تعمیرات ال سی دی آیفون تعمیرات ال سی دی آیفون

تعمیرات ال سی دی آیفون

به دلیل ظرافت خاصی که در طراحی اجزای مختلف گجت های اپل بکار رفته نمی‌توان تعمیرات ال سی دی آیفون را به هر تعمیرکاری واگذار کرد، چون حساسیت این تعمیر بسیار بالاست. در تعمیر و تعویض ال سی دی آیفون ها باید به نکات مهمی توجه شود که مستقیما بر روی کیفیت تعمیر تاثیرگذار هستند. در ادامه این بخش می‌خواهیم بیشتر در رابطه با تعمیرات ال سی دی آیفون و جزئیات آن صحبت کنیم. بنابراین با موبایل کمک همراه باشید.

 

گارانتی رسمی تعمیرات اپل | 02175147 | خیابان جمهوری، نرسیده به پل حافظ، خیابان لاله، پلاک 9 واحد 2

 

تعمیرات ال سی دی آیفون | گارانتی اپل

 

تعمیرات ال سی دی آیفون

تعمیر صفحه نمایش آیفون ها می‌تواند به دو حالت مختلف انجام شود. در حالت اول که تقریبا طی 90 درصد مواقع شاهد آن هستیم باید تاچ و ال سی دی گوشی به طور کامل تعویض شوند و یک ال سی دی و تاچ جدید در دستگاه جایگزین نسخه قبل شود. اما در برخی شرایط (حالت دوم) ممکن است بتوان بدون نیاز به تعویض ال سی دی مشکل صفحه نمایش آیفون را برطرف کرد! در هر دو حالت تعمیرات ال سی دی آیفون از اهمیت ویژه‌ای برخوردار خواهد بود و حتما باید به دست فرد یا مرجعی مطمئن و قابل اعتماد (ترجیحا نمایندگی اپل) انجام شود. اپل در ساخت آیفون ها ظرافت خاصی را به کار برده و بخشی از این ظرافت مربوط به صفحه نمایش دستگاه می‌شود. برای آشنایی بیشتر با جزئیات و قطعاتی که در مجموعه تاچ و ال سی دی آیفون ها بکار رفته می‌توانید به مقاله راهنمای شرح کامل قطعات تاچ ال سی دی گوشی موبایل و انواع تعمیر آن ها بپردازید. آسیب دیدن یکی از قطعاتی که در آن مقاله شرح داده شده‌اند می‌تواند منجر شود که شما نیازمند تعمیر LCD آیفون باشید و بدین منظور به موبایل کمک و دیگر نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل اپل مراجعه کنید.

تعویض ال سی دی آیفون اپل

تعویض ال سی دی آیفون های اپل در شرایطی انجام می‌شود که راهی برای تعمیر کردن ال سی دی وجود نداشته باشد. منظور از تعمیر کردن LCD این است که همان ال سی دی فعلی آیفون تعمیر شده و در گوشی به کار خودش ادامه دهد. تقریبا در 90 درصد مواقعی که کاربران برای تعمیرات ال سی دی آیفون به نمایندگی اپل و مرکز موبایل کمک مراجعه می‌کنند، در نهایت ملزم به تعویض ال سی دی آیفون می‌شوند اما در برخی مواقع هم ممکن است با انجام تعمیرات پیشرفته و تخصصی بتوان مشکل ال سی دی گوشی اپل را برطرف کرد. به عنوان مثال در برخی مواقع ممکن است در اثر ضربه یا فشاری که به گوشی وارد شده، گلس یا شیشه روی صفحه نمایش گوشی بشکند و بتوان فقط با تعویض همین شیشه تعمیر ال سی دی آیفون را انجام داد (در ادامه بیشتر در مورد این روش تعمیر صحبت می‌کنیم). اما اگر قرار است ال سی دی آیفون شما تعویض شوند توجه به دو نکته زیر اهمیت ویژه‌ای خواهد داشت:

 

گارانتی رسمی تعمیرات اپل | 02175147 | خیابان جمهوری، نرسیده به پل حافظ، خیابان لاله، پلاک 9 واحد 2

 

تعمیرات ال سی دی آیفون | گارانتی اپل

 

  • ال سی دی اورجینال: حتما سعی کنید در تعویض ال سی دی آیفون شما از ال سی دی اورجینال استفاده شود. ال سی دی اورجینال نسبت به ال سی دی های کپی و غیر اورجینال کیفیت بهتری دارد و در صورت نصب شدن در آیفون نتیجه رضایت بخشی را برایتان به همراه خواهد داشت. برای آشنایی بیشتر با تفاوت های ال سی دی اورجینال و کپی در آیفون ها از مقاله شرح تفاوت ال سی دی اورجینال و کپی آیفون های اپل استفاده کنید.
  • کیفیت تعمیر: کیفیت تعمیر عاملی است که به تجربه و تخصص تعمیرکار و ابزارهایی که وی از آن ها برای تعمیر استفاده می‌کند بستگی دارد. طبیعتا به دلیل ظرافت خاصی که در گجت های اپل بکار رفته به هیچ عنوان نباید تعمیرات ال سی دی آیفون به هر تعمیرکار کم تجربه‌ای واگذار شود، چون ممکن است ریسک های متعددی مثل آسیب زدن به دیگر قطعات گوشی را به همراه داشته باشد.

دو مورد فوق از مهمترین مسائلی هستند که باید در زمان تعویض ال سی دی آیفون به آن ها توجه کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با جزئیات تعویض صفحه نمایش گوشی های موبایل و آیفون های اپل توصیه می‌کنیم یک مرتبه مقاله راهنمای تعویض صفحه نمایش شکسته گوشی و تاچ خراب موبایلرا هم مطالعه نمایید.

بیشتر بخوانید: راهنمای تعویض ال سی دی تمامی مدل‌های آیفون اپل

تعویض گلس ال سی دی آیفون

 

گارانتی رسمی تعمیرات اپل | 02175147 | خیابان جمهوری، نرسیده به پل حافظ، خیابان لاله، پلاک 9 واحد 2

 

در برخی مواقع ممکن است بتوان با تعویض گلس ال سی دی آیفون مشکل صفحه نمایش را برطرف کرد. این روش تعمیر در شرایطی کاربرد دارد که در اثر ضربه یا فشاری که به آیفون وارد شده، شیشه یا گلس روی صفحه نمایش آن بشکند اما ال سی دی و تاچ آن بدون مشکل کار کنند. در اینگونه مواقع می‌تواند با تعویض گلس ال سی دی آیفون مشکل ایجاد شده را برطرف کرد. لازم به ذکر است که در این روش هیچ نیازی مبنی بر تعویض تاچ و ال سی دی گوشی وجود ندارد و هزینه تعمیرات ال سی دی آیفون هم به طرز قابل ملاحظه‌ای کاهش پیدا می‌کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه تعویض گلس ال سی دی گوشی های موبایل و شرایط خاص مورد نیاز برای انجام این تعمیر به مطالعه مقاله صفر تا صد تعویض گلس یا شیشه ال سی دی آیفون و سامسونگ و هزینه آن بپردازید.

هزینه تعمیر صفحه نمایش آیفون

متاسفانه یکی از مشکلاتی که در تعمیر صفحه نمایش آیفون ها گریبان‌گیر کاربران می‌شود مسئله هزینه است! از آنجایی که ال سی دی های بکار رفته در آیفون های اپل بسیار با کیفیت و ظریف هستند قیمت گرانی هم دارند و در نتیجه هزینه تهیه و نصب آن ها در آیفون ها بالاست. اگر به یاد داشته باشید ما پیش از این در مقاله هزینه تعویض ال سی دی آیفون های اپل چقدر است؟به طور دقیق در رابطه با هزینه تعمیرات ال سی دی آیفون صحبت کردیم. اما خوشبختانه با خدماتی که شرکت موبایل کمک ارائه کرده می‌توانید تعمیر صفحه نمایش آیفون های اپل را با کمترین هزینه ممکن انجام دهید. در مورد جزئیات این موضوع هم می‌توانید به مطالعه مقاله مکمل تعویض تاچ ال سی دی گوشی موبایل را با کمترین هزینه انجام دهید بپردازید.

 

تعمیرات ال سی دی آیفون | گارانتی اپل

 

سرویس و خدماتی که توسط موبایل کمک ارائه شده کاملا قابل اعتماد بوده و تاکنون بیشترین آمار رضایت را از سوی مشتریان داشته است. آمار رضایت مشتریان این مرکز حتی از نمایندگی های رسمی اپل هم بیشتر است. برای آشنایی با تجربه یکی از کاربران و مشتریان این مرکز که تعویض ال سی دی آیفون خود را در این مرکز انجام داده می‌توانید به مطالعه مقاله تجربه تعویض ال سی دی آیفون در موبایل کمک بپردازید.  پس اگر به دنبال پرداخت کمترین هزینه برای تعمیرات ال سی دی آیفون و دستیابی به بهترین کیفیت هستید، موبایل کمک بهترین گزینه برای انتخاب است.

بیشتر بخوانید: آموزش تعویض ال سی دی تمامی مدل های آیفون اپل

بیشتر بخوانید: تعمیر ال سی دی آیفون XS Max با قیمت عالی در موبایل کمک

ضمانت تعمیرات تخصصی اپل

یکی از مهمترین مسائلی که می‌تواند ثابت کند سرویس یک مرکز تعمیرات موبایل به اندازه کافی کیفیت دارد مربوط به خدمات پس از فروش آن مرکز می‌شود. موبایل کمک به عنوان اولین حرفه در کشور ضمانت تعمیرات گوشی اپل را ارائه می‌کند. بدین ترتیب با واگذاری تعمیرات ال سی دی آیفون خود به کارشناسان این مرکز از ضمانت تعمیر بهره‌مند خواهید شد و چنانچه تا مدت زمان خاص و مشخصی مشکلی برای دستگاه به وجود آید می‌توانید آن را به طور رایگان و بدون نیاز به پرداخت هزینه مجددا تعمیر نمایید. این سرویس حتی توسط نمایندگی های رسمی اپل هم ارائه نمی‌شود. ضمنا موبایل کمک اورجینال بودن قطعات تعویضی آیفون مشتریانش را هم تضمین می‌کند.س اگر تعویض ال سی دی آیفون شما در این مرکز انجام شود، ال سی دی جدید دستگاه با ضمانت اورجینال بودن در آن نصب خواهد شد.

بیشتر بخوانید: تعمیرات اپل در موبایل کمک

 

گارانتی رسمی تعمیرات اپل | 02175147 | خیابان جمهوری، نرسیده به پل حافظ، خیابان لاله، پلاک 9 واحد 2

 

تعمیرات ال سی دی آیفون | گارانتی اپل

 

تعمیرات ال سی دی آیفون در نمایندگی اپل

با خدمات شرکت موبایل کمک می‌توانید تعمیرات ال سی دی آیفون خود را با بهترین کیفیت ممکن انجام دهید و خیالتان از بابت کیفیت تعمیر صورت گرفته و همچنین هزینه‌ای که در این بابت پرداخت می‌کنید راحت باشد. برای استفاده از خدمات شرکت موبایل کمک هیچ نیازی به مراجعه حضوری وجود ندارد و شما فقط ضمن برقراری یک تماس تلفنی با شماره  02175147 یا از طریق صفحه ثبت سفارش آنلاین تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک سفارشتان را به ثبت می‌رسانید. سایر مراحل کار توسط تیم موبایل کمک انجام می‌شود و در کمتر از 2 ساعت تعویض ال سی دی آیفون شما انجام خواهد شد و ظرف 4 ساعت هم گوشی درب منزل به شما تحویل داده می‌شود. پس برای تجربه یک تعمیر تخصصی آیفون مطمئن از خدمات موبایل کمک استفاده کنید.

تعمیرات تخصصی آیفون
در نمایندگی اپل با گارانتی رسمی

دفتر مرکزی75147-021
تعمیرات تخصصی آیفون
در گارانتی اپل

مقالات آموزش تعمیرات آیفون

آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

اطلاعات بیشتر آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

تعمیر باتری انواع آیفون

مقالات راهنمای تعویض باتری اپل

اطلاعات بیشتر تعویض باتری انواع آیفون

تعمیرات تخصصی اپل واچ

اطلاعات بیشتر
تعمیرات اپل واچ

فروشگاه قطعات تعمیرات اپل

خرید قطعات اورجینال آیفون (با گارانتی اصالت قطعه)

اطلاعات بیشتر فروشگاه قطعات موبایل

تعویض ال سی دی انواع آیفون

مقالات راهنمای تعویض ال سی دی اپل

اطلاعات بیشتر مقالات راهنمای تعویض ال سی دی اپل