تعمیرات سامسونگ

برای تعمیر موبایل سامسونگ کلیک کن یا با شماره 75147-021 شرکت موبایل‌ کمک «مرکز تعمیرات تخصصی سامسونگ» تماس بگیر

مراکزی که تعمیرات موبایل و دیگر گجت های الکترونیکی سامسونگ را انجام می‌دهند صرفا نباید نمایندگی های رسمی آن باشند. بنابراین یک مرکز پشتیبانی سامسونگ لزوما نمایندگی رسمی این شرکت نیست. موبایل کمک یکی از بهترین گزینه هایی است که می‌توانید به عنوان یک مرکز پشتیبانی سامسونگ از خدمات آن بهره بگیرید.

نصب اپلیکیشن

یک توصیه ایمنی در مورد همه گوشی ها
همیشه از اپ استورهای مطرح مثل بازار و گوگل پلی دانلود کنید چون سیستم انتی ویروس هشدار دارند و اگر برنامه ای رفتار مخرب داشت به شما هشدار داده می شود. با این کار عملکرد گوشی شما همیشه بالا خواهد بود.

سپر امنیت بازار

مقدمه

گوشی های شرکت سامسونگ از محبوب ترین و پر فروش ترین گوشی های بازار ایران هستند. کاربران ایرانی بنا به دلایل مختلف علاقه و اعتماد زیادی به این برند کره‌ای دارد و ترجیح می‌دهند همیشه از محصولات این شرکت استفاده کنند. سامسونگ واقعا شرکت بزرگی است و در حوزه موبایل تقریبا حرف اول دنیا را می‌زند. بنابراین اعتماد به این شرکت و محصولاتش بی‌دلیل نیست و به نوعی سامسونگ با اثبات کیفیت عملکرد خود توانسته به یک برند معتبر در بازار کشورمان تبدیل شود. اما این موضوع بدان معنا نیست که محصولات سامسونگ از جمله گوشی های موبایل این شرکت هیچوقت نیاز به تعمیر پیدا نمی‌کنند و خراب نمی‌شوند!

بیشتر بخوانید: تعمیرات موبایل سامسونگ در موبایل کمک

با توجه به اینکه تعداد کاربران گوشی های سامسونگ در داخل کشورمان بسیار زیاد است، طبیعتا آمار و تقاضای تعمیرات این گوشی ها هم زیاد خواهد بود. در اینجاست که نمایندگی های تعمیرات موبایل سامسونگ در ایران ممکن است برای تعمیر گوشی مشتریان و رفع درخواست های آن با مشکل مواجه شوند. اگر شما هم از کاربران گوشی های سامسونگ هستید و بنا به هر دلیل گوشی شما دچار مشکل شده، می‌توانید از سرویس موبایل کمک به عنوان مرکز پشتیبانی سامسونگ استفاده به عمل آورده و با بهترین کیفیت و در سریع ترین زمان مشکل گوشی خود را برطرف سازید.

تماس با مرکز پشتیبانی سامسونگ و تعمیر سریع گوشی موبایل

چه موقع مراجعه به نمایندگی تعمیرات موبایل سامسونگ اقدام درستی است؟

به نظر ما فقط تحت یک شرایط است که مراجعه به نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ می‌تواند بهترین گزینه پیش رویتان باشد. این شرایط مربوط به زمانی می‌شود که گوشی شما دارای گارانتی بوده و مشکلی که در آن به وجود آمده هم تحت گارانتی رفع می‌شود. در اینگونه مواقع شما نیازی به پرداخت هیچ هزینه‌ای نخواهید داشت چون مرکز پشتیبانی سامسونگ موظف است گوشی شما را تحت گارانتی و بدون دریافت هزینه تعمیر کند. اگر شرایط این چنینی دارید مطمئنا مراجعه به نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ بهترین انتخاب پیش رویتان خواهد بود. در اینگونه شرایط به دلیل بهره‌مند شدن از گارانتی حتی اگر چند روز بیشتر هم معطل شوید و منتظر تعمیر گوشی باشید ارزش دارد.

مزایای تعمیر موبایل در مرکز پشتیبانی تعمیرات موبایل سامسونگ

اما هیچ لزومی ندارد که شما برای انجام هر تعمیر موبایلی که گوشی برند سامسونگ شما نیاز دارد مستقیما به نمایندگی های رسمی این شرکت مراجعه کنید، بلکه می‌توانید انجام این کار را به یک مرکز پشتیبانی سامسونگ دیگر مثل موبایل کمک که سرویسی مناسب ارائه می‌کند واگذار نمایید. برخی از اصلی ترین مزایایی که با مراجعه به مرکز پشتیبانی تعمیرات موبایل سامسونگ (موبایل کمک) با آن ها رو به رو می‌شوید شامل موارد زیر هستند:

  • سرعت عمل بالا: طبق آمار و نظرات مشتریان موبایل کمک، این شرکت سرعت عملکرد قابل قبولی در زمینه تعمیرات گوشی‌های سامسونگ دارد. برای مثال اگر گوشی گلکسی اس 8 شما نیاز به تعویض قطعه‌ای از روی مادربرد داشته باشد، عموما تعویض این قطعه در شرکت موبایل کمک طی نهایتا یک روز انجام خواهد شد.
  • استفاده از قطعات اورجینال: مرکز تعمیرات گوشی موبایل کمک به عنوان یک مرکز پشتیبانی سامسونگ قطعات مورد نیاز گوشی مشتریان را همیشه در اختیار دارد و این قطعات را از فروشگاه  قطعات موبایل خود تهیه می‌کند.
  •  ضمانت تعمیر: تمامی تعمیرات انجام شده در مرکز تعمیرات گوشی موبایل کمک شما ضمانت اصل بودن قطعه خواهند بود.
  • پاسخگویی سریع: موبایل کمک به عنوان یک مرکز پشتیبانی سامسونگ همه چیز دقیق و درست پیش می‌رود و تعداد زیادی کارشناس به طور اختصاصی فقط برای پاسخگویی به سوالات مشتریان انجام وظیفه می‌کنند.

تعمیرات سامسونگ

برای تعمیر موبایل سامسونگ کلیک کن یا با شماره 75147-021 شرکت موبایل‌ کمک «مرکز تعمیرات تخصصی سامسونگ» تماس بگیر

موارد فوق اصلی ترین نقاط قوتی هستند که در مرکز پشتیبانی تعمیرات موبایل سامسونگ (موبایل کمک) شاهد آن ها خواهید بود. بنابراین می‌توان مشکل گوشی را از طریق سرویس شرکت هایی همچون موبایل کمک که خود را یک مرکز پشتیبانی سامسونگ می‌نامند رفع کرد.

تفاوت مرکز پشتیبانی سامسونگ با نمایندگی رسمی سامسونگ

اگر بخش های قبلی این مطلب را مطالعه کرده باشید متوجه تفاوت مابین یک مرکز پشتیبانی سامسونگ و نمایندگی رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ شده‌اید. نمایندگی رسمی تعمیر گوشی سامسونگ در واقع مرکزی است که صرفا خدمات پس از فروش شرکت سامسونگ و گوشی های این برند را ارائه می‌کند. بنابراین شما نمی‌توانید گوشی برند دیگری را به نمایندگی سامسونگ ببرید و انتظار تعمیر آن را داشته باشید. در این مراکز فقط تعمیرات گوشی های سامسونگ انجام می‌شود و شما برای بهره‌گیری از گارانتی تعمیرات موبایل خود باید به یکی از این نمایندگی ها مراجعه کنید.اما مرکز پشتیبانی سامسونگ صرفا نمایندگی این شرکت نمی باشد. یک مرکز پشتیبانی سامسونگ مرکزی است که تعمیرات گوشی برند سامسونگ را با کیفیتی مطلوب انجام می دهد. موبایل کمک در حال حاضر یکی از بهترین مراکز پشتیبانی سامسونگ است که هم از عرضه قطعات سخت افزاری گوشی های این برند و هم از تعمیر آن ها پشتیبانی به عمل می‌آورد و در هر دو حالت هم سرویس و خدمات خود را با ضمانت اصالت قطعه در اختیار مشتریان قرار خواهد داد. بنابراین یک مرکز پشتیبانی سامسونگ صرفا نباید نمایندگی رسمی سامسونگ باشد و می‌تواند به شیوه های دیگری خدمات و سرویس های مرتبط با گوشی های برند سامسونگ را تحت پشتیبانی قرار دهد.

بیشتر بخوانید: تعمیر گوشی سامسونگ گلکسی S7 Edge در موبایل کمک

تماس با مرکز پشتیبانی سامسونگ و تعمیر سریع گوشی موبایل

ثبت سفارش تعمیر موبایل در بهترین مرکز پشتیبانی سامسونگ (موبایل کمک)

اگر نیاز به تعمیر گوشی خود دارید، می‌توانید با استفاده از سرویس و خدمات موبایل کمک این کار را در کوتاه ترین زمان ممکن و به بهترین شکل انجام دهید. تعمیرات گوشی های برند سامسونگ و سایر برندهای دیگر در موبایل کمک با بهترین کیفیت، کمترین قیمت و بالاترین سرعت انجام می‌شود. در ضمن تمام تعمیراتی که در مرکز موبایل کمک انجام خواهد شد شامل گارانتی اصالت قطعه می‌شوند. پس همیشه خود را محدود به نمایندگی های رسمی سامسونگ نکنید و از سرویس بهترین مرکز پشتیبانی سامسونگ یعنی موبایل کمک هم برای تعمیر گوشی های خود بهره بگیرید.

ثبت سفارش تعمیربرای ثبت سفارش تعمیرات گوشی در مرکز موبایل کمک کافیست با شماره 75147-021 تماس حاصل نمایید یا با مراجعه به صفحه ثبت سفارش تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک درخواست خود را به صورت آنلاین به ثبت برسانید. نمایندگی های موبایل کمک در سراسر کشور (تهران و شهرستان ها) آماده خدمات رسانی به شما خواهند بود.

 

نظرات کاربران (0)

ارسال نظر