تعمیرات گوشی اپل در تهران | ضمانت گارانتی تعمیرات Apple تعمیرات گوشی اپل در تهران | ضمانت گارانتی تعمیرات Apple

تعمیرات گوشی اپل در تهران | ضمانت گارانتی تعمیرات Apple

موبایل کمک به عنوان یکی از قدیمی ترین و اصلی ترین نمایندگی های رسمی گوشی اپل ایران فعالیت دارد و مفتخر است که بدین سبب بتواند در حوزه تعمیرات تخصصی اپل، فروش قطعات اپل، فروش لوازم تعمیرات اپل و غیره فعالیت داشته باشد. در ادامه این مطلب بیشتر در مورد سرویس موبایل کمک و نمایندگی گوشی اپل در تهران صحبت خواهیم کرد. بنابراین با ما همراه باشید.

 

گارانتی رسمی تعمیرات اپل | 02175147 | خیابان جمهوری، نرسیده به پل حافظ، خیابان لاله، پلاک 9 واحد 2

 

نمایندگی اپل در ایران | بهترین نمایندگی اپل

پیش از اینکه در رابطه با خدمات مرکز موبایل کمک صحبت کنیم بهتر است کمی بیشتر و دقیق تر در رابطه با مسئله نمایندگی اپل و وجود آن در کشور ایران صحبت داشته باشیم. همانطور که می‌دانید روابط مابین ایران و ایالات متحده خیلی وضعیت جالبی ندارد و به همین سبب اپل که یک شرکت آمریکایی است به طور مستقیم در داخل ایران نمایندگی تحت نظارت خود ندارد. اما این موضوع بدان معنا نیست که هیچ مرکز تعمیرات و فروش محصولات اپل ایرانی نتواند کیفیتی در حد نمایندگی رسمی اپل را ارائه کند.

هم اکنون شرکت های زیادی مدعی هستند که به عنوان نمایندگی گوشی اپل در تهران و ایران فعالیت دارند اما متاسفانه اغلب این مراکز سعی می‌کنند از این لقب ها و شعارها برای جذب مشتری بیشتر و با اهداف تبلیغاتی استفاده به عمل آورند. اما در مرکز موبایل کمک وضعیت متفاوت است و اهداف دیگری در این راستا تعیین شده‌اند. سرویس موبایل کمک شامل چندین بخش مختلف می‌شود که سه قسمت اصلی آن تعمیرات اپل، فروش قطعات اورجینال اپل و فروش لوازم تعمیرات موبایل هستند.

 

تعمیرات گوشی اپل در تهران | ضمانت گارانتی تعمیرات Apple

 

با خدمات شرکت موبایل کمک می‌توانید شاهد تعمیرات فوری گوشی آیفون در کمتر از چند ساعت باشید و آیفون تعمیر شده خود را درب منزل از پیک رایگان شرکت تحویل بگیرید. تمام تعمیراتی که در موبایل کمک انجام می‌شوند از قبیل  تعویض باتری، تعویض ال سی دی آیفون و غیره مشمول گارانتی خواهند بود و این گارانتی در دو حوزه ارائه می‌شود. گارانتی اول مربوط به کیفیت تعمیرات است و گارانتی دوم مربوط به اورجینال بودن قطعات تعویض شده آیفون می‌شود. بنابراین وقتی از خدمات موبایل کمک برای  تعمیر آیفون های اپل استفاده کنید از ضمانت نامه تعمیرات Apple بهره‌مند خواهید شد و خیالتان از بابت کیفیت تعمیرات صورت گرفته بر روی دستگاه راحت می‌شود.

بیشتر بخوانید: نمایندگی اپل تهران | نمایندگی رسمی Apple تهران

علاوه بر موارد فوق استفاده از خدمات موبایل کمک می‌تواند مجموعه‌ای از مزیت های دیگری از قبیل کاهش هزینه تعمیرات، عدم نیاز به مراجعه حضوری متقاضی، صرفه جویی در زمان و غیره را هم به همراه داشته باشد. ضمن اینکه در این مرکز از مدرن ترین تجهیزات و ابزارها برای تعمیر آیفون های اپل استفاده به عمل می‌آید و تمام استاندارد های لازم در حین انجام تعمیرات رعایت می‌شوند تا نتیجه تعمیر از نظر کیفی در بالاترین سطح ممکن قرار گیرد. بدین ترتیب می‌توان با خدمات موبایل کمک یک تعمیر کاملا مطمئن  و تضمین شده را روی گوشی انجام داد.

 

گارانتی رسمی تعمیرات اپل | 02175147 | خیابان جمهوری، نرسیده به پل حافظ، خیابان لاله، پلاک 9 واحد 2

 

با تکیه بر این دلایل موبایل کمک خود را به عنوان نمایندگی گوشی اپل در تهران معرفی می‌کند، چون با استفاده از خدمات این شرکت می‌توانید تعمیرات اپل را با بهترین کیفیت انجام دهید و حتی قطعات اورجینال اپل و لوازم تعمیرات درجه یک اپل را از فروشگاه موبایل کمک تهیه نمایید و از ضمانت نامه اپل بهره‌مند شوید. آمار رضایت مشتریان شرکت موبایل کمک حتی از آمار رضایت مشتریان خیلی از نمایندگی های رسمی اپل در سراسر دنیا بهتر است و این موضوع می‌تواند ثابت کننده ادعای این شرکت مبنی بر ارائه سرویس تعمیرات تخصصی اپل با بهترین کیفیت ممکن باشد.

برای کسب اطلاعات دقیق تر در رابطه با جزئیات نمایندگی های اپل در ایران و ضوابط گارانتی اپل در کشور توصیه داریم به مطالعه مقاله همه چیز در مورد نمایندگی رسمی اپل در ایران و شرایط گارانتی آیفون بپردازید تا دیدتان نسبت به این موضوع بازتر شود. به طور کلی اگر می‌خواهید تعمیرات اپل با بهترین کیفیت روی آیفون، آیپد یا اپل واچ شما انجام شود و از ضمانت تعمیرات و کیفیت قطعات بهره‌مند شوید و یک تعمیر کاملا مطمئن و سریع را تجربه کنید، موبایل کمک این امکان را برایتان فراهم می‌کند. به همین جهت است که مدعی هستیم موبایل کمک بهترین نمایندگی اپل ایران خواهد بود.

تعمیرات اپل | نمایندگی گوشی اپل در تهران

اگر به دنبال تعمیرات گوشی های اپل یا حتی آیپد و اپل واچ هستید، موبایل کمک می‌تواند انجام این کار را به بهترین شکل ممکن امکانپذیر سازد. تعمیر گجت های شرکت اپل از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و برای انجام آن باید دقت زیادی صرف شود. همانطور که در مقاله قبل از مراجعه به مراکز تعمیر موبایل این سوالات را از خود بپرسید!” اشاره کرده بودیم به هیچ عنوان نباید تعمیرات موبایل اپل توسط هر مرکز تعمیرات و به دست هر فردی که مدعی است می‌تواند تعمیر آیفون را انجام دهد صورت پذیرد.

در خیلی از مواقع دیده شده که واگذاری تعمیرات اپل به افراد کم تجربه و تعمیرکاران غیر مجرب سبب شده مشکلات زیادی در دستگاه به وجود آید و حتی قطعات و بخش های سالم گوشی هم دچار مشکل شوند. به همین جهت است که توصیه داریم برای تعمیرات اپل فقط از سرویس نمایندگی گوشی اپل در تهران (موبایل کمک) استفاده کنید. برای دستیابی به بهترین نتیجه در تعمیر آیفون های اپل و دیگر گجت ها این شرکت باید چندین عامل به طور همزمان در نظر گرفته شده و شرایط خاصی برقرار باشد.

 

گارانتی رسمی تعمیرات اپل | 02175147 | خیابان جمهوری، نرسیده به پل حافظ، خیابان لاله، پلاک 9 واحد 2

 

تعمیرات گوشی اپل در تهران | ضمانت گارانتی تعمیرات Apple

 

تجربه و مهارت تعمیرکار یکی از اصلی ترین این شرایط است. مسئله بعدی مربوط به ابزارها و تجهیزاتی می‌شود که تعمیرکار از آن ها استفاده می‌کند. طبیعتا اگر ابزارهای مناسب در اختیار یک تعمیرکار قرار داده نشوند، وی قادر نخواهد بود که تعمیر آیفون را با کیفیت مطلوب و مورد پسند انجام دهد. مسئله بعدی هم مربوط به قطعاتی می‌شود که در گوشی نصب خواهند شد. همواره باید سعی شود در تعمیرات اپل از قطعات اورجینال استفاده به عمل آید. به همین دلایل است که اکیدا توصیه داریم از سرویس هر مرکز تعمیراتی برای تعمیر آیفون خود استفاده نکنید.

همانطور که در مقاله موبایل خود را در تهران کجا تعمیر کنیم؟ آیفون و سامسونگ اشاره کرده بودیم موبایل کمک می‌تواند بهترین مرجع برای انجام تعمیرات تخصصی آیفون، آیپد و اپل واچ باشد. تمام تعمیراتی که در این مرکز روی گوشی متقاضیان انجام می‌شوند مشمول ضمانت نامه تعمیرات Apple خواهند بود و بدین ترتیب خیال متقاضی از بابت کیفیت تعمیرات صورت گرفته در دستگاه راحت می‌شود. اما موبایل کمک علاوه بر سرویس تعمیر، فروش قطعات اورجینال اپل و لوازم تعمیرات اپل را هم پشتیبانی می‌کند.

نمایندگی فروش قطعات اورجینال اپل | فروشگاه موبایل کمک

فروشگاه موبایل کمک سال هاست که در زمینه تامین و عرضه قطعات اورجینال گوشی های موبایل از جمله آیفون های اپل فعالیت دارد. تمام قطعاتی که در این فروشگاه عرضه می‌شوند اورجینال و اصل هستند و از این نظر شامل گارانتی می‌شوند. بنابراین تعمیرکاران و تمام افراد علاقمند به تعمیرات موبایل می‌توانند قطعات گوشی های مورد نظرشان را با اطمینان از اورجینال بودن و کیفیت برتر قطعه از فروشگاه موبایل کمک تهیه کنند و بدین ترتیب بعد از تعمیر از بهترین بازده  کیفی بهره‌مند شوند.

فروشگاه موبایل کمک را می‌توان به نوعی نمایندگی فروش قطعات اورجینال اپل در ایران محسوب کرد جون کمتر فروشگاهی در داخل کشور وجود دارد که سرویس مشابه با سرویس فروشگاه موبایل کمک را ارائه کند و قطعات آیفون و دیگر گوشی های موبایل را با ضمانت اورجینال بودن در اختیار خریداران قرار دهد. بنابراین با خرید قطعات موبایل اپل از این فروشگاه  خیالتان از بابت کیفیت قطعه تهیه شده و اورجینال بودن آن راحت خواهد بود.

 

گارانتی رسمی تعمیرات اپل | 02175147 | خیابان جمهوری، نرسیده به پل حافظ، خیابان لاله، پلاک 9 واحد 2

 

تعمیرات گوشی اپل در تهران | ضمانت گارانتی تعمیرات Apple

 

بیشتر بخوانید: تعمیرات گوشی آیفون با کمترین هزینه و ضمانت | تعمیرات گوشی اپل

لازم به ذکر است که تمام قطعاتی که در مرکز تعمیرات موبایل کمک و نمایندگی گوشی اپل در تهران مورد استفاده قرار می‌گیرند هم مستقیما از فروشگاه موبایل کمک تامین می‌شوند. بنابراین اگر تعمیرات موبایل خود را به مرکز تعمیرات موبایل کمک واگذار کنید و قطعه‌ای در گوشی شما تعویض شود، آن قطعه از ضمانت اورجینال بودن بهره‌مند خواهد بود و خیالتان از بابت کیفیت قطعه تعویضی گوشی راحت می‌شود. به همین سبب است که مدعی شدیم موبایل کمک می‌تواند بهترین مرجع برای انجام تعمیرات تخصصی موبایل اپل و نمایندگی اپل در تهران باشد. کیفیت قطعاتی که در این مرکز عرضه شده‌اند یا در گوشی مشتریان نصب می‌شوند تضمین شده خواهد بود.

نمایندگی فروش لوازم تعمیرات اپل | فروشگاه موبایل کمک

علاوه بر قطعات اورجینال موبایل در فروشگاه موبایل کمک لوازم تعمیرات اپل هم با ضمانت در اختیار افراد علاقمند به حوزه تعمیرات و تعمیرکاران با تجربه قرار داده می‌شود. در فروشگاه موبایل کمک می‌توانید کیت های تعمیر و انواع لوازم تعمیرات را با بهترین قیمت تهیه کنید و بدین ترتیب تقریبا بتوانید هر تعمیری که روی گوشی های اپل مورد نیاز است را بدون دردسر انجام دهید. فراموش نکنید بکارگیری لوازم مناسب از اصلی ترین عواملی است که مستقیما بر روی کیفیت و نتیجه تعمیر تاثیر می‌گذارد.

 

گارانتی رسمی تعمیرات اپل | 02175147 | خیابان جمهوری، نرسیده به پل حافظ، خیابان لاله، پلاک 9 واحد 2

 

هر چقدر هم که یک تعمیرکار مهارت و تجربه بالایی داشته باشد، بدون در اختیار داشتن لوازم تعمیر مناسب نمی‌تواند یک تعمیر مطمئن و درجه یک را بر روی موبایل انجام دهد. وضعیت زمانی که گوشی مورد تعمیر از محصولات اپل باشد بیش از پیش دشوار خواهد شد. بنابراین برای خرید لوازم تعمیرات اورجینال اپل هم می‌توانید از سرویس فروشگاه موبایل کمک و نمایندگی گوشی اپل در تهران استفاده به عمل آورید.

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیرات آیفون | نمایندگی تعمیرات اپل

ضمانت نامه تعمیرات Apple | تعمیر مطمئن آیفون در موبایل کمک

بد نیست کمی هم در رابطه با ضمانتی که شرکت موبایل کمک در قابل تعمیر آیفون ها ارائه می‌کند صحبت کنیم. هر تعمیری که در مرکز موبایل کمک و به دست کارشناسان این شرکت بر روی آیفون، آیپد یا اپل واچ مشتریان انجام می‌گیرد از دو نظر مشمول گارانتی خواهند بود. ضمانت اول مربوط به کیفیت قطعه تعویض شده در موبایل و اورجینال بودن آن می‌شود که قبلا در رابطه با آن صحبت کردیم و گفتیم که تمام قطعات مورد نیاز در حین تعمیر گوشی از فروشگاه موبایل کمک تامین خواهند شد.

 

تعمیرات گوشی اپل در تهران | ضمانت گارانتی تعمیرات Apple

 

دومین ضمانتی که در این راستا ارائه می‌شود مربوط به ضمانت نامه تعمیرات Apple خواهد بود که در واقع کیفیت خود تعمیر صورت گرفته را تضمین می‌کند. به عنوان مثال اگر ال سی دی آیفون خود یا باتری آن را در مرکز موبایل کمک تضمین کنید، این شرکت کارکرد بدون مشکل قطعه تعویض شده را برای یک بازه زمانی خاص ضمانت می‌کند. بازه زمانی که در این بین تعیین می‌شود با توجه به حساسیت تعمیر و قطعه تعویض شده صورت می‌پذیرد. به عنوان مثال ضمانتی که در قبال تعمیر آیفون آب خورده ارائه می‌شود به مراتب بازه کمتری نسبت به تعمیراتی از قبیل تعمیر ال سی دی، باتری و غیره دارد. بنابراین با سرویس موبایل کمک و نمایندگی اپل می‌توانید از ضمانت تعمیرات بهره‌مند شوید.

ثبت سفارش تعمیر در موبایل کمک | نمایندگی گوشی اپل در تهران

سرویس موبایل کمک به گونه‌ای در نظر گرفته شده که با کمترین دردسر ممکن انجام تعمیرات تخصصی اپل را برای متقاضیان این امر امکانپذیر سازید. به منظور ثبت سفارش تعمیرات تخصصی در مرکز موبایل کمک نیازی به مراجعه حضوری متقاضی وجود ندارد و ثبت سفارش می‌تواند با یک تماس تلفنی با شماره 02175147 یا از طریق صفحه درخواست آنلاین تعمیرات موبایل در سایت شرکت ثبت شود. به محض اینکه درخواست تعمیرات توسط متقاضی ثبت شود، هماهنگی های لازم با وی انجام خواهد شد و ظرف چند دقیقه پیک رایگان موبایل کمک به آدرس وی اعزام می‌شود.

 

گارانتی رسمی تعمیرات اپل | 02175147 | خیابان جمهوری، نرسیده به پل حافظ، خیابان لاله، پلاک 9 واحد 2

 

گوشی معیوب درب منزل از متقاضی تعمیرات تحویل گرفته خواهد شد و به شرکت ارجاع داده می‌شود. تعمیرات لازم در نمایندگی گوشی اپل در تهران (موبایل کمک) بر روی موبایل متقاضی انجام خواهد شد و گوشی دوباره توسط پیک رایگان شرکت به آدرس متقاضی ارسال شده و درب منزل به وی تحویل داده می‌کند. عموما کل پروسه شرح داده شده چیزی در حدود 3 الی 5 ساعت زمان می‌برد. در این مرحله ضمانت نامه تعمیرات Apple هم توسط پیک موبایل کمک به متقاضی تعمیرات ارائه می‌شود تا در صورت وجود هرگونه مشکل وی بتواند از ضمانت برای تعمیر رایگان آیفون خود استفاده کند.

بنابراین با خدماتی که شرکت موبایل کمک ارائه کرده می‌توانید بدون دردسر تعمیرات تخصصی اپل را انجام دهید. در این مرکز علاوه بر تعمیرات موبایل اپل، عرضه قطعات اورجینال اپل و لوازم تعمیرات اپل هم با ضمانت انجام می‌شود. به منظور کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با سرویس و خدمات موبایل کمک، کسب مشاوره رایگان و ثبت سفارش تعمیرات کافیست با شماره 02175147 تماس حاصل کنید. با موبایل کمک یک تعمیر سریع، مطمئن و کم هزینه را تجربه خواهید کرد.

تعمیرات تخصصی آیفون
در نمایندگی اپل با گارانتی رسمی

دفتر مرکزی75147-021
تعمیرات تخصصی آیفون
در گارانتی اپل

مقالات آموزش تعمیرات آیفون

آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

اطلاعات بیشتر آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

تعمیر باتری انواع آیفون

مقالات راهنمای تعویض باتری اپل

اطلاعات بیشتر تعویض باتری انواع آیفون

تعمیرات تخصصی اپل واچ

اطلاعات بیشتر
تعمیرات اپل واچ

فروشگاه قطعات تعمیرات اپل

خرید قطعات اورجینال آیفون (با گارانتی اصالت قطعه)

اطلاعات بیشتر فروشگاه قطعات موبایل

تعویض ال سی دی انواع آیفون

مقالات راهنمای تعویض ال سی دی اپل

اطلاعات بیشتر مقالات راهنمای تعویض ال سی دی اپل