تعمیر یا تعویض دوربین آیفون ۵s تعمیر یا تعویض دوربین آیفون ۵s

تعمیر یا تعویض دوربین آیفون ۵s

از کار افتادن دوربین گوشی یکی از اتفاق های آزاردهنده‌ای است که احتمال دارد برای شما هم رخ داده باشد. از کار افتادن دوربین می‌تواند هم برای دوربین جلو و هم پشت گوشی رخ دهد. با سرویس موبایل کمک می‌توانید تعمیر دوربین آیفون 5S اپل را با کمترین قیمت و هزینه ممکن انجام دهید. با موبایل کمک همراه باشید.

دلایل از کار افتادن و خرابی دوربین آیفون 5s اپل

عوامل یا بهتر بگوییم دلایل زیادی می‌توانند منجر به از کار افتادن دوربین آیفون 5s اپل شوند. در برخی شرایط ممکن است این مسئله خود به خود و بدون دخالت کاربر رخ دهد اما همیشه اینطور نیست و در اکثر مواقع دوربین آیفون 5s خود به خود از کار نمی‌افتد بلکه یک عامل خارجی منجر به بروز این مسئله خواهد شد.

 

تعمیر یا تعویض دوربین آیفون 5s

 

برای تعمیر دوربین آیفون 5 اس کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

برای مثال آب خوردگی یکی از شایع ترین دلایل خراب شدن دوربین گوشی آیفون 5s است چون کاور لنز دوربین آیفون 5S ضد آب طراحی نشده همچنین وارد شدن ضربه به آیفون هم می‌تواند از دیگر دلایل بروز این مشکل باشد. بنابراین خرابی دوربین آیفون 5s عموما بدون دلیل رخ نمی‌دهد. اما اگر دوربین آیفون 5 اس خراب شد چه کنیم؟ آیا هزینه تعمیر دوربین آیفون 5s زیاد است؟

بیشتر بخوانید: بهترین نمایندگی‌ های رسمی اپل در ایران

هزینه تعمیر دوربین آیفون 5s چقدر است؟

با توجه به خرابی که در عملکرد دوربین گوشی ایجاد شده، هزینه تعمیر آن هم متفاوت خواهد بود. برای مثال اگر فقط دوربین جلو یا پشت گوشی آسیب دیده باشد و نیاز به تعمیر پیدا کند، مطمئنا هزینه تعمیر تقلیل می‌یابد، اما اگر هر دو دوربین اصلی و سلفی دستگاه خراب شده باشند، به مراتب هزینه تعمیر هم افزایش خواهد یافت چون در این شرایط باید دو قطعه سخت افزاری (ماژول دوربین پشت و ماژول دوربین جلو) تعویض شوند. اما به طور کلی باید گفت که تعمیر دوربین آیفون 5S از تعمیرات هزینه‌بردار این موبایل نیست و تعمیراتی مثل تعمیر مادربرد یا تعمیر ال سی دی آیفون  هزینه بیشتری به همراه دارند.

بیشتر بخوانید: تعمیرات آیفون 5s اپل 

بیشتر بخوانید: تعویض و تعمیر ال سی دی آیفون ۵S 

تعمیر دوربین آیفون 5s چقدر زمان می‌برد؟

زمان مورد نیاز برای انجام تعمیر دوربین آیفون 5s هم به مقدار خرابی دوربین گوشی ارتباط دارد. طبیعی است که اگر قرار باشد فقط دوربین جلو یا پشت گوشی تعویض شود، زمان خیلی زیادی برای تعویض آن نیاز نخواهد بود اما اگر قرار باشد هر دو دوربین اصلی و سلفی گوشی تعویض شوند، مطمئنا زمان بیشتری برای انجام این تعمیر لازم خواهد بود. بنابراین زمان مورد نیاز برای تعمیر دوربین آیفون 5s به مقدار خرابی که رخ می‌دهد ارتباط دارد.

در برخی شرایط دیده شده که شل شدن کانکتور دوربین منجر به عمل نکردن آن شده و تعمیرکار با سفت کردن کانکتور مذکور مشکل را برطرف می‌کند. در این شرایط مطمئنا مدت زمان تعمیر دوربین آیفون 5s به حداقل مقدار ممکن می‌رسد. اگر می‌خواهید تعمیر دوربین آیفون 5s را در کوتاه ترین زمان ممکن انجام دهید، توصیه می‌کنیم از سرویس موبایل کمک استفاده به عمل آورید.

 

تعمیر دوربین آیفون 5S با کمترین هزینه

 

برای تعمیر دوربین آیفون 5 اس کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

آیا شخصا قادر به تعمیر دوربین آیفون 5 اس اپل خواهیم بود؟

تعمیر دوربین آیفون 5S کار آسانی اما مدعی نیستیم که شما شخصا قادر به انجام این کار نخواهید بود. با کمی دقت و تجربه و پیروی از استانداردهای لازم می‌توانید خودتان شخصا دوربین آیفون 5 اس را تعویض نمایید. بدین منظور ابتدا به فروشگاه موبایل کمک مراجعه کنید و ابزارها و قطعات لازم برای انجم این تعمیر موبایل را تهیه نمایید. دقت داشته باشید که تمام قطعات عرضه شده در فروشگاه موبایل کمک کاملا اورجینال و اصل هستند. سپس با پیروی از راهنمایی که در دو مقاله آموزش تعویض دوربین اصلی آیفون 5S اپل و آموزش تعویض دوربین جلو آیفون 5S اپل ارائه شده می‌توانید تعویض دوربین آیفون 5S اپل را انجام دهید. سعی کنید تمام مراحل را طبق توضیحاتی انجام دهید که در مقاله های راهنما ارائه کرده‌ایم تا مشکلی در روند تعمیرات دوربین آیفون به وجود نیاید.

تعمیر دوربین آیفون 5s با کمترین هزینه در موبایل کمک انجام دهید!

اگر می‌خواهید تعمیر دوربین و کلیه تعمیرات آیفون 5 اس شما با صرف کمترین هزینه و ضمانت انجام گیرد، موبایل کمک بهترین سرویسی اس که قادر به استفاده از آن خواهید بود. کارشناسان موبایل کمک به بهره‌گیری از مدرن ترین ابزارها و جدیدترین متدهای تعمیرات موبایل می‌توانند تعمیر دوربین آیفون 5s شما را با صرف کمترین هزینه و در کوتاه ترین زمان ممکن انجام دهند.

فراموش نکنید که تمام تعمیراتی که توسط مرکز موبایل کمک انجام می‌شوند شامل گارانتی اپل هستند و بهترین کیفیت را ارائه می‌کنند. به منظور ثبت سفارش تعمیر دوربین آیفون 5S اپل خود کافیست با شماره ی 75147-021 تماس حاصل نمایید یا با مراجعه به صفحه ثبت سفارش تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت کنید.

همچنین در صورت نیاز به خرید موبایل می توانید از سایت موبایل کمک اقدام به خرید فرمایید.

بیشتر بخوانید:

قطعات iPhone 5s

قیمت دوربین پشت آیفون 5s

قیمت دوربین جلو آیفون 5s 

تعمیرات تخصصی آیفون
در نمایندگی اپل با گارانتی رسمی

دفتر مرکزی75147-021
تعمیرات تخصصی آیفون
در گارانتی اپل

مقالات آموزش تعمیرات آیفون

آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

اطلاعات بیشتر آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

تعمیر باتری انواع آیفون

مقالات راهنمای تعویض باتری اپل

اطلاعات بیشتر تعویض باتری انواع آیفون

تعمیرات تخصصی اپل واچ

اطلاعات بیشتر
تعمیرات اپل واچ

فروشگاه قطعات تعمیرات اپل

خرید قطعات اورجینال آیفون (با گارانتی اصالت قطعه)

اطلاعات بیشتر فروشگاه قطعات موبایل

تعویض ال سی دی انواع آیفون

مقالات راهنمای تعویض ال سی دی اپل

اطلاعات بیشتر مقالات راهنمای تعویض ال سی دی اپل