تعمیر مشکل صدای خش خش اسپیکر آیفون تعمیر مشکل صدای خش خش اسپیکر آیفون

تعمیر مشکل صدای خش خش اسپیکر آیفون

خش خش کردن اسپیکر آیفون و ایجاد مشکل در صدای گوشی واقعا امر آزاردهنده‌ای است که عموما ناشی از آسیب دیدن بلندگوی آیفون خواهد بود و با تعویض این قطعه رفع می‌شود. در ادامه این مطلب می‌خواهیم در رابطه با جزئیات تعمیر مشکل صدای گوشی اپل و خش خش اسپیکر آیفون در مرکز موبایل کمک و نمایندگی اپل صحبت کنیم. بنابراین با ما همراه باشید.

 

گارانتی رسمی تعمیرات اپل | 02175147 | خیابان جمهوری، نرسیده به پل حافظ، خیابان لاله، پلاک 9 واحد منفی 1

 

مشکل اسپیکر آیفون و خش خش کردن صدا

یکی از مشکلاتی که گاها در آیفون های اپل به وجود می‌آید و وقوع آن می‌تواند بسیار آزاردهنده باشد مربوط به خش خش کردن صدا و ایجاد مشکل در عملکرد اسپیکر دستگاه می‌شود.  خش خش صدا می‌تواند به دو حالت مختلف نمایان گردد. در حالت اول این خش خش ها در زمان برقراری تماس های تلفنی نمایان می‌شوند و منجر خواهند شد که کاربر نتواند به خوبی صدای مخاطب را بشنود. در اینگونه مواقع تعمیر مشکل صدای گوشی اپل با تعویض اسپیکر مکالمه آیفون قابل انجام خواهد بود. خوشبختانه این تعمیر در نمایندگی مجاز اپل و مراکزی مثل موبایل کمک به راحتی انجام می‌شود

اما در شرایط دوم ممکن است صدای گوشی در حالتی که از بلندگو استفاده می‌شود کیفیت لازم را نداشته باشد و به نوعی مشکل اسپیکر آیفون در حالت استفاده از بلندگو نمایان گردد. به عنوان مثال اگر موزیکی با ایفون خود پخش کنید و اسپیکر آن خش خش داشته باشد، با این حالت رو به رو هستید. در اینگونه مواقع تعویض کپسول اسپیکر آیفون که در واقع همان بلندگوی اصلی گوشی است می‌تواند مشکل را رفع کند. بنابراین در آیفون های اپل از دو اسپیکر یا بلندگو استفاده شده که یکی اسپیکر مکالمه و دیگری اسپیکر اصلی دستگاه خواهد بود.

 

تعمیر مشکل صدای خش خش اسپیکر آیفون | گارانتی اپل

 

اما دلیل بروز اختلال و مشکل در اسپیکر آیفون های اپل چیست و چه عواملی می‌توانند در بروز این مشکل مداخله داشته باشند. عموما بروز اختلال در عملکرد اسپیکر های آیفون های اپل یا ناشی از عاملی مثل آب خوردگی و نفوذ مایعات با داخل دستگاه خواهد بود و یا با استفاده نادرست کاربر از اسپیکر گوشی و صدمه دیدن آن ارتباط دارد. جالب است بدانید این مشکل از مشکلات رایج آیفون ها نیست و کمر در گوشی های اپل رخ می‌دهد. البته در برخی مواقع هم دیده شده که آیفون از همان ابتدا کیفیت صدای مطلوبی نداشته است. در اینگونه مواقع اگر گوشی از گارانتی اپل بهره‌مند باشد می‌توانید به طور رایگان مشکل آن را رفع کنید. در برخی مواقع محدود هم دیده شد وارد شدن ضربه و فشار به موبایل منجر به اختلال در عملکرد اسپیکر شده‌اند.

اما همانطور که گفتیم تقریبا در 80 درصد مواقع آب خوردگی و تماس گوشی با مایعات منجر به بروز اختلال در عملکرد اسپیکر آیفون های اپل می‌شود. بنابراین برای جلوگیری از وقوع این مشکل سعی کنید به هیچ عنوان آیفون خود را در نزدیکی آب و مایعات قرار ندهید، چون اگر گوشی در تماس با آب باشد احتمال نفوذ آب از طرق خروجی های اسپیکر به داخل آن و آسیب دیدن این قطعه بسیار بالا می‌رود. اما اگر کار از کار گذشته و نیازمند تعمیر مشکل صدای گوشی اپل باشید تکلیف چیست؟ این تعمیر چگونه قابل انجام خواهد بود و چقدر هزینه دارد؟ بهترین مرکز برای رفع مشکل اسپیکر آیفون کدام است؟ برای انجام این تعمیر باید به چه نکاتی توجه کرد؟ در ادامه بیشتر در رابطه با جزئیات این موضوع صحبت می‌کنیم. پس با موبایل کمک همراه باشید.

 

گارانتی رسمی تعمیرات اپل | 02175147 | خیابان جمهوری، نرسیده به پل حافظ، خیابان لاله، پلاک 9 واحد منفی 1

 

نکات مهم در تعمیر مشکل صدای گوشی اپل و اسپیکر آیفون

نکات خاصی وجود دارند که باید برای تعمیر اسپیکر آیفون ها و رفع مشکل خش خش کردن صدای گوشی به آن ها دقت کنید. به هیچ عنوان نباید برای انجام این تعمیر از سرویس هر تعمیرکار و مرکزی که مدعی می‌شود در این حوزه تخصص دارد استفاده به عمل آورید، چون تعمیر اسپیکر گوشی اپل و اسپیکر آیفون ها نیاز به دقت و مهارت بالایی دارد و اگر در انجام آن دقت لازم صرف نشود نتیجه تعمیر رضایت بخش نخواهد بود و ممکن است به دیگر قطعات گوشی هم آسیب وارد گردد. یک کاربر باید در تعمیر اسپیکر آیفون X، تعویض اسپیکر آیفون XS، تعویض اسپیکر آیفون XS Max و دیگر مدل های آیفون به نکات مهمی توجه کند. برخی از مهم ترین نکاتی که باید برای تعمیر اسپیکر آیفون و رفع مشکل خش خش صدای دستگاه به آن ها توجه کنید شامل موارد زیر می‌شوند:

 

 • مهارت و تجربه تعمیرکار: اولین و مهم ترین مسئله‌ای که باید به آن توجه داشته باشید مربوط به مهارت و تجربه تعمیرکار می‌شود. به هیچ عنوان به هر تعمیرکاری برای انجام تعمیرات تخصصی آیفون و اپل اعتماد نکنید و فقط از خدمات مراکز و تعمیرکارانی بهره بگیرید که در حوزه تعمیرات موبایل تجربه کافی دارند و کاملا قابل اعتماد هستند.

 

 • تجهیزات و ابزارهای تعمیر: آیفون های اپل گوشی های بسیار حساسی هستند و برای تعمیر آن ها باید تمام جوانب امر در نظر گرفته شود و از تجهیزات و لوازم مدرن و به روزی هم استفاده به عمل آید. بنابراین حتما مطمئن شوید که تعمیرکار یا مرکز تعمیراتی که قرار است تعمیر مشکل صدای گوشی اپل شما را انجام دهد از ابزارها و تجهیزات مناسب برای تکمیل این پروسه استفاده کند.

 

تعمیر مشکل صدای خش خش اسپیکر آیفون | گارانتی اپل

 

 • قطعات اورجینال: تقریبا در 90 درصد مواقع مشکل خش خش کردن صدای آیفون و اسپیکر گوشی های اپل با تعویض این قطعات رفع می‌شود و به روش دیگری قابل انجام نخواهد بود. بنابراین کیفیت قطعه جدیدی که در آیفون شما نصب خواهد شد از اهمیت بالایی برخوردار است. متاسفانه بکارگیری قطعات بی‌کیفیت به یکی از روش های کسب سود بیشتر برای خیلی از تعمیرکاران تبدیل شده است. بنابراین مطمئن شوید در تعمیر گوشی اپل شما از قطعات اورجینال استفاده به عمل آید.

 

 • سرعت عمل: عموما تعمیرکاران در بازار آزاد سرعت عمل خیلی بالایی ندارند و بد قول هم هستند. در سمت مقابل هیچ کاربری دوست ندارد که برای مدت زمان طولانی و چند روز نتواند از گوشی خودش استفاده کند و گوشی در مراکز تعمیر باقی بماند. بنابراین حتما توجه ویژه‌ای به سرعت عمل تعمیرکار هم داشته باشید.

 

 • تضمین کیفیت تعمیرات: اگر تعمیرکاری از کیفیت تعمیراتی که ارائه می‌کند اطمینان داشته باشد ، در این قبال برایتان تضمین ارائه خواهد کرد. البته به هیچ وجه به تضمین های گفتاری تعمیرکار اعتماد نکنید و سعی نمایید از سرویس مراکزی استفاده کنید که تعمیرات اپل را با ضمانت رسمی کیفیت ارائه می‌دهند. موبایل کمک و نمایندگی اپل یکی از این مراکز است.

 

 • هزینه و قیمت: آخرین مسئله‌ای که توصیه داریم در تعمیر اسپیکر آیفون و رفع مشکل خش خش صدای گوشی اپل به آن توجه کنید مربوط به هزینه و قیمتی می‌شود که قرار است در ازای انجام این تعمیر پرداخت نمایید. این تعمیر از تعمیراتی نیست که برای انجام آن نیاز به پرداخت هزینه خیلی گزافی وجود داشته باشد. بنابراین به قیمت و هزینه پیشنهادی تعمیرکار هم دقت داشته باشید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات گوشی

با توجه و دقت به موارد فوق می‌توانید تعمیر آیفون خود را بدون دردسر و با اطمینان انجام دهید. با استفاده از سرویسی که توسط شرکت موبایل کمک و نمایندگی اپل ارائه شده قادر خواهید بود که تمام موارد فوق را به بهترین شکل ممکن تحت پوشش قرار دهید. موبایل کمک اولین مرکزی است که در کشور سرویس تعمیرات Apple را با ضمانت اورجینال بودن قطعات، ضمانت کیفیت تعمیرات و بدون نیاز به مراجعه حضوری متقاضی ارائه می‌کند. در بخش های بعد بیشتر در رابطه با سرویس موبایل کمک و تعمیر اسپیکر آیفون در این مرکز صحبت خواهیم کرد.

 

تعمیر مشکل صدای خش خش اسپیکر آیفون | گارانتی مجاز اپل

 

مدت زمان و هزینه تعمیر اسپیکر گوشی آیفون | نمایندگی اپل

عموما به راحتی در عملکرد اسپیکر آیفون ها اختلال و مشکلی به وجود نمی‌آید و اگر اختلالی در این زمینه ایجاد شود، به احتمال زیاد فقط با تعویض اسپیکر قابل رفع خواهد بود. مشکلاتی از قبیل خش خش کردن اسپیکر، مشکل قطع شدن صدای آیفون، کم شدن خودکار صدای آیفون و غیره همگی با تعویض اسپیکر قابل رفع هستند. بنابراین تقریبا همیشه در تعمیر مشکل صدای گوشی اپل لازم است که خود اسپیکر تعویض گردد. خوشبختانه قیمت اسپیکر مکالمه آیفون و همچنین کپسول اسپیکر اصلی آن که نقش بلندگو را در گوشی ایفاء می‌کند خیلی زیاد نیست و این موضوع منجر به کنترل هزینه تعمیرات می‌شود.

حتی در بدترین شرایط که لازم باشد هر دو اسپیکر مکالمه و اصلی آیفون تعویض شوند هم هزینه تعمیرات خیلی زیاد نخواهد بود. بنابراین بهتر است خیلی نگران هزینه تعمیر اسپیکر گوشی آیفون خود نباشید. اگر می‌خواهید انجام این تعمیر با کمترین قیمت و هزینه صورت پذیرد، موبایل کمک این امکان را برایتان فراهم می‌کند. با خدمات مرکز موبایل کمک و نمایندگی اپل می‌توانید علاوه بر کاهش هزینه تعمیرات گوشی، خیال خود را از بابت کیفیت تعمیرات هم راحت نمایید و مطمئن باشید که اولا قطعات اورجینال در گوشی شما نصب می‌شوند و ثانیا به تمام استاندارد های تعمیرات تخصصی موبایل اپل دقت خواهد شد و بدین ترتیب بهترین نتیجه قابل دستیابی خواهد بود.

 

گارانتی رسمی تعمیرات اپل | 02175147 | خیابان جمهوری، نرسیده به پل حافظ، خیابان لاله، پلاک 9 واحد منفی 1

 

بنابراین اگر می‌خواهید تعمیر اسپیکر آیفون شما با کمترین هزینه انجام شود، موبایل کمک بهترین گزینه برای انتخاب است. اما سوال بعدی این است که تعمیر اسپیکر گوشی اپل و رفع مشکل خش خش کردن صدای آن چقدر زمان می‌برد؟ خوشبختانه این تعمیر خیلی زمانگیر نیست و در صورتی که با استفاده از تجهیزات و ابزارهای مناسب انجام گیرد، نهایتا ظرف 2 الی 3 ساعت تکمیل می‌شود. کارشناسان موبایل کمک تعمیر اسپیکر موبایل آیفون را عموما ظرف 3 ساعت تکمیل می‌کنند و متقاضی تعمیرات در کمتر از 4 الی 5 ساعت گوشی تعمیر شده خود را درب منزل تحویل خواهد گرفت و می‌تواند از آن استفاده کند. در ادامه بیشتر در مورد سرویس موبایل کمک و نمایندگی اپل تهران صحبت خواهیم کرد.

 

 بهترین مرجع برای تعمیر مشکل صدای گوشی اپل

مدعی هستیم که موبایل کمک بهترین مرجع فعلی برای انجام تعمیرات تخصصی گوشی های اپل و رفع مشکلاتی مثل خش خش کردن صدای آیفون و تعویض اسپیکر آن است، اما چرا؟ چه دلایلی وجود دارند که نشان می‌دهند موبایل کمک بهتر از سایر مراکز تعمیر موجود ایران عمل می‌کند و می‌تواند به عنوان نمایندگی اپل ایران مورد اعتماد ایرانی های عزیز قرار گیرد؟ برخی از اصلی ترین دلایلی که سرویس موبایل کمک را به بهترین گزینه انجام تعمیرات اپل تبدیل می‌کنند به شرح زیر هستند:

 • برای استفاده از خدمات شرکت موبایل کمک و ثبت سفارش تعمیرات نیازی به مراجعه حضوری وجود ندارد. ثبت سفارش به صورت تلفنی یا آنلاین انجام می‌شود و دریافت گوشی از متقاضی هم با پیک رایگان موبایل کمک صورت می‌گیرد. گوشی تعمیر شده هم بعد از انجام تعمیرات دوباره با پیک رایگان موبایل کمک به آدرس متقاضی ارسال و درب منزل به وی تحویل داده می‌شود. بنابراین عدم نیاز به مراجعه حضوری و انجام تمام مراحل تعمیر توسط تیم موبایل کمک یکی از اصلی ترین نقاط قوت سرویس این شرکت است.

 

 • کارشناسانی که در مرکز موبایل کمک فعالیت دارند از ماهرترین و با تجربه ترین کارشناسان تعمیرات گوشی های موبایل هستند. بنابراین شما می‌توانید با خیال راحت تخصصی ترین تعمیرات موبایل خود را به آن ها واگذار کنید. از سمت دیگر در شرکت موبایل کمک مدرن ترین و پیشرفته ترین تجهیزات روز دنیا در اختیار کارشناسان قرار داده می‌شود و بدین ترتیب بهترین نتیجه از نظر کیفی حاصل خواهد شد و خیال متقاضی از این بابت راحت می‌شود.

 

 • در مرکز موبایل کمک سعی شده تا تعمیرات تخصصی گوشی های موبایل طی کوتاه ترین زمان ممکن انجام گیرد. تعمیراتی از قبیل تعمیر مشکل صدای گوشی اپل عموما در این مرکز ظرف 2 الی 3 ساعت انجام می‌شود و گوشی تعمیر شده هم عموما بعد از 5 ساعت درب منزل به متقاضی تعمیرات تحویل داده خواهد شد. بنابراین سرعت عمل بالا یکی دیگر از اصلی ترین مزیت هایی است که با استفاده از خدمات موبایل کمک و نمایندگی اپل می‌توانید از آن بهره‌مند شوید.

 

تعمیر مشکل صدای خش خش اسپیکر آیفون | گارانتی اپل

 

 • صرفه جویی در زمان از دیگر مزیت های سرویس موبایل کمک است. سرعت عمل بالای تعمیرات و همچنین عدم نیاز به مراجعه حضوری متقاضی سبب می‌شوند که تعمیرات اپل در موبایل کمک به گونه‌ای انجام گیرد که منجر به صرفه جویی در زمان شود و اتلاف زمان متقاضی تعمیرات را در پی نداشته باشد.

 

 • تضمین اورجینال بودن قطعاتی که در گوشی متقاضیان نصب و تعویض می‌شود هم از دیگر مزیت های اصلی و مهم سرویس موبایل کمک است. تمام قطعات مورد نیاز کارشناسان این مرکز مستقیما از فروشگاه قطعات موبایل شرکت موبایل کمک تامین خواهند شد و از نظر اورجینال بودن و کیفیت دارای ضمانت هستند. بنابراین وقتی از سرویس موبایل کمک استفاده کنید خیالتان از بابت کیفیت قطعاتی که در گوشی نصب می‌شود راحت خواهد بود.

 

 • کیفیت تعمیراتی که در مرکز موبایل کمک انجام می‌گیرد هم مشمول گارانتی می‌شود. به بیان دیگر موبایل کمک تضمین می‌کند که حداقل تا یک بازه زمانی مشخص هیچ مشکلی در عملکرد گوشی کاربر ایجاد نشود. این موضوع می‌تواند منجر به اطمینان متقاضی از سرویس موبایل کمک گردد.

 

 • یکی دیگر از اصلی ترین مزیت هایی که با بکارگیری خدمات مرکز موبایل کمک و نمایندگی اپل از آن بهره‌مند خواهید شد مربوط به کاهش هزینه تعمیرات می‌شود. عدم نیاز به مراجعه حضوری از یک سمت و تامین مستقیم قطعات از فروشگاه موبایل کمک با قیمت خرید از سمت دیگر تاثیر به سزایی روی کاهش هزینه تعمیرات اپل خواهند داشت. تعرفه های موبایل کمک به مراتب نسبت به بازار آزاد تعمیرات موبایل مقرون به صرفه تر خواهد بود.

 

با در نظر گرفتن مسائل فوق بدون شک می‌توان مدعی شد که موبایل کمک بهترین مرجع برای انجام تعمیرات اپل در تهران و ایران است. وقتی از خدمات موبایل کمک استفاده کنید خیالتان از بابت کیفیت تعمیرات صورت گرفته و اورجینال بودن قطعات نصب شده در دستگاه راحت می‌شود و از سمت دیگر تعمیرات گوشی شما طی کوتاه ترین زمان ممکن انجام خواهد شد و دریافت گوشی از شما و تحویل آن بعد از تعمیر هم توسط پیک رایگان شرکت انجام می‌شود و نیازی به مراجعه حضوری شما ندارد. با موبایل کمک یک تعمیر سریع، مطمئن، کم هزینه و بی‌دردسر را تجربه می‌کنید.

گارانتی رسمی تعمیرات اپل | 02175147 | خیابان جمهوری، نرسیده به پل حافظ، خیابان لاله، پلاک 9 واحد منفی 1

 

تعمیر مشکل صدای خش خش اسپیکر آیفون | گارانتی اپل

 

ثبت سفارش تعمیر اسپیکر آیفون | نمایندگی apple

اما برای ثبت سفارش یا درخواست تعمیرات اپل در مرکز موبایل کمک باید چه کرد؟ موبایل کمک سعی کرده در این راستا ساده ترین و بی‌دردسرترین حالت را برای متقاضیان تعمیرات تلفن همراه فراهم کند. برای ثبت سفارش کافیست با شماره 02175147 تماس حاصل کنید یا از طریق صفحه ثبت درخواست آنلاین تعمیرات موبایل در سایت شرکت سفارشتان را به ثبت برسانید. کارشناسان موبایل کمک در این مرحله تمام هماهنگی های لازم را جهت اعزام پیک شرکت و دریافت گوشی از شما انجام می‌دهند. بعد از اعزام پیک، گوشی درب منزل از شما تحویل گرفته شده و به شرکت ارجاع داده می‌شود.

در این مرحله کارشناسان موبایل کمک با استفاده از مدرن ترین تجهیزات روز دنیا و ابزارهای پیشرفته، تعمیرات لازم را بر روی گوشی شما انجام می‌دهند. بعد از اطمینان از کیفیت تعمیر، گوشی دوباره با پیک رایگان موبایل کمک به آدرس شما ارسال خواهد شد و درب منزل تحویلتان داده می‌شود. فراموش نکنید هم کیفیت تعمیر صورت گرفته و هم کیفیت قطعات نصب شده در گوشی و اورجینال بودن آن ها از سمت شرکت موبایل کمک تضمین می‌شود. کل پروسه فوق در تعمیر مشکل صدای گوشی اپل عموما 4 الی 5 ساعت زمان می‌برد. پس با موبایل کمک می‌توانید یک تعمیر سریع، مطمئن، بی‌دردسر و کم هزینه را تجربه کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با سرویس موبایل کمک و نمایندگی اپل با شماره 02175147 تماس حاصل کنید.

همچنین در صورت نیاز به خرید خرید گوشی می توانید از سایت موبایل کمک اقدام به خرید فرمایید.

بیشتر بخوانید:

قطعات گوشی آیفون 11 پرو مکس

قطعات گوشی آیفون XR

قطعاتiPhone 6s Plus

تعمیرات تخصصی آیفون
در نمایندگی اپل با گارانتی رسمی

دفتر مرکزی75147-021
تعمیرات تخصصی آیفون
در گارانتی اپل

مقالات آموزش تعمیرات آیفون

آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

اطلاعات بیشتر آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

تعمیر باتری انواع آیفون

مقالات راهنمای تعویض باتری اپل

اطلاعات بیشتر تعویض باتری انواع آیفون

تعمیرات تخصصی اپل واچ

اطلاعات بیشتر
تعمیرات اپل واچ

فروشگاه قطعات تعمیرات اپل

خرید قطعات اورجینال آیفون (با گارانتی اصالت قطعه)

اطلاعات بیشتر فروشگاه قطعات موبایل

تعویض ال سی دی انواع آیفون

مقالات راهنمای تعویض ال سی دی اپل

اطلاعات بیشتر مقالات راهنمای تعویض ال سی دی اپل