تعمیر یا تعویض باتری آیفون XR تعمیر یا تعویض باتری آیفون XR

تعمیر یا تعویض باتری آیفون XR

باتری آیفون XR اپل هم مثل باتری دیگر گوشی های موبایل از نوع لیتیوم یونی است و به مرور کیفیت و قدرت شارژدهی خود را نسبت به زمان خرید موبایل از دست می‌دهید. با خدمات مرکز موبایل کمک می‌توانید تعمیر باتری آیفون XR اپل را با ضمانت اورجینال بودن باتری جدید و کمترین قیمت انجام دهید. با موبایل کمک همراه باشید.

 

برای تعویض باتری آیفون XR کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

دلیل افت کیفیت شارژدهی باتری آیفون XR چیست؟

باتری که در گوشی آیفون XR بکار رفته مثل دیگر گوشی های موبایل امروزی از نوع لیتیوم یونی است. همانطور که پیش از این در مقاله همه چیز در مورد تعویض باتری آیفون و اندروید ؛ بهترین زمان تعویض اشاره کرده بودیم، باتری های لیتیوم یونی به مرور زمان کیفیت و توان شارژدهی خود را از دست می‌دهند و این امر سبب می‌شود که باتری گوشی زود به زود خالی شود. متاسفانه این مسئله یک امر طبیعی و اجتناب‌ناپذیر است و راهی برای جلوگیری از آن وجود ندارد بلکه فقط می‌توان با انجام کارهای خاصی مثل جلوگیری از داغ شدن بدنه دستگاه سرعت به وقوع پیوستن این مشکل و افت ظرفیت باتری های لیتیوم یونی را کمی به تاخیر انداخت. بنابراین از هر گوشی موبایلی هم که استفاده کنید به مرور و با گذشت زمان سرانجام نیازمند تعویض باتری آن خواهید شد. آیفون ایکس آر اپل هم از این موضوع مستثنا نیست.

البته در برخی شرایط هم ممکن است تنظیمات نادرست گوشی شما منجر به افزایش سرعت خالی شدن شارژ باتری شود. این مسئله به ویژه در آیفون های اپل بیشتر مشاهده می‌شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با این موضوع توصیه می‌کنیم به مطالعه مقاله ۱۳ روش کارآمد برای جلوگیری از خالی شدن سریع شارژ باتری آیفون و آیپد بپردازید. اگر با در نظر گرفتن این 13 روش باز هم باتری آیفون XR شما زود به زود خالی می‌شود، دیگر راهی به جز تعویض باتری پیش رویتان قرار نمی‌گیرد و ملزم به انجام این کار خواهید بود. پس دلیل اصلی افت شارژدهی باتری گوشی می‌تواند با ماهیت باتری و یا تنظیمات گوشی ارتباط داشته باشد. اما هزینه تعمیر باتری آیفون XR چقدر است و چطور انجام این تعمیر را به مرجع قابل اعتمادی واگذار کنیم؟

بیشتر بخوانید: تعمیرات آیفون XR اپل 

 

تعمیر یا تعویض باتری آیفون XR | گارانتی اپل

 

هزینه تعمیر باتری آیفون XR چقدر است؟

خوشبختانه با توجه به هزینه‌ای که برای تعمیر ال سی دی، مادربرد و دیگر قطعات آیفون XR اپل باید پرداخت شود، هزینه تعمیر باتری آن ناچیز است. بنابراین اگر باتری گوشی شما ضعیف شده و زود به زود شارژ خالی می‌کند خیلی نگران هزینه تعویض آن نباشید و هرچه سریعتر اقدامات لازم برای تعمیر باتری آیفون XR خود را انجام دهید. اگر می‌خواهید تعویض باتری گوشی شما با کمترین هزینه و قیمت ممکن انجام شود و در عین حال خیالتان از بابت اورجینال بودن باتری که در دستگاه نصب می‌شود هم راحت باشد، توصیه می‌کنیم از خدمات مرکز موبایل کمک استفاده کنید. هزینه‌ای که در مرکز موبایل کمک برای تعمیر باتری آیفون XR و دیگر گوشی های موبایل دریافت می‌شود به مراتب نسبت به هزینه‌ای که برای انجام اقدامات مشابه در سایر مراجع دریافت می‌گردد کمتر خواهد بود.

 

برای تعویض باتری آیفون XR کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

تعویض باتری iPhone XR اپل چقدر زمان نیاز دارد؟

مدت زمانی که برای تعویض باتری آیفون XR نیاز است به چند عامل مختلف بستگی دارد. اولین عامل مربوط به تجربه و سرعت عمل تعمیرکار می‌شود. عامل بعدی هم مربوط به ابزارهایی است که وی در اختیار دارد. طبیعتا هرچقدر ابزارهای پیشرفته‌تری در اختیار تعمیرکار قرار گیرند، سرعت عمل وی هم افزایش پیدا می‌کند. در مرکز موبایل کمک تمام تجهیزات و ابزارهای مدرن و جدید لازم برای انجام تعمیرات موبایل در اختیار کارشناسان  مرکز قرار داده می‌شوند. بدین ترتیب تعمیرکاران می‌توانند از هر ابزاری که مورد نیازشان است استفاده کنند. در حالت عادی شاید تعمیر باتری آیفون XR توسط یک تعمیرکار معمولی در بازار آزاد تا یک روز هم طول بکشد اما در مرکز موبایل کمک این تعمیر ظرف 3 ساعت تکمیل شده و گوشی درب منزل به مشتری تحویل داده می‌شود. بنابراین اگر سرعت عمل برایتان حائز اهمیت است و می‌خواهید تعمیر باتری آیفون XR شما در کوتاهترین زمان ممکن انجام گیرد، توصیه می‌کنیم از خدمات مرکز موبایل کمک استفاده کنید.

 

تعمیر یا تعویض باتری آیفون XR | گارانتی اپل

مهمترین نکته در تعمیر باتری آیفون XR چیست؟

مهمترین نکته‌ای که در زمان تعویض و تعمیر باتری آیفون XR یا هر گوشی دیگری باید به آن توجه کنید مربوط به اورجینال بودن باتری می‌شود که قرار است در دستگاه جایگزین باتری فعلی شود. متاسفانه این روزها در بازار کشور باتری های تقلبی زیادی عرضه شده‌اند و خیلی از تعمیرکاران موبایل دانسته یا نداشته از این باتری ها در گوشی مشتریان استفاده می‌کنند. نصب باتری های غیر اورجینال و تقلبی علاوه بر اینکه کیفیت شارژدهی باتری گوشی را به حالت اول بر نمی‌گرداند، ممکن است منجر به بروز حوادثی همچون آتش گرفتن و انفجار دستگاه هم شود. بنابراین اورجینال بودن باتری که در گوشی نصب می‌شود را جدی بگیرید. اگر به خاطر داشته باشید ما پیش از این در مقاله۱۰ روش تشخیص باتری تقلبی از باتری اصل برای گوشی موبایل در مورد روش های تشخیص باتری اصل از تقلبی صحبت کرده بودیم.

 

برای تعویض باتری آیفون XR کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

برای اینکه مطمئن شوید تعمیرکار باتری اورجینال را در گوشی شما نصب می‌کند دو راه حل پیش رویتان قرار دارد. راه حل اول این است که یک باتری اورجینال را از مرجعی قابل اعتماد برای گوشی خودتان تهیه کنید و آن باتری را به همراه گوشی به تعمیرکار بسپارید و از وی بخواهید تا تعویض باتری دستگاه را انجام دهد. برای خرید باتری اورجینال آیفون XR یا دیگر گوشی های موبایل می‌توانید به فروشگاه قطعات موبایل شرکت موبایل کمک مراجعه کنید. تمام قطعاتی که در فروشگاه موبایل کمک عرضه شده‌اند اورجینال هستند و از این نظر شامل ضمانت خواهند بود. راه حل دوم این است که کلا تعمیر باتری آیفون XR خود را به مرجع قابل اعتمادی مثل موبایل کمک واگذار کنید. بدین ترتیب می‌توانید با خیالت آسوده تعویض باتری گوشی خودتان را انجام دهید.

بیشتر بخوانید: آموزش تعویض باتری iPhone XR اپل

چرا موبایل کمک بهترین مرجع برای تعویض و تعمیر باتری iPhone XR است؟

اگر می‌خواهید باتری گوشی خود را تعویض کنید، مطمئن باشید موبایل کمک بهترین سرویس ممکن را در اختیارتان قرار می‌دهد. کارشناسان موبایل کمک با بهره‌گیری از جدیدترین و بهترین ابزارهای تعمیر موبایل، تعمیرات لازم را روی گوشی شما انجام می‌دهند. بدین ترتیب خیالتان از بابت کیفیت تعمیر صورت گرفته راحت خواهد بود. باتری که توسط کارشناسان موبایل کمک در گوشی شما نصب خواهد شد از ضمانت اورجینال بودن برخوردار است و بهترین کیفیت را ارائه می‌کند. از سمت دیگر کمترین هزینه هم از سوی موبایل کمک دریافت می‌شود و تعمیراتی مثل تعمیر باتری آیفون XR طی کمتر از 3 ساعت در این مرکز انجام خواهند شد. پس مطمئن باشید موبایل کمک بهترین مرجعی است که می‌توانید تعمیر یا تعویض باتری گوشی خود را به آن واگذار کنید. اما روند کار در مرکز موبایل کمک چگونه است؟

 

 

تعمیر یا تعویض باتری آیفون XR | گارانتی اپل

بیشتر بخوانید: تعمیرات آیفون 

 

شرح مراحل ثبت سفارش و تعمیر باتری گوشی در موبایل کمک

اما چطور می‌توانیم سفارش تعمیر باتری آیفون XR یا هر گوشی دیگری را در مرکز موبایل کمک به ثبت برسانیم و از خدمات این مرکز بهره‌مند شویم؟ برای استفاده از خدمات موبایل کمک کافیست ابتدا سفارش خود را با یک تماس تلفنی با شماره 75147-021 یا از طریق صفحه ثبت سفارش تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک به ثبت برسانید. سپس کارشناس موبایل کمک به آدرس شما اعزام خواهد شد و در صورت امکان در محل تعویض باتری گوشی شما را انجام می‌دهد. اما اگر امکان تعویض باتری در محل وجود نداشته باشد، کارشناس موبایل کمک گوشی را به شرکت ارجاع خواهد داد و تعمیرات لازم در شرکت بر روی گوشی انجام می‌شوند. پس از اینکه تست های لازم روی دستگاه صورت گرفت و از کیفیت تعمیر انجام شده اطمینان لازم حاصل شد، گوشی توسط پیک رایگان موبایل کمک به آدرس شما ارسال و درب منزل تحویل داده می‌شود. بدین ترتیب تعمیر باتری آیفون XR یا هر تعمیر دیگری که مد نظرتان باشد بدون کوچک ترین دردسر و در کوتاه ترین مدت زمان ممکن قابل انجام خواهد بود. پس دیگر نگران هزینه تعمیر باتری آیفون XR یا زمانی که باید برای تعویض باتری گوشی در مغازه های تعمیر موبایل صرف کنید و همچنین کیفیت باتری جدید گوشی نباشید، چون تمام این موانع و مشکلات با استفاده از خدمات مرکز موبایل رفع شده‌اند.

 

برای تعویض باتری آیفون XR کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

بیشتر بخوانید:

قطعات iPhone XR

قیمت باتری آیفون XR

باتری آیفون ایکس آر

تعمیرات تخصصی آیفون
در نمایندگی اپل با گارانتی رسمی

دفتر مرکزی75147-021
تعمیرات تخصصی آیفون
در گارانتی اپل

مقالات آموزش تعمیرات آیفون

آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

اطلاعات بیشتر آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

تعمیر باتری انواع آیفون

مقالات راهنمای تعویض باتری اپل

اطلاعات بیشتر تعویض باتری انواع آیفون

تعمیرات تخصصی اپل واچ

اطلاعات بیشتر
تعمیرات اپل واچ

فروشگاه قطعات تعمیرات اپل

خرید قطعات اورجینال آیفون (با گارانتی اصالت قطعه)

اطلاعات بیشتر فروشگاه قطعات موبایل

تعویض ال سی دی انواع آیفون

مقالات راهنمای تعویض ال سی دی اپل

اطلاعات بیشتر مقالات راهنمای تعویض ال سی دی اپل