تعمیر گوشی اپل | گارانتی مجاز Apple تعمیر گوشی اپل | گارانتی مجاز Apple

تعمیر گوشی اپل | گارانتی مجاز Apple

به دلیل حساسیت بالایی که در طراحی آیفون های اپل وجود دارد نمی‌توان تعمیرات این گوشی های با کیفیت را به هر تعمیرکاری واگذار کرد. در صورتی که به این مسئله توجه نشود، نتیجه تعمیر می‌تواند نا امید کننده باشد. در این مطلب بیشتر در مورد تعمیر گوشی اپل در نمایندگی تعمیرات اپل (موبایل کمک) صحبت می‌کنیم. با موبایل کمک همراه باشید.

 

گارانتی رسمی تعمیرات اپل | 02175147 | خیابان جمهوری، نرسیده به پل حافظ، خیابان لاله، پلاک 9 واحد 2

 

نکات مهم در تعمیر گوشی اپل

چندین نکته مهم وجود دارند که باید در تعمیرات گوشی های اپل به آن ها توجه شود. به بیان دیگر اگر از کاربران آیفون و آیپد های اپل باشید و بنا به هر دلیل گجت شما نیازمند تعمیر باشد باید به یک سری نکات مهم توجه کنید و با توجه به این نکات تعمیر گوشی اپل را به یک تعمیرکار واگذار نمایید. مهم ترین نکاتی که باید به آن توجه شود به شرح زیر هستند:

 

تعمیر گوشی اپل | گارانتی مجاز Apple

 

 • مهارت و تجربه تعمیرکار: در قدم نخست باید مطمئن شوید که تعمیر آیفون شما به دست یک تعمیرکار با تجربه انجام می‌شود که مهارت و تجربه خوبی در این حوزه دارد. به هیچ عنوان نباید تعمیرات اپل را به هر تعمیرکاری واگذار کرد، چون ممکن است به قطعات سالم دستگاه آسیب وارد شود یا حتی تعمیر اصلی که مد نظر شماست با موفقیت به دست تعمیرکار کم تجربه قابل انجام نباشد.

 

 • تجهیزات و ابزارهای تعمیر: هر تعمیرکاری که قرار است آیفون و آیپد های اپل را تعمیر کند باید به تجهیزات و ابزارهای خاص و مناسبی دسترسی داشته باشد. متاسفانه تعمیرات آیفون و آیپد با استفاده از روش های سنتی و ابزار های قدیمی قابل انجام نخواهد بود یا اگر هم انجام شود کیفیت لازم را به همراه نخواهد داشت. بنابراین مطمئن شوید تعمیرکاری که قرار است آیفون یا آیپدتان را تعمیر کند به ابزارهای مناسب دسترسی داشته باشد.

 

 • اورجینال بودن قطعات: اطمینان از اورجینال بودن قطعاتی که در آیفون یا آیپد نصب می‌شوند از مهمترین مسائلی هستند که باید در تعمیرات اپل به آن توجه گردد. متاسفانه د این زمینه نمی‌توان صرفا به ادعا و حرف های تعمیرکاران اعتماد کرد. بنابراین اگر برای تعمیر آیفون یا آیپد به مرکز خاصی مراجعه می‌کنید، مطمئن شوید که از قطعات اورجینال در گوشی شما استفاده خواهد شد.

 

تعمیر گوشی اپل | گارانتی مجاز Apple

 

 • قیمت و هزینه: نکته آخری که توصیه داریم برای تعمیر گوشی اپل به آن توجه نمایید مربوط به قیمت و هزینه‌ای می‌شود که تعمیرکار از شما درخواست می‌کند. سعی کنید قبل از شروع پروسه تعمیر نسبت به مشخص کردن هزینه و قیمت تعمیرات اقدام نمایید.

 

موارد فوق از اصلی ترین مسائلی هستند که باید در تعمیرات اپل به آن ها توجه شود. متاسفانه کمتر مرکز تعمیراتی در ایران وجود دارد که به طور همزمان تمام شرایط فوق را در تعمیر آیفون ها و آیپد های اپل ارائه کند. شرایط نام برده شده به طور کامل در مرکز موبایل کمک و نمایندگی اپل ارائه می‌شود. به همین جهت است که اکیدا توصیه داریم برای تعمیر آیفون، آیپد و دیگر گجت های اپل از سرویس این مرکز استفاده کنید.

بیشتر بخوانید: نمایندگی رسمی اپل در ایران | بهترین نمایندگی Apple تهران

 رایج ترین تعمیرات آیفون | نمایندگی تعمیرات تخصصی اپل

شاید برایتان جالب باشد که بدانید رایج ترین تعمیرات آیفون های اپل کدام موارد هستند؟ عموما و در 80 درصد مواقع وقتی کاربران برای تعمیر کردن آیفون به مرکز تعمیرات موبایل کمک یا تعمیرکاران دیگر مراجعه می‌کنند نیازمند یک سری تعمیرات رایج و خاص هستند و فقط در برخی مواقع است که احتمال دارد یک تعمیر متفاوت نسبت به مواردی که در بخش زیر معرفی می‌کنیم لازم‌الاجرا شود. رایج ترین تعمیرات آیفون های اپل در نمایندگی تعمیرات اپل به شرح زیر هستند:

 

 • تعویض ال سی دی: تعویض ال سی دی آیفون ها رایج ترین و اصلی ترین تعمیری است که روی این سری از گوشی های موبایل انجام می‌گیرد. در هر زمان و شرایطی که در عملکرد ال سی دی یا تاچ آیفون اختلالی به وجود آید، تعویض LCD الزامی می‌شود. این تعمیر تقریبا پردرخواست ترین تعمیر آیفون هاست. برای آشنایی بیشتر با نحوه انجام این تعمیر در تهران به مطالعه مقاله “ال سی دی شکسته آیفون (اپل) خود را در تهران کجا تعویض کنیم؟” بپردازید.

 

تعمیر گوشی اپل | گارانتی مجاز Apple

 

 • تعویض باتری: به دلیل ماهیت باتری های لیتیوم یونی باید هر چند وقت یک بار آن ها را تعویض کرد چون به مرور ظرفیت اصلی خود را از دست می‌دهند و قدرت شارژدهی آن ها کاسته می‌شود. به همین جهت تعویض باتری یکی دیگر از رایج ترین تعمیرات گوشی های اپل خواهد بود.

تعمیر گوشی اپل | گارانتی مجاز Apple

 • تعویض گلس شکسته ال سی دی: در خیلی از مواقع ممکن است در اثر ضربه یا فشاری که به آیفون وارد شده، شکستگی هایی روی صفحه نمایش آن به وجود آید اما تاچ و ال سی دی بدون مشکل کار کنند. در اینگونه مواقع باید تعویض گلس شکسته آیفون انجام گیرد. این تعمیر هم یکی دیگر از رایج ترین تعمیر گوشی اپل محسوب می‌شود.

 

 • تعمیر آیفون آب خورده: در خیلی از مواقع هم در اثر آب خوردگی و تماس آیفون با مایعات مشکلاتی در عملکرد آن به وجود می‌آید و کاربران بدین سبب برای تعمیر آیفون به نزد تعمیرکار مراجعه می‌کنند. پس تعمیر آیفون آب خورده هم یکی دیگر از رایج ترین تعمیرات اپل محسوب می‌شود.

 

گارانتی رسمی تعمیرات اپل | 02175147 | خیابان جمهوری، نرسیده به پل حافظ، خیابان لاله، پلاک 9 واحد 2

 

موارد فوق از اصلی ترین و رایج ترین تعمیراتی هستند که هر روز چند کاربر برای انجام آن اقدام کرده و از خدمات نمایندگی اپل و مرکز موبایل کمک استفاده می‌کنند. تعمیرات دیگری مثل تعویض لنز دوربین، تعویض شیشه دوربین، تعمیر مادربرد و غیره هم در آیفون ها آمار انجام نسبتا بالایی دارد. برای آشنایی بیشتر با رایج ترین تعمیرات آیفون های اپل توصیه داریم به مطالعه مقاله رایج ترین مشکلات و تعمیرات آیفون های اپل + راه حل بپردازید.

تعمیر گوشی اپل در تهران با ضمانت معتبر

اما بهترین مرجع برای انجام تعمیرات تخصصی آیفون در تهران کدام است؟ به بیان دیگر کدام مرکز است که با استفاده از خدمات آن می‌توانیم تعمیر گوشی اپل را با کمترین هزینه و ضمانت معتبر در تهران انجام دهیم؟ اگر به یاد داشته باشید ما در مقاله موبایل خود را در تهران کجا تعمیر کنیم؟ آیفون و سامسونگ به طور جامع در رابطه با موضوع صحبت کردیم و اشاره داشتیم که با خدمات شرکت موبایل کمک می‌توانید تعمیرات اپل را با بهترین کیفیت و ضمانت انجام دهید و خیالتان هم از بابت اورجینال بودن قطعاتی که در موبایلتان نصب می‌شوند راحت باشد. زمانی که از سرویس موبایل کمک و نمایندگی تعمیرات اپل استفاده کنید از مزیت های زیر بهره‌مند خواهید شد:

 

 • تعمیر سریع: تمام تعمیرات در مرکز موبایل کمک طی کوتاه ترین زمان ممکن انجام می‌شود. عموما تعمیرات رایج آیفون ها از قبیل تعویض باتری، تعویض ال سی دی و غیره در موبایل کمک بیشتر از 2 الی 3 ساعت زمان نمی‌برند.

 

تعمیر گوشی اپل | گارانتی مجاز Apple

 

 • هزینه مناسب: کاهش هزینه تعمیرات یکی از اصلی ترین مزیت هایی است که با استفاده از خدمات موبایل کمک از آن بهره‌مند خواهید شد.

 

 • عدم نیاز به مراجعه حضوری: برای انجام تعمیرات در مرکز موبایل کمک و ثبت سفارش تعمیر در این مرکز هیچ نیازی به مراجعه حضوری کاربر وجود ندارد. حتی تحویل گوشی به متقاضی، بعد از انجام تعمیرات هم توسط پیک رایگان این شرکت انجام می‌شود که در ادامه بیشتر در مورد آن صحبت می‌کنیم.

 

گارانتی رسمی تعمیرات اپل | 02175147 | خیابان جمهوری، نرسیده به پل حافظ، خیابان لاله، پلاک 9 واحد 2

 

 • گارانتی تعمیر و قطعات اورجینال: وقتی از سرویس موبایل کمک و نمایندگی تعمیرات اپل استفاده می‌کنید از دو گارانتی بهره‌مند می‌شوید. اولین گارانتی مربوط به کیفیت تعمیر می‌شود و گارانتی بعدی مربوط به اورجینال بودن قطعات تعویض شده خواهد بود.

 

موارد فوق اصلی ترین مزیت هایی هستند که با استفاده از خدمات مرکز موبایل کمک و واگذاری تعمیر آیفون به کارشناسان این مرکز از آن ها بهره‌مند می‌شوید. موبایل کمک اولین شرکتی است که در کشور ضمانت می‌کند تمام قطعات بکار رفته در گوشی های مشتریانش اورجینال خواهند بود. پس اگر می‌خواهید تعمیر گوشی اپل خود را با اطمینان انجام دهید، سرویس موبایل کمک بهترین گزینه برای انتخاب خواهد بود.

بیشتر بخوانید:  نمایندگی تبلت اپل | تعمیرات تبلت اپل | نمایندگی تعمیرات آیپد

راهنما و آموزش تعمیرات اپل و آیفون | نمایندگی اپل

اگر در زمینه تعمیرات موبایل و به ویژه آیفون های اپل اطلاعات نسبی داشته باشید یا حتی به این حرفه علاقمند باشید و ابزارهای لازم برای تعمیرات آیفون را تهیه کنید، می‌توانید شخصا هم برخی از تعمیرات رایج و اصلی این گوشی های زیبا و با کیفیت را انجام دهد. بدین منظور کافیست از مجموعه مقالات راهنما و آموزش تعمیرات آیفون اپل استفاده کنید که توسط تیم تحریریه موبایل کمک تدوین شده‌اند. با استفاده از این مجموعه مقالات می‌توانید تقریبا با هر تعمیری که قرا است روی هر مدل از آیفون انجام شود آشنایی کامل پیدا کنید و با طی کردن دقیق مراحل تعمیر به راحتی گوشی آیفون خود را شخصا تعمیر نمایید.

البته نباید حساسیت تعمیر گوشی اپل تحت هیچ شرایط فراموش شود. دقت، صبر و حوصله از اصلی ترین موضوعاتی هستند که باید برای انجام تعمیرات اپل به آن ها توجه شود، در غیر این صورت ممکن است نتیجه تعمیر رضایت بخش نباشد. البته نگران مشکلات احتمالی که شاید در حین انجام شخصی تعمیرات آیفون روی گوشی شما به وجود آید نباشید، چون تحت هر شرایط می‌توانید ضمن تماس با کارشناسان واحد پشتیبانی موبایل کمک و ثبت سفارش تعمیرات، تعمیر آیفون خود را به کارشناسان این مرکز واگذار کنید.

 

گارانتی رسمی تعمیرات اپل | 02175147 | خیابان جمهوری، نرسیده به پل حافظ، خیابان لاله، پلاک 9 واحد 2

 

اما برای انجام تعمیرات تخصصی موبایل روی آیفون و آیپد های اپل باید به ابزارهای خوب و همچنین قطعات اورجینال دسترسی داشت. برای مثال اگر قرار باشد ال سی دی آیفون شما تعویض شود باید یک عدد ال سی دی اورجینال آیفون تهیه کنید و ابزارهای مورد نیاز را هم در اختیار داشته باشید، اما این موارد را از کجا می‌توان تهیه کرد؟ در این شرایط فروشگاه موبایل کمک می‌تواند بهترین گزینه برای انتخاب باشد.

در فروشگاه موبایل کمک ابزارها و لوازم تعمیرات موبایل و همچنین با کیفیت ترین قطعات اورجینال انواع گوشی های موبایل عرضه شده‌اند. تمام قطعاتی که در این فروشگاه عرضه می‌شوند از نظر اورجینال بودن شامل گارانتی خواهند بود، بنابراین اگر قطعه‌ای مثل ال سی دی و تاچ آیفون خود را از فروشگاه موبایل کمک تامین کنید، خیالتان از بابت کیفیتی قطعه خریداری شده و اورجینال بودن آن راحت خواهد بود. پس تعمیرات شخصی آیفون ها را هم می‌توان به عنوان یک آپشن و گزینه در نظر گرفت.

ثبت سفارش تعمیر گوشی اپل 

همانطور که در بخش های قبل اشاره کردیم برای ثبت سفارش تعمیرات در مرکز موبایل کمک و نمایندگی اپل هیچ نیازی به مراجعه حضوری متقاضی تعمیرات وجود ندارد. یعنی هیچ نیازی نیست که شما در کارهای روزمره و عادی خودتان وقفه ایجاد کنید و زمان خود را برای مراجعه حضوری به مرکز تعمیرات موبایل کمک هدف دهید. برای ثبت سفارش می‌توانید یکی از دو روش زیر را به کار ببرید:

 • ثبت سفارش تلفنی: در این روش کافیست با شماره 02175147 تماس حاصل کنید و سفارشتان را به ثبت برسانید. کارشناسان موبایل کمک در این مرحله تمام راهنمایی های لازم را برایتان ارائه خواهند کرد و هماهنگی های لازم را هم با شما انجام می‌دهند.
 • بت سفارش از طریق سایت: روش بعدی ثبت سفارش تعمیر گوشی اپل مربوط به ثبت از طریق سایت موبایل کمک می‌شود. بدین منظور باید فرم درخواست آنلاین تعمیرات موبایل را پر کنید و تقاضای خود را به ثبت برسانید. در این حالت هم هماهنگی های لازم توسط تیم موبایل کمک با شما انجام شده و سایر مراحل تعمیر پیگیری می‌شود.

بعد از ثبت سفارش تعمیر، پیک رایگان موبایل کمک به آدرس متقاضی اعزام و گوشی معیوب را درب منزل یا هر کجا که باشد از وی تحویل می‌گیرد. گوشی به شرکت ارجاع داده خواهد شد و کارشناسان موبایل کمک با استفاده از مدرن ترین تجهیزات روز دنیا و با رعایت تمام استاندارد های لازم تعمیرات اپل را تکمیل می‌کنند.س از اطمینان از کیفیت تعمیر هم گوشی دوباره با پیک رایگان موبایل کمک به آدرس متقاضی ارسال و درب منزل به وی تحویل داده می‌شود. بنابراین با خدمات موبایل کمک تعمیر گوشی اپل  بدون دردسر و مراجعه حضوری امکانپذیر خواهد شد.

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیرات آیپد اپل | تعمیرات تبلت اپل با ضمانت و قیمت ارزان

گارانتی تعمیرات اپل و بیمه موبایل اپل

بد نیست کمی هم در رابطه با سرویس گارانتی تعمیرات اپل و همچنین بیمه موبایل اپل صحبت کنیم. هر دو سرویس نام برده شده توسط شرکت موبایل کمک ارائه می‌شوند و به نوعی می‌توانند تضمین کننده سلامت گوشی کاربرانی باشند که به سلامت دستگاه اهمیت می‌دهند. گارانتی تعمیرات اپل در واقع همان گارانتی است که موبایل کمک بعد از انجام تعمیرات روی گوشی متقاضیان ارائه می‌کند. این گارانتی دارای باز زمانی مشخصی است و نسبت به گارانتی که در حین خرید گوشی ارائه می‌شود تفاوت دارد.

برای مثال اگر باتری آیفون خود را با استفاده از خدمات مرکز موبایل کمک تعویض کنید، کیفیت تعمیر صورت گرفته تا 30 روز گارانتی می‌شود. یعنی چنانچه در مدت زمان 30 روز هرگونه مشکلی در عملکرد باتری آیفون متقاضی به وجود آید، شرکت موبایل کمک به صورت رایگان مشکل ایجاد شده در گوشی وی را برطرف می‌کند. ارائه گارانتی تعمیرات اپل توسط موبایل کمک سبب می‌شود که خیال متقاضیان تعمیرات از نظر کیفیت تعمیری که در گجت آن ها صورت می‌پذیرد راحت باشد.

 

تعمیر گوشی اپل | گارانتی مجاز Apple

 

اما بیمه موبایل اپل یک مقوله متفاوت است و ارتباطی به انجام تعمیرات در مرکز موبایل کمک و نمایندگی اپل ندارد. یعنی برای اینکه از سرویس بیمه موبایل استفاده کنید لزوما نباید تعمیر گوشی اپل را انجام داده باشید. شما حتی می‌توانید آیفونی که همین امروز خریداری کرده‌اید را هم بیمه کنید. همانطور که در مقاله بیمه گوشی موبایل چیست و چگونه از آن استفاده کنیم؟ اشاره داشتیم، بیمه موبایل سرویسی است که هرگونه خرابی و اتفاقی که برای گوشی رخ دهد را تحت پوشش قرار خواهد داد و تعمیر رایگان موبایل را در هر شرایط امکانپذیر می‌سازد.

به عنوان مثال اگر آیفون شما از بیمه بهره‌مند باشد و در اثر حادثه خاصی مثل افتادن گوشی از دستتان، ال سی دی آن بشکند و گوشی روشن نشوید با استفاده از بیمه می‌توانید نسبت به تعمیرات رایگان آیفون خود وارد عمل شوید. بیمه موبایل حتی مواردی از قبیل خرابی ناشی از آب خوردگی، خرابی های ناشی از بلایای طبیعی، دزدیده شدن گوشی و غیره را هم تحت پوشش قرار می‌دهد. بهترین بیمه موبایل هم در حال حاضر بیمه‌ای است که توسط شرکت موبایل کمک و با همکاری سامان حامی ارائه می‌شود

تعمیرات تخصصی آیفون
در نمایندگی اپل با گارانتی رسمی

دفتر مرکزی75147-021
تعمیرات تخصصی آیفون
در گارانتی اپل

مقالات آموزش تعمیرات آیفون

آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

اطلاعات بیشتر آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

تعمیر باتری انواع آیفون

مقالات راهنمای تعویض باتری اپل

اطلاعات بیشتر تعویض باتری انواع آیفون

تعمیرات تخصصی اپل واچ

اطلاعات بیشتر
تعمیرات اپل واچ

فروشگاه قطعات تعمیرات اپل

خرید قطعات اورجینال آیفون (با گارانتی اصالت قطعه)

اطلاعات بیشتر فروشگاه قطعات موبایل

تعویض ال سی دی انواع آیفون

مقالات راهنمای تعویض ال سی دی اپل

اطلاعات بیشتر مقالات راهنمای تعویض ال سی دی اپل