تعمیر یا تعویض ال سی دی آیپد Pro 10.5 تعمیر یا تعویض ال سی دی آیپد Pro 10.5

تعمیر یا تعویض ال سی دی آیپد Pro 10.5

ال سی دی آیپد پرو 10.5 اینچی یکی از مهمترین و در عین حال حساس ترین قطعات این آیپد است که آمار تعمیرات آن بالاست چرا که در اثر هر ضربه یا فشاری امکان شکستن یا ترک برداشتن ال سی دی دستگاه وجود دارد. با خدمات مرکز موبایل کمک و نمایندگی اپل می‌توانید تعمیر ال سی دی iPad Pro 10.5 را با کمتزین هزینه و قیمت انجام دهید. در ادامه بیشتر در رابطه با جزئیات این تعمیر صحبت می‌کنیم. بنابراین با موبایل کمک همراه باشید.

 

برای تعویض LCD آیپد 5.Pro 10 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

تعویض ال سی دی آیپد پرو 10.5 اینچی | تعمیرات اپل

تقریبا در اغلب مواقعی که کاربران برای تعمیر ال سی دی آیپد پرو 10.5 اینچی اپل به نزد تعمیرکار مراجعه می‌کنند، تعمیر مورد نظر با تعویض ال سی دی انجام خواهد شد و فقط در شرایط نادر و خاص است که می‌توان این تعمیر  را به روش های دیگر انجام داد. متاسفانه تعویض ال سی دی iPad Pro 10.5 اینچی به دلیل بزرگ بودن صفحه نمایش دستگاه و کیفیت بالای نمایشگر آن هزینه‌بردار است. بخش اصلی هزینه پرداختی هم مربوط به خرید نسخه اورجینال تاچ ال سی دی آیپد می‌شود و دستمزد تعمیرکار بخش کوچکی از هزینه تعمیرات را تشکیل می‌دهد. به همین جهت می‌توان با استفاده از تاچ ال سی دی های غیر اورجینال یا اصطلاحا کپی هزینه تعمیر ال سی دی iPad Pro 10.5 را کاهش داد. البته باید در نظر داشته باشید که LCD کپی کیفیت ال سی دی فابریک و اورجینال آیپد را ندارد.

برای آشنایی بیشتر با تفاوت مابین LCD های کپی و اورجینال توصیه می‌کنیم یک مرتبه مقاله شرح تفاوت ال سی دی اورجینال و کپی آیفون های اپل را مطالعه کنید. توصیه ما به عنوان یک مرکز تخصصی تعمیرات آیپد و آیفون و نمایندگی اپل این است که تا حد امکان از نصب ال سی دی های غیر اورجینال در آیپد های اپل خودداری کنید و از LCD اورجینال استفاده نمایید. اگر با هزینه تعویض ال سی دی آیپد پرو 10.5 اینچی اپل مشکل دارید از خدمات موبایل کمک استفاده کنید چون امکان انجام این تعمیر را با کمترین قیمت و هزینه ممکن میسر می‌سازد. جالب تر آنکه تمام تعمیراتی که در موبایل کمک انجام می‌شوند شامل گارانتی بوده و قطعات تعویضی دستگاه هم مشمول ضمانت می‌شوند. در ادامه در رابطه با دیگر روش تعمیر شایع ال سی دی iPad Pro 10.5 اینچی اپل صحبت خواهیم کرد که با عنوان تعویض گلس شناخته می‌شود.

بیشتر بخوانید: تعمیرات آیپد Pro 10.5 اپل در موبایل کمک

تعمیر ال سی دی iPad Pro 10.5 با کمترین قیمت | نمایندگی اپل

تعویض گلس ال سی دی آیپد پرو 10.5 اینچ | تعمیرات آیپد

در برخی مواقع ممکن است شرایط به گونه‌ای باشد که بتوان تعمیر ال سی دی iPad Pro 10.5 را با تعویض گلس روی صفحه نمایش انجام داد و نیازی به تعویض کامل تاچ و LCD وجود نداشته باشد. انجام این تعمیر زمانی امکانپذیر خواهد بود که در اثر ضربه یا فشار وارد بر تبلت شکستگی هایی روی صفحه نمایش آن مشاهده شوند اما با وجود این شکستگی ها هیچ مشکلی در عملکرد تاچ و ال سی دی به وجود نیامده باشد. در اینگونه مواقع مشخص می‌شود که شکستگی های روی صفحه نمایش آیپد سطحی هستند و مربوط به گلس ال سی دی می‌شوند و آسیبی به تاچ و LCD تبلت وارد نشده است. بنابراین با تعویض گلس می‌توان مشکل صفحه نمایش را برطرف کرد و لزومی مبنی بر تعویض تاچ ال سی دی وجود ندارد. برای آشنایی بیشتر با جزئیات تعویض گلس آیپد پرو 10.5 اینچی اپل به مطالعه مقاله تعویض گلس شکسته آیپد پرو 10.5 اینچ با قیمت عالی | نمایندگی اپل بپردازید.

 

برای تعویض LCD آیپد 5.Pro 10 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

بنابراین اگر بنا به هر دلیل اتفاقی برای صفحه نمایش آیپدتان رخ داد ابتدا نحوه عملکرد دستگاه را بررسی کنید. اگر شکستگی هایی روی صفحه نمایش دستگاه به وجود آمده اما نمایشگر گوشی روشن می‌شود و ال سی دی آن کار می‌کند، نحوه عملکرد تاچ را بررسی کنید. اگر در هیچ یک از قسمت های صفحه نمایش آیپد اختلالی در عملکرد تاچ و ال سی دی مشاهده نکردید، با کارشناسان واحد تعمیرات موبایل کمک به شماره 02175147 تماس بگیرید و مشاوره رایگانی با آن ها داشته باشید و سپس سفارش تعمیر ال سی دی iPad Pro 10.5 خودتان را به ثبت برسانید. در این شرایط تعویض گلس ال سی دی آیپد در دستور کار قرار می‌گیرد و می‌توانید به کمتزین هزینه تعمیر iPad Pro 10.5 اینچی را انجام دهید.

هزینه تعمیر ال سی دی iPad Pro 10.5 | نمایندگی اپل

یکی از مهمترین سوالاتی که باید به آن پاسخ داده شود مربوط به هزینه تعمیر تاچ ال سی دی آیپد پرو 10.5 خواهد بود. متاسفانه تا قبل از بررسی دقیق وضعیت آیپد و مشخص نشدن روش تعمیر نمی‌توان در مورد هزینه‌ای صحبت کردم که می‌بایست برای تعمیر LCD آیپد پرو 10.5 اینچی اپل پرداخت شود. اگر شرایط ب گونه‌ای باشد که لازم شود تاچ ال سی دی این تبلت به طور کامل تعویض شوند، هزینه تعمیر افزایش می‌یابد و در بالاترین سطح خود قرار می‌گیرد. متاسفانه تعویض ال سی دی iPad Pro 10.5 از تعمیرات پرهزینه این تبلت است، مگر در شرایطی که کاربر ترجیح دهد به جای استفاده از ال سی دی اورجینال از تاچ LCD غیر اورجینال (کپی) استفاده کند که ما انجام این کار را به هیچ وجه توصیه نمی‌کنیم. اما در شرایط خاصی که بتوان تعمیر تاچ ال سی دی آیپد پرو 10.5 اینچی را به روش های دیگری مثل تعویض گلس، تعمیر مدارهای مرتبط با تاچ و LCD، تعمیر سوکت اتصال و غیره انجام داد، هزینه تعمیرات به شکل قابل ملاحظه‌ای کاهش پیدا می‌کند. به عنوان مثال هزینه و قیمت تعویض گلس LCD آیپد پرو 10.5 اینچی تقریبا یک سوم هزینه تعویض تاچ ال سی دی آن است.

بنابراین هزینه تعمیر ال سی دی iPad Pro 10.5 بستگی به شرایط و نوع تعمیری دارد که باید بر روی تبلت انجام شود و در حالتی که قرار باشد ال سی دی و تاچ تعویض شوند، بیشتری مقدار ممکن را به خود اختصاص خواهند داد. با وجود تمام این تفاسیر با استفاده از خدمات مرکز تعمیرات تخصصی موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ می‌توانید تعمیر ال سی آیپد پرو 10.5 اینچی و سایر آیفون و آیپد های اپل را با کمتزین هزینه و قیمت ممکن انجام دهید. از آنجایی که موبایل کمک قطعات اورجینال مورد نیاز برای نصب در تبلت و گوشی مشتریانش را مستقیما از فروشگاه قطعات موبایل کمک تامین می‌کند، این قطعات بدون واسط و با کمتزین قیمت در گوشی مشتریان نصب خواهند شد. از سمت دیگر چون مشتری دستمزد مستقیم به تعمیرکار پرداخت نمی‌کند هم بخش قابل ملاحظه‌ای از هزینه های تعمیرات از بین برده می‌شود. پس اگر به فکر کاهش هزینه تعمیرات هستید از سرویس موبایل کمک استفاده کنید.

 

تعمیر ال سی دی iPad Pro 10.5 با کمترین قیمت | نمایندگی اپل

 

تعمیر LCD آیپد پرو 10.5 اینچ اپل با گارانتی و بیمه موبایل

بد نیست کمی هم در رابطه با ضوابط گارانتی و بیمه موبایل و انجام تعمیراتی از قبیل تعمیر LCD آیپد پرو 10.5 اینچ با استفاده از این دو روش صحبت کنیم. اگر به خاطر داشته باشید پیش از این در مقالهگارانتی گوشی موبایل چیست و چگونه از آن استفاده کنیم؟” به طور کامل در رابطه با گارانتی گوشی های موبایل و تبلت ها صحبت کردیم. متاسفانه قوانین گارانتی به گونه‌ایست که در اغلب مواقع تعمیراتی از قبیل تعمیر ال سی دی را تحت پوشش قرار نمی‌دهد. طبق قوانین گارانتی فقط تعمیراتی بر روی ال سی دی آیفون و آیپد با استفاده از گارانتی و به صورت رایگان قابل انجام خواهد بود که کاربر و عوامل خارجی در به وجود آمدن مشکل مربوط به آن نقشی نداشته باشند. یعنی گارانتی موبایل فقط تعمیراتی را تحت پوشش قرار می‌دهد که خود به خود در دستگاه به وجود آمده باشند.

برای تعویض LCD آیپد 5.Pro 10 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

پس کاملا مشخص است که اگر اتفاق هایی مثل افتادن آیپد از دست شما و شکستن ال سی دی آن یا از کار افتادن ال سی دی در اثر آب خوردگی و سایر موارد این چنینی رخ دهند نمی‌توانید از گارانتی برای تعمیر رایگان آیپد استفاده کنید. اما خوشبختانه بیمه موبایل تمام خرابی هایی که احتمال دارد در ال سی دی و تاچ آیپد و آیفون های اپل به وجود آید را تحت پوشش قرار می‌دهد. اگر به خاطر داشته باشید پیش از این در مقاله مزیت های بیمه موبایل چیست؟ چرا باید گوشی خود را بیمه کنیم؟ در رابطه با مزیت های بیمه موبایل نسبت به گارانتی صحبت کردیم، بنابراین مطالعه این مقاله را به شما توصیه می‌کنیم. اگر آیپد شما بیمه باشد می‌توانید تعمیر ال سی دی iPad Pro 10.5 را فارغ از نوع خرابی که در آن به وجود آمده به صورت رایگان انجام دهید. از آنجایی که هزینه تعمیرات تخصصی آیفون و آیپد های اپل بالاست، همواره توصیه می‌کنیم که این محصولات را بیمه کنید.

موبایل کمک و تعمیر ال سی دی iPad Pro 10.5 | نمایندگی اپل

همه ما دوست داریم که تعمیرات مورد نیاز گوشی با بیشترین سرعت و کیفیت و همچنین کمتزین هزینه انجام شود. هدف موبایل کمک دقیقا در دستیابی به همین امر خلاصه می‌شود. شرکت موبایل کمک و نمایندگی اپل سرویسی را ارائه کرده که با بکارگیری آن متقاضیان تعمیرات تخصصی موبایل و تبلت می‌توانند در کمتزین زمان ممکن و با صرف کمتزین هزینه شاهد تعمیر شدن موبایل یا تبلت خود باشند و از ضمانت تعمیرات صورت گرفته هم بهره‌مند گردند. موبایل کمک سرویس خود را به گونه‌ای ارائه کرده که متقاضی تعمیرات برای استفاده از آن هیچ نیازی به مراجعه حضوری نداشته باشد. مراحلی که باید برای بکارگیری خدمات موبایل کمک طی شوند به شرح زیر هستند:

  • ثبت سفارش: متقاضی تعمیرات آیپد و آیفون در قدم اول باید ضمن برقراری یک تماس با شماره 02175147 سفارش تعمیر مورد نیازش را به ثبت برساند. ثبت سفارش از طریق صفحه ثبت سفارش آنلاین تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک و تکمیل فرم مربوطه هم امکانپذیر است. پس به منظور ثبت سفارش هیچ نیازی به مراجعه حضوری وجود ندارد.
  • اعزام پیک رایگان و دریافت آیپد: بعد از ثبت سفارش، پیک رایگان موبایل کمک به آدرس متقاضی تعمیرات اعزام و آیپد وی را در هر کجا که باشد از او تحویل می‌گیرد. سپس آیپد برای انجام تعمیرات توسط پیک موبایل کمک به شرکت ارجاع داده می‌شود.
  • انجام تعمیرات: با ارجاع آیفون یا آیپد به شرکت، کارشناسان موبایل کمک کار خود را شروع می‌کنند. ابتدا بررسی های دقیق از وضعیت دستگاه به عمل می‌آید و پس از مشخص شدن مشکل، تعمیرات تخصصی با پیشرفته‌ترین تجهیزات بر روی دستگاه انجام می‌شود.
  • تحویل آیپد با پیک رایگان: بعد از انجام تعمیرات لازم، پیک رایگان موبایل کمک آیپد تعمیر شده متقاضی را به آدرس وی برده و درب منزل به او تحویل می‌دهد. بنابراین برای تحویل گرفتن آیپد تعمیر شده هم هیچ نیازی به مراجعه حضوری متقاضی وجود ندارد.

سرعت عمل بالا یکی از اصلی ترین مزیت هایی است که با بکارگیری خدمات موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ از آن بهره‌مند می‌شوید. تعمیراتی از قبیل تعمیر ال سی دی iPad Pro 10.5 در مرکز موبایل کمک عموما ظرف 5 ساعت انجام می‌شوند و آیپد تعمیر شده در این بازه زمانی درب منزل به مشتری تحویل داده می‌شود. برخی از اصلی ترین مزیت هایی که با بکارگیری سرویس موبایل کمک از آن ها بهره‌مند خواهید شد به شرح زیر هستند:

 

تعمیر ال سی دی iPad Pro 10.5 با کمترین قیمت | نمایندگی اپل

 

  • عدم نیاز به مراجعه حضوری: همانطور که گفتیم برای ثبت سفارش، انجام تعمیرات و حتی تحویل گرفتن گوشی بعد از تعمیر نیازی به مراجعه حضوری متقاضی وجود ندارد کل این موارد توسط تیم موبایل کمک مدیریت و انجام می‌شود.
  • سرعت عمل بالا: تیم موبایل کمک سعی می‌کنند تا تعمیرات آیفون و آیپد متقاضیان را در سریع ترین زمان ممکن انجام دهند تا بدین ترتیب متقاضی بتواند هرچه سریع‌تر دوباره از آیفون یا آیپد خود استفاده به عمل آورد.
  • ضمانت تعمیرات و قطعات: تمام قطعاتی که توسط کارشناسان موبایل کمک در آیپد و آیفون مشتریان تعویض می‌‌شوند اورجینال بوده و از این نظر دارای گارانتی هستند. ضمنا تعمیرات صورت گرفته در مرکز موبایل کمک هم از گارانتی برخوردار خواهند بود. پس وقتی از سرویس موبایل کمک استفاده کنید خیالتان از بابت کیفیت تعمیرات راحت می‌شود.
  • قیمت مناسب: استفاده از سرویس موبایل کمک منجر به صرفه جویی در هزینه ها خواهد شد. عدم نیاز به مراجعه حضوری، عدم نیاز به پرداخت دستمزد به تعمیر و همچنین کوتاه کردن دست دلالان قطعات موبایل منجر می‌شوند که بتوانید با کمتزین قیمت تعمیرات تخصصی آیپد و آیفون های اپل را انجام دهید.

بنابراین اگر به دنبال یک تعمیر مطمئن، سریع و کم هزینه هستید، موبایل کمک و نمایندگی اپل بهترین گزینه برای انتخاب است. به منظور ثبت سفارش تعمیر ال سی دی iPad Pro 10.5 خود کافیست به صفحه ثبت سفارش آنلاین تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک مراجعه کنید یا با شماره 02175147 تماس گرفته و سفارش خود را به ثبت برسانید. سایر هماهنگی های لازم بعد از ثبت سفارش توسط تیم موبایل کمک با شما انجام می‌شود.

تعمیرات تخصصی آیفون
در نمایندگی اپل با گارانتی رسمی

دفتر مرکزی75147-021
تعمیرات تخصصی آیفون
در گارانتی اپل

مقالات آموزش تعمیرات آیفون

آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

اطلاعات بیشتر آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

تعمیر باتری انواع آیفون

مقالات راهنمای تعویض باتری اپل

اطلاعات بیشتر تعویض باتری انواع آیفون

تعمیرات تخصصی اپل واچ

اطلاعات بیشتر
تعمیرات اپل واچ

فروشگاه قطعات تعمیرات اپل

خرید قطعات اورجینال آیفون (با گارانتی اصالت قطعه)

اطلاعات بیشتر فروشگاه قطعات موبایل

تعویض ال سی دی انواع آیفون

مقالات راهنمای تعویض ال سی دی اپل

اطلاعات بیشتر مقالات راهنمای تعویض ال سی دی اپل