تعمیر اسپیکر موبایل آیفون تعمیر اسپیکر موبایل آیفون

تعمیر اسپیکر موبایل آیفون

اگر برای اسپیکر آیفون شما مشکلی به وجود آمده و می‌خواهید آن را با صرف کمترین هزینه و اطمینان از کیفیت تعمیر نمایید، موبایل کمک بهترین گزینه برای انتخاب خواهد بود. با سرویس موبایل کمک و نمایندگی اپل می‌توانید تعمیر اسپیکر موبایل آیفون را با کمترین هزینه انجام دهید. در ادامه بیشتر در رابطه با این موضوع صحبت خواهیم کرد. بنابراین با موبایل کمک و نمایندگی تعمیرات اپل همراه باشید.

مشکلات رایج اسپیکر آیفون ها

اسپیکر آیفون های اپل از آن دسته قطعاتی است که نسبت به دیگر قطعات سخت افزاری این گوشی از قبیل باتری، ال سی دی، قاب و غیره کمتر نیاز به تعمیر پیدا می‌کند، اما امکان بروز اختلال در عملکرد آن ناممکن نیست. مشکلاتی از قبیل کم شدن صدای اسپیکر آیفون، قطع شدن صدای اسپیکر آیفون، خش خش صدای اسپیکر آیفون و غیره از شایع ترین مشکلاتی هستند که در اسپیکر آیفون ها به وجود می‌آیند. اما دلیل به وجود آمدن این مشکلات چیست و چطور می‌توان تعمیر اسپیکر موبایل آیفون را با کمترین هزینه و اطمینان از کیفیت نهایی انجام داد؟

 

گارانتی رسمی تعمیرات اپل | 02175147 | خیابان جمهوری، نرسیده به پل حافظ، خیابان لاله، پلاک 9 واحد منفی 1

 

عموما بروز اختلال در عملکرد اسپیکر آیفون ها ناشی از نفوذ مایعات و آب به داخل دستگاه و تماس آن با اسپیکر خواهد بود. مایعات و آب هم می‌توانند از لبه های قاب گوشی و هم از سوراخ هایی که به عنوان خروجی اسپیکر آیفون در نظر گرفته شده‌اند به داخل موبایل نفوذ کرده و منجر به آسیب دیدن این قطعه شوند. اگرچه اپل تمام سعی خودش را کرده که تمام مجاری و بخش های بدنه آیفون ها را به گونه‌ای طراحی کند که آب و مایعات به داخل دستگاه نفوذ ننماید، اما با این حال بروز این مشکل امکانپذیر بوده و امری غیر ممکن نیست.

علاوه بر آب خوردگی و نفوذ مایعات، مشکلات دیگری از قبیل ضربه و فشار هم می‌توانند در عملکرد اسپیکر های آیفون اختلال به وجود آورند. به عنوان مثال دیده شده که ضربه وارد بر گوشی منجر به شکستن بخشی از کپسول اسپیکر اصلی آن شده و این امر کاهش قدرت صدای نهایی دستگاه را در پی داشته است. در برخی مواقع هم دیده شده که افت کیفیت عملکرد اسپیکر آیفون ها ناشی از باگ های نرم افزاری است که در مقاله “رفع مشکل اسپیکر آیفون” در رابطه با نحوه رفع این مشکل با تدابیر نرم افزاری صحبت کردیم. در بعضی از مواقع دیگر هم ممکن است مشکلاتی که در عملکرد اسپیکر آیفون به وجود آمده‌اند ناشی از عوامل جانبی نباشند و به نوعی خود به خود در دستگاه ایجاد شده باشند که در این شرایط می‌توان از گارانتی اپل برای رفع مشکل استفاده کرد. سرویس گارانتی در اینگونه شرایط باید تعمیر اسپیکر موبایل آیفون را به طور رایگان انجام دهد.

اما اگر آیفون شما گارانتی ندارد و عملکرد اسپیکر آن دچار مشکل شده تکلیف چیست؟ چطور می‌توان مشکل اسپیکر آیفون را در این شرایط برطرف کرد؟ برای رفع مشکل در اینگونه مواقع باید از سرویس و خدمات یکی از نمایندگی مجاز اپل استفاده کنید. با توجه به اینکه اپل در ایران نمایندگی رسمی ندارد ملزم به بکارگیری خدمات مراکزی خواهید شد که تعمیرات تخصصی آیفون را با کیفیت مشابه نمایندگی های رسمی اپل سراسر دنیا ارائه می‌کنند. موبایل کمک یکی از مراکزی است که می‌توانید بدین منظور از سرویس و خدمات آن استفاده کنید و ی تعمیر مطمئن، سریع و بدون دردسر را تجربه نمایید.

 

تعمیر اسپیکر موبایل آیفون | گارانتی مجاز اپل

 

هزینه تعمیر اسپیکر موبایل آیفون | نمایندگی تعمیرات اپل

یکی از اصلی ترین سوالاتی که بعد از بروز مشکل و اختلال در عملکرد اسپیکر های آیفون در ذهن همه افراد ایجاد می‌‌شود مربوط به هزینه تعمیر آیفون خواهد بود. اگر بخواهیم به طور کلی در رابطه با این موضوع توضیحاتی ارائه کرده باشیم باید بگوییم که هزینه تعمیر اسپیکر موبایل آیفون زیاد نیست و بهتر است نگرانی از این بابت نداشته باشید. این قاعده برای تعویض اسپیکر آیفون 6S، تعویض اسپیکر آیفون XS Max، تعویض اسپیکر آیفون X، تعویض اسپیکر آیفون 6S Plus، تعویض اسپیکر آیفون 7 پلاس، تعویض اسپیکر آیفون XR دیگر آیفون ها برقرار خواهد بود. هزینه انجام این تعمیر در مقایسه با تعمیراتی مثل تعویض ال سی دی آیفون، تعمیر برد آیفون و سایر تعمیرات این چنینی که بسیار هم رایج هستند به مراتب کمتر خواهد بود، بنابراین فکر خود را درگیر هزینه تعمیر اسپیکر گوشی اپل خود نکنید.

 

گارانتی رسمی تعمیرات اپل | 02175147 | خیابان جمهوری، نرسیده به پل حافظ، خیابان لاله، پلاک 9 واحد منفی 1

 

با وجود تمام این تفاسیر اگر باز هم نگران هزینه تعمیر اسپیکر گوشی هستید و می‌خواهید تعمیر موبایل اپل شما با کمترین قیمت و هزینه ممکن انجام گیرد، شرکت موبایل کمک را برای انجام تعمیرات انتخاب کنید. در این مرکز قطعات اورجینال گوشی های متقاضیان تعمیرات مستقیما از فروشگاه قطعات موبایل تامین خواهند شد و با همان قیمت خرید هم برای متقاضیان تعمیرات محاسبه می‌شوند که این امر سبب خواهد شد که هزینه تعمیرات به طرز قابل ملاحظه‌ای تا سقف 20 درصد کاهش یابد. همچنین خدمات موبایل کمک به گونه‌ای در نظر گرفته شده که متقاضیان برای استفاده از آن نیازی به مراجعه حضوری ندارد و این موضوع هم به کاهش هزینه های تعمیر کمک می‌کند.

بنابراین اگر می‌خواهید با کمترین هزینه امکان تعمیر اسپیکر های آیفون خود را داشته باشید، موبایل کمک بهترین مرجع برای سرویس‌گیری خواهد بود. حتی در شرایطی که لازم باشد هر دو اسپیکر اصلی و اسپیکر مکالمه آیفون هم تعویض کردند، موبایل کمک با کمترین هزینه انجام این کار را برایتان امکانپذیر می‌سازد. لازم به ذکر است تمام قطعات تعویضی گوشی متقاضیان در مرکز موبایل کمک از نظر اورجینال بودن مشمول ضمانت می‌شوند و همچنین کیفیت تعمیرات صورت گرفته روی گوشی متقاضی هم ضمانت خواهد شد. بدین ترتیب علاوه بر کاهش هزینه ها، خیالتان از بابت کیفیت تعمیر و قطعات نصب شده روی دستگاه هم راحت خواهد بود.

 

تعمیر اسپیکر موبایل آیفون | گارانتی مجاز اپل

 

اصلی ترین مزیت های نمایندگی تعمیرات اپل

اما چرا توصیه داریم که از خدمات مرکز موبایل کمک و نمایندگی اپل به منظور تعمیر اسپیکر موبایل آیفون استفاده کنید؟ به بیان دیگر مزیت هایی که با بکارگیری خدمات این مرکز می‌توانید از آن ها بهره‌مند شوید شامل چه مواردی می‌شوند؟ در بخش زیر اصلی ترین مزیت هایی که با استفاده از خدمات موبایل کمک قادر به بهره‌مندی از آن ها خواهید بود را مشخص کرده‌ایم:

 

  • عدم نیاز به مراجعه حضوری: سرویس موبایل کمک به گونه‌ای تدارک دیده شده که متقاضی تعمیرات در هیچ یک از مراحل استفاده از آن نیازی به مراجعه حضوری نداشته باشد. ثبت سفارش یا درخواست تعمیرات به صورت آنلاین یا با تماس تلفنی انجام می‌شود و دریافت گوشی از متقاضی و تحویل آن به وی هم با پیک رایگان شرکت انجام خواهد شد. این مسئله منجر به صرفه جویی در زمان و هزینه ها شده و دردسرهای تعمیرات اپل را به طرز قابل ملاحظه‌ای کاهش می‌دهد.

 

  • تضمین اورجینال بودن قطعات: تمام قطعاتی که در مرکز موبایل کمک و نمایندگی اپل در گوشی متقاضیان نصب می‌شوند اورجینال و اصل خواهند بود و از این نظر مشمول گارانتی می‌شوند. بنابراین وقتی از سرویس موبایل کمک استفاده کنید خیالتان از بابت کیفیت و اورجینال بودن قطعات تعویض شده در گوشی راحت خواهد بود.

 

  • تضمین کیفیت تعمیرات: کیفیت تعمیراتی که در مرکز موبایل کمک و نمایندگی اپل بر روی گوشی متقاضیان انجام می‌شود هم تضمین شده است. هر تعمیر با توجه به نوع آن تا یک بازه زمانی مشخص مشمول گارانتی می‌شود تا خیال متقاضی از بابت کیفیت تعمیر صورت گرفته راحت باشد.

 

گارانتی رسمی تعمیرات اپل | 02175147 | خیابان جمهوری، نرسیده به پل حافظ، خیابان لاله، پلاک 9 واحد منفی 1

 

  • کارشناسان مجرب و تجهیزات پیشرفته: کارشناسانی که در مرکز موبایل کمک فعالیت دارند و وظیفه انجام تعمیرات گوشی متقاضیان را بر عهده خواهند داشت از ماهرترین تعمیرکاران کشور هستند که دائما در دوره های آموزشی بین‌المللی تعمیرات تخصصی اپل شرکت می‌کنند. از سمت دیگر در مرکز موبایل کمک از مدرن ترین و پیشرفته ترین تجهیزات روز دنیا برای تعمیر گوشی متقاضیان استفاده به عمل می‌آید. ترکیب این دو مقوله سبب می‌شود که بهترین نتیجه کیفی از تعمیرات گوشی اپل در مرکز موبایل کمک به دست آید. به همین سبب است که این شرکت کیفیت تعمیرات صورت گرفته توسط کارشناسان خود را تضمین می‌کند.

 

  • سرعت عمل بالا: تمام تعمیرات تخصصی گوشی های موبایل در مرکز تعمیرات موبایل کمک و نمایندگی اپل تهران در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می‌شوند. تعمیراتی از قبیل تعمیر اسپیکر موبایل آیفون عموما ظرف 3 الی 4 ساعت انجام خواهند شد و متقاضی تعمیرات در کمتر از 5 ساعت گوشی تعمیر شده خود را درب منزل ای پیک رایگان شرکت تحویل می‌گیرد. بنابراین سرعت عمل بالا در سرویس دهی هم یکی دیگر از مزیت های اصلی بکارگیری خدمات موبایل کمک است.

 

  • هزینه و قیمت مناسب: تعرفه هایی که موبایل کمک برای انجام تعمیرات تلفن همراه در نظر گرفته به مراتب مقرون به صرفه تر از بازار آزاد هستند. ضمن اینکه در این مرکز تامین مستقیم قطعات از فروشگاه موبایل کمک و در نظر گرفتن همان قیمت خرید برای متقاضیان به شدت بر روی کاهش هزینه ها تعمیر موثر خواهد بود.

 

موارد فوق فقط بخشی از اصلی ترین مزیت هایی هستند که با استفاده از خدمات موبایل کمک و نمایندگی اپل می‌توانید از آن ها بهره‌مند شوید و یک تعمیر سریع، مطمئن، کم هزینه و بی‌دردسر را تجربه کنید. فراموش نکنید تمام تعمیراتی که در موبایل کمک روی گوشی متقاضیان انجام می‌شود مشمول گارانتی هستند و از نظر کیفیت و اورجینال بودن قطعات ضمانت دارند.

 

تعمیر اسپیکر موبایل آیفون | گارانتی مجاز اپل

 

جلوگیری از خراب شدن اسپیکر آیفون ها | گارانتی آیفون

اما آیا راهی برای جلوگیری از خرابی اسپیکر آیفون های اپل و بروز اختلال در عملکرد آن ها وجود دارد یا خیر؟ خوشبختانه با دقت کردن به چند موضوع و در نظر گرفتن چند مسئله ساده می‌توانید ریسک خرابی اسپیکر آیفون های اپل را به حداقل برسانید. البته در نظر داشته باشید که این روش ها فقط برای کاهش ریسک خراب شدن اسپیکر موثر هستند و به طور قطع از بروز این مسئله جلوگیری نمی‌کنند. همچنین در مواردی که خرابی اسپیکر و بروز اختلال در آن خود به خود ایجاد شود طبیعتا هیچ راهی برای جلوگیری از آن وجود نخواهد داشت و تعمیر اسپیکر موبایل آیفون تنها راه حل پیش رو خواهد بود.

بیشتر بخوانید: تعمیرات آیفون 11 پرو مکس

برای جلوگیری از خراب شدن اسپیکر آیفون های اپل در اولین قدم سعی کنید همیشه مراقب گوشی خود باشید تا ضربه و فشاری به آن وارد نشود. توصیه می‌کنیم برای مراقبت هر چه بهتر از گوشی حتما از گارد های موبایل ضربه گیر استفاده کنید، چون این گارد ها در مواقعی که ضربه‌ای به گوشی وارد می‌شود بخش قابل ملاحظه‌ای از تنش و نیروی وارد شده را جذب و خنثی خواهند کرد. بدین ترتیب از بروز آسیب به قطعات سخت افزاری آیفون جلوگیری به عمل می‌آید. پس در قدم نخست از گوشی خود مراقبت کنید و اجازه ندهید ضربه یا فشاری به آن وارد شود.

 

گارانتی رسمی تعمیرات اپل | 02175147 | خیابان جمهوری، نرسیده به پل حافظ، خیابان لاله، پلاک 9 واحد منفی 1

 

راه بعدی که می‌تواند در جلوگیری از آسیب دیدن اسپیکر آیفون های اپل بسیار موثر باشد مربوط به جلوگیری از نفوذ آب به داخل دستگاه و برخورد آن با مایعات می‌شود. جالب است بدانید که در 70 درصد مواقع اختلال هایی که در اسپیکر آیفون ها به وجود می‌آیند ناشی از آب خوردگی و نفوذ مایعات به داخل دستگاه خواهند بود. بنابراین همیشه مراقبت باشید که آیفونتان با آب و مایعات در تماس مستقیم قرار نگیرد. حتی اگر آیفون شما ضد آب است، باز هم تمام تلاش خود را به عمل آورید که گوشی با مایعات و آب در تماس مستقیم قرار نگیرد. توصیه داریم تا حد امکان حتی با دست خیس هم از گوشی استفاده نکنید.

با در نظر گرفتن این مسائل ریسک بروز اختلال در عملکرد اسپیکر آیفون های اپل را ب حداقل می‌رسانید. در اینگونه مواقع اگر اختلالی در عملکرد اسپیکر به وجود آید مطمئن باشید که خود به خود در دستگاه ایجاد شده و با گارانتی اپل به صورت رایگان قابل تعمیر خواهد بود. لازم به ذکر است که تعمیر اسپیکر موبایل آیفون در صورتی که گوشی از بیمه موبایل بهره‌مند باشد هم به صورت رایگان قابل انجام است. ضوابط بیمه موبایل به گونه‌ایست که تحت هر شرایط امکان تعمیر رایگان اسپیکر های موبایل آیفون را فراهم می‌کند و برخلاف گارانتی فقط خرابی های خود به خوی اسپیکر را تحت پوشش قرار نمی‌دهد.

 

تعمیر اسپیکر موبایل آیفون | گارانتی مجاز اپل

 

تعمیر اسپیکر موبایل آیفون|نمایندگی اپل تهران

اما برای تعمیر کردن اسپیکر آیفون خود در مرکز موبایل کمک و بهره‌مندی از مزیت های نمایندگی اپل چه کنیم؟ برای انجام این کار باید در قدم نخست سفارش یا درخواست تعمیر گوشی خود را به ثبت برسانید. ثبت درخواست تعمیرات تلفن همراه در مرکز موبایل کمک به دو شیوه زیر قابل انجام خواهد بود:

  • ثبت سفارش تلفنی: در این روش کافیست با شماره 02175147 تماس حاصل کنید و ضمن صحبت با کارشناسان موبایل کمک سفارش و درخواست تعمیر مورد نیازتان را به ثبت برسانید.
  • ثبت سفارش آنلاین: در این روش کافیست با پر کردن فرم سفارش آنلاین تعمیرات موبایل که در سایت شرکت ارائه شده نسبت به ثبت سفارش خود اقدام کنید.

 

گارانتی رسمی تعمیرات اپل | 02175147 | خیابان جمهوری، نرسیده به پل حافظ، خیابان لاله، پلاک 9 واحد منفی 1

 

بعد از ثبت سفارش، پیک رایگان موبایل کمک به آدرستان اعزام می‌شود و گوشی معیوب را از شما تحویل می‌گیرد. گوشی توسط یک به شرکت موبایل کمک ارجاع داده خواهد شد و تعمیرات لازم روی دستگاه انجام می‌شود. بعد از اتمام تعمیرات هم گوشی دوباره با پیک رایگان شرکت به آدرس شما ارسال و هر کجا که باشید تحویلتان داده می‌شود. عموما تعمیراتی از قبیل تعمیر اسپیکر موبایل آیفون در مرکز موبایل کمک و نمایندگی اپل ظرف 4 الی 5 ساعت تکمیل می‌شود. برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان با شماره 02175147 تماس حاصل کنید.

همچنین در صورت نیاز به خرید موبایل می توانید از سایت موبایل کمک اقدام به خرید فرمایید.

بیشتر بخوانید:

قطعات گوشی آیفون XS

قطعات گوشی آیفون 11

قطعات گوشی آیفون 7 Plus

تعمیرات تخصصی آیفون
در نمایندگی اپل با گارانتی رسمی

دفتر مرکزی75147-021
تعمیرات تخصصی آیفون
در گارانتی اپل

مقالات آموزش تعمیرات آیفون

آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

اطلاعات بیشتر آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

تعمیر باتری انواع آیفون

مقالات راهنمای تعویض باتری اپل

اطلاعات بیشتر تعویض باتری انواع آیفون

تعمیرات تخصصی اپل واچ

اطلاعات بیشتر
تعمیرات اپل واچ

فروشگاه قطعات تعمیرات اپل

خرید قطعات اورجینال آیفون (با گارانتی اصالت قطعه)

اطلاعات بیشتر فروشگاه قطعات موبایل

تعویض ال سی دی انواع آیفون

مقالات راهنمای تعویض ال سی دی اپل

اطلاعات بیشتر مقالات راهنمای تعویض ال سی دی اپل