بهترین دک های کلش رویال برای آرنای ۷ (Clash Royale)

بهترین دک های کلش رویال

اگر به آرنای 7 بازی کلش رویال رسیده‌اید، این مقاله اختصاصی را از دست ندهید چرا که چینش دک شما در این مرحله از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. در این مقاله قصد داریم به معرفی بهترین دک های کلش رویال باری آرنای 7 بپردازیم. با موبایل کمک همراه باشید.

مقدمه‌ای در رابطه با بهترین دک های کلش رویال برای آرنای 7

اگر توانستید در بازی کلش رویال بیش از 2000 کاپ جمع کنید، به آرنای 7 یا Royale Arena ورود خواهید یافت. از این مرحله به بعدی تقریبا شما از گیمر های کار کشته بازی کلش رویال (Clash Royale) محسوب می‌شوید و شرایط مشابه برای سایر رقیب هایتان هم وجود دارد. بنابراین چینش دک شما نقش بسیار موثر و مستقیمی بر روی میزان شانس موفقیتتان در بتل ها خواهد داشت.

بیشتر بخوانید: تعمیرات گوشی

در این مقاله قصد داریم به معرفی بهترین دک های کلش رویال برای آرنای 7 (Royale Arena) بپردازیم. همچنین با کلیک بر روی لینک های زیر می‌توانید به لیست بهترین دک های کلش رویال برای آرناهای دیگر هم دسترسی یابید. چنانچه در رابطه با هر یک از دک های نام برده شده نیاز به اطلاعات دقیق‌تری داشتید، می‌توانید ضمن تماس با کارشناسان موبایل کمک از آن ها راهنمایی بخواهید. با ما همراه باشید.

بیشتر بخوانید: تعمیرگاه اپل

بهترین دک های کلش رویال برای آرنای 7 : دک اول

نخستین عرشه یا دکی که به عنوان یکی از بهترین دک های کلش رویال در آرنای 7 معرفی می‌کنیم، میانگین مصرف اکسیر بسیار مطلوبی دارد و چرخش کارت ها در آن به سرعت انجام می‌شود. میانگین مصرف اکسیر های این دک فقط 3 اکسیر است و کارت هایش به شرح زیر هستند:

بهترین دک های کلش رویال برای آرنای 7 (Clash Royale)

 • کارت ارو (Arrows): اسپل ارو یا پیکان ها در این عرشه برای تقویت قوای دفاعی بکار گرفته می‌شود، اما در شرایط خاص می‌توان از آن برای حمایت از سربازهای هجومی مثل بالون (Balloon) هم استفاده کرد. همچنین این اسپل می‌تواند در شرایط خاص برای آسیب زدن مستقیم به تاور و ساختمان های دشمن هم مورد استفاده قرار گیرد.
 • کارت آرچر ها (Archers): آرچر ها در این دک بیشتر نقش سرباز های دفاعی را ایفاء می‌کنند و می‌توانید از آن ها برای آسیب زدن به سربازهای زمینی و هوایی دشمن استفاده کنید. ضمن اینکه آرچر ها در شرایط خاص می‌توانند به عنوان نیروی پشتیبان و تهاجمی هم استفاده شوند.
 • کارت شوالیه (Knight): شوالیه در این عرشه یک سرباز کاملا دو منظوره است، اما نقش دفاعی آن پر رنگ تر از نقش هجومی او خواهد بود.
 • کارت اسکلت ها (Skeletons): از کارت اسکلت ها به عنوان یک کارت مخرب و دفاعی استفاده کنید. برای مثال از آن برای خنثی کردن شارژ پرنس (Prince)، اسپارکی (Sparky) و غیره و منحرف کردن مسیر حرکت سرباز هایی مثل پکا (P.E.K.K.A) و غیره استفاده کنید.
 • کارت بالون (Balloon): بالون سرباز اصلی شما برای آسیب زدن به تاور های دشمن محسوب می‌شوند، بنابراین باید تمام توان خود را بکار ببرید تا آن را به تاور دشمن برسانید.
 • کارت کنون (Cannon): کنون برای تقویت قوای دفاعی شما در برابر سرباز های زمینی مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین از آن برای منحرف کردن مسیر حرکت و پیشروی سربازهایی مثل پکا (P.E.K.K.A)، پرنس (Prince)، بالون (Balloon) و غیره هم استفاده کنید.
 • کارت فریز (Freeze): اسپل فریز می‌تواند هم در حمله و هم در دفاع مورد استفاده قرار گیرد، اما اصلی ترین کاربرد این کارت در این دک مربوط به پشتیبانی از بالون (Balloon) و فریز کردن تاور و سربازهای دفاعی دشمن در حین هجوم بالون به سمت تاور می‌شود.
 • فایر اسپریت (Fire Spirits): فایر اسپریت ها می‌توانند در دفاع و همچنین برای پشتیبانی از سرباز های هجومی مورد استفاده قرار گیرند. برای مثال فایر اسپریت ها به راحتی می‌توانند کارت مینیون هورد (Minion Horde) را از بین ببرند. ضمنا از آن ها می‌توان برای خنثی کردن شارژ سرباز هایی مثل پرنس (Prince) هم استفاده کرد.

بنابراین با یکی از بهترین دک های کلش رویال برای آرنای 7 آشنا شدید. نظر شما در رابطه با این دک کم مصرف چگونه است؟

بیشتر بخوانید: نمایندگی رسمی سامسونگ

بهترین دک های کلش رویال برای آرنای 7 : دک دوم

دومین دکی یا عرشه مورد نظرمان از کارت هایی تشکیل شده که میانگین مصرف اکسیر 3.3 را ارائه می‌کنند. بنابراین باز هم با یک دک بهینه رو به رو هستیم. کارت هایی که در این دک بکار رفته‌اند به شرح زیر هستند:

بهترین دک های کلش رویال برای آرنای 7 (Clash Royale)

 • کارت ارو (Arrows): اسپل ارو در این عرشه بیشتر نقش یک اسپل پشتیبان برای هجوم سرباز هایی مثل هوگ رایدر (Hog Rider) به سمت تاور را ایفاء می‌کند، اما با این حال در شرایط خاص می‌توان از آن برای تقویت قوای دفاعی و آسیب زدن مستقیم به تاور و ساختمان های دشمن هم استفاده کرد.
 • کارت فایربال (Fireball): فایربال اسپلی است که نقشی مشابه با اسپل ارو دارد، اما با این تفاوت که نقش دفاعی این اسپل از نقش پشتیبانی آن بیشتر است. بنابراین از این اسپل برای تقویت قوای دفاعی خود و آسیب زدن به سرباز های دشمن در حالتی که در یک نقطه متمرکز هستند استفاده کنید.
 • کارت تفنگدار (Musketeer): تفنگدار در این عرشه می‌تواند برای تقویت قوای دفاعی در کنار تاور و همچنین هجومی در پشت جاینت (Giant) مورد استفاده قرار گیرد.
 • کارت جاینت (Giant): جاینت سرباز تنک عرشه است و باید سپر بلای سرباز های دیگری مثل هوگ رایدر (Hog Rider) و تفنگدار (Musketeer) شود.
 • کارت اسکلت ها (Skeletons): از این کارت به عنوان یک کارت مخرب و دفاعی استفاده کنید. برای مثال خنثی کردن شارژ سرباز هایی مثل پرنس (Prince) و منحرف کردن مسیر حرکت سرباز هایی مثل پکا (P.E.K.A) از بهترین کاربردهای کارت اسکلت ها محسوب می‌شود.
 • کارت مینیون ها (Minions): مینیون ها بیشتر نقش سرباز های دفاعی را در این عرشه ایفاء می‌کنند اما در شرایط خاص می‌توان از آن ها برای تقویت قوای هجومی هم استفاده کرد.
 • کارت هوگ رایدر (Hog Rider): هوگ رایدر سربازی است که باید سعی کنید با بیشترین حمایت ممکن آن را به تاور دشمن برسانید. پس از اسپل هایی مثل ارو (Arrows) برای حمایت از هوگ رایدر استفاده کنید و آن را در پشت جاینت (Giant) پیاده کنید تا زمانی که سرباز ها و تاور دشمن درگیر اتک دادن به جاینت است، هوگ رایدر سریعا خود را به تاور دشمن رسانده و به آن آسیب بزند.
 • کارت زپ (Zap): از اسپل زپ هم به عنوان یک کارت موثر برای پشتیبانی از هوگ رایدر (Hog Rider) و جاینت (Giant) استفاده کنید. این کارت به ویژه برای از بین بردن کارت ارتش اسکلت ها (Skeleton Army) بسیار موثر عمل می‌کند. ضمن اینکه از این کارت برای خنثی کردن شارژ سربازهایی مثل پرنس (Prince) و وارد کردن دمیج به سرباز های دشمن و همچنین وارد کردن دمیج مستقیم به تاور و ساختمان های دشمن هم می‌توان استفاده کرد.

نظر شما در رابطه با دک نام برده شده چگونه است؟ آیا این دک مستحق قرارگیری در لیست بهترین دک های کلش رویال برای آرنای 7 است یا خیر؟

بیشتر بخوانید: نمایندگی رسمی گوشی سامسونگ

بهترین دک های کلش رویال برای آرنای 7 : دک سوم

اگر به کارت های لجندری لوگ (The Log) و ماینر (miner) دسترسی دارید، دکی که در این بخش معرفی می‌کنیم بدون تردید می‌توانید برنده شدن شما در بتل های متعددی را در آرنای 7 بازی کلش رویال تضمین کند. میانگین اکسیر مصرفی کارت های این دک برابر با 3.5 اکسیر است و کارت های آن به شرح زیر هستند:

بهترین دک های کلش رویال برای آرنای 7 (Clash Royale)

 • کارت فایربال (Fireball): فایربال اسپلی است که در این عرشه بیشتر برای تقویت قوای دفاعی و از بین بردن سرباز های دشمن در شرایطی که در یک نقطه جمع شده باشند بکار می‌رود. ضمن اینکه از این اسپل می‌تواند برای پشتیبانی از سرباز های هجومی خودی و همچنین آسیب زدن مستقیم به تاور و ساختمان های دشمن هم استفاده کرد.
 • کارت تفنگدار (Musketeer): تفنگدار در این عرشه بیشتر نقش یک کارت هجومی را ایفاء می‌کند و باید از آن در پشت سرب سرباز های تنک استفاده کرد. با این حال می‌توانید از تفنگدار در دفاع هم استفاده کنید.
 • کارت جاینت (Giant): جاینت سرباز تنک عرشه است و باید سپر بلای سرباز های هجومی دیگر عرشه شود.
 • کارت مینیون ها (Minions): از مینیون ها بیشتر در دفاع استفاده کنید، اما در برخی شرایط می‌توان از مینیون ها برای آسیب زدن به تاور های دشمن هم استفاده به عمل آورد.
 • کارت مینیون هورد (Minion Horde): این کارت می‌توان نقش دفاعی و هجومی داشته باشد. اما در نظر داشته باشید که مینیون هورد ها به شدت در قبال اسپل هایی مثل ارو و فایربال یا اتک سرباز هایی مثل ویزارد (Wizard) حساس هستند، پس بکارگیری آن ها در حمله و رساندن آن ها به تاور دشمن کار دشواری خواهد بود.
 • کارت زپ (Zap): اسپل زپ در این عرشه بیشتر نقش یک اسپل پشتیبان را ایفاء می‌کند و باید برای پشتیبانی از جاینت (Giant) و ماینر (Miner) بکار گرفته شود. با این حال زپ توانایی خنثی کردن شارژ سرباز هایی مثل پرنس (Prince)، اسپارکی (Sparky) و غیره را دارد و می‌تواند به صورت مستقیم به سربازها، ساختمان و تاور دشمن هم آسیب بزند.
 • کارت ماینر (Miner): ماینر در این عرشه بیشتر با هدف تقویت قوای هجومی وجود دارد. بکارگیری ماینر در کنار جاینت (Giant) برای آسیب زن به تاور های دشمن یک استراتژی بسیار موثر خواهد بود. ضمن اینکه در شرایط خاص حتی می‌توان از ماینر به عنوان یک سرباز دفاعی هم استفاده کرد.
 • کارت لوگ (The Log): لوگ برای پشتیبانی از سربازهای هجومی عرشه و تقویت قوای دفاعی مورد استفاده قرار می‌گیرد. فراموش نکنید که لوگ می‌تواند با برخورد به تاور آسیب مستقیم نسبتا خوبی را هم به آن وارد کند.

پس با سومین عرشه مورد نظرمان در لیست بهترین دک های کلش رویال برای آرنای 7 آشنا شدید. متاسفانه تنها نقطه ضعف این دک مربوط به وجود دو کارت لجندری در آن می‌شود.

بیشتر بخوانید: نمایندگی رسمی محصولات سامسونگ

بهترین دک های کلش رویال برای آرنای 7 : دک چهارم

برخلاف دک های گذشته این بار یک دک با میانگین مصرف اکسیر 4.3 در لیست بهترین دک های کلش رویال برای آرنای 7 جای گرفته است. کارت هایی که در این دک مورد استفاده قرار می‌گیرند به شرح زیر هستند:

بهترین دک های کلش رویال برای آرنای 7 (Clash Royale)

 • کارت پرنس (Prince): پرنس در این عرشه نقش یک کارت هجومی را ایفاء می‌کند که باید سعی کنید به هر قیمت ممکن آن را به تاور دشمن برسانید. مطمئنا اگر پرنس با شارژ به تاور دشمن برسد، بهتر است. ضمنا پرنس (Prince) به دلیل دمیج نسبتا خوب اتک هایش می‌تواند پیش از شروع یورش به سمت تاور دشمن، ابتدا به عنوان کارت دفاعی برای از بین بردن یک سرباز با خون نسبتا کم دشمن مثل ویزارد (Wizard) مورد استفاده قرار گیرد.
 • کارت بی بی دراگون (Baby Dragon): بی بی دراگون می‌تواند با توجه به شرایط در این عرشه نقش یک سرباز دفاعی، هجومی و پشتیبان را بر عهده داشته باشد.
 • کارت ارتش اسکلت ها (Skeleton Army): از این کارت برای تقویت قوای دفاعی خود در برابر سرباز های زمینی مثل پکا (P.E.K.K.A)، پرنس (Prince)، جاینت (Giant) و غیره استفاده کنید. ضمنا اگر بتوانید ارتش اسکلت ها را به تاور دشمن برسانید، می‌توانند دمیج بسیار سنگینی به آن وارد کنند.
 • کارت ویچ (Witch): ویچ هم با توجه به شرایط می‌تواند نقش یک کارت دفاعی، هجومی یا پشتیبان را ایفاء کند.
 • کارت والکری (Valkyrie): از کارت والکری می‌توانید برای تقویت قوای دفاعی و همچنین پشتیبانی از سرباز های دیگر عرشه مثل پرنس (Prince) در برابر کارت هایی همچون ارتش اسکلت ها (Skeleton Army) استفاده کنید. ضمن اینکه خود والکری می‌تواند با رسیدن به تاور نقش یک سرباز هجومی نسبتا خوب را هم ایفاء کند.
 • کارت بشکه گوبلین ها (Goblin Barrel): از این کارت برای غافلگیر کردن دشمن و آسیب زدن ناگهانی به تاورهایش استفاده کنید. بهتر است در مواقعی این کارت را بکار ببرید که تاور و سرباز های دفاعی دشمن در حال اتک دادن به سرباز های دیگرتان مثل والکری (Valkyrie)، پرنس (Prince) یا بالون (Balloon) هستند. پس بکارگیری همزمان کارت بشکه گوبلین ها با سرباز های هجومی دیگر می‌تواند یک استراتژی خوب در این عرشه باشد. ضمن اینکه در برخی شرایط از این کارت برای تقویت قوای دفاعی هم می‌توان استفاده کرد.
 • کارت بالون (Balloon): برخلاف تمام کارت های دیگر این عرشه بالون نمی‌تواند به عنوان یک کارت هجومی مورد استفاده قرار گیرد. پس تمام تلاش خود را بکنید تا بالون را به تاور دشمن برسانید.
 • کارت مینیون هورد (Minion Horde): مینیون هورد ها در این عرشه بیشتر نقش دفاعی دارند، اما در برخی شرایط می‌تواند از آن ها در حمله هم استفاده کرد.

بنابراین اگرچه دک نام برده شده از نظر مصرف اکسیر چندان بهینه نیست، اما با این حال شک نداشته باشید که می‌تواند یکی از بهترین دک های کلش رویال برای آرنای 7 باشد.

بیشتر بخوانید: نمایندگی سامسونگ

بهترین دک های کلش رویال برای آرنای 7 : دک پنجم

اما باز هم نوبت به یک دک بهینه می‌رسد که میانگین مصرفی اکسیر کارت هایش فقط برابر با 3.4 اکسیر خواهد بود. شاید در نگه اول این دک کمی ساده به نظر برسد، اما شک نداشته باشید که یکی از بهترین دک های کلش رویال برای آرنای 7 و حتی بالاتر محسوب می‌شود. کارت های موجود در این دک و وظیفه آن ها به شرح زیر است:

بهترین دک های کلش رویال برای آرنای 7 (Clash Royale)

 • کارت فایربال (Fireball): فایربال در این دک برای دفاع در برابر سرباز های دشمن به ویژه در شرایطی که در یک نقطه معطوف باشند مورد استفاده قرار می‌گیرد. البته در شرایط خاص می‌توان از این کارت برای آسیب زدن مستقیم به تاور و ساختمان های دشمن و همچنین پشتیبانی از سرباز های هجومی خودی هم استفاده کرد.
 • کارت تفنگدار (Musketeer): تفنگدار در این عرشه می‌تواند به توجه به شرایط نقش یک سرباز دفاعی یا هجومی را ایفاء کند.
 • کارت ارتش اسکلت ها (Skeleton Army): ارتش اسکلت ها در این عرشه کارتی است که نقش تخریبی و دفاعی دارد. از این کارت برای مقابله با سربازهای زمینی و هجومی مثل پرنس (Prince)، پکا (P.E.K.K.A)، هوگ رایدر (Hog Rider) و غیره استفاده کنید. ضمنا اگر بتوانید ارتش اسکلت ها را با ترفندهای خاص به تاور دشمن برسانید، شاهد وارد کردن آسیب جدی به تاور خواهید بود.
 • کارت بشکه گوبلین ها (Goblin Barrel): کارت بشکه گوبلین ها یک کارت هجومی است و باید از آن برای غافلگیر کردن دشمن استفاده کنید. سعی کنید ز این کارت به طور همزمان با کارت های هجومی دیگر عرشه مثل هوگ رایدر (Hog Rider) استفاده کنید تا دمیج بهتری به تاور وارد شود. ضمن اینکه در برخی شرایط از کارت بشکه گوبلین ها می‌توان برای تقویت قوای دفاعی هم استفاده کرد.
 • کارت اینفرنو تاور (Inferno Tower): اینفرنو تاور یک کارت دفاعی کامل است که باید از آن برای از بین بردن سرباز های با جان زیاد دشمن استفاده کنید. ضمنا سعی کنید از این کارت به شیوه ای استفاده کنید که منجر به منحرف شدن مسیر حرکت سرباز هایی مثل هوگ رایدر (Hog Rider)، پکا (P.E.K.K.A)، پرنس (Prince) و غیره شود.
 • کارت هوگ رایدر (Hog Rider): هوگ رایدر کارت هجومی و اصلی دک شماست. پس سعی کنید به هر شکل ممکن از آن پشتیبانی نمایید و او را به تاور دشمن برسانید.
 • کارت زپ (Zap): از اسپل زپ به عنوان یک اسپل پشتیبان برای هوگ رایدر (Hog Rider) استفاده کنید. ضمن اینکه این اسپل می‌تواند در دفاع هم مورد استفاده قرار گیرد و قدرت آسیب رسانی مستقیم به تاور و ساختمان های دشمن را هم دارد.
 • کارت فایر اسپریت (Fire Spirits): فایر اسپریت ها در این عرشه می‌توانند نقش کارت پشتیبان و دفاعی را بر عهده داشته باشند. همچنین در برخی شرایط می‌توان از این کارت به عنوان یک کارت مخرب برای خنثی کردن شارژ سرباز هایی مثل پرنس (Prince)، اسپارکی (Sparky) و غیره هم استفاده کرد.

بنابراین با پنجمین دکی که به عنوان بهترین دک های کلش رویال برای آرنای 7 مد نظرمان بود آشنا شدید. نظر شما در رابطه با این دک چگونه است؟

بیشتر بخوانید: نمایندگی سامسونگ تعمیرات موبایل

بهترین دک های کلش رویال برای آرنای 7 : دک ششم

دک بعدی که به عنوان یکی دیگر از بهترین دک های کلش رویال برای آرنای 7 معرفی می‌شود دارای 2 کارت لجندری که ماینر (Miner) و لاوا هوند (Lava Hound) نام دارند. میانگین مصرف اکسیر کارت های این عرشه برابر با 3.8 خواهد بود و وظیفه کارت هایش به شرح زیر است:

بهترین دک های کلش رویال برای آرنای 7 (Clash Royale)

 • کارت فایربال (Fireball): فایربال در این عرشه می‌تواند نقش اسپل پشتیبان، دفاعی و مخرب را ایفاء کند. ضمن اینکه فایربال قابلیت وارد کردن آسیب مستقیم به تاور و ساختمان های دشمن را دارد.
 • کارت اسکلت ها (Skeletons): کارت اسکلت ها یک کارت مخرب و دفاعی است که باید از آن برای خنثی کردن شارژ یا منحرف نمودن مسیر حرکت سرباز هایی مثل پرنس (Prince) و غیره استفاده کنید.
 • کارت مینیون ها (Minions): از مینیون ها می‌توانید برای تقویت قوای دفاعی و در برخی شرایط تقویت قوای هجومی استفاده کنید.
 • کارت مینیون هورد (Minion Horde): نقش مینیون ها هوردها هم مشابه با مینیون هاست، با این تفاوت که اگر آن ها را به تاوی دشمن برسانید، دمیج سنگین‌تری به آن وارد می‌کنند.
 • کارت لاوا هوند (Lava Hound): لاوا هوند سرباز تنک و هوایی شماست. سعی کنید به گونه‌ای از آن استفاده نمایید که بعد از متلاشی شدن و احضار لاوا پاپ‌ ها، سرباز های دیگرتان هم به آن ها اضافه شوند و دشمن به شدت تحت فشار قرار گیرد. برای افزایش فشار در این شرایط می‌توانید کارت هایی مثل مینیون هورد (Minion Horde) و ماینر (Miner) را مورد استفاده قرار دهید.
 • کارت زپ (Zap): اسپل زپ در این عرشه بیشتر نقش یک اسپل دفاعی را ایفاء می‌کند، اما در شرایط خاص می‌توان از آن برای تقویت قوای دفاعی و حتی آسیب زدن مستقیم به ساختمان و تاور های دشمن هم استفاده کرد.
 • کارت الکسیر کالکتور (Elixir Collector): این کارت وظیفه جلو انداختن شما از نظر اکسیر را بر عهده دارد. سعی قبل از آغاز یک فشار هجومی، حتما یک الکسیر کالکتور را بکارید تا از نظر اکسیر با مشکل مواجه نشوید.
 • کارت ماینر (Miner): از ماینر به صورت ترکیبی با کارت لاوا هوند (Lava Hound) استفاده کنید و تاور دشمن را تحت فشار قرار دهید. در برخی شرایط هم می‌توان از ماینر به عنوان سرباز دفاعی استفاده کرد.

پس با ششمین دک مورد نظرمان هم آشنا شدید. این دک هم بدون تردید پتانسیل لازم به منظور قرارگیری در لیست بهترین دک های کلش رویال برای آرنای 7 را دارد.

بیشتر بخوانید:  نمایندگی آیفون در تهران

بهترین دک های کلش رویال برای آرنای 7 : دک هفتم

هفتمین دکی که به عنوان یکی از بهترین دک های کلش رویال برای آرنای 7 به شما عزیزان معرفی می‌کنیم، میانگین مصرف اکسیر کارت هایش برابر با 3.5 اکسیر خواهد بود. کارت هایی که در این عرشه بکار گرفته شده‌اند شامل موارد زیر می‌شوند:

بهترین دک های کلش رویال برای آرنای 7 (Clash Royale)

 • کارت ارو (Arrows): اسپل ارو می‌تواند با توجه به شرایط در این عرشه به عنوان یک اسپل پشتیبان یا دفاعی مورد استفاده قرار گیرد، اما نقش اصلی آن در تقویت قوای دفاعی خلاصه می‌شود. ضمن اینکه این اسپل قابلیت آسیب زدن مستقیم و البته ناچیز به ساختمان و تاور های دشمن را هم داراست.
 • کارت تفنگدار (Musketeer): تفنگدار با توجه به شرایط در این عرشه می‌تواند نقش دفاعی یا هجومی داشته باشد.
 • کارت اسکلت ها (Skeleton): این کارت یک کارت مخرب است که برای تقویت قوای دفاعی در برابر سرباز هایی مثل پرنس (Prince)، پکا (P.E.K.K.A) و غیره از آن استفاده می‌شود. سعی کنید از این کارت برای منحرف کردن مسیر حرکت سرباز های نام برده شده استفاده کنید.
 • کارت مینیون ها (Minions): مینیون ها بیشتر نقش سرباز های دفاعی را در این دک ایفاء می‌کنند، اما در برخی شرایط می‌توان از آن ها برای افرایش فشار بر روی تاور های دشمن هم استفاده کرد.
 • کارت هوگ رایدر (Hog Rider): هوگ رایدر کارتی است که در این عرشه فقط نقش آسیب زدن به تاور دشمن را دارد. سعی کنید از این کارت در پشت پکا (P.E.K.K.A) و زمانی که سرباز ها و تاور دشمن درگیر اتک دادن به پکا است، استفاده کنید. ضمنا با استفاده از اسپل های پشتیبان از آن و پکا پشتیبانی کنید.
 • کارت فریز (Freeze): اسپل فریز در این دک بیشتر برای تقویت قوای هجومی مورد استفاده قرار می‌گیرد. بنابراین بیشتر از آن برای پیشروی هوگ رایدر (Hog Rider) استفاده کنید. ضمن اینکه این اسپل در شرایط خاص برای تقویت قوای دفاعی هم قابل استفاده است.
 • کارت پکا (P.E.K.K.A): پکا سرباز تنک و با قدرت آسیب رسانی فوق‌العاده بالای شماست. از پکا به عنوان سرباز تنک استفاده کنید، اما تمام سعی‌تان را هم بکنید که به تاور دشمن برسد. بکارگیری پکا در کنار هوگ رایدر (Hog Rider) را فراموش نکنید.
 • کارت زپ (Zap): از اسپل زپ برای از بین بردن کارت هایی استفاده کنید که دشمن شما برای مقابله با هوگ رایدر (Hog Rider) و پکا (P.E.K.K.A) از آن ها استفاده می‌کند. این کارت برای از بین بردن ارتش اسکلت ها (Skeleton Army) بسیار موثر است. ضمن اینکه زپ توانایی آسیب زدن مستقیم به تاور و ساختمان های دشمن را هم دارد.

بنابراین با یکی دیگر از بهترین دک های کلش رویال برای آرنای 7 یا همان رویال آرنا (Royale Arena) بازی کلش رویال آشنا شدید. نظر شما در رابطه با این عرشه چگونه است؟

بیشتر بخوانید: تعمیرات سامسونگ گلکسی S7 Edge

بهترین دک های کلش رویال برای آرنای 7 : دک هشتم

باز هم نوبت به عرشه ای می‌رسد که میانگین مصرف اکسیر کارت هایش بسیار پایین است. کارت های این عرشه میانگین مصرف اکسیر 3.1 را ارائه می‌کنند. کارت هایی که دک مورد نظر وجود دارند به شرح زیر هستند:

بهترین دک های کلش رویال برای آرنای 7 (Clash Royale)

 • کارت فایربال (Fireball): فایربال بیشتر نقش یک اسپل دفاعی را در این عرشه ایفاء می‌کند، اما با این حال در شرایط خاص می‌توانید از آن برای پشتیبانی از سرباز های هجومی یا حتی آسیب زدن مستقیم به ساختمان و تاور های دشمن هم استفاده کنید.
 • کارت بی بی دراگون (Baby Dragon): بی بی دراگون در این دک بیشتر نقش یک سرباز دفاعی را ایفاء می‌کند، اما با این حال می‌توان از آن به عنوان سرباز پشتیبان و گاها هجومی هم استفاده کرد.
 • کارت ارتش اسکلت ها (Skeleton Army): وظیفه این کارت از بین بردن سرباز های با جان و دمیج بالای زمینی مثل پکا (P.E.K.K.A)، جاینت (Giant)، هوگ رایدر (Hog Rider)، پرنس (Prince) و غیره است. اما با این حال اگر در شرایط خاص بتوانید ارتش اسکلت ها را به تاور دشمن برسانید، می‌توانند دمیج سنگینی به تاور وارد کنند.
 • کارت گوبلین ها (Goblins): گوبلین ها در این عرشه بیشتر نقش سرباز های مخرب و دفاعی را بر عهده دارد. از گوبلین ها برای خنثی کردن شارژ سرباز هایی مثل پرنس (Prince) و منحرف کردن مسیر حرکت سرباز هایی مثل پکا (P.E.E.K.A) استفاده کنید.
 • کارت بشکه گوبلین ها (Goblin Barrel): بشکه گوبلین ها باید با هدف وارد کردن بیشترین آسیب ممکن به تاور های دشمن مورد استفاده قرار گیرند. بدین منظور سعی کنید از این کارت به همراه هوگ رایدر (Hog Rider) استفاده کنید.
 • کارت کنون (Cannon): از کنون برای تقویت قوای دفاعی در برابر سرباز های زمینی دشمن و منحرف کردن مسیر سرباز هایی که مستقیما به ساختمان ها اتک می‌دهند (مثل بالون، هوگ رایدر و غیره) استفاده کنید.
 • کارت هوگ رایدر (Hog Rider): هوگ رایدر سرباز هجومی شماست و باید تمام تلاش خود را بکنید تا به بهترین شکل ممکن به تاور دشمن برسد. پس نهایت حمایت را از او به عمل آورید و از آن در کنار کارت بشکه گوبلین ها (Goblin Barrel) استفاده نمایید.
 • کارت زپ (Zap): از این اسپل برای حمایت از هوگ رایدر (Hog Rider) استفاده کنید. در برخی شرایط می‌توان از آن برای تقویت قوای دفاعی و خالی کردن شارژ سرباز هایی مثل پرنس (Prince) هم استفاده کرد. ضمنا زپ توانایی آسیب رسانی مستقیم به تاور و ساختمان های دشمن را هم دارد.

پس با هشتیم دک برتر کلش رویال برای آرنای 7 آشنا شدید. به نظر شما این عرشه از بهترین دک های کلش رویال برای آرنای 7 نیست؟

بیشتر بخوانید: تعمیرات آیفون XR

بهترین دک های کلش رویال برای آرنای 7 : دک نهم

همیشه دک های با مصرف اکسیر کم از بهترین دک های بازی کلش رویال نیستند و گاهی دک های با مصرف بالاتر هم می‌توانند در لیست  بهترین دک های کلش رویال جای بگیرند. دکی که در این بخش معرفی می‌کنیم یک نمونه از همین نوع دک هاست که میانگین مصرف اکسیر کارت هایش برابر با 4.5 خواهد بود. کارت های موجود در این عرشه به شرح زیر هستند:

بهترین دک های کلش رویال برای آرنای 7 (Clash Royale)

 • کارت پرنس (Prince): پرنس یکی از اصلی ترین کارت های هجومی عرشه است و باید سعی کنید به هر شکل ممکن آن را به تاور دشمن برسانید. ضمن اینکه پرنس به دلیل دمیج خوب اتک هایش توانایی استفاده به عنوان یک کارت دفاعی در شرایط خاص را هم دارد.
 • کارت بی بی دراگون (Baby Dragon): از کارت بی بی دراگون با توجه به شرایط می‌توانید برای تقویت قوای دفاعی، هجومی و حتی پشتیبانی از سرباز های دیگر استفاده کنید.
 • کارت ارتش اسکلت ها (Skeleton Army): این کارت نقش یک کارت دفاعی در برابر سرباز های زمینی دشمن مثل پکا (P.E.K.K.A)، پرنس (Prince)، جاینت (Giant) و غیره را ایفاء می‌کند. اگر بتوانید ارتش اسکلت ها را با هر ترفند به تاور دشمن برسانید، دمیج سنگینی به آن وارد خواهند کرد.
 • کارت ویچ (Witch): از ویچ در شرایط خاص می‌توانید به عنوان یک کارت دفاعی، هجومی یا حتی پشتیبان استفاده کنید.
 • کارت بالون (Balloon): بالون اصلی ترین سرباز هجومی عرشه شماست که باید به هر نحو ممکن از آن حمایت کنید تا بتواند به تاور های دشمن برسد.
 • کارت مینیون هورد (Minion Horde): مینیون هورد ها هم با توجه به شرایط می‌توانند به عنوان کارت دفاعی، هجومی یا حتی در برخی شرایط پشتیبان مورد استفاده قرار گیرند.
 • کارت هوگ رایدر (Hog Rider): هوگ رایدر از سرباز های هجومی عرشه محسوب می‌شود که باید سعی کنید آن را به تاور دشمن برسانید. در نظر داشته باشید که سرعت حرکت هوگ رایدر و عدم توجه او به سرباز های مسیر یکی از مزیت های آن به شمار می‌رود و می‌توانید از این ویژگی برای آسیب رسانی تدریجی به تاور و از بین بردن آن استفاده کنید.
 • کارت ویزارد (Wizard): ویزارد در این عرشه بیشتر نقش سرباز دفاعی و پشتیبان را بر عهده دارد، اما با این حال می‌توان از آن برای تقویت قوای هجومی هم استفاده کرد.

همانطور که دیدید در دک نهمی که معرفی کردیم مجموعه‌ای از کارت های هجومی بکار گرفته شده‌اند. اولویت انتخاب بهترین کارت هجومی برای استفاده در این عرشه کاملا به کارت هایی بستگی دارد که دشمن شما از آن ها استفاده می‌کند. پس عرشه فوق را هم به عنوان یکی از بهترین دک های کلش رویال برای آرنای 7 به خاطر داشته باشید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات سامسونگ گلکسی A50

بهترین دک های کلش رویال برای آرنای 7 : دک دهم

آخرین دکی که به عنوان یکی از بهترین دک های کلش رویال برای آرنای 7 معرفی می‌کنیم دکی است که در آن 2 کارت لجندری وجود دارند. میانگین مصرف اکسیر کارت های این دک برابر با 3.5 اکسیر خواهد بود و وظیفه آن ها به شرح زیر است:

بهترین دک های کلش رویال برای آرنای 7 (Clash Royale)

 • کارت فایربال (Fireball): از فایربال بیشتر برای دفاع و از بین بردن سرباز های دشمن استفاده کنید. در برخی شرایط هم می‌توان از این اسپل برای آسیب زدن مستقیم به تاور و ساختمان های دشمن و همچنین پشتیبانی از سرباز های خودی هم استفاده کرد.
 • کارت مینیون ها (Minions): مینیون ها در این عرشه بیشتر نقش سرباز های دفاعی را بر عهده دارند. اما با این حال در شرایط خاص می‌توان از آن ها برای افزایش فشار بر روی تاور دشمن هم استفاده کرد.
 • کارت بربرین ها (Barbarians): از کارت بربرین ها می‌توانید برای دفاع و همچنین شروع یک حمله استفاده کنید.
 • کارت هوگ رایدر (Hog Rider): سعی کنید از هوگ رایدر به همراه ماینر (Miner) استفاده کنید تا بیشتر دمیج ممکن را به تاور دشمن بزنند. ضمنا با استفاده از اسپل های دک از آن ها حمایت کنید.
 • کارت فریز (Freeze): از اسپل فریز می‌توان با هدف تقویت قوای دفاعی و هجومی استفاده است، اما بیشتر از آن برای حمایت از کارت هایی مثل هوگ رایدر (Hog Rider) و ماینر (Miner) استفاده نمایید.
 • کارت زپ (Zap): اسپل زپ نقش یک اسپل پشتیبان را در عرشه ایفاء می‌کند. از این اسپل در شرایط خاص برای خنثی کردن شارژ سربازهایی مثل اسپارکی (Sparky)، پرنس (Prince) و غیره هم می‌توان استفاده کرد. ضمنا زپ توانایی آسیب رسانی مستقیم به تاور و ساختمان های دشمن را دارد.
 • کارت آیس ویزارد (Ice Wizard): از آیس ویزارد با توجه به شرایط به عنوان یک کارت پشتیبان یا دفاعی استفاده کنید.
 • کارت ماینر (Miner): ماینر نقش کارت هجومی عرشه را ایفاء می‌کند. سعی کنید از آن به همراه هوگ رایدر (Hog Rider) استفاده کنید و حمایت خوبی از آن ها به عمل آورید. ضمنا در برخی شرایط خاص می‌توان از ماینر به عنوان سرباز دفاعی هم استفاده کرد.

بنابراین با آخرین دک مورد نظرمان به عنوان یکی دیگر از بهترین دک های کلش رویال برای آرنای 7 آشنا شدید. نظر شما در مورد این عرشه چگونه است؟

بیشتر بخوانید: تعمیر یا تعویض دوربین S10 Plus سامسونگ 

جمع‌بندی

همانطور که مشاهده کردید در این مقاله به معرفی بهترین دک های کلش رویال برای آرنای 7 پرداختیم. چنانچه در رابطه با هر یک از دک های نام برده شده نیاز به اطلاعات دقیق‌تری داشتید، می‌توانید ضمن تماس با کارشناسان موبایل کمک از آن ها راهنمایی بخواهید

بیشتر بخوانید:

قطعات موبایل

قطعات iPhone SE 2020 

قطعات گوشی سامسونگ S10

تعمیرات موبایل

منبع Mobilekomak
برچسب‌ها: بازی کلش رویال

نظرات کاربران (0)

guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments