تعمیر یا تعویض باتری آیفون XS تعمیر یا تعویض باتری آیفون XS

تعمیر یا تعویض باتری آیفون XS

اگر احساس می‌کنید باتری آیفون XS شما کیفیت شارژدهی اولیه خودش را ندارد و با افت کیفیت شارژدهی، نسبت به زمان خرید گوشی، مواجه شده، احتمالا وقت تعویض باتری آن فرا رسیده است. با خدمات مرکز موبایل کمک می‌توانید تعمیر باتری آیفون XS را با کمترین هزینه و بهترین کیفیت انجام دهید. با موبایل کمک همراه باشید.

 

برای تعویض باتری آیفون xS کلیک کن یا باشماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

مقدمه

یکی از اصلی ترین مشکلاتی که گوشی های مدرن امروزی با آن مواجه شده‌اند مربوط به خالی شدن زود به زود شارژ باتری می‌شود. متاسفانه با قدرتمندتر شدن سخت افزار گوشی ها و بزرگ تر شدن صفحه نمایش آن ها و افزایش رزولوشن نمایشگر، میزان مصرف انرژی باتری آن ها هم افزایش پیدا کرده و این مسئله اجتناب ناپذیر است. باتری هایی که این روزها در گوشی های موبایل استفاده می‌شوند از نوع لیتیوم یونی هستند و متاسفانه ماهیت و ساختار آن ها به گونه‌ای است که با گذشت زمان و به مرور با افت کیفیت و ظرفیت شارژدهی همراه خواهند بود. یعنی باتری لیتیوم یونی که در ابتدای امر ظرفیت 3000 میلی آمپر ساعتی دارد، به مرور ظرفیتش را از دست خواهد داد و حتی می‌تواند بعد از چند مدت تا 2500 میلی آمپر ساعت هم افت ظرفیت داشته باشد. برای آشنایی بیشتر با این موضوع توصیه می‌کنیم حتما یک مرتبه مقاله همه چیز در مورد تعویض باتری آیفون و اندروید ؛ بهترین زمان تعویض را مطالعه کنید.

 

تعمیر یا تعویض باتری آیفون XS | گارانتی اپل

 

البته همیشه خالی شدن زود به زود شارژ باتری گوشی های موبایل ناشی از افت کیفیت عملکرد باتری آن ها نیست و در برخی مواقع هم تنظیمات نامناسبی که روی گوشی انجام شده منجر به افزایش مصرف شارژ باتری آن می‌شود. برای آشنایی با روش های نرم افزاری جلوگیری از خالی شدن زود به زود شارژ باتری گوشی توصیه می‌کنیم مقالهآموزش جلوگیری از خالی شدن شارژ باتری گوشی موبایل (اندروید و آیفون) را مطالعه کنید. اما اگر به مرور زمان با افت کیفیت شارژدهی باتری مواجه شدیم چه راه حلی پیش رویمان قرار دارد؟ متاسفانه در این شرایط ملزم به تعویض باتری دستگاه خواهید بود. باتری گوشی هایی مثل آیفون XS اپل هم از این موضوع مستثنا نیستند و به مرور زمان با افت کیفیت شارژدهی مواجه می‌شوند و باید تعویض گردند. اما چطور می‌توانید تعویض و تعمیر باتری آیفون XS را با خیالی آسوده انجام دهیم و هزینه انجام این تعمیر چقدر است؟ در ادامه دقیق تر در مورد جزئیات تعمیر باتری آیفون XS صحبت می‌کنیم.

بیشتر بخوانید: تعمیرات آیفون 

هزینه تعمیر باتری آیفون XS اپل

احتمالا یکی از مهمترین و اصلی ترین سوالاتی که در ذهنتان ایجاد شده مربوط به هزینه تعمیر باتری آیفون XS می‌شود. خوشبختانه هزینه‌ای که باید در قبال تعمیر یا تعویض باتری گوشی iPhone XS پرداخت شود در مقایسه با هزینه اغلب تعمیرات دیگر این گوشی مثل تعویض ال سی دی، تعمیر مادربرد و غیره به مراتب کمتر است. بخش اصلی هزینه‌ای که به عنوان تعمیر باتری آیفون XS پرداخت می‌شود مربوط به باتری اورجینال خواهد بود که قرار است در گوشی جایگزین باتری ضعیف شده شود. بنابراین اگر باتری آیفون XS شما خیلی شارژدهی خوبی ندارد و به نظر تضعیف شده، نگران هزینه تعویض آن نباشید. اگر می‌خواهید تعمیر باتری آیفون XS و یا تعمیر آیفون شما با کمترین قیمت ممکن انجام شود، توصیه می‌کنیم از خدمات مرکز موبایل کمک استفاده کنید.

 

برای تعویض باتری آیفون xS کلیک کن یا باشماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

زمان مورد نیاز برای تعویض باتری آیفون ایکس اس اپل

اگر برای تعویض باتری آیفون XS به تعمیرکارانی که در بازار آزاد فعالیت دارند مراجعه کنید، احتمالا باید حداقل یک روز منتظر تعویض شدن باتری گوشی و پس گرفتن آن از تعمیرکار باشید. اما حقیقت ماجرا این است که واقعا تعویض باتری آیفون ایکس اس نیازی به صرف این مدت زمان ندارد و اگر تعمیرکار مجربی با دسترسی به ابزارهای مناسب بخواهد تعویض باتری این گوشی را انجام دهد، حداکثر ظرف 1 ساعت قادر به انجام این کار خواهید بود. به بیان دیگر تعویض باتری آیفون XS بیشتر از 1 ساعت وقت یک تعمیرکار را نمی‌گیرد، اما با این حال اغلب تعمیرکاران موبایل در بازار آزاد برای تعویض باتری iPhone XS و دیگر گوشی های موبایل حداقل به یک روز زمان نیاز دارند. اما اگر در تعمیر باتری گوشی عجله داشته باشیم تکلیف چیست؟

 

تعمیر یا تعویض باتری آیفون XS | گارانتی اپل

اگر می‌خواهید در سریع ترین زمان ممکن تعویض و تعمیر باتری آیفون XS شما انجام شود و ظرف چند ساعت گوشی تعمیر شده خود را درب منزل تحویل بگیرید، توصیه می‌کنیم از خدمات مرکز موبایل کمک استفاده کنید. سرویس موبایل کمک به گونه‌ای است که در آن سرعت عمل به عنوان یک عامل بسیار مهم تعریف شده و تیم موبایل کمک سعی می‌کند تا در سریع ترین مدت زمان ممکن گوشی مشتریان را تحویل دهد. عموما تعمیراتی مثل تعویض باتری گوشی آیفون ایکس اس اپل در این مرکز ظرف مدت زمانی در حدود 2 ساعت انجام می‌شود. یعنی شما می‌توانید ظرف 2 ساعت باتری آیفون XS خود را با سرویس موبایل کمک تعویض کنید و گوشی را با باتری جدید درب منزل از کارشناسان این مرکز تحویل بگیرید. پس با خدمات موبایل کمک دیگر از نظر زمان با مشکل مواجه نیستید و می‌توانید تعمیراتی مثل تعمیر باتری آیفون XS را در چند ساعت انجام دهید.

اهمیت اورجینال بودن باتری تعویضی

یکی از مهمترین نکاتی که باید در حین تعمیر باتری آیفون XS در نظر گرفته شود مربوط به اورجینال بودن باتری جدیدی خواهد بود که قرار است روی گوشی نصب گردد. متاسفانه خیلی از تعمیرکاران موبایل در بازار سعی می‌کنند از هر روشی برای کسب سود بیشتر استفاده کنند و بکارگیری باتری های تقلبی و فیک در گوشی مشتریان یکی از این روش های نادرست است. زمانی که یک باتری فیک یا تقلبی به جای باتری اصلی در گوشی شما نصب شود، خیلی زود با مشکلاتی همچون افت توان شارژدهی باتری رو به رو خواهید شد و حتی در دراز مدت ریسک بروز حوادثی همچون آتش گرفتن و انفجار باتری هم وجود دارد. بنابراین این مسئله که باتری اورجینال در گوشی شما نصب گردد از اهمیت بالایی برخوردار است.

 

برای تعویض باتری آیفون xS کلیک کن یا باشماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

بیشتر بخوانید: تعمیرات آیفون XS اپل

اما چطور مطمئن شویم که تعمیرکار در آیفون ایکس اس ما یک باتری اورجینال را نصب می‌کند. ارائه ضمانت و همچنین پیشینه و سابقه خوب از اصلی ترین عواملی هستند که در این حالت باید به دنبال آن باشید. سعی کنید برای تعویض باتری گوشی حتما به تعمیرکاران و مراکز تعمیر موبایلی مراجعه کنید که قابل اعتماد و اطمینان هستند. بدون تردید موبایل کمک یکی از بهترین مراجعی است که می‌توانید تعمیر باتری آیفون XS را به آن واگذار کنید. تمام باتری هایی که توسط کارشناسان این شرکت در گوشی مشتریان نصب می‌شوند اورجینال بوده و دارای ضمانت خواهند بود. بنابراین خیالتان از بابت کیفیت و اورجینال بودن باتری جدیدی که در گوشی نصب می‌شود راحت خواهد بود. پس اگر می‌خواهید یک تعمیر مطمئن را تجربه کنید از سرویس موبایل کمک استفاده نمایید.

چگونه تعویض باتری آیفون XS را به موبایل کمک بسپاریم؟

برای اینکه تعمیر باتری آیفون XS خود را به موبایل کمک بسپارید هیچ لزومی مبنی بر خروج از منزل و مراجعه حضوری وجود ندارد و این موضوع یکی از بهترین مزیت های سرویس موبایل کمک است. ثبت سفارش تعویض باتری تمام گوشی های موبایل از جمله iPhone XS در مرکز موبایل کمک به دو صورت انجام می‌شوند. روش اول مربوط به ثبت سفارش آنلاین است که بدین منظور باید به صفحه ثبت سفارش آنلاین تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک مراجعه کنید. روش دوم هم مربوط به برقراری تماس تلفنی و ثبت درخواست از این طریق می‌شود که بدین منظور کافیست با شماره 75147-021 تماس حاصل نمایید. در هر دو حالت بعد از ثبت سفارش شما، پیک رایگان موبایل کمک به آدرستان اعزام می‌شود و گوشی معیوب را به هر شکلی که در اختیار داشته باشید از شما تحویل خواهد گرفت و به مرکز موبایل کمک ارجاع می‌دهد. بعد از تعمیرات لازم روی گوشی انجام شد و باتری آیفون XS شما تعویض گردید، گوشی به همراه فاکتور و ضمانت اصالت قطعه توسط پیک موبایل کمک به آدرس شما ارسال می‌شود و بدین ترتیب شما می‌توانید گوشی را درب منزل تحویل بگیرید. دقت داشته باشید که پیک موبایل کمک یک سرویس رایگان است و شما هزینه‌ای از این بابت پرداخت نمی‌کنید.

بیشتر بخوانید: تعمیر ال سی دی تاچ آیفون XS

 

تعمیر یا تعویض باتری آیفون XS | گارانتی اپل

 

چرا تعمیر باتری آیفون XS را به موبایل کمک بسپاریم؟

توضیحاتی که پیش از این ارائه کردیم همگی نشان می‌دهند که چرا موبایل کمک بهترین مرجع برای تعویض و تعمیر باتری گوشی های موبایل از جمله گوشی آیفون ایکس اس است. اصلی ترین مزیت هایی که با استفاده از سرویس موبایل کمک به آن ها دست پیدا می‌کنید شامل موارد زیر می‌شود:

 

برای تعویض باتری آیفون xS کلیک کن یا باشماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

  • اطمینان از اورجینال بودن قطعات: تمام تعمیراتی که توسط کارشناسان موبایل کمک انجام می‌شود از نظر اورجینال بودن قطعات دارای گارانتی هستند. بنابراین زمانی که تعمیر باتری آیفون XS را به کارشناسان موبایل کمک بسپارید، خیالتان از بابت اورجینال بودن قطعات تعویضی همچون باتری راحت خواهد بود.
  • سرعت عمل بالا: تعمیرات آیفون‌های اپل و دیگر موبایل‌ها در مرکز موبایل کمک در سریع ترین زمان ممکن انجام می‌شوند. میانگین مدت زمان مورد نیاز برای تعمیر باتری آیفون XS در این مرکز فقط 2 ساعت است.
  • پیک رایگان و عدم نیاز به مراجعه حضوری: موبایل کمک پیک رایگان دارد و تحویل گرفتن گوشی معیوب از مشتری و همچنین تحویل دادن گوشی پس از تعمیر به مشتری به صورت رایگان توسط این پیک انجام می‌شود. بنابراین شما برای استفاده از خدمات موبایل کمک و تعمیر باتری آیفون XS هیچ نیازی به خروج از منزل و مراجعه حضوری نخواهید داشت.
  • قیمت مناسب: هزینه تعمیرات موبایل و به ویژه تعویض باتری آیفون XS و دیگر گوشی ها در مرکز موبایل کمک به مراتب از دیگر مراکز و مراجع تعمیر موبایل کمتر است چون این مرکز وارد کننده عمده باتری های اورجینال و اصل محسوب می‌شود. از سوی دیگر شما با استفاده از سرویس موبایل کمک دیگر مستقیما دستمزدی به تعمیرکار پرداخت نمی‌کنید. بدین ترتیب هزینه های تعمیر شما به حداقل مقدار ممکن می‌رسد.
  • ضمانت تعمیر: تعمیراتی که توسط کارشناسان موبایل کمک روی گوشی مشتریان انجام می‌شوند دارای گارانتی هستند. این موضوع نشان دهنده مطمئن بودن کفیت سرویس این شرکت است.

موارد فوق اصلی ترین دلایلی هستند که نشان می‌دهند استفاده از سرویس موبایل کمک بهترین گزینه برای انجام تعمیراتی مثل تعمیر باتری آیفون XS خواهد بود. به منظور ثبت سفارش تعمیر باتری و کلیه تعمیرات آیفون XS خود در مرکز موبایل کمک کافیست با شماره 75147-021 تماس حاصل نمایید یا با مراجعه به صفحه ثبت سفارش تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک درخواست خود را به صورت آنلاین به ثبت برسانید. نمایندگی های موبایل کمک در سراسر کشور (تهران و شهرستان ها) آماده خدمات رسانی به شما خواهند بود.

بیشتر بخوانید:

قطعات آیفون XS

قیمت باتری آیفون XS

قیمت باتری iPhone XS

تعمیرات تخصصی آیفون
در نمایندگی اپل با گارانتی رسمی

دفتر مرکزی75147-021
تعمیرات تخصصی آیفون
در گارانتی اپل

مقالات آموزش تعمیرات آیفون

آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

اطلاعات بیشتر آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

تعمیر باتری انواع آیفون

مقالات راهنمای تعویض باتری اپل

اطلاعات بیشتر تعویض باتری انواع آیفون

تعمیرات تخصصی اپل واچ

اطلاعات بیشتر
تعمیرات اپل واچ

فروشگاه قطعات تعمیرات اپل

خرید قطعات اورجینال آیفون (با گارانتی اصالت قطعه)

اطلاعات بیشتر فروشگاه قطعات موبایل

تعویض ال سی دی انواع آیفون

مقالات راهنمای تعویض ال سی دی اپل

اطلاعات بیشتر مقالات راهنمای تعویض ال سی دی اپل