تعمیر آیفون | تعمیرات Apple با گارانتی اصلی تعمیر آیفون | تعمیرات Apple با گارانتی اصلی

تعمیر آیفون | تعمیرات Apple با گارانتی اصلی

نمایندگی اپل مرجعی است که با استفاده از خدمات آن به راحتی و با خیال راحت می‌توانید تعمیرات اپل را انجام دهید. تعمیرات Apple در این نمایندگی و مرکز موبایل کمک با ضمانت انجام می‌شوند. با خدمات موبایل کمک و نمایندگی تعمیر آیفون می‌توانید تعمیرات Apple را با بهترین کیفیت ممکن انجام دهید. در ادامه بیشتر در مورد این موضوع صحبت می‌کنیم. بنابراین با موبایل کمک همراه باشید.

 

گارانتی رسمی تعمیرات اپل | 02175147 | خیابان جمهوری، نرسیده به پل حافظ، خیابان لاله، پلاک 9 واحد 2

 

نمایندگی تعمیر آیفون | تعمیرات Apple

اگر به یاد داشته باشید در مقاله “مطمئن ترین روش برای تعمیر موبایل کدام است؟” اشاره داشته که مطمئن ترین روش برای انجام تعمیرات موبایل این است که از سرویس یک مرکز تعمیرات با کیفیت استفاده کنید. به عنوان مثال بهترین گزینه برای انجام تعمیرات اپل مراجعه به نمایندگی تعمیرات Apple و استفاده از خدمات این مرکز است. شرکت موبایل کمک با سال ها تجربه در حوزه تعمیرات تلفن همراه و گجت های شرکت اپل به عنوان نمایندگی تعمیر آیفون و آیپد های این شرکت بهترین گزینه برای انتخاب خواهد بود.

 

تعمیر آیفون | تعمیرات Apple با گارانتی اصلی | گارانتی اپل

 

زمانی که برای انجام تعمیرات به نمایندگی تعمیرات Apple مراجعه کنید خیالتان از بابت کیفیت تعمیری که روی گوشی انجام می‌گیرد راحت خواهد بود و از سمت دیگر با اطمینان از اورجینال بودن قطعات تعویضی دستگاه برای تعمیرات تخصصی آیفون گام بر می‌دارید. بنابراین اگر می‌خواهید تعمیرات آیفون، آیپد و دیگر گجت های اپل را با بهترین کیفیت ممکن انجام دهید، موبایل کمک و نمایندگی تعمیرات Apple بهترین گزینه برای انتخاب هستند. در ادامه بیشتر در مورد جزئیات سرویس موبایل کمک و تعمیرات آیفون در این مرکز صحبت خواهیم کرد.

تعمیرات اپل | گارانتی دلتوس | نمایندگی تعمیرات Apple

گارانتی هایی مثل گارانتی دلتوس از شناخته شده ترین سرویس های گارانتی هستند که در ایران برای انواع گجت های موبایل مختلف از قبیل آیفون های اپل ارائه می‌شوند. در مرکز موبایل کمک و نمایندگی تعمیرات Apple گارانتی بهتر از آن ارائه خواهد شد. تعمیراتی که در مرکز تعمیرات موبایل کمک انجام می‌شوند هم از نظر قطعات تعویضی و هم از نظر کیفیت تعمیرات مشمول گارانتی خواهند بود. برای مثال اگر شما تعویض ال سی دی آیفون خود را به نمایندگی تعمیر آیفون و موبایل کمک واگذار کنید علاوه بر اینکه از ضمانت اورجینال بودن ال سی دی جدید بهره‌مند خواهید شد، از ضمانت تعمیرات هم بهره‌مند می‌شوید.

 

گارانتی رسمی تعمیرات اپل | 02175147 | خیابان جمهوری، نرسیده به پل حافظ، خیابان لاله، پلاک 9 واحد 2

 

ضمانت تعمیرات تخصصی آیفون بدان معناست که هر تعمیر صورت گرفته روی گوشی حداقل تا یک بازه زمانی مشخص دارای گارانتی است و در صورتی که هرگونه مشکلی در دستگاه به وجود آید، نمایندگی تعمیرات Apple بدون نیاز به پرداخت هزینه و به صورت رایگان برای مشتری برطرف می‌کند. بنابراین با استفاده از خدمات موبایل کمک و نمایندگی اپل می‌توانید تعمیرات تخصصی آیفون ها و آیپد ها را با ضمانت اورجینال بودن قطعات و اطمینان از کیفیت تعمیرات انجام دهید.

نمایندگی تعمیر آیفون در تهران | تعمیرات Apple

موبایل کمک در حال حاضر به عنوان اصلی ترین و تنها نمایندگی تعمیرات Apple در تهران فعالیت می‌کند. همانطور که در مقاله موبایل خود را در تهران کجا تعمیر کنیم؟ آیفون و سامسونگ” اشاره کرده بودیم با سرویس موبایل کمک می‌توانید تعمیرات تخصصی آیفون های اپل را بدون دغدغه و نگرانی هایی که اغلب کاربران با آن ها رو به رو هستند انجام دهید. در مرکز تعمیرات موبایل کمک از مدرن ترین تجهیزات روز دنیا برای تعمیر آیفون های اپل استفاده می‌شود و از سمت دیگر تمام استانداردهای لازم در تعمیر گوشی رعایت خواهند شد. بدین ترتیب نتیجه تعمیر از نظر کیفی در بالاترین سطح ممکن قرار می‌گیرد.

تعمیر آیفون | تعمیرات Apple با گارانتی اصلی | گارانتی اپل

با خدمات موبایل کمک و نمایندگی تعمیرات آیفون در تهران می‌توانید صرفه جویی قابل ملاحظه‌ای در هزینه و زمان داشته باشید. قیمت و هزینه تعمیرات آیفون در نمایندگی تعمیرات Apple و مرکز موبایل کمک به مراتب نسبت به سایر مراکز کمتر خواهد بود چون در این مرکز قطعات اورجینال گوشی های آیفون مستقیما از خارج کشور و با هزینه های بسیار پایین تر نسبت به بازار آزاد تامین می‌شوند. از سمت دیگر با خدمات موبایل کمک و واگذاری تعمیرات Apple به این مرکز هیچ نیازی به مراجعه حضوری و درگیر شدن در ترافیک شهری نخواهید داشت و کل پروسه تعمیر توسط تیم موبایل کمک مدیریت می‌شود. بدین ترتیب صرفه جویی قابل ملاحظه‌ای در زمان خواهید داشت.

نمایندگی رسمی اپل در ایران

شاید این سوال در ذهن شما هم به وجود آمده باشد که آیا اپل در ایران نمایندگی رسمی دارد؟ آیا مرجعی به عنوان نمایندگی تعمیر آیفون در ایران فعالیت می‌کند که توسط اپل به رسمیت شناخته شود؟ به دلیل تحریم ها و مشکلات سیاسی که مابین ایالات متحده آمریکا و ایران وجود دارد اپل نمی‌تواند به طور رسمی در داخل ایران نمایندگی داشته باشد، اما این موضوع بدان معنا نیست که امکان وارد کردن قطعات اورجینال آیفون و آیپد های اپل به داخل کشور وجود ندارد و هیچ مرکز تعمیراتی نمی‌تواند کیفیت خدمات خود در ایران را به اندازه‌ای ارتقاء دهد که پتانسیل رقابت با نمایندگی های رسمی اپل را داشته باشد.

 

گارانتی رسمی تعمیرات اپل | 02175147 | خیابان جمهوری، نرسیده به پل حافظ، خیابان لاله، پلاک 9 واحد 2

 

موبایل کمک با سال ها تجربه و ارائه خدماتی نوین به متقاضیان تعمیرات موبایل هم اکنون خود را به عنوان نمایندگی رسمی اپل در ایران معرفی می‌کند و مدعی است که خدمات وی به قدری قابل اعتماد و رضایت بخش خواهند بود که حتی می‌تواند در برخی زمینه ها از سرویس های رسمی شرکت اپل هم تجربه بهتری را برای کاربر به ارمغان آورد. تعمیرات Apple در مرکز موبایل کمک با استفاده از تجهیزات روز دنیا و به دست کارشناسانی صورت می‌پذیرد که در پیشرفته‌ترین دوره های تعمیراتی شرکت کرده‌اند که برای تمام کارشناسان نمایندگی تعمیرات Apple برگزار می‌شود.

بنابراین شاید اپل به طور رسمی در داخل ایران نمایندگی نداشته باشد اما موبایل کمک به عنوان یک مرکز خدمات پیشرفته و به روز مدعی است که می‌تواند سرویسی مشابه با سرویس نمایندگی های رسمی اپل در سراسر دنیا یا حتی بهتر از آن را ارائه کند. بنابراین اگر می‌خواهید به طور تخصصی شاهد تعمیر آیفون و آیپد های خود باشید، موبایل کمک این امکان را برایتان فراهم می‌کند. فراموش نکنید تمام تعمیراتی که در این مرکز روی گوشی مشتریان انجام می‌شود دارای گارانتی هستند و در صورت بروز هرگونه مشکل، تعمیرات دوباره دستگاه به صورت رایگان قابل انجام خواهد بود.

گارانتی تعمیرات آیفون | تعمیرات رایگان Apple

اغلب تعمیرکاران و مراکز تعمیری که در بازار آزاد فعالیت دارند هیچ گارانتی و ضمانتی را در قبال سرویس خود ارائه نمی‌کنند، اما همانطور که در مقاله همه چیز در مورد نمایندگی رسمی اپل در ایران و شرایط گارانتی آیفون اشاره کردیم، تعمیراتی که در مرکز موبایل کمک و نمایندگی تعمیر آیفون انجام می‌شوند دارای گارانتی هستند. این موضوع بدان معناست که اگر بعد از انجام تعمیر و طی بازه زمان مشخصی هر گونه مشکلی در عملکرد آیفون به وجود آمد، متقاضی تعمیرات می‌تواند آن را به مرکز موبایل کمک گزارش دهد و شاهد تعمیرات رایگان Apple خود باشد. این سرویس تاکنون توسط هیچ مرجعی در داخل کشور ارائه نشده و موبایل کمک اولین مرکزی است که این سرویس را در اختیار مشتریانش قرار می‌دهد.

 

تعمیر آیفون | تعمیرات Apple با گارانتی اصلی | گارانتی اپل

 

اما آیا این امکان وجود دارد که از ابتدا تعمیرات رایگان Apple را روی گوشی خود انجام دهیم؟ اگر آیفون شما از گارانتی بهره‌مند باشد و مشکلی که در آن به وجود آمده به گونه‌ای باشد که طبق ضوابط گارانتی قابل تعمیر است، قادر خواهید بود که به صورت رایگان دستگاه را تعمیر کنید. اما در اغلب مواقع تعمیرات رایگان Apple تحت گارانتی قابل انجام نیست چون گارانتی موبایل از انجام تعمیراتی که علت خرابی آن ها ناشی از سهل انگاری کاربر یا عوامل خارجی باشد خودداری می‌کند. به عنوان مثال افتادن گوشی از دست کاربر و شکستن ال سی دی آن تحت ضوابط گارانتی قابل تعمیر نیست یا خرابی مادربرد در اثر آب خوردگی تحت گارانتی قابل تعمیر نخواهد بود.

اما در سمت مقابل بیمه موبایل که توسط نمایندگی تعمیر آیفون و موبایل کمک هم ارائه می‌شود امکان تعمیر رایگان Apple تحت هر شرایط را فراهم می‌کند. برخلاف گارانتی زمانی که از بیمه استفاده می‌شود هر تعمیراتی روی گوشی به صورت رایگان انجام خواهند شد. به عنوان مثال حتی اگر آیفون شما از دستتان افتاده باشد و ال سی دی آن بشکند و نیازمند تعویض شود هم می‌توانید با استفاده از بیمه موبایل خود تعمیرات دستگاه را به طور رایگان انجام دهید. پس تعمیرات Apple در حالتی که گوشی از بیمه بهره‌مند باشد می‌تواند به صورت رایگان هم انجام شود. برای استفاده از خدمات بیمه و بیمه کردن گوشی خود کافیست با شماره 02175147 تماس بگیرید و از کارشناسان موبایل کمک راهنمایی بخواهید یا به صفحه ثبت آنلاین درخواست بیمه موبایل مراجعه نمایید و درخواستتان را به صورت آنلاین به ثبت برسانید. کارشناسان موبایل کمک خیلی زود برای انجام هماهنگی های لازم با شما تماس می‌گیرند.

مراحل انجام تعمیرات Apple در نمایندگی تعمیر آیفون

موبایل کمک بستری فراهم کرده که متقاضیان تعمیرات تخصصی آیفون و آیپد های اپل بتوانند بدون نیاز به مراجعه حضوری و تلف کردن زمان خود درخواست تعمیرات Apple را به ثبت برسانند و در کوتاه ترین زمان ممکن هم شاهد گوشی تعمیر شده خود باشند. برای استفاده از خدمات این مرکز ابتدا باید سفارش خود را به ثبت برسانید. ثبت سفارش از طریق صفحه ثبت سفارش آنلاین تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک یا برقراری تماس با شماره 02175147 امکانپذیر خواهد بود.

 

گارانتی رسمی تعمیرات اپل | 02175147 | خیابان جمهوری، نرسیده به پل حافظ، خیابان لاله، پلاک 9 واحد 2

 

تعمیر آیفون | تعمیرات Apple با گارانتی اصلی | گارانتی اپل

 

بعد از ثبت سفارش هماهنگی های لازم توسط کارشناسان موبایل کمک با متقاضی انجام می‌شود و پیک رایگان نمایندگی اپل و موبایل کمک به آدرس متقاضی اعزام می‌شود تا آیفون وی را درب منزل یا هر کجا که حضور دارد از او تحویل بگیرد. پس از تحویل آیفون، دستگاه به شرکت ارجاع داده خواهد شد و بررسی های لازم بر روی آن انجام می‌شود. پس از مشخص شدن مشکل، تعمیرات تخصصی اپل بر روی آن انجام می‌شوند. این تعمیرات با استفاده از مدرن ترین تجهیزات و با رعایت تمام استانداردهای لازم صورت می‌پذیرد تا نتیجه نهایی تعمیر از نظر کیفیت در بهترین سطح ممکن قرار گیرد. پس از اینکه تعمیرات انجام شد، گوشی توسط پیک موبایل کمک به آدرس متقاضی ارسال و درب منزل به وی تحویل داده می‌شود.

شاید تصور کنید پروسه فوق زمانگیر خواهد بود، اما باید بدانید که صرفه جویی در زمان اصلی ترین مزیتی است که با بکارگیری خدمات شرکت موبایل کمک و نمایندگی تعمیر آیفون از آن بهره‌مند می‌شوید. تعمیرات رایجی مثل تعویض ال سی دی آیفون، تعویض باتری و غیره در موبایل کمک عموما بیشتر از 2 ساعت زمان نمی‌برند و 1 ساعت زمان هم صرف حمل و نقل دستگاه می‌شود. بنابراین تقریبا ظرف 3 ساعت گوشی تعمیر شده متقاضی درب منزل به وی تحویل داده می‌شود و او می‌تواند مثل روز اول از دستگاه استفاده کند.

تعمیرات Apple  |مرکز تعمیرات آیفون

شرکت موبایل کمک سال هاست که در حوزه تعمیرات تخصصی آیفون و آیپد های اپل فعالیت دارد و بدین ترتیب می‌توان به عنوان نمایندگی تعمیرات Apple بهترین گزینه برای انتخاب و سرویس گیری باشد. استفاده از خدمات این مرکز می‌تواند مجموعه‌ای مزیت ها را برایتان به همراه داشته باشد. به عنوان مثال صرفه جویی در زمان و عدم نیاز به مراجعه حضوری یکی از اصلی ترین مزیت هایی است که با استفاده از خدمات موبایل کمک از آن بهره‌مند می‌شوید. ثبت سفارش تعمیرات در این مرکز به صورت آنلاین یا با تماس تلفنی امکانپذیر است و دریافت گوشی معیوب از متقاضی تعمیرات و تحویل آن به وی بعد از انجام تعمیر هم توسط پیک رایگان موبایل کمک انجام می‌شود.

 

تعمیر آیفون | تعمیرات Apple با گارانتی اصلی | گارانتی اپل

 

از سمت دیگر به دلیل اینکه موبایل کمک به عنوان نمایندگی تعمیرات Apple در ایران فعالیت دارد، قطعات اورجینال آیفون و آیپدها با بهترین قیمت توسط آن وارد می‌شوند و قیمت و هزینه هر قطعه نسبت به بازار آزاد تعمیرات موبایل به مراتب ارزان تر برای مشتریان موبایل کمک تمام خواهد شد و این امر منجر به کاهش هزینه تعمیرات Apple می‌شود. سرعت عمل بالا در تعمیرات و ارائه ضمانت هم از دیگر ویژگی هایی هستند که می‌توانند استفاده از خدمات موبایل کمک را به بهترین گزینه انجام تعمیرات تخصصی Apple تبدیل کنند. پس با موبایل کمک و نمایندگی تعمیر آیفون یک تعمیر مطمئن را تجربه کنید. به منظور ثبت سفارش تعمیرات کافیست با شماره 01275147 تماس حاصل نمایید و سفارش تعمیر مورد نیاز خود را به ثبت برسانید.

تعمیرات تخصصی آیفون
در نمایندگی اپل با گارانتی رسمی

دفتر مرکزی75147-021
تعمیرات تخصصی آیفون
در گارانتی اپل

مقالات آموزش تعمیرات آیفون

آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

اطلاعات بیشتر آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

تعمیر باتری انواع آیفون

مقالات راهنمای تعویض باتری اپل

اطلاعات بیشتر تعویض باتری انواع آیفون

تعمیرات تخصصی اپل واچ

اطلاعات بیشتر
تعمیرات اپل واچ

فروشگاه قطعات تعمیرات اپل

خرید قطعات اورجینال آیفون (با گارانتی اصالت قطعه)

اطلاعات بیشتر فروشگاه قطعات موبایل

تعویض ال سی دی انواع آیفون

مقالات راهنمای تعویض ال سی دی اپل

اطلاعات بیشتر مقالات راهنمای تعویض ال سی دی اپل