تعویض گلس شکسته آیپد Pro 10.5 تعویض گلس شکسته آیپد Pro 10.5

تعویض گلس شکسته آیپد Pro 10.5

گلس ال سی دی آیپد پرو 10.5 اینچی (Apple iPad Pro 10.5) ممکن است در اثر ضربه یا فشار بشکند. در اینگونه مواقع اگر آسیبی به تاچ و ال سی دی تبلت وارد نشده باشد می‌توان با تعویض گلس مشکل را برطرف کرد. در ادامه بیشتر در مورد تعویض گلس شکسته آیپد پرو 10.5 و سرویس موبایل کمک و نمایندگی اپل صحبت می‌کنیم. بنابراین با ما همراه باشید.

 

برای تعویض گلس آیپد Pro 10.5 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

تفاوت تعویض گلس با تعویض ال سی دی آیپد | تعمیرات تخصصی اپل

تعویض گلس شکسته صفحه نمایش آیپد ها با تعویض تاچ ال سی دی تفاوت دارد. در تعویض ال سی دی کل مجموعه تاچ و LCD تبلت به طور کامل از آن جدا و تعویض می‌شوند اما در تعویض گلس لزومی مبنی بر انجام این کار وجود ندارد و فقط گلس یا همان شیشه روی صفحه نمایش آیپد تعویض خواهد شد. البته منظور از گلس یا شیشه صفحه نمایش آن لایه محافظی نیست که به عنوان لوازم جانبی روی صفحه نمایش آیپد ها نصب می‌شود، بلکه منظور لایه شیشه‌ای است که توسط شرکت سازنده روی ال سی دی تبلت پرس شده و عملا مابین محیط خارجی و داخلی دستگاه (ال سی دی) یک منع ایجاد می‌نماید. بنابراین ماهیت تعویض گلس با تعویض ال سی دی آیپد کاملا تفاوت دارد و این دو تعمیر کاملا متفاوت نسبت به یکدیگر هستند. اما سوال اینجاست که چه زمانی تعویض گلس قابل انجام است و چه زمانی باید تعویض ال سی دی انجام شود؟

 

تعویض گلس شکسته آیپد Pro 10.5 | گارانتی اپل

 

اگر در اثر ضربه یا فشاری که به آیپد 10.5 اینچی یا هر یک از آیپد های اپل وارد شده، در عملکرد تاچ و ال سی دی دستگاه اختلال به وجود آید، تعویض تاچ و ال سی دی باید در دستور کار قرار گیرد. به عنوان مثال تصور کنید ضربه‌ای به آیپدتان وارد شده و تاچ آن از کار افتاده یا قسمت کوچکی از ال سی دی آیپد سیاه شده باشد. در اینگونه مواقع تعویض کامل تاچ ال سی دی تنها راه برای انجام تعمیرات آیپد است. اما اگر همان ضربه وارد بر تبلت اختلالی در عملکرد تاچ و ال سی دی ایجاد نکند و فقط منجر به بوجود آمدن شکستگی و ترک هایی بر روی صفحه نمایش آیپد شود، می‌توان تعویض گلس شکسته آیپد پرو 10.5 را در دستور کار قرار داد و با انجام این تعمیر مشکل را برطرف کرد. بنابراین تعویض گلس ال سی دی آیپد ها را نمی‌توان تحت هر شرایط جایگزین تعویض ال سی دی کرد و هر کدام از این دو روش تعمیر مختص شرایط خاصی می‌شوند.

بیشتر بخوانید: تعمیر ال سی دی iPad Pro 10.5 با کمترین قیمت | نمایندگی اپل

هزینه تعویض گلس شکسته آیپد پرو 10.5 | نمایندگی اپل

یکی از اصلی ترین مزیت هایی که با جایگزین کردن تعویض تاچ ال سی دی iPad Pro 10.5 اینچی با تعویض گلس از آن بهره‌مند می‌شوید مربوط به کاهش هزینه های تعمیر می‌شود. از آنجایی که ال سی دی آیپد پرو 10.5 اینچی اپل بزرگ و با کیفیت است، قیمت نسخه اورجینال آن هم بالاست. به بیان دیگر ال سی دی این تبلت تقریبا گران قیمت ترین قطعه الکترونیکی بکار رفته در آن است. به همین جهت هزینه تعویض این قطعه هم بالاست و به چندین میلیون تومان می‌رسد. اما وقتی بتوان با تعویض گلس مشکل صفحه نمایش iPad Pro 10.5 اینچی را برطرف کرد هزینه تعمیرات تقریبا به یک سوم حالت قبل کاهش پیدا می‌کند.

 

برای تعویض گلس آیپد Pro 10.5 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

دقت داشته باشید برخی مراجع و منابع تعمیر ممکن است در حالتی که می‌توان تعمیر آیپد را ا تعویض گلس انجام داد مدعی شوند که باید ال سی دی آیپد شما تعویض شود و شما را به انجام این کار وادار کنند و سپس با نسبت به تعویض گلس شکسته آیپد پرو 10.5 اقدام کرده و هزینه تعویض و نصب ال سی دی اورجینال را از شما دریافت نمایند. به همین جهت است که توصیه داریم برای انجام تعمیرات تخصصی آیپد و آیفون های اپل فقط از سرویس موبایل کمک و نمایندگی اپل استفاده کنید چون در این مرکز تمام تعمیراتی که روی گوشی و تبلت مشتریان انجام می‌شود دارای گارانتی هستند و روال تعمیرات به طور کامل برای مشتری شرح داده خواهد شد. ضمنا در موبایل کمک کمترین هزینه برای انجام تعمیرات تخصصی آیپد و آیفون های اپل از مشتری دریافت می‌شود.

مراحل تعویض گلس ال سی دی iPad Pro 10.5 | تعمیرات آیپد

خیلی از افراد تصور دارند که چون در تعویض گلس فقط باید لایه شیشه‌ای روی صفحه نمایش تعویض شوند، بنابراین انجام این کار سخت نیست و نیاز به صرف زمان طولانی هم ندارد! اگر شما هم اینطور فکر می‌کنید سخت در اشتباه هستید چون تعویض گلس آیپد و آیفون های اپل از جمله ipad Pro 10.5 اینچی به مراتب از تعویض تاچ ال سی دی آن ها سخت تر و زمانگیرتر است و برای انجام آن حتما باید از تجهیزات پیشرفته‌ای استفاده شود که در هر مرکز تعمیراتی شاهد وجود آن ها نخواهید بود. به همین جهت است که توصیه داریم حتما برای تعویض گلس شکسته آیپد پرو 10.5 خود از سرویس موبایل کمک و نمایندگی اپل استفاده کنید. مراحلی که باید برای تعویض گلس ال سی دی iPad Pro 10.5 اینچی اپل طی شوند به شرح زیر هستند:

  • جدا کردن ال سی دی: در ابتدا باید ال سی دی آیپد که گلس آن شکسته با احتیاط از دستگاه جدا شود. در این مرحله باید مراقب بود که شکستگی ها و ترک های ال سی دی آسیبی به خود آن وارد نکنند.
  • آزاد کردن پرس گلس: گلس ال سی دی روی فریم LCD پرس شده، بنابراین به راحتی نمی‌توان آن را از روی صفحه نمایش آیپد جدا کرد. برای آزاد کردن این پرس باید از دستگاه خاصی استفاده شود و آیپد برای مدت زمان مشخصی در آن دستگاه قرار گیرد تا پرس مابین گلس و LCD آن آزاد شود.
  • جداسازی گلس شکسته: حالا باید تکه های گلس شکسته آیپد از روی صفحه نمایش آن جدا شوند. در این مرحله تعمیرکاری که انجام این کار را بر عهده می‌گیرد باید دقت بالایی صرف کند تا به دستگاه آسیبی وارد نشود.

 

تعویض گلس شکسته آیپد Pro 10.5 | گارانتی اپل

 

  • نصب گلس جدید: حالا نوبت به نصب گلس جدید بر روی صفحه نمایش آیپد می‌رسد. برای انجام این کار باید از دستگاهی تحت عنوان دستگاهِ لمینیت استفاده به عمل آید و مراحل خاصی طی شود که کارشناسان موبایل کمک با آن آشنایی کامل دارند.
  • حباب زدایی: حباب زدایی پروسه‌ای است که در آن حباب های هوای احتمالی مابین ال سی دی و گلس از بین برده می‌شوند.
  • نصب ال سی دی در آیپد: بعد از اینکه تعویض گلس شکسته آیپد پرو 10.5 انجام شد، مجموعه تاچ ال سی دی آن در دستگاه نصب می‌شوند و بدین ترتیب پروسه تعویض گلس با موفقیت به اتمام می‌رسد.

دستگاه ه و تجهیزاتی که در حین تعویض گلس ال سی دی iPad Pro 10.5 یا هر یک از دیگر آیفون و آیپد های اپل از آن ها استفاده می‌شود از اهمیت بالایی برخوردار هستند و مستقیما بر روی کیفیت نهایی تعمیر تاثیرگذار خواهند بود. ضمن اینکه استفاده درست از این دستگاه ها هم از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. به دلیل حساسیت بالای این مسئله توصیه داریم فقط از خدمات موبایل کمک و نمایندگی اپل برای تعویض گلس ال سی دی آیپد خود استفاده کنید تا از نتیجه تعمیر کاملا راضی باشید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات آیپد Pro 10.5 اپل در موبایل کمک

تعویض گلس آیپد: درست یا غلط؟ | تعمیرات اپل

برخی مراجع و تعمیرکاران مدعی هستند که تعویض گلس آیپد های اپل روش درست و مناسبی برای تعمیر ال سی دی آن ها نیست و منجر به دستیابی به نتیجه مناسب نمی‌شود. بنابراین به توصیه آن ها باید همیشه و تحت هر شرایط (حتی زمانی که می‌توان با تعویض گلس مشکل صفحه نمایش آیپد را برطرف کرد) باید کل مجموعه تاچ و ال سی دی دستگاه تعویض شوند. اما آیا این ادعا صحبت دارد؟ به عقیده موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ اینطور نیست و تعویض گلس شکسته آیپد پرو 10.5 و دیگر آیپد و آیفون های اپل یک روش تعمیر عالی برای جایگزین شدن با تعویض تاچ ال سی دی خواهد بود. طبیعتا اگر در انجام این تعمیر دقت کافی صرف نشود و تعمیرکاری که به انجام آن می‌پردازد با دستگاه های خاص مورد نیاز آشنایی نداشته باشد و از آن ها به درستی استفاده نکند، کیفیت تعمیر افت خواهد کرد.

 

برای تعویض گلس آیپد Pro 10.5 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

اما اگر با آگاهی کامل و به درستی از دستگاه های مذکور استفاده به عمل آید، تعویض گلس می‌تواند حتی نتیجه قابل قبول تری نسبت به تعویض تا ال سی دی داشته باشد. به همین جهت است که تاکید داریم برای تعویض گلس آیپد و آیفون های اپل فقط از سرویس موبایل کمک و نمایندگی اپل استفاده کنید چون کارشناسان این مرکز به طور کامل با نحوه بکارگیری جدیدترین و پیشرفته‌ترین تجهیزات روز دینا آشنایی دارند و به همین سبب از این دستگاه ها به نحو احسن استفاده خواهند کرد و این مسئله منجر به افزایش کیفیت تعمیر و دستیابی به بهترین نتیجه خواهد شد. بنابراین تعویض گلس روش مناسبی برای تعمیر ال سی دی آیپد و آیفون های اپل است، به شرطی که انجام آن توسط کارشناسان با تجربه و با بکارگیری تجهیزات مناسب صورت پذیرد. با سرویس موبایل کمک می‌توانید این تعمیر با کمترین هزینه و بهترین کیفیت بر روی آیفون و آیپد خود انجام دهید.

تعویض گلس شکسته آیپد پرو 10.5 در موبایل کمک | نمایندگی اپل

اگر تمایل دارید که تعمیرات تخصصی آیپد پرو 10.5 اینچی شما با اطمینان خاطر و ضمانت انجام شود، سرویس موبایل کمک را انتخاب کنید. در موبایل کمک سعی شده سرویس تعمیرات موبایل به گونه‌ای ارائه شود که متقاضی تعمیرات نیازی به درگیر شدن با این پروسه و مراجعه حضوری نداشته باشد و هیچ وقفه‌ای در کارهای روزمره خودش ایجاد نکند. از سمت دیگر کیفیت تعمیر تضمین می‌شود و گوشی تعمیر شده با گارانتی در اختیار متقاضی قرار داده می‌شود و کمترین هزینه هم از وی دریافت خواهد شد. مراحل کلی که برای استفاده از خدمات موبایل کمک و نمایندگی اپل باید طی شوند به شرح زیر هستند:

 

تعویض گلس شکسته آیپد Pro 10.5 | گارانتی اپل

 

  • ثبت سفارش: در اولین قدم متقاضی تعمیرات باید سفارش تعمیر مورد نیاز خود را به ثبت برساند. بدین منظور نیازی به مراجعه حضوری نیست و ثبت سفارش با برقراری تماس با شماره 02175147 یا از طریق صفحه ثبت سفارش آنلاین تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک قابل انجام خواهد بود.
  • اعزام پیک و دریافت آیپد از متقاضی: در مرحله دوم پیک رایگان موبایل کمک به آدرس متقاضی اعزام و آیپد وی را درب منزل یا هر کجا که باشد از او تحویل می‌گیرد. بنابراین برای واگذار کردن آیپد به تعمیرکار نیازی به مراجعه حضوری نیست.
  • انجام تعمیرات: آیپد توسط پیک موبایل کمک به شرکت ارجاع داده می‌شود و تعمیرات لازم با استفاده از مدرن ترین تجهیزات بر روی آن انجام خواهد شد. بعد از انجام تعمیرات تست های لازم برای اطمینان از صحت عملکرد دستگاه بر روی آن انجام می‌شوند.
  • تحویل آیپد به متقاضی: پس از انجام تعمیرات، مجددا آیپد با پیک رایگان موبایل کمک به آدرس متقاضی ارسال و درب منزل یا هر کجا که باشد به وی تحویل داده می‌شود.

بنابراین با خدمات موبایل کمک می‌توانید بدون دردسر تعمیرات تخصصی آیپد و آیفون های خود را انجام دهید. شاید تصور کنید که پروسه فوق زمانبر است، اما برخلاف تصور شما سرعت عمل بالا در سرویس دهی یکی از اصلی ترین مزیت های سرویس موبایل کمک به شمار می‌رود. تعمیراتی از قبیل تعویض گلس شکسته آیپد پرو 10.5 در این مرکز عموما ظرف 5 الی 6 ساعت تکمیل می‌شوند. از دیگر نکاتی که باید به آن توجه شود می‌توان به بکارگیری قطعات اورجینال و تضمین کیفیت تعمیرات اشاره کرد.

 

برای تعویض گلس آیپد Pro 10.5 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

تمام قطعات موبایلی که در مرکز موبایل کمک روی گوشی و تبلت مشتریان نصب می‌شوند از نظر اورجینال بودن مشمول گارانتی خواهند بود و از سمت دیگر تعمیرات صورت گرفته روی گوشی مشتریان هم دارای گارانتی هستند. ضمنا موبایل کمک سعی کرده تعرفه های تعمیر خود را به گونه‌ای در نظر بگیرد که مقرون به صرفه‌ترین حالت ممکن را برای مشتریان ارائه کند. پس اگر به دنبال یک تعمیر سریع، بدون دردسر، کم هزینه، مطمئن و با کیفیت هستید، موبایل کمک بهترین گزینه برای انتخاب است.

بیشتر بخوانید: تعمیرات آیپد اپل در موبایل کمک

ثبت سفارش تعمیرات تخصصی اپل در موبایل کمک

برای ثبت سفارش تعمیرات تخصصی آیفون و آیپد های اپل در مرکز موبایل کمک نیازی به مراجعه حضوری نخواهد بود. بدین منظور کافیست با شماره 02175147 تماس بگیرید یا با پر کردن فرم صفحه ثبت سفارش آنلاین تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک سفارشتان را به ثبت برسید. سایر هماهنگی های لازم توسط تیم موبایل کمک با شما انجام می‌شود و پیک رایگان شرکت در سریع ترین زمان ممکن برای دریافت آیپد یا آیفون معیوب به محل اعزام می‌شود. تعمیراتی از قبیل تعویض گلس شکسته آیپد پرو 10.5 عموما ظرف 5 ساعت تکمیل خواهند شد و در کمتر از 6 ساعت تبلت تعمیر شده با پیک رایگان موبایل کمک برای مشتری ارسال و درب منزل به وی تحویل داده می‌شود.

 

تعمیرات تخصصی آیفون
در نمایندگی اپل با گارانتی رسمی

دفتر مرکزی75147-021
تعمیرات تخصصی آیفون
در گارانتی اپل

مقالات آموزش تعمیرات آیفون

آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

اطلاعات بیشتر آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

تعمیر باتری انواع آیفون

مقالات راهنمای تعویض باتری اپل

اطلاعات بیشتر تعویض باتری انواع آیفون

تعمیرات تخصصی اپل واچ

اطلاعات بیشتر
تعمیرات اپل واچ

فروشگاه قطعات تعمیرات اپل

خرید قطعات اورجینال آیفون (با گارانتی اصالت قطعه)

اطلاعات بیشتر فروشگاه قطعات موبایل

تعویض ال سی دی انواع آیفون

مقالات راهنمای تعویض ال سی دی اپل

اطلاعات بیشتر مقالات راهنمای تعویض ال سی دی اپل