تعمیر موبایل اپل با گارانتی | تعمیرات آیفون تعمیر موبایل اپل با گارانتی | تعمیرات آیفون

تعمیر موبایل اپل با گارانتی | تعمیرات آیفون

تعمیر کردن گجت های شرکت اپل از قبیل آیفون، آیپد و اپل واچ (Apple Watch) در صورتی که یک تعمیرکار خوب، مجرب و قابل اعتماد سراغ نداشته باشید می‌تواند به دردسر بزرگی تبدیل شود. متاسفانه اغلب تعمیرکاران در بازار آزاد صلاحیت انجام تعمیرات اپل و آیفون را ندارند. با خدمات موبایل کمک می‌توانید تعمیر موبایل اپل و آیفون را با ضمانت کیفیت و اورجینال بودن قطعات انجام دهید. در ادامه بیشتر در رابطه با اهمیت تعمیرات اپل و سرویس موبایل کمک صحبت می‌کنیم. بنابراین با ما همراه باشید.

 

گارانتی رسمی تعمیرات اپل | 02175147 | خیابان جمهوری، نرسیده به پل حافظ، خیابان لاله، پلاک 9 واحد 2

 

معضل تعمیر موبایل اپل را فراموش کنید!

شرکت اپل از آن دسته کمپانی هایی است که همواره در طراحی گجت های خود نهایت دقت و ظرافت را به عمل می‌آورد. آیفون ها، آیپد ها و اپل واچ از ظریف ترین گجت های الکترونیکی اپل هستند و برای تعمیر آن ها هم باید دقت بالایی صورت پذیرد و استاندارد های خاصی رعایت شود. متاسفانه به دلیل عدم وجود نمایندگی رسمی اپل در ایران، تعمیرات آیفون، آیپد و اپل واچ می‌تواند برای کاربران به معضل بزرگی تبدیل شود، چون این گجت های ظریف باید با دقت تعمیر شوند و نمی‌توان بدین منظور از سرویس هر تعمیرکاری استفاده کرد.

بیشتر بخوانید: نمایندگی مجاز اپل | تعمیرگاه مجاز اپل | تعمیرات Apple

در صورتی که تعمیرکار تجربه کافی در زمینه تعمیر موبایل اپل نداشته باشد، ممکن است از پس انجام تعمیرات بر نیاید یا در حین تعمیر به دیگر قطعات گوشی آسیب بزند یا حتی تعمیری انجام دهد که دوام لازم را نداشته و خیلی زود دوباره دچار مشکل شود. از سمت دیگر متاسفانه اغلب تعمیرکاران اصلا از ابزارها و لوازم مناسب برای انجام تعمیرات اپل و آیفون استفاده نمی‌کنند و این امر هم خود می‌تواند دردسرهای زیادی را به همراه داشته باشد و کیفیت تعمیرات را کاهش دهد. هزینه تعمیرات اپل و آیفون هم از دیگر موضوعات نگران کننده‌ای که در ادامه بیشتر به صحبت در مورد آن می‌پردازیم.

 

تعمیر موبایل اپل با گارانتی | تعمیرات آیفون | گارانتی اپل

 

بنابراین این مسائل و موضوعات سبب شده‌اند که تعمیر آیفون ها و دیگر گجت های اپل تگران کننده به نظر برسد. خوشبختانه با خدماتی که شرکت موبایل کمک ارائه کرده می‌توانید تعمیرات تخصصی آیفون، آیپد و اپل واچ را با رعایت تمام استاندارد های لازم و بهره‌گیری از پیشرفته‌ترین تجهیزات و قطعات اورجینال انجام دهید. به بیان دیگر همانطور که در مقاله تعمیرات آیفون و گوشی موبایل دیگر مشکل نیستاشاره کرده بودیم با خدماتی که موبایل کمک ارائه کرده، تعمیر گجت های شرکت اپل دیگر معضل و امری نگران کننده محسوب نمی‌شود. در مرکز موبایل کمک تعمیرات اپل و آیفون به دست کارشناسان با تجربه و با بهره‌گیری از ابزارهای مناسب انجام خواهد شد و تمام قطعات تعویض شده گوشی مشتریان هم از نظر اورجینال بودن ضمانت می‌شوند.

موبایل کمک حتی کیفیت تعمیراتی که توسط تیم این شرکت انجام شده‌اند را هم تا بازه زمانی معینی ضمانت می‌کند. به عنوان مثال اگر از سرویس موبایل کمک برای تعویض ال سی دی شکسته آیفون خود استفاده کنید و تعمیرات لازم توسط کارشناسان موبایل کمک بر روی گوشی شما انجام شود، کیفیت تعمیر حداقل تا یک ماه ضمانت می‌شود. این موضوع بدان معناست که در صورت بروز هرگونه مشکل در ال سی دی گوشی ظرف این مدت زمان یک ماهه، تعمیر موبایل اپل به طور رایگان توسط موبایل کمک انجام خواهد شد. پس با سرویس موبایل کمک انجام تعمیرات آیفون و اپل دیگر یک معضل نیست!

نمایندگی اپل در ایران و گارانتی آیفون

خیلی از کاربران در رابطه با این مسئله که آیا اپل در داخل ایران نمایندگی رسمی دارد یا خیر سوالاتی مطرح می‌کنند و همچنین تمایل دارند در رابطه با ضوابط گارانتی آیفون اطلاعات کسب کنند. متاسفانه به دلیل مسائل سیاسی و تعاملات نه چندان جالب مابین ایالات متحده و ایران، شرکت اپل در داخل کشور نمایندگی رسمی ندارد که مستقیما زیر نظر خود اپل فعالیت داشته باشد، اما این موضوع بدان معنا نیست که هیچ مرکز تعمیرات نمی‌تواند سطح خدمات رسانی و کیفیت سرویس خود را به حدی برساند که قادر به رقابت با نمایندگی های رسمی اپل در سراسر دنیا باشد!

 

گارانتی رسمی تعمیرات اپل | 02175147 | خیابان جمهوری، نرسیده به پل حافظ، خیابان لاله، پلاک 9 واحد 2

 

این دقیقا کاری است که شرکت موبایل کمک انجام داده و خوشبختانه آمار رضایت مشتریان این شرکت نشان می‌دهد که سرویس آن حتی نسبت به سرویس خیلی از نمایندگی های رسمی اپل در سراسر دنیا برتری دارد. به منظور کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نمایندگی اپل در ایران توصیه داریم حتما یک مرتبه مقاله همه چیز در مورد نمایندگی رسمی اپل در ایران و شرایط گارانتی آیفون را مطالعه کنید. شرکت موبایل کمک علاوه بر اینکه تمام المان ها و الزاماتی که توسط نمایندگی های رسمی اپل رعایت می‌شوند را رعایت می‌کند، سرویس های مضاعفی را هم برای راحت تر کردن پروسه تعمیرات برای متقاضیان ارائه می‌کند. به عنوان مثال برای واگذار تعمیر موبایل اپل خود به کارشناسان موبایل کمک نیازی به مراجعه حضوری نیست و ثبت درخواست تعمیرات اپل و آیفون با یک تماس تلفنی یا از طریق سایت شرکت و به صورت آنلاین انجام می‌شود.

 

تعمیر موبایل اپل با گارانتی | تعمیرات آیفون | گارانتی اپل

 

تحویل گوشی معیوب از متقاضی توسط پیک رایگان موبایل کمک انجام خواهد شد و بعد از انجام تعمیرات هم گوشی با پیک رایگان دوباره به آدرس متقاضی ارسال و درب منزل به وی تحویل داده می‌شود. این موارد از جمله مواردی هستند که منجر به بهتر شدن خدمات موبایل کمک نسبت به نمایندگی های رسمی اپل می‌شود. موبایل کمک سعی کرده به ساده ترین شکل ممکن امکان انجام تعمیرات تخصصی آیفون، آیپد و اپل واچ را برای متقاضیان تعمیرات این گجت ها فراهم سازد. به همین جهت است که مدعی شده‌ایم موبایل کمک مطمئن ترین روش برای تعمیر موبایل اپل را برای شما امکانپذیر می‌سازد.

بیشتر بخوانید: نمایندگی موبایل اپل | قطعات اورجینال اپل | تعمیرات Apple

اما در رابطه با گارانتی آیفون و اپل وضعیت چطور است؟ اگر به خاطر بیاورید در رابطه با این موضوع هم در مقاله اختصاصی تحت عنوان بهترین گارانتی اپل و آیفون چیست؟ سیر تا پیاز گارانتی اپل به طور جامع صحبت کردیم. گارانتی اپل در داخل ایران توسط شرکت های واسط ارائه می‌شود و اینطور نیست که وقتی یک آیفون را با گارانتی خریداری کنید، این گارانتی مستقیما توسط اپل ارائه شده باشد و ضوابط و قوانین آن را شامل شود. طبق قوانین گارانتی فقط تعمیراتی در آیفون، آیپد یا اپل واچ به صورت رایگان قابل انجام هستند که کاربر یا عوامل جانبی منجر به ایجاد آن ها نشده باشد.

 

گارانتی رسمی تعمیرات اپل | 02175147 | خیابان جمهوری، نرسیده به پل حافظ، خیابان لاله، پلاک 9 واحد 2

 

به عنوان مثال اگر آیفونتان دو روز بعد از حرید از دست شما به زمین بیفتد و صفحه نمایش آن بشکند، نمی‌توانید با استفاده از گارانتی و به صورت رایگان آن را تعمیر کنید. به همین صورت امکان تعمیر رایگان آیفون، آیپد، اپل واچ و غیره در اثر خراب شدن ناشی از تماس با آب و سایر عوامل این چنینی هم وجود ندارد. دقت کنید حتی اگر آیفون، آیپد یا اپل واچ شما ضد آب باشد و در اثر آب خوردگی خراب شود هم باز نمی‌توانید از گارانتی برای تعمیرات اپل و آیفون رایگان استفاده به عمل آورید. گارانتی فقط تعمیراتی را تحت پوشش قرار می‌دهد که خود به خود و بدون دخالت کاربر در دستگاه به وجود آمده باشند. برای مثال اگر خود به خود ال سی دی آیفون خراب شود یا باتری آن از کار بیفتد و سایر موارد این چنینی در آن به وجود آید، تعمیر رایگان آیفون تحت گارانتی امکانپذیر خواهد بود.

بیمه آیفون و تعمیر موبایل اپل به صورت رایگان | نمایندگی اپل

حالا که در رابطه با گارانتی آیفو صحبت کردیم بد نیست کمی هم در رابطه با بیمه موبایل و آیفون های اپل هم صحبت داشته باشیم. برای آشنایی دقیق با بیمه موبایل و ماهیت این سرویس توصیه داریم یک مرتبه هم که شده مقاله “از ۰ تا ۱۰۰ بیمه موبایل و گوشی ؛ بهترین بیمه، آموزش بیمه، هزینه بیمه” را مطالعه کنید. به طور خلاصه بیمه سرویسی است که تمام خرابی های گوشی را در یک بازه زمانی مشخص تحت پوش قرار می‌دهد. حتی مشکلاتی مثل افتادن گوشی از دست کاربر و شکستن ال سی دی آن، به سرقت رفتن گوشی، خرابی ناشی از آب خوردگی و غیره هم توسط بیمه پشتیبانی می‌شوند.

 

تعمیر موبایل اپل با گارانتی | تعمیرات آیفون | گارانتی اپل

 

به دلیل جامع بودن سرویس بیمه آیفون هم اکنون خیلی از کاربران برای عبور از دردسرهای تعمیر موبایل اپل از این سرویس استفاده می‌کنند. اما به خاطر داشته باشید که تمام شرکت های بیمه سرویس مناسبی را در قبال بیمه موبایل ارائه نخواهند کرد و محدودیت شرکت هایی وجود دارند که این سرویس را با کیفیت مناسب ارائه می‌نمایند. در حال حاضر سامان حامی و موبایل کمک بهترین بیمه موبایل را ارائه کرده‌اند که برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد جزئیات آن می‌توانید مقاله ضمیمه شده را مطالعه کنید و از طریق سایت موبایل کمک درخواست ثبت سفارش بیمه آیفون خود را نیز به ثبت برسانید. با بیمه کردن گوشی خیالتان از بابت هر مشکلی که احتمال بروز آن در گوشی وجود داشته باشد راحت می‌شود.

تعمیرات تخصصی اپل و آیفون در تهران | تعمیر موبایل اپل

اگر ساکن شهر تهران هستید می‌توانید با سرویس موبایل کمک بدون دردسر و با بهترین کیفیت ممکن تعمیرات آیفون، آیپد و اپل واچ را انجام دهید. بدین منظور کافیست ابتدا با شماره 02175147 تماس حاصل کنید و مشاوره رایگانی دریافت نمایید یا به طور مستقیم سفارش تعمیرات اپل و آیفون خود را به ثبت برسانید. ثبت سفارش تعمیر از طریق سایت موبایل کمک و صفحه درخواست آنلاین تعمیرات موبایل هم امکانپذیر است. بعد از ثبت سفارش پیک رایگان موبایل کمک به آدرس شما اعزام می‌شود.

 

گارانتی رسمی تعمیرات اپل | 02175147 | خیابان جمهوری، نرسیده به پل حافظ، خیابان لاله، پلاک 9 واحد 2

 

گوشی درب منزل یا هر کجا که باشید توسط پیک از ما تحویل گرفته خواهد شد و به شرکت ارجاع داده می‌شود. تعمیرات لازم در مرکز موبایل کمک با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات و ابزارهای روز دنیا بر روی گوشی صورت می‌پذیرد و پس از اطمینان از کیفیت تعمیرات، دستگاه دوباره با پیک رایگان به آدرس شما ارسال و تحویلتان داده می‌شود. در این مرحله برگه ضمانت تعمیرات و مانت اورجینال بودن قطعات هم توسط پیک موبایل کمک به شما تحویل داده خواهد شد. بنابراین ظرف چند ساعت تعمیر موبایل اپل شما انجام می‌شود و می‌توانید مثل روز اول از آن استفاده کنید. برای آشنایی بیشتر با خدمات موبایل کمک در شهر تهران به مطالعه مقاله موبایل خود را در تهران کجا تعمیر کنیم؟ آیفون و سامسونگ بپردازید.

ضمانت اورجینال بودن قطعات | نمایندگی تعمیرات اپل و آیفون

موبایل کمک که خود را به عنوان نمایندگی اپل در ایران معرفی کرده و مدعی است که سرویس آن حتی نسبت به خیلی از نمایندگی های رسمی اپل در سراسر دنیا کیفیت بهتری دارد، طبیعتا باید از قطعات مناسب و اورجینال در گوشی مشتریان استفاده کند. اما آیا این امر در مرکز موبایل کمک انجام می‌گیرد؟ تمام تعمیراتی که در موبایل کمک روی گوشی مشتریان انجام می‌شود هم از نظر کیفیت و هم از نظر بکارگیری قطعات اورجینال تضمین خواهند شد. یعنی اگر تعویض ال سی دی آیفون خود را به کارشناسان موبایل کمک واگذار کنید، اورجینال بودن ال سی دی جدید گوشی ضمانت می‌شود.

 

تعمیر موبایل اپل با گارانتی | تعمیرات آیفون | گارانتی اپل

 

ارائه ضمانت در قبال اورجینال بودن قطعات تعویض شده گوشی واقعا می‌تواند یکی از اصلی ترین معضلات کاربران در حوزه تعمیر موبایل اپل را برطرف سازد. متاسفانه در بازار آزاد سوء استفاده های زیادی در این زمینه صورت می‌پذیرد و حتی دیده شده تعمیرکاران قطعات دست دوم یا حتی تقلبی را به جای اورجینال و نو در آیفون مشتریان نصب می‌کنند و هزینه نصب قطعات اورجینال و نو را از آن ها دریافت می‌نمایند. بنابراین اگر می‌خواهید خیالتان از بابت اورجینال بودن قطعات تعویضی آیفون راحت باشد، موبایل کمک و نمایندگی اپل در ایران بهترین گزینه برای خدمات دهی هستند.

قطعاتی که در مرکز تعمیرات موبایل کمک مورد استفاده قرار می‌گیرند مستقیما از فروشگاه موبایل کمک تامین می‌شوند. فروشگاه موبایل کمک سال هاست که در زمینه واردات و عرضه عمده قطعات اورجینال موبایل و حتی لوازم تعمیرات تلفن همراه فعالیت دارد و تمام قطعات عرضه شده در این فروشگاه با ضمانت اورجینال بودن در اختیار مشتریان قرار داده می‌شوند. اگر در زمینه تعمیرات موبایل تجربه داشته باشید می‌توانید قطعات و ابزارهای مورد نیازتان را از فروشگاه موبایل کمک تهیه کنید و با استفاده از مجموعه مقالات آموزش تعمیرات آیفون اپل ارائه شده در سایت موبایل کمک، تعمیرات لازم را مستقیما و شخصا بر روی گوشی انجام دهید.

هزینه تعمیرات اپل و آیفون در نمایندگی اپل ایران

یکی دیگر از مسئله‌ای که می‌خواهیم در رابطه با آن صحبت کنیم مربوط به هزینه تعمیرات اپل و آیفون می‌شود. از آنجایی که قطعات بکار گرفته شده در آیفون، آیپد و اپل واچ و تمام گجت های تولید شده توسط شرکت اپل بسیار با کیفیت و درجه یک هستند، بنابراین قیمت نسخه اورجینال آن ها هم نسبت به خیلی از گوشی های اندرویدی بالاتر است. با در نظر گرفتن این موضوع و اضافه شده دستمزد تعمیرکار به پروسه تعمیرات، هزینه تعمیر آیفون به طرز قابل ملاحظه‌ای افزایش پیدا می‌کند.

 

گارانتی رسمی تعمیرات اپل | 02175147 | خیابان جمهوری، نرسیده به پل حافظ، خیابان لاله، پلاک 9 واحد 2

 

به همین سبب تعمیرات اپل و آیفون از نظر هزینه و قیمت برای خیلی از کاربران به معضلی بزرگ تبدیل شده است. اما آیا موبایل کمک تدبیری برای کاهش هزینه تعمیر موبایل اپل در نظر گرفته است؟ خوشبختانه همینطور است و با خدمات مرکز موبایل کمک و نمایندگی اپل ایران می‌توانید تعمیرات تخصصی آیفون و دیگر گجت های اپل را با کمترین هزینه و قیمت ممکن انجام دهید. اما استفاده از سرویس و خدمات مرکز تعمیرات موبایل کمک چطور منجر به کاهش هزینه تعمیرات اپل می‌شود؟ بدین منظور سه دلیل عمده وجود دارند.

بیشتر بخوانید: تعمیر موبایل آیفون | تعمیرات آیفون با ضمانت در نمایندگی اپل

اولین دلیل این است که تعرفه های موبایل کمک نسبت به تعرفه بازار آزاد تعمیرات به مراتب مقرون به صرفه تر در نظر گرفته شده تا کاربران و متقاضیان تعمیرات لزومی مبنی بر صرف هزینه های گزافی برای تعمیر موبایل خود نداشته باشند. از سمت دیگر شرکت موبایل کمک قطعاتی که در گوشی مشتریانش تعویض می‌شوند را با کمترین قیمت ممکن و حتی کمتر از قیمت واقعی عرضه آن ها در بازار آزاد، برای مشتریانش حساب می‌کند و این مسئله به شدت در کاهش هزینه تعمیرات اپل و آیفون موثر خواهد بود. به عنوان مثال تصور کنید ال سی دی اورجینال آیفونی که در بازار آزاد یک میلیون تومان قیمت دارد را در موبایل کمک می‌توانید با قیمت 700 هزار تومان در گوشی نصب کنید.

 

تعمیر موبایل اپل با گارانتی | تعمیرات آیفون | گارانتی اپل

 

مسئله سوم مربوط به عدم نیاز به پرداخت دستمزد به تعمیرکار می‌شود. در حالت عادی اگر برای تعمیر موبایل خودتان به نزد یک تعمیرکار مراجعه کنید وی هزینه نه چندان پایینی را به ازای انجام تعمیرات و به عنوان دستمزد از شما دریافت می‌کند. مقدار این هزینه عموما چیزی مابین 20 الی 30 درصد قیمت قطعات تعویض شده دستگاه خواهد بود. برای مثال اگر ال سی دی آیفون تعویض شود و قیمت آن حدود 1 میلیون تومان باشد، دستمزد تعمیرکار به چیزی در حدود 200 الی 300 هزار تومان می‌رسد. وقتی از خدمات موبایل کمک استفاده کنید دیگر نیازی به پرداخت این هزینه اضافه دستمزد را نخواهید داشت.

بنابراین بدین ترتیب هزینه تعمیرات آیفون و آیپد با بکارگیری خدمات موبایل کمک و نمایندگی اپل ایران به طرز قابل ملاحظه‌ای کاهش پیدا می‌کند. پس اگر می‌خواهید تعمیر موبایل اپل خود را با صرف کمترین هزینه انجام دهید و در عین حال از گارانتی تعمیرات و همچنین ضمانت اورجینال بودن قطعات تعویض شده بهره‌مند شوید، موبایل کمک بهترین سرویس را برایتان ارائه می‌کند. به منظور کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با سرویس این مرکز و ثبت سفارش می‌توانید با شماره 02175147 تماس حاصل کنید و از کارشناسان مرکز تعمیرات تخصصی موبایل کمک راهنمایی بگیرید.

تعمیرات تخصصی آیفون
در نمایندگی اپل با گارانتی رسمی

دفتر مرکزی75147-021
تعمیرات تخصصی آیفون
در گارانتی اپل

مقالات آموزش تعمیرات آیفون

آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

اطلاعات بیشتر آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

تعمیر باتری انواع آیفون

مقالات راهنمای تعویض باتری اپل

اطلاعات بیشتر تعویض باتری انواع آیفون

تعمیرات تخصصی اپل واچ

اطلاعات بیشتر
تعمیرات اپل واچ

فروشگاه قطعات تعمیرات اپل

خرید قطعات اورجینال آیفون (با گارانتی اصالت قطعه)

اطلاعات بیشتر فروشگاه قطعات موبایل

تعویض ال سی دی انواع آیفون

مقالات راهنمای تعویض ال سی دی اپل

اطلاعات بیشتر مقالات راهنمای تعویض ال سی دی اپل