تعمیر یا تعویض تاچ ال سی دی آیفون XS تعمیر یا تعویض تاچ ال سی دی آیفون XS

تعمیر یا تعویض تاچ ال سی دی آیفون XS

متاسفانه شکستن و از کار افتادن تاچ و ال سی دی گوشی های موبایل همیشه یکی از رایج ترین مشکلاتی بوده که کاربران با آن رو به رو می‌شوند. آیفون ایکس اس اپل هم از این موضوع مستثنا نیست. با خدمات موبایل کمک می‌توانید تعمیر ال سی دی تاچ آیفون XS خود را با کمترین قیمت و بهترین کیفیت انجام دهید. با موبایل کمک همراه باشید.

اصلی ترین دلایل تعمیر و تعویض ال سی دی گوشی چیست؟

متاسفانه تعویض و تعمیر ال سی دی یکی از رایج ترین تعمیرات موبایل است که هر روز کاربران زیادی به آن نیاز پیدا می‌کنند. این روزها گوشی های موبایل به صفحه نمایش های بزرگ تری مجهز شده‌اند که متاسفانه این مسئله منجر به افزایش حساسیت آن ها در برابر ضربه و فشار می‌شود. چون وقتی صفحه نمایش یک گوشی بزرگ باشد، هر ضربه و فشاری ممکن است مستقیما به آن وارد شده و منجر به آسیب دیدن نمایشگر شود. آیفون XS اپل هم از این موضوع مستثنا نخواهد بود. متاسفانه اتفاق هایی مثل افتادن گوشی از دست کاربر و شکستن ال سی دی از اتفاق های بسیار رایجی هستند که هر روز رخ می‌دهند و کاربران زیادی بدین منظور ملزم به تعویض ال سی دی گوشی خود خواهند شد.

 

برای تعویض LCD آیفون XS کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر.

 

دلایل دیگری هم می‌توانند منجر به خراب شدن ال سی دی شوند. برای مثال در خیلی از مواقع ممکن است آب خوردگی و نفوذ مایعات منجر به بروز اختلال در عملکرد ال سی دی و تاچ گوشی شود. اما اگر ال سی دی و تاچ آیفون XS دچار اختلال و مشکل شد، تکلیف چیست؟ در این شرایط باید چه هزینه‌ای برای تعمیر ال سی دی تاچ آیفون XS پرداخت شود؟ چطور می‌توان مطمئن بود که ال سی دی و تاچ‌های جدیدی که در گوشی نصب می‌شوند اورجینال و اصل هستند؟ با سرویس موبایل کمک می‌توانید از تمام این موضوعات اطمینان داشته باشید و با اعتماد کامل و صرف کمترین هزینه تعمیر ال سی دی تاچ آیفون XS خود را انجام دهید.

چطور از اورجینال بودن ال سی دی مطمئن شویم؟

اگر نیازمند تعمیر ال سی دی تاچ آیفون XS هستید باید دقت کنید که حتما ال سی دی و تاچ اورجینال در گوشی شما نصب شود. متاسفانه خیلی از تعمیرکاران موبایل در این زمینه عملکرد درستی ندارند و از ال سی دی و تاچ های غیر اورجینال در گوشی مشتریان استفاده می‌کنند. برای درک بهتر تفاوت های مابین ال سی دی اورجینال و کپی در آیفون های اپل توصیه می‌کنیم حتما یک بار هم که شده مقاله شرح تفاوت ال سی دی اورجینال و کپی آیفون های اپل را مطالعه کنید. بنابراین اگر می‌خواهید تعمیری با اطمینان روی گوشی شما انجام شود و از اورجینال بودن ال سی دی که در گوشی نصب می‌شود مطمئن باشید، بهتر است تعمیر گوشی خود را به مرجعی قابل اعتماد مثل موبایل کمک واگذار کنید و از واگذار کردن گوشی چندین میلیون تومانی خود به هر تعمیرکاری اکیدا خودداری کنید. متاسفانه سوء استفاده های زیادی در این راستا از کاربران به عمل می‌آید و بهتر است برای تعمیر ال سی دی تاچ آیفون XS ریسک نکنید. بدین ترتیب می‌توانید مطمئن باشید که قطعات بکار رفته در گوشی شما کاملا اورجینال و اصل هستند.

تعمیر یا تعویض ال سی دی تاچ آیفون XS | گارانتی اپل

هزینه تعمیر ال سی دی تاچ آیفون XS چقدر است؟

تعویض و تعمیر ال سی دی گوشی های موبایل همیشه از پر هزینه ترین تعمیرات این گجت ها بوده و هست و متاسفانه برای iPhone XS اپل هم شرایط مشابه وجود دارد. اما اگر می‌خواهید تعمیر ال سی دی تاچ آیفون XS شما با صرف کمترین هزینه ممکن انجام شود، توصیه می‌کنیم از خدمات مرکز موبایل کمک استفاده کنید. موبایل کمک به دلیل اینکه قطعات اصل و اورجینال گوشی های موبایل را بدون واسط وارد کرده و مشتریان را از پرداخت هزینه هایی مثل دستمزد تعمیرکار مصون می‌کند، بهترین قیمت ممکن مشتریانش به همراه خواهد داشت.  پس اگر می‌خواهید با کمترین قیمت ممکن تعمیر ال سی دی تاچ آیفون XS خود را انجام دهید از خدمات شرکت موبایل کمک استفاده کنید.

 

تعمیر یا تعویض ال سی دی تاچ آیفون XS | گارانتی اپل

 

بیشتر بخوانید: تعمیرات آیفون XS اپل 

تحت یک شرایط خاص هم می‌توان هزینه تعمیر ال سی دی تاچ آیفون XS را به حداقل مقدار ممکن رساند. این حالت مربوط به شرایطی می‌شود که شکستگی یا ترک های روی صفحه نمایش گوشی فقط بر روی گلس ال سی دی آن به وجود آید و خود ال سی دی و تاچ گوشی آسیبی ندیده باشد. در اینگونه مواقع می‌توانید به جای تعویض کامل تاچ ال سی دی فقط گلس روی آن را تعویض کنید و تقریبا یک سوم هزینه تعویض تاچ و ال سی دی را پرداخت کرده و گوشی را مثل روز اول خودش تحویل بگیرید. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با تعویض گلس ال سی دی آیفون XS به مطالعه مقاله تعویض گلس ال سی دی آیفون XS با قیمت باورنکردنی در موبایل کمکبپردازید.

تعمیر ال سی دی تاچ آیفون XS چقدر زمان می‌برد؟

برای تعویض یا تعمیر ال سی دی تاچ آیفون XS عجله نداشته باشید و اجازه دهید تا مراحل تعمیر مورد نیاز با دقت و حوصله توسط تعمیرکاران انجام گیرند. اگر خیلی به سرعت بالای تعمیر گوشی اهمیت می‌دهید و سریعا به آن نیاز دارید، می‌توانید از سرویس و خدمات شرکت موبایل کمک استفاده کنید. در مرکز موبایل کمک تعمیراتی مثل تعویض ال سی دی آیفون XS ظرف مدت زمانی در حدود 3 ساعت انجام می‌شود و شما نهایتا ظرف 5 ساعت گوشی تعمیر شده خویش را از پیک رایگان موبایل کمک تحویل می‌گیرید. در نظر داشته باشید که برای تعمیر گوشی با سرویس موبایل کمک هیچ نیازی نیست که شما از منزل خارج شوید و مراجعه حضوری داشته باشید، بلکه به سادگی و با یک تماس تلفنی یا از طریق سایت موبایل کمک سفارش خود را به ثبت می‌رسانید. سپس پیک رایگان موبایل کمک به آدرس شما اعزام و گوشی را از شما تحویل خواهد گرفت و به شرکت ارجاع می‌دهد. در نهایت هم بعد از تعمیر ال سی دی تاچ گوشی، دستگاه توسط پیک موبایل کمک به آدرس شما ارسال و درب منزل تحویل داده می‌شود. کل این پروسه شاید چیزی در حدود 5 ساعت زمان ببرد.

 

برای تعویض LCD آیفون XS کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر.

 

بیشتر بخوانید: تعمیرات تخصصی آیفون

آیا شخصا قادر به تعمیر ال سی دی تاچ آیفون XS هستیم؟

اگر در زمینه تعمیرات موبایل تجربه کافی دارید و ابزارهای لازم برای انجام تعمیرات را هم در اختیار داشته باشید، احتمالا با دقت و حوصله قادر به تعویض ال سی دی آیفون XS خواهید بود اما تعمیراتی مثل تعویض گلس ال سی دی توسط شما قابل انجام نیستند چون به دستگاه های پیشرفته‌ای نیاز دارند. با این حال توصیه می‌کنیم چون گوشی آیفون ایکس اس اپل یک گوشی گران قیمت است تا حد ممکن شخصا ریسک تعمیر ال سی دی آن را نپذیرید و انجام این کار را به مراجع قابل اعتمادی مثل موبایل کمک واگذار کنید که تعمیر ال سی دی تاچ آیفون XS را با ضمانت برایتان انجام دهند. اگر برای تعمیر شخصی این گوشی مصر هستید می‌توانید ابزارهای مورد نیاز و همچنین قطعاتی مثل ال سی دی اورجینال آیفون XS را از فروشگاه موبایل کمک تهیه کنید. تمام قطعاتی که در فروشگاه موبایل کمک عرضه شده‌اند اصل و اورجینال بوده و دارای گارانتی هستند. برای خرید قطعات موبایل اینجا را کلیک کنید.

 

تعمیر یا تعویض ال سی دی تاچ آیفون XS | گارانتی اپل

تعمیر ال سی دی تاچ آیفون XS با کمترین هزینه

موبایل کمک مدت هاست که به عنوان یکی از بهترین و قابل اعتمادترین مراجع تعمیرات موبایل در ایران فعالیت دارد. بنابراین اگر می‌خواهید یک تعمیر سریع، مطمئن و کم هزینه را تجربه کنید، توصیه داریم از سرویس و خدمات این مرکز استفاده به عمل آورید. کارشناسان موبایل کمک افراد با تجربه و کاملا حرفه‌ای هستند و در این مرکز مدرن ترین تجهیزات ممکن برای تعمیر گوشی مشتریان عزیز وجود دارد. بدین ترتیب تعمیراتی مثل تعمیر ال سی دی تاچ و به طور کلی تمام تعمیرات آیفون XS اپل با بهترین کیفیت ممکن در این مرکز انجام خواهند شد. تمام تعمیراتی که توسط کارشناسان موبایل کمک در این مرکز صورت می‌پذیرد شامل ضمانت هستند، بنابراین خیال شما از بابت کیفیت تعمیری که روی گوشی انجام می‌شود راحت خواهد بود. از سمت دیگر کارشناسان موبایل کمک فقط از قطعات اورجینالی استفاده می‌کنند که توسط این شرکت تایید و مستقیما وارد شده‌اند. بنابراین خیال شما از بابت اورجینال بودن قطعه‌ای که در گوشی نصب می‌شود هم راحت خواهد بود.

 

برای تعویض LCD آیفون XS کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر.

 

تمام سفارش های تعمیر موبایل آیفون و دیگر موبایل‌ها در مرکز موبایل کمک طی سریع ترین زمان ممکن تکمیل خواهند شد. برای ثبت سفارش هم نیازی به خروج از منزل و مراجعه حضوری ندارید. دریافت گوشی معیوب از شما و واگذاری مجدد آن به شما بعد از انجام تعمیرات هم توسط پیک رایگان موبایل کمک انجام می‌شود. به منظور ثبت سفارش تعمیر ال سی دی تاچ آیفون XS خود در مرکز موبایل کمک کافیست با شماره 75147-021 تماس حاصل نمایید یا با مراجعه به صفحه ثبت سفارش تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک درخواست خود را به صورت آنلاین به ثبت برسانید. نمایندگی های موبایل کمک در سراسر کشور (تهران و شهرستان ها) آماده خدمات رسانی به شما خواهند بود.

همچنین در صورت تمایل به خرید موبایل میتوانید به سایت موبایل کمک مراجعه کنید.

بیشتر بخوانید:

قطعات گوشی آیفون ایکس اس

قیمت تاچ ال سی دی آیفون XS

ال سی دی iPhone XS

تعمیرات تخصصی آیفون
در نمایندگی اپل با گارانتی رسمی

دفتر مرکزی75147-021
تعمیرات تخصصی آیفون
در گارانتی اپل

مقالات آموزش تعمیرات آیفون

آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

اطلاعات بیشتر آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

تعمیر باتری انواع آیفون

مقالات راهنمای تعویض باتری اپل

اطلاعات بیشتر تعویض باتری انواع آیفون

تعمیرات تخصصی اپل واچ

اطلاعات بیشتر
تعمیرات اپل واچ

فروشگاه قطعات تعمیرات اپل

خرید قطعات اورجینال آیفون (با گارانتی اصالت قطعه)

اطلاعات بیشتر فروشگاه قطعات موبایل

تعویض ال سی دی انواع آیفون

مقالات راهنمای تعویض ال سی دی اپل

اطلاعات بیشتر مقالات راهنمای تعویض ال سی دی اپل