تعمیر مشکل تاچ موبایل آیفون تعمیر مشکل تاچ موبایل آیفون

تعمیر مشکل تاچ موبایل آیفون

تاچ آیفون ممکن است بنا به دلایل مختلفی دچار مشکل و اختلال در عملکرد شود و تعمیر تاچ موبایل آیفون میتواند راهکار مناسبی باشد. اصلی ترین دلیلی که می‌تواند منجر به بروز این مشکل شود مربوط به وارد شدن ضربه به گوشی خواهد بود. اما چطور می‌توان تعمیر تاچ iPhone را اطمینان کامل انجام داد؟ با خدمات موبایل کمک و نمایندگی اپل می‌توانید تعمیر تاچ موبایل آیفون را با تضمین کیفیت و اورجینال بودن قطعات موبایل انجام دهید. در ادامه این مطلب بیشتر در رابطه با جزئیات این تعمیر شایع صحبت خواهیم کرد. با موبایل کمک همراه باشید.

 

گارانتی رسمی تعمیرات اپل | 02175147 | خیابان جمهوری، نرسیده به پل حافظ، خیابان لاله، پلاک 9 واحد منفی 1

 

مشکل کار نکردن تاچ آیفون

تاچ آیفون در واقع قطعه سخت افزاری است که به صورت یک لایه حساس بر روی ال سی دی آن نصب می‌شود و وظیفه شناسایی نقاطی را بر عهده دارد که کاربر با انگشت نسبت به لمس آن ها اقدام می‌کند. به بیان دیگر زمانی که با قرار دادن انگشت خود روی آیتم و آیکون های صفحه نمایش یکی از آن ها را انتخاب می‌کنید، تشخیص محل دقیق قرارگیری انگشت شما توسط تاچ که به آن دیجیتایزر (Digitizer) هم گفته می‌شود انجام خواهد شد. متاسفانه مشکل کار نکردن تاچ آیفون یکی از مشکلات رایج این گوشی هاست که کاربران زیادی با آن رو به رو می‌شوند. اما سوال اینجاست که دلیل بروز این مشکل چیست؟

 

تعمیر مشکل تاچ موبایل آیفون | گارانتی اپل

 

عموما بروز مشکل در عملکرد تاچ آیفون ها ناشی از وارد شدن ضربه یا فشار به آن هاست. به عنوان مثال دیده شده که قرار گرفتن یک جسم سنگین بر روی صفحه نمایش گوشی منجر شده که تاچ آن از کار بیفتد یا افتادن موبایل از دست کاربر و برخورد آن به زمین در خیلی از مواقع منجر به سوختن و از کار افتادن تاچ می‌شود. در برخی مواقع هم دیده شده که آب خوردگی مشکلات در عملکرد تاچ آیفون ایجاد می‌کند. البته عموما آب خوردگی به طور همزمان تاچ و ال سی دی آیفون را تحت تاثیر قرار خواهد داد و فقط به تاچ موبایل آسیب نمی‌زند. بنابراین عوامل فوق اصلی ترین عواملی هستند که می‌توانند شما را ملزم به تعمیر تاچ موبایل آیفون کنند. کاملا مشخص است بهترین راه برای جلوگیری از بروز مشکل در عملکرد دیجیتایزر آیفون این است که به خوبی از گوشی مراقبت کنید و همیشه مواظب باشید که آسیبی به آن وارد نشود.

بدین منظور می‌توانید از لوازم جانبی که به طور اختصاصی برای محافظت از آیفون ها طراحی و تولید شده‌اند هم استفاده کنید. به عنوان مثال گارد های موبایل که برای محافظت از گوشی ارائه شده‌اند یا گلس محافظ ال سی دی می‌توانند در برخی مواقع مثل یک ناجی عمل کنند و گوشی شما را نجات دهند. این ابزارها در مواقع خاص مثل زمانی که گوشی از دستتان افتاده و به زمین برخورد کرده می‌توانند بخش قابل ملاحظه‌ای از نیروی ضربه‌ای وارد بر دستگاه را جذب و خنثی نمایند. بنابراین برای محافظ و جلوگیری از بروز مشکل در عملکرد تاچ گوشی می‌توانید از این ابزارها و لوازم هم استفاده کنید.

 

تعمیر مشکل تاچ موبایل آیفون | گارانتی اپل

 

چه راه حلی پیش رویتان قرار دارد؟

  اگر به یاد داشته باشید پیش از این در مقاله اگر صفحه نمایش آیفون شکست چه راه حل‌هایی قرار دارد؟به راه حل هایی اشاره کرده بودیم که می‌توانید از آن ها در شرایطی که صفحه نمایش آیفون شما شکسته استفاده کنید. این راه حل ها شامل تعویض گلس، تعویض تاچ ال سی دی، استفاده از گوشی در همان حالت و غیره می‌شدند که هر یک تحت شرایط خاص قابل استفاده هستند. اما اگر تاچ گوشی از کار افتاده باشد چه راه حلی پیش روی کاربر قرار خواهد داشت؟ متاسفانه تعمیر تاچ موبایل آیفون تنها راه حلی است که در اینگونه مواقع قادر به استفاده از آن هستید!

 

گارانتی رسمی تعمیرات اپل | 02175147 | خیابان جمهوری، نرسیده به پل حافظ، خیابان لاله، پلاک 9 واحد منفی 1

 

به بیان دیگر اگر هرگونه اختلالی در عملکرد تاچ موبایل شما ایجاد شود و به ویژه وقتی که تاچ گوشی آیفون به طور کامل از کار بیفتد هیچ راهی برای استفاده از آن نخواهید داشت چون دستگاه عملا دستورات لمسی شما را تشخیص نمی‌دهد و قادر به انجام کارهایی که مد نظرتان است نخواهد بود. این امر سبب می‌شود که بکارگیری گوشی غیر ممکن شود و به هیچ وجه نتوانید از آن استفاده کنید. پس اگر در عملکرد تاچ یا همان دیجیتایزر آیفون مشکلی ایجاد شود که ناشی از عوامل سخت افزاری باشد، تعمیر دستگاه تنها راه حل پیش رویتان خواهد بود.

بیشتر بخوانید: تعمیرگاه تخصصی موبایل

آیا امکان تعویض مستقل تاچ آیفون وجود دارد؟

در گذشته وقتی تاچ گوشی موبایل خراب می‌شد و نیاز به تعویض داشت، می‌توانستیم این قطعه را به طور مستقل تعویض کنیم. در این پروسه هیچ نیازی به تعویض ال سی دی وجود نداشت و فقط تاچ گوشی تعویض می‌شد. به بیان دیگر در گذشته طراحی صفحه نمایش گوشی های موبایل به گونه‌ای بود که تاچ و ال سی دی آن ها از هم مستقل بودند و یک بستر یکپارچه را تشکیل نمی‌دادند. اما متاسفانه یا خوشبختانه گوشی های جدید و مدرن تری اینطور نیستند و تاچ و ال سی دی آن ها به عنوان یک مجموعه کاملا یکپارچه ایفای نقش می‌کند. بنابراین این امکان وجود ندارد که شما تاچ گوشی را تعویض کنید اما LCD آن را تعویض ننمایید!

روش طراحی قبلی که بکار می‌رفت و حالت مستقل تاچ و ال سی دی را ارائه می‌کرد منجر می‌شد که هزینه تعمیرات کاهش یابد. چون در این روش تاچ و ال سی دی دو قطعه مجزا بودند و هر یک قیمت مشخصی داشتند. اما روش طراحی مدرن منجر به افزایش هزینه تعمیرات می‌شود. چون در این روش هیچ راهی برای تعویض مستقل تاچ یا ال سی دی وجود ندارد و این دو باید به طور یکپارچه و تحت یک مجموعه تعویض گردند. پس اگر تاچ گوشی آیفون شما بسوزد اما LCD آن بدون مشکل کار کند، نمی‌توانید صرفا با تعویض تاچ و نگه داشتن همان ال سی دی تعمیر را انجام دهید و باید تعمیر تاچ موبایل آیفون شما با تعویض کامل ال سی دی انجام گیرد.

تعمیر مشکل تاچ موبایل آیفون | گارانتی اپل

 

اما شاید این سوال در ذهنتان ایجاد شود که چرا تاچ و ال سی دی گوشی ها و آیفون های اپل را یکپارچه طراحی می‌کنند؟ قبل از هر چیز توصیه داریم یک مرتبه به مطالعه مقاله “شرح کامل قطعات تاچ ال سی دی گوشی موبایل و انواع تعمیر آن ها” بپردازید تا موضوع برایتان جالب تر شود و بدانید که فقط تاچ و ال سی دی نیستند که در یک مجموعه قالب‌بندی و طراحی می‌شوند بلکه همین مجموعه شامل قطعات دیگری مثل گلس ال سی دی، فریم ال سی دی و شیلد محافظ هم می‌شود. دلیل ارائه این سبک طرحی در باریک تر کردن گوشی ها و افزایش ظرفت آن ها و همچنین افزایش دقت عملکرد تاچ خلاصه می‌شود.

تفاوت تعمیر تاچ موبایل آیفون و تعویض ال سی دی

همانطور که می‌دانید و بار ها در مقاله های مختلف هم به آن اشاره کردیم تعویض ال سی دی آیفون ها یکی از رایج ترین تعمیراتی است که در این محصولات انجام می‌شود. اما شاید این سوال در ذهنتان ایجاد شود که تفاوت تعمیر تاچ با تعویض ال سی دی چیست؟ اگر توضیحات بخش قبل را مطالعه کرده باشید، احتمالا حالا می‌توانید شخصا پاسخ این سوال را ارائه کنید. تعویض ال سی دی و تعمیر تاچ در iPhone شاید از نظر ماهیت و نوع خرابی که در دستگاه به وجود آمده است متفاوت باشند اما رویکردی که در آن ها بکار می‌رود کاملا مشابه و یکسان خواهد بود و در هر دو روش کل مجموعه تاچ و ال سی دی گوشی تعویض می‌شوند. بنابراین این دو روش تعمیر در عمل تفاوتی باهم ندارند اما نحوه نمایان شدن مشکل در هر یک از دو حالات نام برده شده متفاوت خواهد بود.

 

گارانتی رسمی تعمیرات اپل | 02175147 | خیابان جمهوری، نرسیده به پل حافظ، خیابان لاله، پلاک 9 واحد منفی 1

 

به عنوان مثال تصور کنید گوشی آیفون شما از دستتان افتاده و ال سی دی آن شکسته است. در این شرایط باید به فکر تعمیر ال سی دی شکسته آیفون خود باشید. اگر شکستگی روی صفحه نمایش گوشی به گونه‌ای باشد که تاچ و ال سی دی آن علیرغم این شکستگی ها به درستی کار کنند، می‌توان مشکل را با تعویض گلس LCD برطرف کرد. اما اگر ال سی دی گوشی از کار بیفتد و هیچ تصویری را نشان ندهد، ملزم به تعویض کامل تاچ ال سی دی خواهید شد. در شرایط خاص دیگر ممکن است تاچ گوشی از کار بیفتد اما ال سی دی آن بدون مشکل کار کند و حتی هیچ شکستگی هم روی صفحه نمایش موبایل به وجود نیامده باشد. در این شرایط هم باز ملزم به تعویض ال سی دی و تاچ خواهید بود.

بنابراین می‌توان اینطور گفت که با توجه به یکپارچه بودن تاچ و ال سی دی گوشی های آیفون، هر زمان در عملکرد یکی از این دو قطعه اختلالی به وجود آید، کل مجموعه تاچ و ال سی دی باید تعویض شوند و راهی برای تعویض مستقل آن ها وجود ندارد. اما از سمت دیگر وقتی دو قطعه نام برده شده (تاچ و ال سی دی) سالم باشند و شکستگی هایی روی صفحه نمایش موبایل به وجود آید، می‌توان با تعویض گلس مشکل را برطرف کرد. برای آشنایی بیشتر و دقیق تر با جزئیات نحوه تعویض گلس گوشی های موبایل توصیه داریم به مطالعه مقاله “صفر تا صد تعویض گلس یا شیشه ال سی دی آیفون و سامسونگ و هزینه آن | موبایل کمک” بپردازید.

 

تعمیر مشکل تاچ موبایل آیفون | گارانتی اپل

 

هزینه تعمیر تاچ موبایل آیفون در نمایندگی تعمیرات اپل

مسئله بعدی که می‌خواهیم در مورد آن صحبت کنیم مربوط به هزینه تعمیرات تاچ در آیفون های اپل می‌شود. از آنجایی که در این روش تعمیر باید کل مجموعه تاچ و ال سی دی گوشی تعویض شوند، طبیعتا هزینه تعمیرات مشابه با هزینه تعویض ال سی دی آیفون در نظر گرفته می‌شود و شرایط کاملا مشابه برقرار خواهد بود. به بیان دیگر هیچ تفاوتی ندارد که در اثر ضربه وارد بر گوشی فقط تاچ آن خراب شده باشد یا اینکه هم تاچ و هم ال سی دی دستگاه بسوزند. در هر دو حالت باید تاچ و ال سی دی آیفون به طور کامل تعویض شوند و هزینه نصب یک ال سی دی و تاچ جدید پرداخت گردد.

بنابراین هزینه تعمیر تاچ موبایل آیفون دقیقا به مدل آیفون شما و همچنین کیفیت ال سی دی مرتبط می‌شود که در دستگاه نصب می‌کنید. هر چقدر آیفون شما جدیدتر باشد و از LCD بزرگ تری بهره ببرید، هزینه بیشتری هم باید از سمتتان پرداخت گردد و بر عکس هزینه تعمیر تاچ و ال سی دی آیفون های قدیمی تر کم و کمتر خواهد بود. به منظور کاهش هزینه تعمیر تاچ و ال سی دی آیفون می‌توانید از LCD های غیر اورجینال هم استفاده کنید که البته ما بکارگیری این نوع قطعات را اصلا توصیه نمی‌کنیم چون کیفیت پایینی دارند و در دراز مدت منجر به بروز مشکل در عملکرد دستگاه می‌شوند.

 

گارانتی رسمی تعمیرات اپل | 02175147 | خیابان جمهوری، نرسیده به پل حافظ، خیابان لاله، پلاک 9 واحد منفی 1

 

بنابراین اگر در عملکرد تاچ گوشی آیفون شما مشکلی ایجاد شده توصیه داریم که حتما از ال سی دی اورجینال به عنوان قطعه جایگزین در دستگاه استفاده کنید. انجام این کار علاوه بر اینکه سبب می‌شود کیفیت عملکرد گوشی حفظ شود، منجر به بازده بهتر و همچنین عدم آسیب دیدن قطعات دیگر موبایل از قبیل باتری و غیره خواهد شد. در مدل های جدیدتر آیفون در صورتی که تعویض ال سی دی توسط کارشناسان رسمی اپل انجام نشود و کیفیت لازم را نداشته باشد پیغام هشداری در دستگاه نمایان می‌شود که در مقاله رفع پیغام Important Display Message آیفون بعد از تعویض ال سی دی در مورد آن صحبت کرده بودیم.

 

تعمیر مشکل تاچ موبایل آیفون | گارانتی اپل

بیشتر بخوانید:  تعمیر ال سی دی موبایل 

 

گارانتی اپل | بیمه موبایل | تعمیر رایگان تاچ آیفون

بد نیست کمی هم در رابطه با گارانتی اپل و همچنین بیمه موبایل و امکان تعمیر رایگان تاچ این گوشی ها با استفاده از دو سرویس نام برده شده صحبت کنیم. گارانتی اپل فقط تحت شرایط خاصی امکان تعمیر رایگان تاچ آیفون را فراهم می‌کند. این شرایط مربوط به زمانی می‌شود که اختلال به وجود آمده در تاچ ناشی از عوامل محیطی یا عواملی که مستقیما به کاربر مربوط شوند نباشد. به بیان ساده تر گارانتی اپل در ایران فقط تحت شرایطی که خرابی تاچ خود به خود بوجود آمده باشد قابل استفاده است و امکان تعمیر رایگان دستگاه را فراهم می‌نماید. پس اگر تاچ گوشی در اثر افتادن از دست شما یا وارد شدن ضربه و فشار دچار مشکل شود، امکان تعمیر رایگان با استفاده از گارانتی را نخواهید داشت.

 

گارانتی رسمی تعمیرات اپل | 02175147 | خیابان جمهوری، نرسیده به پل حافظ، خیابان لاله، پلاک 9 واحد منفی 1

 

اما در سمت مقابل بیمه موبایل اینطور نیست و اگر گوشی شما بیمه شده باشد، تحت هر شرایط می‌توانید به طور رایگان تعمیر تاچ موبایل آیفون را انجام دهید. این تعمیر رایگان حتی شامل حالتی که گوشی در اثر سهل انگاری کاربر از دست وی به زمین خورده باشد یا در اثر آب خوردگی دچار اختلال شود هم می‌شود. بنابراین اگر آیفون خود را بیمه کرده باشید می‌توانید از تعمیر رایگان تاچ آن لذت ببرید. هم اکنون بهترین بیمه موبایل ایران با همکاری شرکت سامان حامی و موبایل کمک ارائه شده که با کلیک بر روی لینک ضمیمه شده قادر به مشاهده جزئیات این سرویس و ثبت نام در آن خواهید بود.

نکات مهم در تعمیر تاچ موبایل آیفون

تعمیر تاچ گوشی های آیفون به دلیل اینکه با تعویض کامل ال سی دی همراه است از اهمیت بالایی برخوردار خواهد بود. به هیچ عنوان نباید انجم این تعمیر را به دست هر تعمیرکاری بسپارید چون ممکن است مشکلات متعددی برایتان به وجود آید. برخی از اصلی ترین نکاتی که باید قبل از واگذاری تعمیر تاچ موبایل آیفون به هر مرکز تعمیراتی به آن ها توجه کنید شامل موارد زیر می‌شوند:

 

تعمیر مشکل تاچ موبایل آیفون | گارانتی اپل

 

 

 • تاچ ال سی دی اورجینال: تعمیرکار یا مرکز تعمیراتی که قرار است تاچ گوشی شما را تعویض کند باید حتما از ال سی دی اورجینال استفاده به عمل آورد و این مسئله تقریبا مهم‌ترین موضوعی خواهد بود که باید به آن توجه کنید. متاسفانه خیلی از افراد سودجو در بازار آزاد از قطعات غیر اورجینال به جای اورجینال استفاده می‌کنند و بدین ترتیب سود های زیادی را کسب خواهند کرد.

 

 • تجهیزات و لوازم مناسب: در تعمیرات آیفون باید از ابزارها و تجهیزات مناسب استفاده شود، در غیر این صورت کیفیت تعمیر رضایت بخش نخواهد بود و حتی ممکن است به دیگر قطعات سالم دستگاه هم آسیب وارد شود. به همین جهت شما باید حتما تعمیر تاچ موبایل آیفون را به تعمیرکار یا مرکز تعمیراتی واگذار نمایید که تجهیزات و لوازم پیشرفته و لازم برای انجام تخصصی تعمیرات ایفون را در اختیار داشته باشند.

 

 • مهارت و تجربه تعمیرکار: آیفون های اپل گوشی های بسیار ظریف و حساسی هستند و برای تعمیر آن ها باید تجربه و مهارت بالایی داشت. به همین جهت توصیه داریم تعمیر تاچ موبایل آیفون خود را فقط به مراکز و تعمیرکارانی واگذار کنید که در این حوزه متخصص هستند و مهارت و تجربه مناسب دارند.

 

 • قیمت و هزینه مناسب: طبیعتا یک تعمیرکار خوب باید قیمت و هزینه مناسبی را هم دریافت کند و اینطور نباشد که با هزینه های گزاف تعمیرات آیفون را انجام دهد. در نظر داشته باشید که همیشه هزینه خیلی بالا یا هزینه خیلی پایین نشان دهنده مطمئن بودن سرویس یک تعمیرکار نیست.

 

گارانتی رسمی تعمیرات اپل | 02175147 | خیابان جمهوری، نرسیده به پل حافظ، خیابان لاله، پلاک 9 واحد منفی 1

 

چهار مورد فوق می‌توانند از اصلی ترین نکاتی باشند که باید در انجام تعمیرات تخصصی آیفون و اپل به آن ها توجه شود. بعد از تعمیر شدن گوشی و تعویض ال سی دی و تاچ آیفون هم سعی کنید موارد زیر را بررسی نمایید:

 

 • مطمئن شوید که تاچ گوشی سرعت عمل یا پاسخگویی مطلوبی دارد. بدین منظور عملکرد تمام قسمت های صفحه به ویژه گوشه های آن را با دقت بررسی و تست کنید.

 

 • شدت نور صفحه نمایش را روی 100 درصد قرار داده و آن را مستقیما تحت تابش نور خورشید بگیرید. محتوای صفحه در این حالت باید با کیفیت نسبتا مطلوبی قابل رویت باشد.

 

 • یک تصویر کاملا سیاه را روی صفحه نمایش گوشی باز کنید و مطمئن شوید که تمام قسمت های صفحه سیاه هستند و ال سی دی گوشی دچار پیکسل سوختگی نشده باشد.

 

 • مطمئن شوید رزولوشن و وضوح تصاویری که بر روی صفحه نمایش موبایل ارائه می‌شوند مناسب است و کیفیت قبل را دارد.

 

 • زاویه دید را در ال سی دی جدید بررسی کنید. بدین منظور کافیست از زاویه 45 درجه به محتوای روی صفحه نمایش گوشی نگاه کنید و به تدریج زاویه دید را تنگ و تنگ تر کنید. عموما ال سی دی اورجینال آیفون ها از نظر زاویه دید بسیار عملکرد خوبی دارند.

 

 • شادابی رنگ ها و شارپنس نمایشگر را با پخش یک ویدیوی حاوی مناظر طبیعی و رنگ های مختلف بررسی کنید.

 

پس از بررسی موارد فوق خودتان می‌توانید متوجه شوید ال سی دی گوشی چه کیفیتی داشته و آیا یک LCD اورجینال در موبایل آیفون شما نصب شده یا خیر! مجددا تاکید می‌کنیم که به هیچ عنوان تعمیر تاچ موبایل آیفون و ال سی دی این محصولات را به هر تعمیرکاری واگذار نکنید.

 

تعمیر مشکل تاچ موبایل آیفون | گارانتی اپل

بیشتر بخوانید: تعمیرات آیفون XS

 

 بهترین مرجع برای تعمیر تاچ ال سی دی آیفون

اگر می‌خواهید یک تعمیر کاملا مطمئن، سریع، کم هزینه و با ضمانت بر روی گوشی آیفون شما انجام گیرد، موبایل کمک بهترین سرویس را خدمتتان ارائه می‌کند. موبایل کمک سعی کرده سرویس تعمیرات خود را به شیوه نوینی ارائه دهد و امکان انجام تعمیرات تخصصی ایفون  بدون نیاز به مراجعه حضوری متقاضی را میسر سازد. برای ثبت درخواست تعمیر و استفاده از خدمات موبایل کمک کافیست به شرح زیر عمل کنید:

 

 • ابتدا ضمن تماس با شماره 0217514 یا با پر کردن فرم درخواست آنلاین تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک سفارش خود را به ثبت برسانید.

 

 • پیک موبایل کمک به آدرس شما اعزام می‌شود و آیفون را در هر کجا که باشید از شما تحویل می‌گیرد.

 

 • آیفون توسط پیک به شرکت ارجاع داده خواهد شد و تعمیرات لازم با استفاده از مدرن ترین تجهیزات روز دنیا و به دست کارشناسان مجرب موبایل کمک روی دستگاه انجام می‌شود.

 

 • آیفون تعمیر شده توسط پیک رایگان شرکت به آدرس متقاضی ارسال و هر کجا که لازم باشد به وی تحویل داده خواهد شد.

 

بنابراین با خدمات مرکز موبایل کمک و نمایندگی اپل می‌توانید تعمیراتی از قبیل تعمیر تاچ موبایل آیفون را با کمترین دردسر ممکن انجام دهید. علاوه بر سهولت در انجام تعمیرات، خدمات موبایل کمک می‌تواند مزیت های دیگری را هم برایتان به همراه داشته باشد که برخی از اصلی ترین آن ها به شرح زیر هستند:

 

گارانتی رسمی تعمیرات اپل | 02175147 | خیابان جمهوری، نرسیده به پل حافظ، خیابان لاله، پلاک 9 واحد منفی 1

 

 

 • تضمین اورجینال بودن قطعات: تمام قطعاتی که در مرکز موبایل کمک داخل گوشی متقاضیان نصب و تعویض می‌شوند از نظر اورجینال بودن مشمول گارانتی هستند. بدین ترتیب خیال شما از بابت کیفیت قطعات تعویض دستگاه و اورجینال بودن آن ها راحت خواهد شد. این قطعات مستقیما از فروشگاه قطعات موبایل شرکت موبایل کمک تامین خواهند شد.

 

 • صرفه جویی در زمان: استفاده از سرویس موبایل کمک می‌تواند منجر به صرفه جویی در زمان شود. چون شما برای ثبت سفارش، واگذاری گوشی به تعمیرکار و حتی پس گرفتن موبایلتان بعد از انجام تعمیر نیازی به مراجعه حضوری ندارید و صفر تا صد کار توسط تیم موبایل کمک انجام می‌گیرد.

 

 • هزینه و قیمت مناسب: عدم نیاز به مراجعه حضوری خود به خود منجر به کاهش هزینه ها می‌شود اما از سمت دیگر موبایل کمک بهترین و مقرون به صرفه ترین تعرفه های ممکن را برای مشتریانش در نظر گرفته تا تعمیرات آیفون دیگر برای آن ها یک کابوس نباشد. ضمنا قطعات مورد استفاده در گوشی مشتریان هم مستقیما از فروشگاه موبایل کمک و با همان قیمت خرید در گوشی نصب می‌شوند.

 

 • تضمین کیفیت تعمیرات: تمام تعمیراتی که در مرکز موبایل کمک بر روی گوشی متقاضیان انجام می‌شود از نظر کیفیت دارای ضمانت هستند. به عنوان مثال تعمیر تاچ موبایل آیفون چیزی در حدود 15 روز ضمانت دارد و در صورتی که طی این بازه مشکلی برای تاچ گوشی به وجود آید، تعمیر رایگان آن در مرکز موبایل کمک قابل انجام خواهد بود.

 

بنابراین با خدمات موبایل کمک و نمایندگی اپل می‌توانید تعمیرات تخصصی گوشی های آیفون را با بهترین کیفیت انجم دهید و خیالتان از همه بابت راحت باشد. به منظور کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با خدمات موبایل کمک و دریافت مشاوره رایگان کافیست با شماره 02175147 تماس حاصل کنید و از مشاورین این مرکز راهنمایی بخواهید.

همچنین در صورت نیاز به خرید گوشی می توانید از سایت موبایل کمک اقدام به خرید فرمایید.

بیشتر بخوانید:

قطعات گوشی

تاچ ال سی دی آیفون 6 اس پلاس

ال سی دی آیفون آیفون اس ای 2020

 

تعمیرات تخصصی آیفون
در نمایندگی اپل با گارانتی رسمی

دفتر مرکزی75147-021
تعمیرات تخصصی آیفون
در گارانتی اپل

مقالات آموزش تعمیرات آیفون

آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

اطلاعات بیشتر آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

تعمیر باتری انواع آیفون

مقالات راهنمای تعویض باتری اپل

اطلاعات بیشتر تعویض باتری انواع آیفون

تعمیرات تخصصی اپل واچ

اطلاعات بیشتر
تعمیرات اپل واچ

فروشگاه قطعات تعمیرات اپل

خرید قطعات اورجینال آیفون (با گارانتی اصالت قطعه)

اطلاعات بیشتر فروشگاه قطعات موبایل

تعویض ال سی دی انواع آیفون

مقالات راهنمای تعویض ال سی دی اپل

اطلاعات بیشتر مقالات راهنمای تعویض ال سی دی اپل