تعویض یا تعمیر ال سی دی iPhone 8 Plus تعویض یا تعمیر ال سی دی iPhone 8 Plus

تعویض یا تعمیر ال سی دی iPhone 8 Plus

به نظر شما چطور می‌توان تعمیر ال سی دی آیفون 8 پلاس را با کمترین هزینه و قیمت ممکن انجام داد؟ در ادامه این مطلب در رابطه با تعمیر ال سی دی آیفون 8 پلاس و هزینه انجام این کار صحبت خواهیم کرد. با موبایل کمک همراه باشید.

چرا صفحه نمایش یا ال سی دی آیفون 8 پلاس نیاز به تعمیر پیدا می‌کند؟

ال سی دی آیفون 8 پلاس اپل (Apple iPhone 8 Plus) هم مثل تمام گوشی های دیگر بسیار شکننده است و در برابر ضربه حساسیت بالایی دارد. در اغلب موارد وارد شدن ضربه به صفحه نمایش این گوشی منجر می‌شود که ال سی دی آن بشکند و نیاز به تعویض یا تعمیر گوشی پیدا کند. بنابراین اصلی ترین دلیلی که تعمیر ال سی دی آیفون 8 پلاس را اجباری می‌کند، شکستن LCD آن است. در برخی شرایط دیگر هم مشکلات عجیب دیگری مثل سایه زدن، از کار افتادن تاچ، ایجاد هاله های رنگی روی نمایشگر، سو سو زدن نمایشگر و غیره هم می‌توانند کاربر را ملزم به تعویض یا تعمیر ال سی دی آیفون 8 پلاس کنند.

 

برای تعویض LCD آیفون 8 پلاس کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر.

 

صفحه نمایش آیفون 8 پلاس شامل چه اجزایی می‌شود؟

صفحه نمایش آیفون 8 پلاس مثل اغلب گوشی های دیگر شامل چهار عضو اصلی خواهد بود. اگر از نمای خارجی به سمت داخل پیش برویم، اولین عضو گلس روی ال سی دی خواهد بود. این گلس با لایه محافظی که کاربر در حین خرید دستگاه روی ال سی دی موبایل نصب می‌کند تفاوت دارد و در واقع یک لایه شیشه‌ای است که اپل برای محافظت از ال سی دی و عدم تماس مستقیم آن با اجزای خارجی روی صفحه نمایش آیفون 8 پلاس نصب کرده است.

بیشتر بخوانید: تعویض گلس یا شیشه شکسته ال سی دی آیفون ۸ پلاس

 

تعمیر یا تعویض ال سی دی iPhone 8 Plus | گارانتی اپل

 

بخش دوم تاچ است که بر روی ال سی دی موبایل نصب شده و وظیفه درک و انتقال اطلاعات دستورات لمسی را بر عهده دارد. سومین عضو ال سی دی است که شامل چراغ های مختلف و کوچک برای نمایش محتوای تصویر می‌شود. آخرین عضو هم فریم نگهدارنده LCD خواهد بود که سه عضو نام برده شده را به طور یکپارچه در کنار هم نگه می‌دارد. بنابراین صفحه نمایش آیفون 8 پلاس شامل چهار عضو اصلی می‌شود که آن ها را نام بردیم.

هزینه تعمیر ال سی دی آیفون 8 پلاس چقدر است؟

یکی از گران قیمت ترین و پر هزینه ترین تعمیرات آیفون 8 پلاس مربوط به تعویض یا تعمیر ال سی دی آن می‌شود. البته تعمیر ال سی دی آیفون 8 پلاس در برخی شرایط خاص می‌تواند با صرف هزینه و قیمت بسیار ناچیز هم انجام شود. این شرایط مربوط به زمانی می‌شود که فقط گلس روی ال سی دی گوشی شکسته باشد و صفحه نمایش دستگاه علیرغم ترک های بر روی آن ایجاد شده به راحتی قابل استفاده باشد و محتوا را نشان داده و دستورات لمسی کاربر را هم اجرا کند. در این حالت تعمیر ال سی دی آیفون 8 پلاس با صرف هزینه ناچیز و فقط با تعویض گلس روی ال سی دی قابل انجام خواهد بود. اما در شرایطی که ال سی دی گوشی یا تاچ آن کلا از کار بیفتد، عموما هزینه بالایی برای تعمیر ال سی دی آیفون 8 پلاس باید صرف گردد.

 

برای تعویض LCD آیفون 8 پلاس کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر.

 

بیشتر بخوانید: تعمیرگاه اپل

چطور شخصا تعمیر ال سی دی آیفون 8 پلاس را انجام دهیم؟

اگر فکر می‌کنید در حوزه تعمیرات موبایل به اندازه کافی تجربه دارید و می‌توانید شخصا LCD آیفون 8 پلاس خود را تعویض کنید، کافیست با مراجعه به فروشگاه قطعات موبایل یک ال سی دی  iPhone 8 Plus را خریداری کرده و سپس ابزارهای لازم برای تعمیر آیفون 8 پلاس و تعویض LCD آن را هم تهیه کنید. سپس با استفاده از راهنمایی که در مقاله آموزش تعویض تاچ ال سی دی آیفون 8 پلاس اپل ارائه شده نسبت به تعویض یا تعمیر ال سی دی آیفون 8 پلاس خود وارد عمل شوید. مطمئنا اگر شخصا قادر به انجام این کار باشید هزینه تعمیر دستگاه کاهش پیدا می‌کند.

 

تعمیر یا تعویض ال سی دی iPhone 8 Plus | گارانتی اپل

 

تعمیر ال سی دی آیفون 8 پلاس را با کمترین هزینه و قیمت در موبایل کمک

اگر می‌خواهید تعویض یا تعمیر ال سی دی آیفون 8 پلاس شما با بهترین کیفیت ممکن و ضمانت توسط افراد متخصص انجام شود و در عین حال بهترین هزینه و قیمت را هم به همراه داشته باشد، توصیه می‌کنیم از سرویس موبایل کمک استفاده به عمل آورید. کارشناسان تعمیر موبایل کمک در کوتاه ترین زمان ممکن و با صرف کمترین هزینه می‌توانند تعمیر آیفون 8 پلاس را برایتان انجام دهند. به منظور ثبت سفارش تعویض یا تعمیر LCD آیفون 8 Plus توسط کارشناسان موبایل کمک کافیست با شماره ی 66765110-021 تماس حاصل نمایید یا با مراجعه به صفحه ثبت سفارش تعمیرات گوشی در سایت موبایل کمک درخواست خود را به صورت آنلاین به ثبت برسانید. نمایندگی های موبایل کمک در سراسر کشور (تهران و شهرستان ها) آماده خدمات رسانی به شما خواهند بود.

همچنین در صورت نیاز به خرید موبایل می توانید از سایت موبایل کمک اقدام به خرید فرمایید.

 

برای تعویض LCD آیفون 8 پلاس کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر.

 

بیشتر بخوانید:

قطعات گوشی آیفون 8 پلاس

قیمت تاچ ال سی دی آیفون 8 پلاس

تاچ ال سی دی iPhone 8 Plus

تعمیرات تخصصی آیفون
در نمایندگی اپل با گارانتی رسمی

دفتر مرکزی75147-021
تعمیرات تخصصی آیفون
در گارانتی اپل

مقالات آموزش تعمیرات آیفون

آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

اطلاعات بیشتر آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

تعمیر باتری انواع آیفون

مقالات راهنمای تعویض باتری اپل

اطلاعات بیشتر تعویض باتری انواع آیفون

تعمیرات تخصصی اپل واچ

اطلاعات بیشتر
تعمیرات اپل واچ

فروشگاه قطعات تعمیرات اپل

خرید قطعات اورجینال آیفون (با گارانتی اصالت قطعه)

اطلاعات بیشتر فروشگاه قطعات موبایل

تعویض ال سی دی انواع آیفون

مقالات راهنمای تعویض ال سی دی اپل

اطلاعات بیشتر مقالات راهنمای تعویض ال سی دی اپل