تعمیر یا تعویض تاچ ال سی دی آیفون XS Max تعمیر یا تعویض تاچ ال سی دی آیفون XS Max

تعمیر یا تعویض تاچ ال سی دی آیفون XS Max

اگر بنا به هر دلیل تاچ ال سی دی آیفون XS Max شما دچار مشکل شده و نیاز به تعمیر دارد نگران نباشید. با خدمات مرکز موبایل کمک می‌توانید تعمیر ال سی دی آیفون XS Max اپل را با کمترین قیمت ممکن و بهترین کیفیت انجام دهید. همچنین در صورت نیاز به خرید موبایل می توانید به سایت موبایل کمک مراجعه کنید. با موبایل کمک همراه باشید.

 

برای تعویض LCD آیفون XS Max کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

تعمیر تاچ و ال سی دی، رایج ترین تعمیر گوشی های موبایل!

شاید برایتان جالب باشد که بدانید تعمیر ال سی دی گوشی های موبایل رایج ترین تعمیری است که در این گجت ها انجام می‌شود. به بیان دیگر خراب شدن ال سی دی موبایل رایج ترین مشکلی است که کاربران گوشی های موبایل با آن مواجه خواهند شد. متاسفانه این روزها به دلیل افزایش ابعاد و کیفیت صفحه نمایش گوشی ها، تعمیر LCD می‌تواند بسیار هزینه‌بردار و نگران کننده باشد. اما چه عواملی منجر به خراب شدن صفحه Touch گوشی ها می‌شود؟ بررسی ها نشان داده که افتادن گوشی از دست کاربر و شکستن صفحه نمایش شایع ترین عاملی است که کاربران را مجبور به تعمیر صفحه گوشی می‌کند. از سمت دیگر مسائلی مثل آب خوردگی و تماس با مایعات، وارد شدن فشار به موبایل و گاها خراب شدن خودکار تاچ صفحه هم وجود دارند اما در 70 درصد مواقع ضربه و فشار وارد بر گوشی و شکستن صفحه تاچ ال سی دی موبایل منجر می‌شود کاربر به تعمیرگاه موبایل مراجعه داشته باشد. پس اگر می‌خواهید به تعمیر ال سی دی نیاز پیدا نکنید کافیست همیشه مراقب گوشی خودتان باشید!

بیشتر بخوانید: تعمیرات آیفون XS Max اپل

 

تعویض یا تعمیر ال سی دی آیفون XS Max در نمایندگی اپل | گارانتی اپل

 

هزینه تعمیر صفحه ال سی دی آیفون XS Max اپل

آیفون XS Max یکی از جدیدترین آیفون های اپل است که صفحه نمایش بزرگ، بدون حاشیه و از نوع سوپر آمولد (Super AMOLED) دارد. با توجه به این مشخصات جای تعجبی وجود ندارد که هزینه تعمیر Touch ال سی دی iphon XS Max  زیاد باشد. متاسفانه قیمت صفحه نمایش اورجینال این گوشی بسیار بالاست و بخش اصلی هزینه تعمیر آن مربوط به تهیه کردن ال سی دی و تاچ اورجینال دستگاه می‌شود. برای کاهش هزینه های تعمیر خیلی از تعمیرکاران پیشنهاد می‌کنند که از ال سی دی های غیر اورجینال استفاده کنید که قیمت کمتری در مقایسه با LCD اصلی دارند اما ما اکیدا توصیه داریم که اگر تاچ و LCD گوشی شما خراب شده، صفحه و تاچ original را در آن نصب نمایید.

 

برای تعویض LCD آیفون XS Max کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

بنابراین هزینه درست کردن صفحه ایکس اس مکس بالاست، مگر در یک شرایط خاص! در شرایطی که بتوان مشکل و شکستگی های روی صفحه نمایش گوشی را با تعویض گلس روی ال سی دی برطرف کرد قیمت تعمیر به شدت کاهش یافته و تقریبا نصف می‌شود! اما تحت هر شرایط نمی‌توان با عوض کردن محافض روی ال سی دی تعمیرات لازم را انجام داد و تقریبا در 90 درصد مواقع افراد راهی به جز تعویض کامل ال سی دی و تاچ ندارند. برای آشنایی بیشتر با شرایط و نحوه تعویض Glass ال سی دی XS max اپل توصیه می‌کنیم مقاله تعویض گلس یا شیشه شکسته ال سی دی آیفون XS Max با قیمت مناسبرا مطالعه کنید. تعویض گلس در شرایطی قابل انجام خواهد بود که شکستگی های روی صفحه نمایش فقط بر روی محافظ ایجاد شده باشد و تاچ  موبایل بدون مشکل کار کند.

بنابراین اگر بخواهیم جمع‌بندی از هزینه تعمیر ال سی دی آیفون XS Max داشته باشیم باید بگوییم که سه حالت مختلف در تعمیر تاچ iPhone XS Max وجود دارد و هر یک از این سه حالت تعمیر مستقیما بر روی هزینه‌ای که باید پرداخت شود تاثیرگذار هستند. حالت اول مربوط به شرایطی است که بخواهید تاچ ال سی دی اورجینال جدیدی را در گوشی نصب کنید. در این حالت هزینه تعمیر صفحه نمایش آیفون XS مکس در بیشترین مقدار قرار خواهد داشت. حالت دوم مربوط به شرایطی است که به نصب تاچ ال سی دی غیر اورجینال در گوشی کفایت کنید. در این شرایط هزینه تعمیر ال سی دی آیفون ایکس اس Max تا 30 الی 40 درصد کاهش پیدا می‌کند. حالت سوم هم مربوط به شرایط خاصی می‌شود که تعمیر ال سی دی آیفون XS Max با تعویض گلس روی ال سی دی امکانپذیر باشد. در این حالت هزینه تعمیر به حداقل مقدار ممکن خواهد رسید.

چگونه از آسیب دیدن ال سی دی آیفون جلوگیری کنیم؟

شاید این سوال در ذهنتان ایجاد شود که چطور می‌توانیم از آسیب دیدن صفحه نمایش یا همان ال سی دی آیفون XS Max خود جلوگیری کنیم؟ بدین منظور توصیه اصلی ما این است که همیشه در قدم اول مراقب گوشی خودتان باشید. فراموش نکنید افتادن گوشی از دست کاربر و زمین خوردن یا وارد شدن فشار و ضربه به آن اصلی ترین عاملی است که منجر به شکستن ال سی دی می‌شود. پس با مراقبت درست از گوشی خودتان از وقوع این موضوع جلوگیری نمایید. همچنین سعی کنید هیچوقت با دست خیس از آیفون استفاده نکنید چون نفوذ کوچک ترین قطره آب در داخل دستگاه می‌تواند به قطعات آن آسیب برساند و حتی منجر به سوختن تاچ و ال سی دی شود.

 

تعویض یا تعمیر ال سی دی آیفون XS Max در نمایندگی اپل | گارانتی اپل

 

راه حل بعدی این است که روی ال سی دی گوشی گلس محافظ ضخیمی نصب کنید. این گلس علاوه بر اینکه می‌تواند از وارد شدن خط و خش بر روی صفحه نمایش گوشی جلوگیری کند، قادر خواهد بود در شرایط خاص (مثل زمانی که گوشی از دستتان به زمین میفتد)؛ بخشی از انرژی ضربه‌ای وارد بر دستگاه را خنثی نماید و بدین ترتیب منجر شود که انرژی مخرب کمتری به قاب و ال سی دی دستگاه وارد شود. راه حل آخر هم مربوط به بکارگیری قاب های محافظ می‌شود. قاب های محافظ یا گاردهای موبایل ممکن است زیبایی گوشی را کمی از بین ببرند اما در شرایط خاص می‌توانند نقش یک ناجی را برای گوشی ایفاء کرده و از آسیب دیدن آن جلوگیری کنند. پس با رعایت و توجه کردن به این چهار مورد می‌توانید ریسک خراب شدن ال سی دی آیفون خود را به حداقل مقدار ممکن برسانید.

تعویض ال سی دی iPhone XS Max چقدر زمان می‌برد؟

اگر تعمیرکاری که قرار است ال سی دی آیفون ایکس اس مکس شما را تعویض کند به ابزارهای لازم و مناسب دسترسی داشته و تجربه کافی هم در حوزه تعمیرات آیفون‌های اپل داشته باشد، احتمالا در مدت زمان 120 دقیقه قادر به انجام این کار خواهد بود. با این حال اغلب تعمیرکاران موبایل برای انجام تعمیراتی مثل تعمیر ال سی دی آیفون XS Max از مشتری چند روز زمان می‌خواهند و حتی در برخی شرایط دیده شده که تعمیر تاچ ال سی دی آیفون مشتریان تا 4 الی 7 روز هم طول کشیده است! این موضوع در حالیست که واقعا برای تعویض ال سی دی آیفون XS Max نیازی به صرف مدت زمان این چنینی وجود ندارد و فقط در شرایطی تعمیر ال سی دی گوشی طول می‌کشد که قرار باشد با تعویض گلس مشکل برطرف گردد.

 

برای تعویض LCD آیفون XS Max کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

تی که قرار باشد با تعویض گلس ال سی دی مشکل صفحه نمایش گوشی برطرف شود، چون ملزم به بکارگیری دستگاه های خاصی خواهیم بود ممکن است تعمیر دستگاه تا 1 الی 2 روز هم طول بکشد. در تعویض گلس ال سی دی باید سه مرحله اصلی شامل جداسازی گلس قدیمی، نصب و پرس گلس جدید و حباب زدایی انجام گیرند که هر یک به دستگاه خاصی میاز دارند و حدود 2 الی 3 ساعت زمان می‌برند و ممکن است در برخی شرایط لازم شود هر مرحله چند بار تکرار شود تا بهترین کیفیت و نتیجه حاصل گردد. پس تعویض ال سی دی iPhone XS Max تعمیر زمانگیری نیست اما تعویض گلس ال سی دی آن می‌تواند تا 2 روز هم طول بکشد. اگر می‌خواهید تعمیر ال سی دی آیفون XS Max شما در سریع ترین زمان ممکن انجام شود توصیه می‌کنیم از خدمات مرکز موبایل کمک استفاده کنید.

برای تعمیر تاچ و ال سی دی آیفون به هر تعمیرکاری اعتماد نکنید!

به هیچ عنوان برای تعمیر ال سی دی آیفون XS Max خود به هر تعمیرکاری اعتماد نکنید و انجام این کار را به هر فردی واگذار ننمایید. متاسفانه در بازار آزاد از انواع روش های مختلف برای سوء استفاده و دریافت هزینه های بیخود از مشتریان استفاده می‌شود. شرایط زمانی بدتر می‌شود که شما با یک آیفون گران قیمت به نزد تعمیرکار مراجعه کنید! شاید باورش برای شما سخت باشد اما در تعداد محدودی از مواقع مشاهده شده که تعمیرکاران موبایل ال سی دی و تاچ غیر اورجینال را به عنوان ال سی دی و تاچ اورجینال در گوشی مشتریان نصب می‌کنند و در ازای انجام این کار هزینه نصب ال سی دی اورجینال را از مشتری دریافت می‌نمایند! در شرایط دیگر دیده شده که ال سی دی و تاچ دست دوم بدون اطلاع مشتری از گوشی های معیوب جدا و در گوشی وی نصب می‌شود و هزینه نصب ال سی دی فابریک و نو از مشتری دریافت می‌گردد!

بیشتر بخوانید: تعمیرات اپل

 

تعویض یا تعمیر ال سی دی آیفون XS Max در نمایندگی اپل | گارانتی اپل

 

در برخی مواقع محدود هم دیده شده که تعمیرکاران با اینکه می‌دانستند مشکل ال سی دی آیفون مشتری با تعویض گلس روی آن برطرف می‌شود، مدعی شده‌اند که باید ال سی دی و تاچ دستگاه کامل تعویض شود. مشتری هم که از موضوع بی‌خبر است پرداخت هزینه تعویض تاچ و ال سی دی را می‌پذیرد و تعمیرکار فقط گلس روی ال سی دی را تعویض می‌کند! در این شرایط فقط گلس شکسته LCD توسط تعمیرکار تعویض می‌شود اما هزینه تعویض کامل تاچ و ال سی دی از مشتری دریافت خواهد شد. مسئله دیگری هم وجود دارد! این مسئله مربوط به گران بودن قطعات آیفون XS Max و حساسیت بالای تعمیر آن می‌شود. به هیچ عنوان نباید تعمیر این گوشی به دست تعمیرکاری سپرده شود که تجربه کمی دارد یا به ابزارهای مدرن و مناسب برای تعمیر ال سی دی آیفون XS Max دسترسی ندارد. در این شرایط ممکن است نه تنها ال سی دی آیفون شما تعمیر نشود، بلکه به دیگر قطعات دستگاه و حتی قاب آب هم آسیب وارد شود.

بنابراین برای تعمیر ال سی دی آیفون XS Max نباید به هر تعمیرکاری اعتماد کنید. سعی کنید تعمیرات گوشی مثل iPhone XS Max را فقط به مراجعی واگذار کنید که شناخته شده و معتبر هستند. بدون تردید موبایل کمک یکی از بهترین مراجعی است که می‌توانید تعمیر و تعویض ال سی دی آیفون XS Max را بدون دغدغه و با اطمینان کامل به آن واگذار نمایید. کارشناسان موبایل کمک افراد با تجربه‌ای هستند و با دسترسی به مدرن ترین و به روز ترین تجهیزات تعمیرات لازم را روی گوشی مشتریان انجام می‌دهند. ضمنا تمام تعمیرات و حتی قطعاتی که در گوشی مشتری نصب می‌شوند شامل گارانتی بوده و با ضمانت اورجینال بودن در گوشی مشتری نصب خواهند شد. پس اگر به دنبال یک تعمیر مطمئن هستید، موبایل کمک بهترین گزینه پیش رویتان خواهد بود.

موبایل کمک و تعمیر ال سی دی آیفون XS Max اپل

برای اینکه با اطمینان کامل تاچ و ال سی دی iPhone XS Max خود را تعمیر کنید و خیالتان از بابت کیفیت تعمیر صورت گرفته و هزینه‌ای که در قبال آن پرداخت می‌کنید راحت باشد، توصیه داریم از خدمات مرکز موبایل کمک بهره بگیرید. در این مرکز مدرن ترین و جدیدترین تجهیزات برای انجام تعمیرات مختلف تلفن همراه گردآوری شده‌اند و از کارشناسان با تجربه‌ای استفاده می‌شود. بدین ترتیب نتیجه تعویض در بالاترین سطح کیفی ممکن قرار می‌گیرد. تمام قطعاتی که توسط کارشناسان موبایل کمک در گوشی مشتریان نصب خواهند شد اورجینال بوده و از این نظر دارای ضمانت هستند. این قطعات مستقیما از فروشگاه موبایل کمک تامین می‌شوند. مراحل کار برای انجام تعمیرات گوشی در مرکز موبایل کمک به شرح زیر است:

 

برای تعویض LCD آیفون XS Max کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

تعویض یا تعمیر ال سی دی آیفون XS Max در نمایندگی اپل | گارانتی اپل

 

  • ثبت سفارش تعمیر موبایل: در قدم اول شما باید سفارش تعمیر موبایل خودتان را به ثبت برسانید. برای انجام این کار کافیست با شماره75147-021 تماس حاصل نمایید یا با مراجعه به صفحه ثبت سفارش تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت نمایید.
  • اعزام کارشناس و تعمیر گوشی: در این مرحله کارشناس موبایل کمک به آدرس شما اعزام و در صورت امکان گوشی را در همانجا برایتان تعمیر می‌کند. اما اگر امکان تعمیر گوشی در محل وجود نداشته باشد، کارشناس گوشی را به شرکت ارجاع می‌دهد و تعمیرات لازم در شرکت بر روی دستگاه انجام خواهند شد.
  • تحویل گوشی به مشتری: در مرحله آخر هم گوشی صحیح و سالم و با ضمانت در اختیار مشتری قرار داده می‌شود. اگر گوشی در مرحله قبل برای انجام تعمیرات به مرکز موبایل کمک ارجاع داده شده باشد، پس از انجام تعمیرات با پیک رایگان موبایل کمک به آدرس مشتری ارسال و درب منزل به وی تحویل داده می‌شود.

بنابراین موبایل کمک بستری را فراهم کرده تا تعمیرات موبایل به ساده‌ترین شکل ممکن و با بهترین کیفیت امکانپذیر شوند. تعمیر ال سی دی آیفون XS Max در این مرکز عموما ظرف مدت زمان 5 ساعت انجام خواهد شد. بنابراین اگر می‌خواهید تعمیر ال سی دی و به طور کلی تعمیرات آیفون XS Max خود را با اطمینان کامل، ضمانت و در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام دهید، موبایل کمک بهترین گزینه پیش رویتان خواهد بود. به منظور ثبت سفارش تعمیر ال سی دی آیفون XS Max می‌توانید با شماره75147-021 تماس حاصل نمایید یا با مراجعه به صفحه ثبت سفارش تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت کنید.

بیشتر بخوانید:

قطعات آیفون XS Max

قیمت تاچ ال سی دی iPhone XS Max

تاچ ال سی دی آیفون XS Max

تعمیرات تخصصی آیفون
در نمایندگی اپل با گارانتی رسمی

دفتر مرکزی75147-021
تعمیرات تخصصی آیفون
در گارانتی اپل

مقالات آموزش تعمیرات آیفون

آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

اطلاعات بیشتر آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

تعمیر باتری انواع آیفون

مقالات راهنمای تعویض باتری اپل

اطلاعات بیشتر تعویض باتری انواع آیفون

تعمیرات تخصصی اپل واچ

اطلاعات بیشتر
تعمیرات اپل واچ

فروشگاه قطعات تعمیرات اپل

خرید قطعات اورجینال آیفون (با گارانتی اصالت قطعه)

اطلاعات بیشتر فروشگاه قطعات موبایل

تعویض ال سی دی انواع آیفون

مقالات راهنمای تعویض ال سی دی اپل

اطلاعات بیشتر مقالات راهنمای تعویض ال سی دی اپل