تعمیر یا تعویض ال سی دی آیپد Pro 9.7 تعمیر یا تعویض ال سی دی آیپد Pro 9.7

تعمیر یا تعویض ال سی دی آیپد Pro 9.7

تعمیرات آیپد پرو 9.7 اینچی 2016 اپل (Apple iPad Pro 9.7 inch ) نیاز به دقت بالا و استفاده از تجهیزات مدرن دارد. به همین جهت بهتر است این تعمیر فقط در نمایندگی های اپل و مراکز تعمیرات تخصصی آیفون و آیپد انجام گیرد. با خدمات موبایل کمک و نمایندگی اپل می‌توانید تعمیر ال سی دی iPad Pro 9.7 2016 را با ضمانت بهترین کیفیت انجام دهید. با موبایل کمک همراه باشید.

 

برای تعویض LCD آیپد پرو 9.7 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

دو روش تعمیر ال سی دی آیپد | نمایندگی اپل

تعمیرات ال سی دی آیپد های اپل یکی از مهمترین و حساس ترین تعمیراتی است که روی این تبلت ها انجام می‌شود. جالب است بدانید که آمار درخواست این تعمیر هم برخلاف تصور خیلی از افراد کم نیست و تعمیر ال سی دی iPad Pro 9.7 2016 بعد از تعویض باتری رایج ترین تعمیری است که در این تبلت انجام می‌شود. اما تعمیرات ال سی دی آیپد های اپل را نمی‌توان به هر تعمیرکاری واگذار کرد چون باید در حین انجام این تعمیر دقت زیادی صرف شود و از ابزارهای مناسب هم استفاده به عمل آید. به همین جهت تاکید داریم برای تعمیر LCD آیپد خود حتما از سرویس موبایل کمک و نمایندگی اپل استفاده کنید. تعمیرات ال سی دی iPad با توجه به نوع خرابی و مشکلی که در آن به وجود آمده ممکن است به دو شیوه مختلف انجام شود. در روش اول کلا تاچ و ال سی دی آیپد تعویض می‌شوند. این تعمیر زمانی باید صورت پذیرد که بنا به هر دلیل در عملکرد تاچ یا LCD آیپد مشکلی به وجود آمده باشد.

اما در برخی شرایط ممکن است بدون نیاز به تعویض ال سی دی هم بتوان مشکل صفحه نمایش آیپد پرو 9.7 اینچی را برطرف کرد. این شرایط خاص مربوط به زمانی می‌شود که شکستگی های روی صفحه نمایش iPad سطحی باشند و به تاچ و ال سی دی تبلت آسیب جدی وارد نشود. در اینگونه مواقع ممکن است شکستگی ها یا ترک هایی روی صفحه نمایش آیپد دیده شوند اما هیچ اختلالی در عملکرد تاچ و LCD ایجاد نمی‌شود. اگر شرایط این چنینی برایتان به وجود آمده، می‌توانید با تعویض گلس شکسته صفحه نمایش آیپد مشکل را برطرف سازید و لزومی مبنی بر تعویض کامل تاچ ال سی دی وجود ندارد. برای انجام این کار باید از دستگاه های خاصی استفاده شود و مراحل بسیار دقیقی طی شود که در ادامه بیشتر در رابطه با آن صحبت می‌کنیم. پس با توجه به حساسیت بالای تعمیرات ال سی دی آیپد های اپل به هیچ وجه برای انجام این تعمیر به مراکز تعمیر معمولی موبایل و تبلت مراجعه نکنید و از سرویس نمایندگی اپل استفاده به عمل آورید.

 

تعمیر ال سی دی iPad Pro 9.7 2016 با ضمانت | نمایندگی اپل

تعمیر ال سی دی iPad Pro 9.7  | تعویض تاچ LCD

همانطور که گفتیم اگر بنا به هر دلیل اختلالی در عملکرد تاچ یا ال سی دی آیپد به وجود آید، تعمیر آن فقط با تعویض کردن تاچ LCD قابل انجام خواهد بود. در این حالت تعمیر باید دقت شود که از ال سی دی اورجینال در تعمیر ال سی دی iPad Pro 9.7 استفاده به عمل آید. متاسفانه دیده شده که برخی تعمیرکاران سودجو سعی می‌کنند نسخه های غیر اورجینال ال سی دی و تاچ آیپد ها را به جای نسخه اورجینال در تبلت مشتریان نصب کنند. بنابراین برای جلوگیری از این موضوع هم که شده توصیه می‌کنیم از خدمات مرکز موبایل کمک و نمایندگی اپل استفاده کنید چون در این مرکز ال سی دی و تاچ جدید آیپد با ضمانت اورجینال بودن در تبلت مشتری نصب خواهند شد و از این نظر دارای گارانتی هستند. تعمیرکاری که قرار ست ال سی دی آیپد را تعویض کند هم باید تجربه کافی در حوزه تعمیرات آیپد داشته باشد، در غیر این صورت ممکن است تعمیر مورد نظر با کیفیت مطلوبی انجام نشود و خیلی زود مشکلاتی را برایتان به بار بیاورد.

 

برای تعویض LCD آیپد پرو 9.7 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

یکی دیگر از مهمترین نکاتی که باید در تعویض ال سی دی iPad Pro 9.7 اپل به آن توجه شود مربوط به بکارگیری تجهیزات و ابزارهای مناسب می‌شود. آیپد های اپل از ساختار بسیار ظریفی بهره می‌برند بنابراین باید کمال دقت در تعمیر آن ها صورت پذیرد و از ابزارهای خاصی استفاده شود که اپل بکارگیری آن ها را توصیه می‌کند. متاسفانه خیلی از تعمیرکاران به این موضوع توجه نمی‌کنند و این مسئله منجر به کاهش کیفیت تعمیرات می‌شود. اما در مرکز موبایل کمک و نمایندگی اپل از مدرن ترین تجهیزات برای تعمیر ال سی دی iPad Pro 9.7 2016 استفاده به عمل می‌آید و بدین ترتیب تمام استانداردهای لازم در حین تعمیر آیپد رعایت خواهند شد و نتیجه تعمیر بهترین سطحی کیفی را به همراه خواهد داشت. بنابراین اگر قرار است تعویض ال سی دی آیپد شما انجام شود، توصیه داریم از خدمات موبایل کمک برای انجام این تعمیر مهم استفاده کنید تا از ضمانت اورجینال بودن ال سی دی جدید و کیفیت تعمیرات بهره‌مند شوید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات آیپد Pro 9.7 اپل در موبایل کمک

تعمیر ال سی دی آیپد پرو 9.6 2016 |تعویض گلس

همانطور که گفتیم در برخی مواقع ممکن است بتوان تعمیرات ال سی دی آیپد پرو 9.7 اینچی اپل را با تعویض گلس انجام داد. تعویض گلس ال سی دی پروسه‌ای است که در آن گلس روی صفحه نمایش آیپد به جای کل تاچ ال سی دی تعویض می‌شود. بنابراین در این روش تعمیر نیازی به تعویض کامل صفحه نمایش آیپد وجود ندارد. در نظر داشته باشید که این روش تعمیر فقط در شرایطی می‌تواند مورد استفاده قرار گیرد که خود تاچ و ال سی دی آیپد بدون مشکل کار کنند و فقط روی صفحه نمایش آن ترک و شکستگی هایی وجود داشته باشد. برای آشنایی بیشتر با روش تعمیر مذکور توصیه داریم به مطالعه مقاله تعویض گلس صفحه نمایش آیپد پرو 9.7 2016 | نمایندگی اپل بپردازید. در مرکز موبایل کمک تعویض گلس ال سی دی آیپد های اپل با استفاده از مدرن ترین تجهیزات روز دنیا و با نظارت کامل کارشناسان خبره انجام می‌گیرد تا نتیجه تعمیر در بهترین حالت ممکن قرار داشته باشد. بنابراین اگر فکر می‌کنید شرایط به گونه‌ایست که می‌توانید تعمیر LCD آیپد را با تعویض گلس انجام دهید، از خدمات موبایل کمک استفاده کنید.

هزینه تعمیر ال سی دی iPad Pro 9.7 2016 اپل

اما هزینه تعمیر ال سی دی آیپد پرو 9.7 اینچی 2016 اپل چقدر است؟ هزینه انجام این تعمیر دقیقا به نوع تعمیری بستگی دارد که در آیپد انجام می‌شود. اگر قرار باشد که ال سی دی و تاچ تبلت به طور کامل تعویض شوند و متقاضی تعمیرات هم بخواهد که ال سی دی اورجینال در تبلت خود نصب کند، هزینه تعمیرات در بالاترین سطح خود قرار می‌گیرد و نسبتا زیاد خواهد بود. البته با خدمات موبایل کمک و نمایندگی اپل می‌توانید این تعمیر را با صرف کمترین هزینه و قیمت ممکن انجام دهید. اما اگر بتوان تعمیر ال سی دیiPad Pro 9.7  را با تعویض گلس شکسته روی نمایشگر آن انجام داد، صرفه جویی قابل ملاحظه‌ای در هزینه ها به عمل می‌آید و تقریبا هزینه تعمیر به یک سوم کاهش پیدا می‌کند. بنابراین در مواردی که بتوان تعمیر LCD آیپد را با تعویض گلس انجام داد در هزینه ها هم صرفه جویی می‌شود.

 

برای تعویض LCD آیپد پرو 9.7 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

اما یک روش خاص دیگر هم برای کاهش هزینه تعمیرات ال سی دی آیپد ها وجود دارد که این روش مربوط به نصب LCD غیر اورجینال (کپی) می‌شود. ال سی دی های کپی در واقع نسخه غیر اورجینال ال سی دی آیپد ها هستند که از نظر کیفیت نسبت به نسخه اورجینال ضعیف تر عمل می‌کنند و بدین ترتیب منجر به کاهش هزینه تعمیرات می‌شوند. در برخی شرایط خاص ممکن است متقاضی تعمیرات ترجیح دهند برای کاهش هزینه تعمیرات از LCD غیر اورجینال یا کپی در آیپد خود استفاده به عمل آورند. در مرکز موبایل کمک فقط بنا به درخواست مشتری از این نوع LCD ها در تعمیر آیپد های اپل استفاده خواهد شد و در غیر این صورت فقط از ال سی دی اورجینال استفاده به عمل می‌آید.

تعمیر ال سی دی iPad Pro 9.7 2016 با ضمانت | نمایندگی اپل

مراحل ثبت سفارش تعمیر تخصصی آیپد در موبایل کمک | نمایندگی اپل

موبایل کمک بستری را فراهم کرده که کاربران با استفاده از آن بتوانند تعمیرات تخصصی آیپد و آیفون خود را با کمترین دردسر ممکن انجام دهند. در این روش تعمیر حتی متقاضی تعمیرات نیازی به خروج از منزل و مراجعه حضوری ندارد بلکه پیک رایگان موبایل کمک وظیفه دریافت تبلت از متقاضی و همچنین تحویل آیپد به وی بعد از انجام تعمیرات را بر عهده خواهد داشت. مراحلی که باید برای ثبت سفارش تعمیرات تخصصی آیپد و آیفون در مرکز موبایل کمک و نمایندگی اپل طی شوند به شرح زیر هستند:

 

برای تعویض LCD آیپد پرو 9.7 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

  • ثبت سفارش: در اولین قدم متقاضی تعمیرات باید سفارش خود را ضمن تماس با شماره 02175147 یا از طریق صفحه ثبت سفارش آنلاین تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک به ثبت برساند. کارشناسان موبایل کمک در این مرحله هماهنگی های لازم را جهت اعزام پیک به آدرس متقاضی و دریافت تبلت معیوب انجام می‌دهند.
  • اعزام پیک و دریافت آیپد از متقاضی: پس از انجام هماهنگی های لازم، پیک رایگان موبایل کمک به آدرس متقاضی تعمیرات عازم شده و آیپد یا آیفون را از وی تحویل می‌گیرد و به شرکت ارجاع می‌دهد.
  • انجام تعمیرات: آیپد ارجاع شده به شرکت توسط کارشناسان موبایل کمک بررسی شده و تعمیرات تخصصی لازم روی آن انجام می‌شود. در پروسه تعمیر از مدرن ترین تجهیزات برای دستیابی به بهترین کیفیت استفاده به عمل خواهد آید.
  • تحویل آیپد درب منزل با پیک رایگان: پس از انجام تعمیرات لازم و اطمینان از سلامت آیپد یا آیفون، دستگاه دوباره با پیک رایگان موبایل کمک به آدرس متقاضی ارسال و هر کجا که نیاز باشد به وی تحویل داده می‌شود.

بنابراین با استفاده از خدمات موبایل کمک می‌توانید تعمیراتی از قبیل تعمیر ال سی دی iPad Pro 9.7 بدون دردسر و حتی بدون نیاز به مراجعه حضوری و خروج از منزل انجام دهید. اما این مورد تنها مزیتی نیست که با بکارگیری خدمات موبایل کمک و نمایندگی اپل از آن بهره‌مند می‌شوید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات آیپد اپل در موبایل کمک

سایر مزیت های سرویس موبایل کمک

با بکارگیری خدمات موبایل کمک و واگذاری تعمیرات تخصصی آیپد خود به کارشناسان آن از مزیت های متعددی بهره‌مند خواهید شد که برخی از مهمترین آن ها شامل موارد زیر می‌شود:

  • عدم نیاز به مراجعه حضوری: همانطور که در بخش قبل اشاره کردیم برای انجام تعمیرات در مرکز موبایل کمک هیچ نیازی به مراجعه حضوری کاربر وجود ندارد و این مسئله منجر به صرفه جویی در زمان می‌شود.
  • ضمانت تعمیرات: تمام تعمیراتی که توسط کارشناسان موبایل کمک روی آیفون و آیپد مشتریان انجام می‌شود تا مدت زمان مشخصی مشمول ضمانت خواهند بود.
  • قطعات اورجینال: قطعاتی که کارشناسان موبایل کمک در آیفون و آیپد مشتریان نصب می‌کنند مستقیما از فروشگاه قطعات موبایل کمک تامین شده و دارای ضمانت اورجینال بودن هستند. بنابراین خیالتان از بابت کیفیت قطعات تعویضی آیفون یا آیپد راحت می‌شود.
  • سرعت عمل بالا: تعمیرات آیفون و آیپد در موبایل کمک با سرعت بالایی انجام می‌شود و متقاضی تعمیرات عموما چند ساعت بعد از ثبت سفارش و تحویل موبایل یا تبلت خود به پیک رایگان شرکت، صحیح و سالم دستگاه خود را درب منزل تحویل می‌گیرد.
  • قیمت مناسب: تعرفه خدمات موبایل کمک به گونه‌ای در نظر گرفته شده که مقرون به صرفه ترین حالت ممکن را برای مشتریان به وجود آورد. این مسئله هم یکی دیگر از اصلی ترین نقاط قوت و مزیت های سرویس موبایل کمک است.
  • بکارگیری مدرن ترین تجهیزات: در مرکز موبایل کمک از جدیدترین و پیشرفته‌ترین تجهیزات روز دنیا برای تعمیر آیفون و آیپد مشتریان استفاده به عمل می‌آید و بدین ترتیب کیفیت تعمیر تضمین شده خواهد بود.

بنابراین اگر نیازمند تعمیر آیفون یا آیپد خودتان هستید و می‌خواهید بدون دردسر تعمیرات موبایل یا تبلت خود را انجام دهید و خیالتان از بابت کیفیت و هزینه تعمیر راحت باشد، موبایل کمک بهترین گزینه برای انتخاب است. در این مرکز کیفیت تعمیرات تضمین شده خواهد بود و تعمیرات تخصصی در سریع ترین زمان ممکن و بدون مراجعه حضوری متقاضی انجام می‌شود. به منظور ثبت سفارش تعمیر ال سی دی iPad Pro 9.7 خود در مرکز موبایل کمک کافیست به صفحه ثبت سفارش آنلاین تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک مراجعه کنید یا با شماره 02175147 تماس گرفته و سفارش خود را به ثبت برسانید. سایر هماهنگی های لازم بعد از ثبت سفارش توسط کارشناسان موبایل کمک با شما به عمل می‌آید.

تعمیرات تخصصی آیفون
در نمایندگی اپل با گارانتی رسمی

دفتر مرکزی75147-021
تعمیرات تخصصی آیفون
در گارانتی اپل

مقالات آموزش تعمیرات آیفون

آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

اطلاعات بیشتر آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

تعمیر باتری انواع آیفون

مقالات راهنمای تعویض باتری اپل

اطلاعات بیشتر تعویض باتری انواع آیفون

تعمیرات تخصصی اپل واچ

اطلاعات بیشتر
تعمیرات اپل واچ

فروشگاه قطعات تعمیرات اپل

خرید قطعات اورجینال آیفون (با گارانتی اصالت قطعه)

اطلاعات بیشتر فروشگاه قطعات موبایل

تعویض ال سی دی انواع آیفون

مقالات راهنمای تعویض ال سی دی اپل

اطلاعات بیشتر مقالات راهنمای تعویض ال سی دی اپل