تعمیر آیفون و آیپد | تعمیرات Apple در تهران تعمیر آیفون و آیپد | تعمیرات Apple در تهران

تعمیر آیفون و آیپد | تعمیرات Apple در تهران

تعمیرکاران موبایل باید در حین تعمیر کردن آیفون های اپل دقت زیادی صرف کنند و مراقب باشند که اشتباهی از سوی آن ها صورت نگیرد، چون کوچک ترین اشتباه در انجام تعمیرات آیفون می‌تواند صدمات جبران ناپذیری را به دنبال داشته باشد. تعمیر آیفون با استفاده از سرویس موبایل کمک که به عنوان نمایندگی رسمی تعمیرات اپل و آیفون در ایران فعال است با بهترین کیفیت و قیمت قابل انجام خواهد بود. در ادامه بیشتر در مورد این موضوع صحبت می‌کنیم. بنابراین با موبایل کمک همراه باشید.

 

گارانتی رسمی تعمیرات اپل | 02175147 | خیابان جمهوری، نرسیده به پل حافظ، خیابان لاله، پلاک 9 واحد 2

 

تعمیر آیفون و آیپد | تعمیرات Apple در تهران | گارانتی اپل

 

نکات مهم در تعمیر آیفون | تعمیرات تخصصی اپل

نکات خاصی وجود دارند که باید در تعمیرات iPhone و گجت های اپل به طرز ویژه‌ای مورد توجه قرار گیرند، در غیر این صورت مطمئنا نتیجه نهایی تعمیر اصلا رضایت بخش نخواهد بود. فراموش نکنید آیفون های اپل گوشی های بسیار حساس و ظریفی هستند و در ساخت آن ها دقت مهندسی بسیار بالایی بکار رفته است، در نتیجه نباید تعمیر آن ها به هر تعمیرکاری واگذار شود. برخی از مهمترین نکاتی که باید در تعمیر آیفون مورد توجه قرار گیرند به شرح زیر هستند:

 

  • قطعات اورجینال: اورجینال بودن قطعه‌ای که قرار است در آیفون شما نصب شود تقریبا مهمترین مسئله‌ای خواهد بود که باید از آن اطمینان حاصل کنید. به عنوان مثال اگر قرار شده ال سی دی یا باتری آیفونتان تعویض شود، حتما مطمئن شوید که یک ال سی دی یا باتری اورجینال در دستگاه نصب خواهد شد و از نمونه های کپی استفاده نمی‌شود.

 

  • تجربه و مهارت تعمیرکار: همه افرادی که در بازار آزاد به عنوان تعمیرکار موبایل فعالیت می‌کنند از تجربه و مهارت کافی برای تعمیرات گوشی آیفون های اپل برخوردار نیستند. واگذار کردن تعمیرات تخصصی اپل به این افراد می‌تواند ریسک های زیادی را به همراه داشته باشد. بنابراین لازم است قبل از واگذاری تعمیرات آیفون به هر فردی در مورد تجربه و مهارت وی اطلاعات کسب کنید و مطمئن شوید که او از پس تعمیر موبایل آیفون بر می‌‌آید.

 

تعمیر آیفون و آیپد | تعمیرات Apple در تهران | گارانتی اپل

 

  • تجهیزات و ابزارهای تعمیر: تصور کنید تعمیرکاری در حوزه تعمیر موبایل بسیار کاربلد و با تجربه است اما ابزارها و تجهیزات لازم برای انجام تعمیرات را در اختیار نداشته باشد! در اینگونه مواقع مطمئنا کیفیت تعمیر افت می‌کند، به ویژه اگر قرار باشد تعمیراتی مثل تعویض گلس آیفون انجام گیرد، اهمیت ابزارهای تعمیر چند برابر می‌شود. پس به مجهز بودن کارگاه تعمیراتی که قرار است تعمیر موبایلتان در آن انجام شود هم دقت کنید.

 

  • سرعت عمل: همه دوست دارند که تعمیرات گوشی آن ها در سریع ترین زمان ممکن انجام شود و تمایلی مبنی بر انتظار طولانی مدت و چند روزه برای تعمیر شدن دستگاه نخواهند داشت. متاسفانه خیلی از تعمیرکاران سرعت عمل پایینی دارند و این موضوع می‌تواند بسیار آزاردهنده باشد. بنابراین قبل از واگذاری تعمیر آیفون به هر تعمیرکاری مطمئن شوید که وی فرد خوش قولی است و تعمیرات لازم را سر موعد مقرر در گوشی تکمیل می‌کند.

 

  • قیمت و هزینه: وضعیت بازار تعمیرات موبایل به گونه‌ایست که خیلی قیمت دقیقی برای انجام تعمیرات توسط تعمیرکاران ارائه نمی‌شود و ممکن است دو تعمیرکار برای انجام یک تعمیر مشابه روی گوشی شما قیمت متفاوتی را پیشنهاد دهند. بنابراین مسئله قیمت هم می‌تواند از نکاتی باشد که باید در تعمیرات موبایل اپل توجه ویژه‌ای به آن داشت.

 

بنابراین اگر می‌خواهید تعمیرات تخصصی اپل و گوشی آیفون خود را به مرکز یا تعمیرکاری واگذار کنید نکات فوق را در نظر بگیرید و مطمئن شوید که از سرویس مرجعی استفاده به عمل می‌آورید که بهترین بازده را در ازای موارد فوق ارائه می‌کند. موبایل کمک که می‌توان آن را نمایندگی رسمی اپل در ایران محسوب کرد، بهترین مرجعی است که می‌توانید تعمیرات تخصصی آیفون را به آن واگذار کنید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات تخصصی آیفون با ضمانت | تعمیر آیفون | تعمیرات اپل

شخصا آیفون خود را تعمیر کنید | آموزش تعمیرات اپل

با استفاده از مجموعه مقالاتی که توسط تیم تحریریه موبایل کمک با هدف آموزش تعمیرات آیفون های اپل ارائه شده می‌توانید برخی از تعمیرات خاص را شخصا هم بر روی گوشی انجام دهید. به عنوان مثال تعویض باتری آیفون ها و به ویژه آیفون های قدیمی تر اپل کار خیلی سختی نیست و شما با کمی دقت، حوصله و پیروی از مراحلی که در مقالات مرجع نام برده شده عنوان کردیم قادر به انجام این کار خواهید بود. البته برای اینکه بتوانید تعمیر آیفون را شخصا انجام دهید باید به ابزارهای مناسب تعمیر و همچنین قطعه اورجینالی که قرار است در گوشی تعویض شود دسترسی داشته باشید. برای تهیه کردن این موارد می‌توانید از سرویس فروشگاه قطعات موبایل کمک استفاده کنید.

 

گارانتی رسمی تعمیرات اپل | 02175147 | خیابان جمهوری، نرسیده به پل حافظ، خیابان لاله، پلاک 9 واحد 2

 

در فروشگاه موبایل کمک جدیدترین و بهترین ابزارهای تعمیرات تخصصی اپل و گوشی های هوشمند ارائه شده‌‍اند. شما با خرید اصلی ترین لوازم تعمیرات موبایل می‌توانید برخی از مهمترین تعمیرات iPhone از قبیل تعویض باتری را انجام دهید. ضمنا تمام قطعاتی هم که در فروشگاه موبایل کمک عرضه شده‌اند اورجینال بوده و از این نظر مشمول گارانتی می‌شوند. پس می‌توانید با خیالی کاملا آسوده قطعات و ابزارهای مورد نیازتان را از این فروشگاه تهیه کنید و شخصا به انجام تعمیرات آیفون بپردازید.

هزینه تعمیر آیفون | نمایندگی رسمی تعمیرات اپل و آیفون

یکی از مهمترین مسائل و دغدغه های کاربرانی که نیازمند تعمیر کردن آیفون می‌شوند مربوط به هزینه تعمیرات خواهد بود. از آنجایی که کیفیت قطعات بکار رفته در آیفون ها بالاست، بنابراین هزینه تولید آن ها هم بالا خواهد بود و در نتیجه قیمت قطعات آیفون زیاد می‌شود. این موضوع سبب خواهد شد که متقاضی تعمیرات ملزم به پرداخت هزینه زیادی برای تعمیر کردن آیفون شود. به نوعی هزینه تعمیر به صورت ناخودآگاه افزایش یابد. اما با خدماتی که توسط شرکت موبایل کمک و نمایندگی اپل ارائه شده می‌توانید با کمترین قیمت و هزینه ممکن تعمیرات تخصصی اپل و آیفون ها را انجام دهید.

 

تعمیر آیفون و آیپد | تعمیرات Apple در تهران | گارانتی اپل

 

همانطور که در مقاله تعمیرات آیفون و گوشی موبایل دیگر مشکل نیستاشاره کردیم با خدمات موبایل کمک دیگر تعمیر آیفون های اپل کار دشواری نخواهد بود. سرویس موبایل کمک به گونه‌ای طراحی شده که کمترین دردسر و هزینه را برای متقاضیان تعمیرات موبایل به همراه داشته باشد. به دلیل اینکه قطعات اورجینال آیفون در مرکز موبایل کمک مستقیما از فروشگاه موبایل کمک تامین می‌شوند، قیمت بسیار پایین تری نسبت به بازار آزاد خواهند داشت. از سمت دیگر عدم نیاز به پرداخت دستمزد به تعمیرکاران هم منجر به کاهش هزینه تعمیرات می‌شود. پس با سرویس موبایل کمک و نمایندگی اپل می‌توانید تعمیرات تخصصی آیفون را با کمترین هزینه و قیمت ممکن انجام دهید. موبایل کمک اولین مرکزی است که در ایران سرویس تعمیرات تخصصی آیفون را با امکان ثبت سفارش آنلاین و تلفنی فراهم می‌کند. در ادامه بیشتر در مورد این موضوع و روند کار سرویس موبایل کمک صحبت خواهیم کرد.

بیشتر بخوانید: تعمیرات آیفون اپل با گارانتی و قیمت مناسب | نمایندگی تعمیرات Apple

نمایندگی اپل در تهران | رایج ترین تعمیرات آیفون ها

اگر به خاطر داشته باشید در مقاله رایج ترین مشکلات و تعمیرات آیفون های اپل + راه حل به برخی از اصلی ترین و رایج ترین تعمیراتی که روی آیفون های اپل انجام می‌شود اشاره کردیم و گفتیم که با خدمات موبایل کمک می‌توانید تمام این تعمیرات را با صرف کمترین هزینه ممکن انجام دهید. موبایل کمک به عنوان تنها نمایندگی اپل در تهران فعالیت دارد و به همین سبب می‌تواند بهترین گزینه برای انجام تعمیرات تخصصی اپل در تهران باشد. اگر می‌خواهید خیالتان از بابت کیفیت تعمیرات صورت گرفته بر روی آیفون راحت باشد موبایل کمک این اطمینان را برایتان فراهم خواهد کرد.

 

تعمیر آیفون و آیپد | تعمیرات Apple در تهران | گارانتی اپل

 

تعمیر انواع آیفون های اپل از قبیل تعمیرات آیفون 7 پلاس، تعمیرات آیفون XS و دیگر مدل های محبوب آیفون ها در مرکز موبایل کمک با ضمانت اورجینال بودن قطعات و کیفیت انجام می‌شود. علاوه بر ضمانت قطعات، موبایل کمک هر تعمیر آیفون را تا بازه زمانی مشخصی از نظر کیفیت و سلامت هم گارانتی می‌کند و چنانچه در این بازه مشکلی برای بخش تعمیر شده دستگاه به وجود آید، تعمیر آن به صورت رایگان توسط تیم شرکت انجام می‌گیرد تا رضایت کامل متقاضی تعمیرات گوشی جلب شود.

تعمیرات تخصصی اپل با قطعات 100 درصد اورجینال

اصلی ترین مسئله‌ای که تعمیرکاران سودجو در بازار آزاد با بکارگیری آن از اعتماد مشتریان سوء استفاده می‌کنند و سود های بیشتری را به جیب می‌زنند مربوط به نصب قطعات غیر اورجینال یا دست دوم در گوشی می‌شود. به عنوان مثال تصور کنید مادربرد یک آیفون سوخته باشد و صاحب آن بخواهد که دستگاه را به عنوان یک گوشی معیوب بفروش برساند. یک تعمیرکار می‌تواند آن گوشی را با قیمت بسیار پایینی خریداری کند و از قطعات آن مثل ال سی دی، هارد، موتور ویبره و غیره به عنوان قطعات اورجینال استفاده به عمل آورد.

 

تعمیر آیفون و آیپد | تعمیرات Apple در تهران | گارانتی اپل

 

 

در اینگونه مواقع تعمیرکار هزینه خرید قطعه اورجینال و نو را از متقاضیان تعمیرات آیفون دریافت می‌کند اما قطعه دست دوم آیفونی که ارزان خریداری کرده بود را در دستگاه نصب می‌نماید. بدین ترتیب سود بیشتری نصیب تعمیرکار می‌شود. متاسفانه در برخی مواقع دیده شده که تعمیرکاران سودجو از این فراتر هم عمل کرده‌اند و قطعات غیر اورجینال را به جای اورجینال در گوشی متقاضیان تعمیرات موبایل نصب می‌کنند و از آن ها هزینه نصب قطعه اورجینال را دریافت خواهند کرد.

بنابراین به دلیل وجود اینگونه مسائل، تعمیر آیفون به دغدغه‌ای برای خیلی از افراد تبدیل شده و واقعا وضعیت به گونه‌ایست که نمی‌توان به سرویس هر تعمیرکار و مرجع تعمیراتی اعتماد کرد. اما تعمیر گوشی آیفون در مرکز موبایل کمک با ضمانت انجام می‌شود. یعنی موبایل کمک تضمین می‌کند که تعمیر انجام شده توسط این مرکز تا بازه زمانی مشخصی بدون مشکل خواهد بود. موبایل کمک همچنین نو و اصل بودن قطعات نصب شده در گوشی مشتریانش را هم ضمانت می‌نماید تا خیال متقاضی تعمیرات از همه نظر راحت باشد. پس با موبایل کمک تعمیرات تخصصی اپل را با قطعات 100 درصد اورجینال انجام می‌دهید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات موبایل اپل | نمایندگی اپل | تعمیرات تخصصی اپل

نمایندگی رسمی تعمیرات آیفون و اپل | بیمه موبایل

بیمه موبایل سرویسی است که با استفاده از آن شما می‌توانید گوشی خود را بیمه کنید و در قبال خرابی ها و مشکلات احتمالی که برای آن به وجود می‌آیند غرامت دریافت کرده و تعمیر دستگاه را بدون پرداخت هزینه و رایگان انجام دهید. اگر به یاد داشته باشید در مقاله مزیت های بیمه موبایل چیست؟ چرا باید گوشی خود را بیمه کنیم؟ به طور جامع در رابطه با مزیت های بیمه موبایل صحبت کردیم و گفتیم که با این سرویس می‌توانید بدون نیاز به پرداخت هزینه تعمیرات گوشی را انجام دهید.

 

گارانتی رسمی تعمیرات اپل | 02175147 | خیابان جمهوری، نرسیده به پل حافظ، خیابان لاله، پلاک 9 واحد 2

 

تعمیر آیفون و آیپد | تعمیرات Apple در تهران | گارانتی اپل

 

موبایل کمک به عنوان نمایندگی رسمی تعمیرات آیفون و اپل در ایران سرویس بیمه تلفن همراه را هم ارائه می‌کند. سرویسی که توسط این شرکت برای بیمه آیفون های اپل ارائه شده بهترین سرویس بیمه موبایل فعلی است که در کشور وجود دارد. با استفاده از این سرویس حتی می‌توانید آیفون خود را در قبال بروز حوادثی مثل به سرقت رفتن دستگاه، آسیب دیدن در اثر بلایای طبیعی و غیره هم بیمه نمایید. اگر آیفونتان بیمه نیست، اکیدا توصیه می‌کنیم که آن را بیمه کنید تا در آینده تمام مشکلات احتمالی دستگاه بدون پرداخت هزینه قابل تعمیر شوند.

مراحل تعمیر آیفون در نمایندگی تعمیرات تخصصی اپل

موبایل کمک سرویس خود را به گونه‌ای ارائه کرده که متقاضیان تعمیرات تلفن همراه بتوانند بدون نیاز به مراجعه حضوری و صرف زمان در ترافیک شهری و دردسرهایش نسبت به تعمیر گوشی خود وارد عمل شوند. بدین منظور کافیست که متقاضی تعمیرات ضمن تماس با شماره 02175147 یا از طریق صفحه ثبت سفارش آنلاین تعمیرات موبایل در سایت شرکت سفارش خود را به ثبت برساند. سایر مراحل کار توسط تیم موبایل کمک انجام می‌شود. در قدم اول هماهنگی های لازم با متقاضی انجام می‌گیرد و سپس پیک رایگان موبایل کمک جهت دریافت گوشی به آدرس وی اعزام خواهد شد.

 

تعمیر آیفون و آیپد | تعمیرات Apple در تهران | گارانتی اپل

 

آیفون توسط پیک از متقاضی تحویل گرفته می‌شود و به شرکت ارجاع داده خواهد شد. سپس تعمیر آیفون در مرکز موبایل کمک با استفاده از مدرن ترین تجهیزات روز دنیا انجام می‌شود و پس از اطمینان از کیفیت تعمیرات، گوشی دوباره با پیک رایگان موبایل کمک به آدرس متقاضی ارسال و درب منزل به وی تحویل داده خواهد شد. بدین ترتیب متقاضی تعمیرات موبایل بدون نیاز به خروج از منزل و ظرف چند ساعت شاهد تعمیر شدن کامل آیفون خود خواهد بود و مادامی که گوشی وی تعمیر می‌شود به سایر کارهای روزمره و اصلی خودش رسیدگی می‌کند. برای ثبت سفارش تعمیرات تخصصی آیفون و اپل در موبایل کمک کافیست به شماره 02175147 تماس بگیرید و از کارشناسان این مرکز راهنمایی بخواهید.

تعمیرات تخصصی آیفون
در نمایندگی اپل با گارانتی رسمی

دفتر مرکزی75147-021
تعمیرات تخصصی آیفون
در گارانتی اپل

مقالات آموزش تعمیرات آیفون

آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

اطلاعات بیشتر آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

تعمیر باتری انواع آیفون

مقالات راهنمای تعویض باتری اپل

اطلاعات بیشتر تعویض باتری انواع آیفون

تعمیرات تخصصی اپل واچ

اطلاعات بیشتر
تعمیرات اپل واچ

فروشگاه قطعات تعمیرات اپل

خرید قطعات اورجینال آیفون (با گارانتی اصالت قطعه)

اطلاعات بیشتر فروشگاه قطعات موبایل

تعویض ال سی دی انواع آیفون

مقالات راهنمای تعویض ال سی دی اپل

اطلاعات بیشتر مقالات راهنمای تعویض ال سی دی اپل