تعمیر موبایل آیفون | تعمیرات تخصصی اپل با گارانتی تعمیر موبایل آیفون | تعمیرات تخصصی اپل با گارانتی

تعمیر موبایل آیفون | تعمیرات تخصصی اپل با گارانتی

در صورتی که در حوزه تعمیرات موبایل و تلفن همراه اطلاعات کافی نداشته باشید، تعمیر آیفون می‌تواند برایتان به معضلی تبدیل شود. ما در این مقاله می‌خواهیم به طور دقیق در رابطه با جزئیات تعمیر موبایل آیفون و تعمیرات آیفون در نمایندگی اپل و موبایل کمک صحبت کنیم. بنابراین با ما همراه باشید.

 

گارانتی رسمی تعمیرات اپل | 02175147 | خیابان جمهوری، نرسیده به پل حافظ، خیابان لاله، پلاک 9 واحد 2

 

حساسیت تعمیر موبایل آیفون | تعمیرات اپل

در اولین قدم باید برایتان روشن کنیم که اصلا چرا تعمیر آیفون های اپل پروسه حساسی است و برای انجام این کار باید دقت بالایی صرف شود و به هیچ عنوان تعمیر آیفون های اپل به هر تعمیرکاری واگذار نگردد. اولین مسئله مربوط به ظرافت بالایی می‌شود که اپل در طراحی آیفون ها بکار برده است. قطعات سخت افزاری و تمام اجزای این گوشی های موبایل درجه یک با نظم خاصی در کنار هم تعبیه شده‌اند و باید با روال مشخص و از پیش تعیین شده‌ای نسبت به جداسازی آن ها اقدام کرد، در غیر این صورت ممکن است این قطعات آسیب ببینند.

زمانی که یک تعمیرکار در تعمیر موبایل آیفون تجربه و مهارت کافی نداشته باشد، طبیعتا ممکن است به قطعات حساس آیفون آسیب وارد کند و نتواند تعمیرات این گوشی را آنطور که باید انجام دهد. از سمت دیگر قیمت قطعات اورجینال آیفون ها بالاست و اگر قطعه‌ای به غیر از قطعات اصلی که از ابتدا در آیفون خراب بوده نیازمند تعویض باشد، هزینه تعمیرات به شکل قابل ملاحظه‌ای افزایش پیدا می‌کند. حال تصور کنید به دلیل سهل انگاری تعمیرکار یکی از قطعات آیفون شما آسیب ببیند! در این شرایط مجبور خواهید بود که هزینه بیشتری برای تعمیر آیفونتان پرداخت کنید.

 

تعمیر موبایل آیفون | تعمیرات اپل با گارانتی

 

مسئله بعدی که منجر به افزایش حساسیت تعمیرات آیفون و اپل می‌شود مربوط به ابزارهایی می‌شود که باید در حین تعمیر آن ها مورد استفاده قرار گیرند. آیفون های اپل از گران قیمت ترین گوشی های بازار هستند و طبیعتا باید در تعمیر آن ها از ابزارها و تجهیزات مناسبی استفاده گردد، اما متاسفانه اغلب تعمیرکاران در بازار آزاد از ابزارهای مناسب در تعمیر آیفون استفاده نمی‌کنند و این مسئله منجر به کاهش کیفیت تعمیرات می‌شود و نتیجه نهایی تعمیر را از نظر کیفی تضعیف می‌کند.

مسئله بعدی مربوط به بکارگیری قطعات اورجینال و با کیفیت می‌شود. متاسفانه اغلب قطعاتی که توسط تعمیرکاران عادی در بازار روی گوشی های آیفون نصب می‌شوند اورجینال نیستند و کیفیت لازم را ارائه نمی‌کنند. حتی اگر تعمیرکار شخصا مدعی شود که قطعه نصب شده و تعویضی آیفون اورجینال و اصل است، باز هم نمی‌توان به گفته های وی اعتماد کرد چون ضمانت کتبی در این قبال ارائه نکرده است و متاسفانه تشخیص برخی قطعات اورجینال از کار بسیار دشواری خواهد بود.

موارد یاد شده تنها بخشی از مسائلی هستند که سبب می‌شوند حساسیت تعمیر موبایل آیفون افزایش یابد و تعمیرات اپل نسبت به تعمیرات دیگر گوشی های موبایل یک درجه حساس تر باشد. اما خوشبختانه همانطور که در مقاله تعمیرات آیفون و گوشی موبایل دیگر مشکل نیست اشاره کردیم، با خدماتی که توسط مرکز تعمیرات تخصصی موبایل کمک و نمایندگی اپل ارائه شده، تعمیرات آیفون دیگر مشکل نیست و می‌توان این تعمیرات را بدون دغدغه و نگرانی انجام داد. در ادامه بیشتر در رابطه با این موضوع و تعمیرات تخصصی آیفون صحبت می‌کنیم. بنابراین با موبایل کمک همراه باشید.

بیشتر بخوانید: نمایندگی رسمی اپل | تعمیرات تخصصی اپل (Apple)

تعمیر آیفون با ضمانت اورجینال بودن قطعات | نمایندگی اپل

همانطور که در بخش قبل گفتیم یکی از اصلی ترین دغدغه هایی که کاربران در تعمیر آیفون با آن رو به رو می‌شوند مربوط به کیفیت قطعات تعویضی گوشی و اورجینال بودن آن ها می‌شود. به عنوان مثال تصور کنید قصد تعویض ال سی دی شکسته آیفون خود را دارید و بدین منظور به مرکز تعمیراتی مراجعه می‌کنید و تعمیرات لازم بر روی گوشی انجام می‌شود و تعویض ال سی دی صورت می‌پذیرد و تعمیرکار مدعی می‌شود که یک ال سی دی تاچ اورجینال را در گوشی شما نصب کرده است! در این شرایط چطور می‌توان به ادعای تعمیرکار اعتماد کرد؟

 

تعمیر موبایل آیفون | تعمیرات اپل با گارانتی

 

متاسفانه هیچ راهی برای تایید گفته های لفظی تعمیرکار و ادعای وی وجود ندارد، اما موبایل کمک در قبال این موضوع ضمانت و گارانتی ارائه می‌کند و دغدغه های بکارگیری قطعات غیر اورجینال را بدین ترتیب از بین می‌برد. این موضوع بدان معناست که وقتی تعمیر موبایل آیفون خود را به موبایل کمک و نمایندگی رسمی اپل واگذار کنید، از ضمانت اورجینال بودن قطعات تعویض شده بهره‌مند خواهید شد. به عنوان مثال تضمین می‌شود که ال سی دی تعویض شده گوشی شما اورجینال و درجه یک است و از نظر کیفیت هیچ تفاوتی با نسخه فابریک ندارد.

این موضوع و ارائه ضمانت در قبال اورجینال بودن قطعات تعویض شده در آیفون یکی از اصلی ترین مزیت هایی است که با بکارگیری خدمات مرکز موبایل کمک می‌توانید از آن بهره‌مند شوید. به همین جهت است که اکیدا توصیه داریم برای تعمیر موبایل و به ویژه آیفون خود در تهران و ایران از خدمات مرکز موبایل کمک استفاده به عمل آورید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد جزئیات سرویس موبایل کمک در تهران توصیه داریم به مطالعه مقاله موبایل خود را در تهران کجا تعمیر کنیم؟ آیفون و سامسونگبپردازید. پس اگر می‌خواهید از بابت کیفیت قطعات تعویضی آیفون خود مطمئن باشید، سرویس موبایل کمک این امکان را برایتان فراهم می‌کند.

ضمانت کیفیت تعمیر موبایل اپل | تعمیرات آیفون

حالا می‌دانید که با سرویس موبایل کمک مطمئن خواهید شد که قطعات تعویض شده آیفونتان اصل و اورجینال هستند.، اما چطور از کیفیت تعمیرات مطمئن شویم؟ خوشبختانه موبایل کمک و نمایندگی اپل برای این مسئله هم راه حلی ارائه کرده‌ است. در این راستا تمام تعمیراتی که توسط تیم موبایل کمک روی گوشی مشتریان انجام می‌شود هم برای بازه زمانی مشخصی مشمول گارانتی خواهند بود. پس خیال متقاضی تعمیرات از نظر کیفیت تعمیر صورت گرفته بر روی دستگاه هم راحت می‌شود.

 

گارانتی رسمی تعمیرات اپل | 02175147 | خیابان جمهوری، نرسیده به پل حافظ، خیابان لاله، پلاک 9 واحد 2

 

در موبایل کمک مدرن ترین و پیشرفته ترین تجهیزات و ابزارهای روز دنیا که برای تعمیر موبایل آیفون مورد استفاده قرار می‌گیرند در اختیار تعمیرکاران مجرب این مرکز قرار داده می‌شوند و بدین ترتیب رایج ترین تعمیرات آیفون و حتی تعمیرات غیرمعمول این گوشی ها با بهترین کیفیت ممکن قابل انجام خواهد بود. تمام استاندارد های لازم در تعمیرات تخصصی آیفون که باید رعایت شوند در مرکز موبایل کمک رعایت خواهند شد و این مسئله سبب می‌شود کیفیت نهایی تعمیر در بهترین حالت قرار داشته باشد و متقاضی تعمیرات از نتیجه تعمیر راضی شود.

پس برای اطمینان دادن به متقاضیان مبنی بر کیفیت تعمیرات تخصصی آیفون و آیپد ها تمام تعمیراتی که در مرکز موبایل کمک انجام می‌گیرد مشمول گارانتی خواهند بود. به همین جهت است که مدعی شده‌ایم مطمئن ترین روش تعمیرات موبایل آیفون با بکارگیری خدمات موبایل کمک و نمایندگی اپل امکانپذیر می‌شود. تمام تعمیرات رایج آیفون ها از قبیل تعویض ال سی دی، تعویض باتری، تعویض گلس ال سی دی، تعویض قاب و غیره همگی با ضمانت توسط تیم موبایل کمک قابل انجام خواهد بود و بدین ترتیب خیال مشتریان از بابت کیفیت تعمیرات راحت می‌شود.

بیشتر بخوانید: نمایندگی مجاز اپل | تعمیرگاه مجاز اپل | تعمیرات Apple

هزینه تعمیرات اپل و آیفون | آموزش تعمیرات اپل

یکی دیگر از دغدغه های کاربران آیفون های اپل مربوط به هزینه تعمیرات می‌شود. آن ها دائما این سوال را مطرح می‌کنند که چرا هزینه تعمیرات اپل و آیفون ها اینقدر زیاد است؟ همانطور که در بخش ابتدایی این مقاله اشاره کرده بودیم قطعاتی که در آیفون های اپل بکار رفته‌اند از با کیفیت ترین قطعات ممکن هستند و به همین سبب قیمت نسخه اورجینال و اصل آن ها زیاد است. برای مثال عموما ال سی دی یک آیفون یا قطعاتی مثل هارد، آی سی ها و غیره آن نسبت به گوشی های اندرویدی گران قیمت تر هستند.

 

تعمیر موبایل آیفون | تعمیرات اپل با گارانتی

 

طبیعتا وقتی قیمت قطعه‌ای که باید تعویض شود افزایش یابد، هزینه تعمیرات نیز افزایش پیدا می‌کند. اما سوال اینجاست که چطور می‌توان تعمیرات اپل و آیفون ها را با کمترین قیمت و هزینه ممکن انجام داد؟ با خدمات موبایل کمک و نمایندگی اپل، تعمیر موبایل آیفون با کمترین قیمت امکانپذیر می‌شود. به بیان دیگر اگر تعمیر آیفون خود را به موبایل کمک واگذار کنید می‌توانید با کمترین هزینه ممکن تعمیرات مورد نیازتان را انجام دهید. اما استفاده از خدمات موبایل کمک چطور منجر به کاهش هزینه تعمیرات می‌شود؟ بدین منظور سه دلیل اصلی وجود دارد:

 

  • تامین مستقیم قطعات: تمام قطعاتی که کارشناسان موبایل کمک در گوشی متقاضیان تعمیرات نصب می‌کنند مستقیما از فروشگاه قطعات موبایل کمک تامین می‌شوند. فروشگاه موبایل کمک سال هاست که در زمینه عرضه مستقیم قطعات اورجینال گوشی های موبایل در کشور فعالیت دارد و مراکز عمده تعمیرات موبایل قطعات مورد نیازشان را از این فروشگاه تهیه می‌کنند. زمانی که افراد تعمیرات آیفون خود را به شرکت موبایل کمک واگذار کنند، تخفیف ویژه‌ای در قطعات مورد نیاز آن ها لحاظ می‌شود و دست واسطه‌ها و دلال های قطعات موبایل هم کوتاه خواهد شد. بدین ترتیب هزینه تامین قطعه کاهش می‌یابد و این موضوع منجر به کاهش هزینه تعمیرات می‌شود.

 

گارانتی رسمی تعمیرات اپل | 02175147 | خیابان جمهوری، نرسیده به پل حافظ، خیابان لاله، پلاک 9 واحد 2

 

  • عدم نیاز به پرداخت دستمزد: زمانی که تعمیر موبایل آیفون خود را به تعمیرکاری واگذار کنید و وی تعمیرات لازم را روی گوشی شما انجام دهد، دستمزدی از بابت خدمات دهی دریافت می‌کند. مقدار دستمزد تعمیرکار چیزی در حدود 20 الی 30 درصد قیمت قطعات تعویض شده است. به عنوان مثال اگر قرار باشد ال سی دی آیفون شما تعویض شود و قیمت ال سی دی 1 میلیون تومان باشد، احتمالا تعمیرکار مبلغی در حدود 1.2 یا 1.3 میلیون تومان را به عنوان هزینه تعمیرات از شما دریافت می‌کند. اگر تعمیر موبایل خود را به کارشناسان موبایل کمک بسپارید، نیاز به پرداخت دستمزد نخواهید داشت و این موضوع منجر به کاهش هزینه تعمیرات اپل می‌شود.

 

  • تعرفه های مناسب: مسئله آخر هم مربوط به تعرفه هایی می‌شود که موبایل کمک برای مشتریانش در نظر گرفته است. تعرفه هایی که توسط این شرکت ارائه شده‌اند نسبت به بازار آزاد به مراتب مقرون به صرفه تر هستند و بدین ترتیب منجر به کاهش هزینه تعمیرات آیفون می‌شوند.

 

بنابراین اگر به هزینه تعمیرات تخصصی اپل اهمیت می‌دهید و می‌خواهید در عین حال که یک تعمیر با کیفیت روی گوشی شما انجام می‌شود هزینه تعمیرات هم کاهش یابد، موبایل کمک بهترین گزینه و سرویس برای انتخاب خواهد بود. البته برای به حداقل رساندن هزینه تعمیرات خودتان هم شخصا می‌توانید دست به کار شوید و با توجه به مجموعه مقاله های آموزش تعمیرات آیفون ارائه شده توسط تیم تحریریه موبایل کمک، تعمیرات لازم را روی گوشی خویش انجام دهید.

مزیت های سرویس نمایندگی رسمی اپل

اگر تا به اینجا مقاله تدوین شده را مطالعه کرده باشید حتما با مزیت های اصلی سرویس و خدمات شرکت موبایل کمک آشنا شده‌اید، اما در این بخش می‌خواهیم به طور مجزا و اختصاصی اصلی ترین مزیت هایی را نام ببریم که با استفاده از خدمات موبایل کمک می‌توانید از آن ها هم بهره‌مند شوید. اولین مزیت مربوط به کاهش هزینه تعمیرات می‌شود. همانطور که گفتیم تعرفه های مقرون به صرفه موبایل کمک و همچنین تامین مستقیم قطعات مورد نیاز گوشی مشتریان و عدم نیاز به پرداخت دستمزد تعمیرکار منجر می‌شوند که تعمیرات اپل در این مرکز با کمترین هزینه قابل انجام باشد.

بیشتر بخوانید: نمایندگی موبایل اپل | قطعات اورجینال اپل | تعمیرات Apple

دومین مزیت مربوط به تضمین اورجینال بودن قطعات تعویض شده در گوشی می‌شود. یعنی موبایل کمک ضمانت می‌کند که قطعات تعویض شده در گوشی مشتریانش اورجینال و اصل خواهند بود و از نظر کیفیت با نسخه فابریک تفاوتی ندارند. سومین مزیت بکارگیری خدمات موبایل کمک و نمایندگی اپل را می‌توان به ضمانت تعمیرات نسبت داد. تمام تعمیراتی که در موبایل کمک روی گوشی مشتریان انجام می‌شود مشمول ضمانت خواهند بود و در صورتی که طی بازه زمانی مشخص شده اختلال هایی در عملکرد گوشی تعمیر شده به وجود آید، دستگاه با ضمانت و بدون نیاز به پرداخت هزینه توسط تیم موبایل کمک تعمیر می‌شود.

 

گارانتی رسمی تعمیرات اپل | 02175147 | خیابان جمهوری، نرسیده به پل حافظ، خیابان لاله، پلاک 9 واحد 2

 

تعمیر موبایل آیفون | تعمیرات اپل با گارانتی

 

یکی دیگر از مزیت های سرویس موبایل کمک که اشاره‌ای به آن نکردیم مربوط به عدم نیاز به مراجعه حضوری و صرفه جویی در زمان می‌شود. برای ثبت سفارش تعمیر موبایل آیفون و دیگر گوشی ها در موبایل کمک نیازی به مراجعه حضوری وجود ندارد و ثبت سفارش با یک تماس تلفنی یا از طریق سایت شرکت انجام می‌شود. همچنین بعد از ثبت سفارش تعمیرات هم دریافت گوشی معیوب از متقاضی و تحویل گوشی به وی بعد از انجام تعمیرات هم بدون نیاز به مراجعه حضوری متقاضی و توسط پیک رایگان موبایل کمک انجام خواهد شد و این موضوع منجر به صرفه جویی در زمان و عدم نیاز به درگیر شدن مستقیم تعمیرکار با پروسه تعمیرات می‌شود.

سرعت عمل بالا هم از دیگر مزیت هایی است که با استفاده از خدمات موبایل کمک و نمایندگی اپل از آن بهره‌مند خواهید شد. تمام تعمیرات تخصصی آیفون و آیپد ها در مرکز موبایل کمک طی کوتاه ترین زمان ممکن انجام می‌گیرد. تعمیرات رایجی مثل تعویض باتری آیفون، تعویض ال سی دی آیفون و غیره در موبایل کمک عموما ظرف 3 ساعت تکمیل می‌شوند و گوشی تعمیر شده نهایتا ظرف 4 الی 5 ساعت درب منزل به مشتری تحویل داده می‌شود. پس اگر از خدمات موبایل کمک برای تعمیر آیفون خود استفاده کنید می‌توانید از مزیت های متعددی بهره‌مند شوید که برخی از آن ها به شرحی بودند که عنوان کردیم.

ثبت سفارش و تعمیر موبایل آیفون در نمایندگی اپل

برای ثبت سفارش تعمیرات و واگذار کردن تعمیرات اپل به کارشناسان موبایل کمک نیازی به مراجعه حضوری وجود ندارد. موبایل کمک بستری فراهم کرده تا متقاضیان تعمیرات تلفن همراه بتوانند بدون لطمه زدن به کارهای روزمره خود سفارش تعمیرات موبایل را به ثبت برسانند. بدین منظور کافیست یک تماس تلفنی با شماره 02175147 برقرار کنید یا فرم ثبت سفارش آنلاین تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک را پر نمایید. ظرف چند دقیقه تمام هماهنگی های لازم با شما انجام می‌شود. و پیک موبایل کمک به آدرس شما اعزام خواهد شد و گوشی معیوب را از شما تحویل می‌گیرد.

گوشی توسط پیک رایگان شرکت به مرکز تعمیرات تخصصی موبایل کمک منتقل شده و کارشناسان این مرکز بررسی های لازم را روی دستگاه انجام می‌دهند. تعمیرات لازم در این مرحله با استفاده از مدرن ترین و پیشرفته ترین تجهیزات روی گوشی انجام خواهند شد و بعد از اطمینان از کیفیت تعمیرات، دستگاه دوباره با پیک رایگان شرکت به آدرس متقاضی تعمیرات ارسال شده و درب منزل به وی تحویل داده می‌شود. همانطور که در بخش قبل گفتیم عموما تعمیر موبایل آیفون در مرکز موبایل کمک ظرف 3 الی 5 ساعت تکمیل می‌شود.

بنابراین با خدمات موبایل کمک و نمایندگی اپل می‌توانید بدون دردسر و در کوتاه ترین زمان ممکن تعمیرات تخصصی آیفون را انجام دهید و از ضمانت تعمیرات، ضمانت اورجینال بودن قطعات و خیلی مزیت های دیگر بهره‌مند شوید. برای ثبت سفارش تعمیر یا دریافت مشاوره کافیست با شماره تلفن 02175147 تماس حاصل کنید. فراموش نکنید در مرکز موبایل کمک تعمیرات اپل با کمترین قیمت ممکن انجام می‌شود و وقتی از سرویس این مرکز استفاده کنید، هزینه تعمیرات به طرز قابل ملاحظه‌ای کاهش پیدا می‌کند. موبایل کمک را می‌توان هم اکنون بهترین مرکز تعمیرات تخصصی آیفون و نمایندگی رسمی اپل در ایران محسوب کرد.

تعمیرات تخصصی آیفون
در نمایندگی اپل با گارانتی رسمی

دفتر مرکزی75147-021
تعمیرات تخصصی آیفون
در گارانتی اپل

مقالات آموزش تعمیرات آیفون

آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

اطلاعات بیشتر آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

تعمیر باتری انواع آیفون

مقالات راهنمای تعویض باتری اپل

اطلاعات بیشتر تعویض باتری انواع آیفون

تعمیرات تخصصی اپل واچ

اطلاعات بیشتر
تعمیرات اپل واچ

فروشگاه قطعات تعمیرات اپل

خرید قطعات اورجینال آیفون (با گارانتی اصالت قطعه)

اطلاعات بیشتر فروشگاه قطعات موبایل

تعویض ال سی دی انواع آیفون

مقالات راهنمای تعویض ال سی دی اپل

اطلاعات بیشتر مقالات راهنمای تعویض ال سی دی اپل