تعمیرات تخصصی آیفون و آیپد Apple تعمیرات تخصصی آیفون و آیپد Apple

تعمیرات تخصصی آیفون و آیپد Apple

مراجعه به نمایندگی تعمیرات تخصصی اپل (Apple) و واگذاری تعمیرات آیفون و آیپد های این شرکت به این مراجع می‌تواند تضمینی مبنی بر کیفیت خدماتی باشد که از آن بهره‌مند می‌شوید. بهتر است تعمیرات آیفون، آیپد و اپل واچ ها را فقط به نمایندگی های رسمی Apple واگذار کنید. در ادامه این مطلب بیشتر در مورد نمایندگی رسمی اپل و تعمیرات تخصصی اپل و سرویس موبایل کمک صحبت می‌کنیم. بنابراین با موبایل کمک همراه باشید.

نمایندگی رسمی اپل | تعمیرات آیفون، آیپد و اپل واچ

تمام گجت هایی که توسط شرکت اپل ساخته و تولید می‌شوند از نظر ظرافت طراحی و کنار هم چیده شدن اجزای سخت افزاری نسبت به دیگر گوشی ها متفاوت هستند. محصولات اپل واقعا ساختاری دقیق و ظریف دارند، به همین جهت تعمیرات گجت های این شرکت فقط باید به دست افرادی انجام شود که در دوره های تخصصی تعمیرات اپل شرکت کرده‌اند و با ترفند های روز تعمیرات این گجت ها نظیر آیفون، آیپد و اپل واچ آشنایی کامل دارند. در غیر این صورت ممکن است نتیجه تعمیرات اصلا رضایت بخش نباشد.

 

گارانتی رسمی تعمیرات اپل | 02175147 | خیابان جمهوری، نرسیده به پل حافظ، خیابان لاله، پلاک 9 واحد 2

 

تعمیرات تخصصی آیفون و آیپد Apple | گرانتی اپل

 

اما با توجه به اینکه نمایندگی اپل در ایران وجود ندارد، چطور می‌توان تعمیرات آیفون و آیپد های این شرکت را با خیال راحت انجام داد؟ این مسئله می‌تواند برای افرادی که از گجت های اپل استفاده می‌کنند به معضل بزرگ و مهمی تبدیل شود. اگر از کاربران گجت های شرکت اپل هستید و بنا به هر دلیل نیاز به تعمیر گجت خود دارید، توصیه می‌کنیم از خدماتی استفاده کنید که توسط شرکت موبایل کمک ارائه شده است. موبایل کمک به عنوان بهترین مرجع تعمیرات تخصصی اپل (Apple) در ایران فعالیت دارد و آمار رضایت مشتریانش به خوبی این مسئله را ثابت می‌کند.

اما چرا خدماتی که موبایل کمک ارائه کرده می‌تواند بهترین نتیجه را برایتان به همراه داشته باشد و چرا از این شرکت به عنوان نمایندگی رسمی اپل یاد می‌کنیم؟ مطمئنا برای انجام این کار باید دلایل قانع کننده‌ای وجود داشته باشد چون همانطور که در مقاله همه چیز در مورد نمایندگی اپل در ایران و شرایط گارانتی آیفون اشاره کرده بودیم به دلیل مسائل سیاسی اپل نمایندگی کاملا رسمی در داخل ایران ندارد که زیر نظر این شرکت فعالیت داشته باشد و اختصاص دادن این لقب به یک مرکز تعمیرات موبایل مستلزم وجود دلایل قانع کننده‌ای خواهد بود.

بیشتر بخوانید: بهترین مرکز تعمیرات اپل در تهران | تعمیرات تخصصی اپل

بهترین مرجع تعمیرات تخصصی اپل در تهران و ایران

با خدماتی که شرکت موبایل کمک ارائه کرده، دیگر تعمیرات تخصصی آیفون و آیپد ها و حتی اپل واچ های شرکت اپل کار سختی نیست و هیچ دغدغه و نگرانی را در پی نخواهد داشت. همانطور که در مقاله موبایل خود را در تهران کجا تعمیر کنیم؟ آیفون و سامسونگ اشاره کردیم با خدماتی که توسط شرکت موبایل کمک و نمایندگی رسمی اپل ارائه شده، کاربرانی ایرانی می‌توانند بدون مشکل و هرگونه نگرانی تعمیرات گجت های اپل خود را انجام دهند. اما استفاده از خدمات موبایل کمک چگونه منجر به رفع نگرانی متقاضیان تعمیرات Apple می‌شود؟

اولین مسئله مربوط به فعالیت کارشناسان با تجربه در این مرکز تعمیرات خواهد بود. کارشناسانی که به عنوان تعمیرکار در مرکز تعمیرات موبایل کمک فعالیت دارند در تمام دوره های پیشرفته و به روز آموزش تعمیرات آیفون اپل شرکت کرده‌اند و به تکنیک ها و ترفند های روز تعمیرات این گجت ها آشنایی دارند. کارشناسان موبایل کمک تعمیرکاران ساده‌ و معمولی نیستند و از نظر مهارت و تجربه برای فعالیت در این شرکت از فیلتر های بسیار دقیقی عبور می‌کنند. بنابراین وقتی از سرویس موبایل کمک استفاده کنید، تعمیرات تخصصی اپل شما به دست کارشناسان با تجربه و مطمئن انجام می‌شود.

تعمیر گوشی به دست کارشناسان مطمئن و با تجربه می‌تواند تضمینی برای کیفیت تعمیرات باشد. از سمت دیگر در شرکت موبایل کمک از جدیدترین و پیشرفته ترین تجهیزات در تعمیرات آیفون، آیپد و اپل واچ استفاده می‌شود و این موضوع سبب خواهد شد که تمام استاندارد های تعمیر به بهترین شکل ممکن رعایت شوند و در نتیجه، تعمیرات با بهترین کیفیت قابل انجام باشد. این مسئله توسط بیشتر تعمیرکاران بازار آزاد نادیده گرفته می‌شود، بنابراین با خدمات موبایل کمک و نمایندگی رسمی اپل از این مزیت هم بهره‌مند می‌شوید و خیالتان از بابت نحوه تعمیر قطعات مختلف آیفون راحت خواهد بود. از آنجایی که موبایل کمک از کیفیت تعمیرات انجام شده توسط کارشناسان خودش اطمینان دارد، گوشی های مشتریان را با ضمانت تعمیر می‌کند.

 

گارانتی رسمی تعمیرات اپل | 02175147 | خیابان جمهوری، نرسیده به پل حافظ، خیابان لاله، پلاک 9 واحد 2

 

 

به عنوان مثال اگر در مرکز موبایل کمک و نمایندگی اپل اقدام به تعویض تاچ ال سی دی آیفون خود کنید، تعمیر صورت گرفته با ضمانت انجام می‌شود و در صورتی که طی یک ماه آتی در عملکرد ال سی دی موبایل مشکلی به وجود آید، موبایل کمک به طور رایگان تعمیرات لازم را بر روی گوشی متقاضی انجام می‌دهد. ارائه ضمانت تعمیرات مشخص می‌کند که موبایل کمک به خوبی از کیفیت کار خود اطمینان دارد و سعی می‌کند از نظر کیفی دقیقا مشابه به سرویس نمایندگی های رسمی اپل در سراسر دنیا عمل نماید.

مسئله بعدی مربوط به قطعات اورجینال می‌شود. تمام قطعاتی که توسط کارشناسان موبایل کمک در گوشی مشتریان نصب می‌شود اورجینال و اصل هستند و از این نظر مشمول گارانتی خواهند بود. این قطعات مستقیما از فروشگاه قطعات موبایل کمک تامین می‌شوند. فروشگاه موبایل کمک سال هاست که در زمینه عرضه قطعات اورجینال آیفون ها فعالیت دارد و قطعات اورجینال اپل را با گارانتی در اختیار تعمیرکاران سراسر ایران قرار می‌دهد. بنابراین وقتی از سرویس موبایل کمک استفاده می‌کنید خیالتان از بابت اورجینال بودن قطعه جدید بکار رفته در گوشی هم راحت می‌شود.

با توجه به موارد فوق واقعا می‌توان نتیجه گرفت که موبایل کمک بهترین مرجع برای انجام تعمیرات تخصصی اپل (Apple) است. شاید موبایل کمک بنا به دلایل سیاسی نمایندگی رسمی و مورد تایید شرکت اپل نباشد اما سرویسی که ارائه کرده از نظر کیفیت نسبت به سرویس خیلی از نمایندگی های رسمی اپل در سراسر دنیا کیفیت بهتری دارد و آمار رضایت مشتریان موبایل کمک هم تقریبا از 80 درصد نمایندگی های رسمی اپل در سراسر دنیا بهتر است. به همین سبب ما موبایل کمک را به عنوان بهترین نمایندگی رسمی اپل در ایران معرفی می‌کنیم.

بیشتر بخوانید: نمایندگی اپل | نمایندگی تعمیر آیفون اپل در تهران | تعمیرات Apple

هزینه تعمیرات تخصصی اپل (Apple) | تعمیرات گوشی اپل

عموما دغدغه افرادی که برای تعمیرات گوشی اپل وارد عمل شوند این است که هزینه تعمیرات این گجت ها بالاست. از آنجایی که قطعات بکار رفته در محصولات اپل کیفیت بالایی دارند بنابراین قیمت آن ها هم نسبت به قیمت قطعات دیگر گوشی های معمولی به مراتب بیشتر است. این امر سبب می‌گردد که هزینه تعمیرات گوشی اپل نسبت به دیگر گوشی ها افزایش یابد، مخصوصا اگر هزینه تعمیرات تخصصی اپل (Apple) را با هزینه تعمیر یک گوشی اندرویدی میان رده مقایسه کنید!

 

گارانتی رسمی تعمیرات اپل | 02175147 | خیابان جمهوری، نرسیده به پل حافظ، خیابان لاله، پلاک 9 واحد 2

 

 

اما با خدماتی که توسط شرکت موبایل کمک و نمایندگی رسمی اپل ارائه شده دیگر نگرانی از این بابت نخواهید داشت. از آنجایی که قطعات گوشی متقاضیان تعمیر در مرکز موبایل کمک مستقیما از فروشگاه موبایل کمک تامین می‌شوند، هزینه تامین قطعه به شکل قابل ملاحظه‌ای کاهش می‌یابد. به عنوان مثال ممکن است ال سی دی یک آیفون توسط تعمیرکار معمولی در بازار آزاد با قیمت 1 میلیون تومان خریداری شود و وی در قابل نصب این قطعه در گوشی شما هزینه‌ای در حدود 1.3 میلیون تومان را دریافت کند. اما در مرکز موبایل کمک همان ال سی دی می‌تواند با قیمتی در حدود 700 هزار تومان از فروشگاه موبایل کمک تهیه شود.

از آنجایی که با استفاده از خدمات موبایل کمک نیازی به پرداخت مستقیم دستمزد به تعمیرکار وجود ندارد، هزینه تعمیرات تخصصی آیفون باز هم کاهش می‌داد و برای مثال قبل به همان 700 هزار تومان محدود می‌شود. چون در حالتی که تعمیرکار بازار آزاد 1.3 میلیون تومان هزینه را از مشتری دریافت کرده بود، مبلغ 1 میلیون صرف خرید ال سی دی شده بود و مبلغ 300 هزار تومان هم به عنوان دستمزد تعمیرکار از متقاضی تعمیرات دریافت شد، اما در مرکز موبایل کمک تعمیر مشابه با ضمانت و با مبلع کمتری قابل انجام خواهد بود.

گارانتی و تعمیر رایگان اپل در ایران | نمایندگی رسمی اپل

شاید این سوال در ذهن خیلی از شما ایجاد شده باشد که آیا می‌توان با استفاده از گارانتی موبایل نسبت به تعمیر رایگان اپل در ایران اقدام کرد؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که گارانتی موبایل خیلی گزینه مناسبی برای تعمیر رایگان آیفون و آیپد های اپل نیست و در اغلب مواقع نمی‌توان از گارانتی برای انجام تعمیرات روی گجت های اپل استفاده کرد. در مرد گارانتی و محدودیت های آن پیش از این در مقاله گارانتی گوشی موبایل چیست و چگونه از آن استفاده کنیم؟ صحبت کردیم و مطمئن هستیم مطالعه آن بیشتر برای درک شرایط به شما کمک می‌کند.

 

گارانتی رسمی تعمیرات اپل | 02175147 | خیابان جمهوری، نرسیده به پل حافظ، خیابان لاله، پلاک 9 واحد 2

 

 

اما اگر آیفون خود را بیمه کرده باشید می‌توانید تحت هر شرایط تعمیر رایگان اپل را بر روی آن انجام دهید. بهترین بیمه موبایل در حال حاضر گارانتی است که با همکاری شرکت موبایل کمک و سامان حامی ارائه می‌شود. زمانی که گوشی آیفون خودتان را بیمه کنید، دستگاه در قبال هرگونه مشکلی که برای آن به وجود آید گارانتی می‌شود و تعمیرات رایگان آن امکانپذیر خواهد بود. حتی حوادثی از قبیل افتادن گوشی از دست کاربر و شکستن ال سی دی یا خرابی ناشی از آب خوردگی هم برخلاف گارانتی توسط بیمه موبایل پشتیبانی می‌شوند.

بنابراین تعمیر رایگان اپل (Apple) در ایران فقط در شرایطی امکانپذیر خواهد بود که آیفون شما از بیمه بهره‌مند باشد. البته در برخی مواقع نادر ممکن است تعمیر رایگان اپل با استفاده از گارانتی هم امکانپذیر باشد اما تقریبا در 80 درصد مواقع انجام این کار امکانپذیر نخواهد بود. به عنوان مثال اگر یک آیفون را به تازگی به همراه گارانتی خریداری کرده باشید و به طور خود به خود در عملکرد قطعاتی مثل ال سی دی، باتری، بر و غیره آن اختلالی به وجود آید، تعمیر رایگان آن باید تحت ضوابط گارانتی امکانپذیر باشد.

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیر Apple | تعمیرات اپل | تعمیر گوشی آیفون

مراحل انجام تعمیرات آیفون | نمایندگی رسمی تعمیر اپل

سرویسی که موبایل کمک ارائه کرده از نظر سهولت بکارگیری حتی از خدمات نمایندگی رسمی اپل هم بهتر است! موبایل کمک سعی کرده تعمیرات تخصصی اپل را بدون کوچک ترین دردسر برای کاربران امکانپذیر سازد. بدین منظور کاربر برای ثبت سفارش و تحویل گوشی به کارشناسان موبایل کمک نیازی به مراجعه حضوری نخواهد داشت و حتی برای تحویل گرفتن گوشی بعد از انجام تعمیرات هم لزومی مبنی بر مراجعه حضوری کاربر وجود ندارد.

برای ثبت سفارش تعمیرات کافیست متقاضی با شماره 02175147 تماس حاصل کند یا از طریق صفحه ثبت سفارش آنلاین تعمیرات موبایل  در سایت شرکت سفارش خود را به ثبت برساند. در این مرحله بدون نیاز به مراجعه حضوری متقاضی تمام هماهنگی های لازم به وی انجام می‌گیرد و پیک رایگان موبایل کمک در اسرع وقت به آدرس متقاضی ارسال و گوشی معیوب را از او دریافت خواهد کرد. آیفون یا آیپد متقاضی توسط پیک به شرکت ارجاع داده می‌شود و تعمیرات لازم بر روی آن انجام خواهند شد. بعد از بررسی دقیق گوشی و اطمینان از صحت عملکرد آن، دستگاه با پیک رایگان موبایل کمک به آدرس متقاضی ارسال و درب منزل به وی تحویل داده می‌شود.

 

گارانتی رسمی تعمیرات اپل | 02175147 | خیابان جمهوری، نرسیده به پل حافظ، خیابان لاله، پلاک 9 واحد 2

 

تعمیرات تخصصی آیفون و آیپد Apple | گارانتی اپل

 

بنابراین با استفاده از خدمات موبایل کمک و نمایندگی رسمی اپل می‌توانید تعمیرات تخصصی آیفون و آیپد های خود یا حتی تعمیرات اپل واچ (Apple Watch) را بدون نیاز به مراجعه حضوری انجام دهید و در طول انجام این تعمیرات به سایر کارهای روزمره خود رسیدگی کنید. جالب است بدانید که در مرکز موبایل کمک تعمیرات تخصصی اپل با بیشترین سرعت ممکن انجام می‌گیرد و عموما تعمیرات رایجی مثل تعویض ال سی دی یا تعویض باتری آیفون بیشتر از 3 ساعت زمان نمی‌برند. پس شما احتمالا در کمتر از 5 ساعت شاهد تعمیر شده گوشی و تحویل آن درب منزل خواهید بود.

فراموش نکنید تعمیرات انجام شده در مرکز موبایل کمک همگی مشمول گارانتی هستند و حتی قطعات تعویض شده گوشی متقاضیان هم از نظر اورجینال بودن ضمانت می‌شوند. پس خیالتان از بابت کیفیت تعمیرات صورت گرفته راحت باشد. اگر خدمات موبایل کمک مناسب و خوب نبود، آمار رضایت مشتریان این شرکت تا به این اندازه افزایش پیدا نمی‌کرد. به منظور ثبت سفارش تعمیرات تخصصی اپل (Apple) در مرکز موبایل کمک و نمایندگی رسمی اپل و دریافت مشاوره رایگان می‌توانید با شماره 02175147 تماس حاصل کنید و از کارشناسان این مرکز راهنمایی بخواهید.

تعمیرات تخصصی آیفون
در نمایندگی اپل با گارانتی رسمی

دفتر مرکزی75147-021
تعمیرات تخصصی آیفون
در گارانتی اپل

مقالات آموزش تعمیرات آیفون

آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

اطلاعات بیشتر آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

تعمیر باتری انواع آیفون

مقالات راهنمای تعویض باتری اپل

اطلاعات بیشتر تعویض باتری انواع آیفون

تعمیرات تخصصی اپل واچ

اطلاعات بیشتر
تعمیرات اپل واچ

فروشگاه قطعات تعمیرات اپل

خرید قطعات اورجینال آیفون (با گارانتی اصالت قطعه)

اطلاعات بیشتر فروشگاه قطعات موبایل

تعویض ال سی دی انواع آیفون

مقالات راهنمای تعویض ال سی دی اپل

اطلاعات بیشتر مقالات راهنمای تعویض ال سی دی اپل