مقالات آموزش تعمیرات آیفون

آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

اطلاعات بیشتر آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

تعمیر باتری انواع آیفون

مقالات راهنمای تعویض باتری اپل

اطلاعات بیشتر تعویض باتری انواع آیفون

تعمیرات تخصصی اپل واچ

اطلاعات بیشتر
تعمیرات اپل واچ

فروشگاه قطعات تعمیرات اپل

خرید قطعات اورجینال آیفون (با گارانتی اصالت قطعه)

اطلاعات بیشتر فروشگاه قطعات موبایل

تعویض ال سی دی انواع آیفون

مقالات راهنمای تعویض ال سی دی اپل

اطلاعات بیشتر مقالات راهنمای تعویض ال سی دی اپل