تعمیرات اپل

برای تعویض گلس آیفون 5c کلیک کن یا با شماره 75147-021 شرکت موبایل‌کمک «مرکز تعمیرات تخصصی اپل» تماس بگیر

از این پس نگران کیفیت تعویض گلس آیفون های اپل و همچنین هزینه انجام تعمیرات بر روی این دسته از گوشی های موبایل نباشید! با خدمات مرکز موبایل کمک می‌توانید تعویض گلس یا شیشه بیرونی ال سی دی آیفون 5c اپل را با کمترین قیمت و بهترین کیفیت ممکن انجام دهید. با موبایل کمک همراه باشید.

تعمیرات آیفون بزرگ ترین دغدغه کاربران این گوشی ها!

آیفون های اپل گوشی های با کیفیت، ظریف و گران قیمتی هستند که برای تعمیر آن ها باید دقت زیادی صرف شود. متاسفانه به دلیل اینکه اپل در ایران نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل ندارد، بنابراین تعمیر آیفون ها می‌تواند کمی دردسرساز باشد چون اولا مشخص نیست چه قطعاتی از سوی تعمیرکار در گوشی استفاده می‌شود و از سمت دیگر کیفیت کار تعمیرکار هم خود جای ابهام دارد! گران قیمت بودن و با ارزش بودن تک تک قطعات آیفون ها هم در این میان منجر به حساس تر شدن موضوع می‌شوند.

تمام این عوامل در مجموع منجر خواهند شد که تعمیرات آیفون های اپل برای کاربران به یک معضل و مشکل بزرگ تبدیل گردد. اگر از کاربران آیفون های اپل باشید و خدای نکرده گوشی شما نیازمند تعمیر شود خیلی سریع سوالاتی از قبیل به کدام تعمیرکار مراجعه کنم؟ هزینه تعمیر آیفون من چقدر خواهد بود؟ چطور از کیفیت تعمیر انجام شده مطمئن شوم؟ تعمیر آیفون من چقدر زمان می‌برد؟ از کجا مطمئن باشم از اطلاعات من سوء استفاده نمی‌شود و غیره در ذهنتان ایجاد خواهد شد. خوشبختانه از این پس تمام این دغدغه با استفاده از سرویس و خدمات شرکت موبایل کمک رفع می‌شوند!

تعویض گلس آیفون 5C در بهترین مرکز تعمیرات تخصصی اپل

منظور از تعویض گلس آیفون 5c چیست؟

ال سی دی گوشی های موبایل از قطعات خاصی ساخته شده که تمام آن ها در قالب یک پکیج متراکم به عنوان تاچ ال سی دی فروخته می‌شوند. برای آشنایی دقیق تر با قطعات تشکیل دهنده تاچ ال سی دی گوشی های موبایل توصیه می‌کنیم یک بار مقاله شرح کامل قطعات تاچ ال سی دی گوشی موبایل و انواع تعمیر آن ها را مطالعه کنید. گلس ال سی دی هم یکی از قطعات تشکیل دهنده این مجموعه است و درواقع بخشی از مجموعه تاچ ال سی دی خواهد بود که کاربر مستقیما با آن در ارتباط است و به عنوان لایه خارجی روی ال سی دی نصب می‌شود. وظیفه این گلس محافظت از ال سی دی خواهد بود. در برخی شرایط ممکن است فشار و ضربه‌ای که به گوشی وارد می‌شود منجر گردد که این گلس بشکند اما تاچ و ال سی دی گوشی سالم بمانند. در اینگونه موارد شما به تعویض گلس آیفون 5c خود نیاز پیدا می‌کنید و باید به فکر مرجعی باشید که تعویض گلس آیفون 5c را با بهترین کیفیت ممکن ارائه کند. خوشبختانه موبایل کمک از معدود شرکت هایی است که این سرویس را با بهترین کیفیت در داخل ایران ارائه می‌کند.

تعمیرات اپل

برای تعویض گلس آیفون 5c کلیک کن یا با شماره 75147-021 شرکت موبایل‌کمک «مرکز تعمیرات تخصصی اپل» تماس بگیر

اصلی ترین تفاوت های تعویض گلس و تعویض تاچ ال سی دی آیفون 5c

اگر توضیحات پیشین ما را مطالعه کرده باشید  احتمالا متوجه تفاوت مابین تعویض گلس یا شیشه و تعویض تاچ ال سی دی iPhone 5c شده‌اید. تعویض گلس نوعی از تعمیرات موبایل است که در آن فقط شیشه روی ال سی دی گوشی تعویض می‌شود. این شیشه به صورت دستی یا توسط تعمیرکار از روی ال سی دی جدا نمی‌شود و قابل جداسازی نیست بلکه برای انجام این کار باید از دستگاه ها تجهیزات پیشرفته‌ای استفاده شود. اما در سمت مقابل تعویض ال سی دی و تاچ می‌تواند توسط هر تعمیرکاری یا حتی خود شما و با کمی دقت انجام گیرد. در این تعمیر تاچ و ال سی دی گوشی و تمام اجزای تشکیل دهنده آن به طور یکپارچه از گوشی جدا و تعویض می‌شوند. پس زمانی که تعویض گلس آیفون 5c را انجام می‌دهید، عملا تاچ و ال سی دی گوشی تعویض نشده و در حالت فابریک خود باقی می‌مانند و فقط گلس روی آن ها تعویض خواهد شد.

بیشتر بخوانید: تعمیرات تخصصی گوشی های آیفون اپل در موبایل کمک

هزینه تعویض گلس یا شیشه شکسته آیفون 5 سی چقدر است؟

یکی از اصلی ترین مزیت های تعویض گلس یا شیشه آیفون 5 سی در مقایسه با تعویض کامل تاچ ال سی دی مربوط به کاهش هزینه ها می‌شود. هزینه‌ای که در قبال تعویض گلس این گوشی پرداخت خواهد شد تقریبا نصف هزینه‌ تعویض ال سی دی و تاچ آن خواهد بود. بنابراین اگر خوش شانس باشید مشکل ال سی دی گوشی شما با تعویض شیشه بیرونی آن قابل رفع می‌شود. البته متاسفانه در 80 درصد مواقع خرابی به وجود آمده در تاچ ال سی دی گوشی به گونه‌ای خواهد بود که به راحتی و با تعویض گلس یا شیشه بیرونی ال سی دی نمی‌توان آن را برطرف ساخت. در ادامه بیشتر در مورد شرایط خاصی که باید برای تعویض گلس آیفون 5c و جایگزین کردن این تعمیر با تعویض ال سی دی برقرار باشد صحبت می‌کنیم.

بیشتر بخوانید: تعمیرات آیفون 5c اپل در موبایل کمک

بیشتر بخوانید: تعمیر تاچ ال سی دی آیفون ۵C با ارزان ترین قیمت در موبایل کمک

در چه شرایطی می‌توان تعویض گلس یا شیشه شکسته iPhone 5c را انجام داد؟

متاسفانه همیشه نمی‌توانید به جای تعویض تاچ ال سی دی گوشی مشکل آن را با تعویض گلس رفع کنید و بدین ترتیب در هزینه های خود صرفه جویی به عمل آورید! تعویض گلس یا شیشه شکسته گوشی آیفون 5c بدون نیاز به تعویض کامل تاچ و ال سی دی آن فقط در شرایطی امکانپذیر است که ضربه وارد شده به دستگاه فقط روی گلس آن شکستگی و ترک ایجاد کند و در واقع تاچ و ال سی دی گوشی بدون مشکل کار کنند. در اینگونه مواقع شما روی صفحه نمایش گوشی شکستگی هایی را مشاهده می‌کنید اما می‌بینید که تاچ و ال سی دی گوشی بدون مشکل کار می‌کنند! پس فقط در این شرایط است که می‌توان با تعویض گلس آیفون 5c مشکل آن را برطرف کرد و در هزینه ها هم صرفه جویی قابل ملاحظه‌ای به عمل آورد.

تعویض گلس آیفون 5C در بهترین مرکز تعمیرات تخصصی اپل

تعمیرات اپل

برای تعویض گلس آیفون 5c کلیک کن یا با شماره 75147-021 شرکت موبایل‌کمک «مرکز تعمیرات تخصصی اپل» تماس بگیر

تعویض گلس آیفون 5c در بهترین مرکز تعمیرات تخصصی اپل

اما تعویض آیفون 5c گلس شکسته را کجا و چگونه انجام دهیم؟ با سرویس و خدمات اختصاصی و نوینی که مرکز موبایل کمک به عنوان بهترین مرکز تعمیرات تخصصی اپل ارائه کرده می‌توانید با بهترین کیفیت و در سریع ترین زمان ممکن گلس ال سی دی آیفون 5c خود را تعویض کنید. در مرکز موبایل کمک از جدیدترین و مدرن ترین تجهیزات و ابزارهای روز دنیا برای تعویض گلس یا شیشه بیرونی ال سی دی گوشی های موبایل استفاده می‌شود و نظارت دائم کارشناسان این شرکت بر عملکرد دستگاه های مذکور سبب خواهد شد که بهترین کیفیت و نتیجه از تعویض گلس آیفون به عمل آید.

ضمنا دریافت گوشی معیوب از شما و تحویل آن با پیک اختصاصی موبایل کمک انجام می‌شوند، بنابراین برای تعویض گلس یا  به طور کلی تعمیرات آیفون 5c خود نیازی به خروج از منزل نخواهید داشت. به منظور ثبت سفارش تعویض گلس و یا تعمیر شیشه بیرونی ال سی دی iPhone 5c خود در مرکز موبایل کمک کافیست با شماره 75147-021 تماس حاصل نمایید یا با مراجعه به صفحه ثبت سفارش تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک درخواست خود را به صورت آنلاین به ثبت برسانید. نمایندگی های موبایل کمک در سراسر کشور (تهران و شهرستان ها) آماده خدمات رسانی به شما خواهند بود.

بیشتر بخوانید: قیمت خرید قطعات آیفون 5c در فروشگاه موبایل کمک

نظرات کاربران (0)

ارسال نظر