تعمیرات تخصصی در مرکز Apple تعمیرات تخصصی در مرکز Apple

تعمیرات تخصصی در مرکز Apple

تعمیرات تخصصی اپل باید به دست کارشناسان با تجربه‌ای انجام شود که به طور کامل با آیفون، آیپد و دیگر گجت های هوشمند این برند از قبیل اپل واچ و غیره آشنایی دارند. به هیچ عنوان نباید تعمیرات اپل را به هر تعمیرکاری واگذار کرد. در ادامه این مطلب بیشتر در مورد تعمیرات اپل و نمایندگی اپل در تهران صحبت خواهیم کرد و اطلاعاتی جامعی در رابطه با تعمیرات تخصصی اپل خدمتتان ارائه خواهیم کرد. با موبایل کمک همراه باشید.

 

گارانتی رسمی تعمیرات اپل | 02175147 | خیابان جمهوری، نرسیده به پل حافظ، خیابان لاله، پلاک 9 واحد 2

 

تعمیرات اپل | نمایندگی رسمی تعمیر اپل با ضمانت

محصولات شرکت اپل همیشه از پرفروش ترین و با کیفیت ترین محصولات هوشمند بازار بوده‌اند. آیفون و آیپد های این شرکت واقعا از ظرافت طراحی و ساخت بالایی برخوردارند و به همین جهت است که نمی‌توان تعمیر آن ها را به هر تعمیرکاری واگذار کرد. در تعمیر محصولات اپل باید ظرافت و دقت بالایی صرف کرد چون کوچک ترین لغزش می‌تواند صدمات جدی را به گوشی یا تبلت وارد کند و منجر به افزایش هزینه تعمیرات اپل و دردسرهای آن شود. به همین جهت بهتر است تعمیرات تخصصی آیفون و آیپد های اپل و همچنین اپل واچ ها فقط به دست کارشناسان مجرب نمایندگی اپل انجام گیرد.

 

تعمیرات تخصصی iPhone با گارانتی اصلی | گازانتی رسمی اپل

 

با خدماتی که شرکت موبایل کمک به عنوان نمایندگی رسمی اپل ارائه کرده می‌توانید با خیال کاملا راحت تعمیرات لازم را روی آیفون و آیپد های اپل انجام دهید. در این مرکز تعمیرات تخصصی این گجت ها با استفاده از پیشرفته‌ترین تجهیزات روز دنیا و به دست کارشناسانی انجام می‌شود که در دوره های پیشرفته تعمیرات محصولات اپل شرکت کرده‌اند و در این حوزه تجربه بالایی دارند. در همین راستا تمام تعمیرات صورت گرفته در مرکز موبایل کمک و نمایندگی رسمی اپل شامل ضمانت خواهند بود.

ضمانت تعمیرات بدان معناست که کاربران بعد از انجام تعمیرات لازم بر روی گوشی یا تبلت خود نگرانی از بابت کیفیت تعمیر و خراب شدن دوباره دستگاه نخواهند داشت، چون تعمیر صورت گرفته برای بازه زمانی مشخصی دارای ضمانت است و در صورتی که در این بازه هرگونه مشکلی برای دستگاه به وجود آید، موبایل کمک به طور رایگان تعمیرات لازم را بر روی آن انجام می‌دهد. بهره‌مندی از ضمانت تعمیرات تخصصی اپل ویژگی است که فقط در نمایندگی رسمی اپل و مرکز موبایل کمک ارائه شده، به همین سبب سرویس این مرکز می‌تواند بهترین گزینه برای انتخاب باشد. برای آشنایی بیشتر با خدماتی که موبایل کمک در راستا تعمیر مطمئن آیفون و آیپد های اپل ارائه کرده به مطالعه مقاله تعمیرات آیفون و گوشی موبایل دیگر مشکل نیستبپردازید.

نمایندگی Apple | نمایندگی رسمی تعمیرات آیفون

در رابطه با نمایندگی Apple در ایران صحبت های زیادی به عمل می‌آید و خیلی از مراجع خود را با این لقب معرفی نمی‌کنند. اما آیا واقعا تمام این مراجع نمایندگی اپل هستند و می‌توان تعمیرات اپل را بدون نگرانی به آن ها واگذار کرد؟ متاسفانه اینطور نیست و خیلی از مراکزی که خود را به عنوان نمایندگی اپل در تهران و ایران معرفی می‌کنند سرویس مناسب و صحیحی را ارائه نخواهند کرد و عملا از این شعار به عنوان ابزاری برای جذب مشتری بیشتر استفاده به عمل می‌آورند.

همانطور که در مقاله بهترین نمایندگی‌ های رسمی اپل در ایران اشاره کردیم شرکت اپل در داخل کشور ایران هیچ نمایندگی رسمی که مورد تاییدش باشد ندارد، بنابراین مراکزی که خود را به عنوان نمایندگی Apple معرفی می‌کنند عملا این لقب را از خودشان ساخته‌اند و به خود نسبت می‌دهند. اما چرا موبایل کمک خود را به عنوان بهترین نمایندگی رسمی اپل در ایران معرفی کرده است؟ خدمات موبایل کمک به گونه‌ایست که در آن بیشترین توجه به حقوق مشتریان صورت می‌پذیرد و برای تعمیرات تخصصی اپل هم از مدرن ترین تجهیزات و جدیدترین متدها استفاده به عمل می‌آید.

 

گارانتی رسمی تعمیرات اپل | 02175147 | خیابان جمهوری، نرسیده به پل حافظ، خیابان لاله، پلاک 9 واحد 2

 

این امر سبب می‌شود تا تمام استانداردهایی که در حین تعمیرات آیفون و آیپد های اپل در نمایندگی های رسمی این شرکت رعایت می‌شوند به طور مشابه در مرکز تعمیرات تخصصی موبایل کمک هم رعایت شود. در نتیجه کیفیت تعمیرات هیچ تفاوتی با سرویسی که در نمایندگی های رسمی اپل ارائه می‌شود نداشته باشد. همچنین بکارگیری قطعات اورجینال که در ادامه بیشتر در مورد آن صحبت می‌کنیم هم سرویس موبایل کمک را بیشتر به سرویس و خدمات نمایندگی های رسمی اپل نزدیک می‌کند.

خدمات پس از تعمیر هم از دیگر مزیت هایی است که با بهره‌گیری از سرویس موبایل کمک می‌توانید از آن استفاده کنید. این سرویس دقیقا مشابه با سرویسی است که در نمایندگی های اپل برای تعمیرات اپل و گجت های این مرکز ارائه می‌شود. هر تعمیری که در موبایل کمک روی گوشی مشتریان انجام می‌گیرد مشمول ضمانت خواهد بود و بدین ترتیب خیال مشتری از بابت کیفیت تعمیر صورت گرفته راحت می‌شود و مطمئن خواهد بود که گوشی یا تبلت وی در آینده نزدیک مجددا دچار مشکل نمی‌شود و اگر یک درصد همچنین اتفاقی رخ دهد می‌تواند از گارانتی و ضمانت تعمیرات ارائه شده توسط مرکز موبایل کمک برای رفعِ مشکل و تعمیر دستگاه استفاده کند و هیچ هزینه‌ای هم در قبال این موضوع پرداخت نکند.

راهنما و آموزش تعمیرات اپل | مرجع مناسب تعمیرکاران و متقاضیان تعمیر

شرکت موبایل کمک سعی کرده برای تعمیرکاران گرامی هم مجموعه‌ای از بهترین مقالات راهنما را ارائه کند که مشابه آن ها در هیچ مرجع پارسی زبان دیگری یافت نمی‌شوند. مجموعه مقالات راهنمای تعمیرات آیفون و همچنین آموزش تعمیرات آیفون در سایت رسمی این شرکت می‌توانند مرجع بسیار مناسبی برای تعمیرکاران موبایل و همچنین متقاضیان تعمیرات موبایل باشند. در مجموعه مقالات راهنمای تعمیرات آیفون برای انواع تعمیرات تخصصی اپل در زمینه های مختلف و روی گوشی های متفاوت راهنمایی جامع ارائه شده که برای متقاضیان تعمیرات بسیار کاربردی خواهد بود.

 

تعمیرات تخصصی در مرکز Apple | گارانتی اپل

 

در سمت مقابل مجموعه مقالاتی که به عنوان آموزش تعمیرات آیفون ارائه شده می‌توانند برای تعمیرکاران موبایل بسیار مناسب باشند چون در این مقالات به آموزش مرحله به مرحله و تصویری نحوه انجام تعمیرات گوناگون بر روی گوشی مشتریان اشاره شده است. به عنوان مثال مراحل دقیق تعمیر ال سی دی آیفون X، XS max یا دیگر نسخه های آیفون و دیگر تعمیرات اپل را به راحتی می‌توانید در این مرجع یافته و با نحوه دقیق انجام آن ها آشنا شوید. بنابراین موبایل کمک علاوه بر فعالیت به عنوان نمایندگی رسمی اپل در ایران و ارائه سرویس تعمیرات تخصصی آیفون و آیپد های این شرکت به عنوان یک مرجع مطمئن ارائه دهنده راهنما و آموزش های تعمیرات آیفون هم فعالیت دارد.

قطعات اورجینال | تجهیزات پیشرفته | رعایت استانداردها

قطعاتی که در مرکز موبایل کمک بر روی گوشی مشتریان نصب می‌شوند کاملا اورجینال و اصل خواهند بود و از این نظر مشمول گارانتی می‌شوند. به عنوان مثال اگر نیاز باشد که ال سی دی آیفون XS Max شما تعویض شود و برای انجام این کار از خدمات موبایل کمک استفاده کنید، اورجینال بودن ال سی دی جدیدی که در گوشی نصب می‌شود ضمانت خواهد شد. به همین سبب است که در مقاله ال سی دی شکسته آیفون (اپل) خود را در تهران کجا تعویض کنیم؟” از موبایل کمک به عنوان بهترین مرجع برای انجام تعمیرات تخصصی اپل و ال سی دی آیفون ها یاد کردیم.

 

تعمیرات تخصصی در مرکز Apple | گارانتی اپل

 

قطعاتی که در حین تعمیر در گوشی مشتریان و متقاضیان تعمیرات موبایل مورد استفاده قرار می‌گیرند مستقیما از فروشگاه قطعات موبایل کمک تامین می‌شوند. فروشگاه موبایل کمک سال هاست که به عنوان یکی از اصلی ترین وارد کنندگان قطعات اورجینال موبایل در کشور فعالیت دارد و قطعات اورجینال آیفون، آیپد، گوشی های سامسونگ و دیگر برندهای مشهور را در داخل کشور عرضه می‌کند. بنابراین وقتی از خدمات شرکت موبایل کمک و نمایندگی اپل برای تعمیر آیفون و آیپد های خود استفاده کنید از ضمانت اورجینال بودن قطعات هم بهره‌مند می‌شوید که موضوع بسیار مهمی در تعمیرات آیفون و آیپد ها به شمار می‌رود.

هزینه تعمیرات اپل | قیمت تعمیرات تخصصی اپل | نمایندگی اپل

با استفاده از خدماتی که توسط شرکت موبایل کمک ارائه شده علاوه بر اینکه از مزیت های قبلی نام برده شده بهره‌مند خواهید شد می‌توانید با کمترین هزینه و قیمت تعمیرات تخصصی اپل را هم انجام دهید. تعرفه هایی که موبایل کمک برای خدماتش در نظر گرفته به مراتب مقرون به صرفه تر از تعرفه دیگر مراکز تعمیرات آیفون و آیپد خواهد بود. دلیل این امر هم کاملا روشن است، چون موبایل کمک خود به عنوان تامین و وارد کننده قطعات اورجینال موبایل فعالیت دارد و قطعات با قیمت بسیار ارزان تری در این مرکز در گوشی مشتریان نصب می‌شوند.

 

گارانتی رسمی تعمیرات اپل | 02175147 | خیابان جمهوری، نرسیده به پل حافظ، خیابان لاله، پلاک 9 واحد 2

 

تعمیرات تخصصی در مرکز Apple | گارانتی اپل

 

از سمت دیگر وقتی از سرویس موبایل کمک برای تعمیرات اپل استفاده کنید دیگر نیازی به پرداخت مستقیم دستمزد به تعمیرکار نخواهید داشت و این مسئله سبب می‌شود در هزینه تعمیرات صرفه جویی به عمل آید. شاید تصور کنید که دستمزد تعمیرکاران موبایل ناچیز است و نمی‌تواند عامل تاثیرگذاری در هزینه تعمیرات باشد اما در واقع اینطور نیست و دستمزد تعمیرکاران در برخی از تعمیرات خاص از قبیل تعویض تاچ ال سی دی، تعمیر مدارهای روی مادربرد و غیره دستمزد نسبتا بالایی دریافت می‌کنند. بنابراین اگر می‌خواهید با کمترین هزینه تعمیرات تخصصی اپل برایتان قابل انجام شود، موبایل کمک بهترین گزینه برای انتخاب خواهد بود.

 بهترین گزینه برای تعمیرات تخصصی اپل 

تمام مزیت هایی که تا به اینجای کار در مورد آن ها صحبت کردیم و مدعی شدیم که با بکارگیری خدمات موبایل کمک و نمایندگی اپل می‌توانید از آن ها بهره‌مند شوید فقط بخشی از نقاط قوت سرویس موبایل کمک بودند. خدماتی که موبایل کمک ارائه کرده شامل مزیت های دیگری هم می‌شود که متقاضیان تعمیرات تخصصی اپل می‌توانند از آن ها بهره‌مند شوند. اصلی ترین این مزیت ها به شرح زیر هستند:

 

گارانتی رسمی تعمیرات اپل | 02175147 | خیابان جمهوری، نرسیده به پل حافظ، خیابان لاله، پلاک 9 واحد 2

 

  • عدم نیاز به مراجعه حضوری: برای استفاده از خدمات موبایل کمک و واگذاری گوشی برای تعمیرات هیچ نیازی به مراجعه حضوری متقاضی وجود ندارد و ثبت سفارش با یک تماس تلفنی یا از طریق سایت موبایل کمک انجام می‌شود.
  • صرفه جویی در هزینه ها: تعرفه های مقرون به صرفه موبایل کمک و عدم نیاز به مراجعه حضوری منجر می‌شوند که هزینه تعمیرات با استفاده از سرویس این شرکت به طرز قابل ملاحظه‌ای کاهش پیدا کند.
  • ضمانت تعمیرات: هر تعمیری که در مرکز موبایل کمک و نمایندگی اپل بر روی گوشی مشتریان انجام شود مشمول گارانتی خواهد بود و بدین ترتیب خیال مشتری از بابت کیفیت تعمیرات راحت می‌شود.
  • قطعات اورجینال: قطعاتی که کارشناسان موبایل کمک در حین تعمیر گوشی مشتریان مورد استفاده قرار می‌دهند مستقیما از فروشگاه قطعات موبایل کمک تامین خواهند شد و از نظر اورجینال بودن مشمول گارانتی می‌شوند.
  • سرعت عمل بالا: تیم موبایل کمک سعی می‌کنند تعمیرات تخصصی اپل را در سریع ترین زمان ممکن برای متقاضیان تکمیل کنند تا بدین ترتیب متقاضی تعمیرات بتواند در کمترین زمان ممکن دوباره از گوشی خود استفاده به عمل آورد.

بنابراین وقتی از خدمات موبایل کمک استفاده کنید می‌توانید تعمیرات تخصصی انواع آیفون و آیپد ها و حتی اپل واچ های این شرکت را با بهترین کیفیت، ضمانت، کمترین هزینه و بیشترین سرعت ممکن انجام دهید. موبایل کمک به عنوان نمایندگی اپل در تهران و ایران سرویس تعمیرات تخصصی تلفن همراه را به گونه‌ای کاملا متفاوت ارائه کرده است.

سفارش تعمیرات اپل در نمایندگی اپل تهران

ثبت سفارش تعمیرات در مرکز موبایل کمک با یک تماس تلفنی با شماره 02175147 یا از طریق تکمیل فرم سفارش آنلاین تعمیرات موبایل در سایت این شرکت قابل انجام خواهد بود. بعد از ثبت سفارش تمام هماهنگی های لازم با متقاضی تعمیرات موبایل انجام می‌شود و پیک رایگان موبایل کمک به آدرس وی اعزام خواهد شد. گوشی درب منزل از متقاضی تعمیرات تحویل گرفته می‌شود و به شرکت ارجاع داده خواهد شد. در این مرحله کارشناسان موبایل کمک بررسی های لازم را روی آیفون یا آیپد انجام می‌دهند و تعمیرات لازم با استفاده از جدیدترین تجهیزات روز دنیا بر روی دستگاه صورت می‌پذیرد.

 

تعمیرات تخصصی در مرکز Apple | گارانتی اپل

 

بعد از اطمینان از صحت عملکرد آیفون یا آیپد، دستگاه دوباره با پیک رایگان موبایل کمک به آدرس متقاضی تعمیرات موبایل ارسال خواهد شد و درب منزل به وی تحویل داده می‌شود. به همین سادگی می‌توانید تعمیرات اپل را بدون نیاز به مراجعه حضوری و درگیر شدن با ترافیک شهری و با استفاده از خدمات موبایل کمک و نمایندگی اپل در تهران انجام دهید. فراموش نکنید تمام تعمیراتی که در موبایل کمک انجام می‌شود مشمول گارانتی هستند. برای ثبت سفارش تعمیرات و مشاوره رایگان کافیست با شماره 02175147 تماس حاصل کنید.

تعمیرات تخصصی آیفون
در نمایندگی اپل با گارانتی رسمی

دفتر مرکزی75147-021
تعمیرات تخصصی آیفون
در گارانتی اپل

مقالات آموزش تعمیرات آیفون

آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

اطلاعات بیشتر آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

تعمیر باتری انواع آیفون

مقالات راهنمای تعویض باتری اپل

اطلاعات بیشتر تعویض باتری انواع آیفون

تعمیرات تخصصی اپل واچ

اطلاعات بیشتر
تعمیرات اپل واچ

فروشگاه قطعات تعمیرات اپل

خرید قطعات اورجینال آیفون (با گارانتی اصالت قطعه)

اطلاعات بیشتر فروشگاه قطعات موبایل

تعویض ال سی دی انواع آیفون

مقالات راهنمای تعویض ال سی دی اپل

اطلاعات بیشتر مقالات راهنمای تعویض ال سی دی اپل