برای تعمیر آیفون و آیپد های اپل و دیگر گجت هایی که توسط این شرکت بزرگ و مشهور تولید شده‌اند باید از سرویس مراکزی استفاده شود که قابل اعتماد باشند. موبایل کمک به عنوان نمایندگی تعمیرات گوشی اپل در تهران بهترین گزینه برای انجام تعمیرات تخصصی اپل است. در ادامه بیشتر در مورد سرویس موبایل کمک و تعمیر آیفون های اپل در این مرکز صحبت خواهیم کرد. بنابراین با ما همراه باشید.

مهم ترین نکات در تعمیرات تخصصی اپل | تعمیر آیفون و آیپد

نکات بسیار مهم و ریزی وجود دارند که باید در تعمیرات اپل که شامل تعمیر انواع آیفون و آیپد می‌شود به آن ها توجه ویژه‌ای گردد. متاسفانه اغلب تعمیرکارانی که در ایران سرویس تعمیرات تلفن همراه را ارائه می‌کنند به این نکات مهم توجهی ندارند و به همین سبب نمی‌توان تعمیر آیفون و آیپد های اپل را به آن ها واگذار کرد و انتظار داشت که نتیجه تعمیر رضایت بخش باشد. بهترین گزینه برای انجام تعمیرات روی گوشی های اپل مربوط به استفاده از سویس نمایندگی تعمیرات گوشی اپل در تهران و موبایل کمک می‌شود. برخی از مهم ترین نکاتی که باید در تعمیرات تخصصی اپل به آن ها دقت شود به شرح زیر هستند:

  • مهارت تعمیرکار: در درجه نخست تعمیرکاری که قرار است تعمیرات تخصصی اپل را انجام دهد می‌بایست به اندازه کافی مهارت در حوزه تعمیرات موبایل داشته باشد، در غیر این صورت مطمئن باشید نتیجه تعمیر رضایت بخش نخواهد بود و کیفیت لازم را به همراه نخواهد داشت.
  • ابزارها و تجهیزات: دومین مسئله مربوط به ابزارها و تجهیزاتی می‌شود که تعمیرکاران در حین انجام تعمیرات از آن ها استفاده می‌کنند. در تعمیرات تخصصی آیفون و آیپد های اپل باید از تجهیزات خاص و به روزی استفاده شود تا نتیجه تعمیر مطابق با استاندارد های لازم باشد و کیفیت مورد نظر را ارائه کند.
  • قطعات اورجینال: یکمی دیگر از مهم ترین نکاتی که باید در تعمیر آیفون و آیپد های اپل به آن دقت داشته باشید مربوط به کیفیت قطعاتی می‌شود که در گوشی نصب خواهند شد. متاسفانه بازار آزاد تعمیرات موبایل در ایران به گونه‌ای است که در اغلب مواقع از قطعات اورجینال و با کیفیت در تعمیر گوشی متقاضیان استفاده نمی‌شود، اما وقتی تعمیر آیفون خود را به موبایل کمک و نمایندگی گوشی اپل در تهران واگذار کنید، خیالتان از بابت کیفیت قطعاتی که در دستگاه نصب می‌شود کاملا راحت خواهد بود.
  • سرعت عمل: هیچ فردی دوست ندارد که برای مدت زمان طولانی از گوشی خود دور باشد و تعمیرات آیفون وی بیش از اندازه زمانگیر شود. بنابراین به سرعت عمل انجام تعمیرات تخصصی اپل هم دقت داشته باشید.
  • هزینه و قیمت: نکته مهم بعدی که باید به آن توجه کنید مربوط به هزینه و قیمت تعمیرات می‌شود. متاسفانه اغلب مراکزی که در ایران سرویس تعمیرات گوشی Apple را ارائه می‌دهند، قیمت های گزافی را در قبال این مسئله دریافت خواهند کرد، در حالی که واقعا همه تعمیرات آیفون و آیپد ها آنقدرها هم پرهزینه نخواهد بود.

برای تعمیرات اپل (آیپد) کلیک کن یا با شماره ۰۲۱۷۵۱۴۷ شرکت موبایل‌کمک «مرکز تعمیرات تخصصی اپل» تماس بگیر.

موارد فوق برخی از نکات و موضوعات مهمی هستند که باید در تعمیر آیفون های اپل به آن ها دقت شود. چنانچه به نکات یاد شده دقت نکنید ممکن است نتیجه تعمیر آیفون یا آیپدتان رضایت بخش نباشد و خیلی زود دوباره با مشکلات زیادی رو به رو شوید. به همین جهت است که توصیه داریم به منظور انجام تعمیرات اپل از خدمات موبایل کمک و نمایندگی تعمیرات گوشی اپل در تهران استفاده کنید.

بیشتر بخوانید: نمایندگی تبلت اپل | تعمیرات تبلت اپل | نمایندگی تعمیرات آیپد

نمایندگی تعمیرات گوشی اپل در تهران | تعمیرات تخصصی اپل

اگر به خاطر داشته باشید پیش از این در مقاله همه چیز در مورد نمایندگی رسمی اپل در ایران و شرایط گارانتی آیفون به طور کامل در رابطه با جزئیات نمایندگی اپل در کشورمان و همچنین ضوابط گارانتی اپل صحبت کردیم. به دلیل روابط نه چندان خوبی که مابین ایران و ایالات متحده برقرار است، شرکت اپل به طور مستقیم در ایران نمایندگی رسمی ندارد و به همین سبب هیچ مرکز تعمیراتی نمی‌تواند مدعی شود که مستقیما تحت نظارت شرکت اپل و به عنوان نمایندگی رسمی آن در ایران فعالیت می‌کند.

اما شرکت های داخلی که در ایران سرویس تعمیرات اپل را با کیفیت بالایی ارائه کرده‌اند و توان رقابت با نمایندگی های رسمی اپل در سراسر دنیا را دارند، پتانسیل لازم برای اینکه مدعی شوند به عنوان نمایندگی اپل در ایران فعالیت می‌کنند را خواهند داشت. به بیان دیگر شاید این مراکز رسما تحت نظارت اپل نباشند اما سرویس آن ها به قدری با کیفیت است که می‌توان به آن ها لقب نمایندگی اپل در ایران را داد. شرکت موبایل کمک در حال حاضر یکی از بهترین نمایندگی های رسمی اپل ایران است که البته به طور غیر رسمی و طبق ضوابط فوق در این کشور فعالیت می‌کند.

برای تعمیرات اپل (آیفون) کلیک کن یا با شماره ۰۲۱۷۵۱۴۷ شرکت موبایل‌کمک «مرکز تعمیرات تخصصی اپل» تماس بگیر

با استفاده از سرویس موبایل کمک و نمایندگی تعمیرات گوشی اپل در تهران می‌توانید تعمیرات تخصصی اپل را با بهترین کیفیت ممکن و صرف کمترین هزینه انجام دهید. در مرکز تعمیرات تخصصی موبایل کمک از مدرن ترین و پیشرفته‌ترین تجهیزات روز دنیا در تعمیر گوشی متقاضیان استفاده می‌شود و بدین ترتیب تمام استاندارد های تعمیرات اپل حفظ خواهند شد و نتیجه تعمیر از نظر کیفیت در بالاترین سطح قرار می‌گیرد. همچنین کارشناسانی که در مرکز موبایل کمک فعالیت دارند از خبره ترین و با تجربه ترین تعمیرکاران کشور هستند.

سرعت عمل بالا هم یکی دیگر از مزیت هایی است که با استفاده از خدمات مرکز موبایل کمک و نمایندگی اپل از آن بهره‌مند می‌شوید. انواع تعمیرات تخصصی آیفون و آیپد در این مرکز طی کوتاه ترین زمان ممکن انجام خواهد شد. تعمیراتی از قبیل تعویض ال سی دی آیفون، تعمیر دوربین آیفون، تعمیر فیس آیدی آیفون و غیره در مرکز موبایل کمک طی سریع ترین زمان ممکن انجام می‌گیرد و عموما چیزی مابین 3 الی 5 ساعت طول می‌کشد. پس با سرویس موبایل کمک می‌توانید تعمیرات تخصصی اپل را با اطمینان و ظرف کوتاه ترین زمان ممکن انجام دهید.

هزینه تعمیرات تخصصی اپل | نمایندگی اپل

عموما هزینه تعمیر آیفون و آیپد های اپل بالاست و نسبت به گوشی های اندرویدی بیشتر خواهند بود، اما خوشبختانه با سرویس شرکت موبایل کمک و نمایندگی اپل می‌توانید هزینه تعمیرات تخصصی اپل را به حداقل مقدار ممکن برسانید و با کمترین قیمت شاهد تعمیر شده گوشی یا تبلت خود باشید و از ضمانت تعمیرات و اورجینال بودن قطعات هم بهره‌مند شوید. اما بکارگیری سرویس موبایل کمک و نمایندگی تعمیرات گوشی اپل در تهران چطور می‌تواند منجر به کاهش هزینه تعمیرات تخصصی اپل شود؟

واردات مستقیم قطعات اورجینال توسط فروشگاه قطعات موبایل کمک و استفاده از آن ها به طور مستقیم در گوشی متقاضیانی که از سرویس تعمیرات تخصصی اپل شرکت موبایل کمک استفاده می‌کنند به شدت روی کاهش هزینه تعمیرات تاثیرگذار خواهد بود. فروشگاه موبایل کمک به عنوان یکی از بزرگ ترین تامین و عرضه کنندگان قطعات اپل در ایران فعالیت دارد و قطعات مورد نیاز گوشی هایی که برای تعمیر به مرکز موبایل کمک واگذار شده باشند هم مستقیما از این فروشگاه و با همان قیمت خرید تامین می‌شوند که این مسئله منجر به کاهش هزینه تعمیرات تخصصی اپل می‌شود.

برای تعمیرات اپل (آیفون) کلیک کن یا با شماره ۰۲۱۷۵۱۴۷ شرکت موبایل‌کمک «مرکز تعمیرات تخصصی اپل» تماس بگیر

از سمت دیگر موبایل کمک سعی کرده تعرفه های تعمیرات تخصصی اپل را بسیار مقرون به صرفه و مناسب در نظر بگیرد تا کاربران گوشی های اپل مجبور نباشند برای تعمیر گجت های خود هزینه های گزافی را پرداخت کنند.زمانی که از سرویس موبایل کمک و نمایندگی تعمیرات گوشی اپل در تهران استفاده می‌کنید، دیگر لزومی ندارد که مستقیما به تعمیرکار دستمزدی پرداخت نمایید و این مسئله هم به کاهش هزینه تعمیرات اپل کمک می‌کند. با در نظر گرفتن تمام این مسائل هزینه تعمیرات تخصصی آیفون و آیپد ها با سرویس موبایل کمک چیزی در حدود 20 الی 30 درصد نسبت به سایر مراجع ارائه دهنده سرویس مشابه کمتر خواهد بود.

نمایندگی تعمیرات گوشی اپل در تهران | تعمیرات تخصصی اپل

بیشتر بخوانید: نمایندگی رسمی اپل در ایران | بهترین نمایندگی Apple تهران

قطعات اورجینال و تعمیرات تخصصی اپل در موبایل کمک

همانطور که در بخش اول این مطلب اشاره کردیم بکارگیری قطعات اورجینال یکی دیگر از مسائلی است که باید در تعمیرات تخصصی اپل به آن توجه ویژه‌ای شود. متاسفانه بازار آزاد تعمیرات تلفن همراه به ویژه برای آیفون ها و آیپد ها به گونه‌ای شده که تعمیرکاران سعی می‌کنند از هر روشی برای کسب سود بیشتر استفاده کنند و بکارگیری قطعات غیر اورجینال یا اصطلاحا فیک (Fake) یکی از اصلی ترین این روش هاست! به عنوان مثال اگر قصد تعویض ال سی دی یا باتری آیفون خود را داشته باشید واقعا نمی‌توانید به هر تعمیرکاری اعتماد کنید!

هم اکنون ال سی دی و باتری های غیر اورجینال زیادی در بازار برای آیفون های اپل عرضه شده‌اند که به هیچ عنوان کیفیت مشابه با کیفیت ال سی دی و باتری اورجینال دستگاه را ارائه نمی‌کنند. همین شرایط برای دیگر قطعات آیفون ها هم وجود دارد. بنابراین این مسئله که قطعه تعویض شده گوشی اورجینال و اصل باشد یکی از مهم ترین نکاتی است که باید در تعمیرات تخصصی اپل به آن توجه گردد. در برخی مواقع هم دیده شده که تعمیرکاران از قطعات دست دوم در تعمیر آیفون و آیپد های اپل استفاده می‌کنند!

اما چطور می‌توان خیال خود را از بابت کیفیت و اورجینال بودن قطعاتی که در گوشی نصب می‌شوند راحت کرد؟ با استفاده از سرویس موبایل کمک و نمایندگی تعمیرات گوشی اپل در تهران می‌توانید خیالتان را از این بابت راحت کنید. همانطور که قبلا گفتیم قطعاتی که در مرکز موبایل کمک برای نصب در گوشی متقاضیان استفاده می‌شوند مستقیما از فروشگاه موبایل کمک تامین خواهند شد و از نظر اورجینال بودن مشمول گارانتی هستند. به بیان دیگر موبایل کمک تمام قطعات جدیدی که در گوشی مشتریانش نصب می‌کند را با ضمانت اورجینال بودن ارائه خواهد کرد.

برای تعمیرات اپل (آیفون) کلیک کن یا با شماره ۰۲۱۷۵۱۴۷ شرکت موبایل‌کمک «مرکز تعمیرات تخصصی اپل» تماس بگیر

پس با سرویس شرکت موبایل کمک هم می‌توانید در هزینه تعمیرات آیفون صرفه جویی کنید و هم یک تعمیرات سریع را تجربه نمایید و از سمت دیگر خیالتان از بابت کیفیت تعمیرات و اورجینال بودن قطعاتی که در گوشی نصب می‌شود راحت باشد. پس وقتی از سرویس موبایل کمک و نمایندگی اپل استفاده می‌کنید، هیچ دغدغه‌ای برایتان باقی نمی‌ماند و می‌توانید تعمیرات تخصصی اپل و دیگر گوشی های موبایل را بدون دردسر انجام دهید. اما برای ثبت سفارش یا درخواست تعمیرات تخصصی اپل در مرکز موبایل کمک باید چه کرد؟

بیشتر بخوانید: تعمیر گوشی اپل | نمایندگی تعمیرات اپل با ضمانت معتبر

ثبت درخواست تعمیر در موبایل کمک | نمایندگی تعمیرات گوشی اپل در تهران

شرکت موبایل کمک سعی کرده ساده ترین و بی‌دردسرترین بستر ممکن را برای انجام تعمیرات تخصصی اپل روی گوشی متقاضیان فراهم کند. به همین جهت امکان ثبت درخواست یا سفارش تعمیرات را با یک تماس تلفنی یا به صورت اینترنتی محقق ساخته است. برای ثبت سفارش تعمیرات کافیست با شماره 02175147 تماس حاصل شود یا فرم درخواست آنلاین تعمیرات موبایل در سایت شرکت از سمت متقاضی پر گردد.

پس از اینکه درخواست متقاضی ثبت شد، هماهنگی های لازم توسط تیم موبایل کمک با وی جهت اعزام پیک موبایل کمک انجام می‌شود و پیک رایگان شرکت به آدرس متقاضی اعزام خواهد شد و آیفون نیازمند تعمیر را از وی تحویل می‌گیرد. گوشی توسط پیک به شرکت ارجاع داده می‌شود و کارشناسان موبایل کمک بررسی های لازم را برای روی دستگاه انجام می‌دهند. سپس تعمیرات مورد نیاز با استفاده از مدرن ترین تجهیزات روز دنیا بر روی گوشی متقاضی انجام خواهد شد. فراموش نکنید تمام قطعاتی که در این مرکز در گوشی متقاضی تعویض می‌شوند اورجینال خواهند بود و از این نظر مشمول گارانتی هستند.

برای تعمیرات اپل (آیفون) کلیک کن یا با شماره ۰۲۱۷۵۱۴۷ شرکت موبایل‌کمک «مرکز تعمیرات تخصصی اپل» تماس بگیر

نمایندگی تعمیرات گوشی اپل در تهران | تعمیرات تخصصی اپل

پس از اینکه تعمیرات تخصصی اپل توسط تیم موبایل کمک بر روی گوشی متقاضی انجام شد و تست های مرحله نهایی هم صورت گرفت، گوشی دوباره با پیک رایگان موبایل کمک به آدرس متقاضی ارسال  درب منزل یا هر کجا که باشد به وی تحویل داده می‌شود. ضمانت تعمیرات صورت گرفته بر روی گوشی متقاضیان هم تا بازه زمانی مشخصی دارای گارانتی هستند و در صورت بروز هرگونه مشکل دوباره به طور رایگان توسط تیم موبایل کمک قابل تعمیر خواهند بود.

بنابراین با سرویس و خدمات موبایل کمک و نمایندگی تعمیرات گوشی اپل در تهران می‌توانید تعمیرات تخصصی اپل را با بهترین کیفیت و قیمت و کمترین دردسر انجام دهید. به منظور ثبت سفارش تعمیرات را دریافت مشاوره رایگان می‌توانید با شماره 02175147 تماس حاصل کنید. کارشناسان موبایل کمک همواره آمادگی لازم جهت پاسخگویی به سوالات شما عزیزان و ثبت درخواست تعمیرات تخصصی اپل را دارند. با خدمات موبایل کمک می‌توانید یک تعمیر مطمئن، سریع، با کیفیت و کم هزینه را تجربه کنید.

خبرنامه

قطعات موبایل

قطعات صدرصد اورجینال موبایل را آنلاین خرید کنید.

فروشگاه قطعات قطعات

نظرات کاربران (0)

ارسال نظر