تعویض قاب شکسته آیفون XR تعویض قاب شکسته آیفون XR

تعویض قاب شکسته آیفون XR

آیفون ایکس آر اپل (Apple iPhone XR) هم مثل دیگر آیفون های جدید این شرکت از قابی شیشه‌ای بهره می‌برد و رنگ های مختلفی دارد. متاسفانه شکستن قاب این گوشی در اثر ضربه یکی از رایج ترین اتفاقاتی است که پس از خرید موبایل برایش رخ می‌دهد. با خدمات مرکز موبایل کمک می‌توانید تعمیر قاب شکسته آیفون XR را با کمترین هزینه و بهترین قیمت انجام دهید.

 

برای تعویض قاب پشت آیفون XR کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

چرا قاب آیفون XR به شدت در برابر ضربه حساس است؟

طی چند سال اخیر سعی کرده قاب آیفون هایش را با یک لایه شیشه بپوشاند و بدین ترتیب علاوه بر اینکه ظاهری جذاب‌تر و زیباتر را برای گوشی به وجود آورد، مقاومت قاب دستگاه در برابر تماس با اشیای نوک تیز و خط و خش برداشتن را هم بیشتر کند. شیشه‌ای که اپل در قاب آیفون هایش به کار می‌برد ضد خش است و به راحتی نمی‌توان روی آن خط و خش ایجاد کرد. اما متاسفانه هرچقدر شیشه‌ای که در قاب آیفون ها بکار رفته مقاومت خوبی در برابر خراشیدگی دارد، در برابر ضربه و فشار حساس است و حتی کوچک ترین ضربات هم می‌توانند منجر به ترک برداشتن یا شکستن آن ها شود.

 

تعمیر قاب شکسته آیفون XR | گارانتی اپل

 

متاسفانه آمار و بررسی ها نشان می‌دهد که افتادن گوشی از دست کاربران یکی از رایج ترین اتفاق هایی است که در طول روز برای دارندگان گوشی موبایل رخ می‌دهد. افتادن آیفون XR از دست کاربر می‌تواند منجر به شکستن گلس روی ال سی دی، خود ال سی دی یا قاب گوشی شود. در رابطه با تعمیر گلس شکسته آیفون XR و همچنین تعمیر ال سی دی این گوشی در مقاله های تعویض گلس یا شیشه شکسته آیفون XR اپل با کمترین هزینه در موبایل کمک و تعمیر ال سی دی آیفون XR را با کمترین قیمت انجام دهید!صحبت کرده بودیم، اما در این مطلب می‌خواهیم در رابطه با تعمیر قاب شکسته آیفون XR صحبت کنیم؟ آیا امکان تعمیر قاب شکسته آیفون XR وجود دارد؟ هزینه انجام این تعمیر چقدر است؟

چگونه قاب شکسته آیفون XR را تعمیر کنیم؟

تعمیر قاب شکسته آیفون XR و دیگر گوشی هایی که قاب آن ها از یک لایه شیشه‌ای تشکیل شده به سادگی امکانپذیر نیست. از آنجایی که شیشه روی قاب این گوشی ها حالتی پرس شده دارد، حتما باید از دستگاه ها و تجهیزات خاص برای جداسازی قاب شکسته دستگاه استفاده شود. پس از جداسازی قاب شکسته گوشی باید قاب شیشه‌ای جدید روی آن نصب شود که انجام این کار هم نیازمند دستگاه ها و تجهیزات خاص خودش است. برای اینکه بعد از تعویض قاب شکسته گوشی بهترین نتیجه ایجاد شود، حتما باید فرآیند حباب زدایی هم انجام گیرد. حباب زدایی پروسه‌ای است که به موجب آن حباب های ایجاد شده در قاب گوشی و مابین گلس و بدنه آن یا گلس و ال سی دی از بین می‌روند و بدین ترتیب حالتی یکپارچه به وجود می‌آید. بنابراین برای تعمیر قاب شکسته آیفون XR نیازمند استفاده از تجهیزات و دستگاه های خاصی خواهید بود. به همین سبب نمی‌توان انجام این تعمیر را به هر تعمیرکار موبایلی واگذار کرد.

 

برای تعویض قاب پشت آیفون XR کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

بیشتر بخوانید: تعمیرات آیفون XR اپل 

دقت کنید کیفیت تعمیر قاب شکسته آیفون XR و دیگر گوشی هایی که قاب شیشه‌ای دارند از اهمیت بسیار بالایی برخوردار بوده و شما باید به این مسئله توجه ویژه‌ای داشته باشید، در غیر این صورت ممکن است بعد از اینکه قاب گوشی خودتان را تعویض کردید، ظاهر آن اصلا شبیه به روز اولش به نظر نرسد. به همین جهت توصیه می‌کنیم برای تعمیر قاب شکسته آیفون XR به مراجع و مراکز مطمئنی مراجعه کنید که تجهیزات مدرن و لازم برای تعویض و تعمیر قاب گوشی های با بدنه شیشه‌ای را در اختیار داشته باشند. موبایل کمک یکی از همین مراکز است که تعمیر قاب شکسته آیفون XR و دیگر گوشی های موبایل را با ضمانت بهترین کیفیت و کمترین هزینه برایتان انجام می‌دهد.

هزینه تعمیر قاب شکسته آیفون XR چقدر است؟

خوشبختانه هزینه تعمیر قاب شکسته آیفون XR حیلی زیاد نیست و حداقل در مقایسه با هزینه تعویض ال سی دی این گوشی به مراتب کمتر خواهد بود. بنابراین اگر قاب iPhone XR شما شکسته، خیلی نگران هزینه تعمیر آن نباشید. در تعمیر قاب شکسته آیفون XR بیشترین موضوع حائز اهمیت مربوط به کیفیت قابی می‌شود که در گوشی نصب خواهد شد. همچنین نحوه نصب قاب و دقت عمل تعمیرکار در حین انجام این امر با دستگاه های مورد نیاز از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. اگر می‌خواهید تعویض قاب شکسته آیفون XR شما با کمترین هزینه ممکن و بهترین قیمت انجام شود، توصیه می‌کنیم از خدمات مرکز موبایل کمک استفاده کنید.

 

تعمیر قاب شکسته آیفون XR | گارانتی اپل

 

تعویض قاب آیفون XR چقدر زمان نیاز دارد؟

همانطور که پیش از این هم اشاره کردیم، برای تعویض قاب آیفون XR باید از دستگاه های خاصی استفاده شود که هر یک برای انجام بخش مشخصی از کار طراحی شده‌اند. به منظور تعویض قاب شکسته گوشی هایی که از لایه شیشه‌ای بهره می‌برند عموما باید سه مرحله ط شود که هر یک زمانی در حدود 2 ساعت را نیاز دارد. مرحله اول مربوط به جداسازی قاب شکسته می‌شود. مرحله دوم پرس قاب جدید است و مرحله سوم هم شامل حباب زدایی خواهد بود. هر سه مرحله نام برده شده فقط با دستگاه ها و تجهیزات خاص قابل انجام هستند و یک تعمیرکار به تنهایی و بدون در اختیار داشتن تجهیزات مناسب قادر به تعمیر قاب شکسته آیفون XR نخواهد بود. به طور میانگین می‌توان گفته که برای تعویض قاب شکسته iPhone XR باید مدت زمانی در حدود یک روز صبر کنید تا بهترین کیفیت ممکن برایتان به ارمغان آورده شود.

 

برای تعویض قاب پشت آیفون XR کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیرات گوشی اپل در تهران

موبایل کمک و تعمیر قاب آیفون XR اپل

اگر بنا به هر دلیل می‌خواهید قاب آیفون XR خود را تعویض کنید، موبایل کمک بهترین مرجعی است که می‌توانید از سرویس ویژه آن استفاده نمایید. تعمیرات موبایل در این مرکز با در نظر گرفتن استانداردهای لازم و با استفاده از جدیدترین متدها و مدرن ترین تجهیزات انجام می‌شود. بدین ترتیب کیفیت نهایی تعمیر صورت گرفته در بالاترین سطح ممکن قرار می‌گیرد. تعمیر قاب شکسته آیفون XR و تعمیرات دیگر آیفون های جدید اپل که قابی شیشه‌ای دارند در مرکز موبایل کمک عموما ظرف چند ساعت و نهایتا یک روز انجام می‌شود. از همه جالب‌تر اینکه موبایل کمک تعمیراتی که توسط کارشناسانش صورت می‌پذیرند را از نظر کیفیت و اورجینال بودن قطعات ضمانت می‌کند. بنابراین خیال شما از بابت کیفیتی تعمیری که در گوشی موبایلتان انجام شده راحت خواهد بود. هزینه‌ای هم که برای تعمیر قاب شکسته آیفون XR در مرکز موبایل کمک دریافت می‌شود به مراتب کمتر از هزینه‌ای خواهد بود که برای انجام این تعمیر در سایر مراکز ملزم به پرداخت آن می‌شوید.

 

تعمیر قاب شکسته آیفون XR | گارانتی اپل

 

چگونه سفارش تعمیر قاب شکسته آیفون خود را ثبت کنیم؟

ثبت سفارش در مرکز موبایل کمک به دو روش امکانپذیر است. در روش اول باید با مراجعه به صفحه ثبت سفارش تعمیرات موبایل در سایت این شرکت درخواست خود را به ثبت برسانید. پس از اینکه درخواستتان را ثبت کردید، کارشناسان ما با شما تماس گرفته و هماهنگی های لازم جهت تعمیر قاب شکسته و کلیه تعمیرات آیفون XR صورت می‌پذیرد. در حالت دوم هم می‌توانید با تماس تلفنی درخواستتان را ثبت نمایید. در این روش کافیست با شماره 75147-021 تماس حاصل نمایید. بعد از اینکه سفارش تعمیر قاب شکسته آیفون XR خود را ثبت کردید مراحل زیر انجام می‌شود:

 

برای تعویض قاب پشت آیفون XR کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

  • اعزام کارشناس به محل: کارشناس موبایل کمک به آدرس شما اعزام خواهد شد و گوشی معیوب را از شما تحویل گرفته و به شرکت ارجاع می‌دهد. در موارد خاصی که تعمیر گوشی در محل امکانپذیر باشد، کارشناس تعمیرات لازم را در همانجا انجام خواهد داد و نیازی به ارجاع دستگاه به شرکت وجود ندارد اما عموما برای تعویض قاب شیشه‌ای گوشی های موبایل باید گوشی به شرکت ارجاع داده شود.
  • انجام تعمیرات: در این مرحله تعمیرات لازم روی گوشی شما انجام خواهد شد و گوشی با توجه به تعمیری که روی آن صورت گرفته برای مدت زمان خاصی تست می‌شود.
  • تحویل گوشی درب منزل مشتری: در آخرین مرحله هم گوشی تعمیر شده مشتری گرامی با پیک رایگان موبایل کمک به آدرس وی ارسال و درب منزل به او تحویل داد می‌شود.

بنابراین موبایل کمک بستری را فراهم کرده که بتوان تعمیر قاب شکسته آیفون XR و دیگر گوشی های موبایل را بدون نیاز به خروج از منزل و صرف زمان طولانی در ترافیک و غیره انجام داد. فراموش نکنید که موبایل کمک کیفیت تعمیراتی که روی گوشی مشتریان انجام می‌گیرد را ضمانت می‌کند. بنابراین شما می‌توانید با خیال راحت تعمیر قاب شکسته آیفون XR خود را به کارشناسان این مرکز واگذار کنید. به منظور ثبت سفارش تعویض و تعمیر قاب گوشی خود در مرکز موبایل کمک کافیست با شماره75147-021 تماس حاصل نمایید یا با مراجعه به صفحه ثبت سفارش تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک درخواست خود را به صورت آنلاین به ثبت برسانید. نمایندگی های موبایل کمک در سراسر کشور (تهران و شهرستان ها) آماده خدمات رسانی به شما خواهند بود.

بیشتر بخوانید:

قطعات گوشی آیفون ایکس آر

قیمت قاب پشت آیفون ایکس آر

درب پشت آیفون XR

تعمیرات تخصصی آیفون
در نمایندگی اپل با گارانتی رسمی

دفتر مرکزی75147-021
تعمیرات تخصصی آیفون
در گارانتی اپل

مقالات آموزش تعمیرات آیفون

آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

اطلاعات بیشتر آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

تعمیر باتری انواع آیفون

مقالات راهنمای تعویض باتری اپل

اطلاعات بیشتر تعویض باتری انواع آیفون

تعمیرات تخصصی اپل واچ

اطلاعات بیشتر
تعمیرات اپل واچ

فروشگاه قطعات تعمیرات اپل

خرید قطعات اورجینال آیفون (با گارانتی اصالت قطعه)

اطلاعات بیشتر فروشگاه قطعات موبایل

تعویض ال سی دی انواع آیفون

مقالات راهنمای تعویض ال سی دی اپل

اطلاعات بیشتر مقالات راهنمای تعویض ال سی دی اپل