تعویض یا تعمیر ال سی دی آیپد (Mini (2019 تعویض یا تعمیر ال سی دی آیپد (Mini (2019

تعویض یا تعمیر ال سی دی آیپد (Mini (2019

ال سی دی آیپد مینی 2019 اپل (Apple iPad Mini) یکی از قطعاتی است که در این تبلت احتمال خراب شدن آن در اثر عوامل و اتفاق های متنوع بالاست. افتادن تبلت از دست کاربر، وارد شدن ضربه و فشار به آن و غیره هنگی می‌توانند در عملکرد LCD آیپد اختلال به وجود آورند. با خدمات موبایل کمک و نمایندگی تعمیرات آیپد می‌توانید تعمیر ال سی دی iPad Mini 2019 را با بهترین قیمت انجام دهید. در ادامه بیشتر در رابطه با این موضوع صحبت می‌کنیم. بنابراین با موبایل کمک همراه باشید.

 

برای تعویض LCD آیپد مینی 2019 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

تعمیر ال سی دی iPad Mini 2019 | نمایندگی رسمی اپل

همیشه تعمیر ال سی دی یکی از رایج ترین تعمیرات گوشی ها و تبلت ها بوده است و برای آیپد مینی 2019 اپل هم دقیقا همین شرایط برقرار است. عموما هم ضربه و فشار ها ناگهانی که به بدنه این گجت ها وارد می‌شوند منجر به بروز اختلال در عملکرد ال سی دی یا شکستن آن خواهند شد و کمتر پیش می‌آید که ال سی دی یک آیپد بنا به دلایل دیگر دچار خرابی و مشکل شود. برای تعمیر LCD آیپد مینی 2019 با توجه به شرایط می‌توان از دو روش استفاده کرد.

 

تعویض یا تعمیر ال سی دی آیپد (Mini (2019 | گارانتی اپل

 

روش اول مربوط به زمانی می‌شود که تعمیر ال سی دی با تعویض گلس شکسته صفحه نمایش تبلت امکانپذیر باشد. اگر به خاطر داشته باشید پیش از این در مقاله تعویض گلس شکسته آیپد مینی 2019 | نمایندگی تعمیرات اپل به طور کامل در مورد جزئیات این روش تعمیر صحبت کردیم و اشاره داشتیم که این روش تعمیر فقط در شرایطی قابل استفاده خواهد بود که در اثر ضربه یا فشاری که به iPad وارد شده روی ال سی دی آن شکستگی ها و ترک هایی به وجود آید اما در عملکرد تاچ و ال سی دی هیچ اختلالی دیده نشود.

در روش تعمیر مذکور فقط گلس یا همان شیشه روی صفحه نمایش آیپد تعویض می‌شود و هزینه تعمیرات به طرز قابل ملاحظه‌ای کاهش می‌یابد. اما تعمیر ال سی دی iPad Mini 2019 همیشه به شیوه مذکور قابل انجام نیست و در برخی مواقع باید تعویض ال سی دی در دستور کار قرار گیرد! در این روش تعمیر کل مجموعه تاچ و ال سی دی آیپد تعویض خواهند شد و در نتیجه هم هزینه تعمیرات افزایش پیدا می‌کند و هم حساسیت انجام تعمیر بیشتر می‌شود. به همین جهت توصیه داریم که حتما برای انجام تعمیرات بر روی ال سی دی آیپد های اپل از جمله iPad Mini 2019 فقط از سرویس موبایل کمک و نمایندگی تعمیرات آیپد استفاده به عمل آورید تا خیالتان از بابت کیفیت تعمیری که روی دستگاه انجام می‌گیرد راحت باشد.

بیشتر بخوانید: تعمیرات آیپد اپل در موبایل کمک

تعمیرات تخصصی آیپد | قطعات اورجینال

یکی از مهم ترین نکاتی که باید در تعمیر آیپد و آیفون های اپل به آن اشاره کرد مربوط به بکارگیری قطعات اورجینال می‌شود. متاسفانه وضعیت بازار آزاد تعمیرات اپل به گونه‌ای است که اغلب تعمیرکاران قابل اعتماد نیستند و نمی‌توان صرفا روی صحبت های آن ها حسابی باز کرد. بارها دیده شده که تعمیرکار علیرغم اینکه مدعی می‌شود قطعه اورجینال و نو در آیپد یا آیفون مشتری نصب کرده از قطعات غیر اورجینال و حتی دست دوم استفاده به عمل آورده است. بنابراین تعمیر آیفون و آیپد های اپل را نمی‌توان به هر مرجع و تعمیرکاری واگذار کرد.

بکارگیری قطعه اورجینال در تعمیر ال سی دی iPad Mini 2019 از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. به عنوان مثال اگر قرار باشد تاچ ال سی دی آیپد شما تعویض شود و از قطعه غیر اورجینال استفاده به عمل آید، کیفیت عملکرد ال سی دی تبلت بعد از تعمیر اصلا رضایت بخش نخواهد بود و حتی اگر از دید شما رضایت بخش باشد هم خیلی نمی‌توان روی آن حساب باز کرد چون ممکن از خیلی زمینه های دیگر مثل مصرف باتری و غیره دستگاه را تحت فشار قرار دهد و تنش هایی در آن به وجود آورد.

 

برای تعویض LCD آیپد مینی 2019 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

اما سوال اینجاست که چطور می‌توانیم از اورجینال بودن قطعه تعویضی آیپد خود نظیر ال سی دی جدیدی که در آن نصب می‌شود اطمینان حاصل کنیم؟ بدین منظور بهترین راه در استفاده از سرویس و خدمات موبایل کمک و نمایندگی رسمی اپل ایران خواهد بود. زمانی که تعمیرات تخصصی آیپد و آیفون خود را به کارشناسان موبایل کمک واگذار کنید از ضمانت اورجینال بودن قطعات تعویض شده بهره‌مند خواهید شد. به بیان دیگر در مرکز موبایل کمک به غیر از مواقعی که متقاضی تعمیرات درخواست استفاده از قطعات غیر اورجینال را شخصا ارائه کند، فقط از قطعات اورجینال استفاده می‌شود.

تمام قطعاتی که در مرکز موبایل کمک و نمایندگی اپل در آیفون و آیپد مشتریان تعویض می‌گردند از ضمانت اورجینال بودن برخوردار هستند و مستقیما از فروشگاه قطعات موبایل کمک تامین خواهند شد. فروشگاه موبایل کمک سال هاست که در زمینه واردات و عرضه قطعات اورجینال انواع گوشی های موبایل و به ویژه آیفون های اپل در ایران فعالیت دارد و خیلی از مراکز بزرگ ارائه دهنده سرویس و خدمات تعمیرات تخصصی تلفن همراه در کشور قطعات مورد نیاز خود را از این فروشگاه تامین می‌کنند.

بنابراین وقتی از خدمات موبایل کمک و نمایندگی تعمیرات آیپد اپل استفاده کنید خیالتان از بابت کیفیت قطعات تعویض شده راحت خواهد بود و در صورت تعویض ال سی دی آیپد در این مرکز دیگر نگرانی از بابت کیفیت LCD تعویض شده نخواهید داشت چون کیفیت آن دقیقا با کیفیت ال سی دی پیشین دستگاه برابری می‌کند. فراموش نکنید تمام قطعاتی که در آیپد و آیفون مشتریان توسط کارشناسان موبایل کمک تعویض می‌شوند اورجینال خواهند بود و این مسئله محدود به تاچ و ال سی دی نیست.

هزینه تعمیر ال سی دی iPad Mini 2019 | نمایندگی تعمیرات آیپد

به دلیل کیفیت بالای قطعاتی که در آیفون و آیپد های اپل بکار رفته، هزینه خرید قطعه جایگزین این گجت ها و در نتیجه هزینه تعمیر آن ها افزایش پیدا می‌کند و این امر سبب می‌شود که خیلی از کاربران نگران هزینه تعمیراتی از قبیل تعمیر ال سی دی iPad Mini 2019 باشند. واقعیت این است که هزینه تعمیر LCD آیپد مینی 2019 را می‌توان با استفاده از خدمات مرکز موبایل کمک به طریق قابل ملاحظه‌ای کاهش داد، اما چطور؟

به دلیل اینکه برای استفاده از خدمات موبایل کمک و نمایندگی تعمیرات آیپد هیچ نیازی به مراجعه حضوری وجود ندارد و حتی دریافت تبلت معیوب از متقاضی تعمیرات و تحویل آن بعد از انجام تعمیر به وی توسط یک رایگان موبایل کمک انجام می‌گیرد، بخش قابل ملاحظه‌ای از هزینه تعمیرات بدین ترتیب کاهش پیدا می‌کند اما این بخش اصلی و مهمی نیست که منجر به کاهش هزینه و قیمت تعمیرات آیپد و آیفون در مرکز موبایل کمک می‌شود.

تعویض یا تعمیر ال سی دی آیپد (Mini (2019 | گارانتی اپل

همانطور که در بخش قبل گفتیم تمام قطعاتی که در مرکز موبایل کمک روی آیفون و آیپد متقاضیان تعمیرات نصب می‌شوند مستقیما از فروشگاه موبایل کمک تامین خواهند شد. این مسئله علاوه بر اینکه اورجینال بودن این قطعات را تضمین می‌کند منجر به کاهش هزینه تامین هم می‌شود چون دست واسط ها و دلال ها در این بین کوتاه خواهد شد . ضمن اینکه قطعات با قیمت خرید در گوشی مشتریانی نصب می‌شود که از سرویس مرکز تعمیرات موبایل کمک استفاده به عمل می‌آورند.

 

برای تعویض LCD آیپد مینی 2019 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

بنابراین با بکارگیری سرویس موبایل کمک و نمایندگی تعمیرات آیپد می‌توانید هزینه تعمیرات آیپد مینی 2019 و تعمیر ال سی دی آن را به حداقل مقدار ممکن برسانید. اگر باز هم احساس می‌کنید هزینه تعمیر ال سی دی آیپد برایتان بالاست می‌توانید از مشاورین مرکز موبایل کمک بخواهید تا هزینه نصب ال سی دی غیر اورجینال را برایتان برآورد کنند و در صورت تمایل از این نوع ال سی دی استفاده به عمل آورید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات آیپد iPad Mini 2019 اپل در موبایل کمک

ضمانت نامه اپل | بیمه موبایل اپل | تعمیر رایگان آیپد

خیلی از افراد در رابطه با امکان تعمیر رایگان آیپد و استفاده از ضمانت نامه اپل یا سرویس بیمه موبایل اپل صحبت سوالاتی مطرح می‌کنند که لازم می‌دانیم در این بخش به این سوالات پاسخ دهیم. ضمانت نامه اپل را می‌توان به دو دسته تقسیم کرد. اولین ضمانت مربوط به ضمانتی می‌شود که در حین خرید آیفون یا آیپد در اختیارتان قرار می‌گیرد. این ضمانت فقط زمانی امکان تعمیر رایگان آیپد و ایفون را فراهم می‌کند که خرابی و مشکلی به وجود آمده در دستگاه خود به خود ایجاد شود.

پس تعمیراتی از قبیل تعویض ال سی دی شکسته آیپد یا آیفون که در اثر سهل انگاری کاربر به وجود آمده‌اند به طور رایگان با ضمانت اولیه‌ای که در حین خرید دستگاه ارائه می‌شود قابل انجام نیستند. ضمانت دوم مربوط به ضمانت نامه اپل بعد از انجام تعمیرات در مرکز موبایل کمک می‌شود. در صورتی که تعمیر خاصی در مرکز موبایل کمک و نمایندگی تعمیرات آیپد روی گجت شما انجام گیرد تا بازه زمانی مشخصی مشمول گارانتی خواهد بود و در صورت بروز خرابی تعمیرات رایگان آن مرکز موبایل کمک امکانپذیر می‌شود.

اما بیمه موبایل چگونه است؟ برخلاف گارانتی و ضمانت نامه اپل می‌توانید با استفاده از بیمه تقریبا هر تعمیری را بدون نیاز به پرداخت هزینه انجام دهید. حتی تعمیراتی از قبیل خرابی ناشی از آب خوردگی، افتادن آیپد از دست کاربر و شکستن ال سی دی آن و غیره هم با بیمه موبایل به صورت رایگان قابل انجام هستند. بنابراین اگر یک آیپد یا آیفون گران قیمت دارید، همین حالا نسبت به بیمه آن اقدام کنید. بهترین بیمه موبایل فعلی کشور هم با همکاری موبایل کمک و شرکت سامان حامی ارائه شده است.

پس اگر آیپد شما از بیمه بهره‌مند باشد می‌توانید با استفاده از آن تعمیراتی از قبیل تعمیر ال سی دی iPad Mini 2019 را به صورت رایگان و بدون نیاز به پرداخت هزینه شخصی انجام دهید. در سایر مواقع و شرایط تقریبا تعمیر رایگان آیپد و آیفون غیر ممکن خواهد بود مگر اینکه شرایط بسیار خاصی برقرار باشد که در کمتر مواقعی پیش می‌آید شرایط این چنینی را شاهد باشیم.

مزیت های سرویس موبایل کمک و تعمیرات آیپد | نمایندگی تعمیرات آیپد

اما چرا استفاده از خدمات مرکز موبایل کک را برای انجام تعمیرات تخصصی آیفون و آیپد پیشنهاد می‌کنیم و تاکید داریم تعمیراتی از قبیل تعمیر ال سی دی آیپد مینی 2019 را به کارشناسان این مرکز واگذار نمایید؟ وقتی تعمیرت آیپدتان را به کارشناسان موبایل کمک واگذار کنید از مزیت های زیر بهره‌مند خواهید شد:

 

  • عدم نیاز به مراجعه حضوری: طی هیچ یک از مراحل تعمیر در مرکز موبایل کمک نیازی به مراجعه حضوری متقاضی تعمیرات وجود ندارد. حتی برای ثبت سفارش و تحویل آیپد هم نیازی به مراجعه حضوری نیست و این اقدامات توسط تیم موبایل کمک انجام می‌شود.

 

  • صرفه جویی در زمان: عدم نیاز به مراجعه حضوری و همچنین سرعت عمل بالای تیم موبایل کمک در انجام تعمیرات تخصصی آیپد منجر می‌شوند که صرفه جویی قابل ملاحظه‌ای در زمان به عمل آید.

 

  • ضمانت تعمیرات: تیم موبایل کمک تعمیراتی که در این مرکز بر روی آیفون و آیپد مشتریان انجام می‌شود را با ضمانت ارائه خواهند کرد. بدین ترتیب خیال متقاضی تعمیرات از بایت کیفیت تعمیر صورت گرفته راحت خواهد بود.

 

تعویض یا تعمیر ال سی دی آیپد (Mini (2019 | گارانتی اپل

 

  • ضمانت اورجینال بودن قطعات: تمام قطعاتی که در مرکز موبایل کمک روی گوشی مشتریان نصب خواهند شد از نظر اورجینال بودن مشمول گارانتی هستند.

 

  • کاهش هزینه ها: وقتی از خدمات موبایل کمک و نمایندگی تعمیرات آیپد استفاده کنید، هزینه های تعمیر به طرز قابل ملاحظه‌ای کاهش می‌یابد. این مسئله از اصلی ترین ویژگی های مثبت و مزیت های سرویس موبایل کمک است.

 

  • بکارگیری تجهیزات پیشرفته: در مرکز موبایل کمک و نمایندگی تعمیرات آیپد از مدرن ترین تجهیزات و لوازم برای تعمیر آیپد و ایفون متقاضیان استفاده به عمل می‌آید.

 

برای تعویض LCD آیپد مینی 2019 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

با توجه به موارد فوق می‌توان اینطور نتیجه‌گیری کرد که واگذاری تعمیرات تخصصی آیپد از قبیل تعمیر ال سی دی iPad Mini 2019 به کارشناسان موبایل کمک می‌تواند بهترین نتیجه و بازده را به همراه داشته باشد. موبایل کمک هم اکنون به عنوان نمایندگی اپل تهران فعال است و به همین سبب می‌توان تعمیرات تخصصی اپل را بدون نگرانی و اطمینان از بهترین کیفیت به این مرکز و کارشناسانش واگذار کرد.

ثبت سفارش تعمیر ال سی دی iPad Mini 2019 در موبایل کمک

اما چطور تعمیر ال سی دی آیپد مینی 2019 را به مرکز موبایل کمک و کارشناسان آن واگذار کنیم؟ بدین منظور باید در قدم نخست سفارش تعمیرات را به ثبت برسانید. ثبت سفارش به دو شیوه مختلف امکانپذیر خواهد بود که در بخش زیر به آن ها اشاره کرده‌ایم:

  • ثبت سفارش با تماس تلفنی: در این روش کافیست با شماره 02175147 تماس حاصل کنید و با ارائه جزئیات لازم سفارش تعمیر مورد نیازتان را به ثبت برسانید.
  • ثبت سفارش از طریق سایت: روش دوم ثبت سفارش تعمیرات مربوط به پر کردن فرم درخواست آنلاین تعمیرات موبایل از سایت موبایل کمک می‌شود.

بعد از ثبت درخواست تعمیرات، پیک رایگان موبایل کمک به آدرس شما اعزام شده و آیپد را درب منزل تحویل می‌گیرد و به شرکت ارجاع خواهد داد. تعمیرات لازم در مرکز موبایل کمک و با استفاده از مدرن ترین تجهیزات روز دنیا بر روی آیپدتان انجام می‌شود و دستگاه دوباره با پیک رایگان به آدرستان فرستاده شده و درب منزل تحویل داده می‌شود. بدین ترتیب ظرف چند ساعت تعمیراتی از قبیل تعمیر ال سی دی iPad Mini 2019 قابل انجام خواهد بود. فراموش نکنید که تعمیرات صورت گرفته در مرکز موبایل کمک و نمایندگی تعمیرات آیپد مشمول گارانتی هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با سرویس موبایل کمک و نمایندگی اپل با شماره 02175147 تماس حاصل کنید.

تعمیرات تخصصی آیفون
در نمایندگی اپل با گارانتی رسمی

دفتر مرکزی75147-021
تعمیرات تخصصی آیفون
در گارانتی اپل

مقالات آموزش تعمیرات آیفون

آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

اطلاعات بیشتر آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

تعمیر باتری انواع آیفون

مقالات راهنمای تعویض باتری اپل

اطلاعات بیشتر تعویض باتری انواع آیفون

تعمیرات تخصصی اپل واچ

اطلاعات بیشتر
تعمیرات اپل واچ

فروشگاه قطعات تعمیرات اپل

خرید قطعات اورجینال آیفون (با گارانتی اصالت قطعه)

اطلاعات بیشتر فروشگاه قطعات موبایل

تعویض ال سی دی انواع آیفون

مقالات راهنمای تعویض ال سی دی اپل

اطلاعات بیشتر مقالات راهنمای تعویض ال سی دی اپل