تعویض گلس یا شیشه شکسته آیپد (Mini (2019 تعویض گلس یا شیشه شکسته آیپد (Mini (2019

تعویض گلس یا شیشه شکسته آیپد (Mini (2019

شکستن گلس ال سی دی آیپد مینی 2019 اپل (Apple iPad Mini 2019) در اثر ضربه و فشار یکی از اتفاق های رایجی است که متاسفانه هر روز شاهد وقوع آن هستیم. با خدمات مرکز موبایل کمک و نمایندگی تعمیرات اپل می‌توانید تعویض گلس شکسته آیپد مینی 2019 را با کمترین قیمت و هزینه انجام دهید. در ادامه بیشتر در رابطه با جزئیات این تعمیر و سرویس موبایل کمک صحبت می‌کنیم. بنابراین با موبایل کمک همراه باشید.

 

برای تعویض گلس آیپد مینی 2019 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

تعویض گلس شکسته آیپد مینی 2019 | نمایندگی اپل

شاید این سوال برای خیلی از شما به وجود آید که اصلا منظور از تعویض گلس شکسته آیپد چیست؟ برخی کاربران تصور دارند گلس ال سی دی همان لایه محافظی است که به عنوان لوازم جانبی برای آیپد خریداری و بر روی صفحه نمایش آن نصب می‌گردد، بنابراین تعویض گلس هم به معنای تعویض این قطعه خواهد بود! اگر شما هم همچنین تصوری دارید ب سختی در اشتباه هستید چون تعویض گلس شکسته آیپد مینی 2019 به معنای تعویض کردن شیشه‌ نسبتا ضخیمی است که روی صفحه نمایش یا همان ال سی دی تبلت پرس شده و به عنوان عضوی از مجموعه تاچ ال سی دی شناخته می‌شود.

برای آشنایی بیشتر با قطعات تشکیل دهنده ال سی دی گوشی و تبلت ها توصیه داریم حتما یک مرتبه مقاله شرح کامل قطعات تاچ ال سی دی گوشی موبایل و انواع تعمیر آن ها را مطالعه کنید. پس زمانی که از تعویض گلس شکسته صفحه نمایش iPad Mini 2019 صحبت می‌کنیم منظور تعویض کردن شیشه ضخیمی خواهد بود که به عنوان عضوی از ال سی دی دستگاه بر روی آن نصب شده است. اما تعویض گلس صفحه نمایش یک آیپد چطور انجام می‌گیرد و باید تحت چه شرایطی صورت پذیرد؟

 

تعویض گلس یا شیشه شکسته آیپد (Mini (2019 | گارانتی اپل

 

تعویض گلس یک تعمیر بسیار حساس است و فقط در شرایط خاصی قابل انجام خواهد بود. اینطور نیست که هر شکستگی روی ال سی دی موبایل یا آیپد را بتوان با تعویض گلس از بین برد و دوباره از دستگاه استفاده کرد. تصمیم گیری قطعی مبنی بر اینکه آیا می‌توان تعمیرات آیپد مینی 2019 را با تعویض گلس انجام داد یا خیر باید توسط نمایندگی رسمی اپل و مرکز تعمیرات تخصصی آیپد انجام شود. اما در حالت کلی می‌توان شرایطی که در ادامه توضیح می‌دهیم را به عنوان اصلی ترین موضوع برای وجود امکان جایگزین کردن تعویض گلس با تعویض ال سی دی در نظر گرفت.

بیشتر بخوانید: تعمیرات آیپد اپل در موبایل کمک

تعویض گلس شکسته iPad Mini 2019 زمانی می‌تواند به عنوان روش تعمیر جایگزین با تعویض ال سی دی انتخاب شود که در اثر ضربه یا فشار وارد بر گوشی اختلالی در عملکرد تاچ و ال سی دی به وجود نیامد باشد. در این شرایط حتی ممکن است شکستگی ها و ترک های بسیار زیادی روی صفحه نمایش آیپد دیده شوند اما با این وجود تاچ و ال سی دی آن بدون مشکل کار کنند. اگر شرایط اینطور باشد، احتمالا می‌توان با تعویض گلس شکسته iPad Mini 2019 مشکل را برطرف کرد. اما با این وجود برای تصمیم گیری قطعی مبنی بر این موضوع باید کارشناسان نظردهی قطعی داشته باشند.

 

برای تعویض گلس آیپد مینی 2019 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

زمانی که بتواند مشکل صفحه نمایش آیپد را با تعویض گلس برطرف کرد، دیگر نیازی به تعویض تاچ ال سی دی وجود ندارد و بدین ترتیب هم هزینه تعمیرات کاهش پیدا می‌کند و هم نگرانی های کاربر مبنی بر کیفیت ال سی دی جدید از بین می‌رود چون ال سی دی تبلت تعویض نخواهد شد. بنابراین با ماهیت تعویض گلس و مفهوم این روش تعمیر آشنا شدید و حالا می‌دانید که تعویض گلس چه تفاوتی با تعویض تاچ ال سی دی دارد. در ادامه بیشتر در مورد تعویض گلس شکسته آیپد مینی 2019 و خدمات مرکز موبایل کمک صحبت می‌کنیم.

مراحل تعویض گلس ال سی دی iPad Mini 2019 | نمایندگی تعمیرات اپل

شاید تصور کنید تعویض گلس ال سی دی iPad Mini 2019 کار ساده‌ای است اما متاسفانه اینطور نخواهد بود و تعویض گلس به مراتب پیچیدگی بیشتری نسبت به تعویض تاچ ال سی دی دارد. در تعویض ال سی دی کافیست تعمیرکار تاچ و ال سی دی قبلی و معیوب آیپد را از آن جدا کند و یک تاچ ال سی دی جدید را در آن نصب نماید، اما در تعویض گلس باید بعد از جداسازی ال سی دی شکسته مراحل بسیار دقیقی برای تعویض گلس آن طی شود و از تجهیزات خاصی هم استفاده به عمل آید.

به همین جهت است که اکیدا توصیه داریم برای تعویض گلس iPad Mini 2019 حتما از سرویس نمایندگی تعمیرات اپل و مرکز موبایل کمک استفاده کنید. به طور کلی می‌توان اینطور گفت که تعویض گلس شکسته iPad Mini 2019 شامل شش مرحله اصلی می‌شود. مرحله اول مربوط به جداسازی تاچ ال سی دی آیپد از بدنه آن خواهد بود. در مرحله دوم باید با دستگاه خاصی پرس مابین گلس شکسته و ال سی دی آزاد شود. در مرحله سوم یک تعمیرکار باید با دقت تکه ها و قطعات گلس شکسته را از روی صفحه نمایش دستگاه جدا کند. در مرحله چهار باید با دستگاه خاصی که اصطلاحا دستگاه لمینیت نامیده می‌شود، یک گلس جدید روی صفحه نمایش گوشی نصب و پرس گردد.

در مرحله بعدی یعنی پنجم باید پروسه حباب زدایی از صفحه نمایش آیپد انجام شود. حباب زدایی با استفاده از دستگاه خاصی صورت می‌پذیرد و منجر می‌شود که حباب های هوای کوچک و احتمالی که در فضای مابین گلس و ال سی دی به وجود آمده‌اند از بین بروند. در مرحله ششم یا آخر هم تاچ و ال سی دی آیپد دوباره روی بدنه آن نصب می‌شوند. بدین ترتیب تعویض گلس شکسته آیپد مینی 2019 با موفقیت صورت می‌پذیرد. پس این تعمیر اصلا آسان و ساده نیست و حتما باید برای انجام آن از سرویس نمایندگی تعمیرات اپل استفاده کرد.

هزینه تعویض گلس شکسته آیپد مینی 2019 | تعمیرات تخصصی آیپد

تعویض گلس ال سی دی یکی از مهم ترین تعمیرات تخصصی آیپد های اپل است و باید در انجام آن دقت بالایی صرف شود، اما با این وجود هزینه انجام این تعمیر به مراتب نسبت به هزینه تعویض تاچ ال سی دی آیپد کمتر خواهد بود. بنابراین اگر شرایط به گونه‌ای باشد که بتوانید با تعویض گلس مشکل صفحه نمایش iPad Mini 2019 را برطرف کنید، صرفه جویی قابل ملاحظه‌ای در هزینه ها خواهید داشت و هزینه تعمیرات آیپد کاهش می‌یابد.

 

تعویض گلس یا شیشه شکسته آیپد (Mini (2019 | گارانتی اپل

 

در مرکز تعمیرات تخصصی آیپد و نمایندگی تعمیرات اپل موبایل کمک، تعمیراتی از قبیل تعویض گلس شکسته آیپد مینی 2019 با استفاده از مدرن ترین تجهیزات روز دنیا انجام می‌شود و بدین ترتیب بهترین کیفیت و نتیجه ممکن را به همراه خواهد داشت. هزینه تعمیرات آیپد هم در این مرکز به مراتب نسبت به هزینه‌ای که در بازار آزاد برای انجام تعمیرات روی این تبلت از متقاضیان دریافت می‌شود کمتر خواهد بود. پس با استفاده از خدمات موبایل کمک و نمایندگی اپل می‌توانید هزینه تعمیرات آیپد خود را به حداقل برسانید.

 

برای تعویض گلس آیپد مینی 2019 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

سرویس و خدمات موبایل کمک به گونه‌ایست که متقاضی تعمیرات برای واگذار کردن آیپد خود به تعمیرکار و همچنین دریافت آیپد بعد از انجام تعمیر نیازی به مراجعه حضوری ندارد و دریافت و تحویل گوشی توسط پک رایگان شرکت انجام می‌گیرد که این مسئله هم خود به خود منجر به کاهش هزینه تعمیرات خواهد شد. بنابراین اگر می‌خواهید با کمترین قیمت و هزینه صفحه نمایش شکسته آیپدتان تعویض شود، موبایل کمک بهترین گزینه برای انتخاب خواهد بود.

ضمانت تعمیرات و اورجینال بودن قطعات در موبایل کمک

یکی از مهم ترین دغدغه های متقاضیان تعمیرات موبایل اپل مربوط به کیفیت قطعاتی می‌شود که در آیفون یا آیپدشان نصب خواهد شد. متاسفانه در بازار آزاد عموما از قطعات بی‌کیفیت در تعمیر آیفون و آیپد های اپل استفاده به عمل می‌آید و بدین ترتیب نتیجه تعمیر خیلی رضایت بخش نخواهد بود. اما قطعاتی که در مرکز موبایل کمک روی آیپد و آیفون مشتریان نصب می‌شوند کاملا اورجینال و درجه یک هستند و از این نظر مشمول گارانتی خواهند بود.

تمام قطعاتی که در مرکز تعمیرات موبایل کمک مورد استفاده قرار می‌گیرند مستقیما از فروشگاه قطعات موبایل کمک تامین خواهند شد و از نظر اورجینال بودن مشمول گارانتی می‌‌شوند. پس اگر تعمیراتی از قبیل تعویض گلس شکسته آیپد مینی 2019 را به نمایندگی تعمیرات اپل و موبایل کمک واگذار کنید خیالتان از بابت کیفیت قطعه تعویض و نصب شده در آیپد کاملا راحت خواهد بود چون از ضمانت کیفیت و اورجینال بودن قطعه برخوردار می‌شوید.

علاوه بر این، تمام تعمیراتی که در مرکز موبایل کمک و نمایندگی اپل روی آیفون و آیپد مشتریان انجام می‌شود شامل گارانتی خواهند بود. بین ترتیب خیال متقاضی تعمیرات از بابت کیفیت تعمیری که بر روی دستگاه انجام شده راحت بوده و مطمئن می‌شود دستگاه حداقل تا یک بازه زمانی مشخص دارای گارانتی است و در صورت وقوع هرگونه مشکل امکان تعمیر رایگان آن وجود دارد. ضمانت تعمیرات و همچنین ضمانت اورجینال بودن قطعات یکی از اصلی ترین مزیت هایی است که با بکارگیری سرویس موبایل کمک از آن بهره‌مند خواهید شد.

تعمیر رایگان گلس شکسته iPad Mini 2019 با گارانتی یا بیمه موبایل

شاید این سوال در ذهن شما هم ایجاد شده باشد که آیا می‌توان تعویض گلس شکسته آیپد مینی 2019 را بدون پرداخت هزینه و با استفاده از گارانتی اپل یا بیمه موبایل انجام داد؟ متاسفانه تعمیر رایگان گلس شکسته iPad Mini 2019 با گارانتی امکانپذیر نیست، چون گارانتی موبایل اصلا خرابی هایی که در اثر ضربه، فشار یا عوامل جانبی به وجود آمده باشند را تحت پشتیبانی قرار نمی‌دهد. با گارانتی فقط می‌توانید تعمیراتی را به صورت رایگان انجام دهید که مشکل آن ها خود به خود به وجود آمده باشد.

 

برای تعویض گلس آیپد مینی 2019 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

بنابراین تعمیراتی از قبیل تعویض گلس ال سی دی iPad Mini 2019، تعمیر آیفون آب خورده و غیره با استفاده از گارانتی موبایل به طور رایگان قابل انجام نیست. با گارانتی اپل در ایران فقط می‌توانید تعمیراتی را به صورت رایگان انجام دهید که خود به خود و بدون دخالت عوامل جانبی در گوشی به وجود آمده باشند که البته وقوع اینگونه مشکلات و خرابی ها بسیار نادر رخ است. به همین جهت گارانتی موبایل این روزها از دید کاربران ارزشمند تلقی نمی‌شود و خیلی از افراد به دنبال بیمه موبایل هستند!

 

تعویض گلس یا شیشه شکسته آیپد (Mini (2019 | گارانتی اپل

 

برخلاف گارانتی با استفاده از بیمه موبایل می‌توانید تقریبا هر تعمیری را به صورت رایگان روی آیفون یا آیپدتان انجام دهید. بیمه موبایل حتی از اتفاق ها و مشکلاتی مثل افتادن گوشی از دست کاربر و شکستن تاچ ال سی دی و روشن نشدن آن یا حتی خرابی های ناشی از آب خوردگی و سرقت موبایل و غیره هم پشتیبانی به عمل می‌آورد و امکان تعمیر رایگان آیپد و آیفون ها را تحت تمام این شرایط فراهم می‌سازد. بنابراین تعمیر رایگان گلس شکسته iPad Mini 2019 اپل در صورتی که از بیمه موبایل بهره‌مند باشد امکانپذیر خواهد بود.

اما چگونه آیفون یا آیپد خود را بیمه کنیم؟ بهترین بیمه موبایل کدام است؟ شرکت موبایل کمک به عنوان نمایندگی تعمیرات اپل در ایران با همکاری شرکت سامان حامی بهترین سرویس بیمه موبایل کشور را ارائه کرده که کاربران را مقدور می‌سازد با صرف کمترین هزینه بهترین پشتیبانی ممکن را دریافت کنند. بنابراین اگر می‌خواهید آیپد یا آیفونتان را بیمه کنید و خیالتان از بابت هزینه هرگونه تعمیرات احتمالی راحت شود، کافیست روی لینک ضمیمه شده کلیک نمایید و سفارش بیمه موبایل خود را به ثبت برسانید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات آیپد Mini 2019 اپل در موبایل کمک

ثبت سفارش تعویض گلس شکسته آیپد مینی 2019 در موبایل کمک

اما چطور باید درخواست یا سفارش تعویض گلس شکسته iPad Mini 2019 خود را در مرکز موبایل کمک و نمایندگی تعمیرات اپل به ثبت برسانید؟ بدین منظور هیچ نیازی به مراجعه حضوری وجود ندارد و کافیست یک تماس تلفنی با شماره 02175147 برقرار شود یا از طریق صفحه درخواست آنلاین تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک سفارش مورد نظر به ثبت برسد. بعد از ثبت درخواست، پیک رایگان موبایل کمک به آدرس متقاضی اعزام خواهد شد تا آیپد معیوب وی را تحویل بگیرد.

پس از تحویل آیپد از متقاضی تعمیرات، دستگاه با پیک به شرکت ارجاع داده می‌شود تا تعمیرات لازم روی آن انجام گیرد. عموما تعمیراتی از قبیل تعویض گلس شکسته آیپد مینی 2019 در مرکز موبایل کمک چیزی در حدود 4 الی 5 ساعت زمان می‌برند. بعد از تعمیر دستگاه هم دوباره پیک رایگان موبایل کمک آیپد تعمیر شده را به آدرس متقاضی ارسال و درب منزل به وی تحویل می‌دهد. ضمانت تعمیرات و اورجینال بودن قطعات در این مرحله ارائه و هزینه تعمیر دریافت خواهد شد.

 

برای تعویض گلس آیپد مینی 2019 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

بنابراین با خدمات موبایل کمک و نمایندگی تعمیرات اپل می‌توانید تعمیرات از قیل تعویض گلس آیپد یا آیفون های اپل را با کمترین هزینه وب دون دردسر انجام دهید. با بهره‌گیری از سرویس موبایل کمک از مزیت های متعددی بهره‌مند خواهید شد که در بخش بعد به مهمترین این مزیت ها اشاره می‌کنیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با خدمات موبایل کمک و سرویس تعمیرات تخصصی آیفون و آیپد با شماره 02175147 تماس حاصل کنید و از کارشناسان این مرکز راهنمایی و مشاوره بخواهید.

مزیت های سرویس موبایل کمک | نمایندگی تعمیرات اپل

اما بد نیست که مروری هم بر اصلی ترین مزیت هایی داشته باشیم که با بهره‌گیری از خدمات موبایل کمک و نمایندگی تعمیرات اپل از آن ها بهره‌مند می‌شوید. به دلیل وجود این مزیت هاست که اکیدا توصیه داریم تعمیراتی از قبیل تعویض گلس شکسته آیپد مینی 2019 را به موبایل کمک و نمایندگی رسمی اپل ایران واگذار کنید. اصلی ترین این مزیت ها شامل موارد زیر می‌شوند:

 

  • بهره‌مندی از ضمانت تعمیر و قطعات اورجینال: وقتی از خدمات موبایل کمک استفاده می‌کنید می‌توانید از ضمانت تعمیرات و همچنین اورجینال بودن قطعات تعویض شده بهره‌مند شوید. بنابراین با استفاده از سرویس این مرکز خیالتان از بابت کیفیت تعمیر صورت گرفته و همچنین کیفیت قطعات تعویض شده راحت می‌شود.

 

تعویض گلس یا شیشه شکسته آیپد (Mini (2019 | گارانتی اپل

 

  • کاهش هزینه: به دلیل عدم نیاز به مراجعه حضوری، تعرفه های مقرون به صرفه و همچنین تامین مستقیم قطعات از فروشگاه موبایل کمک با قیمت بسیار پایین تر نسبت به بازار آزاد؛ زمانی که از سرویس موبایل کمک استفاده کنید صرفه جویی قابل ملاحظه‌ای در هزینه ها خواهید داشت.

 

  • صرفه جویی در زمان: تعمیرات تخصصی اپل در مرکز موبایل کمک طی کوتاه ترین زمان ممکن انجام می‌شود و این موضوع منجر به صرفه جویی در زمان خواهد شد. از سمت دیگر به دلیل عدم نیاز مبنی بر مراجعه حضوری متقاضی برای دریافت و تحویل گوشی هم صرفه جویی قابل ملاحظه‌ای در زمان به عمل می‌آید.

 

موارد فوق از اصلی ترین مزیت هایی هستند که با بکارگیری خدمات موبایل کمک و نمایندگی تعمیرات اپل ایران می‌توانید از آن ها بهره‌مند شوید. بنابراین اگر می‌خواهید یک تعمیر مطمئن روی آیپد یا آیفونتان انجام شود، موبایل کمک بهترین گزینه برای انتخاب خواهد بود. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سرویس این مرکز و مشاوره رایگان با شماره 02175147 تماس حاصل کنید.

تعمیرات تخصصی آیفون
در نمایندگی اپل با گارانتی رسمی

دفتر مرکزی75147-021
تعمیرات تخصصی آیفون
در گارانتی اپل

مقالات آموزش تعمیرات آیفون

آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

اطلاعات بیشتر آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

تعمیر باتری انواع آیفون

مقالات راهنمای تعویض باتری اپل

اطلاعات بیشتر تعویض باتری انواع آیفون

تعمیرات تخصصی اپل واچ

اطلاعات بیشتر
تعمیرات اپل واچ

فروشگاه قطعات تعمیرات اپل

خرید قطعات اورجینال آیفون (با گارانتی اصالت قطعه)

اطلاعات بیشتر فروشگاه قطعات موبایل

تعویض ال سی دی انواع آیفون

مقالات راهنمای تعویض ال سی دی اپل

اطلاعات بیشتر مقالات راهنمای تعویض ال سی دی اپل