تعمیرات اپل پایتخت | مرکز رسمی تعمیرات Apple تعمیرات اپل پایتخت | مرکز رسمی تعمیرات Apple

تعمیرات اپل پایتخت | مرکز رسمی تعمیرات Apple

برای تعمیر آیفون و آیپد های اپل به هیچ وجه نباید از سرویس هر تعمیرکاری استفاده کرد و اکیدا توصیه می‌شود که این تعمیر به نمایندگی های مجاز اپل و تعمیرکاران ماهر و با تجربه این مراکز واگذار شود. موبایل کمک و نمایندگی تعمیرات اپل پایتخت بهترین گزینه برای انجام تعمیرات تخصصی آیفون و آیپد خواهد بود.در ادامه بیشتر در مورد جزئیات این موضوع صحبت می‌کنیم. بنابراین با موبایل کمک همراه باشید.

تعمیرات تخصصی آیفون و آیپد | نمایندگی اپل

همانطور که می‌دانید عموما قیمت آیفون و آیپد های اپل در مقایسه با گوشی های اندرویدی بیشتر است. دلیل گران قیمت تر بودن این گجت ها با کیفیت قطعات و تولید دستگاه ارتباط دارد. اپل همیشه از بهترین و با کیفیت ترین قطعات در طراحی و ساخت آیفون و آیپد هایش استفاده می‌کند و این قطعات را با ظرافت خاصی در کنار هم قرار می‌دهد تا در قالب یک پکیج توسط کاربر قابل استفاده باشند.با توجه به ظرافت آیفون و آیپد ها و همچنین گران قیمت بودن قطعات سخت افزاری آن ها به هیچ وجه نباید تعمیر این گجت ها را به هر تعمیرکاری واگذار کرد.

 

گارانتی رسمی تعمیرات اپل | 02175147 | خیابان جمهوری، نرسیده به پل حافظ، خیابان لاله، پلاک 9 واحد 2

 

در صورت واگذاری تعمیرات تخصصی آیفون و آیپد در مراکزی که به عنوان نمایندگی های رسمی اپل شناخته نمی‌شوند ممکن است با مشکلات زیادی رو به رو شوید. به همین دلیل است که اصرار داریم از سرویس نمایندگی تعمیرات اپل پایتخت برای تعمیر کردن گجت های اپل خود استفاده کنید. اولین مشکل مربوط به افت کیفیت تعمیر و عدم حفظ استاندارد های لازم می‌شود. برای تعمیر تخصصی آیفون و آیپد های اپل باید به نکات خیلی ریزی دقت شود و استاندارد های خاصی رعایت شوند که مستقیما بر روی نتیجه تعمیر و کیفیت نهایی آن تاثیرگذار خواهند بود. در شرایطی که تعمیر گوشی به دست تعمیرکاری کم تجربه و ناشناس انجام گیرد، توجه به این موضوع کمرنگ شده و نهایتا تعمیر صورت گرفته کیفیت لازم را ارائه نخواهد کرد.

قیمت های گزاف هم از دیگر مسائلی است که با مراجعه به تعمیرکاران ناشناس ممکن است با آن مواجه شوید، اما در نمایندگی تعمیر آیفون و آیپد تمام هزینه های تعمیر مشخص است و امکان ندارد که هزینه بیشتری از متقاضی تعمیرات دریافت شود. از سمت دیگر اغلب نمایندگی های مجاز اپل در قبال تعمیراتی که بر روی آیفون و آیپد متقاضیان انجام می‌دهند گارانتی یا ضمانت ارائه می‌کنند تا خیال متقاضی از بابت کیفیت تعمیری که بر روی آیفون یا آیپد وی انجام شده راحت باشد

 

تعمیرات اپل پایتخت | مرکز رسمی تعمیرات Apple

 

مسئله بعدی که اهمیت انجام تعمیرات تخصصی آیفون و آیپد در نمایندگی های مجاز اپل را بیشتر می‌کند مربوط به بکارگیری قطعات اورجینال می‌شود. متاسفانه اغلب تعمیرکارانی که در بازار آزاد سرویس های تعمیرات آیفون و آیپد را ارائه کرده‌اند سعی می‌کنند تا از هر روشی برای کسب سود بیشتر استفاده به عمل آورند و یکی از این روش ها مربوط به نصب قطعات جعلی یا تقلبی در گوشی متقاضیان می‌شود. به عنوان مثال تصور کنید برای تعویض ال سی دی آیفون خود به یک تعمیرکار معمولی مراجعه کنید و وی به جای نصب ال سی دی اورجینال در گوشی از LCD تقلبی یا فیک استفاده کند و هزینه نصب ال سی دی اورجینال را هم از شما دریافت نماید!

مواردی که نام بردیم فقط بخشی از مشکلاتی هستند که در صورت واگذاری تعمیرات اپل به تعمیرکاران ناشناس ممکن است با آن ها رو به رو شوید. دریافت هزینه بیشتر، طولانی شدن مدت زمان تعمیر، رضایت بخش نبودن نتیجه تعمیرات، استفاده از قطعات بی‌کیفیت و حتی دست دوم، دریافت هزینه های گزاف، افزایش احتمال آسیب زدن به دیگر قطعات و بخش های گوشی در اثر حرکات ناشیانه و غیره همگی از مشکلاتی هستند که در صورت واگذاری تعمیرات Apple به تعمیرکاران ناشناس ممکن است با آن ها رو به رو شوید.

 

گارانتی رسمی تعمیرات اپل | 02175147 | خیابان جمهوری، نرسیده به پل حافظ، خیابان لاله، پلاک 9 واحد 2

 

به دلیل همین مشکلات است که اکیدا توصیه دارید برای تعمیر گوشی آیفون و آیپد های خود فقط از سرویس نمایندگی اپل استفاده کنید. موبایل کمک به عنوان مرکزی که می‌تواند لقب نمایندگی تعمیرات اپل پایتخت را یدک بکشد از بهترین مراکزی است که سرویس تعمیرات تخصصی آیفون و آیپد های اپل را با ضمانت ارائه می‌کند. بنابراین اگر می‌خواهید تعمیرات آیپد یا تعمیرات آیفون شما با بهترین کیفیت و کمترین هزینه انجام شود بهتر است از خدمات مرکز موبایل کمک و نمایندگی اپل استفاده کنید. در ادامه بیشتر در مورد خدمات این مرکز صحبت خواهیم کرد.

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیرات گوشی اپل در تهران | تعمیرات تخصصی اپل

مزیت های سرویس نمایندگی تعمیرات اپل پایتخت

اما چرا توصیه داریم برای انجام تعمیرات تخصصی اپل از خدمات شرکت موبایل کمک استفاده کنید؟ بیان دیگر مزیت هایی که با بکارگیری خدمات موبایل کمک می‌توانید از آن ها بهره‌مند شوید کدامند؟ در این بخش فقط به بخشی از اصلی ترین مزیت هایی اشاره می‌کنیم که با بکارگیری سرویس موبایل کمک و نمایندگی تعمیرات اپل پایتخت می‌توانید از آن ها بهره‌مند شود:

  • اطمینان از کیفیت تعمیر و ضمانت تعمیرات: تمام تعمیراتی که در مرکز موبایل کمک و نمایندگی اپل بر روی گوشی متقاضیان انجام می‌شود با استفاده از مدرن ترین تجهیزات و نوین ترین متد ها صورت می‌پذیرد و در نتیجه بهترین کیفیت را به همراه خواهد داشت. برای اینکه خیال متقاضیان از بابت کیفیت تعمیرات آیفون و آیپد خویش راحت باشد، موبایل کمک کیفیت تمام تعمیرات صورت گرفته در این مرکز را ضمانت می‌کند. بنابراین با استفاده از سرویس موبایل کمک یک تعمیر مطمئن را تجربه می‌کنید و از ضمانت کیفیت تعمیرات هم بهره‌مند می‌شوید.

 

تعمیرات اپل پایتخت | مرکز رسمی تعمیرات Apple

 

  • تضمین اورجینال بودن قطعات: تمام قطعاتی که توسط تیم موبایل کمک در گوشی متقاضیان تعویض می‌شوند مستقیما از فروشگاه قطعات موبایل کمک تامین خواهند شد و از نظر اورجینال بودن شامل گارانتی می‌شود. بنابراین اگر از خدمات موبایل کمک استفاده کنید از ضمانت اورجینال بودن قطعات بهره‌مند می‌شوید و خیالتان از بابت کیفیت قطعه تعویض شده در گوشی راحت خواهد بود.

 

  • سرعت عمل بالا: یکی دیگر از مزیت های سرویس موبایل کمک و نمایندگی تعمیرات تخصصی آیفون و آیپد مربوط به سرعت عمل بالا می‌شود. با سرویس موبایل کمک و نمایندگی تعمیرات اپل پایتخت می‌توانید تعمیر آیفون و آیپد خود را در کمترین زمان ممکن و عموما چند ساعت انجام دهید.

 

  • قیمت مناسب: از دیگر مزیت هایی که با بکارگیری خدمات موبایل کمک می‌توانید از آن بهره‌مند شوید باید به هزینه و قیمت مناسب اشاره کرد. با توجه به اینکه قطعات مورد نیاز گوشی متقاضیان در موبایل کمک مستقیما از فروشگاه این شرکت تامین می‌شوند و با قیمت خرید برای متقاضیان محاسبه خواهند شد و از سمت دیگر متقاضی تعمیرات لزومی مبنی بر پرداخت دستمزد تعمیر ندارد، هزینه تعمیرات به طرز قابل ملاحظه‌ای کاهش پیدا می‌کند.

 

گارانتی رسمی تعمیرات اپل | 02175147 | خیابان جمهوری، نرسیده به پل حافظ، خیابان لاله، پلاک 9 واحد 2

 

  • عدم نیاز به مراجعه حضوری: به منظور استفاده از خدمات موبایل کمک هیچ نیازی به مراجعه حضوری کاربر وجود ندارد. کل پروسه تعمیر توسط تیم موبایل کمک مدیریت خواهد شد. برای ثبت سفارش هم یک تماس تلفنی کافیست و پیک موبایل کمک دریافت گوشی از متقاضی تعمیرات و تحویل آن بعد از انجام تعمیرات را به طور رایگان انجام می‌دهد.

 

موارد فوق بخشی از اصلی ترین مزیت های سرویس موبایل کمک هستند. با استفاده از خدمات این مرکز که به عنوان نمایندگی تعمیرات اپل پایتخت شناخته می‌شود می‌توانید یک تعمیر سریع، مطمئن، کم هزینه و بدون دردسر را تجربه کنید. به یاد داشته باشید که موبایل کمک هم اورجینال بودن قطعات نصب شده در موبایل متقاضیان را تضمین می‌کند و هم کیفیت تعمیرات صورت گرفت بر روی گوشی آن ها را ضمانت خواهد کرد تا متقاضیان تعمیرات تخصصی اپل و دیگر برند های موبایل بتوانند با خیال راحت تعمیرات گوشی خود را به این مرکز واگذار کنند.

بیشتر بخوانید: تعمیر گوشی اپل | نمایندگی تعمیرات اپل با ضمانت معتبر

هزینه تعمیرات Apple | تعمیرات آیپد و آیفون

یکی از اصلی ترین و مهم ترین دغدغه هایی که کاربران آیفون و آیپد های اپل با آن مواجه هستند مربوط به هزینه تعمیرات می‌شود. به دلیل اینکه قطعات سخت افزاری بکار رفته در این گجت ها بسیار با کیفیت است، طبیعتا قیمت نسخه اورجینال آن ها هم بالاست و این امر منجر به افزایش هزینه تعمیرات Apple می‌شود. اما همانطور که قبلا اشاره داشتیم با استفاده از خدمات مرکز موبایل کمک و نمایندگی تعمیرات اپل پایتخت می‌توانید تا حد زیادی هزینه تعمیرات موبایل اپل را به حداقل برسانید. اما چطور؟

دو دلیل اصلی وجود دارند که منجر به کاهش هزینه تعمیرات در مرکز موبایل کمک می‌شوند. اولین مسئله مربوط به تامین مستقیم قطعات از فروشگاه موبایل کمک خواهد بود. قطعاتی که مستقیما از فروشگاه موبایل کمک در گوشی متقاضیان مورد استفاده قرار می‌گیرند با همان قیمت خرید برای متقاضی محاسبه خواهند شد و این امر به طرز قابل ملاحظه‌ای بر روی کاهش هزینه تعمیرات تاثیرگذار خواهد بود. از سمت دیگر تعرفه های موبایل کمک بسیار مقرون به صرفه در نظر گرفته شده‌اند و وقتی کاربری از سرویس این مرکز استفاده می‌کند نیازی به پرداخت مستقیم دستمزد به تعمیرکاران ندارد.

 

تعمیرات اپل پایتخت | مرکز رسمی تعمیرات Apple

 

بدین ترتیب با بکارگیری سرویس موبایل کمک و واگذار کردن تعمیرات تخصصی آیفون و آیپد خود به کارشناسان این مرکز می‌توانید صرفه جویی قابل ملاحظه‌ای در هزینه ها داشته باشید و تعمیرات موبایل خود را با بهترین کیفیت و قیمت ممکن انجام دهید. فراموش نکنید که تمام قطعات تعویض شده گوشی متقاضیان در مرکز موبایل کمک اورجینال است و از این نظر مشمول گارانتی خواهد بود. موبایل کمک همچنین کیفیت تعمیرات صورت گرفته روی گوشی متقاضیانش را هم ضمانت می‌کند.

نمایندگی رسمی اپل در ایران | تعمیرات موبایل اپل

همانطور که پیش از این در مقاله همه چیز در مورد نمایندگی رسمی اپل در ایران و شرایط گارانتی آیفون اشاره کرده بودیم، اپل به طور رسمی و مستقیم در کشورمان نمایندگی فعالی ندارد و نمی‌تواند هم نمایندگی فعالی داشته باشد چون مشکلات سیاسی مابین دو کشور ایران و ایالات متحده مانع این امر می‌شوند. با توجه به این مسئله شاید خیلی از افراد به این موضوع فکر کنند که چطور موبایل کمک خود را به عنوان نمایندگی تعمیرات اپل پایتخت معرفی می‌کند؟

 

تعمیرات اپل پایتخت | مرکز رسمی تعمیرات Apple

 

درست است که شرکت اپل نمایندگی مستقیمی در کشورمان ندارد اما این موضوع بدان معنا نیست که هیچ مرکز تعمیرات داخلی نتواند سرویسی را ارائه کند که از نظر کیفیت پتانسیل لازم برای رقابت با نمایندگی های اپل در سراسر دنیا را داشته باشد. آمار رضایت مشتریان مرکز موبایل کمک می‌تواند ثابت کننده این امر باشد که موبایل کمک حتی در مقایسه با خیلی از نمایندگی های رسمی اپل در سراسر دنیا عملکرد بهتری داشته است. به همین جهت است که موبایل کمک خود را به عنوان بهترین نمایندگی‌ های رسمی اپل ایران معرفی می‌کند و خود را نمایندگی اپل پایتخت نامیده است. متقاضیان تعمیرات تخصصی Apple در ایران و پایتخت می‌توانند با استفاده از خدمات این مرکز یک تعمیر سریع، مطمئن، کم هزینه و بدون دردسر را تجربه کنند.

بیشتر بخوانید: نمایندگی رسمی اپل در ایران | بهترین نمایندگی Apple تهران

ثبت سفارش و استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات اپل پایتخت

اما مراحل ثبت سفارش و استفاده از خدمات موبایل کمک چگونه است؟ به بیان دیگر چطور می‌توانیم سفارش یا درخواست تعمیرات تلفن همراه و موبایل اپل خود را در مرکز موبایل کمک ثبت کنیم و شاهد تعمیر دستگاه باشیم؟ مراحلی که باید بدین منظور طی شوند شامل چه مواردی هستند؟ در بخش زیر اصلی ترین مراحل کل ثبت سفارش و استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات اپل پایتخت یا همان موبایل کمک را برایتان شرح داده‌ایم:

 

گارانتی رسمی تعمیرات اپل | 02175147 | خیابان جمهوری، نرسیده به پل حافظ، خیابان لاله، پلاک 9 واحد 2

 

  • ثبت درخواست تعمیر: به منظور ثبت درخواست تعمیر کافیست با شماره 02175147 تماس بگیرید یا فرم درخواست آنلاین تعمیرات موبایل در سایت شرکت را پر کنید. تمام هماهنگی های لازم در همین مرحله توسط تیم موبایل کمک با شما انجام خواهد شد.

 

  • اعزام پیک و دریافت گوشی: بعد از ثبت سفارش، پیک رایگان موبایل کمک به آدرس متقاضی اعزام می‌شود و گوشی را درب منزل یا هر کجا که وی حضور داشته باشد از او تحویل خواهد گرفت.

 

 

تعمیرات اپل پایتخت | مرکز رسمی تعمیرات Apple

 

 

  • ارجاع موبایل به شرکت و انجام تعمیرات: گوشی متقاضی به شرکت ارجاع داده می‌شود و تعمیرات لازم توسط تیم موبایل کمک بر روی آن انجام خواهد شد. در این مرحله بررسی های دقیقی بر روی گوشی صورت می‌پذیرد و تعمیرات اپل با استفاده از بهترین و مدرن ترین تجهیزات روز دنیا صورت می‌پذیرد .

 

  • تحویل گوشی به متقاضی: بعد از اینکه تعمیرات لازم روی گوشی متقاضی انجام شد، دستگاه دوباره با پیک رایگان موبایل کمک به آدرس وی ارسال و در هر کجا که باشد به او تحویل داده می‌شود.

 

بنابراین با خدمات موبایل کمک و نمایندگی تعمیرات اپل پایتخت می‌توانید یک تعمیر سریع، مطمئن، بدون دردسر و کم هزینه را تجربه کنید و حتی نیازی به مراجعه حضوری و خروج از منزل نداشته باشید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سرویس موبایل کمک و ثبت درخواست تعمیرات همین حالا با شماره 02175147 تماس حاصل کنید.

تعمیرات تخصصی آیفون
در نمایندگی اپل با گارانتی رسمی

دفتر مرکزی75147-021
تعمیرات تخصصی آیفون
در گارانتی اپل

مقالات آموزش تعمیرات آیفون

آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

اطلاعات بیشتر آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

تعمیر باتری انواع آیفون

مقالات راهنمای تعویض باتری اپل

اطلاعات بیشتر تعویض باتری انواع آیفون

تعمیرات تخصصی اپل واچ

اطلاعات بیشتر
تعمیرات اپل واچ

فروشگاه قطعات تعمیرات اپل

خرید قطعات اورجینال آیفون (با گارانتی اصالت قطعه)

اطلاعات بیشتر فروشگاه قطعات موبایل

تعویض ال سی دی انواع آیفون

مقالات راهنمای تعویض ال سی دی اپل

اطلاعات بیشتر مقالات راهنمای تعویض ال سی دی اپل