تعمیر یا تعویض ال سی دی آیفون XR تعمیر یا تعویض ال سی دی آیفون XR

تعمیر یا تعویض ال سی دی آیفون XR

متاسفانه یکی از رایج ترین تعمیراتی که در آیفون ایکس ار اپل (Apple iPhone XR) رخ می‌دهد مربوط به تعویض و تعمیر صفحه نمایش یا همان ال سی دی می‌شود. با خدمات مرکز موبایل کمک می‌توانید تعمیر ال سی دی آیفون XR اپل را با کمترین قیمت ممکن انجام دهید. با موبایل کمک همراه باشید.

 

برای تعویض LCD آیفون XR کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر.

 

حالت خراب شدن ال سی دی iPhone XR را بشناسید!

پیش از اینکه در رابطه با تعمیر ال سی دی آیفون XR صحبت کنیم بهتر است شرایط و حالت های مختلف خراب شدن این قطعه در گوشی مذکور را مورد ارزیابی قرار دهیم. ال سی دی آیفون ایکس آر مثل دیگر گوشی های موبایل ممکن است به چند صورت مختلف دچار مشکل شود که رایج ترین آن ها مربوط به شکستن می‌شود! متاسفانه در اغلب مواقع افتادن گوشی از دست کاربر است که منجر به ضربه خوردن ال سی دی، شکستن آن و از کار افتادنش می‌شود. اما در برخی مواقع ممکن است ال سی دی بدون وارد شدن ضربه به طور ناگهانی بسوزد و گوشی دیگر روشن نشود! اصلی ترین دلیلی که منجر به وقوع این حالت می‌شود مربوط به نفوذ مایعات به داخل گوشی خواهد بود که می‌توانند ال سی دی و تاچ دستگاه را خراب کنند.

 

تعمیر یا تعویض ال سی دی آیفون XR | گارانتی اپل

 

در برخی شرایط دیگر ممکن است فشاری به گوشی وارد شده باشد و این فشار به تاچ و ال سی دی یا فقط یکی از این دو قطعه آسیب بزند. در اینگونه شرایط یا ال سی دی گوشی کامل از کار میفتد یا ال سی دی آن روشن می‌شود اما تاچ گوشی کار نمی‌کند. علاوه بر این حالت که خیلی نمی‌خواهیم وارد جزئیات آن ها شویم موضوع دیگری هم هست که خیلی اهمیت دارد. اگر ال سی دی گوشی در اثر ضربه شکسته خوب آن را بررسی کنید چون ممکن است مشکل تعمیر ال سی دی آیفون XR فقط با تعویض گلس روی LCD قابل انجام باشد. اگر به خاطر داشته باشید پیش از این در مقاله تعویض گلس یا شیشه شکسته آیفون XR اپل با کمترین هزینه در موبایل کمک در مورد تعویض گلس آیفون XR صحبت کردیم. تعویض گلس زمانی می‌تواند جایگزین تعویض ال سی دی شود که ضربه وارد بر گوشی به تاچ و ال سی دی آن آسیب نزده باشند و آسیب وارد شده فقط روی شیشه ال سی دی قابل مشاهده باشد.

بیشتر بخوانید: تعمیرات آیفون XR اپل 

هزینه تعمیر ال سی دی آیفون XR اپل

هزینه تعمیر ال سی دی آیفون XR با توجه به نوع خرابی که در دستگاه به وجود آمده مشخص می‌شود. اگر قرار باشد ال سی دی و تاچ گوشی به طور کامل تعویض شوند، طبیعتا هزینه تعمیر دستگاه ناچیز نخواهد بود چون صفحه نمایش آیفون ایکس آر اپل نمایشگری بزرگ و با کیفیت است و تهیه نسخه اورجینال آن هزینه‌بردار خواهد بود. البته می‌توانید برای کاهش هزینه های تعویض ال سی دی و تاچ این گوشی از صفحه نمایش های غیر اورجینال که با نام هایی همچون گرید A، های کپی و غیره شناخته می‌شوند هم استفاده کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر برای این نوع صفحه نمایش های غیر اورجینال و تفاوت آن ها با نسخه های اورجینال توصیه می‌کنیم مقاله شرح تفاوت ال سی دی اورجینال و کپی آیفون های اپل را مطالعه نمایید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات تخصصی گوشی آیفون

 

برای تعویض LCD آیفون XR کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر.

 

اما اگر خوش شانس باشید و فقط شیشه یا همان گلس روی ال سی دی آیفون شما شکسته باشد و بتوانید با تعویض گلس مشکل را برطرف کنید، هزینه تعمیر ال سی دی آیفون XR به طرز چشمگیری کاهش پیدا می‌کند و تقریبا نصف می‌شود. دفت داشته باشید که فقط در شرایطی قادر به تعویض گلس روی ال سی دی خواهید بود که تاچ و ال سی دی گوشی سالم باشند و فقط روی صفحه نمایش دستگاه شکستگی هایی به وجود آید. اگر می‌خواهید تحت هر شرایط یک تعمیر کاملا مطمئن، قابل اعتماد و سریع را تجربه کنید و در عین حال کمترین هزینه تعمیر ال سی دی آیفون XR را هم پرداخت نمایید، توصیه ما این است که از خدمات مرکز موبایل کمک استفاده به عمل آورید.

تعمیر ال سی دی iPhone XR چقدر زمان می‌برد؟

مدت زمانی که برای تعمیر ال سی دی آیفون XR لازم است به نوع تعمیری بستگی دارد که باید روی موبایل انجام شود. اگر قرار باشد ال سی دی و تاچ گوشی به طور کامل تعویض شوند، مدت زمان طولانی برای انجام این کار صرف نخواهد شد اما اگر قرار باشد گلس روی ال سی دی تعویض گردد و تاچ و LCD دستگاه مورد تعویض قرار نگیرند، ملزم به استفاده از دستگاه های خاصی خواهیم بود که هر یک از آن ها برای انجام وظیفه خودشان به چند ساعت زمان نیاز دارند. عموما در مرکز موبایل کمک تعویض ال سی دی آیفون XR ظرف مدت زمانی در حدود 3 ساعت انجام می‌شود اما تعویض گلس ال سی دی تا 1 روز هم طول می‌کشد. اگر از سرویس موبایل کمک استفاده کنید برای واگذار کردن گوشی به کارشناسان ما نیازی به خروج از منزل نخواهید داشت چون کارشناس موبایل کمک به محل شما اعزام می‌شود. همچنین بعد از تعمیر ال سی دی آیفون XR هم گوشی تعمیر شده توسط پیک رایگان موبایل کمک به آدرس شما ارسال خواهد شد.

 

تعمیر یا تعویض ال سی دی آیفون XR | گارانتی اپل

چگونه از اورجینال بودن LCD جدید گوشی مطمئن شویم؟

اگر قرار باشد تعمیر ال سی دی آیفون XR شما به گونه‌ای انجام گیرد که فقط گلس روی lCD تعویض شود، نگرانی از بابت اورجینال بودن ال سی دی نخواهید داشت چون در حقیقت اصلا ال سی دی فابریک گوشی شما تعویض نخواهد شد و همان ال سی دی و تاچ در دستگاه نصب باقی می‌ماند و فقط گلس روی آن ها تعویض می‌گردد. اما اگر قرار باشد ال سی دی و تاچ گوشی تعویض شوند بحث دیگری به میان می‌آید. شما در این شرایط باید حتما مطمئن شوید که ال سی دی و تاچ جدید گوشی اورجینال هست و نسخه های تقلبی و جعلی نباشد. نسخه های کپی یا جعلی ال سی دی آیفون های اپل با قیمت های کمتر و کیفیت پایین تر در بازار موجود هستند و متاسفانه خیلی از تعمیرکاران بازار آزاد از این ال سی دی ها در گوشی مشتریان استفاده می‌کنند و مدعی می‌شوند LCD اورجینال را در گوشی آن ها نصب کرده‌اند.

بیشتر بخوانید: تعمیر قاب شکسته آیفون XR 

 

برای تعویض LCD آیفون XR کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر.

 

تعمیر یا تعویض ال سی دی آیفون XR | گارانتی اپل

 

برای اینکه مطمئن شوید تعمیرکار قطعات اورجینال را در گوشی شما نصب می‌کند توصیه داریم که حتما تعمیر ال سی دی آیفون XR را به یک مرجع قابل اعتماد  مطمئن واگذار کنید. به هیچ وجه تعمیرات موبایل خود و به ویژه تعمیرات آیفون های اپل را به هر فرد یا مرجعی نسپارید چون ممکن است نه تنها از پس رفع عیب گوشی بر نیایند بلکه به آن آسیب های بیشتری هم بزنند. موبایل کمک مرجع قابل اعتمادی است که می‌توانید از سرویس آن برای تعمیر تخصصی موبایل خود استفاده کنید. تعمیر ال سی دی آیفون XR در این مرکز با ضمانت اورجینال بودن قطعاتی که در دستگاه جایگزین می‌شوند انجام خواهد شد.

 

موبایل کمک و تعمیر ال سی دی آیفون XR با کمترین قیمت

اگر می‌خواهید تعمیر ال سی دی و کلیه تعمیرات آیفون XR شما با صرف کمترین قیمت و هزینه ممکن انجام شود و یک تعمیر کاملا مطمئن را هم تجربه کنید، توصیه ما این است که از سرویس و خدمات مرکز موبایل کمک بهره ببرید. کارشناسان این مرکز با استفاده از جدیدترین روش ها و ابزارهای روز دنیا تعمیر ال سی دی آیفون XR را برایتان انجام می‌دهند. تمام تعمیراتی که توسط کارشناسان این مرکز بر روی گوشی مشتریان انجام می‌شود دارای گارانتی خواهند بود. موبایل کمک همچنین کمترین هزینه را در ازای انجام تعمیر موبایل از مشتریانش دریافت می‌کند و سرعت عمل بالایی هم در قبال تحویل گوشی مشتریان دارد. به منظور ثبت سفارش تعمیر ال سی دی آیفون XR خود در مرکز موبایل کمک کافیست با شماره 75147-021 تماس حاصل نمایید یا با مراجعه به صفحه ثبت سفارش تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک درخواست خود را به صورت آنلاین به ثبت برسانید. نمایندگی های موبایل کمک در سراسر کشور (تهران و شهرستان ها) آماده خدمات رسانی به شما خواهند بود.

همچنین در صورتی که نیاز به خرید موبایل داشته باشید، می توانید به سایت موبایل کمک مراجعه کنید.

 

تعمیر یا تعویض ال سی دی آیفون XR | گارانتی اپل

 

بیشتر بخوانید:

قطعات گوشی آیفون XR

قیمت تاچ ال سی دی آیفون XR

تاچ ال سی دی iPhone XR

تعمیرات تخصصی آیفون
در نمایندگی اپل با گارانتی رسمی

دفتر مرکزی75147-021
تعمیرات تخصصی آیفون
در گارانتی اپل

مقالات آموزش تعمیرات آیفون

آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

اطلاعات بیشتر آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

تعمیر باتری انواع آیفون

مقالات راهنمای تعویض باتری اپل

اطلاعات بیشتر تعویض باتری انواع آیفون

تعمیرات تخصصی اپل واچ

اطلاعات بیشتر
تعمیرات اپل واچ

فروشگاه قطعات تعمیرات اپل

خرید قطعات اورجینال آیفون (با گارانتی اصالت قطعه)

اطلاعات بیشتر فروشگاه قطعات موبایل

تعویض ال سی دی انواع آیفون

مقالات راهنمای تعویض ال سی دی اپل

اطلاعات بیشتر مقالات راهنمای تعویض ال سی دی اپل