تعویض قاب پشت آیفون XS Max تعویض قاب پشت آیفون XS Max

تعویض قاب پشت آیفون XS Max

بدنه گوشی آیفون ایکس اس مکس اپل (Apple iPhone XS Max) به طور کامل با شیشه پوشانده شده و بدین سبب حساسیت بالایی در برابر ضربه خوردن دارد. اگر قاب آیفون XS Max شما شکسته یا ترک خورده نگران نباشید! با خدمات مرکز موبایل کمک می‌توانید تعویض قاب شکسته آیفون XS Max را با کمترین هزینه و بهترین کیفیت انجام دهید. با موبایل کمک همراه باشید.

 

برای تعویض قاب پشت آیفون XS Max کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر.

 

دلیل حساسیت بالای قاب آیفون XS Max چیست؟

این روزها و طی چند سال اخیر بهره‌مند شدن گوشی های موبایل به بدنه شیشه‌ای بسیار مرسوم شده است. در طراحی اغلب گوشی های مدرن سال 2018 و 2019 از یک لایه شیشه محافظ و ضد خش در پنل جلو و قاب پشت آن ها استفاده می‌شود. این شیشه علاوه بر اینکه ظاهر گوشی را براق و زیباتر می‌کند منجر به جلوگیری از ایجاد خط و خش بر روی قاب دستگاه هم می‌شود. اپل در آیفون XS Max خود دقیقا از همین سبک طراحی استفاده کرد. بنابراین این گوشی فریم آلومینیومی و بدنه‌ای پوشانده شده از شیشه دارد. شیشه‌ای که در پنل جلو و قاب پشت iPhone XS Max بکار رفته ضد خش و ضد چربی است و واقعا هم در قبال تماس با اشیای نوک تیز عملکرد عالی دارد.

 

تعویض قاب پشت آیفون XS Max | گارانتی اپل

 

اما متاسفانه بکارگیری شیشه در قاب گوشی های موبایل یک مشکل عمده را به همراه خواهد داشت. این مشکل مربوط به افزایش حساسیت دستگاه در قبال ضربه و فشار می‌شود. متاسفانه کوچک ترین ضربه‌ای که به قاب آیفون XS Max وارد شود می‌تواند منجر به شکستن یا ترک برداشتن آن شده و برای کاربر مشکل ایجاد کند. بنابراین اگر iPhone XS Max دارید باید به شدت مراقب آن باشید و هیچوقت اجازه ندهید که نیروی ضربه‌ای یا فشاری ناخواسته‌ای به بدنه آن وارد شود. پس چون در طراحی قاب آیفون ایکس اس مکس از شیشه استفاده شده، حساسیت دستگاه در برابر ضربه و فشار افزایش یافته و وارد شدن ضربه به بدنه گوشی می‌تواند خیلی زود منجر به ترک خوردن و شکستن قاب آن شود.

بیشتر بخوانید: تعمیرات آیفون XS Max اپل 

حالت های مختلف شکستن قاب iPhone XS Max

شکستن قاب آیفون XS Max ممکن است به شیوه های مختلف رخ دهد. یکی از مهمترین مسائلی که باید به آن توجه شود مربوط به محل وقوع شکستگی می‌شود. اگر شکستگی روی پنل جلوی دستگاه به وجود آید و روی صفحه نمایش گوشی ترک هایی دیده شود، گلس روی ال سی دی  شکسته و این مشکل با تعویض گلس ال سی دی برطرف می‌شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با این مسئله به مطالعه مقاله تعویض گلس یا شیشه شکسته ال سی دی آیفون XS Max با قیمت مناسب بپردازید. اما اگر شکستگی روی قاب پشت گوشی ایجاد شده باشد باید به ادامه این مقاله توجه کنید چون در این حالت ملزم به تعویض قاب شکسته دستگاه خواهید بود. در برخی شرایط هم ممکن است ضربه وارد بر گوشی به قدری سنگین باشد که حتی منجر به شکستن و از کار افتادن تاچ و ال سی دی آن هم شود. طبیعتا در این شرایط باید تاچ و ال سی دی آیفون XS Max خود را هم تعویض کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این تعمیر به مطالعه مقاله تعمیر ال سی دی آیفون XS Max با قیمت عالی در موبایل کمکبپردازید.

 

برای تعویض قاب پشت آیفون XS Max کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر.

 

هزینه تعویض قاب شکسته آیفون XS Max

اگر قاب iPhone XS Max شما شکسته باشد، بدون تردید یکی از اولین سوالاتی که در ذهنتان ایجاد می‌شود مربوط به هزینه‌ای خواهد بود که باید برای تعمیر قاب گوشی پرداخت کنید! خوشبختانه هزینه تعویض قاب شکسته آیفون XS Max در مقایسه با تعمیرات دیگری مثل تعویض ال سی دی و تاچ، تعمیر مادربرد و خیلی از تعمیرات دیگر دستگاه به مراتب ناچیز است. بنابراین نگران هزینه تعویض قاب شکسته آیفون XS Max نباشید. اگر می‌خواهید با کمترین هزینه و قیمت ممکن این تعمیر را انجام دهید توصیه می‌کنیم از خدمات مرکز موبایل کمک استفاده کنید. کارشناسان موبایل کمک با بهره‌گیری از مدرن ترین تجهیزات و لوازم تعویض قاب شکسته آیفون XS Max شما را انجام خواهند داد و در عین حال کمترین هزینه را هم از شما دریافت می‌کنند.

 

تعویض قاب پشت آیفون XS Max | گارانتی اپل

 

بیشتر بخوانید: تعمیرات اپل 

آیا شخصا قادر به تعویض قاب iPhone XS Max خواهیم بود؟

تعویض قاب آیفون ایکس اس مکس به هیچ عنوان کار ساده‌ای نیست و پوشانده بودن آن با لایه شیشه‌ای همه چیز را سخت تر هم می‌کند. برای تعویض بخش شیشه‌ای قاب این گوشی باید از دستگاه های خاصی استفاده شود و مراحل مشخصی طی شوند که یک تعمیرکار عادی بدون آشنایی با نحوه عملکرد دستگاه های مذکور قادر به انجام آن نخواهد بود. طبیعتا شما به عنوان یک کاربر معمولی اصلا قادر نخواهید بود که تعمیر قاب شکسته آیفون XS Max را انجام دهید. حی اگر از بخش شیشه‌ای قاب آیفون XS Max صرفه نظر کنیم باز هم تعویض قاب پشت آن دشوار است چون بدین منظور باید تمام قطعات موبایل گوشی نظیر برد، کپسول اسپیکر، موتور تپتیک، باتری، فلت آنتن، فلت دوربین اصلی و غیره از روی قاب پشت دستگاه جدا شوند و به قاب جدید منتقل گردند. بنابراین بهتر است فکر تعویض قاب شکسته آیفون XS Max را از سرتان بیرون کنید و حتی انجام این تعمیر با به هر تعمیرکاری واگذار ننمایید و حتی برای انجام آن به تعمیرکاری مجرب و قابل اعتماد مراجعه کنید.

 

برای تعویض قاب پشت آیفون XS Max کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر.

 

تعویض قاب شکسته آیفون XS Max چقدر زمان می‌برد؟

با توجه به نوع شکستگی و شدت ضربه‌ای که به قاب گوشی وارد شده، مدت زمان مورد نیاز برای تعویض آن هم نسبتا متغیر خواهد بود. اگر فقط شیشه قاب پشت دستگاه یا گلس روی ال سی دی آن شکسته باشند، تعویض آن ها تقریبا در یک روز انجام می‌شود. برای انجام این تعمیر باید سه مرحله طی شوند مرحله اول مربوط به جداسازی شیشه شکسته از قاب گوشی می‌شود. در مرحله دوم باید شیشه یا همان گلس جدید روی قاب آیفون پرس شود. در مرحله سوم هم باید حباب زدایی از قاب گوشی انجام گیرد. اما اگر قرار باشد قاب پشت آیفون XS به صورت کامل تعویض گردد، در این شرایط ممکن است پروسه تعمیر بیشتر از یک روز هم طول بکشد چون ممکن است لازم شود علاوه بر تعویض گلس یا شیشه قاب، بخش فلزی و فریم اصلی آیفون نیز تعویض گردد. در اینگونه مواقع عموما تعویض قاب شکسته آیفون XS Max ظرف مدت زمان 2 روز انجام می‌شود.

 

تعویض قاب پشت آیفون XS Max | گارانتی اپل

 

توصیه می‌کنیم برای تعویض قاب شکسته آیفون XS Max عجله نداشته باشید و اجازه دهید مراحلی که باید طی شوند با دقت و طبق استانداردهای لازم انجام گیرند. بدین ترتیب بهترین کیفیت ممکن حاصل خواهد شد. اگر می‌خواهید تعویض قاب شکسته آیفون XS Max شما در سریع ترین زمان ممکن با استفاده از جدیدترین تجهیزات و دستگاه های روز دنیا صورت پذیرد، توصیه می‌کنیم از خدمات مرکز موبایل کمک استفاده به عمل آورید. موبایل کمک اولین مرجعی است که در ایران امکان تعویض قاب شکسته آیفون XS Max را با قیمت و سرعتی باورنکردنی فراهم می‌کند.

بیشتر بخوانید: تعمیر یا تعویض LCD شکسته آیفون

موبایل کمک و تعویض قاب آیفون XS Max با کمترین هزینه ممکن

با خدمات مرکز موبایل کمک می‌توانید تعمیراتی همچون تعویض قاب شکسته آیفون XS Max اپل را با بهترین کیفیت و کمترین هزینه انجام دهید. کارشناسان این مرکز با استفاده از جدیدترین متدها و مدرن ترین دستگاه ها تعمیرات موبایل مشتریان را انجام می‌دهند و این امر سبب می‌شود نتیجه نهایی در بالاترین سطح کیفی قرار داشته باشد. سرعت عمل عالی و هزینه مناسب هم از دیگر ویژگی های مثبت سرویس موبایل کمک است. تمام تعمیراتی که توسط کارشناسان این شرکت در گوشی مشتریان انجام می‌شود شامل ضمانت هستند و حتی قطعاتی که در گوشی مشتریان بکار می‌روند از ضمانت اورجینال بودن بهره‌مند خواهند بود. بنابراین با خدمات موبایل کمک می‌توانید یک تعمیر مطمئن، سریع و کم هزینه را تجربه کنید. به منظور ثبت سفارش تعویض قاب شکسته آیفون XS Max خود در مرکز موبایل کمک کافیست با شماره 021۷۵۱۴۷ تماس حاصل نمایید یا با مراجعه به صفحه ثبت سفارش تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک درخواست خود را به صورت آنلاین به ثبت برسانید. نمایندگی های موبایل کمک در سراسر کشور (تهران و شهرستان ها) آماده خدمات رسانی به شما خواهند بود.

همچنین در صورت تمایل به خرید موبایل، می توانید از سایت موبایل کمک اقدام به خرید کنید.

 

برای تعویض قاب پشت آیفون XS Max کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر.

 

بیشتر بخوانید:

قطعات گوشی iPhone XS Max 

قیمت قاب پشت آیفون XS Max

درب پشت آیفون ایکس اس مکس

تعمیرات تخصصی آیفون
در نمایندگی اپل با گارانتی رسمی

دفتر مرکزی75147-021
تعمیرات تخصصی آیفون
در گارانتی اپل

مقالات آموزش تعمیرات آیفون

آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

اطلاعات بیشتر آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

تعمیر باتری انواع آیفون

مقالات راهنمای تعویض باتری اپل

اطلاعات بیشتر تعویض باتری انواع آیفون

تعمیرات تخصصی اپل واچ

اطلاعات بیشتر
تعمیرات اپل واچ

فروشگاه قطعات تعمیرات اپل

خرید قطعات اورجینال آیفون (با گارانتی اصالت قطعه)

اطلاعات بیشتر فروشگاه قطعات موبایل

تعویض ال سی دی انواع آیفون

مقالات راهنمای تعویض ال سی دی اپل

اطلاعات بیشتر مقالات راهنمای تعویض ال سی دی اپل