تعمیر یا تعویض اسپیکر آیفون XR تعمیر یا تعویض اسپیکر آیفون XR

تعمیر یا تعویض اسپیکر آیفون XR

اسپیکر آیفون ایکس آر اپل (Apple iPhone XR) یکی از قطعاتی است که احتمال دارد بنا به دلایل مختلفی در این گوشی دچار مشکل شود. با خدمات مرکز موبایل کمک می‌توانید تعمیر اسپیکر آیفون XR را با صرف کمترین هزینه و بهترین کیفیت انجام دهید. با موبایل کمک همراه باشید.

 

برای تعویض اسپیکر آیفون XR کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

اصلی ترین دلایل خراب شدن اسپیکر آیفون XR

چندین دلیل مختلف می‌توانند منجر به خراب شدن اسپیکر آیفون XR شوند اما در این بین دو دلیل اصلی و عمده وجود دارد که این مشکل را پدیدار می‌کنند. اولین مشکل مربوط به آب خوردگی و نفوذ مایعات به داخلی بدنه آیفون و حتی خروجی اسپیکر آن می‌شود. اگر به خاطر داشته باشید پیش از این در مقاله تعمیر آیفون XR آب خورده را به کارشناسان مرکز موبایل کمک بسپارید! در رابطه با تعمیر آیفون ایکس آری که در اثر خیس شدن دچار مشکل شده صحبت کرده بودیم. یکی از قطعاتی که در اغلب مواقع در اثر آب خوردگی آیفون دچار اختلال می‌شود همین اسپیکر است. نه تنها اسپیکر اصلی بلکه اسپیکر مکالمه آیفون XR هم بسیار حساس به نفوذ مایعات بوده و تماس آب با آن می‌تواند اختلال های محسوسی در عملکرد اسپیکر به وجود آورد.

 

 

تعمیر یا تعویض اسپیکر آیفون XR | گارانتی اپل

 

بیشتر بخوانید: تعمیرات آیفون XR اپل

از سمت دیگر وارد شدن ضربه به گوشی هم دومین عامل اصلی است که بارها دیده شده منجر به خراب شدن اسپیکر آیفون XR اپل می‌شود. متاسفانه در اغلب مواقع ضربه نه تنها منجر به بروز اختلال در عملکرد اسپیکر گوشی خواهد شد، بلکه به قاب شیشه‌ای iPhone XR هم آسیب می‌رساند و منجر به شکستن یا ترک برداشتن آن می‌شود. اگر قاب آیفون XR شما شکست یا ترک خورد نگران نباشید چون با خدمات مرکز موبایل کمک حتی قادر به تعویض قاب شیشه‌ای آیفون ایکس آر خودتان خواهید بود. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این تعمیر به مطالعه مقاله تعمیر قاب شکسته آیفون XR با بهترین کیفیت در موبایل کمک بپردازید. پس ضربه و آب خوردگی دو دلیل اصلی هستند که عموما در عملکرد اسپیکر آیفون XR اختلال ایجاد می‌کنند. اما اگر بنا به هر دلیل نیازمند تعویض اسپیکر آیفون XR شدیم باید چه کنیم؟ آیا می‌توان برای تعمیر اسپیکر آیفون XR به هر مرجعی مراجعه کرد؟ هزینه انجام این تعمیر چقدر است؟

 

برای تعویض اسپیکر آیفون XR کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

نکات مهم برای تعمیر اسپیکر آیفون XR اپل

تعویض اسپیکر iPhone XR کار خیلی سختی نیست و تقریبا تمام تعمیرکاران موبایل از پس انجام این کار بر می‌آیند اما این مسئله که تعمیرکار برای باز کردن قاب گوشی شما و دستیابی به اسپیکر آن تا چه اندازه دقت صرف می‌کند و از چه ابزارهایی استفاده به عمل می‌آورد بسیار حائز اهمیت است. به عنوان مثال باز کردن قاب آیفون XR با ساکشن کاپ به مراتب از باز کردن قاب آیفون XR با قاب کش سخت تر بوده و موبایل را هم بیشتر تحت فشار قرار می‌دهد. بنابراین طبیعتا بهتر است تعمیر اسپیکر آیفون XR را به مرجعی واگذار کنید که به قاب کش یا دیگر ابزارهای کارآمد تعمیرات موبایل دسترسی داشته باشد.

 

تعمیر یا تعویض اسپیکر آیفون XR | گارانتی اپل

 

از سمت دیگر کیفیت اسپیکر جدیدی که تعمیرکار در گوشی شما نصب می‌کند اهمیت بالایی دارد. متاسفانه در خیلی از مواقع دیده شده که تعمیرکاران بازار آزاد از اسپیکرهای دست دوم یا تقلبی در گوشی های مشتریان استفاده می‌کنند و در قبال این موضوع هزینه نصب اسپیکر اورجینال و فابریک را از مشتری دریافت می‌نمایند. بنابراین بهتر است تعمیر اسپیکر آیفون XR را به مرجعی قابل اعتماد و مطمئن واگذار کنید چون در غیر این صورت ممکن است ضرر و زیان ببینید. شاید باورتان نشود اما دیده شده که تعمیرکاران برای باز کردن قاب آیفون XR و تعویض اسپیکر آن، صدمات بدتری را به گوشی وارد کرده‌اند و حتی ال سی دی آیفون را شکسته‌اند. بنابراین به هیچ وجه تعمیرات گوشی مثل iPhone XR را به تعمیرکاران کم تجربه و ناشناس واگذار نکنید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات تخصصی اپل

هزینه تعمیر اسپیکر آیفون XR اپل

احتمالا سوال بعدی که در ذهنتان ایجاد شده مربوط به هزینه تعمیر اسپیکر آیفون XR اپل می‌شود. خوشبختانه هزینه‌ای که بابت این تعمیر باید پرداخت گردد چندان زیاد نیست و حداقل در مقایسه با هزینه تعویض ال سی دی، تعمیر برد و غیره آیفون XR ناچیز خواهد بود. بنابراین اگر اسپیکر مکالمه یا اسپیکر اصلی گوشی iPhone XR شما دچار مشکل شده به هیچ عنوان نگران هزینه تعمیر آن نباشید چون با تعمیر پر هزینه‌ای رو به رو نیستید. با سرویس موبایل کمک می‌توانید تعمیر اسپیکر آیفون XR را با صرف کمترین هزینه ممکن انجام دهید. کارشناسان موبایل کمک موظف هستند از بهترین و با کیفیت ترین قطعات در تعمیر گوشی مشتریان استفاده کنند و به همین جهت خیال شما از بابت کیفیت قطعه‌ای که در دستگاه بکار می‌رود هم راحت خواهد بود چون این قطعه مستقیما از فروشگاه قطعات موبایل تامین خواهد شد و با ضمانت اورجینال و اصل بودن در گوشی شما بکار گرفته می‌شود. پس با خدمات مرکز موبایل کمک می‌توانید یک تعمیر مطمئن و کم هزینه را تجربه کنید.

 

برای تعویض اسپیکر آیفون XR کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

آیا شخصا قادر به تعویض اسپیکر iPhone XR اپل خواهیم بود؟

خوشبختانه تعویض اسپیکر آیفون XR کار خیلی سختی نیست و شاید سخت ترین بخش انجام این تعمیر مربوط به باز کردن قاب گوشی باشد که بهتر است با استفاده از قاب کش انجام گیرد و در حین انجام آن دقت بالایی صرف شود تا خدای نکرده به ال سی دی و تاچ دستگاه آسیبی وارد نشود. بعد از باز کردن قاب گوشی باید چند مرحله ساده طی شود و نهایتا دسترسی به کپسول اسپیکر آیفون XR میسر می‌گردد. با جداسازی کپسول اسپیکر قدیمی و معیوب می‌توانید اسپیکر جدید را در گوشی نصب کنید. دقت داشته باشید که اگر هدف تعویض اسپیکر مکالمه iPhone XR باشد، کار دشوارتر می‌شود. به همین دلیل توصیه داریم انجام این تعمیر را به کارشناسان موبایل کمک واگذار کنید و شخصا در پی انجام آن نباشید.

 

تعمیر یا تعویض اسپیکر آیفون XR | گارانتی اپل

 

اگر تصمیم گرفتید که شخصا تعمیر اسپیکر آیفون XR را انجام دهید باید ابزارهای مورد نیاز برای انجام این تعمیر را تهیه کنید و همچنین یک عدد کپسول اسپیکر مناسب برای iPhone XR اپل را هم تهیه نمایید. برای انجام این کار توصیه می‌کنیم به فروشگاه موبایل کمک مراجعه نمایید و قطعات و ابزارهای مورد نیازتان را از این مرجع تهیه کنید. در نظر داشته باشید تمام قطعاتی که در فروشگاه موبایل کمک به فروش می‌رسند اورجینال و اصل هستند. بنابراین اسپیکری که از فروشگاه موبایل کمک برای آیفون XR خود تهیه می‌کنید کاملا اورجینال است و از نظر کیفیت با اسپیکر فابریک گوشی تفاوتی ندارد. بعد از اینکه قطعات و ابزارهای مورد نیازتان را تهیه کردید می‌توانید تعمیر اسپیکر آیفون XR را شخصا انجام دهید.

بیشتر بخوانید: آموزش تعویض بازر آیفون XR اپل

تعمیر اسپیکر iPhone XR را با کمترین هزینه در موبایل کمک انجام دهید!

اگر می‌خواهید یک تعمیر بدون دردسر، با ضمانت، مطمئن و کم هزینه را تجربه کنید، توصیه می‌کنیم از خدمات مرکز موبایل کمک استفاده به عمل آورید. کارشناسان موبایل کمک برای تعمیر گوشی مشتریان از جدیدترین و مدرن ترین ابزارها استفاده می‌کنند که این امر سبب می‌شود کیفیت تعمیر صورت گرفته در بالاترین سطح ممکن قرار گیرد. همچنین تمام قطعاتی که توسط کارشناسان این شرکت در گوشی مشتریان مورد استفاده قرار می‌گیرند از فروشگاه موبایل کمک تامین شده و در نتیجه کاملا اورجینال خواهند بود. عموما تعمیر اسپیکر آیفون XR اپل در مرکز موبایل کمک ظرف مدت زمان 3 ساعت انجام می‌شود و گوشی بعد از تعمیر توسط پیک رایگان این شرکت به آدرس مشتری ارسال خواهد شد. بنابراین سرعت بالای خدمات هم از دیگر مزیت هایی است که با استفاده از سرویس موبایل کمک به آن دست پیدا می‌کنید. هزینه تعمیراتی که از سوی این شرکت دریافت می‌شود در مقایسه با کیفیت و سرعت عمل آن واقعا باورنکردنی خواهد بود. بنابراین توصیه ما این ست که برای تعمیر گوشی خود حتما از خدمات و سرویس موبایل کمک استفاده کنید.

 

برای تعویض اسپیکر آیفون XR کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

 

مراحل ثبت سفارش و تعمیر آیفون در موبایل کمک

اما برای ثبت سفارش و تعمیر گوشی خود در مرکز موبایل کمک باید چه کنیم؟ موبایل کمک سعی کرده همه چیز را به ساده‌ترین شکل ممکن برای کاربر یا مشتری فراهم کند. مراحلی که باید برای ثبت سفارش و انجام تعمیرات روی گوشی طی شوند به شرح زیر است:

  • ثبت سفارش: در قدم نخست شما باید سفارش خود را به ثبت برسانید. به منظور ثبت سفارش تعمیر اسپیکر آیفون XR خود در مرکز موبایل کمک کافیست با شماره 021۷۵۱۴۷ تماس حاصل نمایید یا با مراجعه به صفحه ثبت سفارش تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت نمایید.
  • تعمیر گوشی توسط کارشناس: در این مرحله کارشناس موبایل کمک به آدرس شما اعزام شده و گوشی معیوب را مورد بررسی قرار می‌دهد. اگر امکان تعمیر گوشی در محل وجود داشته باشد، وی گوشی شما را تعمیر خواهد کرد اما اگر امکان انجام این کار وجود نداشته باشد، گوشی توسط کارشناس به شرکت ارجاع داده خواهد شد و تعمیرات لازم در شرکت روی گوشی انجام می‌شود.
  • تحویل گوشی با مشتری و ضمانت سرویس: اگر گوشی در محل توسط کارشناس تعمیر شود، دستگاه با گارانتی به مشتری تحویل داده خواهد شد. اما اگر گوشی برای تعمیر به شرکت ارجاع داده شده باشد، پیک رایگان موبایل کمک آن را درب منزل به مشتری تحویل می‌دهد. فراموش نکنید که تعمیرات موبایل کمک شامل ضمانت می‌شوند.

به همین سادگی و ظرف چند ساعت شما می‌توانید تعمیراتی مثل تعمیر اسپیکر آیفون XR را با سرویس موبایل کمک انجام دهید. کل پروسه شرح داده شده فوق برای تعویض اسپیکر iPhone XR چیزی در حدود 4 ساعت طول می‌کشد. بنابراین با خدمات مرکز موبایل کمک می‌توانید تعمیری مطمئن، سریع و کم هزینه را تجربه کنید.

همچنین در صورت تمایل به خرید موبایل می توانید از سایت موبایل کمک اقدام به خرید موبایل فرمایید.

بیشتر بخوانید: 

قطعات آیفون ایکس آر

قیمت بازر آیفون XR

اسپیکر آیفون ایکس آر

تعمیرات تخصصی آیفون
در نمایندگی اپل با گارانتی رسمی

دفتر مرکزی75147-021
تعمیرات تخصصی آیفون
در گارانتی اپل

مقالات آموزش تعمیرات آیفون

آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

اطلاعات بیشتر آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

تعمیر باتری انواع آیفون

مقالات راهنمای تعویض باتری اپل

اطلاعات بیشتر تعویض باتری انواع آیفون

تعمیرات تخصصی اپل واچ

اطلاعات بیشتر
تعمیرات اپل واچ

فروشگاه قطعات تعمیرات اپل

خرید قطعات اورجینال آیفون (با گارانتی اصالت قطعه)

اطلاعات بیشتر فروشگاه قطعات موبایل

تعویض ال سی دی انواع آیفون

مقالات راهنمای تعویض ال سی دی اپل

اطلاعات بیشتر مقالات راهنمای تعویض ال سی دی اپل