تعمیرات آیفون | تعمیر Apple | گارانتی اپل تعمیرات آیفون | تعمیر Apple | گارانتی اپل

تعمیرات آیفون | تعمیر Apple | گارانتی اپل

اگر از کاربران آیفون های اپل هستید بهتر است با نمایندگی های تعمیرات اپل در ایران آشنا شوید و بهترین مرکز تعمیرات تخصصی آیفون های اپل در کشور را بشناسید. بدین ترتیب در مواقع خاص می‌توانید هر مشکلی که در عملکرد موبایلتان به وجود آمد را به راحتی برطرف سازید. موبایل کمک به عنوان نمایندگی تعمیرات آیفون و تعمیرات اپل در ایران بهترین مرکزی است که می‌توانید از خدمات آن استفاده به عمل آورید. در ادامه بیشتر در مورد جزئیات سرویس موبایل کمک و لزوم مراجعه به نمایندگی تعمیرات اپل برای تعمیر آیفون اشاره می‌کنیم. با موبایل کمک همراه باشید.

حساسیت تعمیرات آیفون و اپل

قبل از اینکه در رابطه با نمایندگی های اپل در ایران و سرویس تعمیراتی که توسط این مراکز ارائه شده صحبت کنیم بهتر است کمی در رابطه با حساسیت تعمیرات آیفون و تعمیرات اپل صحبت داشته باشیم. آیفون ها و دیگر گجت های شرکت اپل محصولات بسیار دقیق، ظریف و با کیفیتی هستند و باید در حین تعمیر آن ها به نکات زیادی توجه شود، در غیر این صورت نتیجه تعمیر می‌تواند رضایت بخش نباشد یا حتی مشکلاتی را به بار آورد که بسیار آزاردهنده خواهند بود. به همین جهت توصیه می‌شود برای تعمیر آیفون ها فقط از سرویس نمایندگی تعمیرات آیفون و اپل استفاده کنید.

 

گارانتی رسمی تعمیرات اپل | 02175147 | خیابان جمهوری، نرسیده به پل حافظ، خیابان لاله، پلاک 9 واحد 2

 

تعمیرات آیفون | تعمیر Apple | گارانتی اپل

 

برای تعمیر کردن آیفون ها باید از ابزارها و تجهیزاتی استفاده به عمل آید که استرس و تنش های حین تعمیر را به حداقل برساند. به عنوان مثال همانطور که در مجموعه مقالات آموزش تعمیرات آیفون اشاره کردیم بهتر است برای باز کردن قاب آیفون ها از ابزارهای پیشرفته‌ای مثل قاب کش (iSclack) استفاده شود و حتی با هیتر یا دیگر ابزارهای مشابه به لبه های قاب گوشی گرما اعمال گردد. باز کردن قاب آیفون ها با استفاده از پیک و اسپاتول و غیره می‌تواند تنش های روی دستگاه و دیگر قطعات آن را افزایش دهد و مشکلاتی را به بار آورد.

از آنجایی که عموما فقط در نمایندگی تعمیرات اپل از ابزارها و تجهیزات مناسب برای تعمیر آیفون ها استفاده می‌شود، توصیه داریم که این تعمیرات فقط در مراجع نام برده شده صورت پذیرد و به دست هر تعمیرکاری واگذار نشود. موضوع بعدی مربوط به بکارگیری قطعات اورجینال و با کیفیت می‌شود که متاسفانه در این زمینه اصلا نمی‌توان به هر تعمیرکاری اعتماد کرد. بارها دیده شده تعمیرکاران قطعات غیر اورجینال و کپی را به عنوان اورجینال در گوشی متقاضیان تعمیرات نصب کرده‌اند یا حتی از قطعات دست دوم در تعمیرات استفاده به عمل آورده‌اند و از مشتری هزینه نصب قطعه اورجینال و نو را دریافت می‌کنند.

 

گارانتی رسمی تعمیرات اپل | 02175147 | خیابان جمهوری، نرسیده به پل حافظ، خیابان لاله، پلاک 9 واحد 2

 

طبیعتا با واگذاری تعمیرات تخصصی آیفون خود به نمایندگی اپل دیگر با مشکلات این چنینی رو به رو نخواهید بود و خیالتان از بابت کیفیت قطعات و اورجینال بودن آن ها راحت می‌شود. مسئله بعدی که باید به آن دقت شود مربوط به تجربه و مهارت تعمیرکاران خواهد بود. به دلیل حساسیت بالای آیفون ها و ظرافت خاصی که دارند به هیچ وجه نباید تعمیر آن ها توسط هر تعمیرکار کم تجربه‌ای انجام شود. تعمیرکارانی که در نمایندگی تعمیرات آیفون و اپل فعالیت دارند کاملا با تکنیک های تعمیر این گجت ها آشنا خواهند بود و به همین سبب به بهترین شکل ممکن می‌توانند تعمیرات لازم را روی دستگاه انجام دهند.

بیشتر بخوانید: تعمیر موبایل اپل با ضمانت در نمایندگی تعمیرات اپل و آیفون

موارد یاد شده فقط بخشی از مسائلی هستند که لزوم و اهمیت واگذاری تعمیرات آیفون به نمایندگی های اپل را به تصویر می‌کشند. با واگذار کردن تعمیرات موبایل خود به نمایندگی های رسمی اپل می‌توانید بدون دغدغه و با خیالی راحت هر تعمیری که قرار است روی آیفونتان انجام شود را تکمیل کنید. اما آیا اپل در داخل ایران و تهران نمایندگی دارد؟ بهترین نمایندگی اپل در ایران کدام است و چگونه باید از خدمات آن استفاده کنیم؟ در ادامه سعی می‌کنیم در مورد این مسائل صحبت داشته باشیم.

نمایندگی تعمیرات آیفون تهران | نمایندگی رسمی اپل

 

تعمیرات آیفون | تعمیر Apple | گارانتی اپل

 

در رابطه با جزئیات نمایندگی های رسمی تعمیرات اپل و آیفون ها پیش از این در مقاله همه چیز در مورد نمایندگی رسمی اپل در ایران و شرایط گارانتی آیفونصحبت کردیم و حتی به طور مختصر مروری بر شرایط گارانتی آیفون های اپل را هم داشتیم. موبایل کمک بهترین شرکتی است که در حال حاضر می‌توان به خدمات آن اعتماد کامل داشت و از سرویس این مرکز به عنوان نمایندگی تعمیرات آیفون در تهران و نمایندگی رسمی اپل بهره گرفت. موبایل کمک سال هاست که در زمینه تعمیرات تخصصی آیفون های اپل فعالیت دارد و سعی داشته انجام تعمیرات آیفون را به شیوه‌ای مدرن برای کاربران امکانپذیر سازد.

با استفاده از خدمات مرکز تعمیرات موبایل کمک از مزیت های زیادی بهره‌مند خواهید شد که ضمانت تعمیرات، ضمانت اورجینال بودن قطعات، عدم نیاز به مراجعه حضوری، سرعت عمل بالا، قیمت مناسب و غیره برخی از این مزیت ها هستند. با سرویسی که توسط تیم موبایل کمک ارائه شده، تعمیرات آیفون و گوشی موبایل دیگر مشکل نیست و به راحتی قابل انجام خواهد بود. اما بیایید کمی دقیق تر در مورد مزیت هایی که با بکارگیری خدمات موبایل کمک از آن ها بهره‌مند خواهید شد صحبت کنیم:

 • ضمانت تعمیرات: تمام تعمیراتی که توسط تیم موبایل کمک و کارشناسان این مرکز بر روی گوشی آیفون مشتریان انجام می‌شوند دارای گارانتی هستند و در صورت بروز هرگونه مشکل بعد از تعمیرات امکان تعمیر مجدد و رایگان دستگاه وجود خواهد داشت.

 

 • ضمانت اورجینال بودن قطعات: تمام قطعاتی که در مرکز موبایل کمک در گوشی مشتریان نصب شده و تعویض می‌گردند مستقیما از فروشگاه قطعات موبایل کمک تامین خواهند شد. فروشگاه موبایل کمک سال هاست که به عنوان یکی از اصلی ترین تامین و عرضه کنندگان قطعات اورجینال اپل فعالیت دارد و تمام قطعاتی که عرضه می‌کند از نظر اورجینال بودن مشمول گارانتی هستند.

 

 

گارانتی رسمی تعمیرات اپل | 02175147 | خیابان جمهوری، نرسیده به پل حافظ، خیابان لاله، پلاک 9 واحد 2

 

تعمیرات آیفون | تعمیر Apple | گارانتی اپل

 

 • عدم نیاز به مراجعه حضوری: برای استفاده از خدمات موبایل کمک و نمایندگی تعمیرات آیفون نیازی به مراجعه حضوری وجود ندارد. ثبت سفارش با یک تماس تلفنی یا از طریق سایت شرکت انجام خواهد شد و پیک رایگان موبایل کمک دریافت گوشی از متقاضی و تحویل آن را انجام می‌دهد. این مسئله منجر به صرفه جویی در زمان و کاهش دردسرهای متقاضی می‌شود.

 

 • سرعت عمل بالا: تعمیرات تخصصی آیفون در موبایل کمک و نمایندگی تعمیرات اپل طی سریع ترین مدت زمان ممکن انجام می‌شود. به عنوان مثال تعمیراتی شایعی مثل تعویض ال سی دی آیفون یا تعویض باتری آیفون در این مرکز ظرف 3 ساعت تکمیل خواهند شد و متقاضی تعمیرات نهایتا ظرف 5 ساعت گوشی تعمیر شده خود را از پیک موبایل کمک تحویل می‌گیرد.

 

 • قیمت مناسب: موبایل کمک سعی کرده تا مقرون به صرفه ترین قیمت و هزینه ها را برای تعمیر آیفون، آیپد و اپل واچ مشتریانش در نظر بگیرد تا هزینه تعمیرات دیگر معضلی برای کاربران آیفون ها نباشد. تامین مستقیما قطعات از فروشگاه موبایل کمک، عدم نیاز به پرداخت مستقیم دستمزد به تعمیرکار و عدم نیاز به مراجعه حضوری منجر به کاهش هزینه ها در سرویس موبایل کمک می‌شوند.

 

 • کارشناسان مجرب: کارشناسانی که در مرکز موبایل کمک فعالیت دارند و تعمیر آیفون مشتریان را انجام می‌دهند از با تجربه ترین و مجرب ترین تعمیرکاران حال حاضر کشور هستند. بنابراین وقتی تعمیرات موبایل شما به دست این افراد انجام شود، بهترین بازده و نتیجه را به همراه خواهد داشت.

 

 • بکارگیری تجهیزات پیشرفته: در مرکز موبایل کمک از مدرن ترین تجهیزات و لوازم برای تعمیر آیفون و دیگر گجت های اپل استفاده می‌شود. بدین ترتیب استرس های حین تعمیر به حداقل می‌رسد و نتیجه تعمیر رضایت بخش تر خواهد بود.

 

پس اگر می‌خواهید با خیال راحت تعمیر آیفون خود را انجام دهید و هیچ جای نگرانی نداشته باشید، موبایل کمک و نمایندگی تعمیرات آیفون بهترین گزینه برای انتخاب هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با تعمیر انواع گوشی های موبایل در این مرکز می‌توانید به مطالعه مجموعه مقالات راهنمای تعمیرات تخصصی موبایل که توسط تیم تحریریه موبایل کمک تدوین شده بپردازید.

هزینه تعمیر آیفون | نمایندگی تعمیرات اپل

اگر می‌خواهید هزینه تعمیرات آیفون خود را به حداقل مقدار ممکن برسانید، موبایل کمک بهترین گزینه برای انتخاب است. همانطور که می‌دانید قطعاتی که در آیفون های اپل مورد استفاده قرار می‌گیرد قطعات بسیار با کیفیت و ظریفی هستند و طبیعتا قیمت نسخه اورجینال این قطعات بالاست. به عنوان مثال یک آی سی آیفون، هارد آیفون یا ال سی دی آیفون ممکن است چند صد هزار تومان گران قیمت تر از قطعات مشابه بکار رفته در خیلی از گوشی های اندرویدی باشد. این امر سبب می‌شود تا خود به خود هزینه تعمیر آیفون ها افزایش یابد.

 

گارانتی رسمی تعمیرات اپل | 02175147 | خیابان جمهوری، نرسیده به پل حافظ، خیابان لاله، پلاک 9 واحد 2

 

تعمیرات آیفون | تعمیر Apple | گارانتی اپل

 

بیشتر بخوانید: تعمیر موبایل آیفون | تعمیرات آیفون با ضمانت در نمایندگی اپل

اما چطور می‌توان با کمترین هزینه آیفون را تعمیر کرد؟ بدین منظور می‌توانید از خدمات مرکز موبایل کمک و نمایندگی تعمیرات آیفون استفاده کنید. در این مرکز بنا به چند دلیل مختلف هزینه تعمیرات به حداقل می‌رسد. اولین مسئله مربوط به تامین مستقیم قطعات از فروشگاه موبایل کمک و نبود هیچ واسطی می‌شود. انواع قطعات اورجینال آیفون ها با کمترین قیمت ممکن از فروشگاه موبایل کمک در اختیار مرکز تعمیرات موبایل کمک قرار داده می‌شوند و این امر منجر به کاهش هزینه تعمیرات می‌شود. موبایل کمک سعی کرده تعرفه های بسیار مقرون به صرفه‌ای را برای مشتریان در نظر بگیرد و بدین ترتیب هم به کاهش هزینه تعمیر آیفون کمک کند.

ضمنا وقتی از خدمات موبایل کمک و نمایندگی تعمیرات اپل استفاده می‌کنید لزومی مبنی بر پرداخت مستقیم دستمزد به تعمیرکار نخواهید داشت و این موضوع هم در کاهش هزینه تعمیرات موثر واقع می‌شود. مسئله آخر هم مربوط به عدم نیاز به مراجعه حضوری خواهد بود که منجر به کاهش هزینه تعمیرات می‌گردد. پس اگر می‌خواهید تعمیرات تخصصی آیفونتان به بهترین قیمت انجام شود، موبایل کمک گزینه عالی برای انتخاب خواهد بود. برای آشنایی بیشتر با سرویس موبایل کمک و هزینه تعمیرات در این مرکز به مطالعه مقاله موبایل خود را در تهران کجا تعمیر کنیم؟ آیفون و سامسونگ بپردازید.

بیمه موبایل اپل و آیفون | تعمیر رایگان آیفون

گاها اتفاق می‌افتد که یک آیفون چند هفته یا چند ماه بعد از خرید دچار مشکلاتی شود و نیاز به تعمیر پیدا کند. به عنوان مثال افتادن گوشی از دست کاربر و شکستن ال سی دی یکی از رایج ترین اتفاق هایی است که خیلی از کاربران با آن رو به رو می‌شوند و تمایل دارند به دلیل بهره‌مندی گوشی خود از گارانتی بتوانند به صورت رایگان آن را تعمیر کنند. اما متاسفانه باید بدانید که تعمیر رایگان آیفون با استفاده از گارانتی در شرایطی که یک عامل خارجی منجر به خراب شدن دستگاه شود امکانپذیر نیست. خرابی های ناشی از آب خوردگی، افتادن گوشی از دست کاربر و شکستن آن و غیره به طور رایگان و تحت گارانتی قابل انجام نخواهد بود.

 

گارانتی رسمی تعمیرات اپل | 02175147 | خیابان جمهوری، نرسیده به پل حافظ، خیابان لاله، پلاک 9 واحد 2

 

تعمیرات آیفون | تعمیر Apple | گارانتی اپل

 

اما خوشبختانه با بیمه موبایل اپل و آیفون می‌توانید تحت هر شرایط تعمیر رایگان آیفون را انجام دهید. بیمه موبایل به گونه‌ایست که برخلاف گارانتی حتی می‌توان تعمیراتی از قبیل خرابی ناشی از آب خوردگی یا افتادن گوشی و شکستن آن را هم به طور رایگان و بدون نیاز به پرداخت هزینه انجام داد. برای آشنایی بیشتر با بیمه موبایل و تفاوت آن با گارانتی می‌توانید به مطالعه مقاله تفاوت بیمه و گارانتی موبایل در چیست؟ مقایسه گارانتی و بیمه گوشی بپردازید.

شرکت موبایل کمک و سامان حامی چند سالی است که با همکاری یکدیگر بهترین بیمه موبایل را در کشور ارائه کرده‌اند. با  استفاده از سرویس مذکور حتی می‌توانید موبایل خود را در قبال سرقت و بلایای طبیعی بیمه نمایید. تعرفه خدمات بیمه در نظر گرفته شده توسط این دو مرکز هم نسبت به سایر بیمه های موبایل به مراتب ناچیز خواهد بود. درخواست بیمه موبایل هم بدون نیاز به مراجعه حضوری و از طریق لینک ضمیمه شده در سایت موبایل کمک قابل انجام خواهد بود. بنابراین با بیمه موبایل امکان تعمیر رایگان آیفون در نمایندگی تعمیرات آیفون و اپل را خواهید داشت.

مراحل انجام تعمیرات تخصصی آیفون در نمایندگی تعمیرات اپل

موبایل کمک سعی کردی بستری فراهم سازد تا متقاضیان تعمیرات آیفون بتوانند به ساده ترین شکل ممکن تعمیرات مورد نیازشان را انجام داده و ظرف کوتاه ترین زمان هم دوباره گوشی خود را مثل روز اول مورد استفاده قرار دهند. بدین منظور برای ثبت سفارش تعمیر در مرکز موبایل کمک و نمایندگی تعمیرات آیفون نیازی به مراجعه حضوری متقاضی وجود ندارد و ثبت سفارش به صورت غیرحضوری انجام می‌شود. مراحل کلی که در سرویس موبایل کمک سپری می‌شوند به شرح زیر هستند:

 

گارانتی رسمی تعمیرات اپل | 02175147 | خیابان جمهوری، نرسیده به پل حافظ، خیابان لاله، پلاک 9 واحد 2

 

تعمیرات آیفون | تعمیر Apple | گارانتی اپل

 

 • ثبت سفارش: در قدم اول باید سفارش تعمیرات توسط متقاضی به ثبت برسد. بدین منظور کافیست با شماره 02175147 تماس حاصل گردد یا از طریق صفحه درخواست آنلاین تعمیرات موبایل و با پر کردن فرم مربوطه درخواست تعمیرات توسط متقاضی به ثبت برسد.

 

 • اعزام پیک به آدرس متقاضی: بعد از ثبت سفارش، پیک رایگان موبایل کمک به آدرس متقاضی اعزام شده و آیفون وی را هرکجا که باشد از او تحویل می‌گیرد. آیفون برای انجام تعمیرات توسط پیک به مرکز تعمیرات موبایل کمک ارجاع داده می‌شود.

 

 • انجام تعمیرات: در این مرحله تعمیرات لازم توسط کارشناسان موبایل کمک و نمایندگی تعمیرات اپل بر روی آیفون متقاضی انجام خواهد شد.

 

 • ارسال گوشی با پیک به آدرس متقاضی: بعد از انجام تعمیرات، آیفون متقاضی توسط پیک رایگان موبایل کمک به آدرس وی ارسال و درب منزل به او تحویل داده می‌شود.

 

بنابراین با خدمات موبایل کمک می‌توانید تعمیرات آیفون و اپل را بدون دردسر و هرگونه دغدغه‌ای انجام دهید و ظرف چند ساعت آیفون تعمیر شده خود را درب منزل از پیک رایگان این مرکز تحویل بگیرید. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با خدمات موبایل کمک و مشاوره رایگان یا ثبت سفارش تعمیرات کافیست با شماره 02175147 تماس حاصل کنید.

تعمیرات تخصصی آیفون
در نمایندگی اپل با گارانتی رسمی

دفتر مرکزی75147-021
تعمیرات تخصصی آیفون
در گارانتی اپل

مقالات آموزش تعمیرات آیفون

آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

اطلاعات بیشتر آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

تعمیر باتری انواع آیفون

مقالات راهنمای تعویض باتری اپل

اطلاعات بیشتر تعویض باتری انواع آیفون

تعمیرات تخصصی اپل واچ

اطلاعات بیشتر
تعمیرات اپل واچ

فروشگاه قطعات تعمیرات اپل

خرید قطعات اورجینال آیفون (با گارانتی اصالت قطعه)

اطلاعات بیشتر فروشگاه قطعات موبایل

تعویض ال سی دی انواع آیفون

مقالات راهنمای تعویض ال سی دی اپل

اطلاعات بیشتر مقالات راهنمای تعویض ال سی دی اپل