تعمیرات اپل در تهران | گارانتی مجاز تعمیرات Apple تعمیرات اپل در تهران | گارانتی مجاز تعمیرات Apple

تعمیرات اپل در تهران | گارانتی مجاز تعمیرات Apple

به دلیل خاص بودن سبک طراحی و حساسیت و همچنین ظرافت بالایی که در طراحی گجت های شرکت اپل از قبیل آیفون، آیپد، اپل واچ و غیره بکار رفته، بهتر است تعمیرات آن ها فقط در نمایندگی رسمی Apple انجام شود. مرکز موبایل کمک به عنوان نمایندگی اپل تهران می‌تواند به بهترین شکل ممکن امکان تعمیرات تخصصی آیفون، آیپد و اپل واچ را برایتان فراهم کند. در ادامه بیشتر در مورد سرویس موبایل کمک و نمایندگی Apple در تهران صحبت می‌کنیم. بنابراین با موبایل کمک همراه باشید.

 

گارانتی رسمی تعمیرات اپل | 02175147 | خیابان جمهوری، نرسیده به پل حافظ، خیابان لاله، پلاک 9 واحد 2

 

تعمیرات آیفون ، آیپد و اپل واچ | نمایندگی رسمی Apple تهران

اگرچه روابط سیاسی مابین ایران و ایالات متحده خیلی وضعیت خوبی ندارد اما با این حال آیفون، آیپد و اپل واچ های برند اپل که یک شرکت آمریکایی است در کشورمان بسیار پرطرفدار هستند و کاربران زیادی از این گجت ها استفاده می‌کنند. با کیفیت بودن محصولات شرکت اپل بدان معنا نیست که این گجت ها هیچوقت خراب نمی‌شوند و نیاز به تعمیر پیدا نمی‌کنند. هر گجت الکترونیکی با هر کیفیت ساختی که داشته باشد می‌تواند بنا به دلایل مختلف نیازمند تعمیر گردد. برای مثال تعویض باتری یکی از تعمیرات رایچ هر گوشی موبایلی است که انجام آن تقریبا بعد از چند سال در هر گوشی الزامی خواهد بود.

 

تعمیرات اپل در تهران | گارانتی مجاز تعمیرات Apple

 

اما در این بین یک مشکل بزرگ برای تعمیرات آیفون و دیگر محصولات اپل وجود دارد! از آنجایی که محصولات اپل از سبک طراحی خاصی بهره می‌برند و ظرافت بالایی هم در کنار هم چیدن قطعات سخت افزاری آن ها بکار رفته، تعمیر این گجت ها هم نسبت به دیگر گوشی، تبلت و ساعت های اندرویدی پیچیدگی بیشتری دارد و مستلزم طی کردن مراحل خاص و استفاده از ابزارهای مناسبی خواهد بود. این امر سبب می‌شود که تعمیرات اپل به موضوع بسیار مهم و حائز اهمیتی تبدیل شود و از دید خیلی از کاربران نگران کننده باشد. آیا نمایندگی اپل تهران وجود دارد تا مشکل را برطرف سازد؟

 

گارانتی رسمی تعمیرات اپل | 02175147 | خیابان جمهوری، نرسیده به پل حافظ، خیابان لاله، پلاک 9 واحد 2

 

همانطور که در مقاله همه چیز در مورد نمایندگی رسمی اپل در ایران و شرایط گارانتی آیفون اشاره کرده بودیم به دلیل مشکلات سیاسی موجود، نمایندگی رسمی اپل در تهران یا بهتر بگوییم ایران فعالیت ندارد و به نوعی در کشورمان هیچ نمایندگی از سمت اپل وجود ندارد که مستقیما تحت نظارت این برند فعالیت کند. تمام مراکز تعمیراتی که خود را به عنوان نمایندگی اپل در ایران معرفی می‌کنند، در واقع سعی دارند با استفاده از این شعار توجه کاربران را جلب کرده و به نوعی اعتماد آن ها را برای واگذاری تعمیرات آیفون، آیپد و اپل واچ جلب نمایند.

بیشتر بخوانید: نمایندگی موبایل اپل | قطعات اورجینال اپل | تعمیرات Apple

بهترین نمایندگی تعمیرات اپل تهران

یکی از مراکزی که سال هاست به عنوان نمایندگی Apple در ایران فعالیت دارد مرکز تعمیرات تخصصی موبایل کمک است. در این مرکز تعمیرات تخصصی Apple به دست کارشناسانی انجام می‌شود که سال هاست در حوزه تعمیرات موبایل فعالیت داشته و از تجربه و مهارت بسیار بالایی برخوردارند. همچنین ابزارهای تعمیر مناسب و پیشرفته ترین تجهیزات تعمیر اپل در مرکز موبایل کمک مورد استفاده قرار می‌گیرد تا بدین ترتیب در حین تعمیر آیفون، آیپد و اپل واچ های مشتریان تمام استاندارد های لازم رعایت شود.

 

تعمیرات اپل در تهران | گارانتی مجاز تعمیرات Apple

 

خدماتی که موبایل کمک در راستای تعمیرات تخصصی اپل ارائه کرده حتی نسبت به سرویسی خیلی از نمایندگی های رسمی Apple در سراسر دنیا ارائه می‌کنند هم با کیفیت تر و کامل تر است. به عنوان مثال موبایل کمک حتی لزوم مراجعه حضوری مشتریان و متقاضیان تعمیرات اپل را از بین برده و با پیک رایگان دریافت گوشی از متقاضی و تحویل آن بعد از تعمیرات را انجام می‌دهد. آمار رضایت مشتریان این مرکز هم نشان می‌دهند که سرویس آن تا چه اندازه خوب و قابل اعتماد خواهد بود.

 

گارانتی رسمی تعمیرات اپل | 02175147 | خیابان جمهوری، نرسیده به پل حافظ، خیابان لاله، پلاک 9 واحد 2

 

به همین جهت موبایل کمک را می‌توان نمایندگی اپل تهران در نظر گرفت. از دید خیلی از مشتریان همیشگی مرکز تعمیرات موبایل کمک، این شرکت می‌تواند حتی می‌تواند به عنوان بهترین نمایندگی اپل در ایران هم انتخاب شود. پس اگر می‌خواهید تعمیرات آیفون، آیپد و اپل واچ خود را با بهترین کیفیت ممکن انجام دهید و خیالتان از بابت کیفیت تعمیرات صورت گرفته بر روی دستگاه راحت باشد، موبایل کمک بهترین سرویس ممکن را برایتان ارائه خواهد کرد. تمام تعمیراتی که در این شرکت بر روی گوشی مشتریان انجام می‌شود مشمول گارانتی خواهند بود.

گارانتی تعمیرات آیفون در نمایندگی رسمی Apple تهران

تمام تعمیراتی که توسط کارشناسان موبایل کمک بر روی آیفون، آیپد و اپل واچ مشتریان انجام شود مشمول ضمانت خواهند بود. اما این ضمانت به چه معناست و تا چه بازه زمانی قابل استفاده است؟ منظور از ضمانت تعمیرات آن است که کیفیت هر تعمیر صورت گرفته روی دستگاه تا بازه زمانی مشخصی گارانتی می‌شود و در صورتی که طی این بازه هر مشکلی در آن به وجود آید، کارشناسان موبایل کمک به صورت رایگان تعمیرات لازم را روی دستگاه انجام خواهند داد و دیگر نیازی به صرف هزینه از سمت متقاضی تعمیرات وجود ندارد.

 

تعمیرات اپل در تهران | گارانتی مجاز تعمیرات Apple

 

این سرویس توسط موبایل کمک و نمایندگی اپل تهران برای بازه زمانی مشخصی ارائه می‌شود که مدت زمان دقیق آن به نوع تعمیری بستگی دارد که روی موبایل انجام خواهد شد. به عنوان مثال تعویض ال سی دی آیفون را در نظر بگیرید که یکی از رایج ترین تعمیرات این گجت به شمار می‌رود. با واگذار کردن پروسه تعویض ال سی دی iPhone خود به کارشناسان موبایل کمک از ضمانت کیفیت تعمیرت برای بازه زمانی 20 روز بهره‌مند خواهید شد و چنانچه تا مدت زمان 20 روز بعد از تعمیر هر مشکلی در عملکرد ال سی دی موبایلتان به وجود آید، تیم موبایل کمک به طور رایگان آن را تعمیر خواهند کرد.

 

گارانتی رسمی تعمیرات اپل | 02175147 | خیابان جمهوری، نرسیده به پل حافظ، خیابان لاله، پلاک 9 واحد 2

 

این سرویس حتی در خیلی از نمایندگی های رسمی اپل در کشورهای مختلف ارائه نمی‌شود اما موبایل کمک به عنوان نمایندگی رسمی Apple تهران این سرویس و خدمات را ارائه می‌کند تا خیال مشتریانش از بابت کیفیت تعمیرات صورت گرفته روی دستگاه راحت باشد. گارانتی بعدی که شرکت موبایل کمک در ازای انجام تعمیرات آیفون، آیپد و اپل واچ ارائه خواهند کرد مربوط به بکارگیری قطعات اورجینال می‌شود. تمام قطعاتی که توسط کارشناسان موبایل کمک و در مرکز تعمیرات این شرکت تعویض می‌شوند اورجینال و اصل هستند و از این نظر مشمول گارانتی خواهند بود. در بخش بعد دقیق تر در رابطه با این مسئله و گارانتی قطعات اورجینال صحبت می‌کنیم.

بیشتر بخوانید: تعمیر موبایل آیفون | تعمیرات آیفون با ضمانت در نمایندگی اپل

گارانتی قطعات اورجینال در نمایندگی تعمیرات اپل تهران

موبایل کمک با سرویس خود سعی کرده تمام معضلاتی که کاربران برای تعمیر آیفون، آیپد و اپل واچ با آن رو به رو هستند را از بین ببرد. یکی از این معضلات مربوط به کیفیت قطعات تعویضی و اطمینان از اورجینال بودن آن ها می‌شود. متاسفانه در این زمینه به هیچ عنوان نمی‌توان به صحبت ها و ادعاهای هر تعمیرکاری اعتماد کرد و وضعیت بازار آزاد تعمیرات آیفون، آیپد و اپل واچ به گونه‌ایست که تعمیرکاران از هر روشی برای کسب سود بیشتر استفاده می‌کنند و حتی ممکن است قطعات غیر اورجینال یا دست دوم را به جای قطعه اورجینال در گوشی مشتری نصب نمایند.

 

تعمیرات اپل در تهران | گارانتی مجاز تعمیرات Apple

 

اما زمانی ک از خدمات مرکز موبایل کمک و نمایندگی اپل تهران استفاده کنید خیالتان از بابت کیفیت و اورجینال بودن قطعات تعویضی گوشی راحت می‌شود چون تمام قطعات تعویضی گوشی مشتریان در مرکز تعمیرات موبایل کمک از نظر اورجینال بودن و کیفیت مشمول گارانتی خواهند بود. به بیان دیگر تمام قطعات تعویض شده گوشی، تبلت یا ساعت هوشمند شما با ضمانت اورجینال بودن تعویض خواهند شد تا خیالتان از بابت کیفیت قطعه راحت باشد. به همین جهت است که بهترین مرکز تعمیرات اپل در تهران مرکز تعمیرات موبایل کمک خواهد بود.

اما موبایل کمک قطعات اورجینال آیفون های اپل را از کجا تامین می‌کند؟ تمام قطعاتی که در گوشی، تبلت و ساعت های هوشمند مشتریان این مرکز تعویض می‌شوند مستقیما از فروشگاه موبایل کمک تامین خواهند شد. فروشگاه موبایل کمک یکی از دپارتمان های شرکت موبایل کمک است که سال هاست در زمینه تامین و عرضه قطعات اورجینال موبایل فعالیت دارد و خیلی از مراکز تعمیرات تخصصی موبایل در سراسر ایران قطعات مورد نیاز خود را از این فروشگاه تامین می‌کنند. تمام قطعاتی که در فروشگاه موبایل کمک عرضه شده‌اند اورجینال و اصل هستند و از این نظر شامل گارانتی خواهند بود. پس با واگذاری تعمیرات تخصصی Apple به موبایل کمک خیالتان از بابت کیفیت تعمیرات و قطعات دستگاه راحت خواهد بود.

هزینه تعمیرات اپل | تعمیرات تخصصی آیفون، آیپد و اپل واچ

یکی دیگر از مهم ترین دغدغه هایی که کاربران آیفون، آیپد و اپل واچ ها برای انجام تعمیرات روی گجت هایشان با آن رو به رو می‌شوند مربوط به هزینه تعمیرات خواهد بود. از آنجایی که کیفیت قطعات الکترونیکی به کار رفته در گجت های اپل بالاست، عموما قیمت نسخه اورجینال آن ها هم نسبت به قطعات مشابه در گوشی های دیگر گران قیمت تر خواهد بود. به عنوان مثال هزینه تعویض ال سی دی آیفون خاصی ممکن است نسبت به هزینه تعویض ال سی دی یک گوشی اندرویدی بالا رده و هم دوره خودش به مراتب بیشتر باشد. این موضوع سبب می‌شود که هزینه تعمیرات اپل افزایش یابد و به دغدغه‌ای برای کاربران تبدیل گردد.

 

گارانتی رسمی تعمیرات اپل | 02175147 | خیابان جمهوری، نرسیده به پل حافظ، خیابان لاله، پلاک 9 واحد 2

 

خوشبختانه موبایل کمک و نمایندگی اپل تهران برای این مسئله هم راه حلی ارائه کرده و امکان تعمیرات تخصصی آیفون، آیپد و اپل واچ را با بهترین قیمت و هزینه ممکن مقدور می‌سازد. از آنجایی که قطعات اورجینال در مرکز موبایل کمک مستقیما از فروشگاه موبایل کمک تامین می‌شوند، هزینه و قیمت آن ها نسبت به بازار آزاد برای مشتریان خیلی ارزان تر محاسبه خواهد شد و موبایل کمک یک تخفیف ویژه را هم از این نظر برای مشتریانش در نظر می‌گیرد. پس تامین مستقیم و بدون واسط قطعات منجر به کاهش هزینه تعمیرات اپل خواهد شد.

 

تعمیرات اپل در تهران | گارانتی مجاز تعمیرات Apple

 

بیشتر بخوانید: تعمیر موبایل اپل با ضمانت در نمایندگی تعمیرات اپل و آیفون

از سمت دیگر وقتی از خدمات موبایل کمک استفاده کنید، نیاز به مراجعه حضوری و صرف هزینه برای انجام این کار نخواهید داشت و همچنین مستقیما به تعمیرکاران دستمزد پرداخت نمی‌کنید. این دو موضوع هم بر روی کاهش هزینه تعمیرات تخصصی Apple و آیفون تاثیرگذار خواهند بود. در آخرین مرحله هم همه چیز به تعرفه های بسیار عالی و مقرون به صرفه‌ای بر می‌گردد که موبایل کمک برای خدماتش در نظر گرفته است. مجموع این موارد سبب می‌شوند تا بتوانید تعمیرات آیفون، آیپد و اپل واچ را در مرکز موبایل کمک و نمایندگی رسمی Apple تهران با بهترین قیمت و هزینه ممکن انجام دهید. پس دیگر نگران هزینه گزاف تعمیرات اپل نباشید چون موبایل کمک این معضل را برطرف کرده است.

مزیت های سرویس نمایندگی رسمی اپل ایران

بد نیست در این قسمت مرور کلی بر تمام مزیت هایی داشته باشیم که با استفاده از خدمات مرکز موبایل کمک و نمایندگی اپل می‌توانید از آن ها بهره‌مند گردید. مزیت های بکارگیری سرویس موبایل کمک و نمایندگی رسمی اپل ایران فقط شامل کاهش هزینه های تعمیر و اطمینان از اورجینال بودن قطعات و همچنین کیفیت تعمیر نمی‌شود، بلکه بکارگیری سرویس موبایل کمک مزیت های دیگری را هم به همراه دارد که برای از اصلی ترین آن ها به شرح زیر هستند:

 

  • عدم نیاز به مراجعه حضوری: برای استفاده از خدمات موبایل کمک هیچ نیازی به مراجعه حضوری متقاضی تعمیرات وجود ندارد و ثبت سفارش با یک تماس تلفنی یا از طریق سایت شرکت قابل انجام خواهد بود. دریافت گوشی از متقاضی و تحویل آن به وی هم توسط پیک رایگان موبایل کمک انجام می‌شود.

 

گارانتی رسمی تعمیرات اپل | 02175147 | خیابان جمهوری، نرسیده به پل حافظ، خیابان لاله، پلاک 9 واحد 2

 

  • صرفه جویی در زمان: عدم نیاز به مراجعه حضوری برای واگذار کردن گوشی به تعمیرکار و دریافت آن از وی پس از انجام تعمیرات می‌توانند منجر شوند که شما صرفه جویی قابل ملاحظه‌ای در زمان داشته باشید و بتوانید مادامی که گوشی در حال تعمیر شدن است به کارهای اصلی و روزمره خود رسیدگی نمایید.

 

  • سرعت عمل بالا: در مرکز موبایل کمک تمام تعمیرات تخصصی آیفون، آیپد و اپل واچ با سرعت بسیار بالایی انجام می‌شود. تعمیرات رایجی از قبیل تعویض باتری، تعویض ال سی دی و غیره عموما در این مرکز ظرف 3 ساعت تکمیل خواهند شد.

 

تعمیرات اپل در تهران | گارانتی مجاز تعمیرات Apple

 

  • بکارگیری تجهیزات پیشرفته: در مرکز موبایل کمک و نمایندگی اپل تهران از مدرن ترین و پیشرفته ترین تجهیزات برای تعمیر گجت های متقاضیان استفاده می‌شود و بدین ترتیب تمام استاندارد های لازم در حین تعمیرات رعایت شده و نتیجه تعمیر در بهترین سطح کیفی قرار می‌گیرد.

 

  • ضمانت تعمیرات: تمام تعمیراتی که توسط کارشناسان موبایل کمک روی گوشی مشتریان انجام می‌شود مشمول گارانتی خواهند بود.

 

  • ضمانت قطعات اورجینال: قطعات تعویض شده گوشی مشتریان هم در مرکز موبایل کمک از نظر کیفیت و اورجینال بودن ضمانت می‌شوند تا از این نظر هم جای نگرانی وجود نداشته باشد.

 

گارانتی رسمی تعمیرات اپل | 02175147 | خیابان جمهوری، نرسیده به پل حافظ، خیابان لاله، پلاک 9 واحد 2

 

  • هزینه مناسب: با استفاده از خدمات موبایل کمک و نمایندگی رسمی Apple تهران می‌توانید با بهترین قیمت و هزینه ممکن تعمیرات لازم را روی گوشی خود انجام دهید.

پس اگر به دنبال یک تعمیر مطمئن، سریع، کم هزینه و با ضمانت هستید، موبایل کمک بهترین سرویس را در اختیارتان قرار می‌دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با جزئیات سرویس موبایل کمک، ثبت سفارش یا دریافت مشاوره رایگان کافیست با شماره 02175147 تماس حاصل کنید. به منظور ثبت سفارش تعمیرات می‌توانید از فرم درخواست آنلاین تعمیرات موبایل هم استفاده به عمل آورید.

تعمیرات تخصصی آیفون
در نمایندگی اپل با گارانتی رسمی

دفتر مرکزی75147-021
تعمیرات تخصصی آیفون
در گارانتی اپل

مقالات آموزش تعمیرات آیفون

آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

اطلاعات بیشتر آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

تعمیر باتری انواع آیفون

مقالات راهنمای تعویض باتری اپل

اطلاعات بیشتر تعویض باتری انواع آیفون

تعمیرات تخصصی اپل واچ

اطلاعات بیشتر
تعمیرات اپل واچ

فروشگاه قطعات تعمیرات اپل

خرید قطعات اورجینال آیفون (با گارانتی اصالت قطعه)

اطلاعات بیشتر فروشگاه قطعات موبایل

تعویض ال سی دی انواع آیفون

مقالات راهنمای تعویض ال سی دی اپل

اطلاعات بیشتر مقالات راهنمای تعویض ال سی دی اپل