تعمیر یا تعویض اسپیکر آیفون XS تعمیر یا تعویض اسپیکر آیفون XS

تعمیر یا تعویض اسپیکر آیفون XS

آیفون ایکس اس اپل (Apple iPhone XS) از دو اسپیکر داخلی بهره می‌برد که یکی در لبه زیرین و دیگری در لبه فوقانی قاب این گوشی نصب است. بروز مشکل در عملکرد هر یک از این بلندگو می‌تواند به شیوه خاصی آزاردهنده باشد. خوشبختانه با خدمات مرکز موبایل کمک می‌توانید تعمیر اسپیکر آیفون XS اپل را با کمترین قیمت و بهتر از نمایندگی های رسمی اپل انجام دهید. با موبایل کمک همراه باشید.

 

برای تعویض اسپیکر آیفون XS کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

اسپیکر، بلندگو یا بازر در آیفون XS اپل

آیفون XS اپل به دو اسپیکر داخلی مجهز است که به آن ها بازر یا بلندگو هم گفته می‌شود. یکی از این دو بازر در بخش فوقانی قاب گوشی نصب شده و بلندگوی دیگر در لبه زیرین قاب گوشی نصب است. زمانی که یک تماس تلفنی با استفاده از آیفون XS اپل برقرار می‌شود، صدای مخاطب در حالت عادی از اسپیکری ساطع خواهد شد که در لبه فوقانی قاب آیفون قرار دارد و وقتی صدای مخاطب روی بلندگو قرار داده شود، صدای وی علاوه بر اسپیکر لبه فوقانی قاب آیفون از اسپیکر تحتانی آن هم ساطع می‌گردد و بدین ترتیب صدایی رساتر و بلندتر به گوش شما می‌رسد. همچنین زمانی که با iPhone XS اپل موزیک پخش کنید هم صدای دستگاه از هر دو اسپیکر فوقانی و تحتانی پخش خواهد شد و وضوح و شدت بیشتری را ارائه می‌کند. بنابراین iPhone XS اپل به اسپیکر، بلندگو یا بازر مجهز است و اسپیکر فوقانی برای پخش صداهای عادی و ضعیف تر (مثل تماس تلفنی) و اسپیکر زیرین برای پخش صدای بلندتر (مثل موزیک) مورد استفاده قرار می‌گیرند. تعمیر اسپیکر آیفون XS شاید خیلی رایج نباشد اما در برخی مواقع الزامی می‌شود که در ادامه بیشتر در مورد این موضوع صحبت می‌کنیم.

 

تعمیر یا تعویض اسپیکر آیفون XS | گارانتی اپل

 

خراب شدن اسپیکر های iPhone XS اپل

هر یک از دو اسپیکری که در آیفون XS اپل بکار رفته‌اند بنا به دلایل مختلف می‌توانند دچار خرابی و مشکل شوند. یکی از اصلی ترین عواملی که بارها منجر به بروز مشکل در عملکرد اسپیکر iPhone XS شده مربوط به آب خوردگی و نفوذ مایعات به داخل قاب دستگاه می‌شود. بنابراین همیشه سعی کنید از تماس آیفون ایکس اس و به ویژه خروجی های اسپیکر آن با آب و مایعات جلوگیری به عمل آورید. شاید تصور کنید چون این گوشی ضد آب است نباید نگرانی از بابت خراب شدن دستگاه در اثر آب خوردگی داشته باشید، اما مطمئن باشید هزینه‌ای که برای خرید iPhone XS اپل پرداخت کرده‌اید ارزش پذیرفتن این ریسک را ندارد که دستگاه را در معرض تماس با آب قرار دهید. پس همیشه سعی کنید از تماس iPhone XS با آب جلوگیری به عمل آورید چون آب خوردگی و نفوذ آب به داخل قاب این گوشی یکی از اصلی ترین عوامل خراب شدن اسپیکر های iPhone XS و دیگر قطعات آن است. در برخی مواقع هم دیده شده که ضربه خوردن منجر به از کار افتادن بلندگوی های آیفون ایکس اس شده است. بنابراین به عنوان دومین مسئله دقت داشته باشید که هیچوقت ضربه یا فشاری به گوشی و اسپیکر های آن وارد نشود. اما اگر بنا به هر دلیل یکی از اسپیکر های گوشی دچار مشکل شوند یا هر دو اسپیکر آیفون خراب شوند تکلیف چیست؟ در این شرایط چگونه تعمیر اسپیکر آیفون XS را انجام دهیم و باید از سرویس چه مرجعی استفاده کنیم تا بهترین نتیجه را کسب نماییم؟ برای تعمیر بازر آیفون XS اپل باید چه هزینه‌ای پرداخت شود؟

 

برای تعویض اسپیکر آیفون XS کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

بیشتر بخوانید: تعمیرات اپل

مدت زمان و هزینه تعمیر اسپیکر آیفون XS اپل

مدت زمانی که باید برای تعمیر یا تعویض اسپیکر های iPhone XS اپل صرف شود و همچنین هزینه‌ای که برای انجام این کار صرف می‌گردد به شدت خرابی بستگی دارد که در بازرها یا بلندگو های گوشی به وجود آمده‌اند. همانطور که قبلا هم گفتیم آیفون XS اپل از دو اسپیکر داخلی بهره می‌برد. طبیعتا زمانی که قرار باشد هر دو اسپیکر گوشی تعویض شوند؛ مدت زمان تعمیر و همچنین هزینه تعمیر افزایش پیدا می‌کند. در شرایطی هم که قرار باشد فقط یکی از این دو اسپیکر تعویض شوند، هزینه و زمان مورد نیاز برای تعمیر آیفون کاهش می‌یابد. خوشبختانه تعمیر اسپیکر آیفون XS به طور کلی و در مقایسه با دیگر تعمیرات رایج این گوشی از قبیل تعویض ال سی دی یا تعمیر مادربرد هزینه خیلی گزافی ندارد و در زمان کوتاه تری هم قابل انجام خواهد بود. بنابراین اگر اسپیکر های iPhone XS شما دچار مشکل شده‌اند بهتر است خیلی نگران هزینه تعمیر آن ها نباشید. با خدمات مرکز موبایل کمک می‌توانید تعمیر اسپیکر آیفون XS اپل را با کمترین هزینه ممکن انجام دهید.

 

تعمیر یا تعویض اسپیکر آیفون XS | گارانتی اپل

 

بیشتر بخوانید: تعمیرات آیفون XS اپل 

چرا نباید تعمیر iPhone XS را به هر تعمیرکاری سپرد؟

به هیچ عنوان برای انجام تعمیرات روی آیفون XS اپل به هر تعمیرکاری مراجعه نکنید و حتما انجام این کار را به فردی بسپارید که در زمینه تعمیرات آیفون تجربه کافی را داشته و از همه مهمتر قابل اعتماد باشد. همانطور که می‌دانید iPhone XS یک گوشی گران قیمت است و برای تعمیر آن باید به تمام استانداردهای لازم توجه شود و مراحل تعمیرات موبایل با دقت کافی طی شوند. متاسفانه اغلب تعمیرکاران در بازار آزاد تجربه کافی در حوزه تعمیرات آیفون را ندارند و با استانداردهای اصلی تعمیرات موبایل و آیفون های اپل آشنا نیستند. از سوی دیگر عموما تعمیرکاران در بازار آزاد اصلا از ابزارهای مناسب برای تعمیر گوشی مشتریان استفاده نمی‌کنند  این مسائل می‌توانند منجر به بروز مشکل برای گوشی شما شوند. به عنوان مثال دیده شده که کاربران با واگذار کردن iPhone XS خود به تعمیرکاران کم تجربه، نه تنها شاهد تعمیر موفقیت آمیز دستگاه نبوده‌اند بلکه صدمات دیگری هم به گوشی آن ها وارد شده است! بنابراین به هیچ عنوان برای تعمیر اسپیکر آیفون XS یا انجام هر تعمیر کوچک دیگر روی این گوشی به تعمیرکاران کم تجربه بازار آزاد اعتماد نکنید. با خدمات مرکز موبایل کمک می‌توانید تعمیرات آیفون XS خود از قبیل تعمیر بازر یا بلندگو های آن را با بهترین کیفیت ممکن انجام دهید.

 

برای تعویض اسپیکر آیفون XS کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

نمایندگی های رسمی اپل در ایران و تعمیر آیفون!

متاسفانه دیده می‌شود که خیلی از مراکز تعمیرات موبایل در داخل ایران خود را به عنوان نمایندگی های رسمی اپل معرفی می‌کنند و کاربران هم تصور دارند که این مراکز واقعا نمایندگی اپل هستند و می‌توانند تعمیرات آیفون را با بهترین کیفیت انجام دهند، اما آیا واقعا این موضوع صحت دارد؟ متاسفانه اینطور نیست! چون همانطور که در مقاله همه چیز در مورد نمایندگی رسمی اپل در ایران و شرایط گارانتی آیفون اشاره کردیم اپل در داخل ایران هیچ نمایندگی رسمی ندارد. مراکزی که در داخل ایران خود را به عنوان نمایندگی های رسمی اپل معرفی می‌کنند در واقع سعی دارند با ارائه اطلاعات غلط مشتریان را گمراه کنند و به جذب مشتری بپردازند. در بسیاری از مواقع دیده شده که همین مراکز نه تنها از پس تعمیر آیفون کاربر بر نیامده‌اند بلکه آسیب های مضاعف و جدی را به گوشی وی وارد هم کرده‌اند. بنابراین به هیچ عنوان به شعارهای این چنینی توجه نکنید و مطمئن باشید اپل در ایران نمایندگی رسمی ندارد.

 

تعمیر یا تعویض اسپیکر آیفون XS | گارانتی اپل

 

تعمیر اسپیکر آیفون XS را به موبایل کمک بسپارید!

اگر می‌خواهید تعمیرات مورد نیازتان روی آیفون ایکس اس اپل با بهترین کیفیت ممکن، کمترین هزینه و در کوتاه‌ترین زمان انجام شود، توصیه می‌کنیم از خدمات مرکز موبایل کمک استفاده کنید. تعمیراتی همچون تعمیر اسپیکر آیفون XS در این مرکز با بهترین کیفیت و ضمانت انجام می‌شوند. تمام قطعاتی که توسط کارشناسان موبایل کمک در گوشی مشتریان تعویض می‌شوند اورجینال بوده و از این نظر هم شامل گارانتی هستند. بنابراین وقتی تعویض ال سی دی، مادربرد، دوربین یا بازر آیفون XS اپل را به کارشناسان موبایل کمک واگذار کنید خیالتان از بابت کیفیت قطعات تعویضی و اورجینال بودن آن ها راحت خواهد بود. از سمت دیگر کارشناسان موبایل کمک با استفاده از جدیدترین متدها و تجهیزات و همچنین با در نظر گرفتن تمام استانداردهای لازم، تعمیرات آیفون را روی گوشی مشتری انجام می‌دهند. بنابراین با خدمات موبایل کمک می‌توانید یک تعمیر کاملا مطمئن را تجربه کنید. مراحلی که برای واگذاری تعمیرات آیفون به مرکز موبایل کمک باید طی شوند به شرح زیر هستند:

 

برای تعویض اسپیکر آیفون XS کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

  • ثبت سفارش: در مرحله نخست شما باید سفارش تعمیر مورد نیازتان را به ثبت برسانند. بدین منظور می‌توانید با شماره 75147-021 تماس بگیرید یا با مراجعه به صفحه ثبت سفارش تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک درخواست خود را به صورت آنلاین به ثبت برسانید.
  • اعزام کارشناس به محل: بعد از اینکه سفارش خود را ثبت کردید، کارشناس موبایل کمک به آدرس شما اعزام می‌شود.
  • تعمیر گوشی در محل یا ارجاع آن به شرکت: کارشناس پس از بررسی گوشی مشتری تصمیم می‌گیرد که دستگاه در محل قابل تعمیر است یا باید برای تعمیر به شرکت ارجاع داده شود. اگر گوشی در محل قابل تعمیر باشد، کارشناس دست به کار شده و گوشی شما را تعمیر می‌کند اما اگر انجام این کار امکانپذیر نباشد، کارشناس گوشی را به شرکت ارجاع خواهد داد.
  • تحویل گوشی به مشتری: بعد از انجام تعمیرات لازم روی گوشی، دستگاه به مشتری تحویل داده می‌شود. اگر در مرحله قبل موبایل شما برای تعمیر به شرکت ارجاع داده شده باشد با پیک رایگان به آدرستان ارسال و درب منزل به شما تحویل داده می‌شود.

بنابراین با خدمات مرکز موبایل کمک می‌توانید تعمیرات آیفون خود را با بهترین کیفیت و در سریع ترین زمان ممکن انجام دهید. عموما تعمیر اسپیکر آیفون XS در موبایل کمک ظرف 3 الی 4 ساعت انجام می‌شود.

همچنین در صورت تمایل به خرید موبایل می توانید به سایت موبایل کمک مراجعه کنید.

بیشتر بخوانید: 

قطعات گوشی آیفون ایکس اس

قیمت اسپیکر آیفون XS 

قیمت بازر iPhone XS

 

تعمیرات تخصصی آیفون
در نمایندگی اپل با گارانتی رسمی

دفتر مرکزی75147-021
تعمیرات تخصصی آیفون
در گارانتی اپل

مقالات آموزش تعمیرات آیفون

آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

اطلاعات بیشتر آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

تعمیر باتری انواع آیفون

مقالات راهنمای تعویض باتری اپل

اطلاعات بیشتر تعویض باتری انواع آیفون

تعمیرات تخصصی اپل واچ

اطلاعات بیشتر
تعمیرات اپل واچ

فروشگاه قطعات تعمیرات اپل

خرید قطعات اورجینال آیفون (با گارانتی اصالت قطعه)

اطلاعات بیشتر فروشگاه قطعات موبایل

تعویض ال سی دی انواع آیفون

مقالات راهنمای تعویض ال سی دی اپل

اطلاعات بیشتر مقالات راهنمای تعویض ال سی دی اپل