تعمیر دوربین گوشی اپل تعمیر دوربین گوشی اپل

تعمیر دوربین گوشی اپل

دوربین آیفون های اپل از آن دسته قطعاتی است که گاها دچار مشکل و اختلال می‌شود. در برخی مواقع احتمال دارد که بتوان اختلال های دوربین آیفون را با تدابیر نرم افزاری برطرف کرد اما این روش همیشه کارآمد نیست و گاها باید از تعمیرات سخت افزاری برای رفع مشکل استفاده کرد. با خدمات مرکز موبایل کمک و نمایندگی اپل می‌توانید تعمیر دوربین گوشی اپل را با قیمت عالی و ضمانت انجام دهید. در ادامه بیشتر به صحبت در مورد این موضوع می‌پردازیم. بنابراین با موبایل کمک همراه باشید.

 

گارانتی رسمی تعمیرات اپل | 02175147 | خیابان جمهوری، نرسیده به پل حافظ، خیابان لاله، پلاک 9 واحد 2

 

تعمیر دوربین گوشی اپل | گارانتی اپل

 

خراب شدن دوربین آیفون | جلوگیری از خرابی دوربین اپل

عموما بروز اختلال در عملکرد دوربین آیفون های اپل خیلی امر شایعی نیست و در کمتر مواقعی کاربران با اینگونه مشکلات رو به رو می‌شوند. به همین جهت تعمیر دوربین گوشی اپل در مقایسه با تعمیراتی مثل تعویض ال سی دی آیفون یا تعویض باتری آیفون به مراتب تقاضای کمتری دارد. اما بروز اختلال در عملکرد دوربین آیفون و خراب شدن آن واقعا می‌تواند آزاردهنده باشد چون منجر می‌شود که شما نتوانید به یکی از اصلی ترین ویژگی های مثبت آیفون خود یعنی دوربین قدرتمند دسترسی داشته باشید.

اما چه عواملی منجر به تعمیر دوربین گوشی اپل می‌شوند و آیا می‌توان از خرابی دوربین اپل جلوگیری کرد؟ خوشبختانه انجام این کار امکانپذیر است. با شناخت اصلی ترین عوامل خراب شدن دوربین آیفون ها و جلوگیری از بروز این عوامل می‌توان تا حد بسیار زیادی از وقوع این مسئله جلوگیری به عمل آورد. اما اصلی ترین عوامل خراب شدن دوربین آیفون های اپل کدامند؟ اولین عامل ضربه و فشار است! در خیلی از مواقع دیده شده وارد شدن یک ضربه یا فشار مستقیم به مجموعه دوربین آیفون منجر به بروز اختلال در عملکرد آن می‌شود.

همچنین ضربات وارد بر لنز دوربین آیفون می‌توانند منجر به شکستن شیشه روی لنز یا حتی خود لنز دوربین شوند و بدین ترتیب در عملکرد آن اختلال به وجود آورند. بنابراین برای جلوگیری از خراب شدن دوربین آیفون خود در قدم اول سعی کنید همیشه به خوبی از دستگاه محافظت نمایید و اگر امکان دارد از گلس های محافظ لنز دوربین برای محافظت از لنز های دوربین آیفون خود استفاده کنید و گوشی را داخل یک گارد یا قاب محافظ قرار دهید. مسئله بعدی که ممکن است منجر به خرابی دوربین آیفون شود مربوط به آب خوردگی و تماس گوشی با مایعات خواهد بود.

 

گارانتی رسمی تعمیرات اپل | 02175147 | خیابان جمهوری، نرسیده به پل حافظ، خیابان لاله، پلاک 9 واحد 2

 

بیشتر بخوانید: آموزش تعویض یا تعمیر دوربین‌ اصلی آیفون‌های اپل

اگرچه آیفون های جدید اپل ضد آب هستند اما با این حال در برخی مدل های آیفون دیده شده که در اثر نفوذ آب به داخل گوشی و تماس آن با ماژول دوربین، در عملکرد دوربین گوشی اختلال هایی به وجود آمده است. بنابراین سعی کنید همیشه از تماس آیفون با آب جلوگیری نمایید. اگر گوشی شما قبلا تعمیر شده و به دست تعمیرکار سپرده شده باشد باید این موضوع را واقعا جدی بگیرید. در این شرایط حتی استفاده از گوشی با دست خیس هم می‌تواند ریسک های بزرگی را در پی داشته باشد. در برخی مواقع هم ممکن است واقعا کاربر نقشی در خراب شدن دوربین گوشی نداشته باشد و دوربین آیفون خود به خود دچار اختلال شود.

اختلال هایی که در عملکرد دوربین آیفون ها به وجود می‌آید همیشه به مسائل سخت افزاری ارتباط ندارند و گاها ناشی از مشکلات نرم افزاری هستند. بنابراین اگر دوربین آیفون شما با مشکلی رو به رو شده و مثلا اجرا نمی‌شود یا تصویری سیاه را نشان می‌دهد و سایر موارد این چنینی در آن وجود آمده است، احتمال دارد بتوان تعمیر دوربین گوشی اپل را با تدابیر نرم افزاری انجام داد. در ادامه بیشتر در رابطه با تعمیرات دوربین آیفون های اپل و جزئیات انجام این تعمیر در مرکز موبایل کمک و نمایندگی اپل صحبت خواهیم کرد.

 

تعمیر دوربین گوشی اپل | گارانتی اپل

 

تعمیر دوربین گوشی اپل | تعمیرات نرم افزاری و سخت افزاری

اگر اختلالی در عملکرد دوربین آیفون شما به وجود آمده که مطمئن نیستید ناشی از یک مشکل سخت افزاری باشد و به تعمیرات سخت افزاری نیاز داشته باشد، ابتدا باید از روش های نرم افزاری برای رفع مشکل استفاده کنید. به عنوان مثال بارها دیده شده که مشکلاتی مثل سیاه شدن دوربین و اجرا نشدن اپلیکیشن دوربین موبایل با راه حل های نرم افزاری رفع شده است. برای آشنایی با روش های نرم افزاری رفع مشکل دوربین آیفون ها به مطالعه مقاله رفع مشکل دوربین آیفون و کار نکردن آن بپردازید.

چنانچه روش هایی که در مقاله ضمیمه شده منجر به رفع مشکل دوربین گوشی نشدند باید وارد فاز بعدی تعمیر دوربین گوشی اپل شوید و از تعمیرات سخت افزاری استفاده کنید. تعمیر و تعویض دوربین آیفون های اپل یک پروسه بسیار حساس و دقیق را در بر می‌گیرد و به ویژه اگر قرار باشد دوربین سلفی این گوشی ها تعویض شود، عموما پروسه تعمیر سخت تر و زمانگیرتر خواهد شد. چنانچه کوچک ترین لغزشی در حین انجام تعمیرات دوربین آیفون به وجود آید، احتمال آسیب زدن به دیگر قطعات گوشی وجود خواهد داشت و در این پروسه تجربه و مهارت تعمیرکار از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. همچنین وی باید حتما از ابزارهای مناسب برای انجام تعمیرات اپل استفاده کنید.

 

گارانتی رسمی تعمیرات اپل | 02175147 | خیابان جمهوری، نرسیده به پل حافظ، خیابان لاله، پلاک 9 واحد 2

 

به همین جهت اکیدا توصیه دارید که تعمیر دوربین آیفون های اپل را فقط به نمایندگی های اپل واگذار نمایید و به هیچ وجه به هر تعمیرکاری برای انجام این تعمیر اعتماد نکنید. با استفاده از سرویسی که مرکز موبایل کمک و نمایندگی رسمی اپل ایران ارائه کرده می‌توانید تعمیراتی از قبیل تعمیر دوربین آیفون ها را با ضمانت کیفیت و همچنین ضمانت اورجینال بودن قطعات تعویض شده و در عین حال بهترین قیمت انجام دهید. در مرکز موبایل کمک تمام تعمیرات تخصصی آیفون ها با بهترین قیمت و کیفیت انجام می‌شوند و کارشناسان این مرکز از با تجربه‌ترین و ماهرترین افراد هستند.

بیشتر بخوانید: آموزش تعویض یا تعمیر دوربین‌ اصلی آیفون‌های اپل

ضمنا در موبایل کمک مدرن ترین و به روزترین تجهیزات در تعمیر گوشی های متقاضیان استفاده می‌شود تا بدین ترتیب تمام استاندارد های لازم رعایت شوند و نتیجه تعمیرات رضایت بخش باشد. بنابراین اگر می‌خواهید تعمیر گوشی اپل شما با بهترین کیفیت و اطمینان خاطر انجام گیرد می‌توانید از خدمات مرکز موبایل کمک و نمایندگی اپل استفاده کنید. در ادامه سعی می‌کنیم بیشتر در رابطه با جزئیات سرویس موبایل کمک و انجام تعمیرات تخصصی آیفون در این مرکز صحبت هایی داشته باشیم. بنابراین با ما همراه باشید.

هزینه تعمیر دوربین گوشی آیفون | گارانتی اپل | بیمه گوشی

اما سوال مهم بعدی که باید به آن پاسخ داده شود مربوط به هزینه تعمیر دوربین موبایل اپل می‌شود. هزینه دقیق تعمیرات دوربین آیفون ها تا قبل از مشخص شدن مدل گوشی و تعمیر دقیقی که باید روی آن انجام شود قابل تشخیص نیست. اما همیشه تعمیر دوربین آیفون های جدیدتر اپل نسبت به آیفون های قدیمی تر قیمت و هزینه بیشتری دارد، این روال به خصوص زمانی که دوربین گوشی مستلزم تعویض باشد به خوبی قابل حس خواهد بود. همچنین عموما هزینه تعویض دوربین اصلی آیفون ها از هزینه تعویض دوربین سلفی آن ها بیشتر است و طبیعتا هزینه تعمیرات زمانی به حداکثر مقدار خود می‌رسد که هر دو دوربین اصلی و سلفی گوشی نیازمند تعویض باشند.

اما خوشبختانه با خدمات مرکز موبایل کمک و نمایندگی اپل ایران می‌توانید هزینه تعمیر دوربین گوشی اپل را به حداقل مقدار ممکن برسانید، اما چطور؟ وقتی از سرویس موبایل کمک استفاده کنید نیازی نیست که مستقیما به تعمیرکار دستمزدی پرداخت نمایید و این مسئله منجر به کاهش هزینه تعمیرات می‌شود. از سمت دیگر سرویس موبایل کمک به گونه‌ای در نظر گرفته شده که کاربر برای استفاده از آن هیچ نیازی به مراجعه حضوری و صرف هزینه برای انجام این کار ندارد. مسئله بعدی هم مربوط به تامین مستقیم قطعات با قیمت خرید از فروشگاه موبایل کمک می‌شود! زمانی که از سرویس تعمیرات موبایل کمک استفاده می‌کنید، تمام قطعات مورد نیاز برای تعویض در گوشی شما مستقیما از فروشگاه موبایل کمک تامین خواهند شد و با قیمت خرید برایتان محاسبه می‌گردند.

بیشتر بخوانید: آموزش تعویض یا تعمیر دوربین‌ اصلی آیفون‌های اپل

 

تعمیر دوربین گوشی اپل | گارانتی اپل

 

به همین جهت با استفاده از سرویس موبایل کمک و نمایندگی اپل می‌توانید صرفه جویی قابل ملاحظه‌ای در هزینه ها داشته باشید و به نوعی کمترین هزینه را برای تعمیر و تعویض دوربین گوشی اپل خود پرداخت کنید. اما سوال مهم بعدی این است که آیا با گارانتی اپل یا بیمه موبایل می‌توان تعمیر دوربین گوشی اپل را به صورت رایگان انجام داد؟ در پاسخ باید بگوییم که استفاده از گارانتی برای تعمیر رایگان دوربین آیفون فقط در شرایطی امکانپذیر است که مشکل و اختلال های دوربین گوشی خود به خود به وجود آمده باشند و کاربر یا عوامل محیطی در به وجود آمدن این مشکلات دخیل نباشند. برای مثال گر افتادن گوشی از دست شما منجر به شکستن یا از کار افتادن لنز دوربین شود، تعمیر رایگان آن با گارانتی امکانپذیر نخواهد بود.

اما با استفاده از سرویس بیمه موبایل می‌توانید تحت هر شرایط تعمیرات دوربین آیفون خود را بدون نیاز به پرداخت هزینه و به صورت رایگان انجام دهید. بیمه موبایل کاری به این مسئله ندارد که چه عاملی منجر به خراب شدن دوربین گوشی شده و تحت هر شرایط تعمیر رایگان آن را انجام می‌دهد. بنابراین اگر گوشی رده بالایی مثل آیفون های جدید اپل را دارید بهتر است همین امروز گوشی خود را بیمه کنید تا در صورت بروز هرگونه حادثه قادر به تعمیر رایگان آن باشید. در حال حاضر بهترین بیمه موبایل ایران هم با همکاری شرکت سامان حامی و موبایل کمک ارائه شده که تعرفه بسیار مقرون به صرفه‌ای هم دارد.

آموزش تعویض دوربین آیفون های اپل | خودتان تعمیرکار شوید!

درست است که برای تعویض دوربین آیفون های اپل باید از ابزارهای پیشرفته‌ استفاده شود و دقت بالایی هم صرف گردد اما اگر واقعا به تعمیرات موبایل علاقه داشته باشید و از دقت عمل و تجربه نسبتا خوبی هم برخوردار باشید، مطمئنا خودتان شخصا قادر به تعویض دوربین آیفون خواهید بود. حداقل می‌توانید شانس خودتان را برای تعویض دوربین گوشی امتحان کنید و در صورتی که به مشکل برخوردید یا به این نتیجه رسیدید که از پس تعویض دوربین گوشی بر نمی‌آیید، تماسی با مرکز موبایل کمک برقرار کرده و از کارشناسان این مرکز بخواهید که به کمک شما بیایند و تعمیرات دوربین آیفونتان را انجام دهند.

 

گارانتی رسمی تعمیرات اپل | 02175147 | خیابان جمهوری، نرسیده به پل حافظ، خیابان لاله، پلاک 9 واحد 2

 

برای آشنایی با مراحل دقیقی که باید به منظور تعویض دوربین آیفون های اپل طی شوند از مجموعه مقالات آموزش تعویض و تعمیر دوربین آیفون های اپل استفاده کنید که توسط تیم تحریریه موبایل کمک تدوین شده‌اند. در این مقالات آموزش های لازم برای تعویض دوربین مدل های مختلف آیفون به صورت تصویری ارائه شده و شما با طی کردن مراحل شرح داده شده می‌توانید شخصا تعمیر دوربین گوشی اپل را انجام دهید و صرفه جویی قابل ملاحظه‌ای در هزینه ها داشته باشید. برای خرید ابزارهای تعمیر و قطعات مورد نیازتان هم می‌توانید از سرویس فروشگاه موبایل کمک بهره بگیرید. فراموش نکنید هر زمان به مشکل برخوردید، کافیست با مرکز موبایل کمک تماس حاصل کنید و درخواست تعمیر مورد نیازتان را به ثبت برسانید.

 بهترین گزینه برای تعمیرات اپل و دوربین آیفون‌ها

اما چرا موبایل کمک را به عنوان بهترین مرکز تعمیرات اپل معرفی کردیم و عقیده داریم که سرویس این شرکت به بهترین شکل ممکن انجام تعمیرات تخصصی گوشی های اپل را امکانپذیر می‌سازد؟ با استفاده از خدمات موبایل کمک و نمایندگی اپل از مزیت های زیادی بهره‌مند خواهید شد که واقعا هیچ مرکز تعمیرات دیگری در ایران نمی‌تواند آن ها را در اختیارتان قرار دهد. برخی از اصلی ترین این مزیت ها و ویژگی های برتری که با خدمات موبایل کمک از آن ها بهره‌مند می‌شوید به شرح زیر هستند:

 

  • ضمانت تعمیرات: کیفیت تمام تعمیراتی که در مرکز موبایل کمک و نمایندگی اپل بر روی آیفون متقاضیان انجام می‌شود تضمین شده خواهد. اطمینان از کیفیت تعمیرات یکی از مهم ترین مزیت های بکارگیری سرویس موبایل کمک است.

 

  • تضمین اورجینال بودن قطعات: تمام قطعاتی که در گوشی متقاضیان تعمیر موبایل کمک تعویض می‌شوند از نظر اورجینال بودن مشمول گارانتی خواهند بود تا خیال متقاضی از بابت کیفیت قطعه‌ای که در گوشی وی نصب شده راحت باشد.

 

  • سرعت عمل بالا: تعمیرات تخصصی اپل و دیگر گوشی ها در مرکز موبایل کمک با سرعت بسیار بالایی انجام می‌گیرد و سعی می‌شود تا گوشی هرچه سریع تر تعمیر و به متقاضی پس داده شود. عموما تعمیراتی از قبیل تعمیر دوربین گوشی اپل در موبایل کمک بیشتر از 4 الی 5 ساعت زمان نمی‌برند.

 

تعمیر دوربین گوشی اپل | گارانتی اپل

 

  • عدم نیاز به مراجعه حضوری: تمام مراحل کار و تعمیرات اپل در مرکز موبایل کمک بدون نیاز به مراجعه حضوری متقاضی انجام می‌شود. حتی دریافت گوشی معیوب از وی و تحویل گوشی به او هم با پیک رایگان شرکت انجام خواهد شد. برای ثبت سفارش هم یک تماس تلفنی یا پر کردن فرم آنلاین سایت کافی خواهد بود.

 

  • هزینه و قیمت مناسب: سرویس موبایل کمک بنا به چند دلیل منجر به کاهش هزینه تعمیرات گوشی می‌شود. عدم نیاز به مراجعه حضوری، تامین مستقیم قطعات از فروشگاه موبایل کمک با قیمت بسیار پایین و عدم نیاز به پرداخت دستمزد مستقیم به تعمیر از اصلی ترین موضوعاتی هستند که منجر به کاهش هزینه تعمیرات در مرکز موبایل کمک می‌شوند.

 

  • کارشناسان مجرب و تجهیزات پیشرفته: کارشناسانی که در مرکز موبایل کمک فعالیت دارند و تعمیرات تخصصی گوشی متقاضیان را انجام می‌دهند از با تجربه ترین و ماهرترین تعمیرات کشور هستند. از سمت دیگر مدرن ترین و به روز ترین تجهیزات روز دنیا در اختیار این افراد قرار داده می‌شود تا تعمیرات آیفون با بهترین کیفیت در نمایندگی اپل و موبایل کمک صورت پذیرد.

 

موارد فوق بخشی از اصلی ترین مزیت ها و نقاط قوت سرویس موبایل کمک هستند. بنابراین اگر می‌خواهید یک تعمیر کاملا مطمئن، سریع، بدون دردسر و کم هزینه روی آیفون شما انجام شود، موبایل کمک بهترین گزینه برای انتخاب خواهد بود. در بخش بعد نحوه ثبت سفارش یا درخواست تعمیرات و مراحلی که باید بدین منظور در مرکز موبایل کمک و نمایندگی اپل طی شوند را برایتان شرح می‌دهیم.

بیشتر بخوانید: آموزش تعویض یا تعمیر دوربین‌ اصلی آیفون‌های اپل

ثبت سفارش تعمیر دوربین گوشی آیفون | نمایندگی اپل

همانطور که قبلا گفتیم به منظور ثبت درخواست تعمیرات در مرکز موبایل کمک هیچ نیازی به مراجعه حضوری وجود ندارد و ثبت درخواست با یک تماس تلفنی یا از طریق سایت موبایل کمک و به صورت آنلاین انجام می‌شود. پس برای ثبت درخواست تعمیرات می‌توانید یکی از دو روش زیر را به کار ببرید:

  • ثبت سفارش تلفنی: در این روش کافیست با شماره 02175147 تماس حاصل کنید و با ارائه جزئیات لازم به صورت تلفنی سفارش یا درخواست خود را به ثبت برسانید.
  • ثبت درخواست از طریق سایت: در این روش کافیست فرم درخواست آنلاین تعمیرات موبایل را در سایت شرکت پر کنید و سفارشتان را به ثبت برسانید.

بعد از ثبت درخواست تعمیرات، هماهنگی های لازم با شما انجام می‌شود و پیک رایگان موبایل کمک به آدرستان اعزام خواهد شد. پیک موبایل کمک گوشی معیوب را در هر کجا که باشید از شما تحویل می‌گیرد و آن را به شرکت ارجاع می‌دهد. تعمیرات لازم در شرکت روی گوشی انجام خواهد شد و دستگاه دوباره با پیک رایگان به آدرس شما ارسال می‌شود و درب منزل تحویلتان داده خواهد شد. بنابراین با خدمات موبایل کمک یک تعمیرات سریع، مطمئن، کم هزینه و بدون دردسر را تجربه می‌کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان کافیست با شماره 02175147 تماس حاصل کنید و از کارشناسان موبایل کمک راهنمایی دقیق تری بخواهید. فراموش نکنید تمام تعمیراتی که در موبایل کمک روی گوشی متقاضیان انجام می‌شود از نظر کیفیت و اورجینال بودن قطعات تضمین شده هستند.

تعمیرات تخصصی آیفون
در نمایندگی اپل با گارانتی رسمی

دفتر مرکزی75147-021
تعمیرات تخصصی آیفون
در گارانتی اپل

مقالات آموزش تعمیرات آیفون

آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

اطلاعات بیشتر آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

تعمیر باتری انواع آیفون

مقالات راهنمای تعویض باتری اپل

اطلاعات بیشتر تعویض باتری انواع آیفون

تعمیرات تخصصی اپل واچ

اطلاعات بیشتر
تعمیرات اپل واچ

فروشگاه قطعات تعمیرات اپل

خرید قطعات اورجینال آیفون (با گارانتی اصالت قطعه)

اطلاعات بیشتر فروشگاه قطعات موبایل

تعویض ال سی دی انواع آیفون

مقالات راهنمای تعویض ال سی دی اپل

اطلاعات بیشتر مقالات راهنمای تعویض ال سی دی اپل