تعمیر برد آیفون XS تعمیر برد آیفون XS

تعمیر برد آیفون XS

بروز اختلال در عملکرد مادربرد آیفون ایکس اس اپل (Apple iPhone XS) می‌تواند منجر به از کار افتادن این گوشی و روشن نشدن آن یا ریستارت شدن های بی‌دلیل دستگاه شود. با خدمات موبایل کمک می‌توانید تعمیر برد آیفون XS را با بهترین کیفیت و کمترین هزینه انجام دهید. با موبایل کمک همراه باشید.

 

برای تعمیر برد آیفون XS کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر.

 

تعمیر برد با تعویض برد چه تفاوتی دارد؟

پیش از اینکه در رابطه با تعمیر برد آیفون XS اپل صحبت کنیم بهتر است تفاوت مابین تعمیر و تعویض برد گوشی های موبایل را برایتان شرح دهیم، چون مابین تعویض و تعمیر مادربرد گوشی ها تفاوت عمده‌ای وجود دارد. تعویض برد پروسه چندان سختی نیست، چون به موجب آن یک قطعه خاص که همان مادربرد گوشی است از دستگاه جدا و یک قطعه جدید یا همان مادربرد جدید در گوشی نصب می‌شود. در این حالت مادربرد همراه با تمام متعلقات و قطعاتی که بر روی آن قرار دارند تعویض می‌گردد که البته هزینه بالایی دارد و در این شرایط خرید گوشی جدید به صرفه تر است. اما تعمیر برد حالتی است که در آن مادربرد گوشی به طور کامل تعویض نخواهد شد، بلکه قطعات معیوب روی آن شناسایی و تعویض می‌شوند. طبیعتا تعمیر مادربرد نسبت به تعویض این قطعه سخت تر بوده و نیاز به دانش، دقت و صرف زمان بیشتری دارد.

 

تعمیر برد آیفون XS | گارانتی اپل

 

بنابراین با تفاوت مابین تعمیر مادربرد و تعویض برد گوشی های موبایل آشنا شدید. تعویض برد تقریبا توسط هر تعمیرکار موبایلی قابل انجام است، اما تعمیر مادربرد را هر تعمیرکاری نمی‌تواند انجام دهد چون برای تعمیر کردن برد و قطعات آن باید تعمیرکار به طور کامل با نحوه عیب یابی مدارهای الکترونیکی و تعمیر آن ها و تکنیک هایی همچون لحیم کاری میکرو و غیره آشنایی داشته باشد. پس شما برای تعمیر برد آیفون XS یا هر گوشی دیگری نمی‌توانید به هر تعمیرکاری مراجعه کنید و باید انجام این کار را به تعمیرکاری مجرب، با تجربه و خوب واگذار نمایید. موبایل کمک یکی از بهترین مراجعی است که شما می‌توانید برای تعمیر برد گوشی های موبایل خودتان از سرویس این شرکت استفاده به عمل آورید. در ادامه بیشتر در رابطه با تعمیر برد آیفون XS و سرویس موبایل کمک صحبت می‌کنیم.

بیشتر بخوانید: تعمیرات تخصصی گوشی آیفون

نشانه های خراب بودن برد آیفون XS اپل

عموما زمانی که مادربرد گوشی های موبایل و قطعات روی آن خراب می‌شود نشانه های خاص و مشخصی در دستگاه به وجود می‌آید. بنابراین اگر با این نشانه ها برخورد داشتید، احتمالا مادربرد گوشی شما نیاز به تعمیر دارد. یکی از اصلی ترین نشانه های معیوب بودن برد مربوط به خاموش شدن گوشی و روشن نشدن آن می‌شود. اگر گوشی شما خاموش شده و روشن نمی‌شود و مطمئن هستید که ال سی دی آن سالم است، به احتمال زیاد مادربرد آن سوخته و نیاز به تعویض یا تعمیر دارد. یکی دیگر از نشانه های خراب بودن ببرد آیفون XS مربوط به ریستارت شدن بی‌دلیل و اتفاقی دستگاه می‌شود. این مشکل می‌تواند ناشی از عملکرد نادرست مدار پاور یا IC های خاص روی برد باشد. ممکن است نشانه های دیگری هم وجود داشته باشند که از خراب بودن برد آیفون XS خبر دهند اما دو نشانه‌ای که به آن اشاره داشتیم از اصلی ترین و شایع ترین نشانه های مرتبط با این موضوع هستند. پس اگر آیفون ایکس اس شما به طور خودکار ریستارت می‌شود یا خاموش شده و روشن نمی‌شود و مطمئن هستید که ال سی دی و باتری آن سالمند، احتمالا برد گوشی نیازی به تعمیر دارد.

 

برای تعمیر برد آیفون XS کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر.

هزینه تعمیر برد آیفون XS اپل

احتمالا مهمترین و اصلی ترین سوالی که در ذهنتان ایجاد شده مربوط به هزینه تعمیر برد آیفون XS می‌شود. هزینه‌ای که باید در قبال تعمیر مادربرد گوشی آیفون ایکس اس پرداخت شود به تعداد و نوع قطعاتی بستگی دارد که در برد گوشی معیوب شده و نیازمند تعویض هستند. طبیعتا هرچقدر قطعات مهمتر و بیشتری در مادربرد گوشی خراب باشند، هزینه تعمیر هم افزایش پیدا می‌کند و هرچقدر تعداد و اهمیت این قطعات کمتر باشد، هزینه تعمیر برد آیفون XS هم تقلیل می‌یابد. اما در هر حال هزینه تعمیر برد آیفون XS به مراتب از هزینه تعویض این قطعه کمتر خواهد بود، چون در حالت تعمیر برد فقط قطعاتی مشخص و معیوب آن تعویض می‌شوند و نیازی به تعویض کل مادربرد گوشی وجود ندارد. با این حال هزینه و قیمت دقیقی که باید برای تعمیر برد آیفون XS یا هر گوشی دیگری پرداخت شود تا قبل از جداسازی و بررسی مادربرد قابل پیش‌بینی تیست. اگر می‌خواهید با کمترین قیمت ممکن برد آیفون ایکس اس خود را تعمیر کنید، توصیه می‌کنیم از سرویس و خدمات مرکز موبایل کمک استفاده نمایید.

بیشتر بخوانید: تعمیر آیفون XS آب خورده

 

تعمیر برد آیفون XS | گارانتی اپل

 

مدت زمان مورد نیاز برای تعمیر مادربرد آیفون ایکس اس

یکی از اصلی ترین تفاوت های مابین تعمیر و تعویض برد مربوط به مدت زمانی می‌شود که باید برای انجام هر یک از این دو حالت صرف گردد. تعویض برد پروسه زمانگیری نیست چون برای انجام آن کافیست که برد قبلی از گوشی جدا شده و یک برد جدید جایگزین آن شود. اما تعمیر برد پروسه زمانگیری خواهد بود چون عملا شامل سه مرحله مختلف می‌شود. مرحله اول مربوط به جداسازی مادربرد و شناسایی قطعات معیوب آن است. مرحله دوم مربوط به تعویض قطعات معیوب و تعمیر مدارهای مشکل دار برد می‌شود. مرحله سوم هم شامل بررسی و تست عملکرد برد برای مدت زمانی مشخص خواهد بود. بنابراین طبیعی است که تعمیر برد آیفون XS نسبت به تعویض برد این گوشی زمانگیرتر باشد. عموما برای تعمیر برد این گوشی به مدت زمانی در حدود 2 الی 3 روز نیاز است. توصیه ما این است که هیچوقت برای تعمیر مادربرد گوشی خود عجله نکنید و اجازه دهید که تمام مراحل تعمیر برد گوشی با دقت و حوصله طی شوند. طبیعتا هرچقدر دقت بیشتری در حین تعمیر برد آیفون XS صرف شود، نتیجه تعمیر هم بهتر و مناسب تر خواهد بود.

 

برای تعمیر برد آیفون XS کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر.

بیشتر بخوانید: تعمیرات آیفون XS اپل

اهمیت تعمیر برد گوشی های موبایلی نظیر آیفون XS

به هیچ عنوان برای تعمیر برد آیفون XS یا گوشی های دیگر به تعمیرکاران کم تجربه و ناشناس اعتماد نکنید. تعمیر مادربرد گوشی های موبایل پروسه بسیار پیچیده، دقیق و مهمی است که باید با بیشترین دقت ممکن انجام شود. فراموش نکنید که برد گوشی در واقع شامل تمام قطعات اصلی آن می‌شود و اگر کوچک ترین اختلالی در مدارها و قطعات روی برد به وجود آید، گوشی یا کلا خاموش می‌شود یا به دلیل اختلالاتی که در عملکردش به وجود می‌آید قابل استفاده نخواهد بود. توجه داشته باشید که اغلب تعمیرکاران موبایل دانش کافی برای انجام تعمیرات روی مادربرد گوشی های موبایل را ندارند و صرفا به تعویض قطعات مسلط هستند. بنابراین به هیچ عنوان ریسک نکرده و تعمیر برد آیفون XS را به هر تعمیرکاری واگذار نکنید. در برخی مواقع دیده شده که تعمیرکار نه تنها قادر به تعمیر برد گوشی مشتری نبوده، بلکه با اشتباهات خود صدمات وارد بر مادربرد را هم افزایش داده است. اگر می‌خواهید یک تعمیر کاملا مطمئن را تجربه کنید، توصیه می‌کنیم از سرویس مرکز موبایل کمک استفاده به عمل آورید.

 

تعمیر برد آیفون XS | گارانتی اپل

بیشتر بخوانید: تعمیر موبایل

 

موبایل کمک و تعمیر برد آیفون XS در کوتاه ترین زمان

اگر می‌خواهید تعمیر مادربرد آیفون XS شما با بهترین کیفیت ممکن انجام شود، توصیه می‌کنیم از سرویس و خدمات مرکز موبایل کمک استفاده کنید. کارشناسان موبایل کمک افراد با تجربه و حرفه‌ای هستند که در دوره های تخصصی تعمیرات مادربرد آیفون های اپل شرکت داشته و به خوبی با تکنیک هایی همچون تعمیر مدارهای الکترونیکی، لحیم کاری میکرو و غیره آشنایی دارند. بنابراین زمانی که تعمیر برد آیفون XS و کلا تعمیرات دیگر آیفون های اپل خود را به کارشناسان موبایل کمک واگذار کنید، خیالتان از بابت کیفیت تعمیر صورت گرفته راحت خواهد بود. کارشناسان موبایل کمک برای تعمیر برد گوشی های موبایل مشتریان از جدیدترین و مدرن ترین مدتها و ابزارها استفاده می‌کنند و بدین صورت کیفیت نهایی تعمیر صورت گرفته در بالاترین سطح خود قرار می‌گیرد. پس با موبایل کمک می‌توانید یک تعمیر کاملا مطمئن را تجربه کنید. سرعت عمل بالا، عدم نیاز به مراجعه حضوری، ضمانت تعمیر، استفاده از قطعات اورجینال  و قیمت مناسب هم از دیگر ویژگی های مثبت سرویس موبایل کمک است. مراحلی که در حین استفاده از خدمات موبایل کمک طی می‌شود به شرح زیر است:

 

برای تعمیر برد آیفون XS کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر.

 

تعمیر برد آیفون XS | گارانتی اپل

 

  • ثبت سفارش مشتری: در قدم نخست مشتری درخواست تعمیر گوشی خود را ثبت می‌کند. انجام این کار هم به صورت تلفنی و هم از طریق سایت شرکت موبایل کمک و به طور آنلاین امکانپذیر است. در هیچ یک از این دو حالت نیازی به مراجعه حضوری مشتری وجود ندارد.
  • اعزام پیک موبایل کمک و دریافت گوشی از مشتری: در این مرحله پیک رایگان موبایل کمک به آدرس مشتری اعزام و گوشی را از وی تحویل می‌گیرد.
  • ارجاع گوشی به شرکت و تعمیر دستگاه: گوشی توسط پیک موبایل کمک به مرکز تعمیرات این شرکت ارجاع داده خواهد شد و تعمیرات لازم بر روی گوشی انجام می‌شوند.
  • تحویل گوشی به مشتری درب منزل: بعد از اینکه تعمیرات لازم روی گوشی مشتری گرامی انجام شد، دستگاه مجددا با پیک رایگان موبایل کمک به آدرس وی ارسال و درب منزل به او تحویل داده می‌شود.

به همین سادگی شما می‌توانید تعمیر برد و به طور کلی تعمیرات آیفون XS خود یا هر تعمیرات موبایل دیگری که در نظرتان است را انجام دهید. به منظور ثبت سفارش تعمیر برد آیفون XS خود در مرکز موبایل کمک کافیست با شماره 75147-021 تماس حاصل نمایید یا با مراجعه به صفحه ثبت سفارش تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک درخواست خود را به صورت آنلاین به ثبت برسانید. نمایندگی های موبایل کمک در سراسر کشور (تهران و شهرستان ها) آماده خدمات رسانی به شما خواهند بود.

بیشتر بخوانید:

قطعات گوشی آیفون XS

قطعات آیفون

خرید قطعات موبایل

تعمیرات تخصصی آیفون
در نمایندگی اپل با گارانتی رسمی

دفتر مرکزی75147-021
تعمیرات تخصصی آیفون
در گارانتی اپل

مقالات آموزش تعمیرات آیفون

آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

اطلاعات بیشتر آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

تعمیر باتری انواع آیفون

مقالات راهنمای تعویض باتری اپل

اطلاعات بیشتر تعویض باتری انواع آیفون

تعمیرات تخصصی اپل واچ

اطلاعات بیشتر
تعمیرات اپل واچ

فروشگاه قطعات تعمیرات اپل

خرید قطعات اورجینال آیفون (با گارانتی اصالت قطعه)

اطلاعات بیشتر فروشگاه قطعات موبایل

تعویض ال سی دی انواع آیفون

مقالات راهنمای تعویض ال سی دی اپل

اطلاعات بیشتر مقالات راهنمای تعویض ال سی دی اپل