معرفی بهترین دک کلش رویال برای آرنای ۸ (Frozen Peak)

بهترین دک کلش رویال برای آرنای 8

اگر به آرنای 8 بازی کلش رویال (Clash Royale) یا همان آرنای Frozen peak رسیده‌اید و تمایل دارید با بهترین دک های این آرنا آشنا شوید، این مقاله راهنمای جامعی را در اختیارتان قرار می‌دهد. در این مقاله قصد داریم به معرفی 10 نمونه از کاندیدای بهترین دک کلش رویال برای آرنای 8 بپردازیم. با موبایل کمک همراه باشید.

مقدمه‌ای در رابطه با بهترین دک کلش رویال برای آرنای 8

انتخاب دک یا عرشه مناسب کلید موفقیت در بازی کلش رویال (Clash Royale) است. مطمئنا اگر به آرنای 8 این بازی رسیده باشید، به خوبی این مسئله را درک خواهید کرد. اما کدامیک از دک های کلش رویال برای کسب موفقیت در آرنای 8 این بازی یا همان Frozen Peak بهترین بازده را دارند؟ در این مقاله قصد داریم به معرفی 10 عرشه‌ای بپردازیم که کاندیدای انتخاب به عنوان بهترین دک کلش رویال برای آرنای 8 هستند.

چنانچه در رابطه با هر یک از دک های نام برده شده نیاز به اطلاعات بیشتری داشتید، می‌توانید ضمن تماس با کارشناسان موبایل کمک از آن ها راهنمایی بخواهید. ضمنا با کلیک بر روی مقالات زیر هم می‌توانید به لیست بهترین دک های بازی کلش رویال برای آرناهای دیگر دسترسی یابید. با موبایل کمک همراه باشید.

بیشتر بخوانید: تعمیر موبایل

بهترین دک کلش رویال برای آرنای 8 : کاندید اول

اولین دکی که به عنوان کاندیدای کسب عنوان بهترین دک کلش رویال برای آرنای 8 ه شما معرفی می‌کنیم، میانگین مصرف اکسیر بسیار پایینی دارد. میانگین مصرف اکسیر کارت های این عرشه فقط 2.9 است! متاسفانه در این دک دو کارت لجندری (Legendary) وجود دارند. کارت های موجود در این دک به شرح زیر هستند:

معرفی بهترین دک کلش رویال برای آرنای 8 (Frozen Peak)

 • کارت شوالیه (Knight): شوالیه در این عرشه یک کارت دو منظوره است که باید هم در دفاع و هم از حمله از آن استفاده کنید.
 • کارت اسکلت ها (Skeletons): اسکلت ها نقش تخریبی و دفاعی دارند. از این کارت کم هزینه برای خنثی کردن شارژ سرباز هایی مثل پرنس (Prince) استفاده کنید و همچنین سعی کنید از آن برای منحرف کردن مسیر حرکت سربازهای دشمن هم استفاده نمایید.
 • کارت اینفرنو تاور (Inferno Tower): اینفرنو تاور یک کارت کاملا دفاعی است و باید از آن برای از بین بردن سربازهای با جان زیاد دشمن استفاده شود. دقت کنید که اینفرنو تاور می‌تواند به عنوان کارت منحرف کننده مسیر حرکت سربازهای دشمن هم بکار گرفته شود.
 • کارت پویزن (Poison): از این اسپل می‌توانید با اهداف دفاعی، پشتیبانی و حتی هجومی استفاده کنید. این کارت تقریبا می‌توانید تاثیر کارت های مثل ارتش اسکلت ها (Skeleton Army) را از بین ببرد. ضمنا در شرایط خاص می‌توانید از آن برای آسیب زدن به تاور و ساختمان های دشمن هم استفاده کنید.
 • کارت ماینر (Miner): ماینر در این عرشه نقش سرباز هجومی و غافلگیرکننده را دارد. سعی کنید از ماینر برای آسیب زدن به تاورهای دشمن استفاده کنید. با این حال در برخی شرایط می‌توان از ماینر برای تقویت قوای دفاعی هم استفاده کرد. استفاده ترکیبی از این کارت و شوالیه به همراه لوگ می‌تواند یک استراتژی مفید باشد.
 • کارت لوگ (The Log): لوگ یک کارت دفاعی و همچنین پشتیبان است که در برخی شرایط می‌تواند منجر به آسیب زدن جزئی و مستقیم به تاور دشمن هم شود. سعی کنید از این کارت برای پشتیبانی از ماینر یا مقابله با سربازهای هجومی دشمن استفاده به عمل آورید.
 • کارت آیس اسپریت (Ice Spirit): از آیس اسپریت به عنوان کارت دفاعی استفاده کنید.
 • کارت الکترو ویزارد (Electro Wizard): الکترو ویزارد بیشتر نقش یک سرباز دفاعی را در این دک ایفاء می‌کند، اما با این حال می‌تواند در اتک ها هم شرکت داشته باشد و به تاور دشمن آسیب برساند.

به دلیل مصرف میانگین مصرف کم اکسیر توسط کارت های عرشه فوق، چرخش کارت ها با سرعت بالایی در آن انجام می‌شود و این مسئله منجر به برتری شما در گیم خواهد شد. سعی کنید به هر شیوه ممکن دشمن را تحت فشار قرار داده و به تاور او آسیب بزنید. به نظر شما آیا دک نام برده شده نمی‌تواند بهترین دک کلش رویال برای آرنای 8 باشید؟

بیشتر بخوانید: تعمیر آیفون

بهترین دک کلش رویال برای آرنای 8 : کاندید دوم

دکی که تصویر کارت هایش را در عکس زیر مشاهده می‌کنید، مورد تایید بیش از 280 گیمر علاقمند به بازی کلش رویال واقع شده و تاکنون فقط 2 گیمر به آن رأی منفی داده‌اند! میانگین مصرف اکسیر کارت های این دک برابر با 3.6 است. کارت های موجود در این عرشه به شرح زیر هستند:

معرفی بهترین دک کلش رویال برای آرنای 8 (Frozen Peak)

 • کارت شوالیه (Knight): شوالیه در این عرشه بیشتر نقش یک کارت دفاعی را ایفا می‌کند، اما با این حال از این کارت می‌توان در برخی شرایط برای تقویت فشار در حمله هم استفاده کرد.
 • کارت بی بی دراگون (Baby Dragon): بی بی دراگون در این عرشه یک کارت سه منظوره است و می‌تواند با توجه به شرایط برای تقویت قوای دفاعی، پشتیبانی از سرباز های دیگر و حتی آسیب زدن به تاور و ساختمان های دشمن مورد استفاده قرار گیرد. اما در مجموع نقش دفاعی این کارت از سایر نقش هایش پر رنگ تر خواهد بود.
 • کارت اسکلت ها (Skeletons): این کارت فقط یک کارت مخرب و دفاعی است. از این کارت باید برای منحرف کردن مسیر حرکت سرباز های دشمن و خریدن زمان برای خود و همچنین خنثی کردن شارژ سرباز هایی مثل پرنس (Prince) استفاده کنید.
 • کارت پویزن (Poison): از پویزن در این عرشه می‌توانید به منظور افزایش قدرت دفاعی و همچنین حمله‌ای خود و آسیب زدن مستقیم به تاور و ساختمان های دشمن استفاده کنید.
 • کارت بولر (Bowler): بولر در اصل یکی از کارت های هجومی عرشه شماست و باید سعی کنید آن را به محدوده‌ای برسانید که به تاور های دشمن اتک دهد. اما با این حال می‌توان از این کارت برای تقویت قوای دفاعی در برابر سربازهای زمینی دشمن هم استفاده کرد و نتیجه مطلوبی گرفت.
 • کارت قبرستان (Graveyard): این کارت برای غافلگیر کردن دشمن و آسیب زدن به تاورهایش استفاده کنید. بکارگیری این کارت به همراه کارت بولر می‌تواند ویران کننده باشد. فراموش نکنید که در برخی شرایط از این کارت می‌توان برای تقویت قوای دفاعی هم استفاده کرد.
 • کارت گردباد (Tornado): از این کارت بیشتر به عنوان یک کارت دفاعی و در برخی شرایط پشتیبان استفاده کنید.
 • کارت الکترو ویزارد (Electro Wizard): الکترو ویزارد در این عرشه می‌تواند به عنوان سرباز دفاعی یا هجومی مورد استفاده قرار گیرد. فراموش نکنید که اتک های او منجر به خنثی شدن شارژ سرباز هایی مثل پرنس (Prince)، اسپارکی (Sparky) و غیره می‌شود.

بنابراین با دومین کاندید کسب عنوان بهترین دک کلش رویال برای آرنای 8 آشنا شدید. نظر شما در مورد این عرشه چگونه است؟

بیشتر بخوانید: تعمیرات گوشی سامسونگ

بهترین دک کلش رویال برای آرنای 8 : کاندید سوم

باز هم نوبت به یک عرشه بهینه و کم مصرف می‌رسد که کارت های آن میانگین مصرف اکسیر 2.9 را به همراه دارند. کارت هایی که در این عرشه بکار گرفته شده‌اند شامل موارد زیر می‌شوند:

معرفی بهترین دک کلش رویال برای آرنای 8 (Frozen Peak)

 • کارت آرچرها (Archers): آرچرها در این عرشه بیشتر نقش سرباز های دفاعی را بر عهده دارند، اما با این حال می‌توان از آن ها به عنوان سرباز پشتیبان و در برخی شرایط افزایش دهنده فشار در حمله هم استفاده کرد.
 • کارت شوالیه (Knight): شوالیه در این عرشه بیشتر نقش یک سرباز دفاعی را ایفاء می‌کند.
 • کارت فایربال (Fireball): فایربال یکی از بهترین کارت های شما در این دک است. از این اسپل بیشتر در زمانی برای از بین بردن سربازهای دشمن استفاده کنید که در یک منطقه جمع شده‌اند، چرا که فایربال دمیج ناحیه‌ای دارد. در برخی شرایط می‌توان از آن برای پشتیبانی از سربازهای خودی و آسیب زدن مستقیم به تاور و ساختمان های دشمن هم استفاده کرد.
 • کارت گوبلین ها (Goblins): گوبلین ها بیشتر سربازهای منحرف کننده و دفاعی عرشه هستند. پس از آن ها برای تقویت قوای دفاعی، منحرف کردن مسیر حرکت سربازهایی مثل پکا (P.E.K.K.A)، جاینت اسکلت (Giant Skeleton) و غیره و همچنین خالی کردن شارژ سرباز هایی مثل پرنس (Prince) استفاده کنید.
 • کارت کنون (Cannon): از این کارت برای تقویت قوای دفاعی خود در برابر پیاده نظام های دشمن استفاده کنید. ضمنا این کارت می‌تواند منجر به منحرف شدن مسیر حرکت سرباز هایی مثل بالون (Balloon)، پرنس (Prince)، هوگ رایدر (Hog Rider) و غیره هم شود.
 • کارت هوگ رایدر (Hog Rider): هوگ رایدر سرباز هجومی اصلی شما در این دک است و باید تلاش کنید تا به هر شکل ممکن او را به تاور دشمن برسانید. بدین منظور با اسپل زپ (Zap) یا حتی فایربال (Fireball) و کارت آیس اسپریت (Ice Spirit) از آن حمایت کنید.
 • کارت زپ (Zap): اسپل زپ در این عرشه بیشتر نقش یک کارت پشتیبان را ایفاء می‌کند و باید از آن برای حمایت از هوگ رایدر استفاده کنید. با این حال در برخی شرایط می‌توان از زپ برای تویت قوای دفاعی، خالی کردن شارژ سربازهایی مثل اسپارک (Sparky) و آسیب زدن مستقیم به تاو و ساختمان های دشمن هم استفاده کرد.
 • کارت آیس اسپریت (Ice Spirit): این اسپل بیشتر با هدف تقویت قوای دفاعی و همچنین پشتیبانی از هوگ رایدر در عرشه وجود دارد.

به نظر شما دک فوق پتانسیل لازم برای انتخاب به عنوان بهترین دک کلش رویال برای آرنای 8 را دارد؟ مطمئن باشید که همینطور است.

بیشتر بخوانید: تعمیر تخصصی اپل واچ

بهترین دک کلش رویال برای آرنای 8 : کاندید چهارم

این بار نوبت به عرشه ای با میانگین مصرف اکسیر 3.6 می‌رسد تا به عنوان یکی دیگر از کاندیدای کسب لقب بهترین دک کلش رویال برای آرنای 8 معرفی شود. کارت هایی که در این دک وجود دارند شامل موارد زیر می‌شوند:

معرفی بهترین دک کلش رویال برای آرنای 8 (Frozen Peak)

 • کارت گوبلین ها (Goblins): گوبلین ها در این عرشه نقش سرباز های مخرب و دفاعی را ایفاء می‌کنند. بنابراین از آن ها برای تقویت قوای دفاعی در برابر سربازهای زمینی دشمن، منحرف کردن مسیر حرکت آن ها و خنثی کردن شارژ سرباز هایی مثل پرنس (Prince) استفاده کنید.
 • کارت لایتنینگ (Lightening): لایتنینگ اسپلی است که می‌توانید از آن با هدف آسیب رساندت مستقیم و قابل ملاحظه به تاور و ساختمان های دشمن استفاده کنید. همچنین از این کارت می‌توانید برای از بین بردن آنی سربازهای دشمن هم استفاده نمایید. پس لایتنینگ یک اسپل هجومی و دفاعی محسوب می‌شود که بنا به شرایط خود باید آن را بکار ببرید.
 • کارت هوگ رایدر (Hog Rider): هوگ رایدر کارت هجومی شما در این عرشه محسوب می‌شود و به تدریج به تاور دشمن آسیب می‌رساند. سعی کنید از هوگ رایدر پشتیبانی نمایید، اما اگر موفق نشدید هم نگران نباشید و به همان دمیج کمی که به مرور به تاور وارد می‌کند راضی باشید.
 • کارت پکا (P.E.K.K.A): پکا جان و دمیج بسیار بالایی دارد و اگر بتوانید آن را به تاور دشمن برسانید، دمیج سنگینی به آن وارد می‌شود. پس سعی کنید تمام قوای پشتیبان خود را برای رسیدن به این هدف بکار ببرید. فراموش نکنید که از پکا می‌توانید با هدف تقویت قوای دفاعی هم استفاده کنید و حتی با آن یک ضد حمله را ترتیب دهید.
 • کارت زپ (Zap): از کارت زپ برای محافظت از سربازهایی مثل پکا (P.E.K.K.A) و هوگ رایدر (Hog Rider) استفاده کنید. از این کارت در شرایط خاص می‌توان برای آسیب زدن مستقیم و جزئی به تاور و ساختمان های دشمن هم استفاده کرد.
 • کارت ایس گولم (Ice Golem): از آیس گولم بیشتر برای تقویت قوای دفاعی و همچنین پشتیبانی از سربازهای قدرتمند عرشه استفاده کنید.
 • کارت الکترو ویزارد (Electro Wizard): نقش اصلی الکترو ویزارد در این دک تقویت قوای دفاعی عرشه است. از این کارت برای مقابله با سربازهایی مثل بالون (Balloon)، اسپارکی (Sparky) و غیره استفاده کنید.
 • کارت خفاش ها (Bats): کارت خفاش ها بیشتر با هدف تقویت قوای دفاعی در این عرشه جای گرفته‌اند. ضمن اینکه در برخی شرایط می‌تواند از آن ها برای تقویت قوای هجومی هم استفاده کرد.

پس با چهارمین کاندید کسب عنوان بهترین دک کلش رویال برای آرنای 8 آشنا شدید. نظر شما در رابطه با این عرشه چگونه است؟ آیا پتانسیل لازم برای انتخاب به عنوان بهترین دک کلش رویال برای آرنای 8 را دارد؟

بیشتر بخوانید: تعمیرات آیفون 11 پرو مکس

بهترین دک کلش رویال برای آرنای 8 : کاندید پنجم

پنجمین دک مورد نظرمان شما را شگفت زده می‌کند، چرا که میانگین مصرف اکسیر کارت های آن فقط و فقط برابر با 2.6 اکسیر است! مطمئن باشید که این عرشه می‌تواند یکی از قوی‌ترین کاندیدای کسب عنوان بهترین دک کلش رویال برای آرنای 8 باشد. کارت های موجود در این عرشه به شرح زیر هستند:

معرفی بهترین دک کلش رویال برای آرنای 8 (Frozen Peak)

 • کارت فایربال (Fireball): فایربال اسپلی است که در این عرشه بیشتر با هدف تقویت قوای دفاعی ارائه شده است. از این اسپل در شرایط خاص می‌توان برای آسیب زدن مستقیم به تاور و ساختمان های دشمن و حتی پشتیبانی از سرباز های خودی هم استفاده کرد.
 • کارت تفنگدار (Musketeer): تفنگدار در این عرشه نقش کی کارت دو منظور را ایفاء می‌کند و می‌تواند در دفاع و حمله مورد استفاده قرار گیرد.
 • کارت اسکلت ها (Skeletons): این کارت مثل همیشه یک کارت مخرب و دفاعی است. از این کارت برای منحرف کردن مسیر حرکت سربازهای دشمن و خریدن زمان برای خود و همچنین خنثی کردن شارژ سربازهایی مثل پرنس (Prince) استفاده کنید.
 • کارت کنون (Cannon): از کارت کنون برای تقویت قوای دفاعی خود در برابر سرباز های زمینی دشمن استفاده کنید. ضمنا این کارت می‌تواند منجر به انحراف مسیر حرکت سرباز هایی مثل هوگ رایدر (Hog Rider)، بالون (Balloon) و غیره شود.
 • کارت هوگ رایدر (Hog Rider): هوگ رایدر سربازی است که باید سعی کنید به هر نحو ممکن او را به تاور دشمن برسانید تا بتواند به آن آسیب بزند. سعی کنید با کارت هایی مثل لوگ (The Log)، آیس اسپریت (Ice Spirit)، آیس گولم (Ice Golem) و حتی فایربال (Fireball) از او حمایت کنید.
 • کارت لوگ (The Log): از کارت لوگ برای تقویت قوای دفاعی خود و همچنین پشتیبانی از هوگ رایدر استفاده کنید. فراموش نکنید که این کارت می‌تواند دمیج ناچیزی را هم به صورت مستقیم به تاور دشمن وارد کند.
 • کارت آیس اسپریت (Ice Spirit): از کارت آیس اسپریت برای تقویت قوای دفاعی و حمایت از هوگ رایدر (Hog Rider) استفاده کنید.
 • کارت آیس گوگل (Ice Golem): از آیس گوگل هم برای تقویت قوای دفاعی و پشتیبانی از هوگ رایدر (Hog Rider) استفاده به عمل آورید.

مطمئن باشید که عرشه فوق با کارت هایی که فقط میانگین مصرف اکسیر 2.6 را ارائه می‌کنند پتانسیل لازم برای انتخاب به عنوان بهترین دک کلش رویال برای آرنای 8 را دارد.

بیشتر بخوانید:  نمایندگی اپل

بهترین دک کلش رویال برای آرنای 8 : کاندید ششم

میانگین مصرف اکسیر کارت های عرشه ای که در این بخش به عنوان یکی دیگر از بهترین دک های کلش رویال برای آرنای 8 معرفی می‌کنیم برابر با 3.1 است. کارت هایی که در این عرشه موجود هستند شامل موارد زیر می‌شوند:

6

 • کارت فایربال (Fireball): فایربال در اصل اسپلی است که باید از آن برای از بین بردن سربازهای دشمن به ویژه در شرایطی که در یک نقطه و منطقه جمع شده‌اند استفاده کنید. اما از این کارت در شرایط خاص می‌توان با اهداف دیگری همچون حمایت از سرباز های هجومی و آسیب زدن مستقیم به تاور و ساختمان های دشمن هم استفاده کرد.
 • کارت مینی پکا (Mini P.E.K.K.A): نقش اصلی مینی پکا در این عرشه در تقویت قوای هجومی خلاصه می‌شود. سعی کنید مینی پکا را به همراه ماینر (Miner) استفاده کنید و از آن ها حمایت لازم را به عمل آورید. اگر مینی پکا به تاور دشمن برسد می‌تواند دمیج سنگینی به آن وارد کند. ضمنا این دمیج سنگین سبب می‌شود تا مینی پکا در شرایط خاص گزینه بسیار خوبی برای تقویت قوای دفاعی در برابر سرباز های زمینی دشمن هم باشد.
 • کارت بالون (Balloon): بالون هم از کارت های هجومی عرشه است که باید سعی کنید از آن به همراه ماینر (Miner) استفاده کنید و به هر شکل ممکن آن را به تاور دشمن برسانید.
 • کارت زپ (Zap): زپ اسپل پشتیبان عرشه است. از این اسپل برای پشتیبانی از ماینر (Miner) و مینی پکا (Mini P.E.K.K.A) استفاده کنید. همچنین در برخی شرایط می‌توان از زپ برای تقویت قوای دفاع یا آسیب زدن مستقیم به تاور و ساختمان های دشمن هم استفاده کرد.
 • کارت ماینر (Miner): ماینر یک کارت هجومی است که باید سعی کنید از آن به عنوان سرباز تنک استفاده کنید و در پشت سر او کارت هایی مثل بالون (Balloon) و مینی پکا (Mini P.E.K.K.A) را پیاده کنید. ضمنا در برخی شرایط ماینر می‌تواند یک کارت دفاعی مخرب خوب هم باشد.
 • کارت مگا مینیون (Mega Minion): وظیفه اصلی این کارت تقویت قوای دفاعی عرشه است.
 • کارت آیس گولم (Ice Golem): از این کارت می‌توانید بنا به شرایط خود به منظور تقویت قوای دفاعی یا هجومی استفاده کنید.
 • کارت خفاش ها (Bats): خفاش ها هم برای تقویت قوای دفاعی در این عرشه حضور دارند. با این حال در برای شرایط می‌توان از آن ها در حمله هم استفاده کرد.

عرشه ای که در این بخش معرفی کردیم علیرغم مصرف اکسیر پایینی که دارد شامل کارت های قدرتمند هجومی و دفاعی مطلوبی می‌شود که اگر از آن ها به خوبی و درستی استفاده کنید، بدون تردید در بتل های آرنای 8 کلش رویال موفق خواهید بود.

بیشتر بخوانید:  نمایندگی اپل

بهترین دک کلش رویال برای آرنای 8 : کاندید هفتم

برخلاف اغلب دک هایی قبلی که معرفی شدند، دکی که در این بخش معرفی می‌کنیم چندان بهینه و کم مصرف نیست! میانگین مصرف اکسیر کارت های این عرشه برابر با 3.8 اکسیر خواهد بود. کارت های موجود در آن به شرح زیر هستند:

معرفی بهترین دک کلش رویال برای آرنای 8 (Frozen Peak)

 • کارت فایربال (Fireball): فایربال در این عرشه می‌تواند با سه هدف مختلف مورد استفاده قرار گیرد. تقویت قوای دفاعی، پشتیبانی از سرباز های خودی و آسیب زدن مستقیم به تاور و ساختمان های دشمن از وظایف کارت فایربال (Fireball) محسوب می‌شوند.
 • کارت بالون (Balloon): بالون سربازی است که بازی سعی کنید به هر شکل ممکن آن را به تاور دشمن برسانید تا حداقل در بدترین شرایط ممکن بمب آن به تاور دمیج وارد کند.
 • کارت پکا (P.E.K.K.A): سعی کنید مثل بالون تمام حمایت ممکن را از پکا (P.E.K.K.A) هم به عمل آورید و او را به تاور دشمن برسانید تا با هر اتکش دمیج بسیار سنگینی به تاور وارد کند. ضمنا فراموش نکنید که دمیج سنگین پکا و جان زیادش آن را به گزینه خوبی برای از بین بردن سرباز های زمینی دشمن و شروع یک ضد حمله تبدیل می‌کند.
 • کارت زپ (Zap): از اسپل زپ به منظور پشتیبانی از پکا (P.E.K.K.A) استفاده کنید. از این ساپل در شرایط خاص می‌توان با هدف تقویت قوای دفاع و همچنین آسیب زدن مستقیم و جزیی به تاور های دشمن یا خنثی کردن شارژ سرباز هایی مثل پرنس (Prince) هم استفاده کرد.
 • کارت ماینر (Miner): سعی کنید از ماینر به صورت ترکیبی با یکی از کارت های پکا (P.E.K.K.A) یا بالون (Balloon) استفاده نمایید. در این شرایط یکی از آن دو تنک می‌شوند و سرباز دیگر می‌تواند دمیج قابل توجهی را به تاور وارد کند.
 • کارت مگا مینیون (Mega Minion): مگا مینیون سربازی است که باید قوای دفاعی شما را تقویت کند.
 • کارت آیس گولم (Ice Golem): نقش اصلی آیس گولم در این دک مربوط به تقویت قوای دفاعی می‌شود.
 • کارت الکترو ویزارد (Elector Wizard): اگرچه الکترو ویزارد پتانسیل لازم برای شرکت در حملات را دارد، اما وظیفه اصلی او در این عرشه مربوط به تقویت قوای دفاعی می‌شود.

بنابراین این بار عرشه ای را به عنوان کاندیدای کسب عنوان بهترین دک کلش رویال برای آرنای 8 معرفی کردیم که میانگین مصرف اکسیر هایش برابر با 3.8 بود. نظر شما در مورد این دک چگونه است؟

بیشتر بخوانید:  معتبرترین گارانتی اپل در ایران

بهترین دک کلش رویال برای آرنای 8 : کاندید هشتم

درست است که هرچه میزان میانگین مصرف اکسیر کارت های یک عرشه کمتر باشد، چرخش کارت ها سریع‌تر صورت می‌پذیرد اما همیشه این مسئله همیشه منجر به موفقیت در بتل های کلش رویال نمی‌شود و گاها عرشه ای با میانگین مصرف اکسیر بسیار بالا می‌تواند شما را برنده بتل کند. دکی که در این بخش به عنوان هشتمین کاندید کسب عنوان بهترین دک کلش رویال برای آرنای 8 معرفی می‌کنیم از همین دسته عرشه هاست که میانگین مصرف کارت هایش برابر با 4.5 اکسیر خواهد بود:

معرفی بهترین دک کلش رویال برای آرنای 8 (Frozen Peak)

 • کارت بی بی دراگون (Baby Dragon): بی بی دراگون در این دک نقش یک کارت پشتیبان و همچنین دفاعی را ایفاء می‌کند. از این کارت بیشتر برای محافظت از گولم (Golem) استفاده کنید.
 • کارت لایتنینگ (Lightening): سعی کنید از اسپل لایتنینگ برای آسیب زدن همزمان به تاور دشمن و از بین بردن سربازهای در نزدیکی تاور استفاده کنید. در شرایط خاص می‌توانید از این اسپل فقط برای از بین بردن سرباز های دشمن هم استفاده نمایید.
 • کارت الکسیر کالکتور (Elixir Collector): از آنجایی که مصرف اکسیر کارت های عرشه بسیار بالاست، سعی کنید در فرصت های مناسب الکسیر کالکتور را در بیس خود بکارید و به سرعت بازیابی اکسیر دک خود سرعت بخشید. فراموش نکنید مصرف بهینه اکسیر رمز موفقیت در بتل های کلش رویال است.
 • کارت گولم (Golem): گوگم اصلی ترین امید شما برای از بین بردن تاور های دشمن محسوب می‌شود. در آرنای 8 بهتر است حداقل گولم شما لول 3 باشد. از گولم با استفاده از کارت هایی مثل بی بی دراگون (Baby Dragon) حمایت کنید.
 • کارت لامبرجک (Lumberjack): سعی کنید از لامبرجک در شرایطی استفاده کنید که بعد از مرگش، اسپل ریج (Rage) او به گولم سرعت بخشد.
 • کارت مگا مینیون (Mega Minion): مگا مینیون کارتی است که باید برای دفاع در برابر سرباز های دشمن از آن استفاده کنید.
 • کارت الکتور ویزارد (Elector Wizard): از این کارت به دلیلی ترکیبی که در این عرشه شاهد آن هستیم، بیشتر برای تقویت قوای دفاعی خود استفاده کنید.
 • کارت خفاش ها (Bats): از خفاش ها می‌توانید برای تقویت قوای دفاعی یا در پشت گولم و برای آسیب زدن به تاور دشمن استفاده کنید.

نظر شما در رابطه با این دک چگونه است؟ آیا پتانسیل لازم برای انتخاب به عنوان بهترین دک کلش رویال برای آرنا 8 را دارد؟

بیشتر بخوانید:  تعویض ال سی دی ایفون

بهترین دک کلش رویال برای آرنای 8 : کاندید نهم

باز هم نوبت به یک دک بهینه و کم مصرف (از نظر اکسیر) می‌رسد. کارت های دکی که در این بخش معرفی می‌کنیم میانگین مصرف 2.9 را ارائه می‌کند. کارت هایی که در این عرشه بکار گرفته شده‌اند شامل موارد زیر می‌شوند:

معرفی بهترین دک کلش رویال برای آرنای 8 (Frozen Peak)

 • کارت شوالیه (Knight): شوالیه می‌تواند در این عرشه به عنوان سرباز دفاعی و هجومی مورد استفاده قرار گیرد اما نقش اصلی آن در تقویت قوای دفاعی خلاصه می‌شود.
 • کارت فایربال (Fireball): از فایربال بنا به شرایط می‌توان برای از بین بردن سرباز های دشمن، پشتیبانی از سرباز های خودی و حتی آسیب زدن مستقیم به تاور و ساختمان های دشمن استفاده کرد.
 • کارت تفنگدار (Musketeer): تفنگدار در این عرشه بیشتر نقش یک سرباز هجومی را ایفاء می‌کند، اما می‌توان از آن برای تقویت قوای دفاعی به ویژه در برابر سرباز های هوایی دشمن استفاده کرد.
 • کارت گوبلین ها (Goblins): گوبلین ها سرباز های مخرب و دفاعی شما هستند. از گوبلین ها برای منحرف کردن مسیر حرکت سرباز های دشمن و خنثی کردن شارژ سربازهایی مثل پرنس (Prince) استفاده کنید.
 • کارت هوگ رایدر (Hog Rider): امید اصلی شما در این دک به هوگ رایدر (Hog Rider) است. پس با اسپل های دک مثل زپ (Zap) و فایربال (Fireball) از آن پشتیبانی کنید. ضمنا پیاده کردن تفنگدار در پشت هوگ رایدر هم می‌تواند استراتژی موثر و مفیدی باشد.
 • کارت زپ (Zap): از این اسپل برای پشتیبانی از هوگ رایدر استفاده کنید. در شرایط خاص هم می‌توان از آن برای آسیب زدن به سرباز های دشمن، خنثی کردن شارژ سرباز هایی مثل پرنس (Prince)، اسپارکی (Sparky) و غیره و حتی آسیب زدن مستقیم به تاور و ساختمان های دشمن هم استفاده کرد.
 • کارت آیس اسپریت (Ice Spirit): از این کارت برای تقویت قوای دفاعی و یا در پشت سر هوگ رایدر (Hog Rider) برای یخ زدن تاور دشمن استفاده کنید.
 • کارت گردباد (Tornado): از این کارت برای تقویت قوای دفاعی خود و در برخی شرایط پشتیبانی از هوگ رایدر (Hog Rider) استفاده نمایید.

پس با نهمین کاندید کسب عنوان بهترین دک کلش رویال برای آرنای 8 هم آشنا شدید. نظر شما در مورد این دک چگونه است؟

بیشتر بخوانید:  تعمیرات ال سی دی

بهترین دک کلش رویال برای آرنای 8 : کاندید دهم

اما نوبت به آخرین دک مورد نظرمان می‌رسد. این دک هم شامل کارت گولم (Golem) می‌شود و میانگین مصرف اکسیر کارت هایش بالا و برابر با 4.1 است. کارت هایی که در این عرشه بکار گرفته شده‌اند شامل موارد زیر می‌شوند:

معرفی بهترین دک کلش رویال برای آرنای 8 (Frozen Peak)

 • کارت بی بی دراگون (Baby Dragon): در این عرشه وظیفه اصلی بی بی دراگون در پشتیبانی از گولم (Golem) خلاصه می‌شود، اما از آن می‌توانید برای تقویت قوای دفاعی هم استفاده کنید.
 • کارت لایتنینگ (Lightening): سعی کنید از این اسپل برای آسیب زدن همزمان به تاور دشمن و از بین بردن سربازهای مجاور آن استفاده نمایید. در شرایط خاص می‌توانید از این اسپل فقط برای از بین بردن سرباز های دشمن هم استفاده نمایید.
 • کارت اسکلت ها (Skeletons): این کارت فقط یک کارت مخرب و دفاعی است. از آن برای منحرفکردن سرباز های دشمن و شارژ سرباز های مثل پرنس (Prince) استفاده کنید.
 • کارت الکسیر کالکتور (Elixir Collector): الکسیر کالکتور نقش بسیار مهمی را در عقب نماندن شما از بتل ایفاء می‌کند. پس در هر فرصتی یک الکسیر کالکتور را در بیس خود بکارید تا سرعت بازیافت اکسیرهایتان افزایش یابد.
 • کارت گولم (Golem): گولم باید به تاور دشمن برسد! پس تمام نیرو و کارت هایی که در اختیار دارید را برای رساندن آن به تاور دشمن صرف کنید. حتما توسط بی بی دراگون از گوگل محافظت کنید.
 • کارت لوگ (The Log): لوگ می‌تواند یک کارت پشتیبان خود برای گولم (Golem) باشد در دفاع از تاور خودی هم مورد استفاده قرار گیرد.
 • کارت لامبرجک (Lumberjack): از لامبرجک در کنار گلم (Golem) استفاده کنید تا در صورت از بین رفتنش، اسپل ریج (Rage) او سرعت حرکت گولم را افزایش دهد.
 • کارت مگا مینیون (Mega Minion): مگا مینیون سرباز دفاعی شما در این عرشه است.

نظر شما در مورد دهمین عرشه‌ای که به عنوان آخرین کاندید بهترین دک کلش رویال برای آرنای 8 معرفی شد چگونه است؟

بیشتر بخوانید:  تعویض lcd موبایل

جمع‌بندی

همانطور که مشاهده کردید در این مقاله به معرفی 10 عرشه ای پرداختیم که کاندید کسب عنوان بهترین دک کلش رویال برای آرنای 8 هستند. انتخاب بهترین دک را بر عهده شما عزیزان می‌گذاریم. چنانچه در رابطه با هر یک از دک های نام برده شده نیاز به اطلاعات بیشتری داشتید، می‌توانید ضمن تماس با کارشناسان موبایل کمک از آن ها راهنمایی بخواهید.

بیشتر بخوانید: 

قطعات گوشی

قطعات گوشی سامسونگ S10 Plus

قطعات iPhone 11

تعمیرات موبایل

منبع Mobilekomak
برچسب‌ها: بازی کلش رویال

نظرات کاربران (0)

guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments