تعمیر گوشی آیفون XS Max آب خورده تعمیر گوشی آیفون XS Max آب خورده

تعمیر گوشی آیفون XS Max آب خورده

علیرغم اینکه آیفون ایکس اس مکس اپل (Apple iPhone XS Max) از استاندارد ضد آب IP68 پشتیبانی می‌کند باز هم خرابی ناشی از آب خوردگی و نفوذ مایعات در آن به وجود می‌آید. خوشبختانه با خدمات موبایل کمک می‌توانید تعمیر آیفون XS Max آب خورده یا خیس شده را با بهترین کیفیت ممکن در موبایل کمک انجام دهید. با موبایل کمک همراه باشید.

 

برای تعمیر آیفون XS Max آبخورده کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر.

 

چقدر به ضد آب بودن آیفون XS Max اعتماد کنیم؟

آیفون ایکس اس مکس اپل از استاندارد ضد آب IP68 پشتیبانی می‌کند و طبق اطلاعات ارائه شده باید بتواند حداقل تا 30 دقیقه در عمق 2 متری آب دوام داشته باشد. در خیلی از بررسی های عملی که دیدیم و در شبکه های اجتماعی مثل یوتیوب شاهد آن بودیم، اشاره شد که آیفون XS Max واقعا ضد آب است و حتی خیلی از مراجع این گوشی ر در تست های عملی داخل آب قرار دادند و بررسی کردند. آیفون XS Max تقریبا در تمام این ویدئو ها سربلند بیرون آمده و ضد آب بودن خود را ثابت کرده است اما با این حال نمی‌توان گفت که هیچوقت این گوشی در اثر آب خوردگی و خیس شدن دچار مشکل نمی‌شود!

 

تعمیر گوشی آیفون XS Max آب خورده | نمایندگی اپل

 

متاسفانه در برخی موارد دیده شده که آیفون XS Max اپل به دلیل نفوذ مایعات و آب به داخل آن دچار مشکل شده و حتی مادربرد آن به صورت کامل سوخته است که این یعنی مجبور به خرید موبایل جدیدی شده اند. پس حرکت معقولانه این است که هیچوقت ریسک تماس یک گوشی 20 میلیون تومانی با آب را نپذیرید و به فکر استفاده از آن در حمام، سونا، استخر و غیره نباشید. فراموش نکنید اگر آیفون XS Max شما قبلا به دست تعمیرکاری سپرده شده و وی اقدام به باز کردن قاب گوشی کرده باشد، خاصیت ضد آب دستگاه از بین رفته و تماس کوچک ترین ذرات آب به آن هم می‌تواند ریسک خراب شدن را به همراه داشته باشد. بنابراین به عقیده ما بهتر است به ضد آب بودن هیچ گوشی اعتماد نکنید و ریسک خیس شدن آن را نپذیرید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات آیفون XS Max اپل 

 

اگر آیفون XS Max در آب افتاد چه کنیم؟

حادثه هیچوقت خبر نمی‌کند و متاسفانه افتادن گوشی در آب دقیقا یکی از همین حوادثی است که ناگهان و در مواقعی که اصلا انتظارش را ندارید رخ می‌دهد. بنابراین شما باید همیشه و قبل از به وقوع پیوستن این حادثه آمادگی لازم برای مقابله با آن را داشته باشید. به منظور کسب آمادگی لازم برای مقابله با شرایط این چنینی و نجات دادن آیفون ایکس اس مکسی که با آب در تماس قرار گرفته باید مراحلی که در مقاله نجات و تعمیر گوشی آب خورده در ۱۰ مرحله ساده شرح داده شده را انجام دهید. زمانی که گوشی در آب می‌افتد یا بنا به هر دلیل با آب و مایعات در تماس قرار می‌گیرد دو موضوع از اهمیت بسیار بالایی برخوردار خواهند بود. اولین مسئله مربوط به حفظ خونسردی می‌شود که منجر به عملکرد صحیح و کاهش ضریب خطای شما خواهد شد. دومین مسئله هم مربوط به عکس‌العمل سریع خواهد بود. فراموش نکنید هرچقدر مدت زمان تماس گوشی با آب بیشتر باشد، احتمال خراب شدن آن هم بیشتر خواهد بود پس هرچقدر سریع تر عمل کنید، شانس نجات دادن گوشی خود را هم افزایش داده‌اید.

 

برای تعمیر آیفون XS Max آبخورده کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر.

 

هزینه تعمیر آیفون XS Max آب خورده چقدر است؟

یکی از مهمترین سوالاتی که باید به آن پاسخ داده شود مربوط به هزینه تعمیر آیفون XS Max آب خورده خواهد بود. متاسفانه تا قبل از اینکه گوشی کاملا باز و اجزای سخت افزاری آن به طور دقیق مورد بررسی قرار گیرند نمی‌توان هزینه تعمیر آن را تخمین زد. طبیعتا هرچقدر قطعات معیوب و سوخته دستگاه بیشتر باشند، هزینه تعمیر آن هم افزایش پیدا می‌کند. عموما از آنجایی که iPhone XS Max مقاومت خیلی خوبی در برابر نفوذ آب دارد، مقادیر بسیار ناچیزی از آب به داخل آن نفوذ خواهند کرد و این مقدار آب فقط به برخی اجزای کوچک دستگاه آسیب می‌زنند. اما متاسفانه همان اجزای کوچک در آیفون XS Max بسیار گران قیمت هستند! اگر نفوذ مایعات به داخل آیفون ایکس اس مکس منجر به سوختن قطعاتی همچون ال سی دی و مادربرد شود، هزینه تعمیر دستگاه به شدت افزایش می‌یابد. ال سی دی و مادربرد iPhone XS Max اپل گران قیمت ترین قطعاتی هستند که در این گوشی بکار گرفته شده‌اند.

 

تعمیر گوشی آیفون XS Max آب خورده | نمایندگی اپل

 

بنابراین اگر بخواهیم به طور کلی در رابطه با هزینه تعمیر آیفون XS Max آب خورده یک نظر کلی بدهیم باید بگوییم که این تعمیر هزینه‌بردار خواهد بود. چون آیفون ایکس اس مکس اپل از استاندارد ضد آب پشتیبانی می‌کند و واقعا مقاومت بالایی در برابر نفوذ آب دارد، خیلی سخت است که در اثر آب خوردگی دچار مشکل شود. طبیعتا زمانی که این اتفاق رخ دهد، حجم زیادی از آب با بخش های حساس گوشی در ارتباط بوده و این مسئله می‌تواند صدمات جدی به موبایل زده باشد و در نتیجه هزینه تعمیر آیفون XS Max آب خورده را افزایش دهد. گران قیمت بودن قطعات این گوشی هم بیشتر به این مسئله دامن می‌زند و منجر به افزایش هزینه ها خواهد شد. با این حال اگر می‌خواهید یک ارزیابی دقیق از گوشی آب خورده شما به عمل آید و کمترین هزینه برای تعمیر آن پیشنهاد شود، توصیه می‌کنیم از خدمات مرکز موبایل کمک استفاده کنید.

تعمیر آیفون XS Max خیس شده یا آب خورده چقدر زمان می‌برد؟

زمان مورد نیاز برای تعمیر آیفون XS Max آب خورده به طور دقیق قابل پیش‌بینی نیست. مدت زمان مورد نیاز برای تعمیر گوشی که در اثر آب خوردگی دچار مشکل شده به مقدار و شدت خرابی بستگی دارد که در آن رخ داده است. به عنوان مثال اگر آب خوردگی سطحی باشد و فقط به اسپیکر های گوشی صدمه زده باشد، مشکل فقط با تعویض اسپیکر رفع خواهد شد که انجام این تعمیر نه نیاز به مدت زمان طولانی دارد و نه هزینه بالایی خواهد داشت. در شرایط دیگر ممکن است در اثر آب خوردگی گوشی کاملا خاموش شود. در اینگونه مواقع عموما یا ال سی دی دستگاه سوخته یا مادربرد آن از کار افتاده است. زمان مورد نیاز برای تعویض ال سی دی گوشی آیفون XS Max همانطور که قبلا در مقاله تعمیر ال سی دی آیفون XS Max با قیمت عالی در موبایل کمک هم اشاره کرده بودیم خیلی زیاد نیست اما هزینه تعویض آن بالاست. از سمت دیگر زمان مورد نیاز برای تعمیر مادربرد بالاست مگر اینکه بخواهید برد گوشی را به طور کامل تعویض کنید که انجام این کار هزینه بسیار بالایی دارد.

 

برای تعمیر آیفون XS Max آبخورده کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر.

 

بنابراین مدت زمانی که برای تعمیر آیفون XS Max آب خورده یا خیس شده لازم خواهد بود به میزان خرابی بستگی دارد که در دستگاه به وجود آمده است. هرچقدر قطعات کمتری در گوشی آسیب دیده باشند، تعمیر دستگاه هم با سرعت بیشتری انجام می‌شود. عموما برای تعمیر آیفون XS Max آب خورده چیزی در حدود 3 الی 4 روز باید طی شود. در مرکز موبایل کمک بعد از انجام تعمیرات بر روی گوشی هایی که در اثر آب خوردگی دچار مشکل شده‌اند، حداقل 24 ساعت فرصت برای ارزیابی و تست آن ها در نظر گرفته می‌شود تا مشکلات دستگاه به طور دقیق شناسایی شوند. تعمیر آیفون XS Max آب خورده در مرکز موبایل کمک هم با همین دقت انجام خواهد شد و عموما مابین 3 الی 7 روز زمان می‌برد.

بیشتر بخوانید: تعمیر تخصصی آیفون

 

موبایل کمک بهترین مرجع برای تعمیر iPhone XS Max آب خورده

با توجه به تجربه کارشناسانی که در مرکز تعمیرات موبایل شرکت موبایل کمک فعالیت دارند و همچنین دستگاه های پیشرفته‌ای که در این مرکز موجود هستند، شک نداشته باشید با خدمات آن می‌توانید بهترین نتیجه ممکن را از تعمیر آیفون XS Max آب خورده دریافت کنید. بنابراین موبایل کمک برای تعمیر آیفون یا هر گوشی موبایل که در اثر آب خوردگی دچار مشکل شده باشد بهترین مرجع است. عیب یابی قطعات گوشی در این مرکز با طی کردن استانداردهای بسیار دقیق و خاصی انجام می‌شود و بدین ترتیب کوچک ترین نقص های دستگاه شناسایی و مرتفع خواهند شد. این امر سبب می‌شود بهترین نتیجه از تعمیر دستگاه برای کاربر به ارمغان آورده شود. از مزیت های اصلی سرویس این مرکز می‌توان به سرعت عمل بالا، قیمت مناسب، کیفیت عالی و عدم نیاز به مراجعه حضوری اشاره کرد. برای ثبت سفارش تعمیرات گوشی خود در موبایل کمک هیچ نیازی به مراجعه حضوری ندارد و انجام این کار را می‌توانید با یک تماس تلفنی یا حتی از طریق سایت موبایل کمک انجام دهید. در بخش بعد بیشتر در مورد مراحل تعمیر آیفون XS Max آب خورده در موبایل کمک صحبت می‌کنیم.

 

تعمیر گوشی آیفون XS Max آب خورده | نمایندگی اپل

 

بیشتر بخوانید: تعمیر یا تعویض LCD شکسته آیفون

برای ثبت سفارش تعمیر آیفون XS Max آب خورده در موبایل کمک چه کنیم؟

به منظور ثبت سفارش تعمیر آیفون XS Max آب خورده در مرکز موبایل کمک هیچ نیازی به مراجعه حضوری نخواهید داشت  بنابراین لزومی ندارد که درگیر ترافیک شهری شده و زمان خود را هدف دهید. مراحلی که باید برای ثبت سفارش تعمیر iPhone XS Max خیس شده طی شوند به شرح زیر خواهند بود:

 

برای تعمیر آیفون XS Max آبخورده کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر.

 

  • ثبت سفارش تعمیر: در اولین مرحله شما باید درخواست خود مبنی بر تعمیر آیفون XS Max را به ثبت برسانید. برای انجام این کار کافیست با شماره 021۷۵۱۴۷ تماس حاصل نمایید یا با مراجعه به صفحه ثبت سفارش تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت نمایید.
  • اعزام پیک موبایل کمک به محل: در این مرحله یکی از پیک‌ های موبایل کمک به آدرس مشتری اعزام خواهد شد گوشی را تحویل گرفته و به شرکت ارجاع می‌دهد.
  • انجام تعمیرات : تعمیرات لازم توسط متخصصین شرکت بر روی گوشی انجام  می‌شود.
  • تحویل گوشی به مشتری: در آخرین مرحله گوشی تعمیر شده توسط پیک موبایل کمک به دستتان خواهد رسید.

بنابراین با موبایل کمک می‌توانید تعمیر آیفون XS Max آب خورده را حتی بدون نیاز به خروج از منزل و مراجعه حضوری انجام دهید. موبایل کمک برای تعمیر گوشی های آب خورده از جدیدترین ابزارها و دستگاه های پیشرفته روز دنیا استفاده می‌کند و بدین ترتیب بهترین نتیجه ممکن را برایتان به ارمغان می‌آورد. با خدمات این مرکز می‌توانید تعمیر آیفون XS Max آب خورده یا خیس شده خود را با بهترین کیفیت انجام دهید.

بیشتر بخوانید:

قطعات گوشی آیفون ایکس اس مکس

خرید قطعات ایفون

خرید قطعات موبایل

تعمیرات تخصصی آیفون
در نمایندگی اپل با گارانتی رسمی

دفتر مرکزی75147-021
تعمیرات تخصصی آیفون
در گارانتی اپل

مقالات آموزش تعمیرات آیفون

آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

اطلاعات بیشتر آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

تعمیر باتری انواع آیفون

مقالات راهنمای تعویض باتری اپل

اطلاعات بیشتر تعویض باتری انواع آیفون

تعمیرات تخصصی اپل واچ

اطلاعات بیشتر
تعمیرات اپل واچ

فروشگاه قطعات تعمیرات اپل

خرید قطعات اورجینال آیفون (با گارانتی اصالت قطعه)

اطلاعات بیشتر فروشگاه قطعات موبایل

تعویض ال سی دی انواع آیفون

مقالات راهنمای تعویض ال سی دی اپل

اطلاعات بیشتر مقالات راهنمای تعویض ال سی دی اپل