تعمیر گوشی آیفون با گارانتی | تعمیرات اپل تعمیر گوشی آیفون با گارانتی | تعمیرات اپل

تعمیر گوشی آیفون با گارانتی | تعمیرات اپل

برای انجام تعمیرات روی گجت های هوشمند شرکت اپل و به ویژه آیفون ها باید از ابرارهای مناسب استفاده شده و دقت بالایی صرف گردد. همچنین کیفیت قطعات بکار گرفته شده در گوشی و مهارت تعمیرکار هم برای کسب موفقیت و رضایت بخش بودن نتیجه تعمیرات گوشی اپل بسیار حائز اهمیت است. با خدمات موبایل کمک می‌توانید تعمیرات گوشی آیفون و اپل را با کمترین هزینه و ضمانت انجام دهید. در ادامه بیشتر در رابطه با این موضوع صحبت می‌کنیم. بنابراین با موبایل کمک همراه باشید.

چرا تعمیرات گوشی اپل بسیار مهم و حساس است؟

چندین عامل مختلف وجود دارند که دست به دست هم داده و در کنار یکدیگر سبب می‌شوند که تعمیرات گوشی اپل و آیفون های این شرکت از حساسیت ویژه‌ای برخوردار باشند. اولین مسئله مربوط به قیمت بالای آیفون ها خواهد بود. از آنجایی که آیفون های اپل به عنوان گوشی های برتر و درجه یک، با قیمت های بالا روانه بازار می‌شوند و کاربران برای خرید این گوشی ها هزینه زیادی صرف می‌کنند طبیعتا تمایل دارند که تعمیرات گوشی آیفون آن ها هم با کیفیت مطلوبی انجام گیرد و در آینده هیچ مشکلی را به دنبال نداشته باشد.

 

گارانتی رسمی تعمیرات اپل | 02175147 | خیابان جمهوری، نرسیده به پل حافظ، خیابان لاله، پلاک 9 واحد 2

 

از سمت دیگر در طراحی آیفون ها ظرافت خاصی بکار رفته و یک تعمیرکار با تجربه می‌داند که چطور باید با دقت و حوصله قطعات مختلف آیفون ها را از هم جدا کرده و در صورت نیاز تعویض کند، اما تعمیرکاری که خیلی در حوزه تعمیرات گوشی اپل اطلاعات بالایی نداشته باشد ممکن است در این راستا با مشکل رو به رو شود و نتیجه تعمیری که توسط وی انجام می‌گیرد خیلی رضایت بخش نباشد. پس این مسئله هم بر حساسیت های تعمیر آیفون می‌افزاید. از سمت دیگر هزینه تعمیرات آیفون هم موضوع مهم دیگری است که باید به آن اشاره شود.

 

تعمیر گوشی آیفون با گارانتی | تعمیرات اپل | گارانتی اپل

 

عموما هزینه بالایی برای انجام تعمیرات تخصصی روی گوشی های اپل پرداخت می‌شود (البته با استفاده از خدمات موبایل کمک می‌توانید این هزینه را به حداقل مقدار ممکن برسانید). طبیعی است که در این شرایط حساسیت تعمیر افزایش پیدا کند، چون متقاضی تعمیرات هزینه گزافی را پرداخت کرده و انتظار دارد که تعمیر آیفون وی با بهترین کیفیت انجام شده و بهترین نتیجه ممکن را در پی داشته باشد. برای مثال یکی از رایج ترین تعمیرات آیفون های اپل تعویض ال سی دی است که در مورد هزینه انجام این تعمیر در مقاله هزینه تعویض ال سی دی آیفون های اپل چقدر است؟ صحبت کردیم.

بنابراین مجموع عوامل یاد شده و خیلی مسائل دیگر دست به دست هم می‌دهند و منجر به افزایش حساسیت تعمیرات گوشی آیفون و اپل می‌شوند. خوشبختانه همانطور که در مقاله تعمیرات آیفون و گوشی موبایل دیگر مشکل نیست اشاره کردیم با خدمات شرکت موبایل کمک، می‌توانید با خیال راحت تعمیرات تخصصی موبایل اپل خود را انجام دهید و هیچگونه نگرانی در مورد کیفیت و نتیجه تعمیرات نداشته باشید. در مرکز تعمیرات تخصصی موبایل کمک تمام تعمیرات گوشی های موبایل با ضمانت انجام می‌شوند.

بیشتر بخوانید: تعمیر موبایل اپل با ضمانت در نمایندگی تعمیرات اپل و آیفون

ضمانت تعمیرات گوشی آیفون | نمایندگی رسمی اپل

یکی از اصلی ترین دغدغه های کاربران آیفون های اپل در شرایطی که نیاز به تعمیر گوشی داشته باشند مربوط به کیفیت تعمیر و رضایت بخش بودن نتیجه نهایی آن می‌شود. به عنوان مثال تصور کنید برای تعویض ال سی دی شکسته آیفون خود در تهران به نزد تعمیرکاری مراجعه می‌کنید و وی بعد از چند روز گوشی تعمیر شده را به شما تحویل می‌دهد اما چند روز بعد در عملکرد ال سی دی موبایل اختلال هایی به وجود می‌آید! در این شرایط تکلیف چیست؟ آیا آن تعمیرکار مسئولیت تعمیر دوباره و رایگان موبایلتان را قبول می‌کند؟

 

گارانتی رسمی تعمیرات اپل | 02175147 | خیابان جمهوری، نرسیده به پل حافظ، خیابان لاله، پلاک 9 واحد 2

 

متاسفانه اینطور نیست و همین مسئله منجر به نگرانی خیلی از متقاضیان تعمیرات آیفون می‌شود. یعنی تقریبا هیچ مرکز تعمیرات گوشی اپل وجود ندارد که سرویس و خدمات خود را با ضمانت واقعی در اختیار مشتریان قرار دهد و در قابل خرابی های احتمالی که در آینده روی گوشی به وجود می‌آیند و با تعمیر صورت گرفته ارتباط دارند پاسخگو باشد! اما موبایل کمک این خدمات را در اختیار مشتریانش قرار می‌دهد و اولین مرکزی است که تعمیر گوشی آیفون را با ضمانت ارائه می‌کند.

 

تعمیر گوشی آیفون با گارانتی | تعمیرات اپل | گارانتی اپل

 

ضمانت تعمیرات بدان معناست که هر تعمیر انجام شده در مرکز موبایل کمک تا بازه زمانی مشخصی مشمول گارانتی می‌شود و در صورتی که هرگونه مشکلی برای دستگاه و بخش تعمیر شده آن ایجاد گردد، کارشناسان موبایل کمک به طور رایگان تعمیرات لازم را روی موبایل مشتری انجام می‌دهند. شرکت موبایل کمک این سرویس را فقط برای جلب رضایت مشتریانش و نشان دادن این مسئله که تعمیرات موبایل در این مرکز با بهترین کیفیت و اطمینان کامل انجام می‌شوند ارائه کرده است. به همین جهت است که ما مدعی هستیم موبایل کمک می‌تواند به عنوان بهترین نمایندگی اپل در تهران و ایران انتخاب شود.

اما چه عواملی سبب می‌شود که موبایل کمک تا این اندازه نسبت به کیفیت تعمیرات گوشی آیفون اطمینان داشته باشد و تمام تعمیراتی که روی گوشی مشتریانش انجام می‌گیرد را ضمانت کند؟ سه عامل در این بین دخیل هستند. اولین عامل مربوط به بکارگیری مدرن ترین و پیشرفته ترین تجهیزات و روش های نوین تعمیرات موبایل می‌شود که منجر به بهبود نتیجه تعمیر و قرارگیری سطح کیفی تعمیر در بالاترین حد ممکن خواهد شد. مسئله دوم مربوط به تجربه و مهارت بالای کارشناسانی می‌شود که در مرکز موبایل کمک فعالیت دارند!

 

گارانتی رسمی تعمیرات اپل | 02175147 | خیابان جمهوری، نرسیده به پل حافظ، خیابان لاله، پلاک 9 واحد 2

 

کارشناسان موبایل کمک برای اینکه در این مرکز شروع به فعالیت کنند از فیلتر های متعددی عبور می‌کنند و از بین مستعدترین، با تجربه‌ترین و حرفه‌ای‌ترین افراد برگزیده می‌شوند. طبیعتا وقتی تعمیرات گوشی اپل شما به دست این افراد انجام گیرد بهترین بازده را به همراه خواهد داشت. مسئله بعدی مربوط به بکارگیری قطعات با کیفیت می‌شود که سعی می‌کنیم در بخش بعد دقیق تر در مورد آن صحبت کنیم. تمام قطعاتی که در مرکز موبایل کمک روی آیفون مشتریان نصب می‌شوند اورجینال و اصل هستند و از این نظر شامل گارانتی خواهند بود.

مجموع عوامل فوق و یاد شده سبب خواهند شد که بتوان تعمیرات تخصصی آیفون و اپل را با بهترین کیفیت در مرکز موبایل کمک انجام داد. به همین دلیل موبایل کمک اطمینان دارد که در این مرکز تعمیرات موبایل آیفون با بهترین نتیجه ممکن صورت می‌پذیرد و به همین جهت برای سرویس تعمیرات خود ضمانت یا گارانتی ارائه کرده است. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با سرویس و خدمات مرکز موبایل کمک در شهر تهران و مزیت هایش می‌توانید به مطالعه مقاله موبایل خود را در تهران کجا تعمیر کنیم؟ آیفون و سامسونگ بپردازید.

بیشتر بخوانید: نمایندگی اپل تهران | نمایندگی رسمی Apple تهران

تضمین قطعات اورجینال | مرکز تعمیرات گوشی اپل

استفاده از قطعات بی‌کیفیت و اصطلاحا کپی در تعمیر گوشی های موبایل و به ویژه آیفون ها می‌تواند کیفیت تعمیر را تحت تاثیر قرار داده و منجر به کاهش آن شود. متاسفانه نصب و استفاده از قطعات غیر اورجینال یا کپی به یکی از اصلی ترین روش هایی تبدیل شده که تعمیرکاران در بازار آزاد از آن برای دور زدن مشتریان و کسب سود بیشتر استفاده می‌کنند. به عنوان مثال تصور کنید هزینه نصب یک ال سی دی اورجینال و نو را به تعمیرکاری پرداخت نمایید، اما وی یک ال سی دی دست دوم یا کپی را در گوشی شما نصب کند! اگر این روال برای قطعات سخت افزاری داخلی آیفون مثل آی سی، هارد و غیره انجام شوند، تقریبا هیچ راهی برای تشخیص مسئله از سمت متقاضی تعمیرات وجود ندارد!

 

تعمیر گوشی آیفون با گارانتی | تعمیرات اپل | گارانتی اپل

 

پس چطور باید از نصب قطعات اورجینال، اصل و نو در گوشی اطمینان حاصل کرد؟ موبایل کمک بدین منظور هم سعی کرده اعتماد مشتریانش را جلب نماید. زمانی که تعمیرات گوشی آیفون خود را به تیم موبایل کمک بسپارید علاوه بر ضمانت تعمیرات از ضمانت اورجینال بودن قطعات نصب شده در موبایلتان هم بهره‌مند خواهید شد. به بیان دیگر موبایل کمک تضمین می‌کند که قطعات تعویض شده آیفون شما اورجینال و اصل هستند. تمام این قطعات مستقیما از فروشگاه قطعات موبایل کمک تامین می‌شوند.

زمانی که یک قطعه اورجینال در تعمیرات گوشی اپل بکار گرفته می‌شود، دیگر تفاوتی مابین حالت قبل و بعد از تعمیر وجود نخواهد داشت چون قطعه تعویض شده دقیقا کیفیت مشابه با قطعه فابریک را ارائه خواهد کرد. نصب و استفاده از قطعات اورجینال از مسائلی است که باید در تعویض باتری و تعویض ال سی دی آیفون ها توجه ویژه‌ای به آن داشت. نصب یک باتری اورجینال یا ال سی دی اورجینال در گوشی سبب می‌شود که شما بدون مشکل و مثل روز اول قادر به استفاده از موبایل خود باشید.

بنابراین اگر می‌خواهید خیالتان از بابت کیفیت تعمیرات اپل و همچنین کیفیت قطعاتی که در موبایلتان بکار گرفته می‌شوند راحت باشد، سرویس موبایل کمک این امکان را برایتان مقدور می‌سازد. چون با خدمات موبایل کمک هم از ضمانت کیفیت تعمیرات بهره‌مند خواهید شد و هم از تضمین اورجینال بودن قطعات بکار رفته در موبایلتان بهره‌مند می‌شوید. بنابراین با خدمات این شرکت می‌توانید تعمیرات گوشی اپل را با خیال راحت انجام دهید.

تعمیرات گوشی آیفون با کمترین هزینه | نمایندگی اپل

کاهش هزینه تعمیرات گوشی اپل هم از دیگر مزیت هایی است که با بکارگیری خدمات موبایل کمک می‌توانید از آن بهره‌مند شوید. وقتی از خدمات موبایل کمک برای تعمیر آیفون خود استفاده کنید، هزینه تعمیرات نسبت به بازار آزاد و سایر مراکزی که این سرویس را ارائه کرده‌اند به مراتب کمتر می‌شود. اما دلیل این کاهش هزینه چیست  و موبایل کمک چگونه تعمیرات گوشی آیفون را با کمترین قیمت و هزینه امکانپذیر می‌کند؟

 

گارانتی رسمی تعمیرات اپل | 02175147 | خیابان جمهوری، نرسیده به پل حافظ، خیابان لاله، پلاک 9 واحد 2

 

همانطور که گفتیم قطعات مورد نیاز گوشی متقاضیان تعمیر موبایل در مرکز موبایل کمک مستقیما از فروشگاه موبایل کمک تامین می‌شوند. این موضوع بدان معناست که دست واسط و دلال ها کوتاه خواهد شد و در نتیجه قطعات مورد نیاز گوشی با کمترین قیمت ممکن در موبایل مشتری نصب می‌شوند. از سمت دیگر موبایل کمک تعرفه های بسیار مقرون به صرفه‌ای را برای خدماتش در نظر گرفته و روال کاری آن به گونه‌ایست که متقاضی نیازی به مراجعه حضوری و صرف هزینه برای انجام این کار ندارد.

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیرات آیفون | نمایندگی تعمیرات اپل

همچنین وقتی از خدمات موبایل کمک استفاده کنید، دیگر نیازی به پرداخت دستمزد مستقیم به تعمیرکار وجود ندارد. مجموع این عوامل سبب می‌شود که تعمیرات گوشی آیفون در مرکز موبایل کمک با بهترین هزینه و قیمت قابل انجام باشد. این مسئله یکی دیگر از موضوعاتی است که می‌تواند ثابت کند چرا موبایل کمک پتانسیل لازم برای انتخاب شدن به عنوان نمایندگی اپل تهران را دارد. پس اگر می‌خواهید تعمیرات گوشی اپل خود را با بهترین کیفیت و قیمت ممکن انجام دهید، موبایل کمک این امکان را برایتان فراهم کرده است.

ثبت سفارش تعمیرات تخصصی آیفون

اما برای ثبت سفارش در مرکز موبایل کمک و استفاده از خدمات این شرکت باید چه کنیم؟ موبایل کمک سعی کرده به ساده ترین شکل ممکن متقاضیان تعمیرات موبایل را قادر به ثبت درخواست تعمیر در این مرکز کند. بدین منظور هیچ نیازی به مراجعه حضوری متقاضی وجود ندارد و ثبت سفارش با یک تماس تلفنی یا با پر کردن فرم درخواست آنلاین تعمیرات موبایل در سایت شرکت انجام می‌شود. شماره تماسی که برای ثبت سفارش و دریافت مشاوره رایگان ارائه شده هم شماره 02175147 است.

 

تعمیر گوشی آیفون با گارانتی | تعمیرات اپل | گارانتی اپل

 

پس از ثبت سفارش و تایید آن، پیک رایگان موبایل کمک به آدرس متقاضی تعمیرات اعزام شده و گوشی معیوب وی را درب منزل یا هر کجا که باشد از او تحویل می‌گیرد. گوشی با پیک موبایل کمک به شرکت ارجاع داده خواهد شد و تعمیرات لازم روی آن انجام می‌شود. پس از تکمیل فرآیند تعمیر هم دستگاه مجددا با پیک موبایل کمک به آدرس مشتری ارسال و درب منزل به وی تحویل داده می‌شود. بدین ترتیب متقاضی تعمیرات ظرف چند ساعت می‌تواند گوشی تعمیر شده خود را درب منزل تحویل بگیرد. عموما تعمیرات رایجی مثل تعویض باتری، تعویض ال سی دی و غیره در مرکز موبایل کمک ظرف 3 ساعت تکمیل می‌شوند.

 

گارانتی رسمی تعمیرات اپل | 02175147 | خیابان جمهوری، نرسیده به پل حافظ، خیابان لاله، پلاک 9 واحد 2

 

برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی در رابطه با جزئیات هر یک از تعمیرات تخصصی آیفون های اپل و نحوه انجام این تعمیرات در مرکز موبایل کمک می‌توانید به مطالعه مجموعه مقالات راهنمای تعمیرات اپل بپردازید که توسط تیم تحریریه موبایل کمک برای راهنمایی هرچه بیشتر شما عزیزان تدوین شده است. همچنین مجموعه مقالات آموزش تعمیرات آیفون هم می‌تواند برای تعمیرکاران و علاقمندان به این حوزه بسیار کاربردی باشد. پس برای ثبت سفارش تعمیرات یا دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان موبایل کمک کافیست با شماره 02175147 تماس حاصل کنید.

تعمیرات تخصصی آیفون
در نمایندگی اپل با گارانتی رسمی

دفتر مرکزی75147-021
تعمیرات تخصصی آیفون
در گارانتی اپل

مقالات آموزش تعمیرات آیفون

آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

اطلاعات بیشتر آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

تعمیر باتری انواع آیفون

مقالات راهنمای تعویض باتری اپل

اطلاعات بیشتر تعویض باتری انواع آیفون

تعمیرات تخصصی اپل واچ

اطلاعات بیشتر
تعمیرات اپل واچ

فروشگاه قطعات تعمیرات اپل

خرید قطعات اورجینال آیفون (با گارانتی اصالت قطعه)

اطلاعات بیشتر فروشگاه قطعات موبایل

تعویض ال سی دی انواع آیفون

مقالات راهنمای تعویض ال سی دی اپل

اطلاعات بیشتر مقالات راهنمای تعویض ال سی دی اپل