تعمیر یا تعویض ال سی دی آیپد ۹.۷ تعمیر یا تعویض ال سی دی آیپد ۹.۷

تعمیر یا تعویض ال سی دی آیپد ۹.۷

ال سی دی آیپد های اپل یکی از آسیب‌پذیرترین قطعات این تبلت هاست چون هر ضربه و فشاری می‌تواند به آن آسیب بزند. آیپد 9.7 اینچی اپل (Apple iPad 9.7) هم از این قاعده مستثنا نیست. خوشبختانه با خدمات موبایل کمک و نمایندگی اپل می‌توانید تعمیر ال سی دی iPad 9.7 را با کمترین قیمت و با ضمانت کیفیت انجام دهید. در ادامه بیشتر در رابطه با سرویس موبایل کمک و تعمیرات تخصصی آیپد های اپل صحبت می‌کنیم. با موبایل کمک همراه باشید.

 

برای تعویض LCD آیپد 9.7 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

نمایندگی اپل | موبایل کمک

برای تعمیر کردن آیپد های اپل به هیچ وجه نباید از خدمات هر تعمیرکار و مرکز تعمیراتی استفاده کرد. آیپد های اپل تبلت های بسیار حساس، ظریف و دقیقی هستند که باید در تعمیر آن ها دقت بالایی صورت گیرد. همچنین ابزارهایی که برای تعمیر ال سی دی iPad 9.7 و دیگر آیپد های اپل استفاده می‌شوند هم باید خاص باشند. متاسفانه هر تعمیرکاری تجربه و توانایی لازم برای تعمیر کردن آیفون های اپل را ندارد و واگذاری تعمیرات iPad به این افراد می‌تواند صدمات جبران ناپذیری را به دنبال داشته باشد یا منجر شود که نتیجه تعمیر رضایت بخش نباشد و تبلت بعد از مدت کوتاهی دوباره دچار مشکل گردد. به همین جهت اکیدا توصیه داریم تعمیرات آیپد و آیفون های اپل را به نمایندگی اپل و موبایل کمک واگذار کنید. در موبایل کمک، تعمیرات آیپد های اپل با استفاده از پیشرفته‌ترین تجهیزات روز دنبال و به دست کارشناسان مجرب انجام می‌شود و کیفیت تعمیرات صورت گرفته ضمانت خواهد شد. بنابراین اگر می‌خواهید یک تعمیر مطمئن را تجربه کنید، موبایل کمک و نمایندگی اپل بهترین گزینه برای انتخاب است.

 

تعمیر ال سی دی iPad 9.7 با قیمت مناسب | نمایندگی اپل | تعمیر آیپد

 

تعمیر ال سی دی iPad 9.7 اپل | تعمیرات تخصصی آیپد

برای تعمیر کردن LCD آیپد 9.7 اینچی و دیگر آیپد ها باید ابتدا وضعیت تبلت به طور دقیق مورد ارزیابی قرار گیرد و مشخص شود که کدام قطعات دستگاه معیوب شده‌اند و نیاز به تعویض دارند. بنابراین اینطور نیست که اگر روی صفحه نمایش تبلت شکستگی و ترک هایی دیده شد حتما باید ال سی دی آن تعویض شود یا اگر صفحه نمایش تبلت روشن نشد، قطعات ال سی دی آن سوخته باشد! با مشخص شدن عوامل خرابی، روش های تعمیر تعیین خواهند شد و سپس تعمیرات لازم روی آیپد انجام می‌شوند. متاسفانه این مراحل دقیق توسط اغلب تعمیرکاران نادیده گرفته می‌شود و آن ها همیشه تعویض ال سی دی را (حتی اگر الزامی نباشد) در دستور کار قرار می‌دهند و بدین ترتیب هزینه‌ای که باید توسط متقاضی تعمیرات پرداخت شود افزایش می‌یابد. اما تعویض تاچ ال سی دی تنها روش تعمیر صفحه نمایش آیپد ها نیست و ممکن است تعمیرات ال سی دی این گجت ها به شیوه های دیگر هم انجام شود که یک نمونه آن را در ادامه برایتان شرح می‌دهیم.

بیشتر بخوانید: تعمیرات آیپد اپل در موبایل کمک

تصور کنید آیپد 9.7 اینچی شما از دستتان افتاده و پس از برخورد با زمین روی صفحه نمایش آن شکستگی ها و ترک هایی به وجود آمده است اما با این حال ال سی دی و تاچ تبلت بدون مشکل کار می‌کنند! در اینگونه مواقع احتمال زیادی وجود دارد که بتوان تعمیر ال سی دی iPad 9.7 را با تعویض گلس انجام داد. تعویض گلش پروسه‌ای است که در آن فقط گلس روی صفحه نمایش تبلت تعویض می‌شود و هزینه انجام این کار به مراتب از هزینه تعویض ال سی دی کمتر است. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با جزئیات این روش تعمیر توصیه داریم به مطالعه مقاله تعویض شیشه گلس آیپد 9.7 اینچ | نمایندگی اپل | تعویض گلس آیپد بپردازید. یا در شرایط دیگر ممکن است صفحه نمایش تبلت روشن نشود و مشکل فقط از سمت یک قطعه الکترونیکی کوچک مثل سوکت ال سی دی، خازن، مدارهای داخلی آن و غیره باشد.

 

برای تعویض LCD آیپد 9.7 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

بنابراین همیشه روشن نشدن صفحه نمایش آیپد یا دیدن شکستگی بر روی صفحه نمایش آن بدان معنا نیست که باید ال سی دی و تاچ دستگاه تعویض شود و گاها می‌توان با روش های دیگر و هزینه کمتری تعمیرات لازم را انجام داد. به همین جهت است که توصیه داریم برای تعمیر LCD آیپد و آیفون ها فقط از خدمات موبایل کمک و نمایندگی اپل استفاده کنید. تعمیر ال سی دی یکی از شایع ترین و در عین حال مهم ترین تعمیراتی محسوب می‌شود که هر روز شاهد ارائه تقاضا برای انجام آن از سمت مخاطبین هستیم. با خدمات موبایل کمک نه تنها می‌توانید یک تعمیر مطمئن را تجربه کنید، بلکه می‌توانید تعمیرات تخصصی آیپد را با کمترین هزینه هم انجام دهید چون موبایل کمک عرضه کننده عمده قطعات موبایل در کشور است و قطعات مورد نیاز گوشی و تبلت مشتریانش مستقیما از فروشگاه قطعات موبایل کمک و با هزینه های بسیار کمتر تامین می‌شود.

ال سی دی اورجینال آیپد | ال سی دی کپی آیپد

یکی از مهمترین نکاتی که باید در تعمیر ال سی دی iPad 9.7 به آن توجه شود مربوط به اورجینال بودن قطعه جدیدی خواهد بود که در تبلت نصب می‌گردد. ال سی دی آیپد های اپل از نظر کیفیت در دو نسخه مختلف موجود است که یکی اورجینال و دیگر کپی (غیر اورجینال) نامیده می‌شود. ال سی دی اورجینال از نظر کیفیت هیچ تفاوتی با LCD فابریک و اصلی دستگاه ندارد اما ال سی دی های غیر اورجینال ی اصطلاحا کپی نسبت به ال سی دی فابریک کیفیت کمتری را ارائه می‌کنند. برای آشنایی بیشتر تفاوت های مابین این دو نوع LCD توصیه داریم به مطالعه مقاله تفاوت ال سی دی اورجینال و ال سی دی های کپی چیست؟ بپردازید. نصب LCD های غیر اورجینال در شرایطی انجام می‌شود که متقاضی تعمیرات از نظر بودجه و هزینه با محدودیت مواجه باشد یا بنا به هر دلیل ترجیح دهد با استفاده از این نوع LCD ها هزینه تعمیرات آیپد را به حداقل برساند. توصیه ما به عنوان یکی از اصلی ترین مراکز تخصصی تعمیرات آیپد این است که تا حد امکان سعی کنید ال سی دی اورجینال را به LCD کپی ترجیح دهید چون کیفیت عملکرد این دو واقعا با یکدیگر قابل مقایسه نیست و ال سی دی اورجینال آیپد تجربه بهتری را برایتان به ارمغان می‌شود.

متاسفانه بازار آزاد تعمیرات موبایل به گونه‌ای شده که برخی تعمیرکاران سعی می‌کنند از هر راه و روشی برای کسب سود بیشتر استفاده به عمل آوردند. در این راستا دیده شده که برخی تعمیرکاران ال سی دی های کپی را به جای ال سی دی اورجینال در آیپد و آیفون مشتریان نصب می‌کنند و از آن ها هزینه نصب LCD اورجینال را دریافت می‌نمایند. به همین جهت است که توصیه داریم تعمیراتی از قبیل تعمیر ال سی دی iPad 9.7 که بسیار حساس هستند را فقط به کارشناسان موبایل کمک و نمایندگی اپل واگذار کنید. موبایل کمک علاوه بر ارائه ضمانت در ازای کیفیت تعمیرات صورت گرفته بر روی گوشی و تبلت مشتریان، اورجینال بودن قطعات نصب شده در دستگاه آن ها را هم ضمانت می‌کند و این قطعات را با کمترین قیمت ممکن از فروشگاه موبایل کمک تامین می‌نماید. بنابراین اگر می‌خواهید خیالتان از بابت کیفیت تعمیرات آیپد یا آیفون راحت باشد، موبایل کمک بهترین گزینه برای انتخاب است.

بیشتر بخوانید: تعمیرات آیپد Pro 9.7 اپل در موبایل کمک

 

تعمیر ال سی دی iPad 9.7 با قیمت مناسب | نمایندگی اپل | تعمیر آیپد

 

برای تعویض LCD آیپد 9.7 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

هزینه تعمیر ال سی دی iPad 9.7 | تعمیر تخصصی آیپد

متاسفانه هر زمان صحبت از تعمیر ال سی دی به میان می‌آید باید خود را برای صرف هزینه‌ای گزاف آماده کنیم! چون عموما ال سی دی گوشی و تبلت ها گران قیمت تری قطعه بکار رفته در آن هاست و قیمت خرید نسخه اورجینال آن هم بالا خواهد بود. به همین جهت هزینه تعمیر ال سی دی افزایش می‌یابد. وقتی صحبت از آیپد های اپل می‌شود همه چیز جدی تر خواهد شد چون از یک سمت آیپد های اپل از صفحه نمایش های بزرگ تر و به مراتب گران قیمت تری بهره‌مند هستند و از سمت دیگر همیشه قطعات اورجینال اپل گران تر از دیگر گوشی و تبلت ها بوده است! هزینه تعمیر ال سی دی iPad 9.7 بستگی به نوع تعمیری دارد که باید در تبلت انجام گیرد. اگر قرار باشد تاچ ال سی دی تبلت به طور کامل تعویض شوند، هزینه تعمیرات در بالاترین سطح خود قرار می‌گیرد و تنها راه کاهش هزینه تعمیر در این حالت این است که از ال سی دی های غیر اورجینال (فیک) استفاده به عمل آید.

اما در شرایط دیگر که بتوان تعمیر LCD آیپد 9.7 اینچ اپل را به روش های دیگری مثل تعویض گلس یا تعمیر مدارهای داخلی انجام داد، هزینه تعمیرات می‌تواند به طرز قابل ملاحظه‌ای کاهش یابد. به عنوان مثال هزینه تعویض گلس ال سی دی آیپد 9.7 تقریبا یک دوم هزینه تعویض ال سی دی است. برای کاهش قیمت و هزینه تعمیرات آیفون و آیپد های اپل توصیه داریم فقط از خدمات موبایل کمک و نمایندگی اپل استفاده کنید. از آنجایی که موبایل کمک قطعات اورجینال آیفون و آیپد ها را مستقیما تامین می‌کند، هزینه تمام شده قطعات به طرز قابل ملاحظه‌ای کاهش می‌یابد. از سمت دیگر وقتی از سرویس موبایل کمک استفاده کنید، نیازی نیست که به تعمیر دستمزد تعمیرات پرداخت نمایید و این موضوع هم منجر به کاهش هزینه تعمیرات می‌شود. موبایل کم سعی کرده مقرون به صرفه ترین تعرفه تعمیرات را برای مشتریانش در نظر بگیرد. پس اگر به دنبال کاهش هزینه تعمیر ال سی دی iPad 9.7 هستید، موبایل کمک و نمایندگی اپل بهترین گزینه برای انتخاب خواهند بود.

بیمه و گارانتی موبایل | تعمیر رایگان آیپد 9.7 اینچ

اما اگر آیپد 9.7 اینچی شما از بیمه یا گارانتی موبایل بهره‌مند باشد، آیا می‌توان تعمیر ال سی دی آن را به صورت رایگان انجام داد؟ در اینگونه مواقع باید به نکات خاصی توجه کرد. اگر تبلت از گارانتی بهره می‌برد، تعمیر رایگان ال سی دی آن فقط در شرایطی امکانپذیر خواهد بود که کاربر یا عوامل خارجی در خراب شدن ال سی دی دخیل نباشند. به عنوان مثال خرابی ناشی از ضربه، فشار، آب خوردگی و غیره تحت پوشش گارانتی قرار نمی‌گیرند و اگر مشخص شود عوامل این چنینی منجر به خراب شدن ال سی ید آیپد شده‌اند، امکان تعمیر رایگان آن وجود ندارد. پس گارانتی فقط در شرایط تعمیر LCD رایگان آیپد 9.7 اینچی اپل را تقبل می‌کند که ال سی دی یا تاچ تبلت بدون دلیل و خود به خود دچار مشکل شده باشد. اما بیمه موبایل چه شرایطی دارد؟

 

برای تعویض LCD آیپد 9.7 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

شرایط بیمه موبایل در مقایسه با گارانتی کاملا متفاوت است و بیمه هر تعمیری که لازم باشد روی آیپد انجام گیرد را تحت پوشش قرار می‌دهد. بنابراین عامل خرابی در پوشش بیمه موبایل تاثیرگذار نیست و هر نوع خرابی از قبیل شکستگی صفحه نمایش در اثر افتادن تبلت از دست کاربر، از کار افتادن تاچ ال سی دی به دلیل آب خوردگی و غیره تحت پوشش بیمه موبایل قرار می‌گیرند و می‌توان با بیمه این تعمیرات را تقریبا به صورت رایگان انجام داد. برای آشنایی بیشتر با بهترین بیمه موبایل فعلی ایران توصیه داریم به مطالعه مقاله از ۰ تا ۱۰۰ بیمه موبایل و گوشی ؛ بهترین بیمه، آموزش بیمه، هزینه بیمه بپردازید. بنابراین با بیمه موبایل تعمیر رایگان آیپد 9.7 اینچی اپل امکانپذیر می‌شود.

تعمیر ال سی دی iPad 9.7 اپل در موبایل کمک | نمایندگی اپل

با خدماتی که شرکت موبایل کمک ارائه کرده می‌توانید تعمیرات تخصصی آیپد و آیفون ها از قبیل تعمیر ال سی دی iPad 9.7 را با اطمینان از کیفیت، بهترین قیمت و در سریع ترین زمان ممکن انجام دهید. عموما تعمیر ال سی دی آیپد 9.7 اینچی در موبایل کمک ظرف 4 الی 5 ساعت انجام می‌شود و متقاضی تعمیرات ظرف این مدت زمان آیپد تعمیر شده خود را درب منزل از پیکم رایگان شرکت تحویل می‌گیرد. مراحلی که برای استفاده از خدمات موبایل کمک و نمایندگی اپل باید طی شوند به شرح زیر هستند:

  • ثبت سفارش: متقاضی تعمیرات آیپد در قدم اول باید سفارش خود را به ثبت برساند. انجام این کار ضمن تماس با شماره 02175147 یا از طریق تکمیل فرم ثبت سفارش آنلاین تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک امکانپذیر خواهد بود.
  • اعزام پیک رایگان و دریافت موبایل: پیک رایگان موبایل کمک به آدرس متقاضی اعزام و آیپد معیوب را در هر کجا که باشد از او تحویل می‌گیرد. آیپد مورد نظر توسط پیک موبایل کمک به مرکز تعمیرات ارجاع داده خواهد شد تا بررسی ها و تعمیرات لازم بر روی آن انجام شود.
  • انجام تعمیرات تخصصی: در این مرحله تعمیرات تخصصی آیپد با استفاده از مدرن ترین تجهیزات و به دست کارشناسان مجرب موبایل کمک بر روی آیپد متقاضی انجام می‌شود.
  • تحویل آیپد یا آیفون با پیک رایگان: بعد از اطمینان از تعمیرات، آیپد متقاضی با پیک رایگان موبایل کمک به آدرس وی ارسال و به او تحویل داده خواهد شد.

بنابراین با سرویس موبایل کمک می‌تواند بدون نیاز به مراجعه حضوری و درگیر شدن در ترافیک شهری، تعمیرات تخصصی آیپد و آیفون های اپل را با اطمینان کامل از کیفیت انجام دهید و از ضمانت تعمیرات هم بهره‌مند شوید. به منظور ثبت سفارش تعمیر ال سی دی iPad 9.7  یا هر تعمیر تخصصی دیگری که نیازمند انجام آن در مرکز موبایل کمک هستید، کافیست به صفحه ثبت سفارش آنلاین تعمیرات موبایل در سایت این شرکت مراجعه کنید یا با شماره 02175147 تماس گرفته و سفارش خود را به ثبت برسانید.

تعمیرات تخصصی آیفون
در نمایندگی اپل با گارانتی رسمی

دفتر مرکزی75147-021
تعمیرات تخصصی آیفون
در گارانتی اپل

مقالات آموزش تعمیرات آیفون

آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

اطلاعات بیشتر آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

تعمیر باتری انواع آیفون

مقالات راهنمای تعویض باتری اپل

اطلاعات بیشتر تعویض باتری انواع آیفون

تعمیرات تخصصی اپل واچ

اطلاعات بیشتر
تعمیرات اپل واچ

فروشگاه قطعات تعمیرات اپل

خرید قطعات اورجینال آیفون (با گارانتی اصالت قطعه)

اطلاعات بیشتر فروشگاه قطعات موبایل

تعویض ال سی دی انواع آیفون

مقالات راهنمای تعویض ال سی دی اپل

اطلاعات بیشتر مقالات راهنمای تعویض ال سی دی اپل