تعمیر یا تعویض ال سی دی آیپد Mini 4 تعمیر یا تعویض ال سی دی آیپد Mini 4

تعمیر یا تعویض ال سی دی آیپد Mini 4

متاسفانه تعویض و تعمیر ال سی دی آیپد مینی 4 اپل (iPad Mini 4) یکی از رایج ترین تعمیراتی است که روی این تبلت کارآمد و با کیفیت انجام می‌شود. برای تعمیر این تبلت باید دقت بالایی صرف گردد و به نکات ظریفی توجه به عمل آید. با خدمات موبایل کمک نمایندگی تعمیرات آیپد می‌توانید تعمیر ال سی دی iPad Mini 4 را با ضمانت و قیمت ارزان انجام دهید. با موبایل کمک همراه باشید.

 

برای تعویض LCD آیپد مینی 4 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

خرابی ال سی دی آیپد اپل | تعمیر ال سی دی iPad Mini 4

متاسفانه ال سی دی گوشی ها و تبلت ها یکی از قطعاتی است که بیشترین آمار خرابی را به همراه دارد اما دلیل این مسئله چیست؟ دلیل این امر به ساختار و ماهیت ال سی دی ارتباط دارد. ساختار صفحه نمایش یا همان LCD گوشی و تبلت ها به گونه‌ای است که هر ضربه و فشاری می‌تواند مستقیما به آن ها آسیب زده و در ال سی دی تنش ایجاد کند. ایجاد تنش در ال سی دی گوشی یا تبلت هم می‌تواند منجر به شکستن آن یا سیاه شدن و از کار افتادنش شود. ال سی دی آیپد مینی 4 اپل هم دقیقا همین شرایط را دارد.

 

 

البته عوامل مختلفی وجود دارند که ممکن است منجر به خرابی ال سی دی یک آیپد یا آیفون شوند و کاربر را ملزم به تعمیر ال سی دی iPad Mini 4  (آیپد مینی 4) کنند. اگرچه ضربه و فشار اصلی ترین عامل ایجاد این مسئله است اما در خیلی از مواقع آب خوردگی هم منجر به بروز اختلال در عملکرد تاچ و ال سی دی یک گوشی یا تبلت خواهد شد. فراموش نکنید ipad Mini 4 اپل ضد آب نیست و تماس آن با آب می‌تواند خیلی دردسرساز شود و مشکلاتی از قبیل درست کار نکردن ال سی دی و تاچ را در پی داشته باشد.

با وجود تمام این تفاسیر عموما در 80 درصد مواقع شکستن ال سی دی در اثر وارد شدن ضربه عاملی است که منجر می‌شود کاربران به منظور تعمیر آیپد مینی خود به نمایندگی تعمیرات آیپد اپل و مرکز موبایل کمک مراجعه کنند. در اینگونه مواقع با توجه به شرایط و وضعیت تبلت می‌توانید تعمیرات آن را به دو شیوه مختلف انجام داد. روش اول مربوط به تعویض گلس شکسته آیپد مینی 4 می‌شود و روش دوم مربوط به تعویض کامل تاچ ال سی دی خواهد بود که در ادامه بیشتر در رابطه با این دو روش تعمیر صحبت می‌کنیم.

تعویض گلس شکسته iPad Mini 4 | نمایندگی تعمیرات آیپد

در برخی شرایط ممکن است ضربه یا فشاری که به ال سی دی یک آیپد مینی 4 وارد شده سبب گردد که بر روی صفحه نمایش آن ترک و شکستگی هایی به وجود آید اما علیرغم این شکستگی ها خود تاچ و ال سی دی تبلت بدون مشکل کار کنند. در اینگونه مواقع می‌توان با تعویض گلس شکسته iPad Mini 4 مشکل به وجود آمده را برطرف کرد و نیازی مبنی بر تعویض کامل تاچ و ال سی دی وجود ندارد. در نظر داشته باشید که تعویض گلس پروسه‌ای است که در آن شیشه پرس شده روی نمایشگر گوشی یا تبلت تعویض می‌شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این روش تعمیر به مطالعه مقاله صفر تا صد تعویض گلس یا شیشه ال سی دی آیفون و سامسونگ و هزینه آن بپردازید.

 

 

برای تعویض گلس صفحه نمایش یک آیپد باید از دستگاه ها و ابزارهای خاصی استفاده شود و مراحل بسیار دقیقی طی شوند که در طول آن ا به ال سی دی و تاچ دستگاه آسیبی وارد نشود. به همین جهت است که توصیه می‌شود برای تعمیر ال سی دی iPad Mini 4  در این حالت فقط از سرویس نمایندگی تعمیرات آیپد و مراکزی مثل موبایل کمک استفاده کنید چون در این مرکز از مدرن ترین و پیشرفته ترین تجهیزات برای تعمیر صفحه نمایش آیپد ها استفاده خواهد شد و بدین ترتیب نتیجه تعمیر در بهترین حالت ممکن قرار می‌گیرد.

 

برای تعویض LCD آیپد مینی 4 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

تجهیزاتی که در تعویض گلس شکسته iPad Mini 4 باید از آن ها استفاده شود بسیار حائز اهمیت هستند و متاسفانه در اغلب مراکز تعمیر آیفون و آیپد از تجهیزات مناسبی بدین منظور استفاده نمی‌شود. اما در موبایل کمک این تجهیزات از بهترین موارد ممکن هستند و به همین جهت تمام تعمیراتی که در این مرکز بر روی آیپد های مشتریان انجام می‌گیرد مشمول گارانتی یا ضمانت خواهند بود که در بخش های بعدی به طور دقیق تر در مورد آن صحبت می‌کنیم. بنابراین اگر شرایط به گونه‌ایست که مشکل آیپدتان با تعویض گلس LCD برطرف می‌شود می‌توانید از سرویس موبایل کمک استفاده کنید.

تعویض ال سی دی آیپد مینی 4 | نمایندگی رسمی اپل

اما در اغلب مواقع شرایط به گونه‌ای خواهد بود که با تعویض گلس مشکل صفحه نمایش برطرف نمی‌شود و تنها راه حل موجود مربوط به تعویض ال سی دی آیپد مینی 4 خواهد بود. در صورتی که بنا به هر دلیل در عملکرد تاچ یا ال سی دی تبلت مشکل و اختلالی به وجود آید باید تعویض تاچ ال سی دی در دستور کار قرار گیرد و دیگر نمی‌توان تعمیر ال سی دی iPad Mini 4 را با تعویض گلس انجام داد. تعویض ال سی دی آیپد به مراتب پروسه ساده‌تری را نسبت به تعویض گلس در پی دارد اما در انجام این تعمیر باید دقت شود که اولا از قطعات اورجینال یعنی تاچ و ال سی دی با کیفیت استفاده به عمل آید و ثانیا تعمیرکار در باز و بسته کردن تبلت و تعویض ال سی دی آن مهارت داشته باشد و به دیگر قطعات دستگاه آسیب نزند.

در مرکز موبایل کمک به عنوان نمایندگی اپل در تهران فعالیت دارد می‌توانید تعویض ال سی دی آیپدتان را با بهترین کیفیت و کمترین هزینه انجام دهید. تعمیراتی که در مرکز موبایل کمک روی آیپد مشتریان انجام می‌شود مشمول گارانتی هستند و بدین ترتیب خیال مشتری از بابت کیفیت تعمیر ال سی دی iPad Mini 4   راحت می‌شود. همچنین موبایل کمک قطعات تعویض شده آیپد مشتریانش را هم از نظر اورجینال بودن ضمانت می‌کند، چون این قطعات مستقیما از فروشگاه قطعات موبایل کمک تامین می‌شوند.

بنابراین اگر می‌خواهید تعمیرات تخصصی آیپد و آیفون خود را با بهترین کیفیت انجام دهید و مطمئن باشید که تعمیر ال سی دی آیپدتان نتیجه مطلوبی خواهد داشت از سرویس موبایل کمک استفاده کنید. موبایل کمک سال هاست که به عنوان نمایندگی رسمی اپل در ایران فعالیت می‌کند و آمار رضایت مشتریانش نشان می‌دهد که تا چه اندازه سرویس خوب و کاملی توسط این مرکز ارائه می‌شود.

بیشتر بخوانید: تعمیرات آیپد اپل در موبایل کمک

هزینه تعمیر ال سی دی iPad Mini 4 |نمایندگی تعمیرات Apple

اما یکی از مهم ترین سوالاتی که ذهن کاربران و افرادی که به تعمیر ال سی دی iPad Mini 4  نیاز پیدا می‌کنند را مشغول می‌کند مربوط به هزینه تعمیرات LCD آن می‌شود. هزینه تعمیر LCD آیپد مینی 4 اپل به نوع تعمیری که باید در دستگاه انجام شود بستگی دارد. برای مثال اگر بتوان تعمیر را با تعویض کردن گلس روی ال سی دی انجام داد، هزینه تعمیرات به شکل قابل ملاحظه‌ای کاهش پیدا می‌کند اما اگر تعویض ال سی دی تنها گزینه موجود باشد، هزینه تعمیرات به مراتب زیادتر خواهد بود.

 

برای تعویض LCD آیپد مینی 4 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

اگر بخواهیم به عنوان میانگین و در حالت عادی هزینه تعمیر ال سی دی آیپد مینی 4 را در حالت تعویض گلس با تعویض ال سی دی مقایسه کنیم باید گفت که هزینه تعویض گلس تقریبا نصف هزینه تعویض ال سی دی و نصب یک تاچ LCD اورجینال و درجه یک خواهد بود. اما آیا راهی وجود دارد که بتوان تعویض LCD آیپد مینی 4 را با هزینه کمتر انجام داد؟ بدین منظور می‌توانید از ال سی دی های غیر اورجینال استفاده کنید که البته بکارگیری آن ها از سمت نمایندگی تعمیرات Apple و مرکز موبایل کمک خیلی توصیه نمی‌شود.

 

 

ال سی دی های غیر اورجینال کیفیت کمتری نسبت به ال سی دی اورجینال دارند و به همین جهت از قیمت پایین تری هم بهره می‌برند و با نصب آن ها در iPad می‌توان هزینه تعمیرات را کاهش داد. اما گذشته از این روش کاهش تعمیر یک روش بهتر هم وجود دارد که مربوط به بکارگیری سرویس موبایل کمک و نمایندگی اپل می‌شود. در مرکز تعمیرات تخصصی آیپد موبایل کمک می‌توانید با کمترین هزینه تعمیرات این تبلت را انجام دهید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات آیپد Mini 4 اپل در موبایل کمک

در این مرکز قطعات مورد نیاز آیپد مستقیما از فروشگاه موبایل کمک تامین می‌شوند. از آنجایی که فروشگاه موبایل کمک سال هاست به عنوان عرضه کننده قطعات اورجینال موبایل و تبلت در ایران فعالیت دارد و این قطعات را با کمترین قیمت وارد کشور می‌کند، بنابراین هزینه تعمیرات در این مرکز به حداقل می‌رسد چون قیمت قطعات تعویض شده پایین ترین حالت ممکن را خواهد داشت. به عنوان مثال تعویض ال سی دی آیپد مینی 4 اپل در مرکز موبایل کمک می‌تواند تا 20 الی 30 درصد ارزان تر از سایر مراکز تعمیرات تخصصی آیپد و آیفون در نظر گرفته شود. پس اگر به دنبال کاهش هزینه تعمیر ال سی دی iPad Mini 4 هستید، سرویس موبایل کمک بهترین گزینه برای انتخاب خواهد بود.

 

گارانتی تعمیر آیپد و قطعات اورجینال | نمایندگی تعمیرات آیپد اپل

یکی دیگر از مزیت هایی که با استفاده از خدمات موبایل کمک و نمایندگی تعمیرات آیپد اپل از آن بهره‌مند خواهید شد مربوط به گارانتی تعمیر و اورجینال بودن قطعات می‌شود. دغدغه‌ای که خیلی از کاربران در تعمیرات اپل با آن رو به رو هستند مربوط به کیفیت تعمیراتی می‌شود که روی آیپد یا آیفونشان انجام می‌شود. متاسفانه تعمیرکاران در بازار آزاد در قبال کیفیت تعمیراتی که ارائه می‌کنند هیچ ضمانت یا گارانتی را ارائه نخواهند کرد و این موضوع می‌تواند نگران کننده باشد.

از سمت دیگر کیفیت قطعاتی که در حین تعمیر مورد تعویض قرار می‌گیرند هم ضمانت نمی‌شود. به عنوان مثال در تعمیر ال سی دی iPad Mini 4 مشخص نیست که تعمیرکار از چه نوع ال سی دی در آیپد استفاده کرده و آیا واقعا یک LCD اورجینال و نو را در تبلت نصب کرده یا از ال سی دی های کپی و دست دوم استفاده به عمل آورده است. طبیعتا این موضوعات بسیار نگران کننده و در عین حال مهم هستند و باید توجه ویژه‌ای به آن صورت پذیرد.

 

 

با استفاده از خدماتی که شرکت موبایل کمک ارائه کرده می‌توانید از گارانتی تعمیر آیپد و قطعات اورجینال بهره‌مند شوید. به بیان دیگر موبایل کمک تعمیراتی که روی تبلت مشتریانش انجام می‌دهد را از نظر کیفیت تا بازه زمانی مشخصی گارانتی می‌کند و در صورت بروز هرگونه مشکل در این بازه زمانی تعمیر رایگان آیپد را در دستور کار قرار می‌دهد. همچنین قطعاتی که در مرکز موبایل کمک و نمایندگی تعمیرات آیپد اپل مورد تعویض قرار می‌گیرند هم از نظر اورجینال بودن ضمانت خواهند شد.

 

برای تعویض LCD آیپد مینی 4 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

پس زمانی که از سرویس و خدمات موبایل کمک و نمایندگی اپل استفاده کنید، خیالتان از بابت کیفیت قطعات و تعمیراتی که روی آیپد نصب می‌شود راحت خواهد بود. به همین جهت است که توصیه داریم تعمیرات آیفون و آیپد اپل را به هر مرکز تعمیر و تعمیرکاری واگذار نکنید و بدین منظور از خدمات موبایل کمک و نمایندگی رسمی اپل استفاده به عمل آورید. علاوه بر مطمئن بودن تعمیرات و کیفیت آن در مرکز موبایل کمک می‌توانید از مزیت هایی مثل تعمیر سریع، عدم نیاز به مراجعه حضوری، قیمت مناسب و صرفه جویی در هزینه و زمان هم بهره‌مند شوید. در بخش بعد مراحل ثبت سفارش و انجام تعمیرات اپل را به تیم موبایل کمک واگذار کنید.

مراحل ثبت سفارش تعمیر ال سی دی  آیپد مینی 4 در موبایل کمک

ثبت سفارش تعمیرات در مرکز موبایل کمک بدون نیاز به مراجعه حضوری متقاضی تعمیرات انجام می‌شود. بدین منظور فقط کافیست یک تماس تلفنی برقرار گردد یا از فرم اختصاصی درخواست سفارش تعمیرات استفاده به عمل آید. مراحل کلی که برای ثبت سفارش تعمیر ال سی دی iPad Mini 4 اپل در مرکز موبایل کمک باید طی شوند به شرح زیر هستند:

  • ثبت سفارش: در قدم نخست باید سفارش تعمیر ثبت شود. بدین منظور نیازی به مراجعه حضوری وجود ندارد و ثبت سفارش ضمن تماس با شماره 02175147 یا از طریق صفحه ثبت سفارش آنلاین تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک امکانپذیر خواهد بود.
  • اعزام پیک موبایل کمک: در این مرحله پیک رایگان موبایل کمک به آدرس متقاضی تعمیرات اعزام می‌شود و آیپد را از وی تحویل گرفته و به شرکت ارجاع می‌دهد.
  • انجام تعمیرات: کارشناسان موبایل کمک در این مرحله تعمیرات لازم را با استفاده از جدیدترین و پیشرفته ترین تجهیزات روی آیپد متقاضیان انجام می‌دهند.
  • تحویل گوشی به متقاضی: پس از انجام تعمیرات هم آیپد با پیک رایگان موبایل کمک به آدرس متقاضی تعمیرات موبایل ارسال و درب منزل به وی تحویل داده می‌شود.

عموما پروسه فوق در تعمیر ال سی دی آیپد مینی 4 ظرف مدت زمانی در حدود 3 ساعت انجام می‌شود. پس با خدمات موبایل کمک می‌توانید تعمیرات تخصصی اپل را با کمترین قیمت، بهترین کیفیت و بیشترین سرعت ممکن انجام دهید. برای کسب اطلاعات بیشتر یا ثبت درخواست تعمیرات با شماره 02175147 تماس حاصل کنید و از کارشناسان موبایل کمک راهنمایی بخواهید.

تعمیرات تخصصی آیفون
در نمایندگی اپل با گارانتی رسمی

دفتر مرکزی75147-021
تعمیرات تخصصی آیفون
در گارانتی اپل

مقالات آموزش تعمیرات آیفون

آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

اطلاعات بیشتر آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

تعمیر باتری انواع آیفون

مقالات راهنمای تعویض باتری اپل

اطلاعات بیشتر تعویض باتری انواع آیفون

تعمیرات تخصصی اپل واچ

اطلاعات بیشتر
تعمیرات اپل واچ

فروشگاه قطعات تعمیرات اپل

خرید قطعات اورجینال آیفون (با گارانتی اصالت قطعه)

اطلاعات بیشتر فروشگاه قطعات موبایل

تعویض ال سی دی انواع آیفون

مقالات راهنمای تعویض ال سی دی اپل

اطلاعات بیشتر مقالات راهنمای تعویض ال سی دی اپل