تعمیرات اپل

برای تعویض صفحه نمایش آیفون‌های اپل کلیک کن یا با شماره 75147-021 شرکت موبایل‌کمک «مرکز تعمیرات تخصصی اپل» تماس بگیر

چند وقت پیش یک اتفاق بد برای آیفون 7 من افتاد که باعث ترس من شد، اما ظرف مدت زمان کوتاهی این اتفاق ناگوار باعث ایجاد نقطه عطفی در زندگی من نیز گردید! در این مطلب می‌خواهم تجربه شخصی خودم در مورد تعویض ال سی دی آیفون 7 با سرویس تعمیر آنلاین موبایل کمک را با شما عزیزان در میان بگذارم.

چندی پیش یک آیفون 7 خریداری کردم و هزینه خیلی زیادی را هم برای خرید آن پرداخت کردم. حتما می‌دانید که وقتی هزینه زیادی صرف خرید یک گوشی می‌کنید تا چه حد برایتان حائز اهمیت می‌شود، اما انگار هرچقدر بیشتر سعی می‌کنید از چیزی مراقبت کنید، بیشتر بلا بر سر آن چیز رخ می‌دهد! متاسفانه یک روز وقتی داشتم سعی می‌کردم آیفون 7 خودم را از جیب شلوارم خارج کنم، ناگهان گوشی از دستم سر خورد و بر روی زمین افتاد. زمین هم از شانس بد من سرامیکی بود و برخورد گوشی با آن منجر شد که ال سی دی آیفون من بشکند!

وقتی ال سی دی شکسته آیفون 7 خودم را دیدم دنیا برایم تیره و تار شد و واقعاً نمی‌دانستم که باید چه کنم؟ تنها چیزی که به آن فکر می‌کردم این بود که باید هزینه گزافی برای تعویض ال سی دی آن پرداخت کنم و هیچ وقت هم از کیفیت ال سی دی جدیدی که روی دستگاه نصب می‌شود مطمئن نباشم! خیلی ناراحت بودم و به مغازه یک تعمیرکار موبایل که سر راهم قرار داشت مراجعه کردم. گفتم:

من: سلام، خسته نباشید!

تعمیرکار: سلام، بفرمایید؟

من: ببخشید آیفونم امروز از دستم افتاد و ال سی دی گوشیم شکست. می‌خواستم ببینم هزینه تعمیرش چقدر میشه و چقدر زمان می‌بره؟

تعمیرکار: گوشیتون رو بدید تا یه نگاهی بهش بندازم! (بعد از چند ثانیه …) تاچ و ال سی دی گوشیتون باید با هم عوض شه و هزینه تعمیرش هم 1 میلیون تومن میشه!

من: وای چقدر زیاد! چند روزه بهم تحویلش میدید؟

تعمیرکار: نمیتونم دقیق بگم بهتون! سرم خیلی شلوغه احتمالا 2 – 3  روزی زمان می‌بره!

من: ممنون، اگه لازم شد مزاحمتون میشم.

تعمیرکار: خواهش میکنم.

بیشتر بخوانید: تعمیرات تخصصی گوشی و تبلت های سامسونگ در موبایل کمک

بیشتر بخوانید: راهنمای تعویض ال سی دی تمامی مدل‌های آیفون اپل

تعمیر ال سی دی شکسته

از مغازه تعمیر موبایل خارج شدم و یه جورایی دوست داشتم دو دستی توی سر خودم بزنم! نمی‌دانستم باید چه کنم. کمی جلوتر که رفتم یک مغازه تعمیر موبایل دیگر را دیدم و تصمیم گرفتم که از آن مغازه هم اطلاعاتی بگیرم. پس وارد مغازه شدم و گفتم:

من: سلام، خسته نباشید!

تعمیرکار: ههههه ……..

من: ببخشید آیفونم امروز از دستم افتاد و ال سی دی گوشیم شکست. می‌خواستم ببینم هزینه تعمیرش چقدر میشه و چقدر زمان می‌بره؟

تعمیرکار: کو آیفونت؟

من: بفرمایید. اینجاست!

تعمیرکار: (بعد از چند ثانیه …) گوشیت داغون شده! باید ال سی دیش رو عوض کنی!

من: چقدر هزینه داره؟

تعمیرکار: دو نوع ال سی دی دارم واسه آیفون 7! یکی اورجینال روکاری که اگه بخوام بندازم روش ۹۵۰ تومن هزینه بر می‌داره! یک مدلم دارم چینیه درجه یک بازاری که اگه اون رو بخوام بندازم رو گوشیت برات 700 تومن میشه!

تعمیرات اپل

برای تعویض صفحه نمایش آیفون‌های اپل کلیک کن یا با شماره 75147-021 شرکت موبایل‌کمک «مرکز تعمیرات تخصصی اپل» تماس بگیر

من: بعد اگه این چینی که گفتین رو بندازم مشکلی برای گوشیم پیش نمیاد؟ مثلا تضمینی می‌کنید که دوباره واسه خودش خراب نشه؟

تعمیرکار: نه من فقط تعویض ال سی دی رو برات انجام می‌دم تصویر رو بهت تحویل میدم.

من: چقدر زمان میبره؟

تعمیرکار: باید بزاری بمونه ال سی دی شو بگم بیارن، چند ساعت طول میکشه، میوفته فردا.

من: ممنون، اگه لازم شد مزاحمتون میشم.

تعمیرکار: به سلامت!

از مغازه که بیرون می‌آمد احساس کردم تعمیرکار پشت سرم توی دلش یک فحش آبدار هم نثار من کرد و از این شاکی بود که چرا آیفونم را برای تعمیر به او نداده‌ام! خلاصه خیلی نا امیدانه به خانه برگشتم و کامپیوترم را روشن و در گوگل در رابطه با تعویض ال سی دی آیفون 7 جستجو کردم. خیلی اتفاقی با سایت موبایل کمک آشنا شدم! وارد سایت که شدم دیدم پشتیبانی آنلاین سایت فعال هست. بنابراین به پشتیبانی آنلاین پیام دادم و چند سوال در مورد مشکلی که برایم پیش آمده بود کردم. پشتیبانی آنلاین سایت خیلی مودبانه من را راهنمایی کرد و از من خواست تا به صفحه ثبت رایگان سفارش تعمیر موبایل بروم و اگر تمایل داشتم سفارش تعمیر را ثبت کنم.

بیشتر بخوانید: تعمیرات تخصصی گوشی های آیفون اپل در موبایل کمک

وقتی به صفحه ثبت رایگان سفارش تعمیر موبایل سایت مراجعه کردم لیستی از قیمت و هزینه تعویض ال سی دی آیفون ها را دیدم. آیفون 7 هم در لیست بود اما قیمتی که در کنار آن و برای تعویض ال سی دی گوشی نوشته شده بود خیلی کمتر از قیمتی بود که تعمیرکاران بیرون در مورد آن صحبت می‌کردند. طبق جدولی که موبایل کمک ارائه کرده بود، هزینه تعویض ال سی دی آیفون 7 (نسخه اصل و اورجینال) برابر 655،000 تومان بود و نسخه چینی و درجه یک آن هم هزینه 425،000 تومانی را به همراه داشت! همانطور که گفتم هزینه ها با هزینه‌ای که تعمیرکاران پیشنهاد داده بودند قابل مقایسه نبود!

ثبت سفارش تعمیر

تصمیم گرفتم تلفنی با شرکت تماس بگیرم و اطلاعات دقیق تری کسب کنم. بنابراین با شماره تماسی که ضمیمه شده بود (شماره 75147-021) تماس گرفتم و اطلاعات دقیق تری خواستم. اپراتور خیلی مودبانه من را راهنمایی کرد و گفت که قیمت ها کاملا درست ثبت شدند و گوشی شما ظرف مدت زمان چند ساعت تعمیر می‌شود و هیچ نیازی هم ندارد که شما از منزلتان خارج شوید، چرا که دریافت و تحویل گوشی با پیک موتوری رایگان شرکت انجام خواهد شد! همچنین گفتند که تعویض ال سی دی آیفون را با گارانتی انجام می‌دهند و اگر هر مشکلی بعد از تعویض ال سی دی گوشی برای آن پیش بیاید، تحت گارانتی ترمیم می‌شود!

تعمیرات اپل

برای تعویض صفحه نمایش آیفون‌های اپل کلیک کن یا با شماره 75147-021 شرکت موبایل‌کمک «مرکز تعمیرات تخصصی اپل» تماس بگیر

خلاصه خیلی خوشحال شدم و سفارش تعمیر رو به صورت آنلاین ثبت کردم. هنوز هیچ هزینه‌ای پرداخت نکرده بودم و از طرز برخورد پشتیبانی سایت و شرکت خیلی راضی بودم. ظرف چیزی در حدود 30 دقیقه پیک موتوری به درب منزلم آمد. ساعت در حدود 3 بعد از ظهر بود. پیک موتوری با ارائه مدارک از من خواست که گوشی آیفونم رو برای بردن به شرکت موبایل کمک در اختیارش قرار دهم. این کار را کردم و روی کاناپه دراز کشیدم. اینقدر خسته بودم که نمیدانم کی خوابم برد‍! با صدای زنگ در از خواب پریدم! به ساعت نگاه کردم و دیدم ساعت 5 بعد از ظهر است! در را که باز کردم دوباره پیک موتوری را دیدم که آمده و آیفون 7 تعمیر شده‌ام را در دست دارد! بله آیفون من ظرف مدت زمان 2 ساعت تعمیر شد و عملاً من هیچ کاری نکرده بودم و فقط با برقراری یک تماس، سفارش تعمیر آیفونم را به صورت آنلاین ثبت کرده بودم.تحویل فوری گوشی تعمیر شده

گوشی تعمیر شده خودم را تحویل گرفتم و هزینه تعمیر را پرداخت کردم. الان چیزی در حدود 2 ماه می‌شود که از آیفون 7 تعمیر شده‌ام استفاده می‌کنم و هیچ مشکلی هم برای آن و ال سی دی تعویض شده‌اش به وجود نیامده است. موبایل کمک سبب شد که نقطه عطفی در زندگی من به وجود آید. من دیگر هیچوقت برای تعمیر موبایل زمانم را صرف مراجعه به تعمیرکاران و سر و کله زدن به آن ها نمی‌کنم! پیشنهاد می‌کنم که شما هم هر زمان که نیاز داشتید از سرویس سفارش آنلاین تعمیر موبایل شرکت موبایل کمک استفاده کنید و اطمینان داشته باشید که خدمات این شرکت با بهترین کیفیت ممکن ارائه می‌شود.

نظرات کاربران (3)

ارسال نظر

  سلام میگما من آیفون ۴اس دارم ال سی دی اش رو عوض کردم حالا روی صفحش یه خط خط هایی داره الان اینا چین ؟ باید چیکار کنم؟
  ممنون

  باسلام
  من هم یه اپل سون پلاس از کانادا هشت ماه پیش گرفتم و چند روز پیش افتاد و گلسش شکست
  خوشبختانه کار میکنه و مشکلش فقط اینه که ترک رو شیشه هست
  میگن اگه غیر از اپل تعمیر بشه تو اپدیت اپل میفهمه و غیر فعال میشه مخصوصا چون دکمه هوم رو در میارن موقع تعویض ال سی دی و باید کالیبره بشه توسط خود اپل
  الان موندم بفرستم کانادا و یا تو ایران بدم تعمیر شایدم خودم چند ماه دیگه برم

   درود؛
   مرکز ما آیفون شما رو با گارانتی و همچنین تضمین اصالت کالا تعمیر می‌کنه و ازین بابت خیالتان راحت باشه.