بهترین مرکز تعمیرات Apple در تهران بهترین مرکز تعمیرات Apple در تهران

بهترین مرکز تعمیرات Apple در تهران

اگر از آیفون، آیپد یا دیگر گجت های شرکت اپل نظیر اپل واچ استفاده می‌کنید بهتر است با سرویس بهترین مرکزی که تعمیرات تخصصی اپل در تهران را امکانپذیر کرده آشنا شوید. موبایل کمک تنها شرکتی است که می‌تواند این عنوان را به خود اختصاص دهد. در ادامه بیشتر در مورد سرویس موبایل کمک و دلیل انتخاب آن به عنوان بهترین مرکز تعمیرات اپل در تهران صحبت می‌کنیم. بنابراین یا موبایل کمک همراه باشید.

 

گارانتی رسمی تعمیرات اپل | 02175147 | خیابان جمهوری، نرسیده به پل حافظ، خیابان لاله، پلاک 9 واحد 2

 

بهترین مرکز تعمیرات Apple در تهران | گارانتی رسمی اپل

 

ویژگی های بهترین مرکز تعمیرات اپل در تهران | نمایندگی اپل

برای اینکه یک مرکز ارائه دهنده سرویس تعمیرات آیفون و آیپد های اپل بتواند به عنوان نمایندگی اپل یا بهترین مرکز تعمیرات گجت های شرکت اپل انتخاب شود باید برخی ویژگی ها خاص را به همراه داشته باشد. اما این ویژگی ها کدامند؟ در ادامه به برخی از مهمترین این ویژگی ها اشاره خواهیم کرد که در مرکز موبایل کمک با بهترین کیفیت و شرایط در اختیار مشتریان و متقاضیان تعمیرات موبایل قرار می‌گیرد. ویژگی های مورد نظر به شرح زیر هستند:

 

  • اطمینان از کیفیت تعمیرات: زمانی که تعمیر گجت های شرکت اپل را به نمایندگی این شرکت یا مراکزی می‌سپارید که مدعی هستند بهترین سرویس را در قبال تعمیرات تخصصی اپل ارائه می‌کنند باید خیالتان از بابت کیفیت تعمیرات و همچنین نحوه تعمیر دستگاه و توجه به استانداردهای لازم در حین تعمیر راحت باشد. به بیان دیگر متقاضی تعمیرات باید بتواند با خیال راحت تعمیرات آیفون، آیپد یا اپل واچ خود را به نمایندگی اپل واگذار کند و نگران نتیجه تعمیر نباشد.

 

  • اطمینان از بکارگیری قطعات اورجینال: وقتی قرار است تعمیر آیفون در مرکز تعمیراتی صورت پذیرد که خود را به عنوان نمایندگی اپل یا بهترین مرکز تعمیرات اپل در تهران معرفی کرده، طبیعتا باید متقاضی تعمیرات از بابت کیفیت قطعاتی که در گوشی وی نصب می‌شود اطمینان خاطر داشته باشد. یعنی وی باید مطمئن باشد که قطعات تعویضی گوشی او اورجینال و اصل خواهند بود.

 

بهترین مرکز تعمیرات Apple در تهران | گارانتی رسمی اپل

 

  • تجهیزات پیشرفته و مدرن: طبیعتا در یک مرکز تعمیرات تخصصی اپل باید تجهیزات پیشرفته و مورد نیاز برای تعمیر انواع آیفون ها، آیپد ها، اپل واچ و دیگر گجت های این شرکت وجود داشته باشند. بکارگیری تجهیزات مدرن و پیشرفته می‌تواند مستقیما بر روی نتیجه و میزان رضایت بخش بودن آن تاثیرگذار باشد. بنابراین در نمایندگی های رسمی اپل و مراکزی که تعمیرات اپل را به شیوه تخصصی ارائه می‌کنند از جدیدترین و پیشرفته‌ترین تجهیزات برای انجام تعمیرات مورد نیاز استفاده به عمل می‌آید.

 

  • کارشناسان با تجربه: بدون تردید کارشناسانی که به عنوان تکنسین و تعمیرکار در نمایندگی های رسمی اپل فعالیت دارند باید از افرادی باشند که در این حوزه تجربه بالایی داشته و تسلط کامل بر تعمیرات اپل خواهند داشت. این افراد عموما به دلیل تجربه زیاد و مهارت بالا به راحتی از پس انجام تعمیرات تخصصی اپل بر می‌آیند.

 

  • احترام به حقوق و خواسته مشتری: یکی دیگر از مهم ترین مسائلی که باید در نمایندگی های اپل و مراکزی که می‌خواهند به عنوان بهترین مرکز تعمیرات اپل در تهران معرفی شوند رعایت شود مربوط به احترام به حقوق و خواسته های مشتری می‌شود. در نمایندگی های اپل احترام به حقوق مشتری و خواسته های وی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و مشتری باید با رضایت کامل از سرویس اپل استفاده کند.

 

موارد فوق مهم ترین مواردی هستند که باید در نمایندگی های رسمی اپل و مراکزی که می‌خواهند بهترین سرویس تعمیرات را برای گجت های اپل ارائه کنند وجود داشته باشد. موبایل کمک تنها مرکزی است که در حال حاضر تعمیرات تخصصی اپل را با رعایت تمام بند های فوق در اختیار متقاضیان عزیز قرار می‌دهد. بنابراین اگر می‌خواهید یک تعمیر مطمئن روی آیفون، آیپد یا اپل واچ شما انجام شود، موبایل کمک بهترین گزینه برای انتخاب است. در ادامه بیشتر در رابطه با سرویس این مرکز صحبت می‌کنیم.

بیشتر بخوانید: بهترین نمایندگی‌ های رسمی اپل در ایران

گارانتی تعمیرات اپل | نمایندگی رسمی اپل در ایران

اما شاید این سوال در ذهنتان به وجود آید که آیا اپل در ایران نمایندگی رسمی دارد؟ با توجه به مشکلات سیاسی که مابین دو کشور ایران و آمریکا وجود دارند، اپل به طور رسمی نمایندگی در داخل کشور ایران ندارد که مستقیما زیر نظر این شرکت فعالیت کند. اگر به یاد داشته باشید در مقاله همه چیز در مورد نمایندگی رسمی اپل در ایران و شرایط گارانتی آیفونبه طور جامع در رابطه با این موضوع و جزئیات آن صحبت کرده بودیم. اما مسئله و سوال اصلی اینجاست که آیا نبود نمایندگی تحت نظارت اپل در داخل کشور بدان معناست که هیچ مرکز تعمیرات تخصصی اپل نمی‌تواند در ایران سرویسی مشابه با نمایندگی های اپل ارائه کند؟

 

گارانتی رسمی تعمیرات اپل | 02175147 | خیابان جمهوری، نرسیده به پل حافظ، خیابان لاله، پلاک 9 واحد 2

 

بهترین مرکز تعمیرات Apple در تهران | گارانتی رسمی اپل

 

اگر به خدماتی که توسط شرکت موبایل کمک ارائه شده و آمار رضایت مشتریان این مرکز دقت کرده باشید، بدون تردید پاسخ سوال فوق را به صورت منفی ارائه خواهید کرد. سرویس و خدماتی که توسط شرکت موبایل کمک در حوزه تعمیرات تخصصی اپل و گارانتی تعمیرات اپل ارائه می‌شود حتی در برخی جنبه ها خیلی بهتر و با کیفیت تر از سرویس نمایندگی های رسمی اپل خواهد بود که مستقیما زیر نظر این شرکت فعالیت دارند. به عنوان مثال موبایل کمک تمام تعمیراتی که روی آیفون، آیپد و اپل واچ مشتریانش انجام می‌شود را تا بازه زمانی مشخصی ضمانت می‌کند در حالی که این سرویس در نمایندگی های رسمی اپل ارائه نمی‌شود

گارانتی تعمیرات اپل در نمایندگی های تحت نظر این شرکت فقط در برخی شرایط و برای برخی از حوادث و مشکلاتی که برای کاربران به وجود آید قابل استفاده خواهد بود، اما موبایل کمک هر تعمیری که بر روی گوشی مشتریانش انجام می‌گیرد را ضمانت می‌کند. بنابراین اگرچه شرکت اپل نمایندگی مستقیمی در داخل ایران ندارد که زیر نظر آن فعالیت کند، اما این مسئله بدان معنا نیست که هیچ شرکتی در داخل کشور نمی‌تواند سرویسی با کیفیت نمایندگی های رسمی اپل ارائه کرده و تعمیرات تخصصی اپل را با بهترین کیفیت انجام دهد. موبایل کمک یکی از این مراکز تعمیرات تخصصی است و به همین جهت می‌توان از آن به عنوان مرکز تعمیرات اپل در تهران و نمایندگی اپل در تهران یاد کرد.

هزینه تعمیرات اپل | بهترین مرکز تعمیرات اپل در تهران

سوال مهمی که در رابطه با تعمیرات اپل و گجت های این شرکت به ذهن همه کاربران خطور می‌کند مربوط به هزینه تعمیرات می‌شود. عموما چون آیفون ها گوشی های بسیار با کیفیتی هستند و قطعات بکار رفته در آن ها هم درجه یک است، هزینه تعویض و تعمیر این قطعات هم بالا خواهد بود و خیلی مقرون به صرفه نیست. بنابراین این موضوع برای خیلی از کاربران به یک معضل تبدیل می‌شود و خیلی از افراد از پس هزینه تعمیرات اپل بر نمی‌آیند. اما همانطور که در مقاله تعمیرات آیفون و گوشی موبایل دیگر مشکل نیستاشاره کردیم با سرویس موبایل کمک دیگر تعمیرات تخصصی اپل نگران کننده نخواهد بود و می‌توان این تعمیرات را با کمترین هزینه انجام داد.

اگر ساکن شهر تهران هستید و می‌خواهید تعمیرات تخصصی آیفون، آیپد یا اپل واچ شما با بهترین کیفیت و طی کوتاه ترین مدت زمان ممکن انجام گیرد، موبایل کمک بهترین گزینه برای انتخاب خواهد بود.  در این مرکز علاوه بر اینکه تمام استاندارد های لازم و بین‌المللی در تعمیرات گوشی موبایل رعایت می‌شود و از مدرن ترین تجهیزات روز دنیا هم استفاده به عمل می‌آید، هزینه تعمیرات هم در پایین ترین سطح ممکن قرار داده می‌شود. اما چطور ممکن است که تعمیرات تخصصی اپل با کمترین هزینه در مرکزی مثل موبایل کمک انجام شود؟

 

بهترین مرکز تعمیرات Apple در تهران | گارانتی رسمی اپل

 

موبایل کمک به عنوان بهترین مرکز تعمیرات اپل در تهران، در زمینه تامین و فروش عمده قطعات موبایل هم فعالیت دارد. قطعات اورجینال انواع گوشی ها از قبیل آیفون های اپل در فروشگاه قطعات موبایل کمک با بهترین قیمت ممکن به سراسر ایران ارسال می‌شوند. قطعاتی که کارشناسان خود شرکت موبایل کمک در حین تعمیر گوشی متقاضیان این مرکز نیاز دارند هم مستقیما و با قیمت بسیار پایین تر نسبت به بازار آزاد از فروشگاه موبایل کمک تامین خواهند شد. به عنوان مثال ممکن است قیمت ال سی دی آیفون خاصی در بازار آزاد 2 میلیون تومان باشد اما در مرکز موبایل کمک با قیمت 1.5 میلیون تومان و کیفیت مشابه در گوشی نصب گردد.

بنابراین تامین مستقیم قطعات سبب می‌شود تا هزینه تعمیرات تخصصی اپل در مرکز موبایل کمک نسبت به سایر مراکزی که سرویس تعمیرات اپل را ارائه کرده‌اند مقرون به صرفه‌تر باشد. از سمت دیگر زمانی که از خدمات موبایل کمک استفاده می‌کنید دیگر نیازی به پرداخت مستقیم دستمزد تعمیرات به تعمیرکار نخواهید داشت. شاید تصور کنید که دستمزد تعمیرات موبایل اپل ناچیز است اما در واقع اینطور نیست و عموما چیزی در حدود 30 درصد از کل قیمت قطعات تعویض شده به عنوان دستمزد تعمیرکار به هزینه کل اضافه می‌شود. بنابراین بدین ترتیب هم با خدمات موبایل کمک به کاهش هزینه تعمیرات کمک می‌کنید.

در مورد جزئیات دقیق تر این موضوع و تعمیرات تخصصی موبایل در مرکز موبایل کمک و نمایندگی اپل در مقاله موبایل خود را در تهران کجا تعمیر کنیم؟ آیفون و سامسونگ به طور دقیق تر صحبت کرده بودیم، بنابراین مطالعه مطلب ضمیمه شده خالی از لطف نخواهد بود. پس اگر به فکر کاهش هزینه تعمیرات هستید از سرویس موبایل کمک استفاده کنید که بدون تردید بهترین مرکز تعمیرات اپل در تهران است. تعمیراتی از قبیل تعمیر ال سی دی آیفون های اپل، تعمیر باتری آیفون ها، تعمیر برد و غیره در این مرکز با استفاده از جدیدترین تجهیزات روز دنیا و ضمانت کیفیت انجام می‌شود. ضمن اینکه قطعات تعویض شده در گوشی مشتریان هم از نظر کیفیت و اورجینال بودن ضمانت می‌شوند.

بهترین مرکز تعمیرات اپل در تهران

اما بیایید جمع بندی از صحبت های قبل داشته باشید و مشخص کنیم که چرا موبایل کمک می‌تواند بهترین مرکزی تعمیرات تخصصی آیفون و آیپد های اپل در تهران باشد و چرا باید تعمیر گجت های اپل خود را به کارشناسان این مرکز واگذار نمایید! دلیل اول می‌تواند مربوط به سهولت ارائه سرویس و خدمات باشد. برای استفاده از خدمات موبایل کمک و ثبت سفارش تعمیرات هیچ نیازی به مراجعه حضوری متقاضی وجود ندارد و ثبت سفارش با تماس تلفنی انجام می‌شود که در بخش بعدی در مورد آن صحبت می‌کنیم.

بیشتر بخوانید: تعمیرات موبایل اپل | نمایندگی اپل | تعمیرات تخصصی اپل

دلیل بعدی می‌تواند مربوط به تضمین کیفیت تعمیرات تخصصی اپل باشد که موبایل کمک آن را ارائه می‌کند. هر تعمیری که توسط کارشناسان این مرکز روی آیفون، آیپد یا اپل واچ مشتریان انجام شود مشمول گارانتی خواهد بود. مسئله سوم مربوط به ضمانت بکارگیری قطعات اورجینال می‌شود. موبایل کمک تضمین می‌کند که قطعات بکار رفته در گوشی مشتریانش اورجینال و اصل خواهند بود و از این نظر بهترین کیفیت را دارند. مسئله چهارم مربوط به کاهش هزینه تعمیرات می‌شود که از دید خیلی افراد مهمترین موضوع برای انجام تعمیرات اپل است.

 

بهترین مرکز تعمیرات Apple در تهران | گارانتی رسمی اپل

 

از دیگر مزیت هایی که استفاده از خدمات موبایل کمک برایتان به ارمغان می‌آورد و می‌تواند دلیل دیگری مبنی بر انتخاب این شرکت به عنوان بهترین مرکز تعمیرات اپل در تهران می‌توان به سرعت عمل بالا در تعمیرات اشاره کرد. عموما تعمیراتی که به کارشناسان موبایل کمک واگذار می‌شود ظرف 3 الی 4 ساعت تکمیل خواهند شد و گوشی تعمیر شده درب منزل به متقاضی تعمیرات تحویل داده می‌شود. مسئله بعدی مربوط به بکارگیری تجهیزات مدرن و استفاده از تجربه کارشناسان مجرب و کاربلد می‌شود که مستقیما روی کیفیت تعمیر نهایی تاثیرگذار خواهند بود.

با توجه به موارد یاد شده مطمئنا سرویس موبایل کمک به قدری مناسب است که بتوان آن را به عنوان بهترین مرکز تعمیرات تخصصی اپل در تهران و نمایندگی اپل انتخاب کرد. مزیت هایی که بکارگیری خدمات موبایل کمک به همراه دارد دقیقا چیز هایی هستند که هر متقاضی تعمیرات موبایلی به آن ها توجه می‌کند و به دنبال آن هاست. تیم تحریریه موبایل کمک همچنین برای سهولت خدمات رسانی تعمیرکاران و افراد علاقمند به حوزه تعمیرات تلفن همراه مجموعه‌ای از مقالات اختصاصی آموزش تعمیرات آیفون را هم ارائه کرده که می‌توانید از آن استفاده کنید و با توجه به این مقالات تعمیرات تخصصی موبایل خود را شخصا انجام دهید.

بیشتر بخوانید: اسامی ۲۳ شرکت نمایندگی اپل

سفارش تعمیرات تخصصی اپل | سفارش آنلاین تعمیر موبایل اپل

اما روند کار در مرکز موبایل کمک چگونه است و چطور باید سفارش مورد نظر خود را در این مرکز به ثبت رساند؟ برای ثبت سفارش تعمیرات اپل در مرکز موبایل کمک هیچ نیازی به مراجعه حضوری وجود ندارد و ثبت سفارش ضمان تماس با شماره 02175147 یا از طریق صفحه ثبت سفارش آنلاین تعمیرات موبایل در سایت این شرکت انجام می‌شود. در حین ثبت سفارش تمام هماهنگی های لازم به متقاضی صورت می‌پذیرد و از صفر تا صد مراحل تعمیر برای وی شفاف سازی می‌شوند.

پس از ثبت سفارش تعمیرات، پیک رایگان موبایل کمک به آدرس متقاضی اعزام می‌شود و گوشی معیوب را درب منزل یا هر کجا که باشد از وی تحویل می‌گیرد. گوشی توسط پیک به شرکت ارجاع داده شده و بررسی های لازم توسط کارشناسان مرکز بر روی دستگاه انجام می‌شود. پس از شناسایی مشکلات، تعمیرات تخصصی اپل بر روی دستگاه انجام خواهند شد و گوشی برای مدت مشخصی مورد ارزیابی و تست قرار داده می‌شود تا اطمینان لازم از کیفیت و نتیجه نهایی تعمیر به عمل آید.

 

گارانتی رسمی تعمیرات اپل | 02175147 | خیابان جمهوری، نرسیده به پل حافظ، خیابان لاله، پلاک 9 واحد 2

 

بهترین مرکز تعمیرات Apple در تهران | گارانتی رسمی اپل

 

بعد از اینکه تعمیرات لازم روی گوشی متقاضی تعمیرات انجام شد، دستگاه دوباره به پیک رایگان موبایل کمک واگذار می‌شود و پیک رایگان شرکت آن را به آدرس مشتری حمل و هرکجا که باشد به وی تحویل می‌دهد. بنابراین وقتی از خدمات موبایل کمک به عنوان بهترین مرکز تعمیرات اپل در تهران استفاده می‌کنید هیچ نیازی به مراجعه حضوری جهت انجام تعمیرات و ثبت سفارش ندارید و حتی برای تحویل گرفتن گوشی هم انجام این کار ضرورتی ندارد و پیک رایگان موبایل کمک تحویل گوشی به شما را انجام می‌دهد. به منظور ثبت سفارش تعمیرات کافیست با شماره 02175147 تماس بگیرید و از کارشناسان موبایل کمک راهنمایی بخواهید.

تعمیرات تخصصی آیفون
در نمایندگی اپل با گارانتی رسمی

دفتر مرکزی75147-021
تعمیرات تخصصی آیفون
در گارانتی اپل

مقالات آموزش تعمیرات آیفون

آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

اطلاعات بیشتر آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

تعمیر باتری انواع آیفون

مقالات راهنمای تعویض باتری اپل

اطلاعات بیشتر تعویض باتری انواع آیفون

تعمیرات تخصصی اپل واچ

اطلاعات بیشتر
تعمیرات اپل واچ

فروشگاه قطعات تعمیرات اپل

خرید قطعات اورجینال آیفون (با گارانتی اصالت قطعه)

اطلاعات بیشتر فروشگاه قطعات موبایل

تعویض ال سی دی انواع آیفون

مقالات راهنمای تعویض ال سی دی اپل

اطلاعات بیشتر مقالات راهنمای تعویض ال سی دی اپل