بهترین گارانتی رسمی تعمیرات آیفون بهترین گارانتی رسمی تعمیرات آیفون

بهترین گارانتی رسمی تعمیرات آیفون

تمام مراکزی که به عنوان نمایندگی اپل در ایران فعالیت دارند به طور کامل قابل اعتماد نیستند و بهتر است قبل از استفاده از سرویس هر یک از این مراکز با دقت در مورد کیفیت خدمات رسانی آن تحقیق کنید. موبایل کمک یکی از مراکزی است که به عنوان نمایندگی تعمیرات اپل تهران می‌تواند بهترین گزینه برای انجام تعمیرات روی محصولات اپل باشد. در ادامه بیشتر در رابطه با سرویس موبایل کمک و نمایندگی اپل صحبت می‌کنیم. بنابراین با ما همراه باشید.

تعمیرات تخصصی آیفون و آیپد | نمایندگی اپل

برای تعمیر آیفون و آیپد های اپل باید از تجهیزات و دستگاه های خاصی استفاده شود و تعمیرکار هم از تجربه و مهارت بالایی برخوردار باشد. ساختار آیفون و آیپد های اپل به گونه‌ایست که نسبت به دیگر گوشی و تبلت ها تفاوت های زیادی دارند، بنابراین تعمیر آن ها به سادگی تعمیر دیگر گوشی و تبلت های اندرویدی نخواهد بود. به همین سبب است که اکیدا توصیه داریم تعمیرات آیفون و آیپدتان را به نمایندگی های اپل واگذار کنید و بدین منظور از سرویس هر تعمیرکار ناشناسی استفاده به عمل نیاورید.

 

گارانتی رسمی تعمیرات اپل | 02175147 | خیابان جمهوری، نرسیده به پل حافظ، خیابان لاله، پلاک 9 واحد 2

 

بهترین گارانتی رسمی تعمیرات آیفون | گارانتی رسمی اپل

 

در این میان مراکز تعمیر متعددی خود را به عنوان نمایندگی اپل معرفی می‌کنند، اما همانطور که در مقاله همه چیز در مورد نمایندگی رسمی اپل در ایران و شرایط گارانتی آیفون اشاره کرده بودیم، شرکت اپل به طور رسمی در داخل ایران نمایندگی ندارد. این موضوع می‌تواند برای کاربران آیفون، آیپد، اپل واچ و دیگر گجت های شرکت اپل کمی نگران کننده به نظر آید چون در صورت خراب شدن گجت آن ها امکان واگذار تعمیرات اپل به نمایندگی های رسمی و مورد تایید این شرکت وجود نخواهد داشت.

اما نکته مهم اینجاست که نبود نمایندگی رسمی و تحت نظارت اپل در ایران بدان معنا نیست که هیچ مرکز تعمیرات تخصصی نمی‌تواند کیفیتی در حد و اندازه نمایندگی های رسمی اپل ارائه کند. مراکزی همچون مرکز تعمیرات تخصصی موبایل کمک به دلیل ارائه سرویس بسیار عالی و جذب رضایت مشتریان واقعا می‌توانند به عنوان بهترین نمایندگی رسمی اپل در تهران انتخاب و برگزیده شوند. بنابراین اگر می‌خواهید تعمیرات آیفون و دیگر گجت های برند اپل شما با بهترین کیفیت انجام شود، موبایل کمک این امکان را برایتان فراهم می‌کند. در ادامه این مطلب بیشتر در مورد سرویس موبایل کمک و نمایندگی اپل و انجام تعمیرات تخصصی آیفون و آیپد ها در این مرکز صحبت خواهیم کرد.

تعمیرات گوشی اپل | نمایندگی مرکزی تعمیر محصولات اپل

تعمیرات گوشی اپل از چند جهت حائز اهمیت است. اولین مسئله مربوط به ظرافتی می‌شود که در طراحی این گجت ها بکار رفته و وقتی قرار باشد تعمیر شوند باید با دقت و حوصله زیادی تعمیرات لازم صورت پذیرد. تعمیرکاری که قرار است تعمیرات اپل را انجام دهد باید در این حوزه تجربه لازم و مهارت کافی داشته باشد، در غیر این صورت احتمال دارد نتیجه تعمیر رضایت‌بخش نباشد یا کیفیت مورد نیاز را ارائه نکند.

از سمت دیگر تعمیرات گوشی های اپل باید از ابزارها و تجهیزات خاصی استفاده به عمل آید که تنش های حین تعمیر را به حداقل می‌رسانند و به شیوه های ساده تر امکان انجام کارهایی مثل جدا کردن قاب گوشی، باز کردن برخی پیچ های داخلی بدنه دستگاه و غیره را فراهم می‌کنند. عموما این تجهیزات فقط در نمایندگی های اپل یافت می‌شوند و اغلب تعمیرکاران عادی به این تجهیزات دسترسی ندارند.

 

گارانتی رسمی تعمیرات اپل | 02175147 | خیابان جمهوری، نرسیده به پل حافظ، خیابان لاله، پلاک 9 واحد 2

 

بهترین گارانتی رسمی تعمیرات آیفون | گارانتی رسمی اپل

 

اما در مرکز موبایل کمک که به عنوان نمایندگی رسمی اپل در ایران فعالیت دارد از مدرن ترین تجهیزات در تعمیر آیفون و آیپد های اپل استفاده به عمل می‌آید تا بدین ترتیب نتیجه تعمیر در بالاترین سطح کیفی ممکن قرار گیرد. موبایل کمک بدون تردید هم اکنون بهترین نمایندگی تعمیرات گوشی اپل در تهران است. نکته بعدی که در تعمیرات گوشی اپل باید به آن دقت شود مربوط به بکارگیری قطعات اورجینال و با کیفیت خواهد بود که متاسفانه باز هم خیلی از تعمیرکاران و مراکز ارائه دهنده سرویس تعمیرات موبایل به آن دقت ندارند.

قطعاتی که در آیفون و آیپد های اپل نصب شده‌اند از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند و اگر نیاز به تعویض داشته باشند حتما باید با قطعات اورجینال و اصل تعویض گردند. در مرکز تعمیرات تخصصی موبایل کمک تمام قطعاتی که در گوشی متقاضیان تعمیرات نصب و تعویض می‌شوند از ضمانت اورجینال بودن برخوردار هستند و با گارانتی اورجینال بودن و کیفیت عملکرد روی گوشی نصب خواهند شد. پس اگر از خدمات موبایل کمک برای تعمیر کردن آیفون و آیپد های خود استفاده کنید، می‌توانید از ضمانت بهره‌مند شوید و خیالتان از بابت کیفیت تعمیراتی که روی دستگاه انجام می‌شود راحت باشد.

بیشتر بخوانید: تعمیرات آیفون اپل با گارانتی و قیمت مناسب | نمایندگی تعمیرات Apple

رایج ترین تعمیرات Apple | نمایندگی تعمیرات گوشی اپل در تهران

برخی از تعمیراتی که روی آیفون های اپل انجام می‌شوند نسبت به دیگر تعمیرات این گوشی رایج تر هستند. اگر به خاطر داشته باشید ما پیش از این در مقاله رایج ترین مشکلات و تعمیرات آیفون های اپل + راه حل به برخی از رایج ترین تعمیرات آیفون های اپل و روش های انجام تعمیرات مربوط به آن ها اشاره کرده بودیم. به عنوان مثال یکی از این تعمیر های رایج مربوط به تعویض ال سی دی آیفون می‌شود که با خدمات موبایل کمک می‌توانید ضمن پرداخت کمترین هزینه این تعمیر را انجام دهید.

 

گارانتی رسمی تعمیرات اپل | 02175147 | خیابان جمهوری، نرسیده به پل حافظ، خیابان لاله، پلاک 9 واحد 2

 

بهترین گارانتی رسمی تعمیرات آیفون | گارانتی رسمی اپل

 

از دیگر تعمیرات رایجی که در آیفون های اپل زیاد انجام می‌شود می‌توان به تعویض گلس آیفون اشاره کرد که آن هم با بهترین کیفیت و ضمانت در مرکز تعمیرات موبایل کمک و نمایندگی اپل قابل انجام است. تعمیرات دیگری از قبیل تعویض باتری، تعویض لنز دوربین و شیشه محافظ آن و غیره هم می‌توانند از رایج ترین تعمیرات Apple به شمار آیند. یکی دیگر از تعمیرات مهم و رایج آیفون ها می‌تواند مربوط به زمانی باشد ک گوشی در اثر آب خوردگی دچار مشکل می‌شود. در مورد این مسئله هم پیش از این در مقاله آموزش تعمیرات: تعمیر آیفون اپل آب خورده یا خیس شده صحبت های لازم را به عمل آورده بودیم و یک آموزش جامع ارائه کردیم.

تمامی این تعمیرات با بهترین کیفیت و قیمت و ارائه گارانتی در مرکز موبایل کمک قابل انجام هستند. به همین جهت است ما مدعی هستیم موبایل کمک بهترین نمایندگی تعمیر گوشی آیفون در تهران است. تمام تعمیرات Apple در مرکز موبایل کمک با ارائه ضمانت انجام می‌شوند و کمترین هزینه ممکن هم در قبال این تعمیرات دریافت می‌شود. موبایل کمک سال هاست که در حوزه تعمیرات تخصصی آیفون و آیپد های اپل فعالیت دارد و آمار رضایت مشتریان آن نشان می‌دهد که واگذاری تعمیرات آیفون به این مرکز بهترین نتیجه ممکن را به همراه خواهد داشت و بدون شک بهترین گزینه برای انتخاب خواهد بود. موبایل کمک هم اکنون از دید کاربران آیفون و آیپد های اپل بهترین نمایندگی اپل در ایران است.

هزینه تعمیرات Apple | نمایندگی اپل | تعمیرات تخصصی آیفون

خیلی از افراد در رابطه با هزینه تعمیرات Apple و آیفون ها سوالات زیادی می‌پرسند و همیشه نگران این موضوع هستند. درست است که در آیفون های اپل از قطعات با کیفیتی استفاده می‌شود که قیمت آن ها نسبت به قطعات مشابه گوشی های دیگر بیشتر خواهد بود اما این موضوع بدان معنا نیست که نمی‌توانید تعمیرات Apple را به قیمت مقرون به صرفه و مناسب انجام دهید و همیشه محکوم به پرداخت هزینه های زیاد برای تعمیرات تخصصی آیفون خواهید بود!

با سرویسی که موبایل کمک به عنوان بهترین نمایندگی تعمیرات موبایل آیفون در تهران ارائه کرده می‌توانید تعمیرات تخصصی آیفون و آیپد های اپل را با کمترین قیمت ممکن انجام دهید. اما موبایل کمک و سرویس آن چطور منجر به کاهش هزینه تعمیرات Apple می‌شود؟ در مرکز موبایل کمک قطعات مورد نیاز گوشی مشتریان مستقیما از فروشگاه قطعات موبایل کمک تامین می‌شوند. فروشگاه موبایل کمک سال هاست که به عنوان یکی از اصلی ترین عرضه کنندگان قطعات اورجینال اپل در ایران فعالیت دارد و قطعات آیفون را برای تعمیرکاران در سراسر کشور ارسال می‌کند.

بیشتر بخوانید: تعمیر آیفون | نمایندگی رسمی تعمیرات آیفون و اپل

 

گارانتی رسمی تعمیرات اپل | 02175147 | خیابان جمهوری، نرسیده به پل حافظ، خیابان لاله، پلاک 9 واحد 2

 

بهترین گارانتی رسمی تعمیرات آیفون | گارانتی رسمی اپل

 

وقتی از خدمات موبایل کمک استفاده می‌کنید، قیمت قطعات برایتان به قیمت خرید محاسبه خواهد شد و این امر سبب می‌شود تا هزینه تعمیرات به طرز قابل ملاحظه‌ای کاهش یابد. این تفاوت هزینه در تعمیرات مثل تعویض ال سی دی می‌تواند تا چند صد هزار تومان باشد. از سمت دیگر تعرفه های موبایل کمک نسبت به بازار آزاد مقرون به صرفه تر در نظر گرفته شده‌اند و این موضوع هم منجر به کاهش هزینه تعمیرات Apple می‌شود. مسئله آخر هم مربوط به عدم نیاز به پرداخت دستمزد تعمیرات خواهد بود. وقتی از سرویس موبایل کمک استفاده می‌کنید دیگر نیازی به پرداخت هزینه و دستمزد به تعمیرکاران نخواهید داشت و این موضوع هم به کاهش هزینه تعمیرات کمک می‌کند.

جالب است بدانید که دستمزد تعمیرکاران برای انجام تعمیرات تخصصی آیفون های اپل برخلاف تصور اغلب افراد بسیار زیاد است. اغلب تعمیرکاران حداقل 30 درصد هزینه و قیمت قطعاتی که در گوشی تعویض می‌شوند را به عنوان دستمزد دریافت می‌کنند. به عنوان مثال اگر قطعه‌ای به ارزش 1 میلیون تومان در آیفون شما تعویض شود، تعمیرکار حداقل 300.000 تومان دستمزد در قبال تعویض آن دریافت خواهد کرد. اما با استفاده از خدمات موبایل کمک و بهترین نمایندگی تعمیر گوشی آیفون در تهران از پرداخت این هزینه معاف می‌شوید.

بهترین نمایندگی تعمیرگاه مجاز اپل در تهران

در این قسمت می‌خواهیم به دلایلی اشاره داشته باشیم که با توجه به آن ها می‌توان مدعی شد موبایل کمک در حالت حاضر بهترین نمایندگی اپل ایران و بهترین مرجع برای انجام تعمیرات تخصصی آیفون و آیپد هاست. برخی از اصلی ترین دلایلی که می‌توانند در انتخاب موبایل کمک به عنوان برترین مرکز تعمیرات تخصصی آیفون و آیپد نقش داشته باشند شامل موارد زیر می‌شوند:

  • ضمانت تعمیرات: تمام تعمیرات Apple در مرکز موبایل کمک مشمول ضمانت و گارانتی خواهند بود. پس با خدمات این مرکز خیالتان از بابت کیفیت تعمیراتی که روی گوشی انجام می‌شود راحت خواهد بود.

 

  • ضمانت قطعات اورجینال: تمام قطعاتی که در مرکز موبایل کمک روی گوشی مشتریان نصب می‌شوند اورجینال هستند و از این نظر مشمول گارانتی خواهند بود. بنابراین با استفاده از خدمات موبایل کمک خیالتان از بابت کیفیت قطعات تعویض شده آیفون و آیپد راحت خواهد بود.

 

گارانتی رسمی تعمیرات اپل | 02175147 | خیابان جمهوری، نرسیده به پل حافظ، خیابان لاله، پلاک 9 واحد 2

 

بهترین گارانتی رسمی تعمیرات آیفون | گارانتی رسمی اپل

 

  • عدم نیاز به مراجعه حضوری: برای استفاده از خدمات موبایل کمک و ثبت سفارش تعمیرات در این مرکز هیچ نیازی به مراجعه حضوری متقاضی وجود ندارد. حتی تحویل گوشی بعد از انجام تعمیرات هم توسط پیک رایگان شرکت انجام می‌شود و مستلزم مراجعه حضوری نیست.

 

  • بکارگیری تجهیزات پیشرفته: در مرکز موبایل کمک تعمیرات Apple با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات روز دنیا انجام می‌شود و این امر مستقیما بر روی کیفیت تعمیر نهایی تاثیرگذار خواهد بود.

 

  • سرعت عمل بالا: تیم موبایل کمک تلاش می‌کنند تا تمام تعمیرات لازم و درخواستی مشتریان را در کوتاه ترین زمان ممکن انجام دهند و گوشی تعمیر شده متقاضی تعمیرات را هرچه سریع تر به دست وی برسانند. عموما تعمیرات Apple در این مرکز بیشتر از 3 الی 4 ساعت زمان نمی‌برند.

 

موارد فوق فقط بخشی از دلایلی هستند که نشان می‌دهند موبایل کمک می‌تواند بهترین نمایندگی تعمیر آیفون تهران باشد. بنابراین اگر می‌خواهید یک تعمیر مطمئن بر روی گوشی شما انجام شود توصیه داریم از خدمات موبایل کمک و نمایندگی اپل استفاده کنید.

بیشتر بخوانید: بهترین مرکز تعمیرات اپل در تهران | تعمیرات تخصصی اپل

ثبت سفارش تعمیرات Apple 

همانطور که قبلا هم گفتیم برای ثبت سفارش تعمیرات در مرکز موبایل کمک نیازی به مراجعه حضوری ندارید و انجام این کار با یک تماس تلفنی یا از طریق سایت شرکت و با پر کردن فرم مربوطه امکانپذیر خواهد بود. مراحلی کلی که باید برای انجام تعمیرات Apple در مرکز موبایل کمک و نمایندگی تعمیرات اپل طی شوند به شرح زیر هستند:

  • ثبت سفارش تعمیر: در قدم اول متقاضی تعمیرات باید سفارش خود را به ثبت برساند. برای انجام این کار کافیست با شماره 02175147 تماس گرفته شود یا فرم سفارش آنلاین تعمیرات آیفون در سایت موبایل کمک تکمیل گردد.

 

  • اعزام پیک به محل: بعد از ثبت سفارش، پیک رایگان موبایل کمک به آدرس متقاضی اعزام شده و آیفون یا آیپد وی را هرکجا که باشد از او تحویل می‌گیرد و دستگاه را جهت انجام تعمیرات به شرکت ارجاع می‌دهد.

 

  • انجام تعمیرات: در این مرحله کارشناسان موبایل کمک با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات روز دنیا تعمیرات تخصصی Apple را انجام خواهند داد.

 

  • تحویل آیفون به متقاضی: بعد از انجام تعمیرات هم گوشی تعمیر شده توسط پیک رایگان موبایل کمک به آدرس متقاضی تعمیرات Apple ارسال شده و دستگاه را درب منزل یا هر کجا که لازم باشد به وی تحویل می‌دهد.

 

بنابراین وقتی از خدمات موبایل کمک و نمایندگی اپل استفاده کنید می‌توانید تعمیرات تخصصی آیفون را بدون دردسر و مراجعه حضوری و با اطمینان از کیفیت تعمیرات انجام دهید و به بهترین نتیجه ممکن دست یابید. به همین جهت است که مدعی می‌شویم موبایل کمک بهترین نمایندگی تعمیرات اپل در تهران محسوب می‌شود. به منظور کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با سرویس موبایل کمک و ثبت سفارش در این مرکز کافیست با شماره 02175147 تماس حاصل کنید.

تعمیرات تخصصی آیفون
در نمایندگی اپل با گارانتی رسمی

دفتر مرکزی75147-021
تعمیرات تخصصی آیفون
در گارانتی اپل

مقالات آموزش تعمیرات آیفون

آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

اطلاعات بیشتر آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

تعمیر باتری انواع آیفون

مقالات راهنمای تعویض باتری اپل

اطلاعات بیشتر تعویض باتری انواع آیفون

تعمیرات تخصصی اپل واچ

اطلاعات بیشتر
تعمیرات اپل واچ

فروشگاه قطعات تعمیرات اپل

خرید قطعات اورجینال آیفون (با گارانتی اصالت قطعه)

اطلاعات بیشتر فروشگاه قطعات موبایل

تعویض ال سی دی انواع آیفون

مقالات راهنمای تعویض ال سی دی اپل

اطلاعات بیشتر مقالات راهنمای تعویض ال سی دی اپل