تعویض گلس صفحه نمایش آیپد Mini 4 تعویض گلس صفحه نمایش آیپد Mini 4

تعویض گلس صفحه نمایش آیپد Mini 4

یکی از تعمیرات رایجی که روی آیپد مینی 4 اپل (Apple iPad Mini 4) انجام می‌شود مربوط به تعویض گلس صفحه نمایش خواهد بود. در نظر داشته باشید که تعویض گلس با تعویض ال سی دی تفاوت دارد و در این روش تعمیر فقط شیشه روی صفحه نمایش گوشی تعویض می‌شود. در این مقاله بیشتر در مورد تعویض گلس صفحه نمایش آیپد مینی 4 در موبایل کمک و نمایندگی اپل صحبت می‌کنیم. بنابراین با موبایل کمک همراه باشید.

 

برای تعویض گلس آیپد Mini 4 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

تعویض گلس صفحه نمایش آیپد مینی 4 اپل | iPad Mini 4

قبل از اینکه در رابطه با مسائلی مثل هزینه تعویض گلس iPad Mini 4 و نحوه انجام این تعمیر صحبت کنیم، بهتر است کمی در رابطه با شرایطی صحبت داشته باشیم که با وجود آن شرایط می‌توان تعویض گلس را در دستور کار قرار داد. تعویض گلس ال سی دی با آن چیزی که اغلب افراد در نگاه اول تصور می‌کنند تفاوت دارد! وقتی در مورد تعویض گلس ال سی دی یا صفحه نمایش صحبت می‌شود، خیلی از کاربران تصور می‌کنند که منظور همان لایه محافظی است که به عنوان لوازم جانبی روی صفحه نمایش آیپد نصب می‌‌شود و از به وجود آمدن خط و خش بر روی ال سی ی جلوگیری به عمل می‌آورد!

 

تعویض گلس صفحه نمایش آیپد Mini 4 | گارانتی اپل

 

اگر شما هم این تصور را از تعویض گلس صفحه نمایش آیپد مینی 4 دارید کاملا در اشتباه هستید. منظور از گلس صفحه نمایش لایه شیشه‌ای است که توسط خود شرکت سازنده ال سی دی دستگاه روی آن پرس شده و توسط کاربر و حتی تعمیرکار (بدون استفاده از تجهیزات خاص) قابل جداسازی و تعویض نیست. در مور جزئیات تعویض گلس آیفون و آیپد های اپل می‌توانید در مقاله ضمیمه شده اطلاعات لازم را کسب کنید. پس تعویض گلس ال سی دی با تعویض لایه محافظ روی نمایشگر که توسط هر کاربری قابل انجام خواهد بود تفاوت دارد.

اما چه زمانی باید به فکر تعویض گلس صفحه نمایش آیپد باشیم؟ تعویض گلس زمانی انجام می‌شود که در اثر فشار یا ضربه خاصی که به آیپد وارد شده، شیشه روی صفحه نمایش آن بشکند و ترک هایی بر روی آن به وجود آید اما با این حال تاچ و ال سی دی دستگاه بدون مشکل کار کنند. در اینگونه مواقع می‌توان تعویض گلس را جایگزین تعویض ال سی دی آیپد کرد. به بیان دیگر در مواقعی که شرایط نام برده شده برقرار باشد می‌توانید به جای تعویض تاچ ال سی دی آیپد و صرف هزینه گزاف انجام این کار، با تعویض گلس LCD مشکل را برطرف سازید و هزینه تعمیرات را به طرز قابل ملاحظه‌ای کاهش دهید. در ادامه بیشتر در مورد جزئیات تعویض گلس شکسته iPad Mini 4 صحبت خواهیم کرد. بنابراین با موبایل کمک همراه باشید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات آیپد اپل در موبایل کمک

نکات مهم در تعویض گلس iPad Mini 4

برخلاف تصور خیلی از افراد تعویض گلس شکسته آیپد مینی 4 به هیچ وجه کار ساده‌ای نیست و برای انجام آن باید از تجهیزات پیشرفته‌ای استفاده شود. نکات مهمی وجود دارند که باید در تعویض گلس آیپد به آن ها توجه شود، در غیر این صورت نتیجه تعمیر می‌تواند رضایت بخش نباشد و حتی کاربر را از انجام آن پشیمان کند. برخی از اصلی ترین نکاتی که باید در تعویض گلس صفحه نمایش آیپد مینی 4 به آن ها توجه شود به شرح زیر هستند:

  • مهارت و تجربه تعمیرکار: بخش اصلی پروسه تعویض گلس iPad Mini 4 با تجهیزات و دستگاه های خاص انجام می‌شود اما باید تمام مراحل کار توسط یک تعمیرکار مجرب تحت نظارت و بازبینی قرار گیرد. برخی از اقدامات خاص مثل جداسازی ال سی دی و قرار دادن آن در دستگاه ها و نصب مجدد آن بر روی دستگاه هم باید توسط خود تعمیرکار انجام گیرد. بنابراین تجربه و مهارت تعمیرکار برای انجام موفقیت آمیز تعمیرات گلس آیپد مینی 4 از اهمیت ویژه‌ای برخوردار خواهد بود.
  • تجهیزات و لوازم تعمیر: کیفیت تجهیزاتی که از آن ها برای تعویض گلس ال سی دی آیپد و آیفون و غیره استفاده می‌شود به طور مستقیم بر روی نتیجه تعمیر تاثیرگذار خواهد بود. بنابراین این مسئله هم یکی دیگر از مهم ترین نکاتی است که باید در تعویض گلس iPad Mini 4 به آن توجه کرد. در مرکز موبایل کمک و نمایندگی اپل از مدرن ترین و پیشرفته ترین تجهیزات در تعویض گلس آیپد و آیفون ها استفاده می‌شود.

 

برای تعویض گلس آیپد Mini 4 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

  • هزینه و قیمت: هزینه تعویض گلس شکسته صفحه نمایش آیپد و آیفون ها به مراتب نسبت به هزینه تعویض کامل تاچ و ال سی دی آن ها کمتر خواهد بود. بنابراین مراقب باشید که تعمیرکاران هزینه های گزاف را برای انجام این کار به گردن شما نیندازند. عموما هزینه تعویض گلس iPad Mini 4 نصف هزینه تعویض ال سی دی محاسبه می‌شود.
  • کیفیت گلس تعویض شده: آخرین نکته مهمی که باید به آن توجه شود مربوط به کیفیت گلس تعویض شده می‌شود. گلس جدیدی که در آیپد نصب می‌گردد باید مثل گلس فابریک باشد، در غیر این صورت ممکن است منجر به بازتاب نور یا تغییر رنگ محتوای نمایشگر شود و نتیجه رضایت بخشی را به همراه نداشته باشد.

موارد فوق اصلی ترین مسائلی هستند که باید در تعویض گلس صفحه نمایش iPad Mini 4 و دیگر آیپد و آیفون های اپل به آن ها توجه کرد. به دلیل همین مسائل است که اکیدا توصیه دارید تعویض گلس آیفون و ایپد ها را فقط به مرکز موبایل کمک و بهترین نمایندگی رسمی اپل واگذار کنید.

مراحل تعویض گلس شکسته آیپد مینی 4 | نمایندگی اپل

برای تعویض کردن گلس شکسته آیپد مینی 4 و دیگر آیپد و آیفون های اپل باید مراحل خاصی طی شوند و از تجهیزات خاصی هم استفاده به عمل آید. دقت تعمیرکار در انجام این مراحل و همچنین کیفیت تجهیزاتی که وی از آن ها استفاده می‌کند تاثیر مستقیمی بر روی نتیجه تعمیر و کیفیت نهایی آن خواهد داشت. اگر تعویض گلس iPad Mini 4 با دقت و با استفاده از تجهیزات مناسب صورت نگیرد، ممکن است خیلی زود مشکلاتی مثل ایجاد حباب روی ال سی دی و غیره را پدیدار کند که اصلا جالب نخواهند بود.

در مرحله اول پروسه تعویض گلس صفحه نمایش آیپد مینی 4 باید تاچ ال سی دی آیپد از بدنه آن جدا شود. طبیعتا انجام این کار باید به دست یک تعمیرکار خوب و با تجربه صورت پذیرد. در این مرحله به دلیل اینکه شکستگی و ترک هایی روی صفحه نمایش گوشی به وجود آمده باید دقت بالایی صرف شود و تعمیرکار مراقب باشد که آسیبی به تاچ و ال سی دی آیپد وارد نگردد. در مرحله دوم باید تاچ و ال سی دی iPad در دستگاه خاصی قرار داده شوند تا پرس ما بین گلس و فریم ال سی دی آزاد شود. انجام این کار با حرارت و برخی اقدامات خاص دیگر صورت می‌پذیرد.

 

تعویض گلس صفحه نمایش آیپد Mini 4 | گارانتی اپل

 

بیشتر بخوانید: تعمیرات آیپد Mini 4 اپل در موبایل کمک

در مرحله سوم باید قطعات شکسته گلس از روی ال سی دی و فریم آن جدا شوند. انجام این مرحله هم نیاز به دقت بالایی دارد و باید توسط یک تعمیرکار صورت پذیرد. در حین جداسازی قطعات گلس باید دقت کرد که به ال سی دی iPad آسیبی وارد نشود. بعد از اینکه قطعات شکسته گلس قبلی از روی صفحه آیپد جدا شدند باید گلس جدید را روی آن نصب کرد. نصب موقت گلس توسط تعمیرکار انجام می‌گیرد اما نصب کامل آن باید با استفاده از دستگاه تحت عنوان دستگاه لمینیت گر انجام شود.

در مرحله بعدی باید از فضای مابین گلس و ال سی دی حباب زدایی به عمل آید. این پروسه با استفاده از دستگاه خاصی صورت می‌پذیرد و منجر خواهد شد که حباب های هوای مابین گلس و ال سی دی از بین بروند. پس از پایان این مرحله تاچ ال سی دی آیپد دقیقا مشابه با روز اولش خواهد شد و فقط باید آن را روی بدنه تبلت نصب کرد. نصب ال سی دی بر روی بدنه آیپد هم توسط تعمیرکار انجام می‌شود. بدین ترتیب پروسه تعویض گلس شکسته آیپد مینی 4 با موفقیت به پایان می‌رسد.

 

برای تعویض گلس آیپد Mini 4 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

فراموش نکنید دقت عمل تعمیرکار و کیفیت تجهیزاتی که از آن ها استفاده می‌شود برای دستیابی به بهترین نتیجه ممکن فوق‌العاده حائز اهمیت خواهد بود. متاسفانه خیلی از مراکز تعمیراتی که خود را به عنوان نمایندگی تعمیرات اپل معرفی می‌کنند به ابزارهای و تجهیزات مناسب برای انجام این تعمیر دسترسی ندارند. به همین جهت است که اکیدا توصیه داریم تعویض گلس iPad Mini 4 اپل را به مرکز تعمیرات تخصصی موبایل کمک واگذار کنید.

چرا موبایل کمک بهترین گزینه است؟

چندین دلیل وجود دارند که می‌توانند ثابت کنند موبایل کمک بهترین گزینه برای انجام تعمیراتی از قبیل تعویض گلس صفحه نمایش آیپد مینی 4 خواهد بود. اولین دلیل می‌تواند مربوط به عدم نیاز به مراجعه حضوری باشد. سرویس موبایل کمک به گونه‌ای طراحی شده که برای استفاده از آن نیازی به مراجعه حضوری وجود ندارد و ثبت سفارش، دریافت گوشی از متقاضی تعمیرات ، انجام تعمیر و تحویل گوشی به متقاضی همگی توسط تیم موبایل کمک انجام می‌گیرد. دلیل بعدی مربوط به بکارگیری تجهیزات پیشرفته و مدرن می‌شود.

در مرکز موبایل کمک از پیشرفته ترین تجهیزات و دستگاه ها در تعمیرات گوشی و موبایل استفاده خواهد شد و این مسئله سبب می‌شود که تعمیر گوشی با بهترین کیفیت ممکن انجام گیرد و نتیجه عالی را به همراه داشته باشد. بنابراین بکارگیری تجهیزات مدرن و با کیفیت هم یکی دیگر از مزیت های مرکز موبایل کمک خواهد بود. مسئله بعدی مربوط به ضمانت تعمیرات می‌شود. تمام تعمیراتی که در شرکت موبایل کمک و نمایندگی اپل روی گوشی مشتریان انجام شود مشمول گارانتی خواهند بود و بدین ترتیب خیال متقاضی تعمیرات از بابت کیفیت تعمیر صورت گرفته بر روی گوشی راحت خواهد بود و از این نظر جای نگرانی برای وی باقی نمی‌ماند.

 

تعویض گلس صفحه نمایش آیپد Mini 4 | گارانتی اپل

 

مسئله بعدی مربوط به نصب قطعات اورجینال و با کیفیت می‌شود. تمام قطعاتی که در مرکز موبایل کمک روی گوشی مشتریان نصب می‌شوند اورجینال هستند و از این نظر شامل گارانتی می‌شوند. این مسئله در تعویض گلس صفحه نمایش آیپد مینی 4 هم به شیوه مشابه ارائه شده و گلکسی که روی iPad متقاضی نصب می‌شود کاملا اورجینال خواهد بود از این نظر شامل گارانتی می‌شود. مزیت بعدی که با استفاده از خدمات موبایل کمک از آن بهره‌مند می‌شوید، کاهش هزینه های تعمیر است!

 

برای تعویض گلس آیپد Mini 4 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

از آنجایی که برای استفاده از خدمات موبایل کمک نیازی به مراجعه حضوری ندارید و همچنین از آنجایی که قطعات تعویض گوشی مشتریان در مرکز موبایل کمک بدون واسط و مستقیما از فروشگاه قطعات موبایل کمک تامین می‌شوند، با سرویس این مرکز صرفه جویی قابل ملاحظه‌ای در هزینه ها خواهید داشت. بدون تردید صرفه جویی در زمان هم می‌تواند از دیگر مزیت هایی باشد که با بکارگیری سرویس موبایل کمک از آن بهره‌مند خواهید شد.

سرعت عمل بالا هم از دیگر مزیت های خدمات موبایل کمک است. عموما تعمیراتی از قبیل تعویض ال سی دی، تعویض باتری و غیره آیفون و آیپد های اپل در موبایل کمک ظرف 2 الی 3 ساعت انجام می‌شود. البته تعویض گلس آیپد ممکن است تا 5 ساعت هم طول بکشد اما در هر صورت با خدمات موبایل کمک می‌توانید در سریع ترین زمان ممکن تعمیر مورد نیازتان را انجام دهید. بنابراین اگر می‌خواهید یک تعمیر کاملا مطمئن، سریع و کم هزینه روی آیفون یا آیپدتان انجام گیرد، موبایل کمک بهترین گزینه برای انتخاب خواهد بود.

ثبت سفارش تعویض گلس صفحه نمایش آیپد مینی 4 در موبایل کمک

اگر شرایط به گونه‌ایست که می‌توانید با تعویض گلس شکسته iPad Mini 4 مشکل صفحه نمایش آن را برطرف سازید، همین حالا سفارش تعمیر را در مرکز موبایل کمک و نمایندگی اپل ثبت نمایید. برای انجام این کار می‌توانید از دو روش مختلف استفاده کنید که به شرح زیر هستند:

  • ثبت سفارش تلفنی: در این روش کافیست با شماره 02175147 تماس بگیرید و سفارشتان را به ثبت برسانید. در این مرحله تمام هماهنگی های لازم توسط تیم موبایل کمک با شما انجام می‌شود.
  • ثبت سفارش از طریق سایت: روش بعدی ثبت سفارش مربوط به ثبت از طریق سایت موبایل کمک می‌شود. بدین منظور باید فرم درخواست آنلاین تعمیرات موبایل را پر کنید و تقاضای خود را به ثبت برسانید.

بعد از اینکه سفارشتان را ثبت کردید، پیک رایگان موبایل کمک به آدرس شما اعزام خواهد شد و آیپدتان را دب منزل یا هر کجا که باشید تحویل می‌گیرد. آیپد به شرکت ارجاع داده شده و تعمیرات لازم بر روی آن صورت می‌پذیرد. پس از انجام تعمیرات و اطمینان از کیفیت آن، آیپد دوباره با پیک رایگان به آدرس شما ارسال و هر کجا که باشید تحویلتان داده می‌شود.

بدین ترتیب شما می‌توانید مادامی که تعمیرات آیپدتان در مرکز موبایل کمک و نمایندگی اپل انجام می‌شود به سایر اقدامات و کارهای روزمره و اصلی خود رسیدگی کنید. فراموش کنید تمام تعمیرات در مرکز موبایل کمک با ضمانت انجام می‌شوند. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با سرویس و خدمات موبایل کمک و همچنین ثبت سفارش تعمیرات با شماره 02175147 تماس حاصل کنید.

تعمیرات تخصصی آیفون
در نمایندگی اپل با گارانتی رسمی

دفتر مرکزی75147-021
تعمیرات تخصصی آیفون
در گارانتی اپل

مقالات آموزش تعمیرات آیفون

آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

اطلاعات بیشتر آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

تعمیر باتری انواع آیفون

مقالات راهنمای تعویض باتری اپل

اطلاعات بیشتر تعویض باتری انواع آیفون

تعمیرات تخصصی اپل واچ

اطلاعات بیشتر
تعمیرات اپل واچ

فروشگاه قطعات تعمیرات اپل

خرید قطعات اورجینال آیفون (با گارانتی اصالت قطعه)

اطلاعات بیشتر فروشگاه قطعات موبایل

تعویض ال سی دی انواع آیفون

مقالات راهنمای تعویض ال سی دی اپل

اطلاعات بیشتر مقالات راهنمای تعویض ال سی دی اپل