تعویض ال سی دی آیفون تعویض ال سی دی آیفون

تعویض ال سی دی آیفون

تعویض و تعمیرات ال سی دی آیفون های اپل یکی از رایج ترین و در عین حال مهم ترین تعمیرات این گوشی های موبایل است. به دلیل نوع ساخت و سبک طراحی منحصر به فردی که اپل در iPhone هایش پیاده سازی کرده، تعویض LCD آیفون را نمی‌توان به هر مرجع و تعمیرکاری واگذار کرد. در این بخش می‌خواهیم بیشتر در رابطه با جزئیات تعمیر و تعویض ال سی دی آیفون های اپل صحبت کنیم. بنابراین با موبایل کمک همراه باشید.

 

گارانتی رسمی تعمیرات اپل | 02175147 | خیابان جمهوری، نرسیده به پل حافظ، خیابان لاله، پلاک 9 واحد 2

 

نکات مهم در تعویض ال سی دی آیفون اپل

 

تعویض ال سی دی آیفون | گارانتی رسمی اپل

 

برای اینکه تعویض LCD آیفون بدون مشکل و با بهترین کیفیت انجام شود باید به چند نکته مهم اهمیت داد. اول اینکه حتما باید ال سی دی تعویضی اورجینال باشد و به هیچ عنوان نصب ال سی دی های غیر اورجینال در iPhone های اپل توصیه نمی‌شود. با مطالعه مقاله شرح تفاوت ال سی دی اورجینال و کپی آیفون های اپل می‌توانید به تفاوت های مابین LCD اورجینال و غیر اورجینال iPhone ها پی ببرید. نکته مهم بعدی که باید در تعویض ال سی دی آیفون به آن توجه شود مربوط به بکارگیری خدمات یک شرکت یا مرجع قابل اعتماد می‌شود. طبیعتا نمایندگی اپل می‌تواند بهترین گزینه برای انجام این کار باشد و موبایل کمک تضمین می‌کند تعمیرات تخصصی آیفون ها در این مرکز با بهترین کیفیت انجام شوند. پس در تعویض LCD آیفون به دو عامل اورجینال بودن LCD و کیفیت تعمیر دقت ویژه‌ای داشته باشید.

تعمیرات تخصصی آیفون

 

تعمیرات تخصصی آیفون های اپل کاری است که تیم موبایل کمک مثل نمایندگی های رسمی اپل در آن تبحر دارد. در طول روز صدها تعویض LCD آیفون در این مرکز انجام می‌شود و تمام تعمیرات صورت گرفته هم با رضایت کامل مشتری همراه خواهند بود. برای آشنایی بیشتر با سرویس تعویض LCD های iPhone در مرکز موبایل کمک به مطالعه مقاله تجربه تعویض ال سی دی آیفون در موبایل کمک بپردازید که تجربه یکی از مشتریان این مرکز تعمیرات تخصصی گوشی اپل (موبایل کمک) از نگاه خود مشتری در آن شرح داده شده است. پس اگر به دنبال تعمیر تخصصی گوشی اپل خود هستید، مطمئن باشید نمایندگی اپل و موبایل کمک می‌تواند بهترین گزینه برای انجام این تعمیرات باشد. متخصصین این شرکت با دانش بالا و بکارگیری مدرن ترین ابزارها، تعمیرات اپل و گجت های این برند را برایتان مقدور می‌سازند.

 

تعویض ال سی دی آیفون | گارانتی رسمی اپل

 

بیشتر بخوانید: تعمیر ال سی دی آیفون X اپل | هزینه تعمیر ال سی دی آیفون ایکس

انواع خرابی و تعمیر ال سی دی گوشی اپل

ال سی دی گوشی های اپل ممکن است بنا به دلایل مختلف خراب شده و نیازمند تعمیر باشند. تعمیر ال سی دی آیفون ها با توجه به نوع خرابی که در آن ها به وجود آمده انجام می‌شود. در ساختار LCD آیفون های اپل از قطعات بسیار حساس و دقیقی استفاده شده که برای شناخت آن ها می‌توانید به مطالعه مقاله شرح کامل قطعات تاچ ال سی دی گوشی موبایل و انواع تعمیر آن هابپردازید. تعمیر صفحه نمایش آیفون های اپل باید به صورت تخصصی و با توجه به نوع خرابی گوشی در نمایندگی اپل یا مرکز موبایل کمک انجام شود. گاها ممکن است به دلیل نوع خرابی به وجود آمده اصلا نیازی به تعویض ال سی دی آیفون وجود نداشته باشد. عموما دو حالت در تعمیر ال سی دی گوشی های اپل به وجود می‌آید که به شرح زیر هستند:

 

گارانتی رسمی تعمیرات اپل | 02175147 | خیابان جمهوری، نرسیده به پل حافظ، خیابان لاله، پلاک 9 واحد 2

 

  • شکستن ال سی دی: شکستن ال سی دی ممکن است بنا به دلایل مختلفی مثل افتادن گوشی از دست کاربر و وارد شدن ضربه به آن رخ دهد. در صورتی که ال سی دی آیفون در اثر ضربه بشکند و دیگر روشن نشود، تعویض تاچ ال سی دی آیفون تنها راه حل خواهد بود اما اگر علیرغم شکستگی های روی صفحه نمایش همچنان تاچ و LCD گوشی اپل بدون مشکل کار کنند، می‌توان با تعویض گلس ال سی دی مشکل را برطرف کرد. تعویض گلس ال سی دی آیفون ها در نمایندگی اپل و مرکز موبایل کمک با بهترین کیفیت انجام می‌شود. برای آشنایی بیشتر با این تعمیر به مطالعه مقاله تعویض گلس آیفون اپل را ارزان و سریع تر انجام دهید! بپردازید.

 

تعویض ال سی دی آیفون | گارانتی رسمی اپل

 

  • از کار افتادن بدون شکستگی: در برخی شرایط هم ممکن است عواملی مثل آب خوردگی یا فشاری که به صفحه نمایش آیفون وارد شده منجر شود که صفحه نمایش گوشی درست کار نکند یا اصلا روشن نشود اما با این حال شکستگی بر روی آن به وجود نیاید. متاسفانه در اینگونه مواقع فقط تعویض LCD گوشی های اپل راه حلی است که می‌توانید از آن استفاده کنید.

موارد فوق دو حالت اصلی خراب شدن ال سی دی آیفون های اپل هستند که در هر یک از این شرایط تعمیرات تخصصی گوشی اپل به شیوه خاصی انجام می‌شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با جزئیات تعمیر ال سی دی گوشی های موبایل و آیفون های اپل بد نیست چند دقیقه از زمان خود را هم صرف مطالعه مقاله راهنمای تعویض صفحه نمایش شکسته گوشی و تاچ خراب موبایل کنید.

بیشتر بخوانید: راهنمای تعویض ال سی دی تمامی مدل‌های آیفون اپل

بیشتر بخوانید: آموزش تعویض ال سی دی تمامی مدل های آیفون اپل

هزینه تعمیر ال سی دی گوشی آیفون

از آنجایی که اپل از قطعات بسیار با کیفیتی در گوشی هایش استفاده می‌کند، طبیعتا هزینه تولید و قیمت نسخه اورجینال آن ها بالاست. ال سی دی آیفون های اپل یکی از گران قیمت ترین قطعات این گوشی ها است و طبیعتا هزینه تعمیر و تعویض آن هم زیاد است. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با هزینه تعویض LCD آیفون های اپل می‌توانید به مطالعه مقاله هزینه تعویض ال سی دی آیفون های اپل چقدر است؟ بپردازید. اما خوشبختانه با خدمات نمایندگی رسمی اپل و مرکز موبایل کمک می‌توانید با کمترین هزینه تعمیر ال سی دی آیفون را انجام دهید.

 

گارانتی رسمی تعمیرات اپل | 02175147 | خیابان جمهوری، نرسیده به پل حافظ، خیابان لاله، پلاک 9 واحد 2

بیشتر بخوانید: تعمیرات اپل در موبایل کمک

در مرکز موبایل کمک علاوه بر اینکه کمترین هزینه در ازای تعمیر LCD آیفون ها دریافت می‌شود، بیشترین کیفیت هم صرف کار خواهد شد و نتیجه نهایی تعمیر به گونه‌ای خواهد بود که کاربر هیچ تغییری مابین آیفون قبل تعمیر و بعد از تعمیر خود احساس نمی‌کند. برای آشنایی بیشتر با هزینه تعویض ال سی دی آیفون در مرکز موبایل کمک می‌توانید مقاله تعویض تاچ ال سی دی گوشی موبایل را با کمترین هزینه انجام دهید را مطالعه کنید. بنابراین اگر به فکر کاهش هزینه های تعمیر ال سی دی آیفون هستید، سرویس نمایندگی اپل و موبایل کمک بهترین گزینه برای انتخاب است.

تعویض صفحه نمایش آیفون و خاصیت ضد آب گوشی

اگر از iPhone های جدید اپل استفاده می‌کنید و نگران این هستید که بعد از تعویض صفحه نمایش آیفون شما خاصیت ضد آب آن از بین برود باید بگوییم که اگر از خدمات مرکز موبایل کمک استفاده کنید اینطور نخواهد شد. کارشناسان موبایل کمک همواره بعد از تعمیرات iPhone های ضد آب یک لایه چسب ضد آب جدید را در گوشی نصب خواهند کرد و لاستیک های آب بندی لبه های قاب دستگاه را تعویض می‌نمایند تا بدین ترتیب خاصیت ضد آب آیفون حتی بعد از تعویض صفحه نمایش آیفون هم حفظ شود. متاسفانه در اغلب مراکز تعمیر دیگر به این موضوع توجه نمی‌شود و در صورتی که iPhone شما در این مراکز تعمیر شود، خاصیت ضد آب خود را از دست خواهد داد اما با سرویس موبایل کمک می‌توانید حتی خاصیت ضد آب دستگاه را هم بعد از تعویض صفحه نمایش آیفون حفظ کنید.

 

تعویض ال سی دی آیفون | گارانتی رسمی اپل

 

 تعویض ال سی دی آیفون اپل در مرکز تعمیرات آیفون

اگر می‌خواهید تعمیرات ال سی دی آیفون شما با بهترین کیفیت و کمترین هزینه انجام شود بهتر است از خدمات مرکز موبایل کمک استفاده کنید. موبایل کمک امکان انجام تعمیرات تخصصی موبایل و گوشی های اپل را فقط با یک تماس تلفنی فراهم کرده است. برای استفاده از سرویس و خدمات این مرکز هیچ نیازی به مراجعه حضوری ندارید و فقط کافیست با شماره 75147-021 تماس حاصل کنید یا از طریق صفحه ثبت سفارش آنلاین تعمیرات موبایل در سایت این شرکت سفارش تعویض ال سی دی آیفون خود را به ثبت برسانید. برای آشنایی بیشتر با جزئیات سرویس شرکت موبایل کمک و نحوه عملکرد آن می‌توانید به مطالعه مقاله ثبت سفارش یا درخواست آنلاین تعمیر موبایل با موبایل کمکبپردازید.

 

تعمیرات تخصصی آیفون
در نمایندگی اپل با گارانتی رسمی

دفتر مرکزی75147-021
تعمیرات تخصصی آیفون
در گارانتی اپل

مقالات آموزش تعمیرات آیفون

آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

اطلاعات بیشتر آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

تعمیر باتری انواع آیفون

مقالات راهنمای تعویض باتری اپل

اطلاعات بیشتر تعویض باتری انواع آیفون

تعمیرات تخصصی اپل واچ

اطلاعات بیشتر
تعمیرات اپل واچ

فروشگاه قطعات تعمیرات اپل

خرید قطعات اورجینال آیفون (با گارانتی اصالت قطعه)

اطلاعات بیشتر فروشگاه قطعات موبایل

تعویض ال سی دی انواع آیفون

مقالات راهنمای تعویض ال سی دی اپل

اطلاعات بیشتر مقالات راهنمای تعویض ال سی دی اپل