تعمیر یا تعویض تاچ ال سی دی آیپد Pro 11 تعمیر یا تعویض تاچ ال سی دی آیپد Pro 11

تعمیر یا تعویض تاچ ال سی دی آیپد Pro 11

اگر از کاربران آیپد پرو 11 اپل (Apple iPad Pro 11) هستید و برای ال سی دی تبلت شما مشکلی به وجود آمده نگران نباشید. با خدمات موبایل کمک و نمایندگی اپل می‌توانید تعمیر تاچ ال سی دی iPad Pro 11 را با کمترین قیمت و بهترین کیفیت انجام دهید. در ادامه این مطلبی بیشتر در رابطه با جزئیات این تعمیر و سرویس موبایل کمک صحبت می‌کنیم. بنابراین با ما همراه باشید.

 

برای تعویض LCD آیپد Pro 11 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

عوامل خراب شدن تاچ ال سی دی آیپد پرو 11 | تعمیرات آیپد

عوامل متعددی وجود دارند که ممکن است در خراب شدن تاچ ال سی دی iPad Pro 11 و بروز مشکل در عملکرد آن تاثیرگذار باشند. یکی از اصلی ترین این عوامل با بی‌احتیاطی کاربران و افتادن تبلت از دستشان یا وارد شدن فشار و هرگونه ضربه ناگهانی به آن می‌شود. تقریبا در 80 درصد مواقعی که کاربران برای تعمیر تاچ ال سی دی iPad Pro 11 به مرکز موبایل کمک و نمایندگی اپل در ایران مراجعه می‌کنند، ال سی دی آیپد آن ها در اثر ضربه یا فشار شکسته و نیازمند تعویض یا تعمیر آن هستند. اما در آن 20 درصد باقی مانده عوامل دیگری در خراب شدن LCD آیپد موثر هستند. یکی از شایع ترین این عوامل خرابی ناشی از آب خوردگی است. آیپد پرو 11 اپل از طراحی ضد آب بهره‌مند نیست و باید از آن مراقبت ویژه‌ای در این راستا به عمل آید تا دستگاه با آب در تماس نباشد.

 

تعمیر یا تعویض تاچ ال سی دی آیپد Pro 11 | گارانتی اپل

 

برای پیش‌گیری از بروز هرگونه مشکل در عملکرد تاچ ال سی دی آیپد پرو 11 اپل توصیه می‌کنیم حتما از قاب و کیف های محافظ استفاده کنید و به هیچ عنوان با دست خیس از این تبلت استفاده ننمایید. از دیگر عواملی که گاها و ندرت منجر به بروز اختلال در عملکرد تاچ ال سی دی iPad Pro 11 می‌شوند می‌توان به اختلال مدارهای داخلی، شل شدن سوکت و کانکتور تاچ LCD، سوختن خازن و برخی قطعات جزئی مرتبط و غیره اشاره داشت. بنابراین همیشه تعویض ال س دی و تاچ iPad Pro 11 به تعویض کامل این قطعه ختم نمی‌شود و در برخی مواقع ممکن است مشکل با سفت کردن سوکت و کانکتور یا تعویض یک خازن برطرف شود. اگر می‌خواهید تعمیرات ال سی دی آیپدتان با بهترین کیفیت و ارزان ترین قیمت انجام شود از خدمات موبایل کمک و نمایندگی اپل استفاده کنید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات آیپد اپل در موبایل کمک

تعویض ال سی دی iPad Pro 11 | نمایندگی اپل در ایران

برای تعویض ال سی دی آیپد پرو 11 بهتر است به نمایندگی اپل در ایران و مرکز موبایل کمک مراجعه کنید. تعویض LCD آیپد ها یکی از مهمترین و حساس ترین تعمیرات آن هاست و نیاز به دقت بالایی دارد. در پروسه تعویض LCD ک مجموعه تاچ و ال سی دی آیپد از آن جدا می‌شود و یک تاچ و ال سی دی جدید جایگزین آن خواهد شد. خوشبختانه انجام این تعمیر خیلی زمانگیر نیست و اگر تعمیرکاری در زمینه تعمیرات آیپد تجربه لازم را داشته باشد و ابزارهای مناسبی هم در اختیارش قرار گیرند می‌تواند ظرف مدت زمانی در حدود 2 ساعت ال سی دی و تاچ iPad Pro 11 را تعویض کند. نکته بسیار مهمی که باید در تعویض ال سی دی آیپدها و آیفون ها به آن توجه کرد مربوط به اورجینال بودن و کیفیت LCD جدیدی می‌شود که در دستگاه نصب خواهد شد. ال سی دی آیفون و آیپد ها در دو نسخه اورجینال و کپی وارد بازار شده و متاسفانه خیلی از تعمیرکاران از LCD کپی یا غیر اورجینال در تعمیرات استفاده می‌کنند.

 

برای تعویض LCD آیپد Pro 11 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

همانطور که در مقاله شرح تفاوت ال سی دی اورجینال و کپی آیفون های اپل گفته بودیم، ال سی دی اورجینال نسخه رسمی و با کیفیت LCD آیفون و آیپد هاست که کیفیت عملکرد آن با نسخه اصلی و فابریک تفاوتی ندارد و به همین سبب قیمت گرانی هم خواهد داشت اما ال سی دی کپی نسخه غیر اورجینال LCD آیفون و آیپد هاست که کیفیت و قیمت کمتری در مقایسه با LCD اورجینال و فابریک دارد. برخی تعمیرکاران سودجو با سوء استفاده از اعتماد مشتریان، ال سی دی های کپی را به جای اورجینال در آیپد و آیفون مشتریان نصب می‌کنند. به همین دلیل است که تاکید داریم برای تعمیر تاچ ال سی دی iPad Pro 11 فقط از سرویس موبایل کمک و نمایندگی اپل استفاده کنید، چون در این مرکز ال سی دی تعویض شده آیپد از نظر اورجینال بودن گارانتی می‌شود.

تعویض گلس صفحه نمایش | تعمیر تاچ ال سی دی iPad Pro 11 اپل

در برخی مواقع خاص ممکن است شرایط به گونه‌ای باشد که بتوان به جای تعویض کامل تاچ و ال سی دی آیپد، تعویض گلس را در دستور کار قرار داد و بدین ترتیب مشکل صفحه نمایش دستگاه را با صرف هزینه ناچیزتری برطرف کرد. برای اینکه بتوان از تعویض گلس به عنوان روش تعمیر استفاده به عمل آورد باید در عملکرد تاچ و ال سی دی تبلت هیچ مشکلی ایجاد نشده باشد. این روش تعمیر بیشتر زمانی کاربرد دارد که در اثر ضربه یا فشاری که به آیپد وارد شده بر روی صفحه نمایش آن شکستگی هایی دیده شود اما این شکستگی ها هیچ اختلالی در عملکرد تاچ و ال سی دی ایجاد نکنند. در اینگونه مواقع خاص می‌توان با تعویض گلس مشکل صفحه نمایش iPad Pro 11 را برطرف کرد و صرفه جویی قابل ملاحظه‌ای در هزینه تعمیرات داشت. برای آشنایی بیشتر با جزئیات این روش تعمیر تاچ ال سی دی iPad Pro 11 توصیه داریم به مطالعه مقالهتعویض گلس شکسته آیپد پرو 11 | نمایندگی اپل | تعمیرات آیپد بپردازید. فراموش نکنید که تعویض گلس یکی از حساس ترین تعمیرات آیپد های اپل است و برای انجام آن حتما باید از دستگاه های خاصی استفاده شود که پیشرفته ترین و مدرن ترین نمونه های آن ها در مرکز موبایل کمک و نمایندگی اپل موجود بوده و مورد استفاده قرار می‌گیرد.

 

تعمیر یا تعویض تاچ ال سی دی آیپد Pro 11 | گارانتی اپل

 

بیشتر بخوانید: تعمیرات آیپد Pro 11 اپل در موبایل کمک

قیمت و هزینه تعمیر تاچ ال سی دی iPad Pro 11 | تعمیر تخصصی آیپد

هزینه تعمیر ال سی دی آیپد پرو 11 دقیقا به نوع و شرایط تعمیری وابسته است که بر روی آن انجام می‌شود. به طور کلی اگر قرار باشد ال سی دی آیپد تعویض شود، هزینه تعمیرات افزایش یافته و به بالاترین مقدار خود می‌رسد. از آنجایی که آیپد پرو 11 یک صفحه نمایش 11 اینچی با کیفیت و از نوع IPS LCD با حاشیه های باریک دارد، قیمت نسخه اورجینال تاچ ال سی دی آن بالاست. بنابراین اگر قرار باشد این قطعه کاملا تعویض شود، هزینه تعمیرات هم چندان مقرون به صرفه نخواهد بود. اگرچه با استفاده از خدمات موبایل کمک و نمایندگی اپل می‌توانید تعویض ال سی دی iPad Pro 11 را هم با کمترین قیمت ممکن انجام دهید. برای کاهش هزینه تعمیرات در این حالت می‌توانید از ال سی دی های غیر اورجینال هم استفاده نمایید اما کیفیت عملکرد این LCD ها مثل نسخه فابریک و اورجینال نخواهد بود و ما استفاده از آن ها را توصیه نمی‌کنیم.

 

برای تعویض LCD آیپد Pro 11 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

اما در برخی شرایط دیگر ممکن است بتوان تعمیر ال سی دی آیپد پرو 11 را با تعویض گلس و دیگر اقدامات خاص انجام داد که در اینگونه مواقع هزینه تعمیرات کاهش پیدا می‌کند. به عنوان مثال اگر بتوان تعویض گلس را به جای تعویض LCD انجام داد و آن را جایگزین تعویض ال سی دی کرد، هزینه تعمیر LCD آیپد پرو 11 تقریبا به یک سوم کاهش می‌یابد. به همین ترتیب اگر با تعویض خازن، محکم کردن سوکت ال سی دی و تاچ و سایر عوامل این چنینی هم بتوان تعمیر مذکور را انجام داد، هزینه تعمیرات کم و کمتر می‌شود. در هر صورت اگر نگران قیمت و هزینه تعمیر تاچ ال سی دی iPad Pro 11 هستید و می‌خواهید با کمترین هزینه ممکن صفحه نمایش آیپدتان را تعمیر کنید، موبایل کمک  و نمایندگی اپل بهترین گزینه برای انتخاب خواهد بود.

تعویض رایگان ال سی دی آیپد با استفاده از گارانتی | گارانتی اپل

از آنجایی که iPad Pro 11 یکی از جدیدترین آیپد های شرکت اپل است، احتمال دارد که شما به تازگی آن را خریداری کرده باشید و آیپدتان از گارانتی بهره‌مند باشد. حال سوال اینجاست که آیا می‌توان با استفاده از گارانتی نسبت به تعویض رایگان ال سی دی آیپد اقدام کرد؟ در پاسخ باید بگوییم که تقریبا در 80 درصد مواقع انجام ین کار امکانپذیر نیست و شاید در 20 درصد بتوانید از گارانتی برای تعمیر رایگان ال سی دی iPad استفاده کنید. اگر به خاطر داشته باشید پیش از این در مقالهبهترین گارانتی اپل و آیفون چیست؟ سیر تا پیاز گارانتی اپل به طور جامع در رابطه با گارانتی اپل صحبت کرده بودیم، بنابراین مطالعه آن مقاله می‌تواند اطلاعات جامعی را خدمتتان ارائه کند. به صورت کلی ضوابط گارانتی آیپد های اپل در ایران به گونه‌ای است که خرابی های ناشی از دخالت و سهل انگاری کاربر یا آب خورگی تحت پشتیبانی آن نیستند. به عنوان مثال اگر آیپدتان از دستتان بیفتد و به زمین برخورد کند و نمایشگر آن بکشند، نمی‌توانید از گارانتی برای انجام تعمیرات رایگان استفاده کنید

 

تعمیر یا تعویض تاچ ال سی دی آیپد Pro 11 | گارانتی اپل

 

به همین صورت خرابی های ناشی از آب خوردگی و دیگر مسائلی که با کاربر در ارتباط هستند هم با استفاده از گارانتی قابل انجام نیست. با توجه به اینکه تقریبا در اغلب مواقع خرابی ال سی دی آیپد پرو 11 در اثر همین عوامل به وجود می‌آید، بنابراین شانس اینکه شما بتوانید از گارانتی برای تعمیر رایگان ال سی دی آیپد استفاده کنید بسیار ناچیز خواهد بود. تعویض رایگان ال سی دی آیپد با استفاده از گارانتی فقط در شرایطی قابل انجام است که مشکلاتی بدون دخالت کاربر در عملکرد تاچ ال سی دی دستگاه به وجود آمده باشد. برای مثال روشن نشدن ناگهانی و بدون دلیل ال سی دی، تغییر رنگ عجیب و نامعقول آن، ایجاد شدن پیکسل های سوخته به تعداد زیاد بر روی صفحه نمایش، از کار افتادن بی‌دلیل تاچ و غیره را می‌توان به طور رایگان و با استفاده از گارانتی تعمیر کرد. بنابراین به نظر نمی‌رسد که گارانتی خیلی به تعمیر تاچ ال سی دی iPad Pro 11 کمک کند!

تعمیر رایگان ال سی دی iPad Pro 11 با استفاده از بیمه | بیمه موبایل

همانطور که در مقاله مزیت های بیمه موبایل چیست؟ چرا باید گوشی خود را بیمه کنیم؟” اشاره کرده بودیم، بهتر است گوشی ها و تبلت هایی که گران قیمت هستند را بیمه کنید. بیمه برخلاف گارانتی در قبال هر مشکلی که برای گوشی یا تبلت شما به وجود آید غرامت پرداخت می‌کند و طبیعتا تعمیرات مربوط به تاچ و ال سی دی آیپد پرو 11 اپل هم از این قاعده مستثنا نیستند. اگر آیپدتان را بعد از خرید بیمه کرده باشید می‌توانید حتی در صورتی که ال سی دی آن به دلیل افتادن از دست شما یا آب خوردگی خراب شده باشد هم به طور رایگان تعمیرات لازم را روی دستگاه انجام دهید. بیمه موبایل سرویسی است که به دلیل ارائه خدمات خوب و کاربردی توانسته طی چند سال اخیر به شدت در بین کاربران محبوب شود. برای آشنایی بیشتر با بهترین بیمه موبایل فعلی توصیه داریم به مطالعه مقالهبهترین بیمه موبایل ایران با همکاری سامان حامی و موبایل کمک بپردازید. پس اگر از سرویس بیمه موبایل استفاده کرده باشید می‌توانید تعمیر تاچ ال سی دی iPad Pro 11 را به صورت رایگان انجام دهید.

 

برای تعویض LCD آیپد Pro 11 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

تعمیر تاچ ال سی دی iPad Pro 11 در موبایل کمک | نمایندگی اپل

اما چطور می‌توانیم تعمیرات تخصصی آیپد های اپل از قبیل تعمیر تاچ و LCD آیپد پرو 11 اپل را بدون دغدغه و نگرانی انجام دهیم؟ بدین منظور بهترین گزینه موبایل کمک است. با سرویس اختصاصی موبایل کمک و نمایندگی اپل می‌توانید تعمیرات تخصصی آیپد و آیفون های اپل را بدون نیاز به مراجعه حضوری و با ضمانت کیفیت انجام دهید و خیالتان هم از بابت اورجینال بودن قطعات تعویض شده راحت باشد چون قطعات تعویضی آیپدتان از نظر اورجینال بودن هم ضمانت می‌شوند. برای استفاده از خدمات مرکز موبایل کمک باید مراحل زیر طی شود:

 

تعمیر یا تعویض تاچ ال سی دی آیپد Pro 11 | گارانتی اپل

 

  • ثبت سفارش: ابتدا متقاضی تعمیرات آیپد باید ضمن تماس با مشاوره 02175147 یا از طریق صفحه ثبت سفارش آنلاین تعمیرات آیپد و آیفون در سایت موبایل کمک سفارش خود را به ثبت برساند. تحت هر شرایط هماهنگی های لازم در این مرحله با متقاضی انجام می‌شود.
  • اعزام پیک رایگان و دریافت آیپد: در این مرحله پیک رایگان موبایل کمک به آدرس مشتری اعزام و آیپد را درب منزل یا هر کجا که باشد از وی تحویل می‌گیرد و به شرکت ارجاع می‌دهد.
  • انجام تعمیرات: تعمیرات مورد نیاز در مرکز موبایل کمک با استفاده از پیشرفته‌ترین تجهیزات و به دست کارشناسان مجرب بر روی آیپد متقاضی انجام می‌شود.
  • تحویل آیپد با پیک رایگان: بعد از انجام تعمیرات هم آیپد تعمیر شده با پیک رایگان موبایل کمک به آدرس مشتری ارسال و درب منزل به او تحویل داده خواهد شد. بنابراین برای تحویل گرفتن آیپد تعمیر شده هم هیچ نیازی به مراجعه حضوری متقاضی وجود ندارد.

همانطور که مشخص است موبایل کمک سرویسی ارائه کرده که با استفاده از آن انجام تعمیرات تخصصی آیپد و آیفون های اپل بدون دردسر و نیاز به مراجعه حضوری قابل انجام باشد. تعمیراتی از قبیل تعمیر تاچ ال سی دی iPad Pro 11 در موبایل کمک عموما ظرف 3 الی 5 ساعت انجام می‌شود. یعنی متقاضی تعمیرات نهایتا 5 ساعت بعد از ثبت سفارش، آیپد تعمیر شده خود را درب منزل از پیک رایگان موبایل کمک تحویل می‌گیرد. مواردی همچون صرفه جویی در هزینه ها، صرفه جویی در زمان، بهره‌مندی از ضمانت تعمیرات، بهره‌مندی از ضمانت اورجینال بودن برای خرید قطعات موبایل، تعمیر با بهترین ابزارها و تجهیزات و غیره از اصلی ترین مزیت هایی هستند که با بکارگیری خدمات موبایل کمک و نمایندگی اپل از آن ها بهره‌مند می‌شوید. به منظور ثبت سفارش تعمیر آیپدتان کافیست به صفحه ثبت سفارش آنلاین تعمیرات آیپد و آیفون در سایت موبایل کمک مراجعه کنید یا با شماره 02175147 تماس گرفته و سفارش خود را به ثبت برسانید.

تعمیرات تخصصی آیفون
در نمایندگی اپل با گارانتی رسمی

دفتر مرکزی75147-021
تعمیرات تخصصی آیفون
در گارانتی اپل

مقالات آموزش تعمیرات آیفون

آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

اطلاعات بیشتر آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

تعمیر باتری انواع آیفون

مقالات راهنمای تعویض باتری اپل

اطلاعات بیشتر تعویض باتری انواع آیفون

تعمیرات تخصصی اپل واچ

اطلاعات بیشتر
تعمیرات اپل واچ

فروشگاه قطعات تعمیرات اپل

خرید قطعات اورجینال آیفون (با گارانتی اصالت قطعه)

اطلاعات بیشتر فروشگاه قطعات موبایل

تعویض ال سی دی انواع آیفون

مقالات راهنمای تعویض ال سی دی اپل

اطلاعات بیشتر مقالات راهنمای تعویض ال سی دی اپل