تعمیرات تخصصی اپل | تعمیرات گوشی آیفون تعمیرات تخصصی اپل | تعمیرات گوشی آیفون

تعمیرات تخصصی اپل | تعمیرات گوشی آیفون

برای اینکه بتوان تعمیر گوشی آیفون را با بهترین کیفیت و با خیالی آسوده انجام داد باید حتما از سرویس نمایندگی های تعمیرات اپل استفاده کرد. در صورتی که از سرویس سایر مراکز استفاده شود ممکن است نتیجه تعمیر اصلا رضایت بخش نباشد. در ادامه این مطلب بیشتر در مورد نمایندگی تعمیر Apple و تعمیر گوشی آیفون در این مرکز صحبت می‌کنیم. با موبایل کمک همراه باشید.

تعمیر گوشی آیفون | نمایندگی تعمیر Apple

آیفون های اپل نسبت به گوشی های اندرویدی قیمت بیشتری دارند و گوشی های گران تری محسوب می‌شوند. یکی از اصلی ترین دلایلی که سبب شده که گوشی ها نسبت به محصولات اندرویدی قیمت بیشتری داشته باشند مربوط به کیفیت و ظرافت طراحی و ساخت آن ها و همچنین کیفیت عالی قطعاتی می‌شود که در آیفون ها بکار گرفته شده است. این موضوع سبب می‌شود که تعمیرات اپل هم از اهمیت ویژه‌ای برخوردار شود و به راحتی نتوان تعمیر گوشی آیفون را به هر تعمیرکار و مرکزی واگذار کرد.

برای تعمیر گوشی های آیفون و دیگر گجت های شرکت اپل از قبیل آیپد، اپل واچ و حتی اپل تی وی (Apple TV) باید از سرویس نمایندگی تعمیر Apple استفاده به عمل آورد. فقط در این صورت است که می‌توان تعمیر اپل را با خیالی آسوده مبنی بر کیفیت نهایی تعمیرات انجام داد. به همین جهت است که توصیه داریم برای تعمیر گوشی آیفون خود و انجام دیگر تعمیرات اپل از سرویس و خدمات موبایل کمک استفاده کند، چون موبایل کمک به عنوان بهترین نمایندگی اپل در ایران می‌تواند بهترین گزینه برای انتخاب باشد.

 

گارانتی رسمی تعمیرات اپل | 02175147 | خیابان جمهوری، نرسیده به پل حافظ، خیابان لاله، پلاک 9 واحد 2

 

تعمیرات اپل | گوشی آیفون iPhone | گارانتی اپل

 

زمانی که تعمیرات اپل به مراکز و تعمیرکاران ناشناس واگذار شود ممکن است مشکلات زیادی به وجود آورد. به عنوان مثال اگر تعمیرکار از تجهیزات مناسب در تعمیر گوشی استفاده نکند ممکن است به دیگر قطعات آن آسیب وارد شود یا اگر تعمیرکار تجربه و مهارت کافی نداشته باشد، احتمال آسیب دیدن دیگر قطعات سالم دستگاه چند برابر می‌شود چون برای تعمیر آیفون های اپل باید دقیقا مراحل خاصی طی شوند که هر یک از این مراحل با توجه به مدل آیفون یا آیپد متفاوت خواهد بود و تعمیرکار باید به صورت کامل با این مراحل آشنا باشد.

از سمت دیگر مسائلی مثل بکارگیری قطعات اورجینال از دیگر دغدغه های افرادی است که تعمیر گوشی آیفون و تعمیرات اپل را به تعمیرکاران ناشناس واگذار می‌کنند. متاسفانه علیرغم تمام ادعا های تعمیرکار نمی‌توان مطمئن بود که وی قطعه اورجینالی را در گوشی نصب کرده باشد. بنابراین و با توجه به این مسائل باید در تعمیرات آیفون و آیپد های اپل نهایت دقت عمل صورت گیرد و این تعمیرات به هیچ وجه نباید به هر فرد یا مرجعی واگذار شود. اگر به دنبال مرجعی کاملا مطمئن برای انجام تعمیرات تخصصی آیفون هستید، موبایل کمک بهترین گزینه برای انتخاب است.

بیشتر بخوانید: نمایندگی اپل | نمایندگی تعمیر آیفون اپل در تهران | تعمیرات Apple

نمایندگی رسمی اپل در ایران | تعمیرات اپل

اگر به خاطر داشته باشید پیش از این در مقاله اختصاصی با عنوان همه چیز در مورد نمایندگی رسمی اپل در ایران و شرایط گارانتی آیفون به طور جامع و در رابطه با ضوابط فعالیت نمایندگی های رسمی اپل در ایران صحبت کردیم و همچنین در رابطه با شرایط گارانتی آیفون ها هم صحبت هایی به عمل آوریم. متاسفانه اپل به طور رسمی در ایران نمایندگی مستقیمی ندارد که تحت نظارت این شرکت فعالیت کند. دلیل امر هم با مسائل سیاسی و مشکلاتی ارتباط دارد که مابین کشور ایران و ایالات متحده برقرار است.

 

تعمیرات اپل | گوشی آیفون iPhone | گارانتی اپل

 

بنابراین اپل در داخل ایران نمایندگی کاملا رسمی نخواهد داشت اما این موضوع بدان معنا نیست که هیچ مرکز تعمیراتی در ایران نمی‌تواند به عنوان نمایندگی تعمیر Apple فعالیت کند و تعمیرات اپل و گوشی های آیفون را با کیفیتی مشابه نمایندگی های رسمی این شرکت در سراسر دنیا انجام دهد. مراکزی مثل مرکز تعمیرات موبایل کمک همواره سعی داشته‌اند که با رعایت تمام استانداردهای لازم بهترین سرویس را برای تعمیر گوشی آیفون و دیگر گجت های شرکت اپل در اختیار کاربران محصولات این برند در داخل ایران قرار دهند. حتی آمار رضایت مشتریان این مرکز نسبت به خیلی از مراکزی که در سراسر دنیا به عنوان نمایندگی رسمی اپل فعالیت می‌کنند بهتر است. بنابراین این مرکز واقعا می‌تواند به عنوان بهترین نمایندگی اپل در ایران در نظر گرفته شود. اما چه مزیت ها و نقاط قوتی سبب شده‌اند که موبایل کمک بتواند به عنوان بهترین مرکز تعمیرات تخصصی آیفون و اپل انتخاب شود؟ برخی از اصلی ترین مزیت هایی که با استفاده از خدمات موبایل کمک می‌توانید از آن ها بهره‌مند شوید به شرح زیر هستند:

 

  • قیمت مناسب: قیمت و تعرفه هایی که موبایل کمک در نظر گرفته نسبت به تعرفه تعمیرات اپل در بازار آزاد بسیار مقرون به صرفه تر است. مسائل دیگری مثل عدم نیاز به مراجعه حضوری برای واگذاری و دریافت گوشی هم منجر به کاهش هزینه ها می‌شود.

 

  • قطعات اورجینال: تمام قطعاتی که تیم موبایل کمک در آیفون مشتریان نصب می‌کند اورجینال هستند و از این نظر مشمول گارانتی خواهند بود. این قطعات مستقیما از فروشگاه قطعات موبایل کمک تامین می‌شوند.

 

گارانتی رسمی تعمیرات اپل | 02175147 | خیابان جمهوری، نرسیده به پل حافظ، خیابان لاله، پلاک 9 واحد 2

 

تعمیرات اپل | گوشی آیفون iPhone | گارانتی اپل

 

  • سرعت عمل بالا: تعمیرات آیفون و آیپد های اپل در موبایل کمک و نمایندگی تعمیر Apple عموما بیشتر از 2 الی 3 ساعت زمان نمی‌برد. بنابراین وقتی تعمیر آیفون خود را به تیم موبایل کمک بسپارید عموما ظرف 4 ساعت گوشی تعمیر شده خویش را درب منزل از پیک رایگان شرکت تحویل می‌گیرد.

 

  • عدم نیاز به مراجعه حضوری: برای ثبت سفارش تعمیر گوشی آیفون و دیگر گجت های اپل در موبایل کمک نیازی به مراجعه حضوری وجود ندارد و ثبت سفارش با یک تماس تلفنی یا از طریق سایت شرکت انجام می‌شود. دریافت گوشی از شما و ارجاع آن به مرکز تعمیرات موبایل کمک و همچنین تحویل دادن گوشی بعد از تعمیرات به شما هم به صورت رایگان توسط پیک موبایل کمک انجام خواهد شد.

 

  • ضمانت تعمیرات: تمام تعمیراتی که در مرکز موبایل کمک و نمایندگی اپل انجام می‌شوند تا بازه زمانی مشخصی دارای گارانتی هستند تا خیال کاربران از بابت کیفیت تعمیرات صورت گرفته راحت باشد.

 

با توجه به موارد فوق کاملا مشخص است که موبایل کمک استحقاق این را دارد که به عنوان بهترین نمایندگی تعمیر Apple در ایران انتخاب شود. سرویسی که کارشناسان موبایل کمک در راستا تعمیرات اپل ارائه کرده‌اند حتی در مقایسه با سرویس خیلی از نمایندگی های رسمی اپل در برخی کشور های  دیگر به مراتب برتر است. بنابراین اگر به تعمیرات تخصصی آیفون و آیپد نیاز دارید، موبایل کمک بهترین گزینه برای انتخاب خواهد بود.

بیشتر بخوانید: تعمیر آیفون | نمایندگی رسمی تعمیرات آیفون و اپل

تعمیر گوشی آیفون در تهران | تعمیرات تخصصی Apple

با توجه به توضیحاتی که در بخش اول مقاله ارائه کردیم مشخص است که تعمیر آیفون در تهران می‌تواند یک دغدغه و دردسر بزرگ باشد. پیدا کردن یک تعمیرکار قابل اعتماد و خوب در شهری بزرگ و مملو از هیاهو و درگیری در ترافیک شهری برای واگذار کردن گوشی به وی و مشخص نبودن مدت زمان و هزینه دقیق تعمیرات و غیره تنها بخشی از موانع و مشکلاتی هستند که برای انجام تعمیرات تخصصی Apple در تهران با آن ها رو به رو خواهید شد.

 

تعمیرات اپل | گوشی آیفون iPhone | گارانتی اپل

 

خوشبختانه همانطور که در مقاله موبایل خود را در تهران کجا تعمیر کنیم؟ آیفون و سامسونگاشاره کردیم شرکت موبایل کمک با ارائه سرویس اختصاصی تعمیرات تخصصی اپل و سامسونگ خود توانسته بستری فراهم کند که کاربران بدون مشکل قادر به انجام تعمیرات گوشی های خود باشند. موبایل کمک به عنوان اولین و برترین نمایندگی تعمیر Apple در ایران فعالیت خود را آغاز کرده و آمار رضایت مشتریانش نشان می‌دهند که سرویس این مرکز واقعا فوق‌العاده خواهد بود و بهترین کیفیت را به همراه دارد.

بنابراین اگر به دنبال این هستید که تعمیر گوشی آیفون خود را در تهران به مرکز قابل اعتمادی واگذار کنید تا بدون دغدغه تعمیرات لازم را بر روی گوشی شما انجام دهد، موبایل کمک بهترین گزینه برای انتخاب است. فراموش نکنید تمام تعمیراتی که در این مرکز روی گوشی مشتریان انجام می‌شود هم از نظر کیفیت و اورجینال بودن قطعات تعویضی و هم از نظر کیفیت تعمیرات صورت گرفته مشمول گارانتی خواهند بود. بنابراین خیال متقاضی تعمیرات اپل از نظر کیفیت تعمیر صورت گرفته کاملا راحت می‌شود.

آموزش های تعمیرات اپل | نمایندگی تعمیر Apple

موبایل کمک سعی کرده مجموعه جامعی از مقالات راهنما را هم برای آشنایی کاربران با روند انجام تعمیرات انواع گوشی ها ارائه کند. برای دستیابی به مجموعه مقاله آموزش تعمیر آیفون های اپل کافیست بر روی لینک ضمیمه شده کلیک کنید. پس از کلیک بر روی مدل آیفون مورد نظرتان لیست مقالات آموزشی تعمیرات هر یک از بخش ها و قطعات گوشی نمایش داده می‌شود. کافیست نوع تعمیر مد نظرتان را انتخاب کرده و آموزش جامع نحوه انجام آن را مشاهده کنید. با کمی تجربه و دقت و همچنین حوصله و استفاده از مجموعه مقالات آموزشی ارائه شده شخصا هم قادر به انجام تعمیرات اپل و آیفون هایش خواهید بود. اگر بتوانید شخصا تعمیر گوشی آیفون را انجام دهید صرفه جویی قابل ملاحظه‌ای در هزینه ها خواهید داشت و این مسئله به کاهش هزینه تعمیرات کمک می‌کند.

 

گارانتی رسمی تعمیرات اپل | 02175147 | خیابان جمهوری، نرسیده به پل حافظ، خیابان لاله، پلاک 9 واحد 2

 

البته نباید فراموش کرد که برای تعمیر آیفون های اپل حتما باید از ابزارها و تجهیزات خاصی استفاده شود، در غیر این صورت ممکن است پروسه تعمیر در بخش های خاصی غیر قابل انجام باشد. به عنوان مثال برای تعویض گلس شکسته آیفون های اپل باید از دستگاه های خاصی از قبیل دستگاه لمینیت استفاده شود و طبیعتا یک فرد معمولی و کاربر عادی به این دستگاه دسترسی ندارد، بنابراین لزوم انجام آن توسط مرکز تعمیرات موبایل کمک و نمایندگی تعمیر Apple قطعی خواهد بود. اما اگر فکر می‌کنید ابزارهای لازم و توانایی مورد نیاز برای انجام تعمیر خاصی بر روی یک آیفون را دارید، می‌توانید شخصا برای انجام این تعمیر اقدام نمایید و از مقالات راهنمای تعمیرات موبایل کمک هم استفاده به عمل آورید.

هزینه تعمیر گوشی آیفون | تعمیرات اپل

یکی از مهمترین دغدغه های افرادی که برای تعمیر گوشی آیفون به نزد تعمیرکار و مراکز تعمیرات اپل مراجعه می‌کنند مربوط به هزینه و قیمت تعمیرات می‌شود. از آنجایی که قطعات بکار رفته در آیفون و آیپد های اپل درجه یک و بسیار با کیفیت است و قیمت بالایی دارد، طبیعتا هزینه تعویض آن ها هم نسبت به خیلی از گوشی های اندروید بیشتر خواهد بود و این امر منجر به افزایش هزینه تعمیرات اپل می‌شود. اما خوشبختانه با خدمات شرکت موبایل کمک دیگر از این جهت هم نگرانی برایتان وجود نخواهد داشت، چون موبایل کمک امکان انجام تعمیرات تخصصی آیفون را با کمترین قیمت ممکن فراهم می‌سازد.

بیشتر بخوانید: بهترین مرکز تعمیرات اپل در تهران | تعمیرات تخصصی اپل

اما چطور تعمیرات اپل در موبایل کمک با قیمت مناسب و همچنین ضمانت اورجینال بودن قطعات تعویض شده انجام خواهد شد؟ از آنجایی که موبایل کمک به عنوان وارد کننده و عرضه کننده قطعات اورجینال موبایل در ایران فعالیت دارد و مراجع متعددی قطعات موبایل مورد نیاز خود را از این مرکز تامین می‌کنند، بنابراین این قطعات با قیمت و هزینه کمتری در گوشی مشتریان این شرکت نصب خواهند شد. اختلال قیمتی که در این راستا ایجاد می‌شود برای برخی از قطعات نظیر ال سی دی آیفون های جدید حتی به چند میلیون تومان هم می‌رسد. این موضوع و تامین مستقیم قطعات با قیمت مناسب تر سبب خواهد شد که هزینه تعمیرات Apple در موبایل کمک نسبت به دیگر مراکز ارائه دهنده این سرویس مقرون به صرفه تر باشد.

 

گارانتی رسمی تعمیرات اپل | 02175147 | خیابان جمهوری، نرسیده به پل حافظ، خیابان لاله، پلاک 9 واحد 2

 

 

از سمت دیگر وقتی از خدمات موبایل کمک و نمایندگی تعمیر Apple استفاده می‌کنید دیگر لزومی ندارد که مستقیما دستمزدی به تعمیرکار پرداخت شود و این امر از فاکتور شما برداشته خواهد شد. شاید تصور کنید دستمزد تعمیرکار مقدار زیادی نخواهد بود اما در اصل چیزی در حدود 20 الی 30 درصد از قیمت کل قطعات تعویضی گوشی را شامل می‌شود. به عنوان مثال ممکن است در تعمیری که در آن قطعاتی با ارزش 2 میلیون تومان تعویض شده‌اند چیزی در حدود 400 الی 600 هزار توکان دستمزد توسط تعمیرکار دریافت شود.

بنابراین در این شرایط هزینه نهایی تعمیر به 2.4 یا 2.6 میلیون می‌رسد اما وقتی از خدمات موبایل کمک استفاده کنید اینطور نخواهد بود و همان تعمیر با هزینه‌ای کمتر از 2 میلیون تومان قابل انجام می‌شود. پس اگر به قیمت و هزینه تعمیرات اپل اهمیت می‌دهید و می‌خواهید با کمترین هزینه تعمیر گوشی آیفون و دیگر گجت های برند اپل شما انجام شود، موبایل کمک بهترین گزینه برای انتخاب خواهد بود.

مراحل ثبت سفارش و تعمیرات اپل نمایندگی رسمی اپل

موبایل کمک بستری فراهم کرده که تعمیرات اپل دیگر برای کاربران معضلی بزرگ نباشد و حتی آن ها برای ثبت سفارش تعمیرات هم نیازی به مراجعه حضوری نداشته باشند. با سرویس موبایل کمک می‌توانید یک تعمیر سریع، مطمئن، با کیفیت و کم هزینه را تجربه کنید. مراحل کلی کار در این مرکز به شرح زیر هستند:

  • ثبت سفارش: در مرحله اول باید سفارش تعمیر مورد نظر توسط متقاضی ثبت شود. بدین منظور کافیست با شماره 02175147 تماس حاصل گردیده یا از طریق صفحه ثبت سفارش آنلاین تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک و تکمیل فرم مربوطه سفارش به ثبت برسد.
  • اعزام پیک و دریافت گوشی: پیک رایگان موبایل کمک در این مرحله به آدرس متقاضی اعزام شده و گوشی معیوب وی را در هر کجا که باشد از وی تحویل می‌گیرد و به شرکت ارجاع می‌دهد.
  • تعمیر تخصصی آیفون: در این مرحله کارشناسان موبایل کمک با استفاده از مدرن ترین تجهیزات روز دنیا تعمیرات لازم را روی آیفون متقاضی تعمیرات موبایل انجام می‌دهند تا گوشی دوباره مثل روز اولش قابل استفاده باشد.
  • تحویل گوشی با پیک: پیک رایگان موبایل کمک در آخرین مرحله گوشی را به آدرس متقاضی تعمیرات ارسال و در هر کجا که باشد به وی تحویل می‌دهد.

بنابراین با سرویس موبایل کمک و نمایندگی تعمیر Apple می‌توانید بدون دردسر تعمیرات تخصصی اپل و آیفون های این شرکت را انجام دهید. به منظور کسب راهنمایی در رابطه با خدمات موبایل کمک یا ثبت سفارش تعمیر گوشی آیفون می‌توانید با شماره 02175147 تماس حاصل کنید و از مشاورین مرکز موبایل کمک راهنمایی بخواهید.

تعمیرات تخصصی آیفون
در نمایندگی اپل با گارانتی رسمی

دفتر مرکزی75147-021
تعمیرات تخصصی آیفون
در گارانتی اپل

مقالات آموزش تعمیرات آیفون

آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

اطلاعات بیشتر آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

تعمیر باتری انواع آیفون

مقالات راهنمای تعویض باتری اپل

اطلاعات بیشتر تعویض باتری انواع آیفون

تعمیرات تخصصی اپل واچ

اطلاعات بیشتر
تعمیرات اپل واچ

فروشگاه قطعات تعمیرات اپل

خرید قطعات اورجینال آیفون (با گارانتی اصالت قطعه)

اطلاعات بیشتر فروشگاه قطعات موبایل

تعویض ال سی دی انواع آیفون

مقالات راهنمای تعویض ال سی دی اپل

اطلاعات بیشتر مقالات راهنمای تعویض ال سی دی اپل